Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#3001) SzlobiG válasza RI/OS (#2986) üzenetére


SzlobiG
félisten

Tényleg szarakodik még, de én ma játszottam vele vagy 4 órát biztos.:D

(#3002) feka007 válasza _Voyage_ (#2943) üzenetére


feka007
nagyúr

Hát a te feltöltésed legalább jó, nekem 8 a letöltés, de a feltöltés csak 512, ami p2p-zéshez rohadt kevés (szerencsére a t0rrentoldalon amit használok a legtöbb cucc free).
Igaz, Vácon ennél jobb nincs egyelőre (ez a top), Bp-en meg van Digi meg a többi. Nem tudom errefelé mért nem terjeszkednek, simán lenne rá igény. Még azt megértem, hogy B-A-Z megyét leszarják, de ez pont az egyik legfejlettebb régió. Na mind1, előbb utóbb csak beszivárognak

(#3003) feka007 válasza SzlobiG (#2972) üzenetére


feka007
nagyúr

Szerintem nagyon szép lett a grafikája. A singlebe néhány hely elég gyengén nézett ki, de a multiba gyönyörűek a pályák, főleg a trópusiak.
+ CoD-ban 0 fizika-rombolhatóság.

[ Szerkesztve ]

(#3004) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Na kipróbáltam a game-et.

Kezdem a negatívumokkal:
A hangok önmagukban jól eltaláltak de a hanghatások nekem nagyon nem jönnek be. Hatalmas össze-visszaságot érzékelek mert egy csomó hangot hallok egyszerre-még a távolból jövő hangokat is élesen- és nem tudom tájolni a hangok forrását ami még 4 óra játék után is zavart. (hiába állítottam bármire a menüben ugyanolyan zavaró volt)
Megszoktam, hogy a BF2-ben még az ellen lépteit is hallottam, na itt ez nincs.

A BF2-ben csak a leader-re lehetett spawn-olni, kár, hogy ez itt már nem így van.
A grafikája véleményem szerint az MW2-nek szebb, bár ez sem rossz.

A kijelölésre nem nagyon tudtam rájönni, hogy kell csinálni. Amint rányomtam a tűz gombot lőttem is, pedig csak kijelölni akartam. Ugyanez van a kéréseknél. (persze lehet, hogy én vagyok a béna)

Megszoktam, hogy a kis térkép állandóan a sarokban van amit nagyon sokszor néztem játék közben. Most ehhez kétszer is gombot kell nyomni.

Az opció menü elég szegényes, kevés állítási lehetőséggel.

Ami nagyon tetszett:
Remek hangulat, tényleg egy háború közepén érzed magad.
Rombolható tereptárgyak.

Egy kicsit többet vártam tőle...
Nem hiszem, hogy lesznek akkora csaták mint anno BF2-ben voltak. (de ne legyen igazam)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3005) Jarlaxle


Jarlaxle
senior tag

Hat nagy nehezen sikerult fellepni a szerverekre jatszani, maga a jatek az eleg jo, de surgosen kezdhetnenek valamit ezzel a csatlakozasi problemaval, mert ez igy rohadtul nem fun, hogy 10 percet kell szenvedni mire beenged 1 szerverre.
A masik meg, hogy en a sebzessel se vagyok megelegedve, megszoktam mar, hogy pl cs-be ha valakit lovok akkor meghal, itt meg sokszor olyan erzesem van, hogy hiaba erolkodok, pontozom gyerek hatat es megy tovabb, nem ertem en ezt. Lehet csak a szar pingek miatt van ez, ki tudja.

De minden hibaja ellenere, szerintem az utobbi idok legjobb multi FPS-e.

[ Szerkesztve ]

(#3006) Allien válasza frame>24 (#2993) üzenetére


Allien
veterán

Ezt pontosabban leírnád? Nem találom. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3007) Allien válasza Doki-HUN1978 (#3004) üzenetére


Allien
veterán

Kijelölést egyszerűsítették, "Q" alapbeállításnál. Annyi, hogy a célkeresztet rá irányítod, és nyomsz egy Q-t.

