Hirdetés

2024. május 7., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#57951) Phobion válasza Vistaboy (#57943) üzenetére


Phobion
őstag

Grat! Melyik 2H-Flail esett? :P

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#57952) Edge válasza Muton (#57950) üzenetére


Edge
veterán

Hát nem igazán, egy magefisttől még nem leszel firewiz alapvetően egy cindercoat a kiindulási pont ahhoz...
Archon meg a legerősebb skillje a wiznek...

Proctar: hidd el így is lesz olyan szitu hogy közel jönnek hozzád a glacialspikera meg nincs megkötés milyen messziről lősz vele: a mobok arcába mászva is használhatod úgy méghatékonyabb mert akkor mind a 3 db spikeot bekapja 1 ellen.

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#57953) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Megnéztem T5-t végig csináltam egy bountyt és egy full clear riftet is hát ez se izzasztott meg simán ment. :DD

Annyi hogy most nem halnak el stun alatt, de mire eltűnne a láva addigra már vissza tölt a leap és megint stun láva-láva-láva, ha nyomok wrathot akkor stun alatt halnak ami a sok cd reduce maitt elég sűrűn van. Ami lassabban ment az a végén a fő boss ott érződik a rampage+brawler kicsit kellett kiteolni, de nem volt para.

Jah Mikro rosszul tudtad eq stackelődik kipróbáltam ha csak 1-et teszek le akkor max 9millát láttam ha lent van 3 akkor már 20 millák is repkednek a 4.-et már le se tudtam rakni elhaltak a mobok. :DDD

Ami még tetszik pl battlefielden pont ott volt a rift, hogy ugye ahogy halnak a mobok úgy csökken az eq cd-je bejött rengeteg mob tele volt a képernyő leap-el bestunoltam majd spammeltem az eq-t ahogy haltak el.

Egy-két erősebb fegyó kiesne meg az enchantokat feljavítom akkor akár esélyes lesz a T6 is. :)

(#57954) -FreaK-


-FreaK-
veterán

Slorak esthet Kadala-tól? A Disintegrate buildhez tényleg nagyon jó.

Más: Chaos nexus vagy Intensify? Ki melyiket találta jobbnak?

(#57955) Edge válasza -FreaK- (#57954) üzenetére


Edge
veterán

entropy :)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#57956) killerjohn válasza -FreaK- (#57954) üzenetére


killerjohn
addikt

szvsz a Gesture of Orpheus sokkal jobb mint a Slorak (mindkettőből van közel-max rollosom), ugyanis az előbbi az összes arcane skilledre ad bónuszt, nem csak a disint-re. Pláne ha beteszel egy slow time-ot a buildedbe ^^ (próbáltam illusionist-es slowtime-os orpheus buildet és nagyon (!) fun volt :) )

(#57957) Gyick


Gyick
őstag

Egy kérdés: Ha nem emlékszem hogy mit adtam meg anno titkos kérdésnek attól tudok jelszót változatatni vagy gikszer esetén hozzáférek az accomhoz?

(#57958) SzlobiG válasza Gyick (#57957) üzenetére


SzlobiG
félisten

Support kérni fogja a személyidről fotót, ha szükség lesz rá és nem fogod tudni.

(#57959) Gyick válasza SzlobiG (#57958) üzenetére


Gyick
őstag

Most annyit akarok egyenlőre csinálni hogy megváltoztatni a jelszavamt,ahhoz kell?Mikor Wowhoz kijött a Wrath of the Lich King akkor kezdtem el játszani blizzardos játékkal akkor elküldtem a személyim scan-jét de ha jól emlékszem nem volt még közös bnet acc akkor még

[ Szerkesztve ]

(#57960) Muton válasza Edge (#57952) üzenetére


Muton
addikt

köszi! archonhoz már lenne 2 vyr meg egy trium, meg amu, lehet, h az lesz belőle.

most már csak abban kell reménykedni, hogy legyen fire wd, mert durva lenne betörni egy trifecta magefistet :DDD

mod: meg Orpheus-om is van

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#57961) Blaze_ válasza -FreaK- (#57954) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Én tömeg ellen jobb szeretem a chaos nexust, kevesebbet kell mozogni mint entropy-val.
Boss killre meg intensify.

