Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58101) férfiállat


férfiállat
tag

Csak nekem laggol most a játék nagyon vagy másnak is??

(#58102) D4v3


D4v3
őstag

Lightning crus-al foglalkozott itt valaki? Nem akarok holy, fire lenni, bár tudom, hogy ez a kettő jobb, de élvezem a lightningot. Így fest most a karim, kicsit tankosra vettem a dolgot, T4-en szoktam játsznani haverral, halni nem nagyon halok és meghálálja magát a taunt is, mert nem hullanak annyira a többiek sem. Milyen item-re kéne vadásszak nagyon? Vagy ha tudtok jobb build-et, az is érdekel.

(#58103) ReFleXx válasza Joci93 (#58093) üzenetére


ReFleXx
addikt

Jol neznek ki az óriás ancientek is :DDD

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58104) GrooveHero


GrooveHero
addikt

:Y

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58105) Alg válasza ReFleXx (#58103) üzenetére


Alg
veterán

Videót :DDD :DDD :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#58106) ReFleXx válasza Alg (#58105) üzenetére


ReFleXx
addikt

Lol, nem is gyengek kb 10x erosek mint a sima ancientek

Ghom T6 15mp csak az ancienteknek kb 80meket critelnek,
bár lenne IK setem...

[ Szerkesztve ]

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58107) SzlobiG válasza ReFleXx (#58103) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez ilyen totál random módon nőnek meg ha idézgeted vagy hogy?:D

(#58108) ReFleXx válasza SzlobiG (#58107) üzenetére


ReFleXx
addikt

A garga kutyas wd gyurutol nonek meg, ez egy bug amit hamarosan hotfixelnek.
Mukodik crusaderen is, fentebb linkelte Joci

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58109) ReFleXx válasza ReFleXx (#58108) üzenetére


ReFleXx
addikt

Kicsit improveoltam. Tasker kesztű + WoTB = Ghom T6 5 mp. Ez mar igy eleg durva.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58110) mikromanus válasza ReFleXx (#58106) üzenetére


mikromanus
veterán

Nekem van immo setem. Bár lenne ilyen ringem! Korábbi infó alapján csak tyúktolvajnak eshet. Sajna Kadala mefgtagadta az engedelmességet. Adott kettő másik ringet helyette a shardjaimért a görbelábúnak. Azok meg nem kellenek.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58111) ReFleXx válasza Alg (#58105) üzenetére


ReFleXx
addikt

https://www.youtube.com/watch?v=ikEhVyba-B0

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58112) Chiller


Chiller
őstag

Az szándékos, hogy a zuni full szettbónusz nem működik a fetish sychopantsre? A mask of jeram meg nem működik a fetish armyra. Blizzardék ezt is jól összehozták.

Vagy mész a 15fős (folyton elhulló) kisfétisekkel, amik 4x annyit sebeznek, vagy mész a folyamatosan meglévő, de csak 7-en lévő köpőcsövesekkel, amik még egy aktív slotot is elfoglalnak.

Vajon az (új) visage of guiya "igazi" armyt idéz meg, vagy esetleg "véletlenül" arra se vonatkozik a zuni szettbónusz?

---

Ma végre összerakódott a jade szett, elég fura így mászkálni, az 5millás thoughnesst rohadt könnyen leszívják a szörnyikék - bár kétségtelen jó látni, ahogy egy szippantásból megvannak az elitek T4-en :)

(#58113) Zan


Zan
aktív tag

Hát srácok, nem tudom mi volt most az előző 2 órában, de megdőlt az egy adott idő alatt talált legendary-rekordom..! Kb. másfél óra alatt 18 db. leget találtam...! Hihetetlen volt. Volt olyan, hogy egy rift szinten esett 2 SoJ (egy majdnem perfekt, 20% phys, 491 int, 99 allres@4.5 chc, 28 elite-dam; a másik coldos)...!

Nagy móka volt! Jól esett így az esti sörözés után! :)

Más:

A Strongarm Bracers proccol a Piranhas - Wave of Mutilation rúnájával? Ha igen, akkor arra az elitre is hat, akire ugyan ráengedtem a halcsordát, láthatólag nem knockback-kelte őket?

Minél jobb, annál jobb!

(#58114) Chiller válasza Zan (#58113) üzenetére


Chiller
őstag

A piranhadora igen, szóval gondolom akkor arra is.

