Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#11001) BalaNce87 válasza ADAM1337 (#11000) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem ékezetes egyik fiók se, de nem értem hogy ez mi, csak úgy hirtelen gondol egyet és elbassza? eddig nem volt belőle porbléma, amúgy is úgy kezeli a két fióknál a játékot mintha két külön ember játszana vele.

(#11002) creedszl


creedszl
aktív tag

bocsi skacok hogy nem voltam ma aktív TS-en de ha nem játszok túl sokat akkor nem megyek ennyire bele...most is max egy órát toltam, de azért füleltem.Valamelyikőtök mondta mikor meglátta a nickem hogy nem ismer és hogy a PH!-t már mindenki csak divatból rakja a neve elé vagy hasonló.nos ha bárkit is zavar hogy ott van, szóljon és kiveszem.nem tudom mekkora jelentőséggel bír...csak gondoltam ha már itt fórumozok a ph-n és azon szervereken játszok akkor már beteszem...de mondom ha gond, tessék szólni!

Hulligaaan

(#11003) gabipaci válasza creedszl (#11002) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem gond, nyugodtan használd! Nem tudom ki morgott érte.
Csak azért lett annak idelyén kitalálva, hogy meg lehessen különböztetni a külföldieket a magyaroktól.
Mert a nevekből nem mindíg lehetett. És nem akartuk, hogy a helycsinálásnak egy honfitárs essen áldozatául.

Logitech hardware tester

(#11004) WhiteWalker válasza creedszl (#11002) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

én sem vagyok fent a TS-n sokat,hétközben nekem sincs sok időm órákra eléülni,ilyenkor én sem megyek fel TS-re és engem is kevésbé ismernek,de ennek ellenére ha van lehetőségem fellépek oda. (majd megismernek ;] )
Az igaz hogy összeszokott banda de jókat lehet így játszani :C , én is inkább a háttérben maradok,de jó így a csapatjáték.Nincs jobb mikor a másik egy jót szentségel és te hallod :DDD
Menj és használd Te is :K

[ Szerkesztve ]

(#11005) Borostás


Borostás
tag

Közös megegyezés után Hitmantől megváltunk (elvileg) örökre, és teljes mértékbe egyetértek a mai teljesítménye után (31-1)

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11006) Bavid válasza Borostás (#11005) üzenetére


Bavid
senior tag

Ő az az m60 noob/aimbotos?
Más: g3-al nem tudom mit csináltak a srácok, de olyan hót sz@r. Ediig se volt egy ultimate de most meg.... esélytelen mind távolról mind közelről. Red dot se mehet rá és csak 20 töltényes.

(#11007) r-chee válasza Borostás (#11005) üzenetére


r-chee
őstag

Közös? Engem nem kérdezett senki :U . Ha jó statja miatt lett bannolva, miért baserape szerepel megjelölésként a banja mellett?
Én anno 2 napra bannoltam, mert felszólalt ellene a szerveren játszók nagy része. Asszem akkor volt 50/0-ás statja.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#11008) ciry válasza creedszl (#11002) üzenetére


ciry
őstag

Nyomd nyugodtan ezzel a prefixel csak még nem ismerünk mindenkit :K
Ts-en is igy van.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11009) gabipaci válasza r-chee (#11007) üzenetére


gabipaci
addikt

hitman011 Name Permanent Making Room for Members
Ez nem baserape-t jelent...
Én tettem ki, a ts-en fentlévők egybehangzó kérésére.
Még kommunikálni is akartam vele:
[20:25:12] cars1dA > hitman egy tehetseg vagy
[20:25:33] thehero007 > nice
[20:25:44] Pufajkas > hehe
[20:25:48] Ghostface(HUN) > grat spawnkillekhez cg-vel hitman
[20:26:14] Peero > hitman ne huzd ki a gyufat mer bajok lesznek
[20:26:16] [HUN]SZI > szevasztok
[20:26:20] cars1dA > kb
[20:26:20] Szent.Ciryboy > hi
[20:26:22] cars1dA > ..
[20:26:27] Pufajkas > mit csinalt?
[20:26:36] cars1dA > csak base rape-el cgvel
[20:27:15] cars1dA > megint a tehetseg :D:D
[20:33:20] Peero - Attackers > rugajtok mar ki!!
[20:33:33] Peero - Attackers > 200 meterrol kilo CG vel ugy hogy mozogtam
[20:33:46] gabipaci > hitman, ne haragudj, de ne itt statpaddolj
[20:34:28] gabipaci > menj bajnoksagra ezzel a tudassal

[20:34:43] Peero > vagy cheat tel
[20:34:50] LifeSpirit > hitman tudsz olvasni?
[20:34:56] hitman011 > nem
[20:35:08] Peero > vagy csak hulye vagy irni
[20:35:08] cars1dA > ez nem quake meg ut

Ez van, várom a forró olmot a fülembe...

