Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13001) Źşë' válasza Fortissimus (#12993) üzenetére


Źşë'
addikt

tegnap még toltam picit 40mm shotgunnal, érdekes volt mert olykor olykor szakított néha meg cseszett leteríteni egy embert közvetlen közelről, pedig telibekaptam :s bízom benne h a lagok megszűnnek, ill sajna erre kicsi az esély. Ugye a játék netkódját kellene picit módosítani na meg azt hogy a szerverek ne legyenek már több ezer km- re tőlünk, mondjuk a német szerverekkel úgy ahogy ki vagyok békülve, de az mitől van ha beállítom h honnét keressen szervert akkor legközelebbi alkalommal azt elfelejti :S akk minek volt ez a javítás is ha azt meg meghagyták automatikusra :W biztos gondolják h egy európai majd japán szerveren akar játszani aaa

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13002) radaipeter


radaipeter
csendes tag

hello! Tagfelvételt tart a Dragons klán!
követelmények: xfire elérhetőség,TeamSpeak3 mikrofonnal,eredeti játék, 18+
jelentkezni a klán weboldalán http://dragonmgc.fw.hu/ ill. xfire: radaipeter

(#13003) KL válasza Źşë' (#13001) üzenetére


KL
tag

Nekem pl. jónéhány német szerver, de főleg az osztrákok full laggolnak annak ellenére, hogy a ping tuti.

Nem tudom, hogy milyen EA szerverrel állhatnak kapcsolatban, de sztem megutaztatnak néhány adatot a master szerver, a játékszerver és a gépem között, így minél közelebb van hozzánk, annál nagyobb a szívás (mert kétszer annyi utat tesz meg valamilyen adat).

Ez mondjuk csak elmélet, de mivel ha ledob a szeró, akkor is megjegyzi a statodat, ezért valószínű, hogy folyamatos a kommunikáció a master szerverrel.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#13004) Źşë' válasza radaipeter (#13002) üzenetére


Źşë'
addikt

egyet sosem értettem meg, mi értelme van a klán életnek?! folyamatos warozás olyan gyerekes vagy nem tudom... akkor tartom csak hasznosnak ha az ember ki szeretne jutni "nagy versenyekre" azaz van célja, de csak az hogy van a vakvilágban, nem tudom, ti hogy látjátok ezt a dolgot? már egyszer valakitől uis meg akartam kérdezni ))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13005) rankesz válasza Źşë' (#13004) üzenetére


rankesz
veterán

Attól még hogy téged (vagy engem) nem hat meg, ne szóld le, tudod különbözőek vagyunk.

(#13006) Gonz0 válasza Źşë' (#13004) üzenetére


Gonz0
tag

Ha nyersz egy wart, egy nálad sokkal erősebb csapat ellen, akkor rájössz.

Kvázi azt kérdezted mi értelme MB2-ben focizni.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#13007) PaJa1 válasza Źşë' (#13004) üzenetére


PaJa1
őstag

Én szeretnék bekerülni csapatba.
Az autós játékban is amit rendszeresen játszom csapatban vagyok. Rendezünk csapaton belüli versenyeket, illetve más csapatokkal is versenyzünk.
Emellett természetesen megmarad a spontán móka is amit public szervereken lehet megtalálni: mész, lősz, élesítesz.

Azért szeretnék bekerülni egy BC2es csapatba, hogy a játék kicsit komolyabb oldalát is megismerjem. Csapatként kommunikálni, dolgozni a cél elérése érdekében. Mindenkinek meglenne a feladata, az amihez a leginkább ért, nem csak az, hogy öljünk minél többet és a legtöbb pontot szerezzük.
Publicon hiába tojsz a statra és próbálod győzelemre juttatni a csapatod, ha ők a statot hajkurásszák akkor veszett fejsze nyele az egész.

Arról nem is beszélve, hogy embereket ismersz meg akiket hasonló dolog érdekel mint téged, van közös téma, el lehet dumálni az időt könnyedén.

...Szerintem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#13008) madgie válasza Gonz0 (#13006) üzenetére


madgie
titán

Miért, érdemes egyáltalán itthon focizni (ha lehet annak hívni az itthoni futballt) ? ;]

(#13009) ciry válasza Gonz0 (#13006) üzenetére


ciry
őstag

MB2?Az mi? :F
Nem NB2-őt akartál írni?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13010) madgie válasza ciry (#13009) üzenetére


madgie
titán

Megyei bajnokság II :D

(#13011) Aram válasza gabipaci (#12143) üzenetére


Aram
tag

Hali!

Kékhalálos problémám volt Windows 7 Prof 64bit verzióval. Gyakran fagyott a rendszer, BC2 alatt is.
Hálózati kártya driverét frissítettem a Windows Update által ajánlottal és azóta nincsen.

