Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19651) gabipaci válasza peti4 (#19650) üzenetére


gabipaci
addikt

Ahogy érzed, bár nem vettem észre, hogy probéma lett volna veled :R

Logitech hardware tester

(#19652) DNS_65


DNS_65
senior tag

Én is most váltottam dx9-ről dx11-re, ami nekem fura, h egyszerüen megzabálta a gépem a dx11 és olyan egetverő különbséget nem látok - csak azt h a kevesebb fps miatt nehezebb játszani :S
Dx9ben minden maxon átlag 80 körül volt az fps, u.a. beállítás mellett (no aa, 16af) dx11-be meg a fele se, és olyan belassulások vannak néha h sirni tudnék...
Valaki aki váltott 2 magosról 4 magosra, meg tudná mondani mennyi fps-t dobott rajta?

(#19653) Audifan válasza DNS_65 (#19652) üzenetére


Audifan
tag

A procid hány MHz -en megy?

(#19654) ADAM1337 válasza F_Zolee (#19649) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jó kis fegyo az F2000 :DDD
Alig vártam hogy platinás legyen és lerakjam kb..
Én vassal húztam ki a többi célzóval lehetetlen használni, több gránát és 40mm shoti úgy ér valamit de kis mapokon, pl: cq-arica, cq-whitepass, cq-nelson hirtelen ezek ugrottak be.

(#19655) DieHard válasza ADAM1337 (#19654) üzenetére


DieHard
senior tag

akkor még szerencse hogy a végére hagytam a f2000-t. legalább boldogan térek vissza a prototipushoz :D

(#19656) ciry


ciry
őstag

Nekem bejön az F2000 :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19657) F_Zolee válasza ciry (#19656) üzenetére


F_Zolee
veterán

Kipróbáltam 4x scoppal. Elkezdtem lőni az ellent távolabb de hát előbb haltam meg abakan ellen. Aztán az illető meg 99%Hpval tovább állt. Ez a fegyver csak kempelni jó másra nem. De akkor se szemtől szemben.

(#19658) madgie válasza DieHard (#19655) üzenetére


madgie
titán

Én szeretem az F2000-et, igaz, nem pötyögtetésre való, sokkal inkább LMG-s "karaktere" van, miszerint húzni kell neki, mint a hülye, de akkor hullik is közelharcban az ellen, és hiába hamar fogy a tár, két-három emberre elég, ha nem a levegőt lőjük :)

F_Zolee: nem, tényleg nem jó távolra, városi dzsungelre, épületek között viszont baromi jó. White Pass-on majdnem mindig F2000-rel megyek. Ja, és véletlenül sem scope-pal, csak simán red dot, de nem árt, ha magnum ammo-t választasz mellé.

[ Szerkesztve ]

(#19659) DNS_65 válasza Audifan (#19653) üzenetére


DNS_65
senior tag

Minden alapon, bár azért megnéztem mit dob rajta ha felrakom 3600-ra, és kb 20 fps-t hozott is a konyhára, csak párszor ledobott az asztalra - igy inkább visszavettem, bár xp alatt ennek nem volt jelentősége, mert ott gördülékeny volt a játékmenet.

(#19660) DieHard válasza madgie (#19658) üzenetére


DieHard
senior tag

hmm. mostmár télleg érdekel hogy milyen. mert hc-n akkor nagyon bika lehet. bf2-be nekem favorit volt. majd akkor saját tapasztalat alapján döntök :R

(#19661) madgie válasza DieHard (#19660) üzenetére


madgie
titán

Nekem nagyon furi volt elsőre, mert hónapokig szinte shotgunnal mentem, az meg teljesen más hozzáállást igényel. Amin még meglepődtem, az a Type 88 LMG, ezer éve nem mentem medic-kel, tegnap poénból csak kipróbáltam, hát olyan statot lehet rittyenteni azzal a stukkerral, hogy beszarás (isla innocentes "A" defuse közben hét támadót levágtam egy tárból, azért messze nem vagyok ilyen hatékony "átlag" fegyverekkel, örülök ha két-három összejön, mielőtt kinyuvasztanak)

(#19662) netjox13 válasza Zolás (#19648) üzenetére


netjox13
csendes tag

Az M1 Grand az.

