Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66701) Kicsimix válasza Edge (#66689) üzenetére


Kicsimix
őstag

Élvezetes? Jó lenyomtuk na de élvezetes :D Ekkora laggpartyt sztem még senki nem látott : ) Fel kellett volna venni és elküldeni a fórumukra... Csoda, hogy nem haltunk percenként : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#66702) Gorneck válasza Edge (#66692) üzenetére


Gorneck
titán

Láttam sikerült kifognotok két zsíros riftet is...mostanában többnyire üres rifteket kapunk ami egyre bosszantóbb.

(#66701) Kicsimix: Még csak most? Többnyire minden második GR ebből áll...akadásból...zéró FPSből...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#66703) Reinhardt válasza Edge (#66692) üzenetére


Reinhardt
őstag

Magas GR-ben kezditek felfedezni, hogyan kell skillezni HC-ra? :D

(#66704) DaveNo1 válasza Kicsimix (#66701) üzenetére


DaveNo1
veterán

Mostanában mindig lagparty van Griftben, főleg nagy packoknál esténként, eléggé wtf. :U

You are not prepared.

(#66705) Drizzt válasza LLKobe (#66691) üzenetére


Drizzt
nagyúr

Jol nez ki a karid!!! A fists of fury amugy miert jobb, mint a blazing fists? Valamit jobban proccol?

I am having fun staying poor.

(#66706) Kicsimix


Kicsimix
őstag

Jó de ilyet garantáltan még ti sem láttatok.. Nekünk is laggolt tömegeknél eddig, csak ez most más volt : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#66707) Gorneck válasza Drizzt (#66705) üzenetére


Gorneck
titán

Jobban.

Gorneck#1239

(#66708) mikromanus válasza Assdak (#66700) üzenetére


mikromanus
veterán

Jó lesz a 2.0.6-2.0.5 is. Ahogy írtam is.... többször. Mindegy. Térjünk aát privát csatornákra, mert meglincselnek lassanitt a többiek. :DD

A knife kapott 60-70% dam buffot 2.1-ben, a cluster nem. Ez jelentős változás azért. A gond inkább a rövidebb hatótáv . Condunak ez nem hátrány. Hexingre a cluster nem annyira jó, de a knife tökéletes. Csak sajna a wave of force skillhez hasonló animáció kijátszó exploit miatt letiltották bal egérgombról. A wizardos skillt javították (?), a DH-sat inkább elsunnyogták.

A "T6 nem megy" részt idéztem már.. Két ellentétes állításra is "ahogy mondtam" volt az álláspontod. ;)

Kb már ismételjük önmagunkat. Egyeztetés akkro privátban. Birkózzon csak a két mérnök a sárban! :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66709) Edge válasza Kicsimix (#66701) üzenetére


Edge
veterán

Nekem ettől még tetszett na :)
nálam amúgy nem sok lag volt néha zizi volt de nem volt akkora gáz.

reinhardt: :D jaja

Gorni: igen volt mobsűrűség, act1-act3-act5 dungeon-ok váltották egymást azok a legtutibbak, ott van sűrűn elite és mob is, 43 riftbe viszont bejött pókkirálynős pálya 2 egymás utáni szinten ott alig volt mob, ez miatt is meg a lag maitt is buktuk azt.

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#66710) khirill


khirill
aktív tag

lehet tudni bármit is arról:
- mikor ér véget a season?
- mi lesz a season stash tartalmával? (nyilván ha normal régió és a season régió az összes tab-ja teli van eset érdekel)

ratabyzou

(#66711) DioRobber


DioRobber
tag

Ha már lagg és DC akkor nézzétek az amerika kapitánya buildem tengernyi problémába ütközött....