Logitech hardware tester

(#11010) ciry válasza gabipaci (#11009) üzenetére


ciry
őstag

Jól tetted, én helyes döntésnek érzem.
Forró ólom nem lesz, maximum kasztrálás :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11011) gabipaci válasza ciry (#11010) üzenetére


gabipaci
addikt

Várjuk meg még megfogan Napsi kistestvére, aztán fene bánja..

Logitech hardware tester

(#11012) Mrdevil válasza gabipaci (#11009) üzenetére


Mrdevil
addikt

Szerintem a TS társaim egybehangzó véleményét tolmácsolom,mint ahogy azt meg is beszéltük nagyon jó döntést hoztál Hitman kollégával kapcsolatban,köszönjük. :C Ahogy eltávozott épp azt beszéltük milyen normális statok születtek,nem ilyen kiugró 30/1-es (tankozás nélkül) marhaságok.És ő zsinórban nyomja a hasonló statokat(pályától függetlenül),hmm.... volt egy pár nagyon fura mozzanata. :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#11013) gabipaci válasza Mrdevil (#11012) üzenetére


gabipaci
addikt

Nincs azzal gond, ha valaki ennyire "tehetséges", de inkább valami BC2 bajnokságon csillogtassa a tudását CG-vel, ne a "publik lámák" között.

Logitech hardware tester

(#11014) MikaVejneGI


MikaVejneGI
aktív tag

Sziasztok
A 7th Clavary Regiment játékosokat toborozna.
Aktív nemzetközi kupára ill bajnokságokra.

Amit elvárunk:
18+ életkor
Megfelelő hardver(nem kell csúcsgép , de min. fps ne 10 legyen)
TS3 használata
Saját szerver fenntartásához hozzájárulás.
Heti 3-4 alkalom(WAR,GYAK meccsek)

Amit adunk:
élmény és verbális erőszak
nemzetközi ill. magyar megmérettetés.

Ha felkeltettük érdeklődéseteket az alábbi emil címre írjatok

tagfelvetel7th@freemail.hu címre

Ami tartalmazza:
életkor
civil név
ingame nevetek
elérhetőségétek(msn,xfire)
tervetek a BFBC2-vel ill a csapattal

a klán oldala [link]

[ Szerkesztve ]

Steam ID: MikaVejneGI , PSN ID: MikaVejneGI mindenhol másutt: MikaVejneGI vagy ATis_HUN

(#11015) p87


p87
senior tag

Valaki nézte már a whql 10.4 ati drivert?
Mert én lecseréltem a 10.4 preview-et de valamit nagyon elcsesztek mert a preview 9-10s -es töltési ideje 25-30s-re nőtt. Így megy vissza a preview.
Kicsit idegesít, úgyvolt, hogy javítják a hosszú betöltést, de ezentúl leszarják?

(#11016) Borostás válasza r-chee (#11007) üzenetére


Borostás
tag

Hát úgy közös hogy azok voltak megkérdezve akik ott látták mit csinál. Például (nem tudom ki mondta) hogy előre tudta honnna jön az ellenség és már gránáttal fogadta, engem leszed a pálya másik feléről CG vel úgy hogy sprintelek és fedezék mögül léptem ki. Statja se biztos hogy ez volt, erre emlékszem. Másrészt mér velünk játszik ha ennyire "profi" semmi értelme hogy elrontsa mások játékát.

Nappal harcosként, éjjel szeretőként, ha kell piásként, de mindig katonaként, Semper Fidelis // Battlefield Bad Company 2 nick : Peero

(#11017) madgie válasza mackosajt (#10983) üzenetére


madgie
titán

Csak pár kört voltam ma az egyesen, de a határozottan gyengébb oldalon áltam ( amit jól bizonyít az, hogy egyszer első lettem a csapatban, pedig az ritkaság :D ) mégsem nagyon állt át senki. Te sem.
Nem akarok én vitát, meg mittomén, csak kikívánkozott belőlem. Remélem nincs harag.

