Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19351) F_Zolee válasza harry3 (#19350) üzenetére


F_Zolee
veterán

Már kicsit elavult technikával próbálkozol. Ha kidobnak akkor kick-et írna a játék. Ebben az esetben megszakadt a kapcsolat. Behalhatott a szerver. Most jöttem én is olyan helyről.

(#19352) bul07 válasza Def26 (#19349) üzenetére


bul07
nagyúr

pont az írtam hogy XP-ről váltottam Win7-re a Vistat kihagytam
nem azért mert rossz tapasztalatom volt vele csak egyszerűen a régi gépemre nem akartam vistat tenni

harry3:valószínű hogy bontották a kapcsolatod a szerverrel előfordul ne vedd fel

F_Zolee:kapcsolatot is tudnak bontani(ha jól tudom) és akkor a nettre hivatkozik amúgy ennél gerinctelenebb ledobás nincs szerintem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19353) F_Zolee válasza bul07 (#19352) üzenetére


F_Zolee
veterán

Megnéztem a szervert utána és üres volt. Előtte meg vagy 20an voltunk fent.

(#19354) Def26 válasza gabipaci (#19340) üzenetére


Def26
félisten

Én tudok screenshotot csinálni.

Gondolom dx11 -ben megy a játék. GTX480, 1920x1080 minden maxon, 32xCSAA, 16XAA,

Hülye vagyok, közben értelmeztem amit írtál. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19355) F_Zolee válasza Def26 (#19354) üzenetére


F_Zolee
veterán

GTX480, 1920x1080 minden maxon, 32xCSAA, 16XAA,

Ennyire aláadtál? :D

(#19356) bul07 válasza F_Zolee (#19353) üzenetére


bul07
nagyúr

harry3-nak szántam a szándékos ledobás lehetőségét

nálam is szokott nettre hivatkozva ledobni de én nem tudom hogy tényleg nincs vagy a szerver dob le mert elég sz@r a nett szolgáltatóm
most is 14:09 és 14:29 között nem volt nettem
amúgy most tényleg lehet valami a szerverekkel mert a ahova járni szoktam az is újra újra indul nem is próbálkozok tovább megyek nézek valami filmet

Def26:hány fokon üzemel játék közbe a GTX480

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19357) Def26 válasza F_Zolee (#19355) üzenetére


Def26
félisten

Ócska sniperes észre kell hogy vegyen minden kis mozgást a távolban. :DDD

bul07: Nem vészes, a nagy melegben volt 88 fok körül, most meg olyan 80-82 között megy. Persze nem gyári venti fordulaton, de így is lazán elviselhető a hangja. Vagyis inkább úgy mondom, hogy játék közben nem veszed észre, windowsban meg nem hallani semmit.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19358) DieHard válasza bul07 (#19348) üzenetére


DieHard
senior tag

jobb klikk ikonon, futtatás adminisztrátor módban. tulajdonságoknál ki is pipálhatod, igy nem kell mindig jobbklikkelgetni.

(#19359) bul07 válasza DieHard (#19358) üzenetére


bul07
nagyúr

Teljes hozzáférést adtam neki de így is 999ping mindegy nem fontos

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19360) r-chee válasza bul07 (#19336) üzenetére


r-chee
őstag

Kissé g*ci dolognak érzem, hogy grafikai téren ilyen előnnyel játsszon valaki. Nem azt mondom, hogy csont maxon kell játszani, mert az a fer, de ilyen full low, és ennél is alacsonyabb, bütykölt grafikával játszani, ahol a más számára látható és takaró növényzet majdnem hogy nincs...hát...felér egy csalással.

Hol marad az élvezet?

