Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18501) ciry


ciry
őstag

Kvazimoda elkezdett játszani a kettesen. Kiváncsi vagyok 7-re befejezi-e :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18502) ADAM1337 válasza ciry (#18501) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

:DDD

(#18503) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nem értem az olyan szervereket hogy baserape=kick aztán az egész ellenfél csapat ezt csinálja és szarnak bele, komolyan minek írják ki akkor..
Az a baj hogy a szabályok nem érnek semmit, itt a fejlesztők baszták el, pl a kezdőre nem lehetne bejönni, sebezhetetlenség amíg ki nem értek a zónából bár ez nem számít mert kiérsz és bevárnak. Valamit nagyon kéne csinálni mert mindig ez megy mindenhol beszorítanak 15 embert egy 4 méter széles folyosóra....nemtudom de sok hülye ülhet a fejlesztőknél, csak mert nagyon unom az éledek halok témát már, és amikor erre még rájön egy cg only akkor van úgy hogy ctrl alt del azt bezárom a picsába a játékot. Néha tényleg olyan dolgok vannak hogy közöm nincs a játékhoz és ugye ennek semmi köze ahhoz hogy jól vagy szarul játszik valaki, a legborzasztóbb hogy nem tehetsz ellene semmit.

[ Szerkesztve ]

(#18504) ADAM1337 válasza mackosajt (#18494) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Egyszerűen hostolunk server-t és van lanfix tudtommal, ergo becup-os server gépről mehet a server és kb 0-s pingünk lesz.

Amúgy gondoltam pár ember akinek már van 4-5 platinája assault-ra leírhatná a szerinte lévő assault fegyó sorrendet. (Persze ez szubjektív sorrend mindenkinél más-más)
Itt az enyém:
1. XM8
2. Abakan
3. M16
4. M416
5. AEK
6. AUG
7. F2000

(#18505) gabipaci válasza ADAM1337 (#18504) üzenetére


gabipaci
addikt

És hogy hostolod a szervert?
Nincs kiadva szerver file hivatalosan.
Ha mega kiszivárgott dologra gondolsz, az OGC nem egy bugris bagázs, hogy szóbaálljon ilyen warez témával.
Úgyhogy marad a szerverről futtatás, és mindenkinek egyforma ping.

Pollen:
De, az adminprogram fut, 24/7, de szerver restart esetén (mint azt már írtam is) cfg file-ból boot-ol.
Aztán azt olvassa be az adminprogram, és ha akarod, azokat állítja át. De magától nem fogja.
Elsődleges a cfg file, az adminprogram csak módosítja ideiglenesen a szerver beállításokat.
Ez R15-ös patchtól van így. Most R17-nél tartunk :(

Logitech hardware tester

(#18506) bunfi válasza ADAM1337 (#18504) üzenetére


bunfi
őstag

Szerintem nincs sorrend. Mindegyik kicsit más és szokni kell, de utána elég hatékonyan lehet vele darálni. Mondjuk az Abakan távolra jóval hatékonyabb, mint a többi. Közelre viszont a SCAR kivételével bármelyik smg jobb.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18507) ADAM1337 válasza gabipaci (#18505) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Igen csak nem kicsi lagg lenne egy ekkora rendezvénynél, kérdéses milyen sávszélt kapnak.
Meg sokan rámásznak a netre is lanon ezt mindenki jól tudja aki volt már, ezért se jó a külföldi server főleg hogy .nl serveren alapból 50-60-as real ping van nálunk.
Inkább a warezes téma akkor már, meg kliens frissítés még nem volt ergo lehet régebbi server kliens-el dolgozni.

(#18508) gabipaci válasza ADAM1337 (#18507) üzenetére


gabipaci
addikt

Bár nem ismerem őket személyesen, biztos vagyok a warez elkerülésében...
A net meg lehet hogy nem egy 512/128kb-os lesz.
A technikai része biztos adott lesz.

Logitech hardware tester

(#18509) ADAM1337 válasza gabipaci (#18508) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Sok lanon igértek rendes net hozzá férést de ez 400 főnél lehetetlen, már párszor bebizonyították. :K
Ezért se nagyon hajlanék net-es serverre tök mindegy hol van a server, inkább homeserver. Pár dolgot átkell írnuk a game-ban és játszható (0-10 real ping) körülmények között lebonyolítást tartom ésszerűbbnek.