[ Szerkesztve ]

(#19663) Def26 válasza F_Zolee (#19657) üzenetére


Def26
félisten

Az sikeres lehetett. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19664) ciry válasza madgie (#19658) üzenetére


ciry
őstag

Assaultnak minek +magnum ammo? :U
Dobsz egy dobozt valamelyik sarokba és 3 mp múlva mehetsz is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19665) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na újabb 2 vs 4 mag élmény. Kipróbáltam E8400@3.6 után egy Q9550@3.4-et és az átlag fps majd nem 100 körül alakult nálam, míg a másikkal kb 50-60 körül és persze néha lemegy jobban. 32fős szerverre mentem tesztelni. De viszont 4 maggal érdekes módon sokkal több laggba botlottam. Többször is volt, hogy lövöm azt következő pillanatba már nem ott van. :F Meg beakad, és 2 maggal meg nem volt ilyen.

(#19666) madgie válasza ciry (#19664) üzenetére


madgie
titán

A magnum ammo mióta plusz lőszer, koma? :)
Azért kell a magnum ammo az F2000-hez, mert a legnagyobb hibája az, hogy a "csúcsfegyverekhez" képest kicsi a sebzése, így hiába köpködi a golyót, mint a veszett, hogy ha egy ügyesen mozgó ellennél egy tár kiürül, de még mozog a srác. Magnum ammoval nem fog, hiába ugrál, pörög-forog. Egyébként mit állítanál be a magnum ammo helyett ebben az esetben abban az oszlopban?

(#19667) ciry válasza madgie (#19666) üzenetére


ciry
őstag

Hülye vagyok üssetek.
Félreolvastam.
Én megnummal tolok mindent, kivéve m249

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19668) BalaNce87 válasza madgie (#19666) üzenetére


BalaNce87
addikt

Véleményem szerint a magnum ammonak van a legtöbb értelme a szar sebzés miatt, több töltény baromság, gyorsabb vagy az is, azt eleinte használtam amikor még nem volt magnum. Van az is hogy elviekben pontosabb lesz a fegyvered, én ezt is próbáltam szintén semmi értelme.

(#19669) F_Zolee válasza madgie (#19666) üzenetére


F_Zolee
veterán

Közelre se valami acélos. Nagyba elkezdtem sorozni az ellent pár méterről de én maradtam alul. Az meg 84%HP-val állt tovább. Azt hiszem max HC-n használom ezt a fegyvert, mert elég sovány még magnummal is. Fejre meg nem mindig jön össze a célzás, főleg közeli váratlan helyzetekben. Arra jobb a beépített soti. Igaz az is becsődöl néha..épp berohantam a sűrűjébe, medik élesztett fel egy komát de előttem volt és ugye ilyenkor halhatatlanok az emberek. Beleküldtem egy sotit de az nem vitte át az embert, mint ilyenkor lenni szokott. Aztán maradt ez a pöcsköszörű de hiába toltam bele az anyagot, "sokáig" halhatatlan egy ilyen szituba. :N

(#19652) DNS_65: mint írtam nemrég tapasztalatot...kevés az a proci ennek a játéknak. 4 maggal szárnyal. :)

[ Szerkesztve ]

(#19670) madgie válasza F_Zolee (#19669) üzenetére


madgie
titán

Akkó' ez neked nem jött be, én például az Stg.77 AUG-gal nem tudok mit kezdeni már régóta, esek-kelek vele :(

(#19671) F_Zolee válasza madgie (#19670) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hát az meg nekem fekszik jobban. Inkább azt kellene 2x platináig vinni. A nagy keveredésben az F2000 helyett azt kezdtem el újra használni. Majd feltűnt, hogy valami nem oké, mert túl használható. :DDD

(#19672) ADAM1337 válasza gabipaci (#19625) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

"amit akarok megtalálok így is."

