Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18301) harry3


harry3
őstag

Minden rendben van már a késeléssel?
Már nem tudom hányszor fordult elő velem az alábbi eset: előttem van az ellen és késelek, de nem hal meg kergetem 1 négyzetméteren és akkor sem késeli le forgok én is és ő is össze vissza. :O
Miért van az, hogy lelövök valakit és pont akkor halok meg, amikor ő is és pontot kapunk?

(#18302) F_Zolee válasza ADAM1337 (#18293) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én fel is mentem a toronyba de a tetejére csak helivel lehet jutni. Volt lehetőségem mortart küldeni fel de nem mindet tudtam kipucolni vele. Így a következő tolódásnál is továbbra is ott baszták a rezet és lövöldözték az mcomot. Akkor irtál be, hogy ne élesszelek. Én erre az élvezhetetlenségre akadtam ki, hogy be sem teszik a lábukat csak lövik ész nélkül az mcomot. Ez mindennek a teteje volt, hogy egyet se élesítettek és így nyerték a kört. Nekem is kezd elszakadni a fonál a PH-s szervert illetően.... :(

(#18303) gabipaci válasza gergo0328 (#18295) üzenetére


gabipaci
addikt

A tisztánlátás érdekében ponokba szedem, a hsz-emet, (hátha így világos lesz, mert vannak sötét foltok)
1. a basecamprer nem tud téged hátba támadni, mert az a saját bázisán kempingezik, és onnan lő kifelé. A baseraper meg az, aki az ellen bázisát támadja. Te azzal találkoztál.
2. a védő sajnos fel tud menni a legelső támadó bázishoz majdnem minnden pályán, attól a pillanattól, mikor elpukkan az első két m-com. Így tudott érte felmenni. Elmondanád, hogy Rush módban mit tudok ez ellen tenni? Taníts kérlek:R
3. szegény ADAM1337-et meg ne csesztesd ez ügyben, mert semmit nem tud tenni.
4. még mindíg nem értem, hogy mi a bajotok azzal, hogy az adminprogram felügyeli azokat a dolgokat, amit Ti úgyis betartanátok?!

Itt egy kis röhögnivaló. :)

Logitech hardware tester

(#18304) lala42 válasza gabipaci (#18303) üzenetére


lala42
őstag

Ti úgyis betartanátok
Ki mondta,hogy betartanánk? Így sem tartja be szinte senki, csak a program nyuvaszt ki időnként, ha csipázni akar a nép. :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18305) r-chee válasza harry3 (#18301) üzenetére


r-chee
őstag

Miért ne lőhetnétek egyszerre egymásra? Kés pedig jól müxik, ha elég közel vagy ellenhez.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18306) bunfi


bunfi
őstag

Valaki elmondaná, hogy mi okozott ekkora drámát? Mert akárhogy próbálom, nem tudom kihámozni, hogy mi is történt konkrétan az elég felfokozott hangulatban írt kommentekből....

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18307) Mrdevil válasza gabipaci (#18303) üzenetére


Mrdevil
addikt

Focsok a lázadó,ki kell mosni a száját szappannal. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18308) gabipaci válasza lala42 (#18304) üzenetére


gabipaci
addikt

Gondolok itt a CQ-n lévő ne lőjj a bázisra szabályra, mert a Sniper dolgot hiába írnám akárhova, ha admin program nem cselekszik, mindenki nagy ívben letojná.

Rush-on az első bázist le tudom védeni, de a többit egyenlőre nem.

