Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66051) Gorneck válasza Bird (#66050) üzenetére


Gorneck
titán

Azok... :D Az összes...de lassan érkezik az idő mikor Én fogok vigyorogni... :D

Gorneck#1239

(#66052) diegho


diegho
nagyúr

Ramalandi mindenkinek esett már csak nekem nem? Unity is 1db van. IC-t már kettőt ajándékoztam. WH-t nem láttam még. A legtöbb cucc ami esik fos, bár most már legalább nyakiból jött 1-2 használható.

(#66053) dobolan válasza diegho (#66052) üzenetére


dobolan
senior tag

Nekem se...

(#66054) dvd24 válasza diegho (#66052) üzenetére


dvd24
senior tag

nekem eddig 4 esett összesen, ráadásul ebből kettő úgy, hogy egy riftbossból egyszerre :DD

(#66055) Bird válasza Gorneck (#66051) üzenetére


Bird
addikt

Ajjaj....A Gorni- bácsi féle banhammer hamarosan lecsap... Kezdhetünk csomagolni? :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66056) mikromanus


mikromanus
veterán

Ööö.. Az ázsiai-koreai régióban ennyire bizonytalan a HC és net helyzet, vagy sokáig el se indították a lehetőséget, vagy miez az irracionálisan alulteljesített gr átlag a top1000-ben? Hibás lenne a leaderboardos legyűjtés???

KR Normal
Barbarian : 33.05
Demon Hunter: 39.41
Crusader : 33.82
Witch Doctor: 33.07
Monk : 33.32
Wizard : 35.49
KR Rifts Season 1
Barbarian : 26.27
Demon Hunter: 35.42
Crusader : 30.62
Witch Doctor: 25.16
Monk : 28.33
Wizard : 30.36
KR HC Normal
Barbarian : 7.27
Demon Hunter: 14.74
Crusader : 15.12
Witch Doctor: 18.85
Monk : 4.85
Wizard : 7.34
KR HC Rifts Season 1
Barbarian : 4.17
Demon Hunter: 16.06
Crusader : 8.81
Witch Doctor: 10.36
Monk : 5.44
Wizard : 6.29

Azért az is vicces, hogy ami "OP", azzal nyomulnak, ami nem az, azt meg teljesen elhagyják szinte. Minden kis sárga pötty a korea bneten demon hunter akar lenni. Ez az igazság.:C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66057) _ocsisajt válasza mikromanus (#66049) üzenetére


_ocsisajt
őstag

gyors librecalcos sorrend (akkorsemexcel)

Mindket realm, ossz jatekmod:
1. Demon Hunter
2. Wizard
3. Crusader
4. Witch Doctor
5. Monk
6. Barbarian

csak HC, mindket realm:

1. Demon Hunter
2. Witch Doctor
3. Crusader
4. Monk
5. Wizard
6. Barbarian

erdekes megfigyelni, hogy HC-n azert nem kopott meg annyira ki a WD :)
latszik, hogy barbarnak nincs cheating death passzivja (vagy aktiv, mint sadernel)

Ideje barbart inditani HC szezonon! :)

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#66058) mikromanus válasza mikromanus (#66056) üzenetére


mikromanus
veterán

Tuti a legyűjtés a hibás. Vagy párszáz játékos nyomja érdemben minden kaszttal és az utolsó 1-200 lehúzza az átlagot. Nem tűnik ennyire alacsonynak a toplista szint a kr szerveren se...

(#66057) _ocsisajt
Persze. Azoknak a szutykoknak van a legjobb golyófogó állománya (petje amit lehet ütni, meg feltartja az ellent). HC-n azért sokat számít ez... ;)

edit: következő seasonban barbárral indulok. A barbi és a monk volt a két esélyes, de monkkal kevesebbet nyomultam és olyan vonzó lett a sok javítással. Barbárral én lennék a toplista ördöge. Eh, no majd legközelebb. Bár akkor meg mindenki arra számít kevés lesz a barbár és azzal indul. Aztán nem lesz kevés. Ej...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66059) Gorneck válasza Bird (#66055) üzenetére


Gorneck
titán

Kénytelenek lesztek melózni, nem csak másik szobából néha leskelődni... :D

Gorneck#1239

(#66060) Rayner válasza mikromanus (#66058) üzenetére


Rayner
őstag

ebből azt látom, hogy S2 Barb 500% buff és még egy kicsi Monk buff.

amúgy sikerült szemenköpni magam mert mégis csak indítottam egy szezon wizt (csak mert az még nincs HC)

S2 nekem is Barb lesz mert az sincs még :)