Más: TS-en napok óta téma Hitman Nostradamus-szintű jövőbelátása. Fura, az egyszer biztos...

[ Szerkesztve ]

(#11018) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Egész jó meccsek voltak most ,bár nyerni egyszer sem nyert a csapatunk asszem megint kifogtam az állóháborúsdis anti ojjektívásokat :D
De assaultal jól éreztem magam s adtam ammot is dögivel ,sokat haltam ,de volt egy-két eksön ami kárpótolt ,viszont eléggé passzív csipák (meg csapattársak) voltak se motion se spott se ölés ,erős késztetést éreztem ,hogy reconozzak ,de nem ,me' azzal túl sokat mentem mán' ;)
A jcsr klán meg feladta a leckét hullottunk ,mint a legyek egy srác folyton szövegelt ,hogy csítelnek meg mindenféle blődséget habogott előtte is ,pedig szimplán jobbak voltak..

hkv.hu

(#11019) Fortissimus válasza p87 (#11015) üzenetére


Fortissimus
őstag

nalam mukodik fajinul, nincs akadas es gyorsan betolt :K

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#11020) rankesz válasza Target78hu (#11018) üzenetére


rankesz
veterán

Hát ja, most én is a TS-es ph!-s oldal ellen voltam és nagyon frusztráló amikor mindenki állóháborúzik körülöttem. :(((
Volt olyan hogy John Rambo módjára berusholtam a szigetes pályán B-re, és sikerült is robbantani annyira elkényelmesedtek mrdevil-ék a kacsavadászatban... :DDD , csak kár hogy még az élesített mcomot se védte senki, mák volt hogy a végén robbant. Persze szokás szerint vesztettünk, én meg nem sokkal később leléptem külföldi szeróra sikerélmény-adagért :)

(#11021) Target78hu válasza rankesz (#11020) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Hát morogtam én is magamban aztán beletörődtem ,hogy reménytelen ,ha csak 3-4 ember mozdul meg tőlünk + túl erős(összeszedett) az ellen. Aztán dobáltam a lőszert a távolba lévő csipa squad társaknak ,hogy legyen miből tovább mellé lőni nekik :D

hkv.hu

(#11022) WhiteWalker válasza Target78hu (#11018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

veled voltam egy team-be, bocs de én nem bírtam a pofozógép szerepét és kb fél óra után kiléptem....egyoldalú volt a game.... ;)

nem lehetne azt megoldani hogy a TS-s csapat egyik fele támadó a másik fele védekező legyen? Így lenne egy éles küzdelem.... :U

[ Szerkesztve ]

(#11023) Target78hu válasza WhiteWalker (#11022) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nem is a PH-s társakkal volt bibi a oldalunkon ,inkább az alien őő idegenekkel ;)
Elég mazohista vagyok ,de a végtelenségig én sem szívatom magam azért..
(TS-re meg azért nem megyek ,mert ventrin vagyok a kicsiny csapatommal és a kettő nem múkodj egyszerre nekem)

hkv.hu

(#11024) Allien válasza Target78hu (#11023) üzenetére


Allien
veterán

Velem??? KIZÁRT! :K Ma nem is annyáztam! Egyszerűen lepattantam inkább a szerórol. A francnak hiányzik, hogy folyton szivassanak... (egy medic nem csinál nyarat) :B
Mentem inkább publikolni más szeróra. Persze, ott is vegyes felvágott a téma. Pl conquest mód, Arica harbor, mindenki gyalog béka. Ha a támadó oldalon harcoltam, sokszor beszorultam/tunk a dombtetőre. Egyszerűen kevesen voltunk, hogy áttörjünk, mert érthetetlen módon, vannak, akik snipáztak (pedig ugye, snipa kasztnak is vannak szupi fegyverei közelharchoz, akár a VSS is). :W Persze, sikerült megint jó pár kört kifognom, amikor ment a szekér, és sikerült jó helyekre is eljutni, "kicsit" bekempelni a pályákat. Hullottak is a legyek, mert ugyebár vannak, akik csak rohangálnak a pályán. :B :K

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#11025) Gonz0 válasza WhiteWalker (#11022) üzenetére


Gonz0
tag

Ha a másik oldal is feljönne ts-re akkor máris meg lenne oldva.. miért tőlünk várjátok a megoldást a ti problémátokra?

