Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58851) Bird válasza mikromanus (#58850) üzenetére


Bird
addikt

Ez övön aluli ütés volt grammer nazis! :D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#58852) Sárpac válasza shouryuken (#58844) üzenetére


Sárpac
nagyúr

WoW-osnál nincs izgalmasabb wizz szerintem! :)

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#58853) Robert1987 válasza granini (#58825) üzenetére


Robert1987
tag

Köszönöm a válaszaitokat!
Eddig van 1 Unitym és 1 follower cucc, akkor még össze kellene halászni valahonnan még egy Unityt :D

robert1987#2387

(#58854) mikromanus válasza Sárpac (#58852) üzenetére


mikromanus
veterán

Hogy jön ide a WoW? Ez Diablo 3 fórum. Hihetetlen milyen szétszórtak vagytok. :C

Van izgalmasabb wizard build, csak te azt nem élveznéd, mer' helyezkedni kell és taktikázni néha. Az az igazi build, hogy gomb leragasztva és csak klikkeled bal egérgombbal a mozgás irányát, nem? :Y
Hát nem.

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58855) granini válasza mikromanus (#58854) üzenetére


granini
őstag

Trollkodunk, trollkodunk kicsi csirke..? ;]
Mindenki a maga haza tajan csipegessen szerintem.. akarok siman beledkotok mint nagyanyam a kardiganba... en legalabb egyet ertek.. az is boven tobb mint a sokevi atlag.... :DDD

szerk: azt azert indirekte te is elismerted ezennel hogy max a grammerbe tudsz belekotni de a kontentbe nehezen.. touche.. ;)

[ Szerkesztve ]

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58856) Edge válasza Sárpac (#58852) üzenetére


Edge
veterán

talán inkább idegesítőbb :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58857) SzlobiG válasza ProEvoFan (#58807) üzenetére


SzlobiG
félisten

Feltételezem annyit nem kell szívni vele mint a barbárral kellett, hogy meglegyen az eq set, de aztán a blizz drop ratet ismerve a fenetudja. :D

(#58858) khirill válasza Sárpac (#58852) üzenetére


khirill
aktív tag

sokkal izgalmasabb, ha csak magic missle-vel mész... rúna nélkül... :DDD

ratabyzou

(#58859) ReFleXx válasza Edge (#58856) üzenetére


ReFleXx
addikt

igen, egyébként marha idegesítő tud lenni az a 12 robbanas 3 mp alatt :)
frütty-frütty-frütty...... :C

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58860) Gorneck válasza Edge (#58856) üzenetére


Gorneck
titán

Mondjuk a dobálós Pala se sokkal jobb a zöld xarjával... :D Jojóóóózik az ember szeme tőle... :( Pedig már aszittem az őskáoszt nem lehet fokozni...képzelen a 0 cds bola millen lehet... :D

Gorneck#1239

(#58861) mikromanus válasza granini (#58855) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem ismerek el semmit: AZ idézet utáni első két szavaddal már olyan mélyen elástad magad, hogy nem is olvastam tovább... max amikor kerestem a köt(özkod)ni valót. :C
Bele lehet kötni és lehet vitatni az állításaidat, de amíg ilyen grammar-terrorista vagy addig értelmetlen.Ha reagálnál a felvetésekre az is komoly fizikai fájdalmat okozna a tartalomtól függetlenül. Egyet értesz? ;] :DD

edit: hé, ez nem is a megfelelő postomra volt válasz! :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58862) khirill


khirill
aktív tag

jujjj! mikro beindult! :DDD

ratabyzou

(#58863) Blaze_ válasza khirill (#58862) üzenetére


Blaze_
aktív tag

(#58864) mikromanus válasza Blaze_ (#58863) üzenetére


mikromanus
veterán

Az egyik kedvenzem:

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58865) Edge válasza Gorneck (#58860) üzenetére


Edge
veterán

szinte minden karinak van mostmár, crusi lightningos amikor egész pálya fehér színben villog meg rezeg, barb a lávás ugrálós ott is dessecratort látsz tőle ahol nincs is. Eddig a dh bola volt elég idegesítő, de vhogy felhozták a többi karit is erre a szintre. :) (szegény monk ebből is kimaradt :D )

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58866) Rayner válasza Edge (#58865) üzenetére


Rayner
őstag

na majd figyeld a 2.1-et, olyan lesz a monk mint egy david guetta koncert:D

(#58867) granini válasza mikromanus (#58861) üzenetére


granini
őstag

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58868) Bird válasza granini (#58867) üzenetére


Bird
addikt

:D

.:A konzolozás körülbelül olyan, mint a Canon / Nikon: amelyiket előbb veszed a kezedbe, azt szokod meg.:.