[ Szerkesztve ]

(#66061) DaveNo1 válasza mikromanus (#66049) üzenetére


DaveNo1
veterán

Arra azért kíváncsi leszek, hogy melee classoknál, hogy oldják meg, hogy felzárkozzanak DH közelébe...Ehhez annyi változtatás kellene, ami csak egy komolyabb patchbe férne bele. Vagy a DH-t lehet lehúzni a többihez, de ez meg biztos nem fog megtörténni.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66062) Bird válasza Gorneck (#66059) üzenetére


Bird
addikt

Óóóóó...Akkor már semmi sem lesz olyan, mint régen! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66063) mikromanus válasza Rayner (#66060) üzenetére


mikromanus
veterán

A melee karakterek túlélési esélyeit valamivel növelni kell magasabb gr-en. Egyébként nincs baj velük... csak hajlamosak az ellen közelébe menni. VAgy sebeznek , vagy tankolnak. Soloban hamarabb kifogy a nafta, vagy hamarabb lesz gyakori az elhullás. Pár topos azért jól nyomja, de nem egyszerű tartani a lépést. Így meg sokan kikoptak, vagy el se indultak.

(#66061) DaveNo1
M6 bonus nerf lesz ez. Probléma megoldva. Szerintem a skillek sebzését fogják megnyesni, vagy a skill castolás sebességét csökkentik, hogy legyen értelme más buildeknek is és hogy ne lógjon annyira ki a többi karakter közül. Esetleg valami erősebb belső cd megy a bónusz mellé.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66064) sutyi^


sutyi^
senior tag

Ha valaki nagyon unja magát és igénytelenkedne T3-on, az tegye fel a kezét. :DDD

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#66065) Rayner válasza DaveNo1 (#66061) üzenetére


Rayner
őstag

Melee karik set/leg-re kell csak melee/ranged dam red-et tenni hogy kb össze tudjon szedni 60%-ot és már DH mellett is van

(#66066) DaveNo1 válasza Rayner (#66065) üzenetére


DaveNo1
veterán

Az nem fog megvédeni a különböző elemental sebzésektől. Tapasztalatból mondom. Ha feldobom az iron skint ami ad -50% sebzés csökkentést, még úgyis gyorsan lepörög grift 35 felett a hp-m egy elektromos affixtől, vagy hasonlótól.

You are not prepared.

(#66067) bokpeter


bokpeter
csendes tag

Goblint hol erdemes farmolni (vault greed)? Tudtok valami "fix" helyet ahol nagy valoszinuseggel vannak? Nagyon kene zseton a season karaktert ellatni fullos kovekkel. :K

(#66068) Bird válasza bokpeter (#66067) üzenetére


Bird
addikt

Bountyzni kell, full random az egész, tehát bárhol farmolhatsz.

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66069) oxox


oxox
addikt

vegre meglett a mara set...igazsag szerint eddig elektromos sebzesre mentem (olyan ij esett), de a cold jobban tetszene...mindenesetre tenyleg op dolog.

Ki gépen száll fölébe.... SC2 nick: oxox character code: 698...dio3/ow: oxox#1525 + #21838

(#66070) Blaze_ válasza bokpeter (#66067) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Én bountyztam rorg-ért és az egyik goblin nyitotta. Azóta nincsenek anyagi gondjaim seasonben :)

[ Szerkesztve ]

(#66071) mikromanus válasza bokpeter (#66067) üzenetére


mikromanus
veterán

Két vaultban voltam eddig. Azmo előtti terepen (core of arreat?) kb 50% eséllyl van goblin. Mondjuk nekem a két alkalomból egy se ott volt amikor megnyílt a portal. Az eső nyítás olyan 150-200 goblin kill után lehetett. A második hamarabb összejött. Külön nem vadásztam és kb olyan 50 goblint kellett csak jégre tennem.

(#66065) Rayner
Mindig is az elit damok a problémásak. Lehet bármennyi védelmed, akkor is beszopod a gagyi effektjeiket. A lightning, az arcane torrent és a tüzes lánc már "alacsony" szinten is iszonyatosan erős. Feljebb ha nincs arcane immunitásod, vagy IC csukád, akkor elég egy jailer is és 1hit vagy.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66072) granini


granini
őstag

Akkor tolok en is egy szemelyi jovedelemdroppot mint majusban a nav-nak.. ;)
Unity 4-5
SoJ 5 (minden main karimra van es tobbnyire a megfelelo elementallal..)
WH 1
Ice Climbers 2
Lacuni 0
Bombardier 1
Calamity 1
Ramaladni eddig 4
Tasker 1 loot 1 kadala, sajnos egyik se trifect..
Frostburn 2 (1 str 1 dex)
Hexing 3
Chanon Bolter 1
Furnace 2 (1 str esett 1 fullos dexest meg Gorni adott, azota is banja :P ;] )
Krider 0
Etrayu 0