Szerk: Target: felőlem mehettek ventrire is..

Nagyjából másról se szól a fórum, az utóbbi időben, hogy rohadék ts-esek mennyire előnyben vannak. Vegyétek már észre, hogy nem mi vagyunk előnyben hanem ti hátrányban.. tegyetek ellene. Kezd unalmas lenni.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11026) Target78hu válasza Gonz0 (#11025) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Egyszerű lenne erre a megoldás ,mégpedig ,hogy szépen elosztva két felé a PH csapat ,ahogy eddig volt ,de ez csak javaslat és nem hőzöngök , nem kell túl lihegni ,mert azt csináltok amit akartok ;)
Ha egyik oldalt 10 PH s van a másikon 3 ,akkor ülhetnénk egy szobában is ,akkor se lenne semmi plusz dolog belőle.. nem a TS -en van a fő hangsúly ,de látom nem érteni!
De engem már nem izgat a dolog ,mert max keresek másik szervert ,csak valahogy jobb kicsit magyarokkal játszani vagyis volt eddig.
(a ventrinkre meg bárki feljöhet ,de nem azért említettem meg)

hkv.hu

(#11027) mackosajt válasza madgie (#11017) üzenetére


mackosajt
addikt

Mikor volt ez?

Mert megmondom őszintén, hogy volt olyan kör, amikor kb. 2 perc aktív játékkal töltöttem az időt, ugyanis hol épp gyereket fürdettem, hol meg vacsiztam. Arról nem is beszélve, hogy Gabival épp kitárgyaltuk TS-en, hogy valahogy ez most nagyon nem ment nekem (nem mintha máskor menne), szóval ha még észre is vettem volna az adott időben, és átállok, lehet csak tovább rontottam volna az oldalatok eredményét.

Amúgy aki még mindig nem érti, és azt hiszi, hogy itt bárki a TS ellen ágálna, mert azok vannak előnyben, akkor téved.
Itt annyi a bibi, hogy mostanában nem érdekel senkit sem a kiegyenlített küzdelem, mert jobb szereti haverokkal tolni, mint ellenük. Ezt én is így szeretem főként, de mégsem zavar, ha Target ellenem van, mert legalább addig is közösen játszunk, még ha egymás ellen is.

Annyi lenne az egyszerű "megoldás", ami tudom, hogy nem fog tetszeni, hogy az aktuális daráló csapatból a húzó játékosok közül 1, vagy 2 cserélne oldalt. Az, akinek nem számít, ha teszem azt emiatt veszít, mert a stat nem izgatja.

Roppant érdekes, hogy Hitman játéka ellen sokan panaszkodtak (PH-sok), mert zavarja őket, de a darálás ellen nem. Most akkor hogy is van ez kérem? Hitmant bannoljuk, mert túl jó, és elrontja mások játékát, de mi meg ne foglalkozzunk azzal, hogy a túlerő is elrontja?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#11028) WhiteWalker válasza Gonz0 (#11025) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

úgy látszik nem érted a lényeget,nem a TS-en van a hangsúly! az alattad levő kommentben Target vagy Mackosajt válaszát olvasd el! De tudok egy jobbat: egyszer menj át a másik oldalra és próbálj meg úgy játszani... :P

[ Szerkesztve ]

(#11029) madgie válasza mackosajt (#11027) üzenetére


madgie
titán

Nemton, nem naplóztam, de végül is mindegy, a végére csak összehoztunk egy győztes meccset. Aztán valszeg fordult a kocka, legalábbis Target hsz-e alapján (de jól nyomta a srác, annyiszor beépült a vaksi kemp-medicek közé hogy néha már oldalról néztem, mikor veszik észre, hogy fogynak :) )

Megmondom őszintén, sokszor szűk egy órácskám van hétköznap a nyomulásra, nem nagyon szoktam csapatot váltani, amúgy is, mivel a mindig tele szerónál jellemzően a gyengébb oldal kopik, így oda jutok én is. (kivétel a tegnapelőtti nap, ott a TS-en a PH-sok közé kértem magam... néha jól jön egy kis közös duma is)

Szvsz már így is sokat lovagoltunk a témán, mondanám, hogy nyomás játszani, de most épp a meló ideje jön :)

(#11030) gabipaci válasza madgie (#11029) üzenetére


gabipaci
addikt

Bár ebből a szempontból meg kell védjelek, mert azt mondtad, mindegy hova kerülsz, én tettelek a PH! oldalra, mert eddig nem volt TS-ed, gondoltam ha végre megjavult, legalább lásd hasznát is.