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3008) ToxLee válasza Allien (#3007) üzenetére


ToxLee
őstag

Milyen kijelölésről van szó? :F
Más: Hogy kell mortar strikeot hívni?

(#3009) Fortissimus válasza ToxLee (#3008) üzenetére


Fortissimus
őstag

jobb klikkel becelzod aztan hosszan a bal amig osszeer a csik

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#3010) Kartács


Kartács
aktív tag

Pöppet lassú a játék
/server kereső
/server hozzáadás
/friend list stb...

de gondolom ezeket majd csak updatelik.

Kérdés: Ha beregeltem install után DVDsre után lehet regelni Netesre, hogy nem pörgesse itt feleslegesen a DVD-t? :(

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#3011) Robi BALBOA


Robi BALBOA
őstag

A majd 300mb-os patch miket javít a gaméban?

Tuning mindenek felett! Legjobb a Legrosszabb! by Karesz:) , Én: és mivel iszod a Vodkát Karesz? Karesz: Hát,Ö?!?> Haverokkal!:) , Nem az a lényeg honnan jössz, hanem, hogy mit ISZOL!!! by-Bekő Lacika- /Abit és Fatal1ty alaplapokat Keresek!/

(#3012) Viktor77 válasza Kartács (#3010) üzenetére


Viktor77
titán

Ha jól láttam, írja is telepítés közben, hogy úgy tudsz váltani a beregelések között, ha újrarakod a játékot.

Robi: "Assorted fixes, some perf improvements, fov controllable via Settings.ini (fov=55 default I think) and um some other things. More info later, it would be nice with some sleep now." Egy Dice-os írta.

[ Szerkesztve ]

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#3013) frame>24 válasza Allien (#3006) üzenetére


frame>24
addikt

select your weapon sávra katt:

fegyver kiválaszt:

páncél (detektor, stb.) kiválaszt:

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#3014) peti4


peti4
tag

MOST SEM LEHET CSATLAKOZNI!! :W

(#3015) Allien válasza frame>24 (#3013) üzenetére


Allien
veterán

Ok, köszi, most már teljesen világos, mit nem vettem észre! :R Azt hiszem, pár évig kerestem volna, mert pont ott nem kerestem. ;] A multiplayer felirat alatt kerestem végig, ott is van hasonló fegyós részleg. :B :R

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#3016) Xaels válasza Doki-HUN1978 (#3004) üzenetére


Xaels
félisten

"Megszoktam, hogy a kis térkép állandóan a sarokban van amit nagyon sokszor néztem játék közben. Most ehhez kétszer is gombot kell nyomni."

Ezt nem értem. Multiban sima szerveren van minimap csak Hardcore-on nincs.

Amúgy meg nekem is folyamatosan dobálja a hülye üziket és egyre többször van minden féle jelzés nélkül tálcára kerülés. Nagyon idegesítő. Hiába töröltem a BETA-t és frissítettem kézzel PB-t, a helyzet változatlan. Néha segít ha újra bejelentkezek EA-re, néha nem. Rohadtul irigylem azokat akik a Leaderboard élén több mint 30óra játékkal vannak, én örülök annak a pár órácskának is.

Amúgy aki akar jelöljön be: " GePLovaG X " a nevem a játékban.

PSN ID: Lord_Machine_X /// SYMPHONIC POSTAPOCALYPTIC REINDEER-GRINDING CHRIST-ABUSING EXTREME WAR PAGAN FENNOSCANDIAN METAL

(#3017) Doki-HUN1978 válasza Allien (#3007) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Jah, köszi, én meg nyomkodtam az egeret mint egy idióta... :D

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3018) Doki-HUN1978 válasza Xaels (#3016) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Hardcore szerveren voltam.
Akkor jó, nézek másikat. :R

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3019) zed01


zed01
őstag

Sziasztok!

Engem az érdekelne, hogy van-e single pálya benne?

Meg szerintetek ezen a vason jól fut-e?