Próba szerencse.
Üdv!
Aram

Ez a felirat 20byte!

(#13012) aram01


aram01
nagyúr

szevasztok raknék fel új rendszert,melyik mappát kell kikopizni hogy megmaradjanak a beállításaim? vagy lehet ilyet csinálni egyáltalán?

Aram szevasz drusza :D

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#13013) Gonz0 válasza ciry (#13009) üzenetére


Gonz0
tag

mittomén.. utálom a focit..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#13014) gabipaci válasza Aram (#13011) üzenetére


gabipaci
addikt

Hmm, jol visszaolvastal...
Koszi amugy. Lehet benne valami, mert amikor ujratelepitettem a gepet, letiltottam a win frissiteseket, hogy ne azzal kezdje, hanem tudjak csinalni amit akarok.
Akkor folt a kekhalalos sztori. Azota feloldottam az update-t, frissitett egy csomo mindent, es mar egy ieje nem volt. osszesen ketsze fordult elo.
Ha legkozelebb reinstall lesz figyelek erre is.

Logitech ugyben valaki segitene?
kozuletek mondta/irta valaki, hogy nem teszi fel a setpoint-ot, mert lassul tole a kapcsolat.
akkor mivel programoz gombokat? mert a jatek nem ismer fel minden extra gombot - szerintem.
fontos a tema, mert a hajam egnekall, hogy kihagy az eger egy 30 euros egerpadon is...
koszi

Logitech hardware tester

(#13015) Źşë' válasza rankesz (#13005) üzenetére


Źşë'
addikt

egyáltalán nem szóltam le, csak én kvázi értelmét nem látom és csak a fiatalabbak (15-17) évesek körében tapasztalok klános életet, amit betudok szimpla egymás közötti versengésnek, a másik oldalát viszont említettem, olyan formában látnám értelmét ha versenyekre járna az ember... ha valaki akar jót játszani csapatban és komolyabban veszi a stratégiát akkor a haveri társaságából pl összejönnek jópáran és akk élőhangos programmal stratégiáznak.

és ne feledjük el azt sem hogy ez időrabló mint állat (klánéletben vannak szabályok amik mindenkire vonatkoznak), itt sokan annak örülnek ha van pici idejük leülni és játszani, munka, asszony netán gyerek mellett

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#13016) nosferatue válasza Źşë' (#13015) üzenetére


nosferatue
tag

Az biztos, hogy a komolyabb klánozáshoz nem kevés szabadidőre van szükséged. Én nagyjából 1 évig próbáltam komolyabban venni egy másik online shooter-t. Akkor még nem dolgoztam, tanultam, viszonylag sok szabadidővel rendelkeztem és meg tudtam azt tenni, hogy a saját classommal napi 4-6 órát gyakoroljak (mondanom sem kell akkor jól is ment).

Egy teljesen másik oldalát mutatja meg adott játék klánozás során. Taktikák kidolgozása, azok begyakorlása, akár egyedül adott mapokon, hova dobod a gránátot, merre mozogsz, mennyi idő alatt érsz A-ból B-be, mapokon lévő helyek, tárgyak elnevezése, egyszóval megvan ennek a maga bája.
Bizonyos játékoknál nincs is olyan verseny, ahová te, hús-vér emberként elmehetsz megmérettetni magad a többi klán ellen, én is csak online ladderek versenyein vettem részt. Nekem akkor tetszett, hogy egy összehangolt csapatként játszom, egy másik összeszedett csapat ellen és jó volt látni a különböző nemzetek játékstílusát, esetleg ismeretségeket kötni.

Ez mai fejjel már nem motivál, minden esetre jó visszagondolni a régi warokra még akkor is ha hülyére vertek minket.

[ Szerkesztve ]

I just curse the sun so I can howl at the moon

(#13017) DieHard válasza nosferatue (#13016) üzenetére


DieHard
senior tag

Ez mind rendjén, de a játékosok 90 százaléka nem klántag, vagy csak amatőr szinten, és hobbiból játszik. És ilyenkor jön az okoskodás klánrészről hogy mit hogy kéne, noob gl,sniper,guszti stb. Csak azt felejtik el, hogy a jópolgár 8-10 órás munka után egy-két órára leül játszani, és kikapcsolódni szeretne, és nem vérkomolyan felfogni ezeket a dolgokat.
Na ez nem tudom hogy jött csak leirtam.

ui: tegnap jót lüdöztünk :R

[ Szerkesztve ]

(#13018) mackosajt válasza Źşë' (#13015) üzenetére


mackosajt
addikt

Hidd el, hogy vannak komoly 20-30-asok is a klánosok közt.