Amúgy sem az a lényeg, hogy ki mennyiszer volt már a rossz végén az orális szexel kényeztetett nemiszervnek.
De elég necces ránézni az eredményjelző táblára, a multkor kb 14 embernek volt PH! előtagja a támadó oldalon, a maradék kettő is magyar volt.
Na, ha bejön valaki ilyenkor játszani, azt gondolja, hogy egy hatalmas összeszokott klán van fent, és már le is koccol.
Szóval egy kicsikét lehetne korrigálni, amikor annyira eldurvul a helyzet.
Nem azt mondom, ha van 4 PH!-s, szedjük ketté őket, de amikor már 8 van fent, akkor érdemes elgondolkodni.

Na, megyek dolgozni, mert azt is kell néha.

Logitech hardware tester

(#11031) Joe-T válasza Target78hu (#11018) üzenetére


Joe-T
tag

Én is fent voltam tegnap. A jcsr-es csávók tényleg nem voltak rosszak, sokat láttam őket a killcamomban, de jó volt nézni a csapatmunkájukat! A mi oldalunk sajnos nyomokban is alig tartalmazott csapatjátékot. Egy darabig eröltettem az assaultot, de mivel a mi oldalunk nem volt objektívapárti és nem érdekelte őket az m-comok likvidálása így én is elkezdtem fejleszteni a recon kasztot (eddig reconnal és medikkel egyáltalán nem mentem!)
Viszont érdekes volt, hogy amikor a jcsr csapat lelépett az ellenféltől onnantól nagyon kiegyenlített lett a küzdelem! Ismét elővettem a jó öreg assaultot! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#11032) rankesz válasza Gonz0 (#11025) üzenetére


rankesz
veterán

Nagyjából másról se szól a fórum, az utóbbi időben, hogy rohadék ts-esek mennyire előnyben vannak. Vegyétek már észre, hogy nem mi vagyunk előnyben hanem ti hátrányban.. tegyetek ellene. Kezd unalmas lenni.

Én pl tegnap is fent voltam TS-en, mégse kértem át magam arra (a nyertes) az oldalra, még több bukott menet után se.

(#11033) ciry válasza mackosajt (#11027) üzenetére


ciry
őstag

Hitmen nem azért lett bannolva mert jó játékos.

Tegnap hol mi nyertünk, hol az ellen.Volt, hogy az utolsó m-com-ért élet-halál harc ment és a hajszálon múlott az egész, nem értem akkor azt a túlerőt :U
Itt is van sok hülye, attól, hogy valaki magyar, még nem feltétlenül jó játékos és pláne nem biztos, hogy velünk van ts-en.
Egyébként meg vagy 2 kört egymás ellen toltuk, az se volt kiegyenlítettebb meccs a többinél, szerintem.
A ts-en ha sokan vagyunk, akkor előbb-utóbb lehetetlenné válik az egy oldalra állás, úgyhogy akinek nem tetszik, jöjjön és emelje a ts létszámát, a "kiegyenlítés" érdekében.
Ha nem teszik, akkor okafogyottá válik a reklamáció.
Értelemszerűen mi a összjáték miatt megyünk ts-re és aki nem akar "csapatmunkázni", az nem is érdemel mást, mint egy nagy büdös Your team lost-ot a végére.
Ott a voip is, akinek nem kell a ts.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11034) Gonz0 válasza WhiteWalker (#11028) üzenetére


Gonz0
tag

Úgy látszik nem érted a lényeget. Van 5 ember aki rendszeresen fenn van TS-en amikor a ti szervereteken játszik. Folyamatosan kapja az oltást, hogy milyen durván darálnak és mennyire unfair ez az egész. A szerveren 32-en játszanak, az egy dolog, hogy nyilván ezen az 5 emberen múlik minden és nekik kéne átmenni meg kétfele rendeződni csak hogy a többi 27 boldog legyen. De, hogy pont azért kéne nekik ezt megtenni mert ők hajlandóak arra, hogy vegyenek 1000 forintért egy mikrofont és telepítsenek egy programot a többiek meg nem, hát ez kicsit nálam kivágja a biztosítékot.

