Hirdetés

2024. május 3., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#58351) for3l válasza GrooveHero (#58350) üzenetére


for3l
senior tag

Csak hogy ez megegyezik a felette lévő (sima) Elemental DPS-sel, tehát az elit nem tesz hozzá semmit.

Itt látszik, hogy az elit dmg még rátesz az elemental skill bonus-szal felszorzott dps-en.

[ Szerkesztve ]

(#58352) Muton válasza GrooveHero (#58350) üzenetére


Muton
addikt

az elemental elit dps megegyezik a sima elemental dps-sel, mert sajnos nincs felvett cuccom, amit elitre adna plusz damot. neked meg volt, amíg 2 db-ot hordtál a blackthrone szettből, de most csak 1 van rajtad, azért nem kapsz. az szett bónusz volt, nem konkrét item stat

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58353) ProEvoFan válasza Rayner (#58344) üzenetére


ProEvoFan
nagyúr

Konkrétan mióta ez van rajtad én nem láttalak meghalni T4en sem.
Az én dokim is alakul, az új fegyver tetszik, ma esett:)
Na de a Wizardom is egyre jobb.

(#58354) proci985 válasza Muton (#58348) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

na tegnap beszalltam en is, egyelore kene olyan 50 material rerollokra, meg elegge latszik mit talatam a taskaban, meg lehet chanto helyett cserelni kene thunderfury + ball of hatere, de ilyen ladaban levo kacatokbol epitkezve, 6 materialnyi reroll utan (a chantora kellett egy socket).

kivancsi leszek.

... es mar csak meg egy wizard kene, es akkor lehgetne egy coldosom is:D.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58355) khirill


khirill
aktív tag

én meg most bemegyek és mindenkit kiírtok az invitelnél! :W

ratabyzou

(#58356) GrooveHero válasza proci985 (#58354) üzenetére


GrooveHero
addikt

50 fs kéne? Hm...nekem véletlenül van annyi. Muton nem tudod miért? :DDD ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58357) Muton válasza proci985 (#58354) üzenetére


Muton
addikt

kipróbálom a bulidet, köszi. nekem is húzni kell egy wizzet, Groove-val úgy csináljuk, hogy main karakterrel rift, majd zárásra behozzunk a kicsit, és az kap xp-t, és menni sem kell vele :)

talán mire felhúzom, addigra esni is fog ez-az, mert sok cuccot át kellett rakni a fő karakterről...

Groove: nem tudom pontosan, de úgy hallottam vki csak dobálja a legeket és fel lehet utána szedni. én is össze akarok vele futni :DDD

na igen, az én droppom mindig nálad landol. alig győzöm kiváltani :DD

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58358) GrooveHero válasza Muton (#58357) üzenetére


GrooveHero
addikt

"addigra esni is fog ez-az" vagy ha neked nem, akkó majd nekem ;]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#58359) Gorneck válasza khirill (#58355) üzenetére


Gorneck
titán

;] :DDD

"Mi" is most vágjuk ki őket... :D

Gorneck#1239

(#58360) sith7 válasza Gorneck (#58359) üzenetére


sith7
nagyúr

akkor khirill - nek már be se kell menni :D

(#58361) proci985 válasza Muton (#58357) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

ja a build az meg eleg esetleges, kb 5 percig probalgattam. electrocute viszont nagyon jonak nez ki.

huzast... van harom wizardom es egy WDm level70en, -reqekbol meg betaraztam, szoval t1 weeping hollow / cathedral3 szerintem egyszerubb mint cserelgetni.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58362) Muton válasza proci985 (#58361) üzenetére


Muton
addikt

én régebben ligthning blast rúnával és paralysis-szel toltam, az tudott magas AS-sel jó lenni, mert megfogta a mobokat. csak a 140% kevés nagyon ha nem tömegbe lő az ember....

az a baj, hogy helyhiány miatt betörtem a szintezős cuccomat, 43-as a legkisebb (70-es balta 27-es szint csökkentéssel)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58363) Blaze_


Blaze_
aktív tag

Gesture of Shame

És csodálkozott hogy nem kap rá socketet. Az egész klánja rajta röhögött :)

(#58364) proci985 válasza Blaze_ (#58363) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

oistenem:DDD

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58365) Blaze_ válasza proci985 (#58364) üzenetére


Blaze_
aktív tag

Ráadásul jobban megnézve eléggé perfekt közeli :Y (lenne sockettel)

[ Szerkesztve ]

(#58366) L_ajos


L_ajos
őstag

Most kezdek el set itemeket aplikálni a Crusámra :) Eddig igy állok ( [link]

Csak még döntésképtelen vagyok, mire is kellene rámenni ( főleg hogy az elmult időben annyi set és leg reci esett mint égen a csillag :D

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58368) Muton válasza L_ajos (#58366) üzenetére


Muton
addikt

nincs túl sok male karaktered? csinálhatnál egy nőit is ;]

killerjohn: akkor mst már az elején legenerálódik a full pálya, mindennel, csak folyamatosan jeleníti meg, ahogy halad az ember?