(#58869) proci985 válasza Edge (#58865) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

kihagytad a meteor shower wizardot, amikor en egyedul se mindig latom, hogy mi az enyem es mi az ellenfeleke:D (sulyosbitaskent: ugyanez fire walkerssel megspekelve, molten mortar ellenfelek ellen)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58870) mikromanus válasza granini (#58867) üzenetére


mikromanus
veterán

Ne hergeld a csirkét!

Na jó, ez szar lett :DDD

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58871) T. M. válasza mikromanus (#58870) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ez már vérre megy úgy látom :Y

(#58872) L_ajos


L_ajos
őstag

Milyen unalmas is ez a nap ;]

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58873) T. M. válasza L_ajos (#58872) üzenetére


T. M.
aktív tag

Ne is mond!
Hehe, nagy világ van:

(#58874) Zan válasza L_ajos (#58872) üzenetére


Zan
aktív tag

Nem is annyira..! Én most azon lestem nagyokat, hogy Kolbikával 400+k dps-ből, az esetek többségében ki tudok hozni 2m + buffed dps! Ami azért nem egyszerű, tekintve a béka segge alatt egy kicsivel heverő unbuffed dps-emet :)) ! Meg most esett egy vaxo amu, ami remek páros lesz a stomp mellé! ;]
Viszont mielőtt bárki lefikázná a teszkós barbit, vegyétek figyelembe, hogy nem ez a main karim! :)

Mikro, te amúgy kísérletezgettél már ezzel a sujtóval? Nélküle 3 SS megy full barból, vele 7-8! Azért nem mindegy..! Szerintem egy kis RCR és akár nagyon jó is lehet. Főleg hogyha nem ilyen harmatos dps-ű darabot talál az ember, mint én! :(((

Minél jobb, annál jobb!

(#58875) Fr3eWar válasza granini (#58867) üzenetére


Fr3eWar
őstag

;]

(#58876) Reinhardt


Reinhardt
őstag

Masnak is szorakozik?

(#58877) tPedro_ válasza Reinhardt (#58876) üzenetére


tPedro_
őstag

Pont akartam írni. Sorban áll a loader... :U

(#58878) bypass|HUN válasza Reinhardt (#58876) üzenetére


bypass|HUN
tag

Jaja, nálam 11 min a "paused time".... :(((

"A globális mindenség nem tönkretehető." by Tiby

(#58879) Sárpac válasza Reinhardt (#58876) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Nekem a játék 9óra óta 700-1200 ms a latency. Ki is léptem a francba!

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#58880) granini válasza mikromanus (#58870) üzenetére


granini
őstag

1, te kezdted koma, rászálltál a nyelvtanomra..
2, ez meg mi?! sziválvány?!?! méltánytalan ez hozzád.. :(

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58881) granini válasza Fr3eWar (#58875) üzenetére


granini
őstag

Neked pedig gz a black soulstone arcképhez, ütős lett! :K

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58882) proci985 válasza Fr3eWar (#58875) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

the black soulstone... was a complicated act. I sacrificed much to make it...

... mondta az arckepgyaros?;]

(egyebkent grat, nagyon jo lett!)

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58883) CactuS válasza tPedro_ (#58877) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mehettek helyettem, én mára végeztem. majdnem 24k shard a c*gánylányban, az utolsó ~ 1500ból még Legendaryt se láttam. De legalább így nem tudom hány ezer bounty után lett egy - fos - setcsökkentős gyűrűm....