(#58115) SzlobiG válasza ReFleXx (#58108) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaa, akkor nem sokáig lesz ez így, de nagyon op. :D

(#58116) Rayner válasza SzlobiG (#58115) üzenetére


Rayner
őstag

Originally Posted by Blizzard (Blue Tracker / Official Forums)
[UPCOMING HOTFIXES]
Items
The Tall Man's Finger: Legendary affix will now only apply to Witch Doctor Zombie Dogs.
Inna's Mantra: 4-Piece Set bonus will now only apply to Monks.

(#58117) Edge válasza Blaze_ (#58085) üzenetére


Edge
veterán

Videót plz :-)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58118) granini válasza Rayner (#58116) üzenetére


granini
őstag

Amatőr hibák.. :N Nincsen rózsa tövis nélkül.. nincsen mantra a monk nélkül..
Vagy mégis..? :U

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58119) granini válasza Rayner (#58116) üzenetére


granini
őstag

Originally Posted by Blizzard (Blue Tracker / Official Forums)
[UPCOMING HOTFIXES]
General
Wizards and Witch Doctors using complete Akkhan set equipped with two handed crossbow and quiver cannot cast Call of Ancients and cannot give gems to their treasure goblins summoned by Puzzle Ring to open the secret cow level any more. All future exploits now will apply to a selected few who are able to find these ridiculous bugs..

csak vicceltem.. :DDD

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58120) #13110016 válasza SzlobiG (#58068) üzenetére


#13110016
törölt tag

Mondtam én, hogy jó :DD
Bár én ma meg holnap még inkább t4-t5 riftezek, hátha esik valami jó cucc, utána meg elég sűrűn ölök majd ott.

(#58121) SzlobiG válasza #13110016 (#58120) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jaja mentem párat, de inkább riftet farmoltam t5-n tegnap esett csomó minden amiből soul lett. :D Volt megint egy rift alatt 6 leg+1 plan az ilyen runokat szeretem. :))

(#58122) Edge


Edge
veterán

tegnap nekem is sok minden esett de végre ez is kipottyant(T5 rift):

:)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58123) Sárpac válasza Edge (#58122) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Aki velem játszik tuti szerencsés! ;)
Jaja tegnap egész jól nyomta egymás mellett a két archonos wiz! :D

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#58124) Muton


Muton
addikt

tegnap GrooveHero meglepett egy coldos andi sapival, itt is köszönöm :R

szóval alakul a wizzem. ahogy nézem, a jobb oldalon csak full enchant kell, a bal oldalon meg kb cserélni mindent :DDD

Amúgy nem úgy volt, hogy az első órában 1 legend fix? mert nekem kb 75 percere esett...
elég érdekes volt a tagnap este, 2 legend esett összesen, meg 3 fos kadalától, pedig tegnapelőtt egy rift alatt esett ennyi kb

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58125) Edge válasza ReFleXx (#58111) üzenetére


Edge
veterán

ez qrvajó :D

A video címének végére tedd még hozzá hogy: in 5 sec

tuti nagyobb nézettsége lenne. :K

Sarp: jaja ez nekem is feltünt :D tegnap előtt is veled voltam 1 partiba amikor 8 leg +1 set esett 1 körbe. Te annyira beszóltál blizznek hogy az egész partira kihat a feltekert droppod :DDD

2x archonwiz op volt :K

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58126) Fr3eWar


Fr3eWar
őstag

Tegnap nekem is esett a legend ahogy kell, élvezetes is volt a játék.
1óra alatt (3rift) esett 7 item meg egy plan. (T3 illetve T2)

[ Szerkesztve ]

(#58127) Madn!ght válasza ReFleXx (#58103) üzenetére


Madn!ght
addikt

Wow, nagyon tuti! :C

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#58128) Blaze_ válasza Edge (#58117) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Komolyan nem hiszed? :)
Amúgy nyilván eléggé ellenfél függő és lehetnének olyan elitpakkok hogy szopás van. Az első rift körömben 10 perc alatt meg volt az 50% aztán a második szintjét hagytam a francba mert 30asával jöttek az act5 csontváz íjjászok meg a death maidenek akik még több csontváz íjjászt idéztek és pluszba még szellemek is tömegesen, az már nem érte meg a szenvedést.
A második kör tényleg úgy volt ahogy írtam.
Azóta volt egy harmadik kör ami viszont tényleg ment halál nélkül a guardianig bár ott csaltam mert cathedral volt és ott a harrington öv elég op :)
De legyen, ha lesz időm csinálok neked egy videót legközelebb :)

[ Szerkesztve ]

(#58129) Blaze_ válasza Blaze_ (#58128) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Hint: a dark mage's shade többször megmentette az életemet.