[ Szerkesztve ]

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58369) proci985 válasza killerjohn (#58367) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

maphackert diablo2 idejen is eleg surun szortak az embereket, szoval ovatosan...

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58370) for3l válasza killerjohn (#58367) üzenetére


for3l
senior tag

Ez már kezd kicsit maphack-re hasonlítani, amit D2-ben sem szeretett a Blizzard (ennek ellenére sokan használtuk :D )

(#58371) killerjohn válasza Muton (#58368) üzenetére


killerjohn
addikt

nem teljesen értelek :) a map ugyanaz mint eddig, szerveren generálódik, és csak a közeli részeit látja a kliens, és a usernek még annál is kevesebbet mutat. Ezért nincsenek maphack-ek D3-hoz, mert a szerveren van meg csak a teljes map.

Amit viszont a kép mutat az az, hogy a bounty targeteket viszont korlátlan távolságból látom, mert a kliens már akkor megkapja, amikor belépsz a játékba. Ergó a bounty vadászat kb 1/5-öd időre csökken így. Minden area-ban egyenesen látod, hogy merre kell menni (a map nincs meg persze, de az irány több mint elég)

(#58372) L_ajos válasza Muton (#58368) üzenetére


L_ajos
őstag

Minden játékban nővel császkálok ( főleg mmo, me az a legidőigényesebb és a férfi segg nem vonz :DDD ), de gondoltam 1re. Talán majd ha kedvet kapom a wizzardhoz ( na az nő :) )

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58373) L_ajos válasza killerjohn (#58371) üzenetére


L_ajos
őstag

Ha van kedve/d kockáztatni, hajrá :)

PSN felhasználó: Foxxika | Samsung S23 Ultra | Canon EOS 1300D Kit

(#58374) wjbhbdux válasza killerjohn (#58367) üzenetére


wjbhbdux
veterán

gtfo csalogeco :(((

/s

(#58375) Phobion válasza killerjohn (#58367) üzenetére


Phobion
őstag

Pedig erre lenne a legnagyobb szükség :W , grat hozzá, remélem nem veszik észre! :D

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#58376) Muton válasza killerjohn (#58371) üzenetére


Muton
addikt

ok, csak azt hittem, hogy a térkép többi része is lejön egyből, nem csak a boss location :)
amúgy ez nagyon sokat segítene, de ezzel is bele lehet szaladni nagy hurkokba, hogy kicsit odébb van a keresett akármi és ahhoz hogy odamenjek kell tenni egy szép nagy kört :DDD

gtfo wjbhbdux ;)

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58377) granini válasza killerjohn (#58371) üzenetére


granini
őstag

Amikor arrol beszelunk hogy a Blizz esetlegesen szankcionalja a jatekost amiert nem megengedett dolgot hasznal (pl maphack vagy pl hud..) akkor mi a buntetes..? 1 het kitiltas..? Vagy vegleg felfuggesztik az accot es onnan indulunk hogy veszunk egy RoS-t 9k-ert valamelyik gameshopban..? Mert nem mindegy..

En nem hasznalom a feature-od (bar elismerem az elonyeit) es vhol azt gondolom hogy a jatekban valo csaszkalas es a bounty target keresese resze ennek a jateknak. Igy is annyira agyonoptimalizalt vilagban elunk, annyira minden ki van szamolva ossze van rakva, legalabb itt ne.. :) es sose bantam azt a +5 percet amig megtalalom a boss-t, addig is johet szembe egy pack, egy leg, egy goblin..

En hosszutavon gondolkodom. Majdnem 10 evig toltam D2-t. Valszeg D3-at if fogom meg par evig jatszani nagyjabol napi szinten. Akkor nem mindegy hogy 17.22-kor talalom meg a bounty boss-t ma este vagy 17.40-kor..? Ugyanezert nem rinyalok a drop miatt se.. Rakas jo cuccom nincs meg amire vagyom. Naudwas majd kiesik 3 het mulva. Vagy fel ev mulva. Meglesz az egyszer.. Na peace :R

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58378) proci985 válasza granini (#58377) üzenetére


proci985
MODERÁTOR
LOGOUT blog

nem, vegleges tiltas az accountra, lehet venni ujat.

a HUDot elvileg nem buntetik (jelenleg, jovot nem lehet tudni), viszont ez azert kicsit komolyabb feature. szoval en nem hasznalnam.

altalaban: hangulatkeltest/gtfot keruljuk, ha flame lesz belole akkor torlom a threadet.