Phenom II X4 955 BE (3.2 GHz)
2*2 GB 1600 MHz DDR3
ATI HD4890 OC

“Amikor az emberek félnek a kormánytól, az önkényuralom. Amikor a kormány fél az emberektől, az szabadság.” Thomas Jefferson

(#3020) Motaba78 válasza zed01 (#3019) üzenetére


Motaba78
őstag

ha arra vagy kiváncsi hogy simán tudsz e játszani vele, mikor nem vagy neten akkor IGEN.

azon a vason tökéletesen fog futni.
(e8400+3Giga ram+4870 és tökéletesen fut nálam 1280*1024ben minden highban)

(#3021) kmarton válasza Motaba78 (#3020) üzenetére


kmarton
tag

"ha arra vagy kiváncsi hogy simán tudsz e játszani vele, mikor nem vagy neten akkor IGEN"

A multihoz erősebb vas kell?

http://www.youtube.com/watch?v=HKGiOY72ru4

(#3022) Doki-HUN1978 válasza kmarton (#3021) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Dehogy kell erősebb vas.

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3023) LackoMester válasza zed01 (#3019) üzenetére


LackoMester
addikt

Gyenge :DD
Simán elég. :K

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3024) JamesHun válasza Doki-HUN1978 (#3022) üzenetére


JamesHun
addikt

dehogynem
a 32 fős pályákon amikor 2 tank lődöz és robban minden eléggé megizzasztja a 5770-est is :P

JamesHun néven futok
Aki gondolja felvehet

SeriesX: JamesSHun

(#3025) Doki-HUN1978 válasza JamesHun (#3024) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

És ez single-ben nem történhet meg? :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#3026) Screamer84 válasza JamesHun (#3024) üzenetére


Screamer84
tag

Felvettelek, vagyis megpróbállak, jó lenne ha össze jönne 1-2 emberke innen és nyomulhatnánk normálisan, aki gondolja vegyen fel engem is, aláírásban van a név. :R

(#3027) _Voyage_ válasza Jarlaxle (#3005) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

10 perc? :DDD
Én 10 órát várok egy-egy játékra, de ma kijött egy 270 megás patch, remélem a legjobbakat. :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3028) antikomcsi válasza lala42 (#3000) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Nem, a játékokban [PH!] Elite Hun ldr néven vagyok.

Basszus, mi a melód? Pék vagy? :DDD

(#3029) JamesHun válasza _Voyage_ (#3027) üzenetére


JamesHun
addikt

mikor jött ki?
reggel játszottam, de nem szedett le semmit sem
mit javít ez az új patch? lehet tudni?
töltési idő csökken ATI kártyáknál? Valahol írták, hogy ATI val lassabban jön be a játék :S

SeriesX: JamesSHun

(#3030) .Oldman.


.Oldman.
tag

Hát..

Előrendeltem, megjelent, megvettem.. A béta magyon tetszett és elfogadható volt az 1-2 bug, hiszen béta.

Iksz hónap béta után annyi bug van az eredetiben, hogy beszarás.. A bétában kevesebb volt a végére, mint most.

- szar a friendlist
- szar a server browser
- szar a kit-választás
- mindenkor crashel a desktopra
- beakadnak a hangok
- nem csatlakozik a szervezekhez

Egy rendes cégnél ha ilyen alapvető hibák vannak, mindenkit kirúgnak. Vagy az EA nem is tud erről, vagy a BKV vezetőséggel karöltve van a vezetőség ott..

Leszarom, hogy most jött ki, és hogy sok játékost kell ellátni. A legtöbb hiba meg kliens oldali, nem a szerveré, szal ne is hivatkozzanak túlterheltségre.. Oldják meg.. Nem a sakri netcafé-ban fejlesztik, van pénz szarásig.

Szóval abszolút csalódott és kiábrándult vagyok.. Ez így egy nagy kalap SZAR.. És mivel nagyon tetszik a játék még csalódottabb vagyok..

