Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19751) Def26 válasza madgie (#19747) üzenetére


Def26
félisten

Én pl. a gépágyú helyett a nagyobb robbanó erőt szoktam használni.

SzlobiG: Mennyire elérhetetlennek látszik a 46 -os szinted. Qrva sokat kell hozzá játszanom még. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19752) madgie válasza Def26 (#19751) üzenetére


madgie
titán

Nálam pályafüggő, Port Valdezen gépágyúzom, míg Atacama Deserten mindig zoom+nagyobb robbanással tolom, a legvégén, az ultimate tankos résznél jól jön, a tankokat jó messziről lehet irtani (a másik sivatagosan megint gépágyú, ott a zoom nem sokat ér, a fedezék mögül viszont ki lehet zavarni az embereket, ha oldalba géppityuzom őket)

(#19753) SzlobiG válasza bunfi (#19750) üzenetére


SzlobiG
félisten

Na jó, de ha üres a PH, akkor kénytelen vagyok.:D

Def: Mennyire elérhetetlen az 50-es számomra, nagyon lassan lehet fejlődni nem úgy mint mw2-be.:U

(#19754) bunfi válasza SzlobiG (#19753) üzenetére


bunfi
őstag

Például a Battlefield 2-höz képen instantleves a lvl. 50. Akkor mennyire gyorsan lehet mw2ben? :Y :Y :Y :Y

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19755) ciry válasza SzlobiG (#19753) üzenetére


ciry
őstag

Gondolom nem játszottál BF2-t, azért tűnik lassúnak a ranglépés.
Ott egy kill/újraélesztés/zászlóhúzás 2 pont, ellátmányozás, gyógyítás, javítás 1-1 pontokért megy, a rangok meg eképp
[link]
A 3 csillagos tábornokhoz például minimum 1440 óra kell, 200.000 pont+sok egyéb.

szerk.: Bunfi megelőzött

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19756) SzlobiG válasza bunfi (#19754) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ott gyorsabb, viszont azért 10x nem vinném végig a 70-et ott se.:D Asszem a 3. vagy 4.-nél hagytam abba.

Ciry: De játszottam vele, viszont asszem csak singlébe nyomultam, anno a bf 1942-vel játszottam sokat multiba azt se eredetin. :B A legjobb a modern mód volt imádtam csak bugos volt.:D

(#19757) ciry válasza SzlobiG (#19756) üzenetére


ciry
őstag

Ha csak single-ben toltad, az olyan, mintha nem is játszottál volna vele :N

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19758) bullseye válasza SzlobiG (#19748) üzenetére


bullseye
addikt

köcsög PB engem bezzeg kib+ tegnap csak mert megállt a szívverésem. (mondjuk kedves tőle, hogy vigyáz az egészségemre...)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19759) Templ@r válasza madgie (#19752) üzenetére


Templ@r
tag

"Nálam pályafüggő, Port Valdezen gépágyúzom, míg Atacama Deserten mindig zoom+nagyobb robbanással tolom"

Ezt így hogyan?

Járműre egyszerre csak egyet tehetsz fel a "high power optic package" és a "improved warheads package" közül.
Az "improved demolitions" meg legjobb tudomásom szerint csak a gyalogosoknál növeli meg a robbanások erejét.

[VeNY]-=SoG=-Templar by BF2; [VeNY]Templar75 by BC2

(#19760) Def26 válasza Templ@r (#19759) üzenetére


Def26
félisten

Épp ugyanezt akartam kérdezni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19761) bul07


bul07
nagyúr

Atacama Desert pálya végére léptem be(utolsó előtti m-com-ok akkor pukkantak el) egy szerveren, beültem a helibe mint lövész és majdnem végéig a levegőbe voltunk jó volt a pilótám
[link]

kipróbáltam PP-2000 Avtomat fegyvert White Pass pályán
közelre elég jól használható
amúgy hangtompítós fegyverekkel igen jól lehet pusztítani szűk pályákon
[link][link]

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19762) ciry válasza Templ@r (#19759) üzenetére


ciry
őstag

Az "improved demolitions" meg legjobb tudomásom szerint csak a gyalogosoknál növeli meg a robbanások erejét.
Ez tuti?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19763) HS 2142 válasza ciry (#19762) üzenetére


HS 2142
őstag

Logikus lenne, mert akkor nem lenne értelme, hogy még plusz sebzés jármű perk is van. Meg akkor itt az ajánlott használatnál a UAV is helyett kapna.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19764) robyg


robyg
senior tag

Hello mindenkinek. A segítségeteket kérném.