Logitech hardware tester

(#18309) harry3 válasza r-chee (#18305) üzenetére


harry3
őstag

Jó mondjuk ha nem ugrik el a golyó elől. Akkor közelebb kell menni hozzá az lehetett a baj.
Amúgy jó megválaszoltam az első kérdésemet. Te pszichológus vagy? :D

[ Szerkesztve ]

(#18310) lala42 válasza gabipaci (#18308) üzenetére


lala42
őstag

Minek azt levédeni? Védje meg a védő, azért van. :DDD ( vagy védje meg a nőtanács ;] :DD )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18311) r-chee válasza harry3 (#18309) üzenetére


r-chee
őstag

Pszichológus? Nem. Csak laza, meg tudom irányítani a gondolataidat távolról :D .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18312) harry3 válasza r-chee (#18311) üzenetére


harry3
őstag

Remote Access.
Kezdek belerázódni a játékba, már van pár plusz dolog, igaz még csak az 5. szinten vagyok.

(#18313) gabipaci válasza lala42 (#18310) üzenetére


gabipaci
addikt

Vagy minek a sniper korlát, nem,
Ne kezdjük elölről,mert fáradok.

Logitech hardware tester

(#18314) Doki-HUN1978 válasza Yany (#18291) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Nem keverlek össze, csupán viccből írtam... :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18315) pmheros


pmheros
senior tag

sziasztok,

technikai jellegű kérdésem volna:
-a regisztrált nevet/nevemet meg tudom változtatni valahogy a játékban?

nem vagyok tökéletes

(#18316) lala42 válasza pmheros (#18315) üzenetére


lala42
őstag

Nem!
csak tudsz hozzáadni új soldier nevet.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18317) pmheros válasza lala42 (#18316) üzenetére


pmheros
senior tag

köszönöm szépen a gyors választ :R

nem vagyok tökéletes

(#18318) madgie válasza Yany (#18288) üzenetére


madgie
titán

Jó hogy szóltál, leporoltam egy órácskára az SV-t (volt vagy 6 killem eddig vele :D), hát tényleg baromi jó cucc és már a szálkeresztjét is elég jól megéreztem pár kör alatt ( kb 200-as Marksman Headshot RulZ :) )

(#18319) ciry


ciry
őstag

8-10 medik volt most az ellennél, tiszta zombisereg...
Lelőttem az elsőt Spas-12-vel, felélesztette a mögötte levő, azt is lelőttem, majd megint akit először, erre kinyirt a 3. :U
A killkamban meg után néztem egy újraélesztő-showt :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18320) madgie válasza F_Zolee (#18302) üzenetére


madgie
titán

Asszem ellentétes oldalon voltunk egy ideig, ott is az ment, hogy az Engi a hegytetőre helizett fel, onnan lőtte az M-Com-ot, a UAV-s srác ügyesen vezetett, de szimplán csak ő is az M-Com-ra ment, így 90%-ban senki nem élesített semmit, nemes egyszerűséggel szét lettek lőve, oszt kész.

ciry: Dettó. Hármat lekéseltem, kezdtem azt érezni, hogy na, végre megy a dolog, erre hátba lő egy medic és a killcamban látom, hogy mindhármat feléleszti :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18321) bunfi válasza ciry (#18319) üzenetére


bunfi
őstag

Szomorú, de van megoldás: TAKTIKAI ATOMOT nekik. Majd a hamukupacok között nyomhatják a újraélesztést, már ha működne a defibrillátor.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18322) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na most már én is kijelentem, hogy nem látogatom többet a szervert. Ezt a hátbakempelést meg a totális egyenlőtlen erőviszony... Minél előrébb van a szerver annál több idióta verődik oda. Támadni se lehetett. Szóval csak mazohistáknak ajánlott...

[ Szerkesztve ]

(#18323) SzlobiG válasza F_Zolee (#18322) üzenetére


SzlobiG
félisten

Más szerveren is ez van sőt ott még jobban ahol nincsenek szabályok meg adminok.