És a játékról:
- A pályák kisebbek lettek, mint vártam. Ezt még túlélem, mert legalább lesz hentelés/darálás, nem kell órákat bolyongani egy fragért.
- A legtöbb módban iszonyat kevés a ticket. kb 12 perc egy kör. Ez arra elég, hogy a sniperrel bezoomojak.. :S ( nem vagyok hc gamer, nekem ennyi kell :P )
- A helik egy lepkefingtól leesnek, a tankok is gyengébbek lettek - ez nem feltétlen baj, de megjegyzendő..
- Az unlock rendszer nagyon tetszetős, a fegyverek vátozatosak és különböző taktikára ösztönöznek - plusz pont :)

puszi - pacsi

.om.

ui: aki megszámolja, hányszor irtam le a szar szót, kaphat egy kapappal... :)

[ Szerkesztve ]

(#3031) Screamer84 válasza JamesHun (#3029) üzenetére


Screamer84
tag

Hát a javításról sok mindent nem tudni meg
"Assorted fixes, some perf improvements, fov controllable via Settings.ini (fov=55 default I think) and um some other things. More info later, it would be nice with some sleep now."
Ennyit találtam egyenlőre.

.Oldman.: Hát igen, sok a hiba, bár nem értem mi a gond a szerver kereséssel, én rányomok 10 mp kilistázza aztán szűkítem mi kell nekem és csatlakozok, persze olyanhoz kell ami nincs majdnem tele mert lehet fentartott helyek vannak a szerver tagjainak.
A játék egyszer nem állt még le hibával vagy dobott volna ki, alapjában véve igencsak megvagyok elégedve, majd jönnek a javítások és szépen orvosolják a dolgokat.

[ Szerkesztve ]

(#3032) .Oldman. válasza Screamer84 (#3031) üzenetére


.Oldman.
tag

mázlista.. :)

(#3033) JamesHun válasza Screamer84 (#3031) üzenetére


JamesHun
addikt

a keresés nekem is sok idő és néha tényleg nem enged be, amikor látszódik még üres hely, de ettől még hamar találok másikat aminek alacsony a pingje

ha a keresést és a töltést megoldanák és a barátlista is működne az jó lenne
szerintem max 1 hét és 1 giga javítás és sokat fog javulni

ATI is kihozhatna egy új drivert ami még javítja a teljesítményt és minden happy lenne végre

addig meg türelem srácok, mert napról napra jönnek ki a frissítések, javítások stb

amit hiányolok, az régebben volt 1-2 játékban
1 gombnyomásra csinált egy képernyőképet, választhattál kategóriát és írhattál még kisregényt mellé amit elküldött a fejlesztőknek

Ez most jó lenne a bugok hamarabbi kiírtására

SeriesX: JamesSHun

(#3034) Padam


Padam
aktív tag

"A hírek szerint a legújabb verziószámú csomag feltelepítése után egyes gépekben gyakorlatilag megsült a videókártya! Ez a bug jelentkezhet a StarCraft II, a Warcraft 3 és persze a World of Warcrat alatt is. Szóval jobban teszitek, ha nem teszitek fel a 196.75-ös csomagot, amíg az NVIDIÁ-nál nem javítják ki ezt a súlyos hibát."

We’re getting reports where users are getting intermittent low FPS after installing these drivers. It seems that it is related to the fan control included in these drivers not working correctly and is causing the video card to overheat on 3D applications. This will affect Warcraft 3, World of Warcraft and StarCraft 2 Beta. Please uninstall the drivers and revert back to the older ones.

Windows XP: http://www.nvidia.com/object/winxp_196.21_whql.html
Windows XP 64-bit: http://www.nvidia.com/object/winxp64_196.21_whql.html
Windows Vista/7 32-bit: http://www.nvidia.com/object/win7_winvista_32bit_196.21_whql.html
Windows Vista/7 64-bit: http://www.nvidia.com/object/win7_winvista_64bit_196.21_whql.html

More information can be found on threads such as these:
http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=161525
http://forums.nvidia.com/index.php?showtopic=161503

Gondolom érvényes a BF BC2-re is, szóval óvatosan! :)

[ Szerkesztve ]

(#3035) Brian_RL


Brian_RL
aktív tag

[HUN]Brian néven vagyok fent, aki szeretne, vegyen fel! Többnyire hardcore szervereken játszok ;)

(#3036) Kecuhun


Kecuhun
senior tag

Aki akar felvehet a barát listára: Kecuhun néven vagyok fenn.

