Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#22001) Źşë' válasza ciry (#22000) üzenetére


Źşë'
addikt

ez a videó a tiédhez hasonlóan kezdődik :DD és valami faszedéssel végződik :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22002) WhiteWalker válasza bul07 (#21998) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

LOL ez milyen felbontás??? :Y 640*480 dx8??? :Y
Bocs de ez unfair..... :U

(#22003) bul07 válasza WhiteWalker (#22002) üzenetére


bul07
nagyúr

semmi gond
mondjuk a kis képen ott a felbontás sőt a kép mérete formátuma is 1680X1050 264K jpg
low grafikai beállítás és dx9
egy 9800 VGA-tól nem is sokkal több telik ha 100 körüli FPS-t akarok

amúgy meg igen jól jön ha bokrok vannak mert szépen lehet látni a mozgó ellenfeleket nem takarja őket semmi

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22004) Źşë' válasza WhiteWalker (#22002) üzenetére


Źşë'
addikt

én így k**va nehezen tudnék célozni, ez sztem inkább hátrány mitsemhogy előny, a fa lombkoronája eleve takarna egy snipert, nem is beszélve a törmelékek pixelesedéséről, ha megbújna mellette valaki sztem nem tudnám sűrűn kiszedni headsottal, nemhogy kiszedni de még észrevenni se nagyon sztem

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22005) ciry válasza Źşë' (#22001) üzenetére


ciry
őstag

Így kell fenyőfát lopni háborús övezetben :D
Ezt a drivert feltotla már valaki? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22006) Def26 válasza ciry (#22005) üzenetére


Def26
félisten

Én megvárom a tapasztalataitokat a driverrel. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22007) Źşë' válasza ciry (#22005) üzenetére


Źşë'
addikt

és fel aprítani :D

(#22006) Def26 hát igen, nv mostanában nagyon trágya drivereket csinál... :s

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22008) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Mindjárt felrakom a drivert az mondom. Amúgy nálatok jó a multi? Ha rá akarok menni egy szerverre, állandóan azt írja, hogy elvesztette a kapcsolatot a szerverrel és később próbáljam újból.

(#22009) Źşë' válasza gamek!ller (#22008) üzenetére


Źşë'
addikt

tegnap este nekem is csinálta kb 3x, de kiléptem az accomból és vissza, und jó lett :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22010) gamek!ller válasza Źşë' (#22009) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Próbáltam 2szer is, de nem lett jó. Milyen telepítője van már az új drivernek.. LoL

[ Szerkesztve ]

(#22011) harry3


harry3
őstag

Jó régen írtam.
Miért van, hogy Windows 7-el low és medium beállítás mellett is ugyanannyi fps-em van? Az is 30 alatt. Próbálgatom, de nem tudom megfejteni a W7-et.

(#22012) ciry


ciry
őstag

Kipróbáltam az új drivert, eddig jó.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22013) bul07 válasza harry3 (#22011) üzenetére


bul07
nagyúr

dx verziót is állítsd hátha az megoldja a gondodat

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22014) r-chee válasza harry3 (#22011) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem is volt ilyen problémám nem is olyan régen. Először csak néha volt lomha a játék a megszokotthoz képest, aztán már tök mindegy volt, hogy medium-on játszok vagy FULL low-on (értsd: külön a setting.ini-ben is minden értéket low-ra tettem), ugyanúgy akadozva ment a játék, minimális FPS különbséggel. A Windows 7 már elkerülte a fél éves szolgálati idejét. Oprendszer reinstall után megjavult a helyzet (játék újratelepítésével nem). Be volt fásulva már szegény Windows-om.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22015) WhiteWalker válasza bul07 (#22003) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

persze láttam a felbontást a képen.... ;) , csak már annyi mindent hallani,hogy igy meg úgy butitják a grafot , hogy előnyt nyerjenek egyesek.... :U

(#22016) bul07


bul07
nagyúr

áll mint a cövek
[link]

nem tudom hogy miért de mintha egyre több csalóval találkoznék és a pb nem csinál semmit

Źşë' elmentél csak maradtam a pálya végéig ez jött össze [link][link] ráadásul nyertük is a meccset

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22017) r-chee válasza bul07 (#22016) üzenetére


r-chee
őstag

A csalók kapják a cheat programjukhoz a frissítéseket, az ellen meg sztem nem tud tenni semmit a PB, legalábbis a jobb fajta programokkal szemben nem.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22018) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

1 hetet hagytam ki annyira felhúzott a baseramp az utolsó játéknál. Most unatkoztam, gondoltam felnézek. Első szerveren ahol voltam kb 2mp-ig éltem és már kaptam is kezdőn, 3 enemy tank volt és még a saját helinket is ellopták és azzal is lőttek. Semmit nem tudtunk tenni. Második szerverre amire felmentem, ugyanez, nem is próbáltam meg semmit tenni.
3. szerveren tudtam játszani úgy 5 percet amíg volt admin. Az admin lelépett, olyan baseramp kezdődött, hogy még olyat nem láttam. Minden járművet ellopott az enemy és jött kezdőre. Vicc volt az egész. Ha így folytatódik eladom a játékot.