(#18324) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Jó meccsek voltak most ,csak a squadomból egy srác inkább átállt a "győztes" csapatba(megjegyeztem magamnak) ,aztán tudom ,hogy a rank nem számít ,de eléggé kiegyenlítetlen volt az elosztás ,mondjuk ezzel nem lehet mit kezdeni sajnos - egyszer fent aztán lent opovics ezerrel :D
Délután és este végig raketyáztak a népek ,1 tankra kb jutott vagy 6-8 ándzsi ,biztos azt lőtték csak :U (mindkét oldalon)
Ciryvel jót alkottunk egy squadban ,ment mint a güzü a csubakkával :D

TOBI : A helit nem tudom ki lopta el ,mert nem láttam a nevét és amit beírtál azt meg menet végén láttam csak ,bocsi!

F_Zolee: Isten ments ,hogy védjem a szervert ,de mivel elég sok helyen voltam ,így kimerem jelenteni ,hogy máshol is előferdül ez szitu (sőt) ,csak valahol felügyelik valahol meg nem , s utóbbin cserélődik a nép gyakrabban ;)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#18325) F_Zolee válasza SzlobiG (#18323) üzenetére


F_Zolee
veterán

Játszottam már más szerveren is és még nem bosszantott még egyik se, max a skilles emberek akik rakétáznak.

Target78hu: én is sok helyen voltam már. Legtöbbször mindig csak itt szenvedem ilyenek miatt.

[ Szerkesztve ]

(#18326) gabipaci válasza SzlobiG (#18323) üzenetére


gabipaci
addikt

Durva tévedés, más szervereken nincs így. Mindenhol korrekt, kiegyensújozott csaták vannak, csa a két PH! szerveren nem.
Senkinek nem ajánlom, hogy ezeket látogassa...

Mondhatod Nekik, úgysem hiszi el.
Ha valakit egy pöttöm kis sérelem ér, azt már rögtön személyes támadásnak veszi, és jönnek a soha többet PH! szerveres dumával. :C
Igazi jóféle hozzáállás.

Logitech hardware tester

(#18327) Target78hu válasza F_Zolee (#18325) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Írtam én is ,hogy ritkábban ,de oszt mégis ,azt max kidobnak ,mert a helyet foglalom. Igaz ,ha csipázni szeretnék másik szervert kell keresnem ,mert ahányszor kéne épp (mert szanaszét kempelnek minket pl. mint ma is) ,amikor váltok assaultról reconra egyből döglöm -de ez nem nagy tragédia :)

hkv.hu

(#18328) F_Zolee válasza gabipaci (#18326) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem személyes sérelem az ügy. Ugyanis az ember játszani megy fel. Kikapcsolódni, de mivel megölik a játékélményt így neked mi lenne az élvezet?

(#18329) SzlobiG válasza F_Zolee (#18325) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen mert pont akkor voltál azon a szerveren amikor neked megfelelő volt a játékmenet mivel a PH-sat sűrűn látogatod ezért van amikor nem fog tetszeni az ami megy rajta, térj át egy kis időre másik szerverre és meglátod, hogy mindenhol ez van, vagy még durvábban...

Meg nem értem miért háborodnak fel itt sokan én olyankor amikor felidegesít fogom exit game azt kész, vagy átmegyek más szerverre bár mostanába csak a ph-n játszok.:D

paci.:D

[ Szerkesztve ]

(#18330) F_Zolee válasza SzlobiG (#18329) üzenetére


F_Zolee
veterán

Sűrűn volt exit elhiheted. :) Amúgy nem olyan sűrűn járok PH-ra. Nem tudom honnan szeded.

[ Szerkesztve ]

(#18331) SzlobiG válasza F_Zolee (#18330) üzenetére


SzlobiG
félisten

Majdnem annyi órát mint én.:) Ami igaz nem sok a többiekhez képest.

(#18332) ciry válasza Target78hu (#18324) üzenetére


ciry
őstag

Láttam te is az m-comot baszogattad :Y :R
Csodálkoztam is, hogy nem a hegyoldalt kempelsz :D
vicc vót

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18333) KL válasza F_Zolee (#18322) üzenetére


KL
tag

Gondolkodj picit. Ha a másik oldalon lettél volna is ezt mondod? Minden szerveren lesz egy erősebb és egy gyengébb oldal, ami néhány kör után alakulhat. Emiatt lehúzni egy szerót kicsit vicces.