Hogy lehet a Squad Member pint felodani?

Angolul ezt írja: In a round, obtain on attack and one defend order.

Értem,hogy mit ír,mert lefordítottam, de melyik módba meg mit kell csinálni,hogy feloldja?

(#19765) F_Zolee válasza robyg (#19764) üzenetére


F_Zolee
veterán

Conquest módba zászlót védesz vagy támadsz. De ahhoz előbb ki is kell adni parancsba, hogy melyiket támadják vagy védjék. És ha összejött a terv akkor azt hiszem arra adja be.

(#19766) robyg válasza F_Zolee (#19765) üzenetére


robyg
senior tag

ok köszi

(#19767) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Na újra feltűntem a PH-n ma. Voltak magyarok szép számmal. De érdekes módon láttam Focsok-ot is akit tudtommal bannoltak. :)

(#19768) SzlobiG válasza F_Zolee (#19767) üzenetére


SzlobiG
félisten

Focsok bannolva lett? Nem lep meg a sok duma miatt.:D

[ Szerkesztve ]

(#19769) gabipaci válasza F_Zolee (#19767) üzenetére


gabipaci
addikt

Megkeresett nemsokra rá, és adtam Neki mégegy esélyt. Mivel engem anyázott le, így senki nem csinál belőle presztizskérdést. Azóta is dumál, de most normális hangnemben.

Logitech hardware tester

(#19770) F_Zolee válasza gabipaci (#19769) üzenetére


F_Zolee
veterán

Most is szövegelt azért. Igaz angolul káromkodott. :) Az nem számít biztos. ;]

(#19773) madgie válasza Templ@r (#19759) üzenetére


madgie
titán

Akkó' elnéztem és bebeszéltem magamnak, hogy nagyobbat sebez. Sebaj, egy tankot így is, úgy is elintéz egy lövés, ha jó helyre megy :)

(#19774) ciry válasza HS 2142 (#19763) üzenetére


ciry
őstag

Fasza link, csak mit kell nézni?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19776) HS 2142 válasza ciry (#19774) üzenetére


HS 2142
őstag

Úgy gondolkoztam, hogy ha a járművek sebzésén is módosítana, akkor arra kitérne a leírásban, mert itt csak azt írja, a robbanással sebző fegyverek 25% sebeznek többet(pl engi rakétavetői, gl, a c4ről viszont nem is nyilatkozik, viszont szerintem az is még ide tartozik)
Tehát pont azt kell nézni, hogy nem ír róla semmit :DDD

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19789) bunfi válasza gergo0328 (#19786) üzenetére


bunfi
őstag

Akkor jelenleg hogyan definiálod azt, hogy azt hangoztatod, hogy egy ez egy jó szerver VOLT, de most már mindenki jöjjön Battlefield.hu-ra, mert Gabipaci elcseszte. Mit cseszett el? Kik a PH! keménymag? PH! nehéz szerver volt? Soha nem volt az. Mellesleg mi abban az építő kritika, hogy vedd ki a recon limitet, mert nem érdekel a csapatjáték és ülni akarok a dombon. Én élvezem, hogy támadnak velem az emberek, vagy megpróbálnak. Nem pedig csak kempeléssel hízlalják a pontjaik számát vagy a kpd-jüket.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19793) harry3


harry3
őstag

Engem amúgy baromira ki tudnak akasztani a sniperek. Ma volt olyan szerver, ahol egymás mellett álltak rushban. Most lerohanás a játékmód neve vagy üljünk a dombon és lessünk ki magunkból? Hardcore szerveren mikor megláttam a pályát(Arica Harbor), azt hittem elájulok. Majdnem minden épület le volt rombolva, vagy 3 db állt és még egyfolytában küldték a rakétákat a sniperek.

[ Módosította: #65675776 ]

(#19795) ciry válasza Target78hu (#19787) üzenetére


ciry
őstag

Bizony sokszor rakoncátlankodik a kereső :(((
Minden szűrőt kiszedtél? :U
Játékmódot is!