(#22019) Def26 válasza gamek!ller (#22018) üzenetére


Def26
félisten

Néha vannak ilyenek, de szvsz azért még mindig nem ez a jellemző. Medal of honor sokkal szarabb.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22020) gamek!ller válasza Def26 (#22019) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Én játszottam a beta-val, nem jött be..

(#22021) Źşë' válasza bul07 (#22016) üzenetére


Źşë'
addikt

hát már túl késő volt vagyis túl korán :DDD de a panama canalos meccs iszonyat jóra sikeredett, látszott h nem voltak csiterek ott, voltak jó játékosok, de a csaparmunka segítségével megnyertük

ami képet bul07 belinkelt, azon a mapon volt egy olyan gyerek aki folyton bepattant egy tankba és kivonult jó messzire a pálya szélére, és onnan lövöldözte a heliket!!! bullal heliztünk és egymás után 5x szedett ki minket tankkal!!! ráadásul a pálya másik végéből!! persze írta h nem csítel a kis mocsok, de ezek után az ember mit gondoljon? + volt egy olyan h saját magam mentem helivel, és ahogy megpillantott az a bizonyos tank, kapásból 100%osan jött felém a gépágyú tűz! nagyon érdekes volt :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22022) r-chee válasza r-chee (#22017) üzenetére


r-chee
őstag

...Úgy másfél belemerültem a csíterek világába, mert kíváncsi voltam, mivel és hogyan ügyeskednek. Először is létrehoztam egy új soldier nevet (LINK - találó egy név lett :) ).
Másodjára jöhetett vmi program felkutatása. Hamar találtam is egyet. 15$ egy hónapra, ami forintálisan ~ 3500FT/hó. Plusz a kockázat, hogy ugorhat a CD-kulcs.
Nem kifizetődő buli ez, s a progi alkalmazása a játékélményt eléggé lerontja, még unalmasabbá teszi, persze statvadászoknak mást jelent a játékélmény.

Miután megvan a webes felületen a reg, ugyanonnan egy egyszerű kis progi letölt (818kb az gész becsomagolva). Kicsomagol, indít.

Bejelentkezés előtt egyből frissítések után kutat a program:

Frissítés megvolt, bejelentkezés a cheat program szerveréhez:

Ki lehet választani, melyik játékhoz fizettünk be a cheat-hez (asszem 4-5 volt, de MoH is ott volt köztük, pedig akkor még meg sem jelent!!, beta talán már futott, nemtom):

Játék indítását követően DEL gombbal előhívható a futó cheat progi menüje.
Beállítások sora fogadja a csítert:

Beállítható, hogy mit lássak az emberekből, csontvázat, vagy dobozt (hitbox?), stb.

További beállítások:


(Itt durva, hogy a fejre (head) célzáson kívül beállítható nyakra, mellkasra és lábra is a célzás, tehát nem lesz feltétlenül lőn a csaló csak fejeseket, s ezek a testrészek játék közben akármikor átállíthatók!)




Élesben:

Rögtön a spawn pontok helyének jelölésével kerülök szembe. Gondolom az ellenség bázisán is ugyanígy láthatóak...

gameplay1
gameplay2
gameplay3
gameplay4

Pár minimális beállítással tökéletesn láthatók az ellenséges személyek pozíciója, távolsága és helyzete is (áll/guggol). Minél töb ba beállítás, annál csicsázottabbá válik a képernyő, szinte úszik minden a piros-kék-sárga-zöls stb színekben, ami elég zavaró.

Tapasztalatok:

Auto célzás olyan mértékben durva, hogy pl. az alap PKM medic fegyverrel olyan messziről ki lehet szedni az enemy-t, hogy nem is látom a célkeresztben, csak a pirossal megjelölt emberből vmit. Kicsit sem feltűnő... Amúgy az auto célzás marha idegesítő, mert automatice ráhuzza a fegyvert az ellenre, majd a másikra, meg a másikra... Balra akarok fordulni, de az jobbra fordít rá egy általa jónak ítélt cépontra. Auto célzás auto tüzeléssel meg egyenesen kiakasztó. Már csak egyb auto futás mód kéne, s belép az ember, kiválasztja kasztot, elmegy kajálni, addig a gép játszik...
Beállítottam csak azt, hogy lássam a csontvázakat, ellent és friendly-t egyaránt. Így közel átlagosan játszottam, hiába láttam az ellent, sokszor lelőttek. Többi bekapcsolt funkcióval is haltam azért rendesen, egyik kör (conquest) only cheat-tel 68/45-ös K/D-t szedtem össze, mellé vmi 7000+ pontot, csalás nélkül45/38 jött ki. Béna csíter lennék/voltam :). Eredménytáblázatban volt pár érdekes ember 90/58-as, 102/75-ös K/D-vel. Ott magamból kiindulva tuti ők is csaltak.
Öt lejtászott kör után 3-as rangig jutottam. Időben ez 1h45min volt. Mint fent is írtam, számomra csak lerontotta a játékéményt a csítprogi használata. Eleinte még okés, de haram beleuntam az ide-oda rángásokba, a teleszínezett képernyőbe, ha lőttem egy headshot-ot kikapcsolt célzással, akkor is lapultam egy darabig, nehogy feltűnjön valakinek valami. Meg aztán sokszor így is egyhangú a játék - főleg "ismerősök" nélkül" -, a mindenkit látok effekt még tovább fokozza az egyhanúságot, unalmat. Akinek csak mások legyalázása a fontos, nyílván máshogy gondolja a programja mögött. Kipörgeti a karekterét, és megy másik játékba újabb 15$ dollárért, vagy többért.

