Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58801) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Tőletek aztán kérhet az ember tanácsot :D

Senki nem mondta, hogy a unity T6on halhatatlanná teszi szerencsétlen wizardot pedig lefogadom hogy ez itt köztudott tény volt :P

Most emiatt át kell értékelnem egy csomó dolgot. Az életemben is :P

(#58802) mikromanus válasza Blaze_ (#58801) üzenetére


mikromanus
veterán

Nem halhatatlan, "csak" 50% védelmet ad. Azaz ha előtte necces volt de ment T4-5, akkor laza kesz a T6 is túlélés szempontból ;)

edit: mellesleg ez csak soloban megy és ha a csicskának is van unityje és egy halhatatlanná tevő specialja. Csapatban ha több karakternek is van, akkor a wizard inkább csak sz*p vele. :C

[ Szerkesztve ]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

(#58803) SzlobiG válasza Blaze_ (#58801) üzenetére


SzlobiG
félisten

Csak az miatt megy a T6 nekem is barbival partyba már csak T4-et szoktam.

(#58804) Blaze_ válasza mikromanus (#58802) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Hát az hogy benne állok a desecratorben és csapkod a fejem felett a thunderstorm én meg közben békésen lézerezek az elég kemény.
Ki is dobtam a soj-t a fenébe :D

(szólóban próbáltam csak)

[ Szerkesztve ]

(#58805) DaveNo1 válasza Cray Tyler (#58798) üzenetére


DaveNo1
veterán

T5 ennyi dmg-vel? eléggé hihetetlenül hangzik :U Thunderfury max akkor lenne jó, ha full lightning builddel tolnád, amúgy csak olyan 1 kezes éri meg ami valami nagy buffot ad, például a shield dobálós 1h flail

Ma végre felment a fire dmg sojra: 3,1 millió elite elemental dmg van most rajtam :C , world 96 crusader

Ezt még amúgy tudom pajzsból fokozni +17% fire dmg-vel :K

[ Szerkesztve ]

You are not prepared.

(#58806) SzlobiG válasza DaveNo1 (#58805) üzenetére


SzlobiG
félisten

Haladósan biztosan nem. :U

(#58807) ProEvoFan válasza SzlobiG (#58800) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Megfelelő sisak/kesztyű = OP
Mellé +fizik dmg/SoJ/sok chc, chd/elit dmg = félisten vagy
A fentieket megfűszerezed BT set-el = Halhatatlan isten

(#58808) czpitti


czpitti
senior tag

tegnap kaptam publicban egy fejest.Orultem nagyon a plusz 7%-nyi pet plusznak.

Diablo III CZPITTI#2239 http://hu.twitch.tv/czpitti

(#58809) Gorneck válasza ProEvoFan (#58807) üzenetére


Gorneck
titán

Elég a sapi... :) És magas AS...a többi csak sallang...T5 már a sapival és némi kraftal is sima liba...lusta playereknek ideális társ.. :)

Más:
Alakul a fire Monkom: [link], olyan a Monk mint a drog, nehéz lejönni róla... :D

(#58801) Blaze_: Partiba annyira nem vicces, mikor a Palam a full közepén van az apokalipszisnak és szotyizik...a többi unitys annyira nem boldog... :D És igen sokan tudnak erről, a gyengéknek van kitalálva... ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58810) thomeef válasza Gorneck (#58809) üzenetére


thomeef
őstag

Jah, de ha nincs mellé 2000 all resed akkor cseszheted mert az első pakk egy hitel.
Viszont a jade set az itt elmondottakkal ellentétben szerintem elég jó....Ha már egyhitelni lehet a t6 pakkot vele.

[ Szerkesztve ]

"A férfi abban különbözik a fiútól, hogy egy nagyságrenddel drágábbak a játékai."

(#58811) #13110016 válasza mikromanus (#58802) üzenetére


#13110016
törölt tag

Na igen, de ez meddig marad így?

(#58812) Gorneck válasza thomeef (#58810) üzenetére


Gorneck
titán

Ha nem ACT5ös mobokkal van tele a rift, akkor nem kell semmi extra...és nem az AR a lényeg...hanem az armor, de ha azod nincs akkor kutyák és a hozzátartozó mojo. Így már elég nehézkes lecsapni a WD-t... ;)

BT-vel meg arcane kivételével kb mindenbe benne tudsz álni... :) A többi csak a te ügyességeden múlik...szóval továbbra se kell szinte szar se a WD-re és T5ön tud menni.