(#57962) Muton válasza Muton (#57960) üzenetére


Muton
addikt

meg most látom, h egy archonos andi sapim is van a ládában. lol

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#57963) killerjohn válasza Blaze_ (#57961) üzenetére


killerjohn
addikt

egyébként miért disint-el mentek arcane torrent helyett? a kényelmen kívül persze, mert az AT egy horror a disinthez képest, viszont 1.5x akkorát üt kevesebb arcane-ből...

(#57964) Gyick


Gyick
őstag

miért nem firewizzel mentek? :DD

(#57965) Blaze_ válasza killerjohn (#57963) üzenetére


Blaze_
aktív tag

1. nincs orpheusom
2. emiatt nem próbáltam még mást :)
3. ritkán fogy el az arcane-m

(#57966) Blaze_ válasza Gyick (#57964) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Firewizzel hogy haladsz T6on?

(#57967) proci985 válasza Gyick (#57964) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

jaja, mukodokepes t6 fire wiz engem is erdekel, "dam van, de hogy elem tul" jeligere.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#57968) killerjohn válasza proci985 (#57967) üzenetére


killerjohn
addikt

szvsz T6-on a "hogy élem túl" jeligére az egyetlen jelentkező egy jó csapat...

(#57969) ProEvoFan válasza proci985 (#57967) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Miért az archon ott túléli?Gondolom a lassító passzív miatt nagyobbak az esélyei, mint egy fire Wizardnak.

(#57970) Blaze_ válasza ProEvoFan (#57969) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Act1- bountykat próbáltam vele, megy egyedül is horadric cache-ig, ha arachne a boss, és szerintem skele king is menne (butcher esélytelen).
Ma ha lesz időm tesztelem riftben is.

Igen, az hogy a chaos nexus mindenkit 20%-ra lassít a hatósugarában körülöttem az nagyon sokat számít T6-on haladásnál (az extra fastok és ugrálók kivételével minden megoldható halál nélkül kis türelemmel és nagy odafigyeléssel). Erre jó példa, hogy T5 Magda gyerekjáték volt (T6-on még nem próbáltam)

(#57971) ProEvoFan


ProEvoFan
nagyúr

A nulláról 70ra húzásnak mi a menete? 70es szintű haver T1en indít bounty, azt hadd szóljon?

(#57972) vendingo válasza ProEvoFan (#57971) üzenetére


vendingo
veterán

Inkább t6.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#57973) dante3 válasza ProEvoFan (#57971) üzenetére


dante3
addikt

Partyban elmész riftezni, mondjuk T2-be, és a végén behozod a kiskarid mielőtt beszélnél Orekkel! ;) Ő kapja a nagy xp-t

[ Szerkesztve ]

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#57974) ProEvoFan válasza dante3 (#57973) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Igen, ezt csináltam délelőtt.

(#57975) for3l válasza ProEvoFan (#57971) üzenetére


for3l
senior tag

lvl70 T1 nem jó, inkább a kis kari csináljon T6 játékot, és toljatok hell rift-et, amíg bírja a nagy.

(#57976) Wolverine válasza Gyick (#57957) üzenetére


Wolverine
félisten

Egy jótanács: Authenticator, Authenticator, Authenticator. Ha nincs okostelefonod, akkor BlueStacks és használd a hivatalos Android-appot vele.

A munkanélküliség hátránya, hogy nincs pénz; előnye, hogy ma reggel meglett az első max. szintű karakterem a D3-as pályafutásom alatt :) Igaz, hogy esek-kelek, de amíg elszórakoztat, addig nem is kell több.

"I'm the best there is at what I do, but what I do best isn't very nice." (Wolverine) / "Hello, I'm the Doctor. Basically... run." (a 11. Doktor)

(#57977) Lokids válasza proci985 (#57967) üzenetére


Lokids
addikt

Ez engem érdekelne T6 túlélés arcane és lg buildban is. Ha mindent a dmg-re nyomok egyszerűen nincs hp-m. Ha valami közel jön fekszem. (persze a mostani cuccaimmal T3 a max)

[ Szerkesztve ]

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57978) thomeef válasza for3l (#57975) üzenetére


thomeef
őstag

Ami még jobb, ha 70es T6 hell riftet tolsz és a végére beinveled a kiskarit.

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#57979) mikromanus válasza dante3 (#57973) üzenetére


mikromanus
veterán

T1-2 split bounty ha van aki bírja. Egy potyautas 2-3 "munkásember". Minden kis szar eventre, chestre és bountyra kapsz XP-t. Akkro is ha nem vagy a közelben. Ez nem jobb?