(#18510) ciry


ciry
őstag

Valaki emlegette a múltkor az SV98-at.
Rohamcsipultam ma vele 4-szeres optikával: [link] ill. [link]
Nem voltam pontatlan :DD
Párszor megölt a rendszer annak ellenére, hogy én kezdtem vele :(

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18511) Polllen


Polllen
nagyúr

Ma kicsit mintha gyengélkedne a szeró, vagy nem tom, de két késelés után is az ellen megfordult és agyonlőtt...pedig még össze is vérzett mind2... :(

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18512) gabipaci válasza Polllen (#18511) üzenetére


gabipaci
addikt

Kár lenne 2 sikertelen késelés után téves következtetéseket levonni.
Közelebb kell állni az ellenhez... ;]

Logitech hardware tester

(#18513) Źşë' válasza Polllen (#18511) üzenetére


Źşë'
addikt

egyértelmű lag probléma, am ma nekem is voltak érdekes dolgok, hallottam h koppant a fejemen a skullo de semmi sem lett :)) meg sem éreztem + parasuit nem nyílt ki :DDD meg tud még mindig lepni ez a játék :B :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18514) eugabesz válasza gabipaci (#18512) üzenetére


eugabesz
őstag

aÁ.azt írja a szolgáltatónk,már megint elcsesztek valamit.Csak a szokásos pach körüli elb@szások egyike.Nálunk kétszer volt teljes szerver crash a pach óta(R17)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18515) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Volt egy eset ma hogy meglőttem srácot tudtam hol bújik már elő is vettem a shotgunt tüzelek egyet majd ő is én meghaltam őt meg meg se sebeztem, néha tényleg azt hiszem hogy szellemekre lövöldözök.

(#18516) eugabesz válasza BalaNce87 (#18515) üzenetére


eugabesz
őstag

Két tárat b+...ma én is az IRAM szerón...T88S...láttam a kölyköt tisztán,ott gugolt a sziklán,szemlélte a harcot 20 db tiszta találat...semmi.Idegesítő.
Most annyit azért megteszek,hogy ujra rakom a BC2-őt a szerveren,de nem hiszem,hogy lesz változás.
Majd a kövi pach,javítja a javítás javítását,amit amúgy is javító céllal adtak ki....stb.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18517) BalaNce87 válasza eugabesz (#18516) üzenetére


BalaNce87
addikt

Csak azt nem értem ha én tüzelek előbb akkor miért én halok meg először vagy miért csak én? olyan érzésem van mintha eltűnne a golyó a levegőben.

(#18518) gabipaci válasza eugabesz (#18516) üzenetére


gabipaci
addikt

Tévedésben vagy, ezt a mostani patch-et a warez visszaszorítása miatt adták ki.
Javítás egy valami volt benne, de az egyikőnket sem érint.
(infantry only-ban volt leszülető jármű)
Nekünk volt egy akkora lagunk tegnap, hogy a procon 350-es pinglimitnél kidobott mindenkit.
Ez akkor volt, mikor az IP cím ellenőrzést ténylegesen bekapcsolta az EA.

Logitech hardware tester

(#18519) bunfi válasza gabipaci (#18512) üzenetére


bunfi
őstag

Tévedés, távolabb kell állni, mert akkor van elég tere az animációnak, hogy a hitboxot hozzám láncolja.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18520) gabipaci


gabipaci
addikt

Adminok!
mappack a proconhoz.
Előzőben volt pár hiba.