(#19673) bunfi


bunfi
őstag

Tényleg ekkora probléma, hogy nem lesz meg F2000-rel a platina csillag vagy neadjisten keményen meg kell érte dolgozni?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19674) ADAM1337 válasza bunfi (#19673) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én úgy vagyok vele, hogy mindenre megcsinálom a platinát idővel, így van kihivás benne.
Szerintem ettől nehezebben megunható a játék ha 1-1 szituációt más fegyóval kell lehozni, ill megoldani.

(#19675) bunfi válasza ADAM1337 (#19674) üzenetére


bunfi
őstag

Abban van igazság, hogy egy-egy fegyverrel nehezebben megoldhatók a szituációk, de engem a megunás veszélye nem nagyon fenyeget. Inkább az idegösszomlás fenyeget egy-egy ordas bug/bugusing vagy csapatjátékra képtelen csapattársak miatt.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19676) gabipaci válasza ADAM1337 (#19672) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne haragudj, én egyszerű parasztgyerek vagyok, nincs akkora inteligenciám sajnos.
"Valamiért nem találja a servert, mostanság egyre rosszabb a server kereső rész a gameban."
Ebből nekem nem az jött le, hogy nem is akartad megtalálni, hanem az, hogy valamiért nem találja a servert, mostanság egyre rosszabb a server kereső rész a gameban.
Majd kicsit rágyúrok a szövegértelmezésre :R

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#19677) F_Zolee válasza bunfi (#19673) üzenetére


F_Zolee
veterán

Talán nem a topikba illő a téma?

(#19678) bunfi válasza F_Zolee (#19677) üzenetére


bunfi
őstag

Az, hogy idegrohamot kapok a sok szerencsétlentől, aki szimplán önzőségből vagy tudatlanságból ellehetetleníti mások csapatjátékát? Hát, ahogy vesszük.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19679) F_Zolee válasza bunfi (#19678) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó mindegy. Nem egyről beszélünk.

(#19680) bunfi válasza F_Zolee (#19679) üzenetére


bunfi
őstag

Nem az én hibám...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19681) bunfi válasza F_Zolee (#19677) üzenetére


bunfi
őstag

öööööö.... rájöttem. Sorry. Én voltam hülye.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19682) eugabesz válasza bunfi (#19681) üzenetére


eugabesz
őstag

na tessék...önkritika.Ritkaság errefelé.. ;]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19683) ciry válasza eugabesz (#19682) üzenetére


ciry
őstag

Én is gyakoroltam [link]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19684) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Meglett a új vidkarim (gts250) ,hát ég és föld a 8600gt-hez képest :D
Picit toltam egy-egy szerón és 30-40 fps átlag - 30 alá nem láttam menni pedig felhúztam 1440x900 ra ami a monitorom maxja és a detailt meg a texturát mediumra a többi low (lehet menne több is majd meggyepálom ,de inkább fusson jól).
A legjobb ,hogy beadott mindent szinte pl.: az eddigi 9%-os accuracy xm8p vel most 13%-ra sikerált :) ,csak nagyon apró akadások voltak néha ,de ez meg a laggnak is betudható ,szóval nekem ez most szinte egy új dimenziót s élményt nyitott a BC2-ben :)

hkv.hu

(#19685) eugabesz válasza ciry (#19683) üzenetére


eugabesz
őstag

Akartam is említeni... :DD :DDD :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19686) eugabesz válasza Target78hu (#19684) üzenetére


eugabesz
őstag

Én ilyesmire nem is gondoltam...vettem egy jobb hűtőt a procimra,hát....hamarabb kellett volna.. :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19687) F_Zolee válasza Target78hu (#19684) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még ha beszereznél egy négymagos procit még plusz 20fps kinézne kb. :)

(#19688) Madn!ght válasza F_Zolee (#19687) üzenetére


Madn!ght
addikt

:K

Nekem holnapra megjön a gtx460, kíváncsi leszek milyen lesz a 4870-hez képest. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19689) F_Zolee válasza Madn!ght (#19688) üzenetére


F_Zolee
veterán

Innen megtudhatod mennyit hoz.[link] Bár nem egy módba lehetett tesztelve a két kártya.

