Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18801) Zolás válasza KL (#18800) üzenetére


Zolás
addikt

Ismerd meg mapjaink napok vannak. Minden nap egy map :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18802) bonat válasza Zolás (#18801) üzenetére


bonat
senior tag

:DD

(#18803) WhiteWalker válasza Zolás (#18799) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

reggeltem a B.heroesra , hol tudom összekötni a két accountot??? :F

(#18804) gergo0328 válasza WhiteWalker (#18803) üzenetére


gergo0328
senior tag

http://www.badcompany2.ea.com/-ra felmész belogolsz-->My Soldier->Veteran
nah ott kell csatolni...ha nem jó írj a supoortnak.

(#18805) madgie válasza gergo0328 (#18792) üzenetére


madgie
titán

Huhh, nekem az előbb kihullott emiatt a maradék hajam: mikor kellett volna a recon, mint egy falat kenyér (pl. az m-com közelében a motion mine-t hajigálni, vagy a távoli Bradley-re mortarozni), akkor mindig négyen voltak és csesztek normálisan dolgozni.

Másrészt meg a tököm kivan, hogy látom, hogy jön a gránát, rohanok előle, erre valami megfog, visszahúz öt métert, hogy benne legyek a szerver által elgondolt halálozási körben. Házak összeomlása dettó: három méternyire kirohanok, erre visszahúz valami a házba, hogy csak rád omlanék, te marha.

(#18806) =IMI= válasza gabipaci (#18798) üzenetére


=IMI=
csendes tag

ezt az összevonást pontosabban letudnád irni.. mert van egy másik BC játékom is ..
AZ EA ügyfélszolgálatra gondoltál.

köszi

(#18807) BandiHUN válasza madgie (#18805) üzenetére


BandiHUN
veterán

hát igen,bizonyos események mintha "előre" lejátszódnának,mielőtt megtörténnek.Erre jó példa,főleg egyedül a szerveren lehet megfigyelni,hogy a fal hamarabb leomlik,minthogy a rakéta odaérne néha,az m-com robbantásért meg már a pontot is kiirja időnként,közben még szintén oda sem ért a rakéta.
Lehet,hogy szerverszinten bizonyos történéseknél egy időn belül már nem adnak esélyt useri módositásnak,ergó hasonló mint amikor az ember fedezékbe megy az első golyó után,2m-re bent jár mögötte,és a szerver mégiscsak azt mondja,hogy igy járt.
Lehet egyszerűen kell egy bizonyos idő a fizika miatt,hamarabb le kell zárni az eseményt,minthogy az megtörtént volna,hogy legyen még idő kitalálni,minek is kell történnie,leomlania,stb.
Én legalábbis erre gondolok...Talán emiatt nem tudják a hitboxot sem normálisan megcsinálni...igy viszont nyernek egy kis időt a szerverproci számára.
Lehet emiatt is van a sokszori egyszerre halás is,bár igazából a lövedék lassú útja miatt reális is.A CoD-széria egyszerűen "elfelejti" a lassabb játékost,tök mindegy,hogy te még kilőttél pl.egy gl-t,vagy a granyó már félig ki van biztositva,ott ilyenkor "nem csináltál semmit",és a killcamból is ez jön vissza.
Ezért én azért jobban haragudtam,mert nagyon kihozta,hogyha valakinek kicsit nagyobb pingje volt,azt mindig "tétlenül" lőtték le 10ből 10x ilyen összelövésekkor.150-es pinggel meg akár elsőnek is lehet lőni úgy,hogy aztán mintha semmit nem csináltál volna.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18808) =IMI= válasza gergo0328 (#18804) üzenetére


=IMI=
csendes tag

probálom köszi

(#18809) F_Zolee válasza BandiHUN (#18807) üzenetére


F_Zolee
veterán

Valamelyik nap volt olyan is, hogy már fél perce kiszálltam a tankból, mert szétlőtték, aztán mikor gyalog rohangálok akkor kiír két gyilokot is a tankkal. :U