Igen tudom, van hogy többen vannak fenn TS-en mint 5, de hidd el nekem, az átlag 3-5 ember szokott lenni. Ha meg fenn vagyunk 8-an akkor nagyjából biztos, hogy nincs mindenki egy oldalon. Szoktam is őket anyázni, hogy mit hallgatóznak.

Egyébként már írtam ezt is. Meg lehet nézni a statjaimat, de szerintem a többiekét is, közel sem vagyunk annyira zúzókommandó, mint amennyire beállítjátok. általában 10 meccsből 4-et bukni szoktam.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11035) KL válasza gabipaci (#11009) üzenetére


KL
tag

Leszögezném, hogy hitman játékát én is utáltam régen, többször be is szóltam neki. Marhára nem foglalkozott a célokkal, valahol megbújt és irtotta a népet.

Aztán Jean felvette a jcsr klánba, és úgy tűnt elbeszélgetett a fejével, legalábbis mostanában nem láttam GL-ezni, m60-azni. Viszont CG-t nem tiltotta neki senki, ugye a PH! szerveren sincs tiltva.

Ha a statját megnézitek [link], akkor az accuracy-ből kiderül, hogy aimbotról nem lehet szó.
Főleg egy nem irányított, egy lövéses, utat megtevő fegyvernél hogy működik az aimbot??? Főleg egy mozgó ellenfélnél??? Leköveti a rakéta??? Ugye, hogy nem... Vagy elétart, vagy sem.

Valamint az is kiderül, hogy CG-ből a 25 757 killjéből összesen 201-et lőtt. Tehát kb. most kezdte el aktívan használni.

Tehát nagyjából elsőre bant kapott ezért a fegyverért.
(mondjuk az biztos, hogy bármit vesz a kezébe, azzal is jó statot fog csinálni, legalábbis publicon)

Bár ismét leszögezném, hogy utálom a céllal nem foglalkozó játékmódot (ezért is tartok 2 figyelmeztetésnél), de mivel ez másnak nincs tiltva (max ők nem olyan hatékonyan űzik), ezért nem tartom jogosnak a végleges bant. Szólítsátok fel mit csináljon mit ne, illetve egységesítsétek a szabályokat, hogy ez mindenkire vonatkozzon. Szerintem.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11036) madgie válasza gabipaci (#11030) üzenetére


madgie
titán

Jól mondod, írtsuk egymást is :))

(#11037) Gonz0 válasza rankesz (#11032) üzenetére


Gonz0
tag

Én se szoktam soha átkérni magam semelyik oldalra. Nagyjából arról van szó, hogy ha friendre csatlakozol (márpedig arra csatlakozok), akkor ha van hely az ő oldalán oda fog berakni. Ha nincs hely akkor ellene játszom amig kevesebben nem lesznek náluk, aztán állok át. És nem azért állok át, mert hú de zúzósak, hanem mert tudok velük kommunikálni, és ettől számomra élvezetesebb a játék. Én se szeretem ha nagyon kiegyenlítetlen, de én úgy tapasztalom, hogy 2-3 meccs alatt mindig kiegyenlítődik a mezöny. Szóval részemről nem állok át, hiszen pont azért járok erre a szerverre, mert itt tudok kommunikálni a csapatommal. Ha nyerünk együtt nyerünk, ha vesztünk együtt vesztünk.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11038) madgie válasza KL (#11035) üzenetére


madgie
titán

Fura ez a dolog, mert tényleg nem megoldás a végleges ban, másrészt viszont ez nem egy Pro szerver, ide főleg magamfajta kocaamatőrök járnak, nem olyan reflexekkel, amivel a NASA-hoz is be lehetne csont nélkül jutni (jó, persze vannak itt is különbségek, egy Target78 vagy Peero rendszerint körepipil engem, mire felfogom, hol vannak). Ilyen környezetben kicsit irritálóan hat egy Hitman-féle csodarambó.
Jó, tudom, ő sincs könnyű helyzetben, a legtöbb szerver szvsz élből kivágja a jó statja miatt, chatgyanú címén.