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19796) eugabesz


eugabesz
őstag

De most komolyan....
A tuti szerver titka.by eugabesz
1.Eleve várnak rám,addig be sem login-olnak,míg nem jövök,sőt megkérdik a játékmódot és a pályát csak aztán indul a szerver.
2.A FŐadmin fogad,s elvezet a pálya legtutibb helyére,"drága selyem bajúszos xy vezérőrnaptábornokhaditengernagyÚRRR" ide tessék fáradni,nem sokára hajtjuk errefelé a lelövendő embereket.
3.Az adminok engedélyt kérnek,mielőtt bárki is megközelíten,hog egyáltalán tudom-e őket fogadni,sőt...lesik minden kívánságom,1 percenként kérdezgetik,van-e lőszer,eü csomag stb.
4.Bár nekem az ég világon semmi közöm a szerver üzemeltetéséhez,az én kívánalmaim szerin--mikor éppen milyen kedvem van--- játszanak a körülöttem lévők.A csapattársaim még csak véletlenül se lőnek le senkit az engedélyem nélkül,sőt...kikérik a véleményem egy-egy lövés előtt.
5.Ha valaki nem tetszik,mert éppen rám merészelt lőni,azonnali kick vagy ban jár neki,nehogymá'...
6.A főadmin konzultál velem a menet közben változó szabályaim hatékonyabbá tételének ügyében,minden kisebb admin a ts-en lesi,mi a teendő.
=Legfontosabb,ha valaki mégis lelőne,a FŐadmin türelmesen várakozik míg kegyeskedem eldönteni,lelki világom mégis mennyire terheli az eset...vagy elég,ha a renitenst örökre bannolják a szerverről,vagy magát a szervert is leállítják,míg lelkileg helyre nem jövök.

(ha valami szerencsés véletlen folytán valaki talál ilyen szervert,kérem ne legyen rest és dobjon egy privátot.De csak nekem ám!!)(e-mailcímem:bunko kukac hudenammenö.hhuuuu)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19797) zack


zack
nagyúr

Alapjában véve nekem sincs gondom a PH-s szerókkal. Jól érzem magam, és bár fingom sincs miért jár figyelmeztetés, és ban, eddig sosem kaptam. Eddig mindig amikor beléptem, korrekten játszottam. Eddig ezt az elvet szem előtt tartva nincs szükségem a szabályok ismeretére. Azt se tudom pl. mi ez a VIP dolog, de nem is érdekel, mert ha majd aktuális lesz, úgyis tudni fogok róla. ;)
Szóval frankón nem értem mi ez a bosszúhadjárat Gabiék ellen. Nem akarok ismét sebeket feltépni, és flamet szítani, de akik nem tudnak asszimilálódni ill. elfogadni azokat a szabályokat amiket én ez eddig észre sem vettem, akkor ott a játékosban van a hiba. Vagy túl komolyan veszi a játékot, vagy szimplán hülye. Javaslom nekik, járjanak sportolni, foglalkozzanak az egészséges életmóddal is, ne csak egy monitor előtt görnyedjenek. Nekem is egy életforma a PC, de mellette odafigyelek másra is. Sokat bokszolok, thai bokszozom, mellette futok, legalább heti 16-17km-t. Aki pedig ilyen szinten leterhelné magát fizikálisan ahogy én, nem lenne energiája azon kattogni, milyenek a szabályok a PH-s szervereken, csak felmenne és játszana úgy ahogy éppen megy és amilyen formában van. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19798) HS 2142 válasza eugabesz (#19796) üzenetére


HS 2142
őstag

:C Majd ha a botok bekerülnek a játékba talán létrejön egy ehhez hasonló szerver is.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19799) ciry válasza zack (#19797) üzenetére


ciry
őstag

Aki akarja elfogadja, aki nem az nem.
Van sok szerver, tegnap picsahülye franciákat mészároltam hc-n, teljesen izgalommentesen.
Volt, hogy addig lövöldözem őket Sv98-al, hogy elfogyott a lőszerem, akkor se vettek észre, máskor az UAV-ot is csak 17-0-nál lőtték le.
Ez egyik magyar szerveren se ment volna.

Egyébként meg akit érdekel a PH!-s szerver dolgai, az a topikjába írja már pls.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19800) rankesz válasza zack (#19797) üzenetére


rankesz
veterán

Így van. ezt már írtam pár héttel korábban, ha valaki normálisan játszik akkor észre sem veszi hogy egy progi keményen betartatja a szabályokat.

Amúgy meg nem az a lényeg hogy ki hol kezdett, ha valaki életében nem játszott még onlány fps-el, és 30 fele ballag akkor aztán édes mindegy milyen durva szerón tolja... lsd pl én :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.