Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33001) F_Zolee válasza Def26 (#32999) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem is vettem sértésnek. Inkább csak azt ha csalóznak.(ez nem rád vonatkozik)

[ Szerkesztve ]

(#33002) }{3@Đ$}{0ot válasza Cybertrone (#32997) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

úgy hogy 600 nap kell az őstaghoz!

Meg miközöd hozzá?
5 éves hozzáállás........

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#33003) F_Zolee válasza }{3@Đ$}{0ot (#33002) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hozzászólások mennyiségétől is függ a rang. Amúgy meg mit számít?

(#33004) Def26 válasza }{3@Đ$}{0ot (#33002) üzenetére


Def26
félisten

Rangrendszer

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33005) Cybertrone válasza }{3@Đ$}{0ot (#33002) üzenetére


Cybertrone
veterán

Kicsit el vagy tévedve barátom... De Def26 fórumtárs belinkelte a dolgokat, amiből le lehet szűrni miért is vagyok őstag, és kb egy hónap mulva miért leszek addict :P Teccik, nem teccik ez van.... Amúgy nem mintha számítana, csak tudod mint ahogy senki sem, én sem szeretem ha kötöszködnek ;)

[ Szerkesztve ]

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#33006) lala42


lala42
őstag

Én a regisztrációs időmet tekintve már lehetnék főhadseregadjuntánstábornokifővezér is. :Y :DDD (hú de nehéz volt :B )
De ez a rang itt a ph.-n jelent valami előnyt? Jobban elhiszik egy őstagnak, vagy magasabb rangúnak amit ír, vagy mond?
Találkoztam már itt olyan nagy rangú emberrel is, aki égbekiáltó baromságot írt, azt bizonygatta, viszont kezdő játékos is tudott számomra értelmes és hasznos tanácsot adni. Pedig csak újonc volt az illető. :K

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#33007) Cybertrone válasza lala42 (#33006) üzenetére


Cybertrone
veterán

Talán hírdetéseknél jelent valamit... És személy szerint engem sem érdekel a rang, csak a ba*zogatást nem szeretem... ahelyett hogy nprmálisan válaszolt volna a hozzászólásomra, még azt hiszi meghekkeltem az egész ph-t hogy őstag legyek... Ugyan már :U :R

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#33008) madgie válasza lala42 (#33006) üzenetére


madgie
titán

Házigazdák főleg hülyeségeket szoktak összehordani :DDD

(#33009) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Szerintetek neki mi baja volt? Multigaming II-es szerver.

[ Szerkesztve ]

(#33010) Cybertrone válasza F_Zolee (#33009) üzenetére


Cybertrone
veterán

Esetleg kangörcs? :DDD :DDD :DDD Nem kell foglalkozni a sok bolondal... vagy 10* van kiírva hogy mindent lehet... NO comment! :K

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#33011) lala42 válasza madgie (#33008) üzenetére


lala42
őstag

Tudom :P :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#33012) Def26 válasza madgie (#33008) üzenetére


Def26
félisten

Te miért vagy házigazda? (lehet, hogy már kérdeztem, de elfelejtettem) :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33013) lala42 válasza Def26 (#33012) üzenetére


lala42
őstag

Mert Ő szokott megvendégelni ;] :DDD te kis kedvenc ;]

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#33014) Def26 válasza lala42 (#33013) üzenetére


Def26
félisten

Pff. ;]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33015) bognar110 válasza F_Zolee (#33009) üzenetére


bognar110
őstag

Lol ez bolond :DDD

(#33016) }{3@Đ$}{0ot válasza Cybertrone (#33005) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

kocka xD :DDD

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#33017) gergo0328 válasza F_Zolee (#33009) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát István (Soldier82) barátunk gyorsan felkapja a vizet és szavakban fejezi ki amit gondol. Ne vedd komolyan nem akart megbántani de nem tartozik a húdenagy játékosokba mint te. Most is beszélgetek vele TS-en és nincs vele semmi gond csak hát ő se szereti ha lelövik:D

(#33018) bognar110 válasza bognar110 (#33015) üzenetére


bognar110
őstag

Nem nem bolond biztos jogos volt. :) Most veszem észre hogy ismerős a neve. :)

[ Szerkesztve ]

(#33019) Źşë' válasza szacsee (#32929) üzenetére


Źşë'
addikt

húú köszi, ennek sok hasznát fogom venni! nem tudtam elképzelni mi a bánatért halkul le ha valaki hív skypon! :R már a skypeban kereste ma beállítást de sehol sem leletem :DDD

(#32928) pohár baserapes témával totál egyet értek... azon van mindenki hogy kijusson megvédeni a pontot stb... erre pukk és belefutsz a bázis bejárata elé elhelyezett aknába! na ennél nagyobb gyökérséget és gerinctelen dolgot nem nagyon ismerek bc2ben... meg mikor a szerencsétlen egy orrú becénégyezi a helit, vagy épp ellopja a te csapatod járműveit... :W elvből nem lopok a boltban sem, illete sz*rok a szomszédom bejáratához... :U és igen tudni kell játszani, éppúgy mint viselkedni!