Monkos cuccok (tul a 2 szetten ami tobbszorosen megvan..)
WKL 1
Flying 1
Boxkesztyu (palmos bonuszos) 1

Bird: "Ajjaj....A Gorni- bácsi féle banhammer hamarosan lecsap... Kezdhetünk csomagolni? :D"
Megvarnam amig leuti a monkom 76M tafneszet.. :P kozel azonos monkunk van szal jo kis girl-fight lenne.. :Y :C

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66073) Thrawn válasza mikromanus (#66063) üzenetére


Thrawn
félisten

Én abban bízok, hogy a többi kaszt kap majd egy kis buffot.

Gorneck: Üresedés lesz nálatok a klánban? ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#66074) Bird válasza Thrawn (#66073) üzenetére


Bird
addikt

Na a vér szagára megjelentek az önkéntes klántagjelöltek. :D

Petya! Gorni táfneszét csak abban esetben tudod 0-ra redukálni, ha van rajta unity. Különben nem, mert opé monk. :R

[ Szerkesztve ]

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#66075) mikromanus válasza Thrawn (#66073) üzenetére


mikromanus
veterán

Az nem old meg semmit. Vagy nerfelik az "alap" skilleket és M6-sentry nélkül szarok lesznek, vagy hagyják és a M6-sentry mellett elavult lesz az eredeti skill, a sentry meg kilóg továbbra is. Vagy a bónuszt módosítják. A fejlesztőknek jó ez a mostani, mert a többség ugyanazzal játszik és így a skillek és itemek 99,9% le van sz*rva. HA valamit elgányoltak, akkor nincs gond, mert a kutya se veszi észre. Csak mindenki másnak rossz a helyzet. DH= m6-sentry és más semmi kb. Pedig nagyon jó lehetőségek lennének a DH-ban. csak kb senki se használja emiatt a gyökér gyári win gomb mellett.

(#66076) granini
IC mellett se sebez, de a Dh-k valamiért ezt nem tartják opciónak. ;]

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66076) granini


granini
őstag

Gorni: hivatalos oldalon nem talaltam ra bizonyitekot, de tobb forumon is (ahol sirnak sokan hogy brutalisan sebez a jailer..) azt irjak hogy az bizony arcane damage, es akin van Julia Cameo azt nem sebzi..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66077) Gorneck válasza Thrawn (#66073) üzenetére


Gorneck
titán

Egy jó Monk Crus állandóra nem lenne rossz...csirke/húrka DHba már belfulladunk... :D

És igen, ha még 1 taskert meglátok a klánba, akkor tuti...bár minap már inkább a shift del közelebb volt a szívemhez... :( Elég szar nonstop azt látni, hogy én megálmodok vmit más meg megéli...már másodjára...

(#66076) granini: Vmi hasonlót láttam/olvastma én is...megy is a júlia a DH-ra.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#66078) Bahama válasza mikromanus (#66075) üzenetére


Bahama
aktív tag

Én úgy tudom hogy az IC csak az immobilt veszi le, attól függetlenül a dmg-t megkapod.

A DH-OP-nerf témához hozzászólva.
Véleményem szerint nerfelni biztos nem fogják 2 ok miatt is.
1, Most buffoltak patchben mindent. (maguk a skillek dmg-ét + a spenderek rotációját)
2, van még hova fejlődni, főleg ha a GR leveleket nézzük. És azt hogy aki előrebb van azt lerántjuk a többi szintjére az nem megoldás.
És a 3. bónusz hogy végre megint lehet játszani a DH-val, és nem az van hogy MP10-n senki nem akar veled menni mert kb semmit nem ér.

És ahogy már többen leírták azért DH és DH között is van különbség. És hiába van mondjuk mindenhol top rollos cuccod, akkor is tudni kell vele játszani. A vault egy külön tudomány mikor merre ugrasz, hogy húzod össze az enemyt a sentry köré, hogy osztod be a hatreded, mert azért lőni is illik mellé csak figyelni kell hogy legyen elég a következő sentryre.

Azt én is elismerem hogy jelenleg ez a legerősebb kaszt. De ezek mindig változnak...