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58813) Edge válasza DaveNo1 (#58805) üzenetére


Edge
veterán

szép :)

maxos kavicsok gatyába azt lépsz előre 2-3 helyet.

czpitti: publicba ilyeneket osztogatnak? :Y megyek publicba vazz :D

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58814) ProEvoFan válasza Gorneck (#58809) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

ASt kihagytam, tényleg szinte az a legfontosabb.

(#58815) khirill válasza granini (#58797) üzenetére


khirill
aktív tag

amúgy "ki" ez az avatar mert nem tudok rájönni? :DDD

ratabyzou

(#58816) CactuS válasza DaveNo1 (#58805) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Fire skilles Crusaderként könnyű. :B

Szerintem is. Nekem most a ping-pong build miatt visszaesett 2.1 millre a dmg-em (és még a fegyver nincs is meg), de már az is lassúnak érződik T4+ felett (T5ön, T6hoz még nagyon kevés a defem). A Thougnesse sem kiemelkedő, kb megegyezik az enyémmel, így a T6 kizárt.

Bár lehet csak én nem rendelkezem elég türelemmel vagy más az elképzelésünk a könnyű/haladósról. (Illetve TF helyett lehet jobban jönne ki a FoH duplázó egykezessel)

[ Szerkesztve ]

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58817) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Na már fel is szállt a dupla unityvel való kapcsolatom kezdeti lila köde.
Az hogy az elit damom 3 milláról visszaesik 2.7-re igencsak érezhető :(
A könnyebb riftekben így marad a soj, a szívatosabb ellenfelek ellen meg jöhet a unity.
Kezd tele lenni az inventory mindenféle vacakkal :D Xephirian amulett, trang oul, warsechiaksdfjklj waistguard, unity, harrington, stb Még egy nemesis kéne és teljes lenne a csapat.

(#58818) Gorneck válasza khirill (#58815) üzenetére


Gorneck
titán

[link]

Gorneck#1239

(#58819) shouryuken válasza mikromanus (#58794) üzenetére


shouryuken
senior tag

A G betű hatalmas :DDD :C

(#58820) khirill válasza Gorneck (#58818) üzenetére


khirill
aktív tag

ááá köszi! bang! eléggé szegényesek az ismereteim ezekben a mikiegér dolgokban, de valahol volt egy ilyen megérzésem, h disney... :D

ratabyzou

(#58821) Edge válasza Blaze_ (#58817) üzenetére


Edge
veterán

Én is inkább a firewizemre tettem unity-t neki nincs royal ringje ott elfér a soj mellett+persze hallhatalan templar unity-vel. ;)

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58822) Robert1987


Robert1987
tag

Sziasztok! Valaki elmagyarázná nekem, hogy a unity+a follower cucc miért is olyan ütős? (Ha jól gondolom, akkor kevesebb sebzést kapok, a maradékot pedig megkapja a follower, aki nem tud meghalni?)

robert1987#2387

(#58823) Gorneck válasza Robert1987 (#58822) üzenetére


Gorneck
titán

A follower kap egy halhatatlan cuccot és egy unityt meg ugye te is...így kettőtök közt oszlik el a dmg 50-50%ban...
Szóval ahova eddig zsenge voltál ott most már nagyon OP leszel...

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58824) L_ajos


L_ajos
őstag

Esik ez loot-ból is :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58825) granini válasza Robert1987 (#58822) üzenetére


granini
őstag

Kicsit bovebben mint Gorni, a lenyeg hogy ezt ugy hivjuk Unity-bug, de valojaban inkabb feature.. lehet hogy direkt van igy..