Logitech hardware tester

(#18521) namenyicsavo válasza gabipaci (#18520) üzenetére


namenyicsavo
tag

Javítva :U

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#18522) Templ@r válasza gabipaci (#18416) üzenetére


Templ@r
tag

Szvsz ezek a fogalmak nem pont azt jelentik, ahogy használjátok őket.
A BF2-es időkben az alábbiakat jelentették ezek a fogalmak (és nem hiszem, hogy azóta lényegesen változott volna a jelentéstartalmuk):

Régebben volt egy mondás a BF2-ben, ami eléggé megosztotta a BF társadalmat (de talán világossá teszi a lényeget): a basecamp az erősebb csapat jutalma.
A BF2 alapvetően conquest alapú játékmód volt.
A basecamp első formája: ha az egyik harcoló fél beszorította az ellenfelet a saját (el nem foglalható) bázisára és utána be is nyomult oda és ott ölte az ellent.
A basecamp második formája: ha az egyik harcoló félből pár csapattag bement az ellenfél (el nem foglalható) bázisára ott ölte az ellent.
A basecamp harmadik formája (de lehet ez inkább már baserape): vadászrepülővel való bombázása az (el nem foglalható) bázison lévő embereknek, járműveknek.
Tehát a basecamp mindig kívülről befele irányul.
A baserape hasonló mint a basecamp, azzal a különbséggel, hogy távolról történik. Tehát kintről befelé lő valaki helivel, vadászgéppel, sniper-rel, akármivel. A lényege az, hogy a támadó nem az (el nem foglalható) bázis területén tartózkodik, hanem messze tőle és így öli a bázison tartózkodó ellent.
Tehát a baserape is mindig kívülről befele irányul.

Olyan mint fogalom, nem igazán jelent meg, hogy ki az, aki a saját bázisáról kifele lő, mert nem jelent meg mint probléma.
Volt még olyan fogalom, hogy spawncamp. Ez egyszerűen annyit tett, hogy egy adott pálya adott zászlójánál a támadó tisztában volt a leszületési helyekkel, így azokat folyamatosan figyelte, és leszületés esetén azonnal megölte a leszületőt.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#18523) gabipaci válasza Templ@r (#18522) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, én is BF2-ztem.
És már akkor is az volt a véleményem, hogy a basecamp NEM az erősebb csapat jutalma.
Az unfair, játékosok jutalma. Akik egy boxmeccsen nem csak kiütik az ellenfelet, de megsem várják, hogy fel tudjon állni, hanem addig ütik a földön fekvőt, amíg meleg.
Teljesen mindegy, hogy hogy hívjuk, már a CLASS szerveren sem tűrtük meg az ilyet, és a PH!-n sem fogjuk.
:R

Logitech hardware tester

(#18524) r-chee válasza Templ@r (#18522) üzenetére


r-chee
őstag

Ha már szóbakerültek ezek a fogalmak, tessék csak reagálni/hajat leordibálni, ha nem jól látunk/értelmezünk valamit :) .

Szabályzatunkból idézve és elsősorban Rush-nál maradva:

1, "Spawn camp >> Tilos a spawn, azaz újraéledési pont folyamatos figyelése és az így éledő ellenségek sorozatos legyilkolása."

Ez egyértelműen azt takarja, mint amit Te is írtál, hogy a leszületési helyeket figyelőkre vonatkozik. Szerintem támadók és védők leszületési pontjaira egyformán vonatkozhat.

2, "Tilos a Baserape >> A támadók fő bázisának védők általi támadása. Nem lövöldözünk be a bázisukra, nem randalírozunk ott. (...)"

Az én megítélésem szerint, ha védők pl. messziről vag közelről tűz alatt tartják a támadókat, és azok nem tudnak kijönni ezáltal a bázisukról, az baserape-elés. Ha többnyire ugyanarról a helyről belődözgetnek támadók bázisára, az basecamp.
Ha védők bemennek támadók bázisára, egyértelmű baserape. Ha bent vannak, odabent elkövethetnek spawn kill-t, hátraosonva és meglapulva írtva a bázison lévő és kifelé igyekvő támadókat, s újjáéledő játékosokat pedig baserape-spawn camp. Ha tehát belülről, esetleg mapeltolódás után a támadók bázisától hátra lövöldözik le a támadókat, simán lehet base camp. Itt van némi variáció a fogalmak között, de a lényegen nem változtat: szabálysértő magatartás.