TRS, Horda, 7th, JCSR.. stb. de talán az összes klánt ide lehetne sorolni, ahol igenis a keménymag idősebb attól, mint amit gondolsz. ;)

Szerencsére én csak egy kis csapatban vagyok, és nem klán (Mármint a =HKV=), mint ahogy azt szokták kérdezni játékban.
Mi pl. teljesen más irányból alakultunk meg (autós szim), aztán jött egy kis fps-ezés, de nálunk egy a lényeg, hogy jól érezzük magunkat játék közben. Nem feltétlen az eredmény a fontos.
Éppen ezért játszunk többféle játékkal.

Biztos nem lehet rossz egy "elit" klán tagjának lenni, akár 30-as fejjel is, de engem ne "üssön" senki a jobb eredmény érdekében. Ha van kedvem, játszom, ha nincs, akkor csak dumálok, esetleg learatom a dombot.

ehh, lecet picit megkavartam magamat is :)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13019) madgie válasza mackosajt (#13018) üzenetére


madgie
titán

Ultragáz, hogy ha a lombon átszűrődő fénysugarak akkor is ott maradnak, amikor már fa sincs a környéken sem :D

(#13020) mackosajt válasza madgie (#13019) üzenetére


mackosajt
addikt

ha a kb. a kép közepén lévő sugarakra gondolsz, akkor ott még vannak fák, mert az hátrébb volt. ;)

Szerintem ilyen téren egész jó a játék engine-je

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#13021) madgie válasza mackosajt (#13020) üzenetére


madgie
titán

Én legallyaztam ott is a fákat, megmaradnak a sugarak, pedig fa már sehol nincs :D

(#13022) bullseye


bullseye
addikt

közvéleménykut: szerintetek jó avagy hülye ötlet lenne, ha a progi autó bejelentené, akire lősz közelharcban?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13023) ígyvanferi válasza bullseye (#13022) üzenetére


ígyvanferi
addikt

Ezt nem is értem...

Źşë', és akinek még hasonló gondolatai, bajai vannak: nem szoktatok arra gondolni olyankor, amikor valaki kevesebb golyóval öl meg, hogy ő esetleg jobb játékos? Tehát nekem nem szokott megfordulni a fejemben, hogy bazze, de gagyi játék, ő miért öl meg hamarabb/kevesebb skulóval/stb., mert ismerem a képességeimet. A "honnét tudta hogy onnét jövök/ott vagyok" dolgot meg irtó gáz még csak fel is hozni, tekintve a spotolás meglétét a játékban.

(#13024) Doki-HUN1978 válasza mackosajt (#13018) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Milyen progi írja ki az időt a jobb felső sarokban?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13025) Fortissimus válasza creedszl (#12996) üzenetére


Fortissimus
őstag

ja es van pofajuk mar az uj medal of honort hirdetni a jatekon belul, mikor meg ezt se csinaltak meg normalisra :(((

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13026) ADAM1337 válasza Doki-HUN1978 (#13024) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

xfire

(#13027) Doki-HUN1978 válasza ADAM1337 (#13026) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Thx :R

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#13028) bullseye válasza ígyvanferi (#13023) üzenetére


bullseye
addikt

a spottolásra gondótam, amire közelharcban sokszor idő sincs (nekem...), és néha a sok gomb miatt be sem adja a progi.

amúgy pont ez a gondolat ötlött fel bennem is, mert ált. aki pár lövésből megöl, az 25-30+ rangú, meg magnumos, meg mittomén. De amikor folyamatos mozgásban kap le olyan kezdő sniper, aki minimális rangú, és semmi extrája nincs - akkor kissé gyanakszom. Főleg ha később látom az üzenetet, hogy hackért/aimbotért kirúgta a rendszer :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#13029) LifeSpirit


LifeSpirit
tag

Leállt az egyes szero!

(#13030) gabipaci válasza LifeSpirit (#13029) üzenetére


gabipaci
addikt

solved

Logitech hardware tester

(#13031) HS 2142 válasza gabipaci (#13030) üzenetére


HS 2142
őstag

Mi volt a gond? (Úgyláttam kétszer is leállt.)
Amúgy meg teli van a 2-es szerver is! Ilyen is rég volt, további sok sikert neki, hátha felér az 1-es mellé :C

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#13032) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Mivan már a patchel, már több mint 1 hete késik, addig fix hogy nem rakom fel amíg csak lowon hajlandó jól futni :U azért jó lenne már ha nem beta állapotba lenne, már kint van egy jó ideje mégis szarnak az egészbe. Ilyenkor boxon is elszarják a játékot, vagy ott minden maradt úgy ahogy indult?