(#11039) KL válasza madgie (#11038) üzenetére


KL
tag

Igen, de a PH! szerverről is kb. 4-5 ember képes lenne hasonló stat elérésére, ha lenne idegzete kempelni, és nézni ahogy kikap a csapat. Valahogy a célorientáltságot kellene szabályozni, viszont ahogy tegnap is látszott, ez nagyon sok embert érintene.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11040) kennyke válasza gabipaci (#11030) üzenetére


kennyke
aktív tag

Kicsit "belepofátlankodok" én is, ne vegyétek rossz néven, csak gondoljátok át.

Én is egyet értek a kijelentéseddel, miszerint a balance nem csak a darabszámon múlik.
Tegnap este fent voltam a szerveren pár órát, és az első jónéhány kör igen érdekes volt.
Konkrétan folyamatosan lerohantak minket ha védtünk, és teljesen beszorítottak ha támadtunk.
Esélytelen volt a játék, teljesen élvezhetetlen. Nem hiszem el, hogy ezt nem lehet megoldani, és azt sem hiszem, hogy a túloldalon 100%-ig élvezték a játékot.
A fair play teljes hiánya volt, csak kevesen múlott, hogy nem léptem ki...
Tudom, hogy csak kis viszonyításnak jó de: az ellenfél 16 játékosából 15 ember 20.rang fölötti, és 5-8 ember 30. szint fölötti volt. Szemben a mi oldalunkkal:
kb. 8 játékos 20. alatt, és 2-3 30. feletti.
Tudom, hogy jó együtt játszani, de ez durva...
Én is a tesómmal, és még 1-2 haverral szoktunk játszani, de nem okoz nagy problémát egymás ellen nyomulni sem! Ha valaki tud, és szeret is játszani, akkor ezt is kibírja!
TS: nem mindenki tud beszélni, használni: gyerek alszik, asszony tv-t néz, és van aki már bent van egy másik szerveren... (ezek csak észrevételek, nagyon jó ötletnek tartom hogy free TS szervert is csináltatok!)

(#11041) ciry válasza KL (#11035) üzenetére


ciry
őstag

És biztos vagy benne, hogy nincs wallhack-je?
Tegnap egy osztagban voltam vele és leszületés előtt dirkt őt figyeltem: elúszott az ellen szigetének sarkáig, ott egy ő által nem láthatott emberre mandinerből gránátot dobott, majd nagy magabiztosan, tudva, hogy se mögötte, se ott nincs senki, nekiállt beúszni egy zátonyra, ott lelőtt egy halom embert, akit alig láttam a nézetéből, majd meghalt.
Egyébként, meg a killcamot is sasoljuk és sokszor határozottan "rángatózik", ide-oda hírtelen irányt váltva, fal mögött.
Nem mondom, hogy 100%, hogy csaló, de jó nagy sanszot adok neki.
A bant meg maximálisan támogatom.

TS: tegnap 5 percig sípot a fülembe a bí-bó-bíbó, mert képtelen volt a ts-en lévő emberek közül bárki is ráméledve megjavítani a Bradleyt, komolyan már azt vártam, mikor döglök meg már végre(addig vagy 15 embert azért elkaptem vele), és mire hatott a nagy könyörgés, addigra pont kinyírtak.
Persze ezt a dolgot csak az hallhatta, aki fent volt teamspeakon, az írogató ellenoldal nem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11042) KL válasza ciry (#11041) üzenetére


KL
tag

Mivel ilyen elcseszett killcam van, a kutya nem bírja megállapítani, hogy wh-zik vki vagy sem. Meg ugye ott van a spotolás is, lehet, hogy az általad említett esetben is világított az enemy feje. Max. 1-2-szer játszottam vele idáig együtt TS-en, de abból nagyon úgy néz ki, hogy tisztán játszik.

