Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58451) czpitti válasza Mengele (#58450) üzenetére


czpitti
senior tag

Tudod szerkeszteni a hsz-ed tedd azt...

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#58452) proci985 válasza Mengele (#58450) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

valtoztass kodot es szerezz authenticatort.

nem szerezni authenticatort dragabb, letoltod telefonra aztan jo.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58453) mikromanus válasza vhunor (#58433) üzenetére


mikromanus
veterán

KOrábban is megvolt az, hog yaz APoC-ra hat a skill proc rate. Gondolom ez nem változott. Általánosságban ami egy célpontot támad az 100%, ami többet az kevesebb. VAn pontos infó is minden kaszthoz a proc ratekre. A meteor és blizzard elég szarul procol, a hydra meg nem is procol pl.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58454) Thrawn


Thrawn
félisten

Teszt lgt wizz (nyomokban fire wizzt tartalmazhat)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#58455) Phobion


Phobion
őstag

A random csodái itt is.

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#58456) Gothmog válasza Phobion (#58455) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Nincs ebben semmi különös, csak annyi, hogy nem mindig intelligens a drop. A wizardomnak például ma Manajuma kés esett. (Más kérdést, hogy szerencsétlent amúgy is szívatja a játék folyamatosan: arcane damage-re gyúrnék, erre lightning-os Andariel sapit dob (misztikelni nem érte volna meg, mert ezer sebből vérzett amúgy is az a darab), meg spéci cold-os fejest dob, meg Maximust dob (ez legalább socketes, main statos, 19% fire damag-gel és átlagos/jó sebzés rollal, így egy jövőbeni tüzes Crusadernek ideális lehet még átmisztikelve az INT-et STR-re).

Endure. In enduring, grow strong.

(#58457) Phobion válasza Gothmog (#58456) üzenetére


Phobion
őstag

Nem panaszkodom, csak vicces. :DDD

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#58458) proci985 válasza Gothmog (#58456) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

random, de ezt mar leirtuk sokszor:)

egyebkent nekem is van negy andarielem, egy physical a DHra (masodik item volt kadalatol amikor elfelejtettem rift utan karit valtani vissza wizardra:DDD), ket lgt es egy arcane. a main wizardom fire. de volt ket broken crown, leoric, ket sami (mondjuk egyik fullosabb nem is nagyon lehetne), a frozen hydras, 2-3 storm crow... viszont firebird, tal, dark mage es fire andariel meg nem esett.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58459) Muton válasza GrooveHero (#58346) üzenetére


Muton
addikt

A probléma a következő, pont amiatt kukáztam az azurwarthot (az én jobb verziómat), mert a Gifthez képest csak 2-5 % damot ad, de csak 4 primary statja van, ezért közben bukok 20% toughnesst. Az orpheusoddal is pont ez a gond, ezért alkalmatlan magasabb szintre, amíg nem szerzel vitát. Nekem ott 9m volt a taffom, épp h elég tank nélkül...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58460) Fr3eWar válasza Kasya (#58439) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Én használom bár gondolkozom a leváltásán.
Lényeg ha kritikusan lecsökken a HP-d akkor feltölt, és jobb oldalt megjelenik egy buff 60sec és CD vel, ha az lejár újra aktív lesz a HP visszatöltős buli.
De nekem az utóbbi időben főleg T3mon előfordult hogy akkora sebzést kaptam be, hogy azonnal meghaltam.

(#58461) GrooveHero válasza Muton (#58459) üzenetére


GrooveHero
addikt

Már rajta vagyok a vita témán :K
Ugye nem durciztál be Maltha miatt? Sajnos a 2 fős T2+Maltha azért nekem még sok, örülök, hogy t2 mostmár csak ritkán purcanok ki. De lesz ez még jobb is :K

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58462) Gothmog válasza proci985 (#58458) üzenetére


Gothmog
aktív tag

Ó, tisztában vagyok ám a dolgokkal :K Csak tényleg olyan Murphy-törvénye jellegű az egész: ha valami kell, akkor tutira mindig pont nem azzal a típusú rollal fog esni a cucc, mint kellene. (Már ha esik persze egyáltalán valamikor)

Egyébként öt perce egy Sledge Fist pottyant a wizámnak... :C

Endure. In enduring, grow strong.

(#58463) #32070144


#32070144
törölt tag

Ha valakit érdekel Dane Bright (rare vendor), még fut a játék amiben találtam. Privátban küldök battletag-et. Normál játék, nem hc.

(#58464) Blaze_ válasza Fr3eWar (#58460) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Alacsony tormenten jobb a dominance, magas tormentem meg a blur.

(#58465) KubanitoS


KubanitoS
veterán

Valaki tudna segíteni nekem? Szeretnék egy új karit csinálni, de nincs kedvem "végigszenvedni" a 70-es (de legalább 40-es 50-es) szintig tartó utat. Mindössze egy invájtot szeretnék kérni valami magas szintű eventre vagy valamire, ahol én megbújnék a sarokban, miközben megy a hent. Youtube-on láttam, hogy ez működőképes lehet, kis túlzással egy szörny = 1 level volt. :B

KubanitoS 1677 az accom!