Szoval a followered kap egy neki valo relic-et (vagy focust vagy mit..) aminek az a sarga sora hogy Cannot die. Na ez a gyakorlatban nem azt jelenti hogy sebzodik es 1 hp-n megall az elete hanem konkretan nem sebzodik. Adsz neki egy Unity gyurut, meg te is felveszel egyet, ami azt mondja hogy all dmg taken megoszlik egyenlo aranyban azok kozott akik viselik a Unity-t oda vissza.. Na ez csak oda fog mukodni, tehat amit bekapsz sebzest annak 50%-at a followered "enyeli" de mivel o nem sebzodik te nem kapsz tole semmit.. Oszt kesz is az 50% damage reduction, amit baratok kozt is 3 komplett szett BT meg 2 komplett szet Aughild se tudna osszehozni neked single-ben.. :)

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58826) proci985 válasza Blaze_ (#58801) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

szerintem legalabb 10szer le volt irva...:D, ill, hogy javitottak is valamennyire, illetve hogy csak single, illetve a fo problema, hogy ket unity kell hozza.

[ Szerkesztve ]

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58827) DioRobber válasza Cray Tyler (#58798) üzenetére


DioRobber
tag

hi
Én pont tegnap cseréltem le az odynsont (ami egy egykezes 20%lightingos fegyó) egy kétkezes fegyverre, mely 2,950et üt és hiába a 20%lighting+a fervor passive sokkal több dps-t nyertem. Nyilván a legjobb crusok maximus karddal rohangálnak mert abba van fire+viszonylag jó dps+láncos szörny ami azért szépen sebez ha jól kihúzod szal abban a jövő. DE ha csak az a kérdés hogy egykezes vagy kétkezes-mindenféleképpen crusnál kétkezes és hát azért hullanak elég magas kétkezesek, mint pl grandfather, vagy scourge...

DIO: HRobi01#2786 - Children Of The Skorn - LoL: Derivál

(#58828) Muton


Muton
addikt

ha van 2 540-es resistem, akkor érdemes lenne övön egy lifereget átrollolni resistre?

megkaptam a második tök fölösleges Taskeremet :)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58829) granini


granini
őstag

Olvasnivalo..

[Perli a Blizzard a StarCraft II meghackelőit szerzőijog-sértés miatt]

Szerintem - es sose voltam ellene a HUD-nak csak azert mert nem hasznaltam.. - jol teszi KJ hogy nem fejleszti tovabb..

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58830) Blaze_ válasza DaveNo1 (#58805) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ezzel csak az a bajom hogy a +skill% damot nem számolja az itemeken, így meg nem sokat ér :(

[ Szerkesztve ]

(#58831) CactuS válasza granini (#58829) üzenetére


CactuS
Arcképgyáros

Mondjuk azért a fizetős cheat és a KJ által írt TurboHUD ég és föld. Nem véletlen az a milliós követelés (dollárban).

Have you ever noticed that anybody driving slower than you is an idiot, and anyone going faster than you is a maniac? George Carlin

(#58832) khirill válasza granini (#58829) üzenetére


khirill
aktív tag

no offense, de ez aztán a roppant magas színvonalú cikk! ;]

egy fizetős sc maphack, ami bekukucskál a fog of war mögé... eléggé undorító! főleg egy olyan játékban amiben ligákat és bajnokságokat szeveznek, nem csekély díjazásal... szal az sc2 és a d3 még mindig más világ... ott károsítasz vele, itt előnyhöz jutatt...

itt max az nem bírja elviselni a hud-ot használók "idáigi" apró előnyét, aki a fél életét a játékban tölti és át akarja venni az uralmat sanctuary fölött...

szerintem fogja ő még ezt fejlesztgetni, csak zárt ajtók mögött... csendben az 51es körzet alagsorában... az utolsó posztolt feature nagyon komoly... egyértelműen olyan infó jutatt a birtokodba amit a blizz nem szeretne, h tudj... bele sem merek gondolni miket lehet így még megtudni... gondolom a dane bright "bónusz vendorról" is megérkeznek az adatok a kliensbe... talán-talán a development hellről is... tehát sok olyan tudást biztosíthat számodra a hud, amit más módon nem tudnál meg... ha kicsi, ha nagy az előny szerzés vonzza az embereket, ergo terjed mint a kolera... és ha egyszer felkelti a blizz figyelmét, akkor... tehát én csak a publicitásban változatnék, főleg mivel gyanítom johnny idáig is az odüszeuszi kíváncsisággal kutatot a sorok/táblák között, tehát saját szórakozatására készítette mások szórakoztatására megosztotta...