[ Szerkesztve ]

(#19690) Madn!ght válasza F_Zolee (#19689) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ezek alapján nem sok különbség van. Viszont remélem a "crash"-es bugok kevesebbek lesznek... :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19691) Mrdevil válasza F_Zolee (#19689) üzenetére


Mrdevil
addikt

Valahogy fura az a link,nem hiszem el,hogy a mostani 275gtx-em jobb a gtx460-nál.Amit mellesleg én is rendelni fogok persze a Gainward GS-GoesLikeHell-t. ;]
Meg aztán,hogy teszteltek dx11-alatt amit a fele kártya nem is tud? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19692) ADAM1337 válasza Madn!ght (#19690) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Érdekes felállás lesz, kiváncsi leszek rá mit tud dx9/dx10-be bc2 alatt.
Nekem is 460 sli lesz vagy az 5850ből cf, bár inkább e felé hajlok mostanság ezért is érdekelne mit tud egymagába a vga.

(#19693) Mrdevil válasza ADAM1337 (#19692) üzenetére


Mrdevil
addikt

Azért a többi tesztet is érdemes megnézni. [link] :K

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19694) F_Zolee válasza Mrdevil (#19691) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valószínűleg DX10es módba jobban odaverne a vga-dnak. :)

(#19695) ADAM1337 válasza Mrdevil (#19693) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ezért is inkább a 460sli-ben gondolkodok jelenleg, volt egy jó ár ajánlatom 5850-re de sajnos csak 1db-re..
És szerintem árban jobban megéri egy 460 amin nem is ref hűtő van.
De ez már nagyon off itt a topikban, az tény hogy csinálok pár shotot dx10 és dx11 maxról van-e tényleges különbség.

(#19696) Mrdevil válasza F_Zolee (#19694) üzenetére


Mrdevil
addikt

Na akkor még egy kis off: Én az SLI-ben nem gondolkodom az 500-as zalmi tápommal,bár ki tudja lehet elvinné.Kíváncsi leszek mit hoz Maffia2-ben a gtx460 full Physx-ell,mert a 275gtx meghalt rendesen. :O

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19697) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na akkor innentől már csak a játékkal kapcsolatos dolgokat írjatok, mert jönnek a csúnya moderátorok és bezár a kapu egy hétre, plusz mindenki kukoricán térdepelhet. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19698) Mrdevil válasza F_Zolee (#19697) üzenetére


Mrdevil
addikt

Milyen játékkal? :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19699) Target78hu válasza F_Zolee (#19687) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Féltem ,hogy visszafogja a gyengus prockó ,bár tuti jobban hasítana egy nagyobbal ,de most amire kellett arra tökéletes +high beállítást nem bírja ,de a lényeg nekem ,hogy folyamatos lett végre és más gamék is süvítenek pl.: oblivion ;)

Most a sunon gameltem picit és helivel szállt a squadársam ,ezért gondoltam engivel megyek utasnak hátha tudom javítani ,de nem ment sajnos ,viszont előttem egy darab rpg-t lefele ahol láttam mozgást ,hogy valamit alkossak is ,de nem is céloztam.. erre beszót egy srác akit eltalált ,hogy ezé kick jár (kb 100 óra szerveren töltött idő után is hallok "újdonságokat" :D). Ahhoz képest ,hogy én folyamatosan kapom az orcámba az rpg/Cg raksikat (úgy általában minden szerón) meg se nyikkantam sosenem ,Ő meg 1 db-ért leharapta a fejem :W
Meg banga sokat engizek úgy általában (470 órából kb 20 at eddig) ,de tök mind1 mert mindig abba kötnek bele amivel megölöm épp a jóámbert :W
Amúgy jó menetek voltak ,de a pingem ott valamiért nem a legjobb :S

hkv.hu

(#19700) gabipaci válasza Target78hu (#19699) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem kell foglakozni vele, egy rpg-ért eddig sem játk kick, ezután sem fog.
Valamelyik nap én is elengettem egyet, és fejbekapott egy embert. Csodával határos módon nem szóltak rám, pedig számítottam a forró ólomra...

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.