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#66712) mikromanus válasza DioRobber (#66711) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez még istenes. Amikor az elmaradt népek egyszerű gyermeke bizonyítva létja a babonát, hogy van a világ vége és ha azt eléri és leesik, akkor örök zuhanás vár rá. :DD
Az szivatósabb, amikor a folyósó kellős közepén "beragad" a karakter. Se mozdulni nem tud, se teleportálni. Nem kapcsolódási hiba, mert simán ellehetsz vele percekig. csak épp fogja a csiriz a talpad. C

(#66710) khirill
2-3 volt a terv első seasonra, de infó még nincs a zárásról.
Minden xp, gold, és "mennyiségi" anyag hozzáadódik a stashben tároltakhoz ha van helyed. itemek hozzáadódnak a stashedhez ha van helyed. Esetleg a karakterbe is cuccolhatnak, de ez nem biztos (erre nem emlékszek). Ami sehova se fér, az "üzenetként" jelenik meg (chat ablak melletti ikon. Ahol az előrendelői szárny is elérhető). Jelölőnégyzettel kiválasztasz többet és beküldöd a ládába amikor van már hely.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66713) Edge válasza DioRobber (#66711) üzenetére


Edge
veterán

ez nem érvényes beléptél :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#66714) Kicsimix válasza Edge (#66709) üzenetére


Kicsimix
őstag

Lehet amúgy, hogy nem ugyan úgy éljük meg.. Én a tömeg közepén ti meg a kép széléről osztjátok az áldást. Elvileg többet látok mindenből..

Nekem a tegnapi volt a leg leg lag 3 wizzel : )

...Kockázat nélkül nincs vereség... : ------------)

(#66715) granini válasza DioRobber (#66711) üzenetére


granini
őstag

Hat.. itt a bizonyitek hogy klanunk szamara ez a cold-os / cdr-es / null dps barbarod bizony eerr.. vizvalaszto volt..? :Y :DD

VAGY, lehet hogy a Blizzard megis csinal mikrotranzakciora epulo uj AH rendszert, hogy pl. "A rift tovabbi megrajzolasahoz kerjuk utaljon at 2.99 eurot.." :U ;] (egyeb esetben tepee tepeeee!! )

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66716) SQX_Barto


SQX_Barto
addikt

Meglett HC-n a majdnem full Akkhan set, persze pár cucc elég fos rollokkal, ezért nem is minden lett felrakva még. Egy perma Akarat build-en gondolkodom, csak ahhoz még jócskán kellene CDR...

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#66717) .OM. válasza SQX_Barto (#66716) üzenetére


.OM.
aktív tag

A kiegben behozott Roland set szerintem használhatóbb lesz, bár sajnos az még nem esett ki mind, nem tudtam a teljes set-et kipróbálni.. :(

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#66718) Cray Tyler válasza DioRobber (#66711) üzenetére


Cray Tyler
senior tag

Az elég derék :F

(#66719) DaveNo1 válasza .OM. (#66717) üzenetére


DaveNo1
veterán

Roland set T6-ra elég Griftben magas szinten használhatatlan, mert túlságosan melee, gyorsan elfogy a wrath, és semmi túlélőképesség nincs benne. (Perma akaratban legalább van +150% armor és 20 másodpercenként cheat death).

You are not prepared.

(#66720) Sárpac válasza Edge (#66689) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Jaja az volt de a lagg ami volt nem is tom hova tenni, olyan nagy tengernyi mob nem volt, egyszerűen csak felhőben csapkodhattak a villámok.
Force Armor, csak és kizárólag a hirtelen jött nagy erejű sebzésektől óv, de épp ez a legnagyobb előnye, moltenben az összes többi xarságban viszont - a prizmatichoz képest. :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#66721) granini válasza Edge (#66713) üzenetére


granini
őstag

Csak most esett le mit irtal.. :C tehat lábhiba ?!?! :Y :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66722) mikromanus válasza DaveNo1 (#66719) üzenetére


mikromanus
veterán

A pajzs leszedheti a költség 40-50%-át. Ha esetleg tüzes rúnát nyomsz + cindercoatot, akkor a maradékból lejön 20-30%. Paragon lehet 10% még. Úgy már kitarthat. A távolság tényleg necces lehet ha "kényelmetlen" az ellen érintése már gr-en.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66723) granini


granini
őstag

Olvastam 2 erdekes temat a DiabloFans-on..

