Hirdetés

2024. június 20., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) PTM


PTM
tag

Soká jelent meg, de jó látni, hogy végre itt van.

Én közben már az A4 mellett döntöttem és nem bántam meg. A maradék hajam kihullt mire beletuszkoltam mindent, főleg az AIO vizet, de nagyon cuki lett.

Az A3 pedig amúgy is túl magas és mély nekem, nem férne a helyére. De tetszeni tetszik.

[ Szerkesztve ]

(#2) Dr. Akula


Dr. Akula
félisten

Nem ártott a 4 slot, csak inkább állítva kellett volna, hiszen tudjuk hogy az új 12VHPWR csatit még hagyni kell vagy 5 centit egyenesen menni, majd utána hajligatni, és az nem fér el 2 centi helyen.

(#3) kromatika


kromatika
veterán

, 443 mm-es mélységgel nem igazán nevezhető kompaktnak.

(#4) zsirfecske


zsirfecske
addikt

Deepcool CH160 részemről, ha már kompakt, legyen ITX és léghűtés. de aláírom, hogy ez egy baromi jó mATX ház, főleg ha tényleg ugyanúgy €69.99 lesz mint a CH160. akkor ár/minőségben inkább ez, de a feleslegesen nagy méret miatt nálam se férne be.

(#5) Synthwave válasza Dr. Akula (#2) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

Van hozzá vertikális GPU kit.

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#6) Dr. Akula válasza Synthwave (#5) üzenetére


Dr. Akula
félisten

Akkor jó. :)

(#7) DuncanGhola válasza PTM (#1) üzenetére


DuncanGhola
aktív tag

detto :) életem legkeservesebb épitáse, pláne a meshlicious után, de tökéletes a méret és a design az asztalon, bár AIO csere kellett hozzá, viszont hangja sincs

Coca Cola, sometimes war

(#8) PTM válasza DuncanGhola (#7) üzenetére


PTM
tag

Ezek szerint tényleg trükkösebb, már féltem hogy csak megöregedtem és azért haladtam vele nehezen. Tényleg ki van számolva az a ház, sok fölös hely nem maradt benne. :)

Neked milyen AIO-d van hogy nem hallod, ill. teljes fordulaton használod a szivattyút?

Nekem a Corsair H100i Elite viszonylag magas frekvencián zúg és tisztán hallom. Nem elviselhetetlen, de szeretném megszünteni ezt. Odáig nem jutottam el, hogy levegyem mondjuk 2000 RPM-re a szivattyú fordulatszámát, pedig valószínű 10 perc lenne, csak vagy nem vagyok a gépnél, vagy nincs kedvem foglalkozni vele. :)

[ Szerkesztve ]

(#9) Synthwave válasza Dr. Akula (#6) üzenetére


Synthwave
HÁZIGAZDA

De ez benne van a cikkben, és még ár is van hozzá. :))

Full hiánytalan, kék Keychron Q9 knob ISO barebone billentyűzet ELADÓ – 25k + FOXPOST, 60 db Cherry MX1A Red kapcsolóval és Cherry profilos HK Gaming Milkshake dye-sub PBT-ABS blend kupakszettel 34k, és a FOXPOST-ot állom.

(#10) bindike01 válasza Synthwave (#9) üzenetére


bindike01
aktív tag

Sziasztok tud valaki oldalt ahonnan lehet rendelni? Sehol nem találtam eddig.

http://phmegbizhatosag.atw.hu/

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.