A sniperlimit miatt siránkozók meg gondoljanak bele miféle támadásról lehetne szó, ha 4-nél több ember esik ki? Főleg ha a tipikus leszarom az egészet, filmet nézek scope-on keresztül típusúakból állnak össze a reconok. Játszhatatlan lenne.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18334) Gonz0 válasza KL (#18333) üzenetére


Gonz0
tag

Nem az a bajom a sniper limittel, hogy ők nem tudnak sniperkedni, hanem hogy én nem tudok. :F Jellemzően nem filmet nézek a scopeon keresztül és általában a csapatlista első harmadában szoktam vele végezni. Ennek ellenére időről-időre kapom a hülye villogó üzenetet.

@gabipaci: annó irtad, hogy lesz megoldás a limit kijátszására. A kérdésem, hogy ez arra is vonatkozik, ha sniper puskával születek de felkapok más kitet még mielött meghalnék? Vagy azon nem lehet segíteni?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18335) r-chee


r-chee
őstag

Már látható a szabályzat oldalán is, hogy kik vannak fent éppen TS3 szerón. Az oldal Internet Explorer-rel egyenlőre hibásan jelenik, meg, Firefox és Opera megfelelően jeleníti meg.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18336) Target78hu válasza KL (#18333) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A csipa limit miatt nem is nyenyerétem (más miatt igen) ,mert pörgősebbek a menetek ez tény (meg inkább assaultozok mostanában) ,csak épp akkor s épp ott bosszantó ,hogy van épp 4 recon használatban ,mégse fogy az ellen a hegyen s szabadon gyilkolásznak rendületlen :)
Most egy orosz szerveren éltem ki a kukker szükségletem és jó is volt egy ideig (mint a mesében :assault lőszert dobált ,a medic élesztett s gyógyított ,az engi javított és szedte a tankot ,a csubi spottolt s őlt is) ,aztán egyre többen lettek reconok és ahogy illik, megállt a menet ill. buktuk ,mint annak a rendje :D

hkv.hu

(#18337) bul07 válasza Gonz0 (#18334) üzenetére


bul07
nagyúr

nem kell mást tenned mint keresned kell egy szerver ahol évezed a játékot
mert szerintem az a fontos hogy élvezd a játékot és ne bosszankodj hogy megint megölt meg megint meg megint(admin kill), vagy az a kis gyökér snaper-kedik de semmit nem használ a csapatnak
ha meg az ismerőseiddel is szeretnél játszani megkéred őket hogy kövessenek az általad talált szervere

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18338) gabipaci válasza Gonz0 (#18334) üzenetére


gabipaci
addikt

Igen, majd megoldható lesz az is. Nem a spawn állapotot fogja nézni, hanem mindennemű változást, de ez még várat magára.

Ezen viszont behaltam a röhögéstől:
[23:24:25] draas - U.S Army - Alpha > maybe a good idea not to drive away from me when i try to repair you :)
Nyersben: Nem rossz ötlet talán, hogy nem hagysz itt, miközben javítani próbállak...

Látjátok, lehet szépen is kommunikálni.

Logitech hardware tester

(#18339) bunfi válasza gabipaci (#18338) üzenetére


bunfi
őstag

Napersze az már más kérdés, hogy a srác természetesen nem állt meg...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18340) gergo0328


gergo0328
senior tag

Most éjjel bosszuallóval elvoltunk az 1-esen...(kb 13-14-n voltak) lehetett taktikázni normálisan nem volt az a nagy öldöklés meg rohanás...:D és véégre volt olyan menet h nem őlt meg a szerver a 4 csipa miatt VÉÉGRE:DD