Az a baj ezekkel a fogalmakkal, hogy több magyar fórumon ill. weboldalon játékonként is eltérően értelmezik őket.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18525) bul07 válasza BalaNce87 (#18517) üzenetére


bul07
nagyúr

lehet alacsonyabb a pingje volt és te hiába látod úgy hogy rálőttél ez valójába nem történik meg mert le vagy maradva mögötte a pinged miatt
tapasztalatból tudom jó kis wifis (szolgáltatóm) nettel +50-60pingel többiekhez képest

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18526) Polllen válasza Polllen (#18490) üzenetére


Polllen
nagyúr

Már 145 %... :DD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18527) eugabesz válasza r-chee (#18524) üzenetére


eugabesz
őstag

Sajnos nem jól értelmezitek,s Templar-nak sincs igaza.
A basecamp,mint olyan,RUSh módban nem létezik.Ez tény.Tehát akármilyen indokkal itt alkalmazni badarság.
A basecamp concquest módban a következőt takarja.
Az ellenfél támadása,a lezárt fő!! bázison,ismétlem a bázison.Nem belövéssel,hanem a bázison.Anno erről oldalakon keresztül vita volt,de a játék készítői is ezen az állásponton voltak,(persze nem hivatalosan)
Az,hogy én ellopok onnan valamilyen járművet és azzal gyilkolászok a bázison kívül,az magánügy.Az ellennek biztos nem kellett,mert akkor használta volna és nem tudtam volna ellopni.Ha mindezt a bázison belül teszem,az viszont nem kick,hanem temp.ban büntetéssel jár.
Amit Gabi írt,az az Ő döntésük!!!Ne tessék általánosítani,s még inkább ne tessék beállítani úgy,mint a basecamp fogalma!! Mert ismétlem,az az Ő döntésük és értelmezésük,amihez szíve joga van,mint szerver üzemeltető.!

Míg az elvét meg nem érted,mindig is fogalom zavar születik ebből.
Ha teszem azt elfoglalom a B pontot,akkor az már az enyém,ne tessék támadni!!
Tudom rossz hasonlat,de az hogy én a lezárt bázisra be lövök,az NEM basecamp.Ugyan ez vonatkozik arra is ,aki onnan lövöldöz kifelé,mert azt gondolja védve van.Hát nincsen,ugyanis az már unfair lenne,ha őt csak büntetés árán lehetne lelőni!Nem,nem kell ehhez szabály kérem,csak megfelelően kell érteni,s értelmezni a basecamp fogalmát.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18528) harry3


harry3
őstag

A játékból ki lehet valahogy nyerni az update-et? Láttam egy olyan mappát, hogy tempPatch, de az gondolom majd törlődik. Valahogy megoldható lenne, hogy ne kelljen mindig letölteni több mint egy GB-ot(?), mert elég sok idő.

(#18529) eugabesz válasza harry3 (#18528) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18530) bunfi válasza eugabesz (#18527) üzenetére


bunfi
őstag

Az ellennek biztos nem kellett,mert akkor használta volna és nem tudtam volna ellopni.
Persze, hiszen abban a pillanatban spawnolt le a jármű és három csapattársam fut felé, miközben az ellen elhajt vele, mert azért kempelt a kerítés mellett már 1,5 perce, hogy ki tudjon menekülni a bázisunkról.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18531) gabipaci válasza eugabesz (#18527) üzenetére


gabipaci
addikt

Hát nincsen,ugyanis az már unfair lenne,ha őt csak büntetés árán lehetne lelőni!Nem,nem kell ehhez szabály kérem,csak megfelelően kell érteni,s értelmezni a basecamp fogalmát.
És ez úgy megy, hogy beírod az üdvözlőbe, hogy tesssék jól értelmezni a fogalmakat, és kész is...
Nem hinném. Ezért kell a szabály, és a procon...

Logitech hardware tester

(#18532) harry3 válasza eugabesz (#18529) üzenetére


harry3
őstag

:o
Szakadjanak meg.

(#18533) eugabesz válasza gabipaci (#18531) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem.Elegendő az ami nálunk is szerepel.NO BASE CAMP!.Kész.Tudja az user,mihez tartsa magát.
Az ami nálatok van,az a basecamp sajátos értelmzése,és ne tessék félre érteni,-jogod van hozzá,-csak akkor ezt minden fórumon hirdetni is kell,hogy ITT EZEN A SZERVEREN hogyan kell ezt érteni.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18534) gabipaci válasza eugabesz (#18533) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]
[link]
Ettől több helyen nem kell hirdetni.