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57980) proci985 válasza ProEvoFan (#57969) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ld Blaze_ hozzaszolasait (patch ota rendszeresen farmolunk egyutt szoval kb latom mit tud a karija), az en fire wizzemnel jobban birja. persze, jobb a gearje, de nem ennyivel (bar lehet a damred?). egyebkent low karikkal is kb ez volt a tapasztalatom meg hellriftes "huzd a sajat karid" korokbol, fire a legjobb damra de a tobbi a a kiegeszito effektek miatt stabilabb (lgt stunol, cold fagyaszt, arcane lassit).

Lokids: lgt karit most huzom, de anno a main karimmal meg lgtkent ment le malthael. tobb stun esetleg nem segitett magasabb AS mellett? van egy bracer ami stunolt ellenfelenkent ad 12% damredet, azzal mennie kene. gyakorlatban viszont meg nincs 70es szinten az lgt wizardom.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#57981) Lokids válasza proci985 (#57980) üzenetére


Lokids
addikt

Nem is tudtam, hogy létezik ilyen bracer.
Melyik az?
És kéne még a stunos ring is. 15% egyenlőre karcsú.
Ha ez meglesz, onnantól oké.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57982) Thrawn válasza Lokids (#57981) üzenetére


Thrawn
félisten

Ancient Parthan Defenders

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#57983) Lokids válasza Thrawn (#57982) üzenetére


Lokids
addikt

Jól értem a passzívját, mi szerint ha 10%-ot adna a bracerra, és bestunolok 10 ellent 25 yardon belül, akkor sebezhetetlen leszek? 10x10=100% dmg reduce. Vagy tévedek? Bár az a 25yard kevés.

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57984) Muton


Muton
addikt

heti találós kérdés: minimum hány 2h mace (vagy ilyesmi) szokott a wizzemnek esni riftenként?

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#57985) Alg válasza Muton (#57984) üzenetére


Alg
veterán

:DDD

Az utóbbi napokban engem amulettel szivat... ott van rajtuk a fire%, de mellette legjobb esetben mainstat... és így elég nehéz überelni a meglévő szinte perfect rollos int/vit/chc/chd sárgát...

Viszint megvan kadalától a firebird's eye, 1-2 itemre vagyok T4-től :K

"I love not man the less, but Nature more" // Giant TCR Adv. '16 Di2 // Fenix 7 SS // FiiO BTR3 + Truthear ZERO

(#57986) Lokids


Lokids
addikt

Ezt nem hiszem el... az 15000. shard után végre megkaptam a legelső cindert. És 20%. Elsőre ráadta a 3 socketet is kadala. Mára megkaptam a cukorkámat. :)

If you chase two rabbits you will lose them both.

(#57987) MrCsiT válasza thomeef (#57978) üzenetére


MrCsiT
addikt

Kisebb probléma, hogy a múltkori patch óta 100% aránnyal találok elitpakkot a hellrift pályán, előtte clear hell rift-nél nem volt. Mármint, sosem. A 2 nagy böhöm igen, de elitpakk nem.
Azért szép feladat egy T6 elitpakkot leölni, főleg mivel vagy tűzdobáló, vagy teleporter agyonverős lényekből áll a pakk :DDD :Y
Ezen a ponton t6 hellrift gyengéknek innentől felejtős, túl sok idő..

Lokids: nekem egy Ice Climbers-t adhatna már Kanál néni, úgy a 300. csizma után, végre..

Muton: ha esik Maximus is, azt tedd el a jövőbeni Crusaderednek: annak az egyik legjobb fegyó szerintem.

[ Szerkesztve ]

"Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

(#57988) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Kiesett az előbb a templar halhatatlan relic, már kellett sokkal jobb mint a scoundrel főleg hogy full epicbe felöltöztettem tf-el a kezébe nem is rossz. :))

(#57989) Mengele


Mengele
tag

Hi

Ha lecserelem a regi konfigomat egy ujra.

Alaplap,Cpu...stb, uj op rendszer az ip cimem megmarad?

A helpet elore is koszonom :R

Q6600,GTX480,4Gb,Samu750Gb...stb.

(#57990) mikromanus válasza MrCsiT (#57987) üzenetére


mikromanus
veterán

Ez benne volt az undocumented patch changes-ben :DD
"An Elite pack was added to Hell Rift level 2."
Páran összegyűjtöttek egy rakat javítást és módosítást amit nem raktak bele a notesba.