(#13033) F_Zolee válasza BalaNce87 (#13032) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha jól emlékszem win7-en lassult be neked. Valószínűleg a DX10 miatt ami jobban zabálja a gépet. Én kipróbáltam DX9-be és ott gyorsabban futott. Ezt állítsd át és jó lesz újra. :)

(#13034) ciry


ciry
őstag

1 napra bannoltam egy csókát.
Na, ezt megtudjátok? :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#13035) Fortissimus válasza ciry (#13034) üzenetére


Fortissimus
őstag

jo kep :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#13036) gabipaci válasza ciry (#13034) üzenetére


gabipaci
addikt

Hmm, és minek írod ide?
Ha meg tájékoztató jelleggel, akkor leglább az indokot is, pls.

Logitech hardware tester

(#13037) BalaNce87 válasza F_Zolee (#13033) üzenetére


BalaNce87
addikt

Dx9-be játszok és akkor is csak lowon megy, szóval a játékkal lesz valami, amúgy dx10-be csont ugyanúgy néz ki és mégis többet zabál, elég gáz.

(#13038) creedszl válasza ADAM1337 (#13026) üzenetére


creedszl
aktív tag

hogy a fenébe bírtad működésre BC2 alatt?mert nekem nem megy...

Hulligaaan

(#13039) lala42 válasza ciry (#13034) üzenetére


lala42
őstag

Jéééééé :Y A sügér szertornázik :DDD

#13036) gabipaci
Valszeg az a piros pötty a zavaró ;] :C

Egyébként visszatérve a Warozásra. Van annak is egy különleges fillingje. Én ugyan másban űzöm csapatjáték szinten nem FPS-ben, de az IL-2 ben ha airforce war van ott nem is lehetne különc egyedi játékosként menni. Komoly összehangolt feladatok vannak, és egyik csapat segíti (ené) :U a másikat. Oly módon, hogy előzetes megbeszélés, feladatok kiosztása közben rádiókommunikáció, ( esetleg annak tilalma, mert lehallgat az ellen Frekvency enemy) vagy mi őket. Szóval nem kell lenézni, azt aki komolyan vesz a játékot, de nem dől össze a világ, ha nem mi nyerünk. :O :R

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#13040) gabipaci válasza lala42 (#13039) üzenetére


gabipaci
addikt

ezt most nem vágom, mi?

Logitech hardware tester

(#13041) ADAM1337 válasza creedszl (#13038) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Nekem egyből ment. :U
Ha nem menne az xfire akkor addolni kell és jó lesz elméletileg.
Az fps és időt meg behozod az xfire-t és a ceruza jel és fps/idő és oda huzod ahova akarod.

(#13042) creedszl válasza ADAM1337 (#13041) üzenetére


creedszl
aktív tag

azt tudom hogy kellrögzíteni meg előhozni a dolgokat, csak nem ment alatta.pedig ha fut akkor mutatja hogy BC2-vel nyomom...na mindegy majd próbálkozom.

Hulligaaan

(#13043) F_Zolee válasza BalaNce87 (#13037) üzenetére


F_Zolee
veterán

Vissza lett állítva a gép? Mert írtad azt is, hogy alapra lett téve.

(#13044) ForRedGlory


ForRedGlory
félisten

Jó rég voltam erre, sajna manapság kevés az időm tolni... de megnyugodtam, vannak még beteg emberek, 23 órát játszani húzóra.... :U

(#13045) F_Zolee válasza ForRedGlory (#13044) üzenetére


F_Zolee
veterán

És lehet, hogy csak egy áramszünet vetett véget a mókájának. :D

(#13046) ForRedGlory válasza F_Zolee (#13045) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Vagy lehet a muter kibaszta a biztosítékot, mert menet közben a postás bedobta az áramszámlát a postaládába... :DDD

(#13047) BalaNce87 válasza F_Zolee (#13043) üzenetére


BalaNce87
addikt

Igen igen minden olyan mint xp-n volt de mégse megy úgy.

(#13048) F_Zolee válasza BalaNce87 (#13047) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én mondjuk XP-n nem teszteltem még de nem lehet sokkal gyorsabb már a gépemen. Valami driver gond lesz ott szerintem.

Más. Ez a statos oldal, hogy számolja a késelést? Mert ha a késnél nézem meg a killeket akkor ott kevesebb van, mint ha a Dogtags-ot nézem. :F

[ Szerkesztve ]

(#13049) r-chee válasza mackosajt (#13018) üzenetére


r-chee
őstag

Én a nagyobb területre kiterjedő tereprendezés híve vagyok: kép1, kép2. :D :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#13050) Fortissimus válasza r-chee (#13049) üzenetére


Fortissimus
őstag

mi lesz itt, welness hotel? ;]

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.