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58884) mikromanus válasza granini (#58880) üzenetére


mikromanus
veterán

1. a mire? :DD
2. cuki kis szivárváynos zászló a felvonulásról. Gondoltam berakok neked pár vidám színt is ha már ilyen komor cenzúra gondolatok keringenek kicsi buksidban. Itt az eredetije. . Hubbanyek. Így nagyban elég borzongató. :Y

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58885) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ma neki kezdtem a wd-nek gyorsan fel is ugrottam 65-re elég jó tetszik, hogy nem engem ütnek hanem a peteket. :D

(#58886) GrooveHero válasza SzlobiG (#58885) üzenetére


GrooveHero
addikt

Ehh, az nemjó, meg se kell mozdulni. Régebben én is azt gondoltam az ilyen távolsági karakterkeről, hogy beszariak, gyávák, stb, a barbi, na az igen, az oda teszi magát, stb...most is hasonló a véleményem, bár nagyon szeretem a wiz-emet, nagyon bejön ez az ironMan-es lövöldőzősdi :DDD

Szal az, hogy állsz egy helyben nem olyan kihívás, mint ha futkároznod kellene össze vissza, mert különben feltörlik veled a mobok a Tristram Cathedral padlóját :DDD

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58887) defede válasza Gorneck (#58849) üzenetére


defede
tag

Gorni próbáltad már másik wd-el is? Nekem az a wd-m amibe az időm nagy része van megtalálta a játék létező legszarabb barnáit és zöldjeit és azokat is kritikán aluli statokkal (értsd. szinte mindent pörgetni kellett volna rajtuk, sokszor még int se volt). Bedühödtem és felhúztam egy másik wd-t. Meglett a zuni a +1 gyűrűvel és pár finomság. Jade persze nem akart esni. Na gyors 5 óra és új 70-es wd. Azóta jött a békás fegyó, 2 Jade, thunderfury és egy halom jobbnál jobb mojo. Csatlakozom az előttem szóló összeesküvés elméleteket gyártó emberekhez: nem mindegy melyik kariddal mész és nyakamat rá hogy már a legelején eldől egy karakter milyen seteket találhat.
Jut eszembe nézzetek rá légyszi a dokimra. 1M a dam és innen érdekelne merre fejlődjek. Vissza kellene vennem a damból EHP javára mert T5 party már elég kerülgetős tud lenni T6-ra nem merészkedtem még. Mit cseréljek? Alapvetően party érdekel mert soloban megvannak a trükkök.

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#58888) SzlobiG válasza GrooveHero (#58886) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ha oda jönnek a mobok akkor arrébb megyek. :D

De ez még csak szintezes majd 70-en biztos más azért.

(#58889) defede válasza Rayner (#58866) üzenetére


defede
tag

Kösz mégegyszer az Immo övet. Visszacuccolok a barbira amint letelik a 3 nap éjjel 12 és nekivágok. A wd már kicsit unalmas tud lenni bár a Jade még izgat hogy milyen lehet. Ha addig nem is sikerül de ha meglesz meg vagy hívva egy laza T5 levezető esti körre :D

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#58890) JSaN válasza defede (#58887) üzenetére


JSaN
addikt

Hat szerintem meg szimplan random ez a dolog is, nekem csak a dokimban van 970 ora 2012.05.15 ota. Es kukri kivetelevel ki esett minden doki leg es set meg sok egyebb. Jopar max kozeli es atlagos statokkal.
A fejlodesedre azt mondanam hogy erdemes vissza venni szerintem is es Toug+healing parosra gyurni, illetve elmental+elite damot novelni.pl Aughild set. En is elmentem 1.1m damig aztan szepen vissza faragtam 850k damra de cserebe minden mast felnyomtam. [link]
Ingame pedig igy mutatok:

Igy soloban T4 siman megy reszegen almossan is halal nelkul. T5 pici figyelessel siman megy, max a durva elit kombok neha kiutnek ha rosszul kapom el a skill kombot. T6 nem nagyon probaltam, amig nincs elit sima, amugy nem is erdekel. Party szinten hasonlo, van mikor T4-n en alok melletem barbi crusa kidolve. :DDD
A healinget sokan elhanyagoljak, szerintem az is fontos. Es ugy hallotam a blizz is ra gyur majd erre hogy ertekelhetobb hasznosabb legyen.