(#18810) BandiHUN válasza F_Zolee (#18809) üzenetére


BandiHUN
veterán

nekem a kedvencem a 10-15mp múlva pukkanó granyó sűrű harc esetén :D már rég elfelejtetted azt is,hogy dobtál,mire jön mondjuk egy doublekill vele :D
Mondjuk én ezt mindig ki is használtam,ha túlerő jött,mert többet hozott a konyhára,mintha bevárom és lelövöm az elsőt,majd a második kiszed,igy lehet én halok ezalatt,de utána lehet vigyorogni a double és triplekilleken,mert ennyi idő múlva már az ellen sem vár éles granyót,ha csak engem látott a közelben...
Részben emiatt is platina a granyóm egy ideje :DDD második platinám arra jött,pedig nem dobáltam ládából ész nélkül.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18811) WhiteWalker válasza gergo0328 (#18804) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

és itt hol csatolom? :F

(#18812) BandiHUN válasza WhiteWalker (#18811) üzenetére


BandiHUN
veterán

ne csatolj....regelj ugyanazzal,mint a BC2,és akkor automatikusan ottlesz.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18813) medvezsolt válasza BandiHUN (#18812) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Ezt szinte garantálom neked, hogy nem fog működni és irnod kell majd az EA supportnak:). Én is reggeltem a bf heroes-ra , játszotatam is vele kicsit (3mas rangig), és baszik megcsinálni a veterán rangom. Írtam EA supportra, és válaszként azt kaptam, hogy küldjem el a bc2 játékom széria számát, stb. ..hát én erre egyenlőre még nem voltam hajlandó..

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18814) gergo0328 válasza BandiHUN (#18812) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ha ugyan az a regisztrált e-mail cím és akkor se jó akkor írj a supportnak:

[link]
itt írd meg nekik h nem jó és add meg az e-mail címedet. remélem sikerűl.

:R

Link torolve - dabadab

[ Módosította: dabadab ]

(#18815) Audifan válasza medvezsolt (#18813) üzenetére


Audifan
tag

tőlem csak az e-mail címemet kérték :P

(#18816) gergo0328 válasza gergo0328 (#18814) üzenetére


gergo0328
senior tag

giinosnak ment... ha mégsem sikerűl TS-en szóban segítek...:D

(#18817) WhiteWalker válasza BandiHUN (#18812) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi mindenkinek a helpet :R ,a regem ugyan az mint a játékban...ahogy elnézem ebből szápport lesz :(((

gergo0328: a linket nézd meg még egyszer,mert mintha te lennél belépve ;]

[ Szerkesztve ]

(#18818) gergo0328 válasza WhiteWalker (#18817) üzenetére


gergo0328
senior tag

:B :B köszi :D

(#18819) bul07 válasza gergo0328 (#18818) üzenetére


bul07
nagyúr

keres gyorsan mod-ot és töröltesd a linket
milyen már hogy link alapján be lehet lépni a ő profiljába

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18820) gergo0328 válasza bul07 (#18819) üzenetére


gergo0328
senior tag

sz@r? nah ennyi az EA biztonsága? :) :(((

(#18821) bul07 válasza medvezsolt (#18813) üzenetére


bul07
nagyúr

te meg a gergo0328 profiljából írtál a vevőszolgálatnak írj a sajátodból is

mindkettőtöknek ajánlom hogy írjatok az EA-nak hogy javítsák ezt a biztonsági rést

gergo0328: hát igen azért nem ezt várná az ember

Modoknak itt szerintem írd oda hogy sürgős mert még valaki visszaél vele, vagy egy módnak is írhatnál szerintem

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18822) medvezsolt válasza bul07 (#18821) üzenetére


medvezsolt
senior tag

igen , rájöttem. Írtam is Gergőnek privátot hogy sorry:)) Én biztos nem élek vissza vele. Egyébként ez nagyon gáz, azért irtam a nevében a levelet,mert alapvetően nem is gondolok ilyenre hogy másik IPről benn maradok az ő profiljáról.
Meg is írtam a Vevőszolgálatnak , hogy sürgősen javítsák ki ezt a biztonsági rést... és hogy véletlen ment egy levél nekik a Gergő nevében:P:DD

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18823) bul07 válasza medvezsolt (#18822) üzenetére


bul07
nagyúr

én is meglepődtem néztem is hogy nem a saját email címemmel vagyok bent és nem az én levelezésem azért jobb helyeken nem enged be így

nem is az BC2 fórumozókra gondoltam hanem aki csak beolvas bár ki tudja
valakit nagyon lekéselt gergő és revansot vesz így
csak poén :))

amúgy megvan a új gépem de mintha rosszabbul futna a játék rajta most próbálom állítgatni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18824) gergo0328 válasza bul07 (#18823) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát ha a késelésen múlna akkor Okoska lesz az mert őt késeltem le legtöbbször :D
már nem is merek akkor késelgetni :DD