Padam: Újabb NVidiás szopás :DDD

[ Szerkesztve ]

(#3037) ToxLee válasza Fortissimus (#3009) üzenetére


ToxLee
őstag

Gondolom a Reconnak van ilyen távcsöve, nem?

(#3038) LackoMester válasza Padam (#3034) üzenetére


LackoMester
addikt

Mi az, h. megsült. :F Hazavágta a driver a kártyát? Na ez érdekes. Hamarabb leáll mint, h. megsüljön, anno nekem is volt valami hasonló még a 7600GT-vel. Megállt mielőtt megdöglött volna. Persze nem mondom, h. nem fordulhat elő. Azért szép a hardware mert minden előfordulhat, és gyakran nincs rá magyarázat. :DDD

[ Szerkesztve ]

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3039) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

=MaX= néven irtom a népet vegyetek fel ! :B

(#3040) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Daráltam most egy kicsit, pikk-pakk összejött 2 szint, most délelőtt kb 10.000 pontot kapartam össze, kezd jó lenni. :)

[HUNPH]Voyage1st néven vagyok, ha valaki megtalálna.... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#3041) .Oldman. válasza ToxLee (#3037) üzenetére


.Oldman.
tag

szia,

igen, talán a 3. unlock a reconnal egy távcső (2 szemes, vidéken a neve: kukker)
jobbklikk - zoom
balklikk nyomva tart - céloz és rendeli a mortart

Anniy a plusz, hogy nem kell zoomolni, simán is adja.. Ha vki elfut elötte, akkor újrakezdi a célzást...

(#3042) LackoMester válasza .Oldman. (#3041) üzenetére


LackoMester
addikt

Nálunk is kukkernak hívják. :DD

ott a kisértet a ganéná.... by: Bendegúz

(#3043) mcmike


mcmike
őstag

Hogyan ne legyünk noob-ok :D

Amúgy nekem is tetszik az összképe a játéknak, de az tény hogy nagyon sok benne a hiba. Az online és a SP rész is nagyon bugos sajnos... :(

[ Szerkesztve ]

LIDL Richard featuring Billy Auchan...

(#3044) SzlobiG válasza .Oldman. (#3030) üzenetére


SzlobiG
félisten

Működik pedig a friends list.:U

Vsync akinek nem megy: A felbontást átkell állítani akármire majd vissza akkorára amelyik neked jó és akkor megy, csak sajna ezt minden indításnál megkell csinálni, de legalább megy és nem esik szét a kép.

(#3045) Motaba78 válasza JamesHun (#3024) üzenetére


Motaba78
őstag

ezért azt tegyük hozzá, hogy az 5770 még a 4870-nél is gyengébb kari, nemhogy a 4890nél. :P

(#3046) madgie válasza Motaba78 (#3045) üzenetére


madgie
titán

"az 5770 még a 4870-nél is gyengébb kari"

Csak papíron gyengébb, a valóságban max 2-5% különbség lehet, játékokban konkrétan észrevehetetlen a különbség. Tudom, mert 4870-em volt, most meg 5770-em van (ugyanazzal a konfiggal)

(#3048) .Oldman. válasza F.csaba (#3047) üzenetére


.Oldman.
tag

?
ez offtopic?
vagy önreklám?

[ Szerkesztve ]

(#3049) ToxLee válasza .Oldman. (#3048) üzenetére


ToxLee
őstag

Mindkettő.

(#3050) bivalyolo válasza mcmike (#3043) üzenetére


bivalyolo
őstag

ez naon ott volt :DDD

"Let's agree to disagree!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.