Steam profile: https://steamcommunity.com/id/1106198411061984/

(#58891) radi8tor


radi8tor
MODERÁTOR


Fr3eWar
(senior tag)

LOL :))

[ Szerkesztve ]

⭐ Stella

(#58892) killerjohn válasza GrooveHero (#58886) üzenetére


killerjohn
addikt

milyen tormenten ironman a wizardod?

radi: mitől LOL?

[ Szerkesztve ]

(#58893) radi8tor válasza killerjohn (#58892) üzenetére


radi8tor
MODERÁTOR

Black soulstone lett az avatarja.

⭐ Stella

(#58894) defede válasza JSaN (#58890) üzenetére


defede
tag

Kipróbálom ezt az irányt én is. BT van dögivel, magefist is. Egyedül a zuni settel vagyok bajba kicsit mert a 3. darab az offhand helyette nem tudom betenni az uhkapiant. Szép szép az 1M feletti damage de 800K-val is haladtam így szinte. Tény hogy kell az ele sebzés és a +elit sebzés úgy lesz látványos javulás.
A másik wd meg megy Jade irányába. Már most sokkal izgalmasabb vele hogy használhatom a locust és a hauntot :D.
Kösz a segítséget meg az idődet amit rámszántál :)

http://eu.battle.net/d3/en/profile/frenkdrebin-2705/hero/1804670 Hammer of justice crushes you Overpower

(#58895) GrooveHero válasza killerjohn (#58892) üzenetére


GrooveHero
addikt

áh, lehet félreértettük egymást. Nem úgy értettem, hogy hú, szétcsapok mindent akárhol, akármikor. A disintegrate-re gondoltam, hogy olyan, mint az IronMan, piros lézert lő. :DDD Amúgy hát ha nem lenne gond a toughness-szel, akkor T3 lazán, a dps oda még épp elegendő, de sajnos az 1600-2000 allresi nagyon kevés...illetve az lehet, hogy elég lenne, de a tougness az bezony kevés :O
Még egy moonlight ward és egy Soj (ami már meg van lightninggal és már jópár milla van benne a lila kövek miatt, de még mindig nem arcane), aztán talán már t4 is menne. De egyszerűen nem tudom, hogy hogyan szedhetnék magamra + armort. Na jó, kéne egy vyr set, de még csak gatya van belőle. Egy normális vállas sem ártana, valami set cucc, de eddig csak sima barna leg van rajtam.

[link]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58896) Blaze_ válasza GrooveHero (#58895) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Nem kell armor. Temporal flux passzív és az ellenfelek 90%-a meg se tud ütni.

(#58897) GrooveHero válasza Blaze_ (#58896) üzenetére


GrooveHero
addikt

Dehogynem :(
Ha jól rémlik akkor még használom is már használtam, tényleg nem volt rossz, de raktam helyett olyat, ami segít az AP regenben, nevezetesen Astral Presence. Sajnos nagyon fogy az AP, tudom ezen lehet segíteni cost reductionnal, de még azoknak csak most álltam neki paragont osztani

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58898) Blaze_ válasza GrooveHero (#58897) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Az az unwavering will amit mondassz. A temporal flux minden ellenfeleet 20%-ra lassít és nincs bent a skilljeid között.

(#58899) Sárpac válasza Blaze_ (#58896) üzenetére


Sárpac
nagyúr

Már akartam kérdezni, Te melyik Diablo 3 Rossal játszol mert, hogy nem azzal amivel mi az tuti?!
A wizard egy ropi 14-15M touhggal 2-2.4k allressel is lecsapják mint egy legyet t6-on a komoly elitek.

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#58900) Blaze_ válasza Sárpac (#58899) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Tettem fel videókat keresd vissza.
Lecsapnak ha meg tudnak ütni. Az a lényeg hogy ne tudjanak megütni és erre az arcane wizard a legjobb szerintem. És szeretném hangsúlyozni hogy én szinte mindig szólóról beszélek, mert ebből már volt félreértés, gondolom csapatban egész más a helyzet (bár múlt héten mentem csapatban T5-ön egy riftet, estek keltek én meg egyszer haltam csak egy molten robbanástól)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.