johhny sokat tud a játék mögötti mechanizmusokról... :K

[ Szerkesztve ]

ratabyzou

(#58833) sith7 válasza khirill (#58832) üzenetére


sith7
nagyúr

valahol itt a glória, ... valahova ide tettem, .... na majd ha meglesz elhozom, és odaadom neki :U

(#58834) granini válasza khirill (#58832) üzenetére


granini
őstag

Reagalnek roviden :)

no offense, de ez aztán a roppant magas színvonalú cikk! ;]
Egyet ertek, csupan mint info osztottam meg, mert korabban volt it szo rola.. maga a cikk valoban nem tul reszletes.. mondhatni lassan szokasos index minoseg..

szal az sc2 és a d3 még mindig más világ... ott károsítasz vele, itt előnyhöz jutatt...
Mindegy melyik oldalrol nezed, hogy en karosodom, vagy te jutsz elonyhoz.. ami neked plusz az nekem minusz mert nem kapom meg..

tehát sok olyan tudást biztosíthat számodra a hud, amit más módon nem tudnál meg...
Tehat csalas.. - meg egyszer mondom nem vagyok antiHUD aktivista. De ha azonos parameterek mellett nekiallunk idore goldot es xp-t farmolni te meg en (te HUDdal en anelkul..) akkor azonos ido alatt te tovabb jutsz mert mig en kajtatok a bounty boss meg a lejarat utan te pontosan tudni fogod hol van. Ez csalas. Elonyhoz juttat teged, tehat ha nem is direktben anyagilag amit a boromon erzek, de akkor is megkarosit engem.

Ha lenne D3 vilagbajnoksag ahol 1 ora alatt kell tobb xp-t es goldot kifarmolni, vagy minel tobb bounty-t teljesiteni ido alatt akkor lehet maskepp latnad a HUD kerdeset..

Az alapjateknak nem funkcioja hogy nyillal mutassa hova kell menni, meg masodpercre pontosan kiirja hogy mennyi van meg hatra a shrine-bol, meg hogy darabra hany mob van meg ebbne a riftben hatra.. az hoy ez bent van a memoriaban egy dolog.. no ennyi..

johhny sokat tud a játék mögötti mechanizmusokról
Ez netto igazsag es oszinte csodaloja is vagyok.. :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58835) ReFleXx


ReFleXx
addikt

Végre kiesett egy kukri, most már saját tapasztalatból mondhatom hogy fölösleges a Zuni set.
Folyamat hívhatóak a kis bicskások, másodpercek alatt resetelődik a BBV és a Fetihs Army CD-ja.

Illetve még vagy egy-másfél hónapja kiesett a Wand of Woh is, azóta sem láttam se klánban se másnál lootolni :U Ebből még egy CDR-es verzio lenne nagyon OP.

2020-as dakota közmondás: "Intel a csórók AMD-je"

(#58836) Gorneck válasza ReFleXx (#58835) üzenetére


Gorneck
titán

Ez a WoH így néz ki? Hmmm...és ez OP? Csak me aszhem mintha láttam volna már...és sztem átalakítottam...

Gorneck#1239

(#58837) khirill


khirill
aktív tag

azért szükségesnek érzem megjegyezni - a félreértések elkerülése miatt -, h én nem vagyok/voltam hud user, mert nincs szükségem ennyi adatra ahhoz, h szórakozzam... talán kipróbáltam volna a kíváncsiság végett, de túl sokban van már az accom ahhoz, h legyőzzem a félelmem... továbbá az előny és a károsítás viszonya valóban úgy áll fent ahogyan azt írod, de itt egyenlőre nincs versenyhelyzet... csupán erre próbáltam rátapintani... majd lesz ladder és az egész más megvilágításba helyezi a dolgot... amúgy mindennel egyetértek... :)

sith7: erre nem igazán tudok mit reagálni, talán annyit, h: nagyon kedves gondolat... :DDD

ratabyzou

(#58838) Cadal válasza Gorneck (#58836) üzenetére


Cadal
őstag

Micsoda??? Ezért sokan a kisujjukat odaadnák... Pl: így kell örülni egy WOH-nak: [link] A srácnak 4587. legje volt a woh. :DDD

(#58839) khirill válasza Gorneck (#58836) üzenetére


khirill
aktív tag

op? nem op az, (a moj az op :DDD ) csak egy kafa mirror-os sapival el lehet vele funolni...