(#32942) Def26 személyes tapasztalat a recon limithez: meg nem bírsz mozdulni, ahogy leteremsz csipa dördül halott vagy, és ez nem az miatt van mert van a mapon 2 csipa, hanem azért mert legalább 5en csipáznak! és ha nem bírsz megmozdulni, elönti a sz*r az agyad és jön az osztás és személyeskedés mert te nem tudod úgy élvezni a játékot ahogy szeretnéd, csipának potyognak a fregek, te leszületsz és meghalsz, ebben mi a nem érthető?! :U és igen szabi által emlegetett béna csipák mikor mást nem csinálnak csak durrogtatnak, és lufton kívül mást nem lőnek... ez a másik véglet amikor meg a saját csapatodban talán csak te egyedül harcolsz a szent cél érdekében, beleadsz apait anyait, de azok csak nubkodnak a dombtetőn egy bokorban... két véglet és szerintem nem véletlen próbálnak az adminok egy realisztikusabb állapotot csiholni a szabályokkal (hozzáteszem én is első soron cqról beszélek)

(#32948) gergo0328 nagy előnyhöz juttatja az tuti, méghozzá annyira hogy a verseny lényegében már akkor eldől mikor bemegy a csapatod szó szerint alázni a leszületőket... kb mint mikor bedobod a piranha mellé a fehér egeret...

(#32950) Dtomka említetted h a háborúban nincsenek szabályok, de ez nem is háború hanem csak egy játék! :D egy háborúban te nem fogsz egy szűk keresztmetszetű mapon az ellenfél letermőire lövöldözni... nem jó példa ide a valósággal jönni, mert az merőben más. Még csak a terepet sem úgy ismerik mint te az ellenség bázisát... hova teremnek(? már ha a semmiből elő tudnak jönni :DD) le az ellenség gyalogosai... valóságban max van 1-2 szabotőr akik ha nagyon ügyesek tudnak valamit kezdeni - és lássuk be annak lenni a valóságban se egyszerű.

(#32958) madgie nekem is 1 darab 460 1gb (mondjuk húzva van), dx11, fullhd és maxon minden kivéve az élsimi (2essel nem veszem észre, 4en már igen h füstben lemegy), és fix 60 vsync on-al - ez mindenre elég

(#32963) Cybertrone crysis 2 fullhdben, minden maxon, dx11es és textúra peccsel mennyivel megy? :)

(#32967) madgie múltkor fennvoltam valami magyar szerón, F_Zolee után mentem, és csipával eredtem be a sűrűjébe, mire elhasalt egy medik, azt felhúztam, elkezdett kapálódzni hogy csesszem meg a csipámat, ***- ért szedtem fel... és tudod mi volt nála? :DDD mg36, a lámája xD

(#32974) Gonz0 és akkor ha ő szereti ezt csinálni (baserape+aknázás), jön a kérdés, a csít hogyan működik?! adjatok már egy privát csitet :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#33020) nandor90 válasza F_Zolee (#33009) üzenetére


nandor90
csendes tag

Vissza terve a kepre.

A Killer095-os nemtolta piciket furcsan?

Csakmert:

PBBANS

(#33021) bognar110 válasza nandor90 (#33020) üzenetére


bognar110
őstag

Ő állítása szerint ellopták az accját és kipróbáltak rajta egy cheatet.

(#33022) Stunts666 válasza madgie (#32970) üzenetére


Stunts666
őstag

Én máson szoktam kiborulni: :D

1.) Gyökér sniper (egyébként én is sniperkedni szoktam :D): lő rám vagy tizet és egyik se talál, erre mortar (50-es rangal)
2.) Assault nem lő semmit csak 40mm. LOL. (szintén 50es rang körül)
3.) Engineer: semmit nem lő csak rpg. Szintén, szintén, szintén 50es rang körül.