Ha meg csaló, ugye nagyon gyorsan ki kellene vágnunk, de könnyen lehet, hogy egyszerűen jó játékos.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11043) KL válasza ciry (#11041) üzenetére


KL
tag

Meg ugye ha eleve onnan lőtték le korábban, ahova visszament, és bevágta a gránátot, és stb.
Sokszor én is mint a gép végigspotolom a tájat, és olyan embereket is bead, amiket nem is látok. Nem beszélve arról, ha mások spotolták be más szögből. Ha azokat lelövöd, akkor te is gyanús lehetnél.
(Mellesleg a wh viszont nem lenne elég ilyen statokhoz, egy 32-es szerveren!)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11044) Pedro78 válasza KL (#11042) üzenetére


Pedro78
senior tag

Egy kemper fasz es emelett nem kizart a csalas sem, vagy csak tenyleg nagyon tehetseges, ki tudja :D

----------------------------------------------------------

Mondjuk az azert nevetseges, hogy CG miatt banoltatok, mikor eloszor emlitettem, hogy ez nalunk tiltva van a GL-el meg az m60-al egyutt akkor epp csak le nem anyaztatok akkora volt a felhaborodas, most meg valakit amiatt tiltotok a sajat szerveretekrol mert ellenetek tul jol hasznalja az imadott eszkozotoket...csak en erzek itt nemi ironiat?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#11045) Pedro78 válasza KL (#11043) üzenetére


Pedro78
senior tag

Arrol nem is beszelve, hogy a 3D spot iszonyat elony, csak loni kell a kis haromszoget azt csa'...nameg ami meg gyakran elofordul, hogy meglatod az ellent, lo rad gondolsz egyet es elfutsz egy haz moge, mar egy epulet kozepenel jarsz es meghalsz...fura de nem csit

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#11046) KL válasza Pedro78 (#11045) üzenetére


KL
tag

Igen, ezért is tartom jónak a ti szerveretek beállításait, szabályait. Viszont a szolgáltatóval (szerver beállításokkal) gond lehet, mert az FPS-emet (másoknak is) időközönként lepörgeti 1 mp-re és akkor szépen beakadok.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#11047) DieHard


DieHard
senior tag

Vegye fel a játékát, küldje el a klánnak, meg ha játszani akar, akkor a PH!-s adminoknak. Igy fair, és akkor nincs mellébeszéd.

(#11048) ciry válasza KL (#11042) üzenetére


ciry
őstag

Próbáljátok ki egy lan partyban mihamarabb, mert nem tartom kizártnak, hogy nem mi tévedünk.
A killcam meg csak az egyik dolog, amiatt nem említettem volna a wh-t, hanem az a pár perc amíg csak figyeltem, nem leszületvén.
Javaslom, figyeljétek meg ti is, és ha 100%-ig jót áll a klánotok érte, én azt se bánom, ha leveszik róla a banánt.
Persze ez nem rajtam múlik.

Pedro: a ts-en lévőkkel közösen lett eldöntve, a cg csak egy rossz ürügy.
Van egy gyerek, Lacka vagy ki, aki 1 hónapja megkapta a platinát a cg-re, de még mindig azzal lő pofán minket, más nem is nagyon érdekli.
Tényleg zavaró de nem tiltott és még írni se írok neki, hogy nézhetne végre más fegyver után, de csak a ts-en morgunk rá ennyi.
Hitmen szerintem nem sokan látták még m-com környékén tőlünk ez tuti.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#11049) Gonz0 válasza ciry (#11048) üzenetére


Gonz0
tag

Dehogynem, én láttam. A múltkor is ott campelt az m-com mögött a spawnhelyeknél.. :D

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#11050) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Hitman-re visszatérve: Miért baj az, ha valaki kiemelkedően játszik?!

Ugyebár egy snipernek nem az a feladata, hogy behúzza a pontokat hanem, hogy ritkítsa az ellenséges vonalakat.
Azt, hogy ezt ő ilyen jól csinálja az miért probléma?

Tegyük fel, hogy az én csapatomban játszik. Az ő 1 frag-je nekem -mint aktív támadónak- 10mp-re biztonságot jelent a kilőtt játékossal szemben.
Így segít nekünk hogy behúzzuk az adott pontot.

Sniper-ek -jó esetben- a védekező csapatban is vannak, ők viszot rosszul végzik a feladatukat, ha nem iktatják ki Hitman-t és a hozzá hasonlókat!

(Egy-két sniper-re szükség van egy-egy csapatban, engem csak az kúr fel, ha a fél csapat sniper-kedik szinte a kezdőn.)

Szívetek joga ban-olni akárkit...de csak azért mert jól játszik?!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.