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66079) Thrawn válasza mikromanus (#66075) üzenetére


Thrawn
félisten

A "semmi" az itt azt jelentené, hogy a többi kaszt is elsolozgathatna lvl41-42-ig.
A Sentry nélküli DH-hoz olyan irdatlan buffokat kellene kapnia a többi skillnek, setnek, hogy azt nem fogják meglépni.

Papa: van klánom még ha kissé ki is van halva. Főleg mióta a leader beújított egy One-t :)

granini: a jailer lilás színű falat húz az ember köré, az arcane skilleknek van ilyen színe. Ehhez szerintem nem kell végigtúrni több fórumot is :)

Gorneck23: én egy vagy két DH-t tudnék hozni, persze nem egyszerre :D Egy jó crusát még össze kéne raknom, mert jobban tetszik mint a barbár és a strenghtes kasztokat igencsak elhanyagoltam 2.1 óta.
Akkor is kibannolsz vkit a klánból, ha mondjuk veletek megyek és nekem esik ki? ;]

[ Szerkesztve ]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#66080) Gorneck válasza Bahama (#66078) üzenetére


Gorneck
titán

Hááát igen, most sokkal jobb, hogy Monk instant kick, Pala instant kick, Barbárral és WDvel még nem talákoztam magas GR-en...

Minap majd vote kickeltek egy partyból, mert Monkkal akartam játszani...

(#66079) Thrawn: Azt szépen nekem adja... :D

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#66081) Bahama válasza Gorneck (#66080) üzenetére


Bahama
aktív tag

Nem tudom hogy mi az "alap" felállás magas GR-re, de szerintem 1 monk 1 és wd kötelező.

[ Szerkesztve ]

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66082) mikromanus válasza Bahama (#66078) üzenetére


mikromanus
veterán

Az jail és frozen effektre ad immunitást. Nem csak a hatásra, de a vele járó sebzésre is. A jégkockapukk se sebez és a jaié sem (azt hiszem a jégkocka mellett séta se). Emellett immunissá tesz a lassító hatásra is. Póktakony és knockback miatti lajhártempó nem játszik ha szép jégtaposód van. ;)

mara témában:
A skilleket helyrerakták. Nem is ott van a gond, hanem a setbónusszal. Azt meg nem birizgálták. Nem a skillek a neccesek, hanem a bónusz. Nem azért "kell" hozzányúlni, mert OP, hanem mert tönkreteszi a DH kasztot is. Nincs érdemi alternatíva. Vagy sentryt használsz mara settel és kapsz +5 gr lvlt ingyé', vagy kb esélyed sincs a top 2000-be kerülni. Kb M6, vagy választhatsz más kasztot.

(#66079) Thrawn
Mindegy mit kapnak a skillek amíg a sentry elcastolja egy az egyben ugyanazt csak négyszer-ötször.

(#66083) Thrawn
Ugyanúgy mint a többi kasztot. Semmiben nincs hátrányban. Kb a vault-hit-vault-hit módszer simán működik (amíg van hely). Cluster eddig is jó volt, ezután is az lesz. Esetleg valami permasmokescreen és minden egyéb szabadon választható. Azt' mehet az árnyékboksz. A knife cd nélkül jó skill, csak elég melee jellegű. Oda erős tank képesség is kell. Smoke screen, vagy jó életvisszatöltés és erős védelmek. Esetleg shadow set örökös SP-vel. De még így is hátrányból indul a melee kasztokhoz képest (?).

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66083) Thrawn


Thrawn
félisten

Ha már így szóba jött. mikromanus te hogy képzelnéd el a non-sentry Demon Huntert, ami ugyanígy eljut GR 40 környékére?

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#66084) Drizzt


Drizzt
nagyúr

Sunwukobol kellene meg az Amu, vagy a Fejes. Ezeket valahogy lehet celzottan farmolni? Mar elkezdtem a holy monkra atallast, a holy damages legendary gemmel egesz jo a dolog mar igy is. Meg ugyis esett egy nagyon fullos lacuni nemreg, ami megkonnyiti az atallast. :D

I am having fun staying poor.

(#66085) L_ajos


L_ajos
őstag

E-penis Up-UP-UP! ;]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#66086) Gorneck válasza Drizzt (#66084) üzenetére


Gorneck
titán

Jaja...belépsz, indítasz egy riftet/griftet oszt hajrá... :) Eléggé célzott sztem... :) És még ott van Kadala, mint célzott.

Gorneck#1239

(#66087) DaveNo1 válasza mikromanus (#66082) üzenetére


DaveNo1
veterán

Hát én most próbáltam ki az IC-t és simán bekaptam a frozentől a sebzést.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66088) Gorneck válasza DaveNo1 (#66087) üzenetére


Gorneck
titán

Az csak az lefagyástól véd, meg felfog némi dmg-et...