Írok neki, hogy mi van nem tudsz lőni/tanulj meg lőni. Erre semmi válasz... Az ilyenekből sok van a normális szervereken. :((( HC-n annál kevesebb. Ezért járok HC-re. :DD

Ja meg nincs az a sok K*cs*g, aki arra veri, hogy kill camből megmondja, hogy hol vagyok... ;]

(#33023) gergo0328 válasza nandor90 (#33020) üzenetére


gergo0328
senior tag

Killer095 egy B.B-s tag és ahogy bognár leírtam ellopták és az ő accjával járt fel valaki a szerverekre és csalást használt ezért elég sok helyről bannolva van.(szerencsére magyar szeróról nem) de ha nem hiszed el hogy nem csaló akkor beszélj meg vele egy 1vs1-et és úgy is kiderül:D

(#33024) bognar110 válasza gergo0328 (#33023) üzenetére


bognar110
őstag

Ijj ezt majd megmutatom neki. :DDD Amit írtál :K

(#33025) Def26 válasza Źşë' (#33019) üzenetére


Def26
félisten

Ez egy hülye indok, hogy azért van csipa limit, mert nem lehet normálisan leszületni. meg megy a bokorban üldögélés.Mint írtam mivel jobb a medic újraélesztgetés, stb... semmivel. Vannak akik reconnal jobbak, vannak akik medicel jobbak, vannak akik tank mine -okat szórnak. Szvsz azért szarta így ki a játékot a Dice, mert ezt tartja kerek egésznek és szvsz a kasztokat nem jó limitelgetni, mert így a szerver adminja a saját kis elképzelt világa felé viszi a játékot.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#33026) madgie válasza Def26 (#33012) üzenetére


madgie
titán

Hogyhogy miért? Miért ne? :D

(csak voltam, nem írok egy ideje, de a nyugdíjkorhatárt még nem értem el :D)

(#33027) Cybertrone válasza Źşë' (#33019) üzenetére


Cybertrone
veterán

Cry 2 minden szarral dx11 high pack 80-90fps. Huzosabb helyzetekben 60fps...

"Pisztolycsővel a szájában az ember magánhangzókban beszél" ~Harcosok klubja! Origin: Cybertrone, Steam:nLali85 * HTC One X white...

(#33028) szabi62 válasza Def26 (#33025) üzenetére


szabi62
csendes tag

Nem a recon kaszt van limitálva csak a sniper weapon, akár 14 vs14 recon is lehet egyszerre a mapon :K

A "saját elképzelt kis világom" az az ESL vagy CB war szabályok, de úgy üres lenne a szerver :O esetleg még NO RULES ( ilyen szerver van több is), de nem ez a szempont a szerver olyan működtetéséhez, hogy mindig tele legyen és megérje fenntartani.

Lehet, hogy sok olyan szerverrel találkoztál, ahol az adminok olyan szabályokat hoznak amik a saját játékuknak legjobban megfelelnek, de nézd meg, hogy ott milyen a látogatottság :DD

" Ha még sohasem győztek le, az nem azért van, mert te vagy a legjobb, hanem azért, mert még nem találkoztál azzal aki nálad is jobb"

(#33029) Drang.hu


Drang.hu
csendes tag

(#33030) gergo0328 válasza nandor90 (#33020) üzenetére


gergo0328
senior tag

amúgy te az összes itt szereplő játékos nevet lepörgetted PBbans-on vagy ez már automatikus nálad?

(#33031) killer095


killer095
őstag

Na nandor 1. nem vagyok csiter PBBANS-on azért vagyok fent mert egy jó fél éve egyik
"haverom" a barátlistárol lenyulta az accom és valami szar hacket használt azóta a szerverek jó 20%-ról levagyok bannnolva.
2. ha szerinted hacker vagyok vagy mások szerint akkor nyugodtan vegyen fel Xfire:ragu95 1v1 aztán majd meglátjuk:)
Na Páá :)

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#33032) nandor90 válasza bognar110 (#33021) üzenetére


nandor90
csendes tag

Elopni? Hogy tudja vki. elopni az EA-s accountod? Max. ha oda adod de ki ad oda ilyent vkinek? Ingyenes online okes. de ilyen nem.

Tobi: Miert is? bfhu-ra ugyse tud felmenni. PBBANS+GGC Stream. GGC Streamnel meg latom hogy a meglevo bannolt csalot mar kirugta a szerver es ezt listaza. Van meg par magyar a listan. Ott mar egyszeru a dolog kiirja ki altal lett vki. bannolva stb. Sok szerveren mint a cBc ott is GGC Stream fut. De sokkan inkabb a PBBANS-ra hivatkoznak.

Killer095: Mar megbocsas miert kellene vki. hogy higyjen neked, ismer vki. szemelyesen aki volt mar nalad? Igen/nem Meg nemhinnem hogy 1v1 csak ugy osszejonne. A warszerverunkon is GGC Stream megy. Olyan szervere ahol meg nincs stream kizart hogy jatszani fogok vkivel 1v1-t.