(#18825) bul07


bul07
nagyúr

most hogy állítgatom a játékot
"dxversion=9" ilyeneket
feltűnt egy sor
mert everest naplózásába láttam játék közbe és eddig XP-alat nem volt játék közbe
tehát ez a sor mit jelent hátha valaki tudja:
ServerFilterSettings=na,na,na,na,na,yes,na
ara yes-re lenék én kíváncsi hogy át lehet írni na-ra
[link]

(#15242) Lorenzo9 hozászolásába végig "na"

azért nem írom át most mert nem szeretném hogy a pb büntessen érte

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18826) eugabesz válasza bul07 (#18825) üzenetére


eugabesz
őstag

Arra írod amire csak akarod...az a szerverkereső szűrője... :DDD

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18827) bul07 válasza eugabesz (#18826) üzenetére


bul07
nagyúr

köszi akkor átírom

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18828) bul07


bul07
nagyúr

kedvenc szerveremen nem jelen volt egy csaló és a pb semmit nem csinált
privát volt biztos
fán bokron mindenen keresztül tüzelt rám fene a száját

olyan hibák jöttek elő Win7 alatt amiket XP-vel nem tapasztaltam
mikkor ki akarok lépni a játékból megfagy a kép és csak Ctrl+Alt+Del el tudom eltüntetni a program már leállt csak a kép ég rá a képernyőre elég bosszantó lehet este majd próbálok más VGA drivert

FPS-em egy pályán néztem 100körül volt átlagba de volt olyan pillanat hogy leeset 30-35-re hátha ezt is megoldja majd

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18829) gabipaci


gabipaci
addikt

Map pack a proconhoz.
Eugabesz, feltöltöd az adminos oldalra? Rém lassú a netem feltöltése.
Köszi.

ja, és frissítsétek a procont :)

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18830) ciry


ciry
őstag

Most látom, Pufi 1-2 alkalommal elintézett engem [link] :Y
azért ritkán én is el-elkapom [link] :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18831) ciry


ciry
őstag

Jó sok a PH!-s megint: 2-es
1-es

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18832) Def26 válasza ciry (#18831) üzenetére


Def26
félisten

Itt mit kell nézni? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18833) F_Zolee válasza Def26 (#18832) üzenetére


F_Zolee
veterán

Azt, hogy jó "sok" a PH!-s. :U

(#18834) r-chee válasza ciry (#18831) üzenetére


r-chee
őstag

A Te neved sem látom ott... :U Remélem érted, mire célzok :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18835) Gonz0 válasza r-chee (#18834) üzenetére


Gonz0
tag

Ha idegenekkel akar játszani kvázi bármelyik szerverre mehet, beleértve a PH-t is. Ha ismerősökkel.. nos.. az már nehezebb.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18836) Gonz0 válasza anshin (#18772) üzenetére


Gonz0
tag

Anshin írtam privit légyszives válaszolj. köszi

A többiektől meg bocs, de úgy tűnik elkerülte a figyelmét.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18837) Zsozsooooo válasza ciry (#18831) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Igen elég kevés a magyar, viszont fullon van mindkét szerver reggel óta. Amúgy a többi magyar szerveren még csúcsidőben du. sincs senki, ellenben a PH! szervereken akkor nyüzsögnek a magyarok !

Tegnap játszottam kicsit más szervereken és azokon is keményen szabályozva voltak a Reconok(nem sniperek) és a CG-sek is maximum 2 fő lehetett és mihelyst kiválasztottad máris megölt a szerver nem várt 5-10mp sem.

(#18838) gergo0328 válasza Zsozsooooo (#18837) üzenetére


gergo0328
senior tag

nah azon én is meglepődtem h mivan :D viszont HC-n brutális az M1 Garand 1shot/1 kill:DD

(#18839) ciry válasza r-chee (#18834) üzenetére


ciry
őstag

Értem, de este fél 8 felé is ez volt(leszámítva azt a kb. 3 fős magyar kissebbséget, amit láttam).

Zsozsooooo: nyüzsögnek? Egyszer 26(!) magyar volt a PH!-n, na az nyüzsgés volt.
Tegnap voltam a battlefield.hu-n, na ott tényleg nemigen sok külföldi volt.
Egyébként mehet éjjel nappal fullon, ha olyan a színvonal amilyen.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18840) gabipaci válasza ciry (#18839) üzenetére


gabipaci
addikt

Nagyon nehéz személyeskedés és trágár beszéd nélkül hagynom...