Tudom, többeknek az anyagi legetőségei nem teszik lehetővé a hardverfrissítést vagy cserét, és gyenge, öreg masinával rendelkeznek, de én pl. nem tolnék olyan játékot, amit nem tudok min. közepes beállításokkal futtatni. Ha nem megy, nem megy. Meg ha már egyszer szépre csinálnak meg egy játékot grafikalilag, miért nézzek pl. a bokrok, dús növényzet helyett kórókat, miért nézzek Doom2-es szintű grafikát, ha több van benne.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19361) bunfi válasza r-chee (#19360) üzenetére


bunfi
őstag

Nekem megvan a gépem a közepes részletességhez (nagyjából), de nem mindegy, hogy füstben, darában 20 vagy 45-50. Másrészt meg én már nem tudok játékot full-fullban játszani. Egyszerűen zavar, ha nincsen 80-100 FPS-em még singleben is. Én két játékot játszottam olyan grafikán ami kifér: STALKER és Fallout 3. Mert ott volt mit nézni és volt is rá idő.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19362) harry3 válasza bunfi (#19361) üzenetére


harry3
őstag

Én is azért játszok low-on, mert nem mindegy, ha jönnek felém a füstben és a robbanások közepette és 20 fps-em van vagy 30, mert akkor mindig én leszek az első, akit lelőnek.
r-chee: A minimális gépigénynél pl. több van meg ha azt nézzük, hogy 2Ghz helyett 3GHz...nem tudtam, hogy ez neki kevés lesz még közepesen is, pedig azt éppen elvihetné.

(#19363) ADAM1337 válasza bunfi (#19361) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én jelenleg egy 9800gt-vel játszok fullhd-ban advenced és az első 2 med-em van különben nem látni át a lombkoronákon többi lowon 16xaf, de kb ennyi elönyöm legyen már ha 2 medic elkezd löni rám úgy beszaggat hogy alig lehet ráhuzni az egeret az enemy-re, persze az x2-vel dx9 high-on 140 átlag megvolt régi szép idők, ha minden jól megy 2 hét és jön az első hd5850-em, azután 2-3 hét és a 2. is és meglesem ezt a dx11-es mániát ér-e valamit mert egyelőre paraszt vakításnak látom.

Gabi az a hiányos pb cvar miatt lehetséges ilyen grafot összeállítani aki tud keresni az talál hasonlót azt mondom, amúgy belehet manual is konfigolni a pb-t hogy ezeket kiszűrje illetve ne hagyja pár dolognak az értékét állítani.

[ Szerkesztve ]

(#19364) gabipaci válasza bunfi (#19361) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem r-chee itt főleg az olyan beállításokra gondol, amit a játék egyébként nem ajánl fel.
A neten keringett pár érdekes videó, azok bütykölve voltak, és a pálmafa kb 8 darabból állt összesen.

Logitech hardware tester

(#19365) bul07 válasza r-chee (#19360) üzenetére


bul07
nagyúr

persze hogy rossz azoknak akit észreveszek de ez van
amúgy is ez inkább HC számít mert ahol van Spot ott mindegy hogy menyire takar a növényzet úgyis kiszúrnak a narancssárga pötty miatt
nálam ez kis előny de van is hátrányom is mert általában igen magas pingel játszok

amúgy én rendesen szoktam szemétkedni a csapatommal ha nagyon sok távcsöves van(16-ból 9-10snaper) elkezdem elárasztani őket füsttel hogy ne tudjanak megölni senkit :)) kapom is a noobozást rendesen de nem érdekel ha ő nem segít a támadásba akkor én meg nem hagyom nyugton snaperkedni

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19366) bunfi válasza bul07 (#19365) üzenetére


bunfi
őstag

Ez egy jó taktika! Majd én is kipróbálom.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19367) Źşë' válasza bul07 (#19365) üzenetére


Źşë'
addikt

ez egy nagyon jó 5let! :)) füstöt nekik! majd kapcsolnak :DD elkezdtem komolyabban gyúrni az assault kasztot, és durva nagyon h miket lehet lőni pl m416 4xscooppal :D snipereket megszégyenítő módon lövök vele távoli fregeket h csak nézek! 1-2 helyzetben elképzeltem az "áldozataimat" mit a**ázhattak :DDD legjobban talán akkor is a mediccel lehet tápolni, bedobi egy csomóba a medik ládát és pik pak összejön 1000 pont, nem semmi!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19368) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Hát igen az FPS jatekok manapsag nem igényelnek skill-t full low grafika aztan at latsz a falon is :D Hiaba veszek majd 5870-t vagy GTX470-t szerintem akkor is maradok a low-nal mert ha igy van belőve a grafika miért ne szerezzek egy kis előnyt, ezert ugyse bannolnak :)

