Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58651) .OM. válasza T. M. (#58649) üzenetére


.OM.
aktív tag

Szia,

Köszi az infót.

Nekem is a farkasos vért van, azért kérdeztem :) Jó lenne a szett hozzá nekem is akkor.. :)

Melyik slot-ra van, hogy több torony lehessen? Akkor a pet/missile build-em teljes lenne végre. :C

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#58652) sith7 válasza ProEvoFan (#58643) üzenetére


sith7
nagyúr

Sok sikert, nekem nem dobta még az elmúlt egy hónapban :O

(#58653) Bahama válasza .OM. (#58651) üzenetére


Bahama
aktív tag

Embodiment of the Marauder
6 itemből álló set:
5 + 1 set csökkentő gyűrűvel könyebb

http://us.battle.net/d3/en/item/marauders-carapace

Kerüld a pusztán a vita kedvéért, erõteljes érzelmi töltettel ellátott, sokszor az észérveket nélkülözõ, témához inkább csak lazán kapcsolódó hozzászólásokat, melyek inkább exhibicionistán öncélúak, mint konstruktívak a közösség felé!

(#58654) Muton válasza T. M. (#58649) üzenetére


Muton
addikt

denevér :DDD tök elfelejtettem. azt hittem, h 3 holló :B

amúgy a tasker ezeknek is megdobná a hatékonyságát vagy csak a wd petekre vonatkozik?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58655) Gorneck válasza Muton (#58654) üzenetére


Gorneck
titán

:K

Gorneck#1239

(#58656) Muton válasza Gorneck (#58655) üzenetére


Muton
addikt

hajjaj! akkor kell még egy félkész karakter, hogy ne vesszen kárba a rare item :DDD

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58657) Edge válasza Gorneck (#58655) üzenetére


Edge
veterán

meguntam a petes wd-t :(

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58658) Gorneck válasza Edge (#58657) üzenetére


Gorneck
titán

Nem csodálom... :D Sok kihívás nincs benne...

Gorneck#1239

(#58659) Edge válasza Gorneck (#58658) üzenetére


Edge
veterán

nem szeretek asszisztálni, ez a stílus hosszútávon sose működött nálam, d2-ben is inkább boner nekróm volt mert a csontis untatott. de ez egyéni szociális problem :DDD

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58660) hokuszla


hokuszla
aktív tag

Összejött egy ilyen set:

1. Jól értem, ha van egy Ap fogyasztó skillem, az 50%-kal többet sebez, ha full AP-rel indítom?
2. Láttatok már ilyet wizardon, milyen skillekkel használták?

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#58661) Gorneck válasza Edge (#58659) üzenetére


Gorneck
titán

Mármint? Úgy érted, hogy nem te dolgozol, te csak teremtesz? :D

Gorneck#1239

(#58662) T. M. válasza Muton (#58656) üzenetére


T. M.
aktív tag

Újabb őrület jutott eszembe estére. Használjuk azt, amit a random ad: Angry Birds demon hunter, avagy Cluckeye :Y
Este tesztelés alá kerül :DD

(#58663) Edge válasza Gorneck (#58661) üzenetére


Edge
veterán

jaja hogy megidézek+szétbuffolok egy petet ami odamegy és megtöcsköli az ellent, de én akarok töcskölni! a legjobb részt hagyom ki... :DDD

Cadal: szép, de hasznos is? a legelső orbod 50%-al nagyobb dammal indul, de ennyi, 1 orb meg nem elég.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58664) Gorneck válasza Edge (#58663) üzenetére


Gorneck
titán

A WDvel te tuti nem töcskölsz... :D De én ezt mondtam neked... :D

Ami a töcsiből még vmit visszaad az a Békás fegyó...az még cool cucc...de kb ennyi és egy bambi...ajánlom a Palat töcsire, kellemes, szárazabb érzés... :D

Gorneck#1239

(#58665) Edge válasza Gorneck (#58664) üzenetére


Edge
veterán

:) a palát még egyelőre nem sikerült megfejtenem összedobtam egy fizikait de harmatos volt hiába volt dps a skillek nem működtek, aztán leesett hogy valszeg a fizikai ág amit a gép sorsolt nekem qrvára gyenge. Van egy jekangborg shieldem ez kb adná magát, de gyrfalcon nincs mellé, meg nem is vagyok benne biztos hogy az a diszkoszvetés annyira tetszik.
Úgyhogy útkeresés van nemtudom melyik ele ágat érdemes tolni... tanács jöhet.

szerk: uhh mea culpa fentebb hokuszla-t akartam írni :) sry (vmiért az avatarról cadal-é ugrott be de lehet nem is ilyen az avája lol sry)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58666) Reinhardt válasza hokuszla (#58660) üzenetére


Reinhardt
őstag

Ez egy zsirfalkonos crusadernek de szep lenne :D

(#58667) Gorneck válasza Edge (#58665) üzenetére


Gorneck
titán

Fire és Holy egyaránt erős sztem, ahogy láttam elég jóféle elektronyos Palat is. :) Én ágat nem nagyon választottam, mert inkább a setre gyúrok...de a skillezésem fire... :K
A dobálós cuccot én se szeretem...nem illik a kasztról alkotott elképzelésembe.