(#57983) Lokids
Elvileg ez lenne. Ha 10%-os, akkor 10 ellennél 100% védelem. Csak nem említik az apróságot, hogy ez 5 másodpercig tart és csak percenként egyszer aktiválódik.

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#57991) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Mintha a napokban erősen nött volna a chance a Zuni fejesre.
Azelött 1db-ot lattam esni valakinel, az elmult két napban már vagy 10et lattam klantarsaknal, nekem is kiesett 3db tegnap ota...
Nem mintha nagyon hianyzott volna, mert a két slager buildbe nem fér be sehogy sem, de azért 1et eltettem hatha szükségem lesz rá egyszer vmiert.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#57992) Chiller válasza ReFleXx (#57991) üzenetére


Chiller
őstag

Ez csak a szokásos random. 2.0 óta még nem láttam zuni fejest. Mondjuk nem is kell, nem azért :D Sajnos az nagyobb baj, hogy Jadet is akkor látok, amikor más találja :(((

Ma az egyik riftboss elment teázni játék közben:
http://i.imgur.com/32B8Q6V.jpg
Még szerencse, hogy volt köztünk ranged kari, így "mindössze" ~3 perc alatt sikerült is levakarni a térképről a mocsadékot.

(#57993) Mengele


Mengele
tag

Hi

Ha lecserelem a regi konfigomat egy ujra.

Alaplap,Cpu...stb, uj op rendszer az ip cimem megmarad?

A Diablo 3 miatt kerdezem.Nem szeretnem az Accontomat elbukni :N

A helpet elore is koszonom :R

Q6600,GTX480,4Gb,Samu750Gb...stb.

(#57994) SzlobiG válasza Mengele (#57993) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most minek írod be megint?

Amúgy is van erre külön topik.

(#57995) #13110016 válasza SzlobiG (#57953) üzenetére


#13110016
törölt tag

Én is T5-öt nyomtam tegnap, egész könnyen megy. T6 is megy, de azért ott egy-két teleportálós elite-nél halok vagy 6-szor. De T5 még megy publicba is. Nagyon OP ez az earth szett.
Followernek meg szigorúan templar kell, nem a nyilas gyerek. Ilyen szinten már nem a magas dps kell... azon is filóztam, hogy nem csak a gatyába, hanem a felsőbe is csak diamondot rakok.

(#57996) Fr3eWar válasza Mengele (#57993) üzenetére


Fr3eWar
őstag

Ha van FIX ip címed nem változik meg (bár ha lenne nem kérdeznél ilyeneket..)
Egyébként meg mért buknád az accot?
Ha más helyről lépsz be csak annyi hogy a biztonsági kérdésedre kell tudnod a válaszod.
Vagy töltesz le egy authenticatort.

(#57997) SzlobiG válasza #13110016 (#57995) üzenetére


SzlobiG
félisten

T6-ot én még nem néztem, de tuti hogy nem lenne az már haladós. Igen a templar sokkal jobb észre vettem, de csak most esett ki neki a relic.

Hát én meg inkább piros gemet rakok a cinderbe is meg a gatyoba is.

[ Szerkesztve ]

(#57998) #13110016 válasza SzlobiG (#57997) üzenetére


#13110016
törölt tag

T6-on csináld az act IV-es, hellriftes bountyt. Az rövid, és a végén ad 60M+ XP-t, meg 420k goldot. Hiába megy lassan T6, ennyi xp-vel simán kompenzál. Van, hogy halok ott avgy 10-szer... de még így is simán megéri.

ja, és néha beadja a ládás küldit is, amit 2-mp alatt megcsinálsz és az is 20+ xp...

[ Szerkesztve ]

(#57999) sith7 válasza MrCsiT (#57987) üzenetére


sith7
nagyúr

igen, ez a mostani patch - el jött, nem vették el a 421k gold - ot, és 65m xp, csak kurv@ra meg kell dolgozni érte :((

(#58000) mikromanus válasza #13110016 (#57998) üzenetére


mikromanus
veterán

Kivéve hogy nerfelték az xpt, meg a goldot ezen... +a végére betettek egy extra elitet.

(#57999) sith7
Fura. Határozottan emlékszerk, hogy notesban írták hogy nerfelték. Majd mindjárt megsasolom...

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.