(#19369) v!ct0y válasza bul07 (#19329) üzenetére


v!ct0y
veterán

Anno én is levettem a grafot más játékokban de mostanság inkább a szépségre megyek ha a gépem is engedi :)

(#19370) ADAM1337 válasza Dantenero72 (#19368) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ahogy elnéztem én se fogok már high-on játszani dx9-be majd az 5850cf-el az is ziher.
a fentebbi képeken látszik miért is nem.

(#19371) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Admintársaim feltudnátok jönni ts-re 20:00 kor?

[ Szerkesztve ]

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#19372) r-chee válasza namenyicsavo (#19371) üzenetére


r-chee
őstag

LINK

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19373) ciry válasza bunfi (#19361) üzenetére


ciry
őstag

Nekem se hiányzik füstben a break :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19374) Tsumaas


Tsumaas
senior tag

Valaki írja már meg a brightness/contrast arányát! Lécci :R

Hard work beats talent.

(#19375) F_Zolee válasza Tsumaas (#19374) üzenetére


F_Zolee
veterán

"Gyári" értéken van. :DDD

(#19376) v!ct0y válasza Tsumaas (#19374) üzenetére


v!ct0y
veterán

nekem 0.40 / 0.40 :)

(#19377) lala42


lala42
őstag

Off téma.
Ezt eszitek ;] :P

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19378) Źşë'


Źşë'
addikt

feltűnt még egy érdekesség :)) egy kuka mögé leguggoltam és folgaltam volna el egy zászlót, mondom hudejó senki sem lát meg :D a f*szt nem :DDD annyi hogy az ember feje épphogy kilóg és simán ki lehet szedni :/ de a szemem (kamera) kb a kuka felénél van lol!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19379) Dantenero72 válasza Tsumaas (#19374) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

0.35/0.50 :)

[ Szerkesztve ]

(#19380) bunfi válasza lala42 (#19377) üzenetére


bunfi
őstag

Én soha.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19381) r-chee


r-chee
őstag

Ha settings.ini-ben ártakom Fullscreen-t false-ra, vagyis ablakban futtatom a játékot, nem enged felvenni barátokat a listára. Teljes képernyőn viszont igen.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19382) bunfi válasza r-chee (#19381) üzenetére


bunfi
őstag

Ezt csak megcáfolni tudom, mivel én ablakban szoktam elutasítani a random, ismeretlen emberek kéréseit.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19383) r-chee válasza bunfi (#19382) üzenetére


r-chee
őstag

Eddig még nem igen játszottam ablakban, és ma azt tapasztaltam, amit leírtam. 10.07-es Catalyst van fent, csak úgy említésképpen.
Mondjuk ez olyan eset, mint az, hogy nálam, ha bepipálom belépéskor a jelszó megjegyzését, hibát ír ki a játék, míg másnál nincs ilyen gond.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19384) Źşë' válasza r-chee (#19383) üzenetére


Źşë'
addikt

igen, ahány rendszer annyiféle gond, ill diagnozis :)) ezt tapasztalatból mondom

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19385) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Ez az M16 elég szar egy fegyver. Még az alap Vintovka is jobb nála. Többször is volt, hogy rátartom az ellenre, sorozom és egyetlen találatot se jelez. -.-

(#19386) ADAM1337 válasza F_Zolee (#19385) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szerintem pedig nem rossz, abakan szintű.
Annyi hogy ne magnum ammo-val használd mert 3 golyó burst-s és magnum ammoval minden fegyver nagyobbat ránt vissza, a mnm cuccot rakd rá.