(#58130) Alg


Alg
veterán

Tegnap egy fura wizzel hozott össze a random party...

explosive blast - chain reaction és cd csökkentések az itemeken...

Hát mit ne mondjak, elég idegesítő volt egy össze-vissza rohangáló durrogó-villogó tűzgolyóval partyzni. Szerintem leragasztotta a skill gombját, folyamatosan tolta. :DDD

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#58131) vaakuum


vaakuum
addikt

Esett tegnap egy gyűrű, ami konstans ad egy "zsákos Bilbó" figurát, aki idétlenül röhög néha. A leírás szerint gyűjti a fehér cuccokat, és minden általa felvett 12 fehér item után eldob egy sárga színű itemet. Érdemes használni ezt a gyűrűt? Mert annyira azért nem tűnik táposnak.
A gyűrű szintjének megfelelő cuccokat fog dobálni a zsákos ember, vagy a karakter szintjének megfelelőt? Esetleg lehet, hogy jóval gyengébb cuccokat?

"Asszony kell a házba!" - Kőműves Kelemen - Szerintem is, csak nem pont úgy, waze! -----------------------------------------Az ideális nő függvénye: x=3ylog(y)-{(1/36)exp[-(36y-36/e)^4]}

(#58132) Blaze_ válasza Alg (#58130) üzenetére


Blaze_
aktív tag

(#58133) Edge válasza Blaze_ (#58128) üzenetére


Edge
veterán

Nem erről van szó, az ok hogy a sok damred és egyéb miatt túléled meg a sapid, csak szeretném működés közben látni, az ölési sebességet is, de ha ez probléma nem gond nem kell vid. :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58134) Rayner válasza Alg (#58130) üzenetére


Rayner
őstag

Wand of Woh fire wiz

Ez egy igen tápos build a megfelelő itemekkel. nem túl gyakori mert sok spéci item kell hozzá.
Találkoztam már ilyennel és nagyon nagy felfordulást tud csinálni T4-6-on. Mondjuk nem annyira OP mint az archon de haladós

[ Szerkesztve ]

(#58135) opzozi


opzozi
tag

Már vagy 2 hete keresek egy Jade kezest, se loot, se Kadala. (Képzelhetitek mennyi blood shard ment el rá) Erre tegnap bedob nekem egy ilyet.
Nem Jade, de ennek is örülök. :)

Xiaomi Poco X3 Pro

(#58136) Rayner válasza opzozi (#58135) üzenetére


Rayner
őstag

GZ

Én pont az ellenkezőjét élem át... ez kellene (esett de nem chdval) de eddig 8 jade kezes jött helyette amit persze még nem tudok értékelni mert nem arra építem a WD-m... bár tegnap esett fejes hozzá lehet össze tudom már rakni. :)

(#58137) Blaze_ válasza Edge (#58133) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ja oké, akkor csinálok majd. Annyira nem vagyok gyors egyébként, inkább a biztonságra mentem rá. Harringtonnal is fél óra volt a rift.
Egyébként részben kényszer, hogy ez lett a buildem, mióta kijött a kieg összesen 1 db vyr és 0 db tal rasha esett, de épp ezért elégedett vagyok vele :)

[ Szerkesztve ]

(#58138) Alg válasza Blaze_ (#58132) üzenetére


Alg
veterán

Áhh... na ez fel sem tűnt, köszi!