Egyik. Nemesis bracer. Blue post irja hogy fontolora veszik, hogy a nemezis bracerrel aktivalt elit packnak legyen esetleg emelt legend drop ratje. Mert ugyanis az extra kihivas, ezek az pakkok tipikusan nehezebbek is mint a sima elitek. Es hat hogy jogos a felvetes hogy jobban kellene jutalmazni azt aki nemcsak vegigsopor egy riften vagy bounty-n hanem veszi a faradtsagot..Szvsz jo otlet mert nalunk minden partiban van min 1 nemezis swapper :K

Masik. Gemmek gyujtogetese es felhasznalasa.. hogy ugyanis (leginkabb) az intes karakterek kifogynak a topazbol, mert az kell nekik, az a main stat gem, es a legtobb ring meg amulet is ezt hasznalja leginkabb. Mikozben ruby-bol meg emeraldbol gyakran tobbezer stack felett jarnak es mar fel se veszik. Konkretumot nem irt a blue, de nezik mit lehetne tenni ezugyben. Pro, hogy valoban jo lenne kibalanszolni es jobban felhasznalhatova tenni a kulonbozo szinu gemmeket, Contra hogy egy adott gem (legyen akkor a topaz) attol valik ertekesse hogy bizony ki lehet fogyni belole..

Valoban, mostanaban tobb royal ringet es HF amuletet meg egyeb amuletet is rolloltam a tokeletesseg hataraig, es nalam (speciel..) nem a gold fogy el, hanem a base material es a gem..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66724) dvd24 válasza granini (#66723) üzenetére


dvd24
senior tag

ott nem a nemesis bracerről beszélnek, hanem a konzolos nemesis rendszerről (azt hiszem valami olyasmi, hogy ha megöl téged egy mob, akkor onnantól kezdve a "Nemesis"-ed lesz és random megjelenhet bárhol, erősebb is lesz valamivel mint egy elite, nem biztos hogy pont így működik, de valami ilyesmi)

itt van működés közben

[ Szerkesztve ]

(#66725) khirill válasza granini (#66723) üzenetére


khirill
aktív tag

na igen egy pár t6 vault után a gold a legkisebb probléma... :K

ratabyzou

(#66726) Edge válasza granini (#66721) üzenetére


Edge
veterán

igen egyből feltűnt ez a sportszerűtlen lépés :DDD

topiból én is mindig kifogyok, pedig pofon egyszerű lehetne a megoldás a gem problémára:
a dye-al lehessen gemet is festeni és akkor a 3k ruby-t befesteném sárgára és ennyi: topáz gond megoldva :DD

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#66727) trufa12 válasza khirill (#66725) üzenetére


trufa12
addikt

ha vaultba esik az a pénz dobálós kő, és fejlesztesz rajta, akár t2-n is pár óra alatt meg van pár 10 milla .
30 perc alatt össze kapok 20 millát,

persze vault (ha nyílna sokkal jobb ) ha meg plusz kővel mész be :) akkor szerintem több gold problémád nem lesz diabloba .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#66728) DaveNo1 válasza Edge (#66726) üzenetére


DaveNo1
veterán

Nekem kék meg sárga craftingom nincs soha...több forgotten soulom van, mint kék vagy sárga :U Bombardierre ráadásul már több mint 100 milliót elköltöttem és nem ment rá sentry dmg. Lassan már kell egy 3. tegez, mert a mostani is 4 milliónál jár :(

mikromanus: pajzzsal is iszonyat gyorsan elfogy a wrath, mert felmegy a speed bónusz és iszonyat gyorsan darálsz. T6-on ez amúgy elég, mert ott hasalnak is a mobok, de GR30 felett már kevés. Védelem meg gyakorlatilag 0.

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#66729) killerjohn válasza Edge (#66609) üzenetére


killerjohn
addikt

most épp úgy vagyok vele, hogy beáldozom a RRoG-on a 6% crit-et a zei gemért...

szerk: visszanéztem a korábbi hsz-eket. kár volt :)

[ Szerkesztve ]

(#66730) shotika válasza Edge (#66726) üzenetére


shotika
őstag

Vagy lenne egy olyan árus is, akinél lehetne kereskedni a gemekkel, golddal és egyéb összetevőkkel. Pl van 100 milla aranyad, de elfogyott a köved, akkor vehetsz követ ésatöbbi

Shotiii#2629 Gainward GTX 3060TI 8GB, Corsair 2x16GB DDR4 3200mhz, i5-13600KF, Asus TUF B660M-D4, EVGA 750GQ