Amúgy meg el kell kezdeni nyomatni oszt a játék majd terelget...legalábbis nekem dobott pajzsot és fegyót ami tetszett és aszerint kezdtem összetákolni a buildet...

Gorneck#1239

(#58668) .OM. válasza Reinhardt (#58666) üzenetére


.OM.
aktív tag

Nálam a 2h flail van, ami 4 wrath-ot ad találatonként a slash-re. Ha be tudsz állni a tömegbe (miért ne tudnál, Pala vagy..) akkor ez jó kis cucc. Természetesen thorns-szal és AD-val keverem.. Hozzá pajzs, ami blokk után felezi a bekapott sebzést, block erősítő generátorral és beszippantós robbantással és block-ra gyógyilás és területsebzéssel.

[ Szerkesztve ]

ex .Oldman.

(#58669) mikromanus válasza Reinhardt (#58666) üzenetére


mikromanus
veterán

A sacrifice WD mellé a boulder toss barbi is el tudná viselni. Max fury = 130 helyett 200 milla crit? Nyami. Eh, épersze hog yilyen nem esik sose. Meg hullaforgató öv se. Mondjuk az van 60-as intes, meg 70-es dexes, de az "erős" még nagyon hibádzik...

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58670) Chiller válasza Edge (#58604) üzenetére


Chiller
őstag

Hát onnan hogy van szettem, és nem látom a csilliárdos kriteket.
Sajnos a quetzalcoatl fejes továbbra is cseszik kiesni, így anélkül nyomom (de van bőven sunkeeper és dps is (2M+), és ehhez képest már t4-en se tudom egyhitelni az eliteket, nemhogy T6-on... :(

(#58671) Gorneck válasza mikromanus (#58669) üzenetére


Gorneck
titán

Mármint erre gondolsz? [link]

Gorneck#1239

(#58672) mikromanus válasza Gorneck (#58671) üzenetére


mikromanus
veterán

Jaja. A Harringtonra. Jó anyag nagyon. ;)

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58673) Gorneck válasza mikromanus (#58672) üzenetére


Gorneck
titán

Azonnal téptem le magamról...az elődöt... :D

Gorneck#1239

(#58674) mikromanus


mikromanus
veterán

JA, amúgy ma van a D2 Ladder Reset. Ejnyeno... Sehol semmi D2 topic frissülés, meg ilyesmi? Ennyire leült Az Előd? :Y

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58675) Phobion válasza hokuszla (#58660) üzenetére


Phobion
őstag

Grat, ez Crusader-nek lenne még jó ;]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#58676) Cadal


Cadal
őstag

Ezen mit rollolnátok, ha javítani szeretnétek? Vita helyett %dam?

[ Szerkesztve ]

(#58677) .OM. válasza Cadal (#58676) üzenetére


.OM.
aktív tag

Szerintem attack speed (AS).
Ez tipikusan az a fegyver, ahol a sebzést nagyon megdobja, ha proccol a leg stat...

ex .Oldman.

(#58678) Thrawn válasza Gorneck (#58671) üzenetére


Thrawn
félisten

A Condemn mennyire használható azzal a bónusszal? Van két ilyen swordom is már, nem tudom megéri e tartogatni őket.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#58679) Phobion válasza Cadal (#58676) üzenetére


Phobion
őstag

A fegyver sebzését mindenképp, akár 2,3-2,4k is lehet belőle ;]

[ Szerkesztve ]

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#58680) ReFleXx válasza Chiller (#58670) üzenetére


ReFleXx
addikt

Nem is fogsz kriteket latni, mert mar nem kritel be.
T4-en csapatban leszedheto egy sima kék pakk egyedül, szóval a hiba a te készülékedben van.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58681) SzlobiG válasza Cadal (#58676) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ja erre AS a menő.

(#58682) hokuszla válasza mikromanus (#58672) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Ha már emlegettétek beszereztem egy olyat is, de szerintem a mostani övem nagyságrenddel jobb. :DDD

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#58683) Rayner válasza hokuszla (#58682) üzenetére


Rayner
őstag

ha a Harringtont megtanulod kezelni akkor fényévekkel effektívebb.
Ha jól játszol akkor a tereptárgyak gyakorlatilag folyamatosan fent tartják a buffot.
A másik hogy a 100+% sebzés az NEM weapon dmg hanem az össz sebzést amit a karakterlapod éppen ír bufftól függően azt duplázza. cc nekem a WD alapból 1m dps de harringtonnak hála 2.4m buffed dpssel szaladgálok. ehhez képest a globe puki tényleg lepkepuki

(#58684) hokuszla válasza Rayner (#58683) üzenetére


hokuszla
aktív tag

Egy-egy bossfight során 5-15 globe esik, megnézném hol nyitogatsz 10 mp-enként ládákat :D

10400 16GB 1660s 4.5TB

(#58685) Reinhardt válasza mikromanus (#58669) üzenetére


Reinhardt
őstag

Egyebkent ez mukodik akkor ha nem fogy a resurce? Mert eleg erdekesen van megfogalmazva.

