Hirdetés

2024. június 26., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#102400) *GOM*


*GOM*
újonc

Sziasztok! Rég írtam ide, de látom nem állt meg az élet. Kinek h tetszik eddig az új szezon, mik a célok ? Én a magam részéről a barbaromat (még 2012-ben kreáltam 1. karim😊) rebirholtem. Sajna az induláshoz képest csak 4-5 órával később tudtam kezdeni... Hat nem semmi hajtás van, mar ekkor több mint 500 barbot latam a LB-on! Aznap estére en csak level 70ig terveztem be, főleg h senki nem vállalt meg húzást, bár megjegyzem nem is bánom, mert kurva élvezetes volt felhúzni ennyi kihagyás után a barbim! Egy teljesen más élmény sztem mint a végjáték. Tegnapi cél volt a szezon út 4. Fejezet teljesítése majd a solo 70es gr h eshessen primal, ami estére meg is lett. Én kis naiv azt hittem be jutok LBra csak aztán láttam h mar 78 az alja a barbarnal... Hat azta piszkos😅 ilyen kemény mezőnyre nem számítottam! Előre felek ma este mire hazaérek mennyi lesz az alja...
Egyebkent a solo játékot preferálom, de később - a nagyobb hatékonyság végett - lehet osszerakok egy sup buildet is! Szóval vegyetek fel bátran friendnek! Split bountira is vevő vagyok!
Ja a vég célom ebben a szezonban para 1200-1500 körül es hat LB 100 ba akartam eredetileg de ha ilyen nagy a hajtás annak örülök ha az 1000be bekerülők xd

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.