Amúgy nálatok minek van sniper korlát?
Miért nem elég, ha beírod üdvözlőbe, hogy max 4 sniper oldalanként? ;]

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18535) Kálmán_


Kálmán_
csendes tag

KLÁNOM FELVÉTELT HIRDET
Olyan emberek jelentkezését várjuk, akik
- csapatjátékosok
- szeretnek nyerni
- nem a kifogást keresik, hanem győzelemmel vágnak vissza
- valamennyi kaszttal ügyesen bánnak (nem baj, ha van kedvencük)
- előnyben részesítik a csapat érdekét a saját statjukkal szemben

Amit A Klánról tudni érdemes:
- korlátozásoktól mentes, alacsony pingű (német, francia) szervereken játszunk
- Mumble segítségével kommunikálunk egymással
- nem vagyunk vérpistikék, vadászpilóta reflexű augmentált szuperkatonák, de taktikával és helyes helyzetfelismeréssel többnyire mégis nyerünk

Célunk a kevés, de minőségi játék! Ha belépünk egy szerverre, akkor nem a csapat gyengeségén, az összjáték hiányán akarunk bosszankodni.

Aki szeretne csatlakozni hozzánk, dobjon nekem egy privát üzenetet a játékbeli névvel és egy-két üzenetváltás után megadom a szükséges elérhetőséget. A hozzáállás a fő, nem a nyers statok.

[ Szerkesztve ]

Is your father a lumberjack? Because every time I look at you I've got serious wood in my pants.

(#18536) metaldog


metaldog
aktív tag

Hali assaultban megszereztem a második fegyvert de még az elsőhöz sem tudtam mondjuk távcsövet vagy célzót szermányolni. Azokat hogy lehet beszerezni?

(#18537) v!ct0y válasza metaldog (#18536) üzenetére


v!ct0y
veterán

Azokat egy bizonyos assault pont után kapod majd meg a későbbiekben:)

(#18538) r-chee


r-chee
őstag

[17:57:28] Etniez > csukd be szemet, nyisd ki szad, kuldok bele raketat

[18:21:28] Etniez > laca, beillesztettem a neved egy jelzos szerkezetbe :D
[18:21:47] Laca36 [HUN] > :}

:D :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18539) eugabesz válasza gabipaci (#18534) üzenetére


eugabesz
őstag

Nálunk nincs korlát.Ez tévedés.Akartam,de levettem.Csupán egy figyelmeztetést kapsz,hogy nem szeretem fegyverrel vagy,cseréld le.
Hja,a szabályok...tippelj,a játékosok hány százaléka lép be úgy egy szerverre,hogy előtte átböngészi a szabályokat??
Még egyszer hangsúlyozom,nincs a szabályaitok ellen semmi kifogásom,csak ne értelmezzük félre a jól bevezetett basecamp fogalmát,csupán ennyi az észrevételem.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18540) r-chee válasza eugabesz (#18527) üzenetére


r-chee
őstag

Köszönöm az észrevételed. Mivel csak futólag említettem meg a basecamp fogalmát és a szabályzatunkban nem szerepel - csak a baserape és a spawn camp -, így végső soron nem érinti a szervereinket a dolog.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18541) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

Mindenki beszél a szabályokról össze meg vissza,így lenne jó meg úgy lenne jó,ez nem jó meg az nem jó. Szerintem a PH-s szervernek igenis jók a szabályai,akik odajárnak - gondolok itt a magyarokra- azok betartják,ha mégsem akkor lehet ide írni és az adminnal megbeszélni a dolgot,hogy éppen milyen sérelmezés érte az illetőt.Jó magam is így teszek!
Akinek nem tetszik,az húzzon másik szerverre játszani ;]Néha elég erős mezőny szokott összejönni és olyan húúúú vazze statokat érek el ,de jó a társaság :C
Én köszönöm és ha van hely , ide járok :R