(#66731) khirill válasza trufa12 (#66727) üzenetére


khirill
aktív tag

(nekem speciál a "gold explosion" kő a kedvencem :D )
eléggé zivataros időlehetőségekkel indítottam a ros érát... aztán ez a 2.1 kezdés sem sikerült jól mert a rohadt munkám megszívatott... ezért én még a main karimat szeretném t6 betonbiztossá tenni, még nem igazán griftelek csak kipróbáltam, h ne legyek full hülye hozzá... de ha ritkán lejutok egy greater körre akkor mindig a vaultból szedett követ upgrade-elem... :DDD

johnny: kár volt visszanézni? ...vagy kár volt socet-et rakni rá? :'D kár, h a ramaladni nem rak socet-et a gemekre... :(

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#66732) Bennyboy


Bennyboy
őstag

stream on: http://www.twitch.tv/benny_stream

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#66733) mikromanus válasza khirill (#66731) üzenetére


mikromanus
veterán

Moist komolyan Gemekre socketet rakni? Mégis minek? Lyukas gemeket akarsz? Mégis hogy nézne az ki? :C

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66734) dobolan válasza khirill (#66731) üzenetére


dobolan
senior tag

Bizony nagy kár. Olyan sok ramaladnim van már feleslegben, hogy a scoundrel azt vacsorázik esténként a tábortűz mellett... értsd: egy darabot sem találtam még pedig van néhány fegyóm, amit lehetne lukasztani...

(#66735) khirill válasza dobolan (#66734) üzenetére


khirill
aktív tag

szomorúan hallom (látom), de mindennek eljő' az ideje... :)

(gondolom nem vigasztal, h rorg-om a 2.1ben lett de gorgetből 20+, sanguinaryból 40+, pauldronsból 20+, monarchból 20+, és a rohadt rorg 2.1 előtt esett 1db... már az összes haverom rajtam röhögött... "- na menjünk vele bountyzni!" volt közülük akinek 3 körből 3 esett ki...

mikro: benéztem... nyilván gyűrű és amulettre gondoltam... :D

ratabyzou

(#66736) Edge válasza DaveNo1 (#66728) üzenetére


Edge
veterán

vkinek vmi mindig elfogy... :)

Na ha jól látom tegnap meglett solowiz kat.-ban is a 42. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#66737) Chiller válasza Edge (#66692) üzenetére


Chiller
őstag

Csak kb 2 hete mondom :C

Mondjuk nem csodálom hogy elveszett ebbe a több száz (ezer?) imba a dh, nem imba a dh vitában... Egy "enyhe" takarítás ráférne a topikra....

(#66738) Lokids válasza dobolan (#66734) üzenetére


Lokids
addikt

Minden sarkon ramalandi esik, de egy rohadt fegyvert nem találtam még amibe érdemes lenne belerakni. :P

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#66739) LLKobe válasza Lokids (#66738) üzenetére


LLKobe
veterán

:D Na majd ha esik egy dragon odaadom.

Through the darkness of future past, the magician longs to see one chance out between two worlds... Fire walk with me!

(#66740) Reinhardt válasza khirill (#66735) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ő is tudja, hogy mire értetted, de nem ő lenne, ha nem kötne bele ma is valakibe...

(#66741) mikromanus válasza Reinhardt (#66740) üzenetére


mikromanus
veterán

Mesélj még, Captain Oblivious! Kell még az értelmetlen kötözködés. Túl nagy a csend. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66742) Scholes9 válasza mikromanus (#66741) üzenetére


Scholes9
nagyúr

:DDD

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#66743) granini válasza Scholes9 (#66742) üzenetére


granini
őstag

Ne bátorítsd.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66744) tibee77


tibee77
őstag

Valaki tudna nekem segiteni?A dot damage-nel a tik-ek nem hitnek szämitanak ugye?Vagyis ha en ellövöm a haunt-ot vagy a locust-ot es közben rajtam van a frostburn illetve kezemben a rimeheart akkor a 10% chance elöjön minden 10. tik-nel?(persze csak fagyott emberen) Valahogy meg kellene oldanom, hogy megmaradjon a jade set bonus es közben ez a kombo is meg legyen.A mäsik lehetöseg, hogy berakok egy furnace-t viszont ezzel ugrik a mojo-m, ami elegge hasznos 30%os dmg reduction-t ad.Ebbe a build-be szeretnem valahogy beapplikälni.