De Neked tulajdonképp mi a bajod? Milyen a szinvonal?
Már fizetni sem fizetsz a szerverbe, hogy ne kelljen idegeskedned! (????)

Inkább ne is válaszolj, mert csak felkúrsz agyilag!

Logitech hardware tester

(#18841) Target78hu válasza ciry (#18839) üzenetére


Target78hu
aktív tag

"kissebbséget" ,há' kösz má :D
De télleg rengeteg idegen van s én is a pár ismerős miatt mentem eddig fel ,de olyan gyorsan cserélődik a nép ,hogy ihaj - szergejtől lolka-bolkáig mindenki van csak magyar nincs :D
Minjá 50-es leszek és kicsit kiábrándító ,hogy bf2-be évek kellettek kb a maxhoz(el se értem ott) ,itt meg fél év alatt kivégeztem :S - murisan mutat majd ,ha a tabellán full 50 -es lesz már csak - akkor lehetne az autobalanszért obégatni :DDD
Jómagam fegyverekhez(bizonyos kill után) kötöttem volna a szintlépést (unlockot) ,mert tovább tartott volna picit s nem mindenki a legcsúcsibb stuival rohangálna :D
De e van jójez

hkv.hu

(#18842) ciry válasza Target78hu (#18841) üzenetére


ciry
őstag

Kicsit nehezíthettek volna valóban, BF2-ben 1728:34:23 óra játékkal csak a Colonel-ig vittem, más kérdés, hogy a pontok nagy részét a Classon szereztem, ami ugye ütős volt és nem infantry :))
Hiányzik is néha.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18843) Target78hu válasza ciry (#18842) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Sok jó meccs s szupi társaság leledzett ottan , szerettem oda járni ,de a gyütt a lájt bf2 hambi edition azaz a bc2 oszt hovatovább lett :S

hkv.hu

(#18844) gergo0328


gergo0328
senior tag

már én is unom a PH!-t nah de mind1...már csak a társaság miatt járok fel. am nem lehetne feldobni a PH!-t HC-el?? csak a teamkill nem kell :D

(#18845) pschio válasza gergo0328 (#18844) üzenetére


pschio
őstag

Már én sem járok PH-ra. A sok szabállyal el lett rontva. Csak a néhány alapszabály szükséges. No basrape, no spawnkill, no cheating. Ami ennél több az csak a játék kimenetelének skáláját kurtítja meg. Nem lesz érdekes. Pl ez a 4 sniper egy csapatban a max is jó nagy hülyeség. Az a csapat amiben 16 játékosból 10 sniper az meg is érdemli a vereséget. Az a csapat amelyik nem képes összehangolni játékát és optimálisan leosztódni a kasztokra az is megérdemli a vereséget. Ha meg nem tetszik akkor lehet menni másik szerverre játszani. A csapatjáték lényege, hogy a csapat tudjon csapatként viselkedni. Ezt nem lehet kényszeríteni.

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#18846) gergo0328 válasza pschio (#18845) üzenetére


gergo0328
senior tag

így van...nem kell semmit se rákényszeríteni a játékosokra...tudom gabi akinek nem tetszik az mennyen máshová. r-chee blogjából idéznék:"Céljuk a PH!-s BC2 közösség kiszolgálása" ez a mondat a 2 szerverre szól. már nem a PH! közösséget szolgálja hanem az oroszok és más nemzetiségű emberek játékát...ritkán a magyarokét.és a ranglistáról is leesett 104.re (amióta nem járkálunk fel mert meguntuk)

(#18847) petXYZW válasza gergo0328 (#18838) üzenetére


petXYZW
tag

Bár nekem még nem volt kedvem a supporttal levelezgetni, így csak a felvett M1-el tudtam lőni, de mintha csak fejlövés ölne egyből testre kettő kell. :F

(#18848) Zolás válasza petXYZW (#18847) üzenetére


Zolás
addikt

Van neki beépitett aimja és rögtön mindennel fejlövés ;] ;] ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18849) -volume+


-volume+
csendes tag

Sziasztok!
Lenne 1 kérdésem.
Hová kell beirni az ip-t manual,
ha nem találja az a szervert a kereső amit szeretnék.

(#18850) -volume+


-volume+
csendes tag

ja és miért van az hogy néha még a kereső sem talál semmit

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.