Most aztán nyaligátor voltam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18542) r-chee


r-chee
őstag

Böngészve a netet, erre az írásra bukkantam: Érdekes felfogások. Egy ladista nevű srác irománya.
Az írásban szereplő első idézet tőlem származik :) . (Ezúton is köszi, hogy kielemeztétek a véleményemet, és ugyan burkoltan, de leírtátok, hogy "a legnépszerűbb magyar BC2 szerver". Ez utóbbit köszönöm a PH!-sok és a szervereinkre feljárók nevében is :D)

Annak, hogy a hozzászólás tükrözi, miért vannak kevesen HC szerón, van valóságalapja. Na de, hogy azért lenne sok csaló, mert van 3D spotting, minimap és célkereszt :F
Különben is a csalókat hamar elkapja a Punkbuster, nem úgy mint pl CoD-ok esetében.

Ha pro gamer...na jó, ha jó játékos lennék, nagyobb eséllyel mennék HC szerókra játszani. De mivel nem vagyok az, HC szerón térkép, 3D spot nélkül csak kóvájognék, ergó nem sok értelme lenne játszanom. Az a profibbak terepe. Biztosan vannak mások is, akik hozzám hasonlóan vélekednek.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18543) r-chee válasza r-chee (#18542) üzenetére


r-chee
őstag

Jólvan, látom megint fogalmazásgátlóval írtam :D .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18544) Polllen válasza r-chee (#18542) üzenetére


Polllen
nagyúr

Különben is a csalókat hamar elkapja a Punkbuster, nem úgy mint pl CoD-ok esetében.

Már bocsi, de ezen feküdtem... :C

A bc2 pb supportja pontosan ugyanolyan hulladék/jó (kinek mi), mint a pb-s cod-k esetében. persze régebbi játékokra azért nem pazarolnak el túl sok energiát a srácok...- igaz sztem aktuális játékokra se :DDD )

A vac-ról meg inkább szót se ejtsünk, mert az még nagyobb hulladék.

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18545) harry3 válasza r-chee (#18542) üzenetére


harry3
őstag

A második az enyém. :Y
Nekem nincs semmi bajom a Bad Bompany 2- vel. Így is elég szerencsétlen vagyok, nemhogy HC-ban. Először megijedtem, hogy miért ilyen( MW2 után, igen mert megszoktam).

[ Szerkesztve ]

(#18546) Fortissimus válasza harry3 (#18545) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja kitiltottak, meg 2005-ben es lehet az sem o volt. :)
amugy en egyetertek a mondandojaval, HC parti vagyok :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#18547) harry3 válasza Fortissimus (#18546) üzenetére


harry3
őstag

Lehet, hogy nem ő volt, ha igen regisztrál újra. Lehet, hogy te vagy? Kísérteties a 2005-ös regisztrációd :DDD Vagy valaki közülünk?

[ Szerkesztve ]

(#18548) Roland06


Roland06
aktív tag

Sziasztok!

Tud valaki linket ahol a BF BC2 multihoz le van írva magyrul a "perkek" jelentései?
(a fejlődés során kapott fegyverek és ahhoz kapott egyéb kütyük stb.)
Előre is kösz.

(#18549) r-chee válasza harry3 (#18545) üzenetére


r-chee
őstag

Az egész írásból az jön le, hogy azon a játékosok, akiknek szükségük van a minimapra, 3D spotra, ők noobok, lámák. Őket le kell nézni vagy mi? Lehet, sokszor jobb csapatjátékosok, mint a HC szerókon játszók. Vagy nem az számít, mennyit tesz a csapatért valaki, hanem az, hogy HC-zik, vagy milyen a statja?

"A mai "játékos" prototipusa nem szereti a kihívásokat, a küzdelmet, a szenvedést, a fejlődést, a gondolkodást. Neki az kell, hogy minden a segge alá legyen tolva."

Ha ott van nekem a 3D spotting és a minimap, akkor az én játékomban nincs semmi küzdelem és szenvedés, nem kell taktikáznom, mert mindent látok és sima ügy előre jutni :F

Érdekes felfogás, tényleg :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18550) r-chee válasza Roland06 (#18548) üzenetére


r-chee
őstag

Összekapartam, ami segítségedre lehet:

link1,
link2.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.