Hirdetés

2024. június 27., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 05:03:45

LOGOUT.hu

Diablo 3 topik

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#100585) havri1 válasza Phausto (#100578) üzenetére


havri1
félisten

Köszi!

Van mind2, de nagyon rossz statokkal. Ha felrakom, 1.5M -ról 800e környékére esik a damage. T10 helyett T4-en tudok csak végigmenni, borzalmas. Ezért is gondolkodtam el a kockán, valamit ki kéne hozni belőle.
1-2 recept nem gond, 1-es már majdnem tele minden a tulajdonságokkal, 2-et nemrég használtam. Az 6 alapanyag közül 5 bountyból van ugye, ezekből típusonként 5-dbot használ 1 tekerésénél. Itt tekertem 8-at, ez sokba fájt, és nagyon rosszakat adott. "C" vágányra tettem a projectet. És ez még csak a kard, hol a macska... :DDD

Most ezért tolom a T10 bountykat publicba, hogy termeljem az alapanyagokat, hátha ez lesz a megoldás majd, mert esni rohadtul nem akar egyik sem. Ez az 1-1 esett hosszú idő óta.

(#100580) Delávégá: Most játszanak a gyerekek, nem tudom megnézni, de a 3 vagy 4-est próbáltam, több ezer alapanyag van mindenből, plusz az tárgy, de piros cannot hibaüzenet mindig. Próbáltam random más tárgyakkal, de semmi. Nem tudom mi a baj.

(#100581) faragojof : Köszi, igen! Na pont ezért rontottam el a 3-ast, mert én legendaryt raktam bele. Amúgy a 2-es dob simából ancit is, már próbáltam.

:R

havri

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  Diablo 3 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.