Látom utolag elkezdted platinára kitolni a fegyokat, majd érdekel az f2000-ről mi lesz a véleményed. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19387) F_Zolee válasza ADAM1337 (#19386) üzenetére


F_Zolee
veterán

Párszor elővettem de annyira szar volt, hogy nem is erőltettem, M16nál is. Meglátszik az időn. Kemény másfél percet volt még a kezemben. Én a magnumot szoktam feltenni, mert így is sok kell mire kimurdálnak, nélküle meg még több. :) Azzal tényleg csak kempelni lehet aztán hátba lőni. ;]

(#19388) ADAM1337 válasza F_Zolee (#19387) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Öröm lesz letenni ha még az idén összejön rá a paltina. :)
Aztán elkezdem a shotikat, assault-al meg a c4 sincs meg platinára.

(#19389) ciry válasza F_Zolee (#19387) üzenetére


ciry
őstag

F2000 4-szeres optikával fasza, szeressem :))
Most az UMP utódát keresem, eddig az XM8 Compact tűnik a leghasználhatóbbnak.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19390) F_Zolee válasza ciry (#19389) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem szeressem a 4x-es optikát, mert a rángatózást jobban felerősíti aztán még annyira se tok célozni.

(#19391) Target78hu válasza F_Zolee (#19387) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az m16 amúgy szuper ,de az m416 volt eddig a legszimpibb az f2000 után nekem ,de ez szimpla elfogultság nálam :)
Most xmp-t maxolom és dobom is el majd ,mert közel erős ,de távolra még az aek is jobb volt nekem. Az aug is jó ,de a fav az f2000 és az m16 lesz assaulthoz.
Most barkácsoltam egy 12 centis tápi ventit a kártyám mellé ,tiszta orkán lett belül és eddig 20 fokot nyertem vele :D (csak jöhéten jön a új addig hátha eldöcög így is)

hkv.hu

(#19392) madgie válasza ciry (#19389) üzenetére


madgie
titán

Én sima red dot-tal szeretem az F-2000-et, az "új" White Pass rush-ban nagyon bejött, nincsenek óriási távok, féltávolra/közelre meg nagyon lehet darálni vele. Az M16-ot azért nem szeretem, mert nálam rengetegszer elfelejti, hogy automata, így közelre nyomom neki a bal klikket folyamatosan, erre egy-két golyó után megáll, én meg már a killcam-et nézem. XM8-cal soha nem csinált ilyet, mással se nagyon.

[ Szerkesztve ]

(#19393) Audifan válasza madgie (#19392) üzenetére


Audifan
tag

Az m16 neem automata :N

[ Szerkesztve ]

(#19394) kaf001


kaf001
tag

hali!

ma újra kellett telepítenem a gépet, mert nem indult el és nem tudtam lementeni az email címem és a jelszavam! megtudja e nekem mondani valaki, hogy ilyenkor mi a teendő?
hogy tudok újra játszani?

(#19395) BalaNce87 válasza Audifan (#19393) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk furán oldották meg, mert ha kattingatsz mint a vadbarom akkor automata lesz szinte, pedig ennek pont az a lényege hogy távolra iszonyat pontos, közelre meg szar mert lassan lő akárcsak az abakan, csak sajnos ez se így van. :U

(#19396) bul07


bul07
nagyúr

na ez volt aztán a Low támadó csapat
Port Valdez pályán
[link]
UAV -vel lőttem a m-com-ot nem a házbelit, és az egyik UAV-t amivel repkedtem ki más mint egy csapatársam lőtte le :W
a többiek még a m-com -os házat se rombolták le

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19397) Target78hu válasza Target78hu (#19391) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Vááá 47 fokos csak terhelés mellett (bár hangos mint állat) ,előtte 87 -re is felkúszott ,toltam is egy-két menetet a frankfurti levesen ,mondjuk laggoltam picit ,de szuperul ment nem bonusz textúrázott meg fagyott :DD

hkv.hu

(#19398) bunfi válasza BalaNce87 (#19395) üzenetére


bunfi
őstag

Azért egy jó kis ump ellen esélytelen, hacsak nem két fej sorozatot kapok ;)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19399) ciry válasza F_Zolee (#19390) üzenetére


ciry
őstag

Erősen kell fogni :P

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19400) v!ct0y válasza ciry (#19389) üzenetére


v!ct0y
veterán

Próbáld ki a 9A-91 avtomatot elég jó csak a lőszer néha kevésnek bizonyul. Nekem most ez a favorit.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.