Don't dream it, be it. // Lagom amount.

(#58379) warcat válasza granini (#58377) üzenetére


warcat
veterán

Az ilyenért, (third party cucc,ráadásul nagyon kézzelfogható előny a többi játékossal szemben) a licenszedet szokták letiltani.
Joggal f*sik killerjohn.
Fontos megemlíteni,hogy maga a battle.net fiók megmarad,de ha D3al akarsz játszani,akkor vehetsz újra D3 alap+ Rost olyan 45 euróért,ja és persze minden elveszik,paragon,arany stb,teljes újrakezdés.
Az új kulcs aktiválásakor felülíródik minden.

Anno D2 idején nem volt ez nagy probléma,mert viszonylag filléres cucc volt már a játék pár év után,a karakterek amúgy is törlődnek 90 nap után ha nem lépsz be,és ladder reset is gyakori.

[ Szerkesztve ]

EA: It's in the crate!

(#58380) D4v3 válasza proci985 (#58378) üzenetére


D4v3
őstag

És nem is elég az új RoS, új vanilla D3 is kell. Úgy meg már kezd drága lenni a dolog. Az eddigi dolgok jók voltak nagyon, de egy ilyen light maphack-et már 100%, hogy figyelni fog a blizz és szórni fogja érte a ban-t. Elvégre bounty-nál az a feladatod, hogy megkeresd a célpontot és öld meg, nyisd ki stb.. ez meg kiváltja a megkeresés részét, mert 15 mp alatt odaérsz minden célhoz.

(#58381) granini válasza proci985 (#58378) üzenetére


granini
őstag

Akkor nem eri meg.. szamomra..
Latod proci lehet mi mar egyutt toltuk a csattogos lepket anno` mert en olyan oreg vagyok hogy kb azt se tudom mi ez a rovidites - es nem is akarom!! mielott vki nekiall elmagyarazni.. :N

<CotS> Children of the Skorn Clan | Uplay / Steam: PecoHUN78

(#58382) warcat


warcat
veterán

Mondjuk közben annyi még eszembe jutott,hogy a multiboxot használók biztos lecsapnak rá,végülis elég,ha az egyik accounton használják.
Bár őket meg elvileg ettől függetlenül lehet bannolni,mert bár maga a multiboxing tolerált,de hogy nem kézzel irányítják az is biztos,ez utóbbi viszont tilos.

EA: It's in the crate!

(#58383) killerjohn válasza warcat (#58379) üzenetére


killerjohn
addikt

dehogy f*s*k, csak poén volt :) Szerinted pont ezért mennének át morciba, amikor van körülötte 10 másik hasonló fícsőr? egyébként se vagyok félős, de a userbase olyan ütemben nő, hogy lassan már csak azért is banolni fogják a HUD-ot, hogy legyen egy kis income a cégben ^^

(#58384) killerjohn válasza granini (#58377) üzenetére


killerjohn
addikt

Semmi extra nincs ebben. A kliens a térképpel ellentétben már a jéték elején megkapja ezeket a Markereket, és pl ha 5 percig állsz egy area-ban akkor a játék magától segít neked (megmutatja a pinget hogy hol van a target). Annyi eszük lehetett volna, hogy dinamikusra veszik a figurát, és realtime küldik a kliensnek, mint minden mást. Gondolom lusták voltak, vagy vannak botos haverjaik és "bent felejtették" ;)

(#58385) Helmoras válasza killerjohn (#58383) üzenetére


Helmoras
őstag

Mekkora számszerüleg a felhasználóbázis nagyjából ?:P

(#58386) killerjohn válasza Helmoras (#58385) üzenetére


killerjohn
addikt

maradjunk annyiban hogy számszerűleg egy egészen sokkoló szám és havonta duplázódik...
reddit is tele van (lenne) vele, de a szorgos moderátorok gőzerővel írtják a postokat :)

[ Szerkesztve ]

(#58387) Helmoras válasza killerjohn (#58386) üzenetére


Helmoras
őstag

Akkor elkezdem nem használni, mielőtt megütöm a bokám :P De köszi a sok munkát vele imádtam ^^

(#58388) Muton válasza proci985 (#58361) üzenetére


Muton
addikt

kipróbáltam t2-n, sokkal jobban haladok, mint cold-dal. build, gear. csak szokni kell, hogy arcan orb electro verzió lassabb.
az electroluce meg aranyos. van rá 10+ % plusz damom, a kisebb trasheket elég jól szedi, de egy nagy tüskés faizét is lebont, mire hozzámérne. a light orb meg durva, csak picit lassú.
tulajdonképpen ott jön elő a fő különbség, hogy eddig colddal ez elitekhez kellett az archon. itt meg ha nincs csumbi affix, akkor nem. szóval erősebb, át fogok állni :)

a stunra meg szerintem nem lehet alapozni, sokszor "kihagy", pedig as-t toltam paragonból, szóval gyakran hitelek, de a 15% chance az kevés. talán supportnak jó lehet... ha van két ligth wizz is :DDD

Edge beugrott, hozott egy kis szerencsét, eset egyből 2 gyűrű, meg egy amu :)) köszi :D

Muton#2316 - $z@r a drop >_<

(#58389) Chiller válasza killerjohn (#58367) üzenetére


Chiller
őstag

Szerintem erre már nincs igazán szükség, enélkül is ki lehet találni simán a pályát, ha már játszottál pár órát a játékkal. De ahogy gondolod.