[ Szerkesztve ]

poe:https://www.pathofexile.com/account/view-profile/slicchabib/characters

(#66745) Bennyboy


Bennyboy
őstag

cold monkról vélemények?

ELADÓ D3 ROS CE 15k

(#66746) mikromanus válasza Bennyboy (#66745) üzenetére


mikromanus
veterán

Aztaa, Húú, meg aztán még aztakutyamegakiscica. Jó lehet az egy darabig... Ha nem zavar, hogy holy lesz a fő sebzésed (spirit költésre csali klón robbanás):C
Lehet próbálkozni épp rimeheart, meg frostburn kombókkal és némi cc-fagyasztó hatással, de annak azért kisebb lesz átlagosan a sebzése szerintem (10%/hit ütésenként fagyott ellenre az esély) . Jól hangzik esetenként a százszoros sebzés, csak kisebb a sebzés alap és kisebb az esély mint a holynál a seteffectre. Ritka vendég magasabb gr-en, de ha rászánod magad majd kommentáld néha mire jutsz! ;)

edit: viszont arra kijöhet a "perma serenity" is akár...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#66747) dobolan válasza khirill (#66735) üzenetére


dobolan
senior tag

Nyugi, rorg nekem is így volt. Megnövelt esélyek után is kb. a 30. láda dobott egyet. Bracer-ből és a fegyóból viszont felépült az új házam NT-ban :)

(#66748) trufa12 válasza dobolan (#66747) üzenetére


trufa12
addikt

Nekem dobálja , de szar , meg van ami közepes .

Az élet olyan mint a motor, ha nem megy akkor be kell rúgni..

(#66749) granini válasza trufa12 (#66748) üzenetére


granini
őstag

Elmult napokban nyitottam vagy 3 x 10 dobozt DH-val, mert akartam egy jo dexes rorg-ot. Ebbol a 30 dobozbol lett asszem 4 gyurum. Egy teljesen nyomi, ketto olyan amiben legalabb volt olyan 25-30 koruli CHD, es vegul egy lett tokeletes, 499 dex, 6 AS es volt rajta socket, uh rolloltam ra 6 chc-t es ennyi. Ez kb lehetett vagy a 20-adik dexes gyurum osszessegeben RoS release ota..

Most ugyanezt jatszom str-essel, egyelore 2 x 10 dobozbol lett 2 gyuru, de sajnos egyiken se volt se socket se chc, csak armor meg vita..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#66750) granini


granini
őstag

Amit biztos ti is eszrevettetek.. gyakorlatilag ha high-end gearben gondolkozunk akkor a kasztok nagy resze egy (vagy tobb) szettben nyomul, mert maskepp nincs eselye GR30 felett.. Legalabbis en meg nem lattam olyant hogy valaki csak sima legendben tolja. Leginkabb valami kasztnak valo full szett es ha befer akkor Aughild meg BT kiegeszitok, stb..

Namost ugye ehhez az kell, hogy legyen rajtad RORG, es ha mar elite dmg akkor kvazi a masik slotra vagy SoJ vagy Unity szokott kerulni. (majd valaki biztos belekot ebbe a statisztikamba is de en igy latom a helyzetet.. )

Igy aztan, gyakorlatilag barmilyen masik gyuru esik szinte kizart hogy hordani tudjuk. Es ez az a pont ahol en azt vettem eszre hogy sima gyurubol valami brutalisan jok hullanak mostansag.. Mostanaban esett nekem puzzle ring, leoric, litany paros, krede, jopar olyan szinte maxos gyuru hogy verzik a szivem, de egyik se fer be a rorg es a soj helyett. Legalabb 3 olyan gyurum lett a heten frankon ami 6 chc meg 40+ chd meg socket, vagy legalabbis ez az allapot kihozhato belole.. :Y

Az egyetlen kivetel talan a chargeos raekoros barbarom lehetne, mert ott ugye 5 szett darab mar megadja a bonuszt es abba a buildbe befer meg valami item rorg nelkul is esetleg.. azert ez tok szomi valahol neem..? :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.