Nothing will stand in our way. I will finish what you started.

(#58466) mikromanus válasza Blaze_ (#58464) üzenetére


mikromanus
veterán

Alacsony tormenten minek védőskill? :DDD

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58467) Muton válasza GrooveHero (#58461) üzenetére


Muton
addikt

Dehogy! Viszont utánad beugott baluka79 szintén wizzel és fakeresztel indíott, akkor közel voltam a csapkodáshoz :DDD

Utána átskillezett, akkor már nem volt gond

Durcizni akkor durciztam be, amikor a 4. killre sem dobott matit...

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58468) Zoona válasza KubanitoS (#58465) üzenetére


Zoona
aktív tag

Nyomasd 70-es karival a riftket haverokkal és quest leadás előtt logolj be a kiskaridra, ő megkapja az xp-t, elég hamar fel lehet igy is rántani a karaktert

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#58469) GrooveHero válasza Muton (#58467) üzenetére


GrooveHero
addikt

Akkor OK. Multkor split bountyn normalon 3-ból 3x dobbott zsinórba T2-n meg nem? Asse rossz :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58470) Kasya


Kasya
nagyúr

HUD tamogatja mar a D2 map kinezetet?

HC-s jatoekosokat keresek T1-re.

[ Szerkesztve ]

(#58471) granini


granini
őstag

Szitu: adott egy barbár full immo szettben, azzal az Ancient runával hogy 50% dam amit bekapok eloszlik a 3 barbár között. Ezt hívják 50% damage reduction-nek.. Mellette lenne egy cannot die követő 2x unityvel ami szintén ugyanez a kategória.

Kérdés: az 50% dam.red gondolom nem adódik össze, mert akkor halhatatlan lennek, hanem valahogy egymásra skálázódik, igaz..? Mi a damage reduction logikus sorrendje amúgy..?

Mondjuk Valaki bezúz nekem egy 15 millás sebzést. Akkor először jön a toughness-em, armor, resist, normál damage reduction % tehát ami minden csökkenti a bekapott sebzést. A fennmaradó értékből jön még le 50% és ami marad arra megint -50% vagy hogyan van ez végül is..? :F

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58472) mikromanus válasza granini (#58471) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem kell túlbonyolítani. HA van két 50%-os dam reductionod, akkro a bekapott sebzés felének a felét sebződöd valójában, azaz 75% damage reduction.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58473) L_ajos


L_ajos
őstag

Ma kiesett végre :) - GYRFALCON'S FOOTE :C

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58474) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

WDvel tegnap kiesett a Natalya armor, ma reggel meg az Immortal csizma :DDD

(#58475) stevve


stevve
nagyúr

Fire Monkra tudtok egy jó buildet mondani? Esett egy Cindercoat neki is és kihasználnám, ha már van. :)

(#58476) Gorneck válasza stevve (#58475) üzenetére


Gorneck
titán

Pl...vagy ez is jó...csak gear kell alá...nálam szépen működött...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58477) granini válasza mikromanus (#58472) üzenetére


granini
őstag

Köszi.. de még mindig érdekelne hogy milyen sorrendben történik a reduction.. armor, resist, aztán a 75%..?

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58478) granini válasza mikromanus (#58472) üzenetére


granini
őstag

Itt elég jól leírják, akit érdekel.. most találtam..
[How Damage, All Resist and Armor
all work together in Diablo 3]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58479) CactuS válasza L_ajos (#58473) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Grat hozzá. Nekem így 21k shard után még nem jött, mondjuk az összes többi egykezesből már szép kollekcióm van. Lehet alufóliába kéne tekerni a t*kömet, hátha akkor több szerencsém lenne.

Más: a random és a láda nerf csodás ámde ritka pillanatai: [link] :)

(A poti ajándék volt egy cimborától, saját dropban még azt se láttam)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58480) mikromanus válasza granini (#58478) üzenetére


mikromanus
veterán

Ja. EZ ilyen. Már évek (2) óta ugyanaz a formula. Max van most 1-2 egyéb forrás. Nem is nagyon értettem a "Milyen sorrendben" részét a kérdésednek. Szorzatnál nem mindegy? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58481) L_ajos válasza CactuS (#58479) üzenetére


L_ajos
őstag

2734 shard kellett hozzá ( direkt számoltam :D ), és az utsó 4ben az utolsóként adta az Úr :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58482) T. M. válasza ProEvoFan (#58474) üzenetére


T. M.
aktív tag

Nekem tegnap dh-el Eyes of the Earth fejes hullott :C

(#58483) proci985 válasza ProEvoFan (#58474) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem huztal masik karit? szerintem nezi, hogy mikkel jatszol meg es azt is beveszi a dropba.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58484) killerjohn válasza Kasya (#58470) üzenetére


killerjohn
addikt

még nem

(#58485) SQX_Barto válasza proci985 (#58483) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Akkor én a hét karival szarban vagyok? ;]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#58486) killerjohn válasza L_ajos (#58481) üzenetére


killerjohn
addikt

csak Kadalanál jöhet, dropból nem?