[ Szerkesztve ]

(#33033) gergo0328 válasza nandor90 (#33032) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én pl odaadtam addig az accomat amíg nem volt gépem, waits-nek akit ugye te is ismersz,hogy vietnámozhasson. Nálad se volt senki nem így még azt se tudod bizonyítani semmivel se hogy férfi nemű vagy...

(#33034) Gonz0 válasza gergo0328 (#33033) üzenetére


Gonz0
tag

tévedés..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#33035) gergo0328 válasza Gonz0 (#33034) üzenetére


gergo0328
senior tag

igaz rosszul fogalmaztam így reggel. Nem voltam nálad hogy elhigyjem hogy férfi nemű vagy. Mondhatja itt nekem Rhyn hogy az de hát "hiszem ha látom".

(#33036) eugabesz válasza Źşë' (#33019) üzenetére


eugabesz
őstag

A skype-ban van a beállításoknál olyan,hogy automata hangerő szabályozás,nekem szinte mindent leszabályozott,ha futott a skype,ha nem.Ha kikapcsolod,minden ilyen nemű gondod megszűnik.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33037) v!ct0y válasza killer095 (#33031) üzenetére


v!ct0y
veterán

1v1 el akarod bebizonyítani, hogy nem vagy csaló ? Ne nézz már másokat ennyire hülyének..

(#33038) gergo0328 válasza v!ct0y (#33037) üzenetére


gergo0328
senior tag

miért mi ötleted van neked? vagy menjenek fel egy szeróra ahol a tömeget tudod lőni. Ugyan már :W

(#33039) nandor90 válasza gergo0328 (#33033) üzenetére


nandor90
csendes tag

Sanyiharcost ismered? Na o volt nalam...

(#33040) v!ct0y válasza gergo0328 (#33038) üzenetére


v!ct0y
veterán

Te akkor is benyomnád a csítet ha épp azt akarod bebizonyítani, hogy nem csalsz ? :U

(#33042) gergo0328 válasza nandor90 (#33039) üzenetére


gergo0328
senior tag

persze hogy ismerem. De nem az a lényeg. Akkor most mondhattam vna a HUN4CE klánnak hogy volt nálam klántársam és tudja hogy nem csalok de kétlem hogy elhitték vna. Szval ez hogy ki ismer ki kinél volt lényegtelen. Aki annyira ügyes hogy lecsalózzák az próbáljon felemenni BECUP-ra és mutassa meg a tudását.

Amúgy te tényleg honnan vetted hogy kikeresd PBBans-ból? Csak kíváncsiság:DDD

1vs1-ben kiderülne mert ha lenyomod akkor publicon is le tudod nyomni és tessék. Gyusza Publicon is kemény és 1vs1-ben is szépen lelőtt,de én is belőttem.

Közben kikerestem a stat-ot és kétlem hogy egy cheaternek 1.02-es K/D-ja lenne...akkor nagyon nagyon béna csaló az illető:D

[ Szerkesztve ]

(#33044) nandor90 válasza gergo0328 (#33042) üzenetére


nandor90
csendes tag

Miert kell mindig az oreg tortenetekkel jonni. Mindenki loheto enis belottem mar gyuszat nem gond. Itt ebben a jatekban leginkabb a pc beszel. Most nemfogok jatszani emberkevel akit a PB megfogott ezt megkene erteni amugy itt a kep:

Ez csak 1resze az oldalnak van ennek igaz eleje ez a bfhu-n levo emberek kirugott resze.

(#33045) eugabesz


eugabesz
őstag

A mérvadó úgyis inkább ez,ezek már tuti csaltak. :((( :K

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#33046) Gonz0 válasza gergo0328 (#33042) üzenetére


Gonz0
tag

Mondjuk a GOL stat elég gyanús: 29% accuracy mellett 71% headshot ratio? ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#33047) madgie válasza nandor90 (#33044) üzenetére


madgie
titán

Egyébként miért dob ki az md5tool miatt?

(#33048) Gonz0 válasza madgie (#33047) üzenetére


Gonz0
tag

Szerintem az MD5tool azt jelenti, hogy vmelyik játékhoz tartozó fájlt megpiszkálták és nem stimmel a checksumja. Persze lehet, hogy tévedek..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#33049) madgie válasza Gonz0 (#33048) üzenetére


madgie
titán

Van benne valami :)

(#33050) nandor90 válasza Gonz0 (#33048) üzenetére


nandor90
csendes tag

Ez egy jo kerdes de talan erre a legjobb valaszt neked az x22 tudja megvalaszolni, hamar ddos-ra kepes volt 1hete,igaz sikertelenul:D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.