és valamiért nem igazán akar esni... :(

ratabyzou

(#58840) Gorneck válasza Cadal (#58838) üzenetére


Gorneck
titán

Nem játszok Wizzel és nem is fogok...szal felőlem vyres set is potyoghat az égből az is menne a kukába... de ez a wand nagyon ismerős...csak még nemtom honnét. :U :B

Vissza lehet nézni korábbi lootokat? Vagy csak 1-2-3 napost?

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58841) Cadal válasza Gorneck (#58840) üzenetére


Cadal
őstag

Van egy ismerősöm, Ő sem játszik wizarddal és nem is fog. :) A droppot, játékban csak max egy-két napig tudod visszanézni, ha jól tudom.

(#58842) Gorneck válasza Cadal (#58841) üzenetére


Gorneck
titán

Pontosítok kicsit...ő konkrétan semmellllik intes karival se fog sose játszani... :) TSen már párszor elmondta... :D Mondjuk lassan csatlakozom hozzá...

Fenébe...mind1, nemtom hol láttam...ha esett, akkor ment FSnek... :)

[ Szerkesztve ]

Gorneck#1239

(#58843) Sárpac válasza Cadal (#58838) üzenetére


Sárpac
nagyúr

A kis pöcsf@sz csíter! Ja nekem kettő is van! :DDD :P

[ Szerkesztve ]

Alapfesz alatt a maximumon túl!

(#58844) shouryuken válasza Gorneck (#58842) üzenetére


shouryuken
senior tag

+1. Iszonyat unalmasak. :)

(#58845) Edge válasza Gorneck (#58840) üzenetére


Edge
veterán

nem ez volt inkább? Woh-hoz hasonló a külleme:

ez staff és bárkinek kieshet míg a woh elméletileg csak wiznek. (persze tudjuk hogy ez nincs kőbe vésve)

[ Szerkesztve ]

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58846) khirill válasza Sárpac (#58843) üzenetére


khirill
aktív tag

neked kettő van másnak meg még nem is esett... nincs valami jó kis konspirációs elméleted erre? :))

ratabyzou

(#58847) Bazzzs


Bazzzs
senior tag

Kérnék egy kis segítséget karakterépítésben. Lightning monk készülget, eddig Torment II-es szintig sikerült felfejlesztenem. Korábban már beszéltük itt, hogy a Magefist helyett más kellene, de még mindig nem esett jobb. Amire nagyon vadászok: sisak és amulett lightning sebzést növelő tulajdonsággal. Vannak kifejezetten olyan legendás/szett felszerelések, amik elengedhetetlen elemei a buildnek? Ahogy láttam, jó lenne egy Andariel's Visage sisak, kesztyűből meg talán a Cain's Scrivener lehetne jó választás hozzá passzoló csizmával. Vállasból mire kellene vadásznom? Min tudnék még lighting sebzést összeszedni? Jelenleg a fegyverem ad +25%-ot, a csuklóvédő meg +20%-ot. Kadalánál mire érdemes vadásznom? Segítséget előre is köszi :R

Szerk.: A lényeg maradt ki, karakterem :D

[ Szerkesztve ]

Battlelog: theSaint87 | BattleTag: theSaint#2596

(#58848) khirill válasza Edge (#58845) üzenetére


khirill
aktív tag

na ez nálam pont olyan mint a 1.08-ban a tormentor... minden napra jut egy :DDD viszont itt megjegyezném, nagy szívfájdalmam, h egy staff sem ér fel a weapon + offhand párossal... max encsi örül ennek...

ratabyzou

(#58849) Gorneck válasza Edge (#58845) üzenetére


Gorneck
titán

Biztos? Mert kb mindenhez esik WDvel cucc - DH/Pala fegyó+OH - csak épp WDhez semmi. 2H wiz fegyókat meg se nézem..auto zúúúzda...

De mind1, ha az volt, ha nem...már elköltöttem...vmi jobbra... :D

Gorneck#1239

(#58850) mikromanus válasza granini (#58834) üzenetére


mikromanus
veterán

"Egyet ertek"
Én kettőt, de van olyan is közülünk, aki hármat is ért. Te még fiatal vagy és tapasztalatlan. Azért ha csak egyet értesz az elég gáz így is. ;]

Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.