(#58487) L_ajos válasza killerjohn (#58486) üzenetére


L_ajos
őstag

Dropból is jöhet!

Buktam viszont vele 150k dps-t :( de FUN :D

[ Szerkesztve ]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58488) CactuS válasza L_ajos (#58487) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Tegyél bele zöld gemet a Wrath spent helyére, az sokat fog rajta dobni. Ha 30k shardig nem esik nekem akkor belépek a Sárpac féle összeesküvés fun club-ba. :)

Illetve neked ha jól látom még kéne a hozzá való Shiled is (jekangbord).

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58489) wukodlak


wukodlak
aktív tag

Hello.az lenne a kerdesem,hogy dropbol vagy kadalatol lehet jobb shieldet szerezni csuszanak,mert azzal nagyjabol kesz is lenne a karim.Amugy felig meddig lightningbuild fele indultam,mar csak az amu specko tulajdonsaga miatt is.

Dio3 Battletag:Wukodlak#2377

(#58490) L_ajos válasza CactuS (#58488) üzenetére


L_ajos
őstag

Jaja! Már arra pazarlom a shardokat!

Az 5letedet pedig megfogadom :) Megy majd a kavics :P

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58491) stevve válasza Gorneck (#58476) üzenetére


stevve
nagyúr

Köszi, kipróbálom. :)

(#58492) Zoona válasza L_ajos (#58487) üzenetére


Zoona
aktív tag

grat:) Nekem nem akar kiesni, ismerősömnek egy nap kiesett 2x a fegyver meg másnap 3x a pajzs is... Én most a 2h buildet tolom, de ahhoz is kellene a 6os akkhan set ami megint csak nem akar esni. Jó lenne már az 1h egy kis változatosság miatt. Néztem még 1-2 srácot, 40-50 óra playeddel full setben rohangálnak. Valakit jobban szeret a játék ez tuti

Diablo 3 Battletag - Jessa#2832

(#58493) ProEvoFan válasza proci985 (#58483) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Van egy 60as barbárom, de az pihen.DHm 70es.Szvsz, előfordul ez néha:)

(#58494) L_ajos válasza Zoona (#58492) üzenetére


L_ajos
őstag

Köszi :) Sajnos nekem se 5 perc volt és kellett a mák faktor is keményen. Kíváncsi leszek a pajzs meddig tart :) Már számolom a ráköltött shardokat :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58495) proci985 válasza ProEvoFan (#58493) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

lehet bug is egyebkent:D

DHval en eleg sok wizard fegyot kaptam (raret), mainom meg wizard.

egyebkent hosszu tavon amint mindneki nekiall altokat huzni ez meg jo is lehet, wizardom kb T3-T4en olyan tempos mint a DHm T1en, szoval orulnek, ha tudnek neki farmolni. ez foleg onnantol lesz erdekes, ha kiesne neki egy firebird offhand (chc+fire wafe rollal), egy fire andariel (almodik a nyomor: alapbol CHC vagy Fire wavel es akkor az AS helyere megy a masik ebbol a kettobol:) ) es egy hellcat/WH, mert onnantol kesz a fire wizardom.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58496) Thrawn


Thrawn
félisten

Egészen megkedveltem a Firebird setbónuszt, még SC-n is megesik, hogy fáradtan becsúszik 1-2 fakereszt, amit szépen meg lehet úszni vele. A Tal set meteorjai sem rosszak persze :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#58497) proci985 válasza Thrawn (#58496) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja hogy mar ki is farmoltad?:DDD

Talbol nekem meg mindig csak vert esett, de amubol ma kijott a harmadik is.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58498) Thrawn válasza proci985 (#58497) üzenetére


Thrawn
félisten

Publicon kaptam egy FB cipőt, így a setcsökkentő gyűrűvel megvan a 4. bónusz, a Talból pedig már volt 3 db-om. A legjobb, hogy a Cain set is megmaradt így :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#58499) proci985 válasza Thrawn (#58498) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

akkor atmentel settesre?:)

egyebkent egyre inkabb agyalok azon, hogy egy full unique build jobb fire wizardnak, kiveve a gatya/vallas/esetleg offhand es esetleg ov negyest.

cinder, mage, reapers (ez talan nuke buildhoz nem kotelezo?), soj, sankis/devastator, trium (firebird off lehet jobb), andariel kell dam miatt, ice climbers meg esetleg dark mage vedelem miatt. amunal a rakoff szepen megy egyutt a reaperssel, bar talan kivalthato. gyurunek meg hacsak az ember nem stackol seteket az unity szvsz jobb. ovnel meg ott a hellcat/WH kombo, esetleg a harringtonnal swapelhetoen.

ice climberst szerintem nem eri meg 500 intert bealdozni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58500) Thrawn válasza proci985 (#58499) üzenetére


Thrawn
félisten

Jaaa, ez nem a fire/teszt lgt wizzem, hanem a lézerezős [link]

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.