:R

(#18343) gabipaci válasza bul07 (#18337) üzenetére


gabipaci
addikt

Jól van Xbull, akkor csak keressed... :R
Szólj ha megvan a tökéletes szerver, ahova vissza is járhatsz, mindig franya játék megy, és a CG-det is komálják.
Akik meg nem félnek áldozatot hozni (adminkill ötször, juj) és igazából szeretnének szórakozni, nem csak csipulni meg távolbacégézni, azok meg jöjjenek továbbra is hozzánk.
Majd csak leszoksz egyszer a lejárató hadjáratodról. :W

Logitech hardware tester

(#18344) bunfi válasza Bosszuallo7 (#18342) üzenetére


bunfi
őstag

:U

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18345) Gonz0 válasza Bosszuallo7 (#18341) üzenetére


Gonz0
tag

Igen, volt már szó róla, hogy kijátszható a korlátozás. Meg arról is, hogy ha Gabipaci meglátja végleges ban jár érte.

@xbull: Hát.. minden 5. killed CG. Talán meg kéne fogadnod a saját tanácsod és másik szervert keresni. Én köszönöm jól vagyok ott ahol vagyok. Egész jó játék a "hány embert tudsz megölni mielött végez veled a procon", és k/d javítónak sem utolsó.. általában a procon úgyis gyorsabb mint az ellenfelek. :D Egyébként meg egész jól lehet játszani reconnal, csak bele kell kalkulálni a körönként 2-3 perc kiesést a játékból amig a proconnal harcol az ember.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18346) gergo0328 válasza Bosszuallo7 (#18342) üzenetére


gergo0328
senior tag

összesen 46 pin...:D nem is rossz :D nekem kevesebb lett de az előző körben én voltam a jobb :D

:R

(#18347) bul07 válasza gabipaci (#18343) üzenetére


bul07
nagyúr

jó lenne ha leállnál
fentebb írta a mód hogy személyeskedést be lehet fejezni(én is futhatnék most ahogy egyesek szokták)
amúgy meg nem tetszik hogy az írtam neki hogyha nem komáza a korlátozásokat és e miatt bosszankodik keressen olyan szervert amin nincs mert nem hiszem hogy azért vette meg a játékot hogy bosszankodjon

és akárhányszor linkeled a profilomat nem fogok változni semmit én nem játszom meg az álszentet sose tagadtam hogy szeretem a cg-ét és miért ne használnám ha már benne van a játékba én szórakozásból játszok nem ez az életem azt hogy egyes kiskirályok tiltják az az ő bajuk ő dolguk nem járok oda de te itt a fórumon ne szab már meg hogy mit gondoljak
és megnézem a hozásszólásomat sehol nem szerepel benne a szervered neve így ha te úgy veszed le hogy a te szerveredet akarnám lejáratni régen rossz

Gonz0: nem a te hozászolásodra szántam hanem (#18328) F_Zolee -éra

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18348) bunfi válasza bul07 (#18347) üzenetére


bunfi
őstag

és miért ne használnám ha már benne van a játékba Talán azért ne, mert tönkreteszed vele mások játékát?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18349) bul07 válasza bunfi (#18348) üzenetére


bul07
nagyúr

neki is ott van használja ő is ha akarja vagy legyen gyorsabb jobb hogy esélyem ne legyen használni
de ahogy írtam is ahol van valami tiltás ahhoz alkalmazkodok ha felmentem a szerverére de ahol nincs ott nincs

amúgy még az előző hozászoláshoz
azért is lenne jobb hogy a SUN szerverek dolgát a saját fórum részeteken lenne tárgyalva mert akkor nem vennéd sértésnek amit a korlátozott szerverekről írnak(rok)(mert gondolom nem csak a te szervereden van korlátozás) merthogy ez főkép a BC2 fórumrésze és nem a SUN szervereké

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18350) Audifan válasza bul07 (#18349) üzenetére


Audifan
tag

Bocs a belevauért de a SUN szerókon nem BC2 kliens fut?! :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.