Gorneck#1239

(#66089) mikromanus válasza DaveNo1 (#66087) üzenetére


mikromanus
veterán

Akkor ezt módosították. Korábban vagy nem volt a robbanás előtt területsebzés, vagy arra is immunis volt. Most akkor lehet "csak" a fagyasztásra és a fagygömb robbanásának a sebzésére, de amíg hízik, addig a területsebzésre nem (?) Vagy te a frózempúzót nézted? mert arra egy deka védelmet nem ad. Már az extra cold resisten felül. meg a "legacy" verzió se véd semmit.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66090) DaveNo1 válasza mikromanus (#66089) üzenetére


DaveNo1
veterán

A sima dagado frozenre néztem meg és a dagadás is sebzett.

You are not prepared.

(#66091) Bahama válasza mikromanus (#66082) üzenetére


Bahama
aktív tag

Ha már ennyire bennevagyunk a cc effektben akkor ezt beszéljük meg.
A 2 effet ami érdekel hogy akkor pontosan hogy működik.
Tegyük fel jön a JAIL. Sérülsz 100-t, de abból egyből gyógyulsz is 20-t?
Vagy meg sem kapod a 100-t hanem csak gyógyít?

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#66092) dvd24 válasza Bahama (#66091) üzenetére


dvd24
senior tag

amíg bármilyen irányítást gátló tényező alatt (jail, frozen, stb) állsz addig 30%-al kevesebbet sebződsz, 25-ös ranktól meg még a maximum HP-d 20%-át is gyógyulod egyből ahogy rádnyomják az effektet

[ Szerkesztve ]

(#66093) _ocsisajt válasza dvd24 (#66092) üzenetére


_ocsisajt
őstag

tehat gyarkorlatilag immunis vagy a sebzesre 25 felett??? (hatasra nem, vagom)
tehat nem "csak" 80%-ot sebzodsz, hanem gyogyizol 20at?

mert ha ez igaz, akkor ez hatvanyozottan OP hc-n :))

[ Szerkesztve ]

tl;dr: ENFP-T :) | proud cat dad ^_^ | Loving ARPGs (preferring HC) | Epic genre and Psytrance forever! :)

(#66094) dvd24 válasza _ocsisajt (#66093) üzenetére


dvd24
senior tag

nem vagy immunis, mondjuk van 100 HP-d és van ez a kő 25-ös rankon, kapsz egy jailt, az sebez mondjuk 50-et, de te egyből gyógyulsz 20-at tehát 70 HP-n fogsz állni, és amíg a jail hatása alatt vagy minden más sebzésből 30%-al kevesebbet kapsz (vagyis többet mert rankonként növekszik gondolom de nem tudom mennyivel)

de mivel önszántából senki nem marad a frozen robbanásban ez a nightmarish és jailer ellen jó, esetleg az act 4-es stunolós mobok ellen, más nem jut eszembe

[ Szerkesztve ]

(#66095) dobolan válasza dvd24 (#66094) üzenetére


dobolan
senior tag

A max. életed 20%-val gyógyulsz, nem a sebzés értékétől függ. Ha a sebzés nagyobb, mint a jelenlegi HPd + a 20% akkor agyoncsap úgyis.

(#66096) mikromanus válasza Bahama (#66091) üzenetére


mikromanus
veterán

Upsz ez nem az amu...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66097) dvd24 válasza dobolan (#66095) üzenetére


dvd24
senior tag

egy szóval nem írtam, hogy a sebzés értékétől függ :)

(#66098) Rayner válasza Drizzt (#66084) üzenetére


Rayner
őstag

Jó is a Holy monk :)
T5 megy de én is a songokut hajtom de bszik esni...:( eddig csak a vállas

[ Szerkesztve ]

(#66099) dobolan válasza dvd24 (#66097) üzenetére


dobolan
senior tag

Jah bocs tényleg, akkor mea culpa, én olvastam félre. :R

(#66100) mikromanus válasza Rayner (#66098) üzenetére


mikromanus
veterán

De aranyos a kis mazsola. :C
Itt az enyim. Ez picit agreszívebb.Mondjuk ez season player, azaz kevés ideje volt... ööö. A tied is az? Akkor viszont piszok mázlid van a két unityval...:DD
Antiszocka

Azért az a regenre gyúrás fegyveren az nagyon csúnya. Lenne 3600-3700 damod, Erre ez.

edit: azért HC-ban nem rossz ez...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.