(#58390) hackeeeee válasza Muton (#58388) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Én ezzel a build-del tolom. A passzív szkillekben nem vagyok 100%-ig biztos. Most viszont nem tudok bnet-re belépni.

Ha jó az Attack speed, akkor eléggé haladós tud lenni. Tegnap tettem egy próbát T4-en, ott is lehet vele haladni. :)

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#58391) SQX_Barto válasza Chiller (#58389) üzenetére


SQX_Barto
addikt

Random generálódik a pályák nagy része pár állandó hellyel, meg ha ugyanaz is a pálya, akkor se biztos, hogy ugyabba a sarokba spawnol mondjuk a boss. Volt olyan bountym, első kill volt a boss, mert az orrom előtt volt, máskor meg a map másik végén (akár ugyanazon bountyn is).

[ Szerkesztve ]

If I were God, just for a day I would be guilty of letting the whole world slip away | Battlenet: bARTO#2309 | Steam: sqxbarto https://www.pathofexile.com/account/view-profile/bAR7O/characters

(#58392) SzlobiG válasza killerjohn (#58367) üzenetére


SzlobiG
félisten

Nagy szerencséd lesz, ha ezért nem kapsz bann-t, anno D2-be én is használtam ezt meg kb mindenki offline módba. :)

(#58393) Edge


Edge
veterán

Összeraktam egy firewizt, egész jó ahhoz képest hogy se cinder se sankis, se fonix source. T4 simaliba. :)

Tegnap T4 riftbe wizemnek ez esett:


kb. WTF...

Többékevésbé: éééééééééééé bbb

(#58394) hackeeeee válasza Edge (#58393) üzenetére


hackeeeee
Jómunkásember

Az szép..

Loot 2.0, így szeretünk.

Nekem Rare crossbow-okat dobál folyamatosan.. Igaz, iq-t adnak, de mégis minek?

[ Szerkesztve ]

Véleményem szubjektív...

(#58395) killerjohn válasza SzlobiG (#58392) üzenetére


killerjohn
addikt

hát ha te ezt D2-ben használtad, akkor vagy az időgépedet add kölcsön, vagy adjál a postára a cuccból amit tolsz, mert nekem is kell :)

egyébként meg ki mondta, hogy én ilyet használok? hol? a saját accomon? ne viccelj már, soha! :U

[ Szerkesztve ]

(#58396) SzlobiG válasza killerjohn (#58395) üzenetére


SzlobiG
félisten

Kötözködés on úgy látom... :U

Jó nekem mind1 mit használsz, de aki exploitol azt előbb-utóbb elkapják te dolgod, sose értettem mire jó ez.

[ Szerkesztve ]

(#58397) flash-


flash-
veterán

mennyit kell még gürcölnöm a cindercoat-ért?
még az alapjátékban utsó patch-nál esett egy akkor brimeltem(hülye f*sz voltam), azóta már rengeteget farmoltam de nem esik..
kadala se adja...

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#58398) vendingo válasza flash- (#58397) üzenetére


vendingo
veterán

Üdv a klubban. Én nagy nehezen kunyeráltam egyet, utána 3 nap alatt 3 esett :)

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#58399) flash- válasza vendingo (#58398) üzenetére


flash-
veterán

már megint a hires random..

ez a random dolog csak félig igaz a diabloban bárki bármit mondd..
túl vagyok már 1500 órán és a kezdetek óta igaz hogy vannak időszakok ,sőt napok amikor ugyanabból a tárgyból esik 3-4 ,utána előtte soha többé,vagy ha esik akkor is ritkán...
100% hogy bele belenyúlnak.
elmúlt napokban 6 goldsikn esett,és vagy 4 death watch, meg a gagyi leges dh sapi
random igen,
tudom hogy a randomban benne van a gyakoriság is,de ilyenből ha sok eset van az már furcsa azért...
persze azt is tudom hogy van aki már többször is nyert a lottón de akkor is..

[ Szerkesztve ]

"Embrace our fellow man, no longer vilified"

(#58400) warcat


warcat
veterán

Alufólia olcsón eladó...

EA: It's in the crate!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.