(#58686) Rayner válasza hokuszla (#58684) üzenetére


Rayner
őstag

1. nem csak ládára működik, hanem mindenre ami "nyitható" (hulla, padló, wprack stb)
2. 5 mp alatt fekszik a pakk T4-en szóval még szotyizhatok is utána...

(#58687) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Sziasztok. Erősítsetek meg légyszi, hogy a normal és a t1-től t6--ig csak annyi a különbség, hogy t1-től torment leg-ek is eshetnek, de a droprate-ben nincs különbség, tehát most az emelt droprat-tel is annyi kell, hogy essen, mintha T1-en játszanék, ugye?
Köszi előre is.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58688) mikromanus válasza GrooveHero (#58687) üzenetére


mikromanus
veterán

Ugyanannyi item esik... Csak magasabb T szinten több belőle a set és legend. :DD

(#58685) Reinhardt
Resource spender, azaz fogy. Ha nem fogy akkro nem működik rá. Bár az elemental arrow (?) a speckó fegyverrel számomra kérdéses mondjuk...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58689) Gorneck válasza Thrawn (#58678) üzenetére


Gorneck
titán

Nálam 20-30M is critel... :D Morcosba még többet... :D

Gorneck#1239

(#58690) mikromanus válasza Reinhardt (#58685) üzenetére


mikromanus
veterán

Fórumok alapján egy hónapja abszolút nem működött ez a ring set. Vajon javították azóta?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58691) proci985 válasza mikromanus (#58690) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja, ahhoz kepest mennyire ritkak a set bonus nem tunik tul atgondoltnak.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58692) h.adam.92 válasza proci985 (#58691) üzenetére


h.adam.92
őstag

nagyon rég toltam d2-vel és ott is inkább moddal, de úgy rémlik, hogy ott a set bonus-ok nagyon erősek voltak nem?
egyedül a sigon set-re emlékszem, de az normal szintű volt szóval nem kell tőle hanyatt esni.

(#58693) ChME válasza Muton (#58617) üzenetére


ChME
tag

Teszkós wizard, T2, mentem egy rifet, 20 perc volt (mondjuk első mapon meglett, szóval kicsit mázlis), elverekedtem magam Malthaelig, black hole helyett teleporttal 4 perces kill (wizarddal most csináltam másodszor, és úgy bármilyen karival összesen se sokat voltam itt). Kép (sárgákat már felszedtem).

(#58694) proci985 válasza h.adam.92 (#58692) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem annyira, talan a tal set volt egyedul erdekes.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58695) Cadal


Cadal
őstag

Hmm,.. max AS vs max %Dam Biztos az AS a jobb? szerintem nem sokat számít, hogy 1,4 vagy 1,5 az AS. Viszont a dam mindig érvényesül. :F :U

(#58696) Lokids válasza Cadal (#58695) üzenetére


Lokids
addikt

Én a dmg-t használom azon a fegyveren.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#58697) ProEvoFan válasza mikromanus (#58650) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Bízok a Loot isten jóindulatában:) Ma csak pár kört mentem, és kiesett 3db SOJ :B Végre van közte egy +fire dmgs is.

(#58698) noblem1983


noblem1983
senior tag

Valaki esetleg rajtam kívül nem tapasztalt dc-t act 1 bounty közben? Barbárral próbálom A gyűrűt megszerezni de elég gyakran kihajított a menübe az elmúlt pár hét alatt. Soha másik karakterrel nem történt ilyen se bountyban ,se riftben. Barbárral is mindig csak bountyban, riftben sohasem.Netemmel soha nincs gond de ez azért elég különös jelenség

[ Szerkesztve ]

Lamborghini fan Uplay/Origin-noblem1983, PSN: noblem1983_2

(#58699) Muton


Muton
addikt

Majdnem teljes az állatkert! 3 farkas, 2 pocok, 2 varjú, denevér, goblin, pók, Murlocket, Leah, Adria, Kormac
Már csak a templar kezébe kellene egy démon vagy angyal idézős fegyver.

a sasszeműek kiszúrják a rejtett poént?

(katt a képre nagyításhoz)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58700) JMBFLaSH


JMBFLaSH
csendes tag

Sziasztok!

Nem tudom, hogy jó helyre írok-e! Hol tudok, illetve kinél lehetne venni a játékhoz, aktiváló kulcsot?
Vagy van-e valakinek eladó Diablo 3-a jó áron?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.