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#58139) opzozi válasza Rayner (#58136) üzenetére


opzozi
tag

Köszi. Volt már egy ilyen trioptosom, de az csak 40%-os és kicsit a többi érték is kisebb rajta. Ez most fölváltotta. Ilyenkor kár hogy nem lehet odaadni a másikat valakinek. Kénytelen leszek bezúzni. :U

Xiaomi Poco X3 Pro

(#58140) mikromanus válasza Chiller (#58112) üzenetére


mikromanus
veterán

A zuni setbónusz "örökkön él" része csak megidézett aktív skilles fetishekre vonatkozik. EZ szándékos és helyes így ahogy van. Egyébként semmi haszna nem lenne az aktív skillnek. Mondjuk így se sok van... Ha van fetish army sebzés affixed valamin, akkor azok szintén csak az idézett fetishekre hatnak (ennyi az aktív előnye). Az elemi sebzés bónuszok viszont mindegyikre. Annyi a különbség, hogy a passzív fetishek mindig physicalnak minősülnek, míg az aktív sebzése a rúnától függ. A legion fizikai, de van más elemi rúna is.

A passzív jelenleg úgy működik, hogy ha eléred a limitet (15 nyomorák), akkor az új castolás passzívból felülvágja a legelőször idézett társát. Azaz ha van aktív skilled, akkor lecseréli a saját kis halandó verziójával.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58141) sittes79 válasza mikromanus (#58140) üzenetére


sittes79
addikt

Van erről valami jogszabályi háttered, amit tudnál linkelni, mert ha így van akkor áttekerek pár dolgot a karimon gondolok itt a fetish army sebzés affixekre, amik ha jól értelmezem nem hatnak a passzív runa által megidézettekre?

(#58142) mikromanus válasza sittes79 (#58141) üzenetére


mikromanus
veterán

Korábban linkeltem. De keresőben megnézheted magad is. Mondjuk diablo 3 guide fetish.
De ha godnolod, akkor segítek. :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58143) Gorneck válasza mikromanus (#58140) üzenetére


Gorneck
titán

Amit majd soon javítanak... :D

Gorneck#1239

(#58144) Zan válasza mikromanus (#58140) üzenetére


Zan
aktív tag

Na, ebből a hsz-edből most én is sok új infóhoz jutottam! Thx! :R

[ Szerkesztve ]

Minél jobb, annál jobb!

(#58145) zsotesz81 válasza Rayner (#58134) üzenetére


zsotesz81
senior tag

Amiből az inventory-jában van 96 db az milyen item? Hogy van neki 977 shard, mikor 500 a max? Meg a végén mikor átveszi a rift jutalmat, ott is kap valami kis lila zsákot meg +crystalt, nekem még egyszer nem adott ilyeneket.

(#58146) Rayner válasza zsotesz81 (#58145) üzenetére


Rayner
őstag

PTR (2013.dec) a video nem volt kedvem sokat keresgélni :)
Most is ugyanez a build csak jó már magas T-re is

[ Szerkesztve ]

(#58147) Zan válasza Rayner (#58146) üzenetére


Zan
aktív tag

Azért nem teljesen, mert az akkori wand egy az egyben levette a cd-t a durrantgató skillről, a mostani verzió pedig háromszoros robbanást ad! Talán azért az ennyire nem OP! :)

Minél jobb, annál jobb!

(#58148) Rayner válasza Zan (#58147) üzenetére


Rayner
őstag

A buildra volt kíváncsi azt mutattam neki nem a matekot...azt mikro úgyis jobban tudja :D
amúgy meg T4-en látni publicba és igen csak effektiv

[ Szerkesztve ]

(#58149) for3l válasza Rayner (#58148) üzenetére


for3l
senior tag

Igen, csak hogy így már nem olyan a build sem. Össze kell szedned valamennyi cooldown csökkentést is, hogy működjön rendesen, a cdr pedig általában a dmg rovására megy.
Mondjuk 50% cdr-nel (3sec cd) már sztem jól lehetne vele haladni. Gondolkozom, hogy kipróbálom, bár a wand nincs meg, de most esett cinder, fire %-os soj, fire %-os strongarm, és egy rare 15% fire skill-es amu (int, chc, chd-vel). Jelenleg van 65% cdr-em (bár ez csökkenne az item cserék miatt olyan 55%-ra kb).

[ Szerkesztve ]

(#58150) Alg válasza Rayner (#58148) üzenetére


Alg
veterán

T3 volt, nem mondom hogy nem volt effektív csak baromi idegesítő is volt :DDD főleg hogy a másik 2 kari csak karcolgatta az ellent, és (mivel minden lemaradó fehéret fél óráig csépeltek) mindig lemaradt meg elkóválygott másfelé

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.