Ugyebár öt kör erejéig használtam csak a progit conquest játékmódban, de azt is elég nagy kockázatnak éreztem a CD-kulcs lehetséges elveszítésének szempontjából. Mindenesetre úgy látom, az, hogy a program frissítgeti magát, könnyen azt eredményezheti, hogy valóban PB Undetected legyen. És ez csak egy program a sok közül, s nem is tud mindent...

Miután elegem lett a tesztelésből és a CD-kulcsom további veszélyeztetéséből, levontam a következtetéseket a programmal kapcsolatban, megcsináltam a fenti képernyőmentéseket, s elküldtem e-mail-ben a cheat progit kínáló oldal linkjét, a program letöltésének linkjét és a bejelentkezési adatokat a Punbusternek és a PBBans-nak egyaránt, hátha tudnak kezdeni vele valamit.
Választ ezidáig egyik helyről sem kaptam, amit kicsit elszomorítónak tartok.

Legjobb védekezés a csíterek ellen olyan társaságban játszani, ahol az ember "ismerősökkel" játszik, s vannak aktív adminok is a szerón, vagy a háttérben.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22023) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Nah most egy darabig jol futott a BC2 de most megint hányadék.. De látom hogy a procim mind a 4magja 80%+on fut folyamatosan mig a GPUm 30-80% között ugral igy az fpsem 35-50fps közöt ugral és zselé zavaró... De persze masnak egy AMD 4magos 3,6ghz-es procival fut vagy 100fps-el... Az a 300Mhz ennyit jelentene?....

(#22024) r-chee válasza r-chee (#22022) üzenetére


r-chee
őstag

Kimaradt: ...Úgy másfél hónapja (...)

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22025) ADAM1337 válasza r-chee (#22022) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Szomorú... :W

(#22026) knbs válasza r-chee (#22022) üzenetére


knbs
senior tag

Szerintem ezt toroltesd! Nem bantani akarlak, de minden nagyobb jatek forumjarol eltuntetik az ilyen postokat.

Nem azzal van baj hogy leirod, hanem hogy ezaltal is terjed a dolog. Aki picit is jobban benne van a multizasba az pontosan tudja hogyan is mukodnek ezek, szerintem egy jatek igen olvasott topicjaban nem kene ezt igy kitenni.
Foleg hogy szinte mindenre kiterjedo leirast adtal, innentol mar gyakorlatilag nem kell sokat faradoznia az illetonek aki kedvet kap hozza, hogy csaljon, mivel komplett leirast adtal a kezebe :(

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#22027) WhiteWalker válasza r-chee (#22022) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

köszi hogy megosztottad velünk eme "cselekedet" és a működést is.... :R Remélem a PB készitők tesznek valamit az ügy érdekében ;] , gondolom nekik is van már tudomásuk erről..... :U

[ Szerkesztve ]

(#22028) Def26 válasza r-chee (#22024) üzenetére


Def26
félisten

Legalább egy "kösz bazdmeg" -et elereszthettek volna. :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22029) r-chee válasza knbs (#22026) üzenetére


r-chee
őstag

Miért ne írhatnám be ide? Ez egy OFF topik, a játék ON topikja ITT található. Az egy dolog, hogy elöbbi jobban pörög, mint utóbbi.
Én csak CoD2 óta vagyok bent mulizásban, de fingom sem volt eddig, milyen egy csít progi, de ez után sem látom az egész jéghegyet, igaz nem is akarok többet látni belőle.
Mindenre kiterjedő lerást nem adtam, mert a program kínálta lehetősgéek felét ha kipróbáltam, s az írásban is próbáltam minimálisra szorítani a tippeket.
Mellesleg a csalás itt elsősorban pénzkérdés, mert ugye először is ki kell fizetni, amit elsősorban online intézett utalással tehetsz meg, ergó nem fognak taknyos kölykök belefogni. És ha már nem kissrácok fognak neki, nyilván vannak olyan értelmi szinten, hogy az írásom nélkül is elboldogulnak, kihasználva a netes keresőkke talált végtelen segítséget, útmutatást.

A program menüjét azért tettem be írásba, hogy mindenki lássa, kb. milyen lehetőségek állnak egy csíter előtt. Ha nem tetszik az írás, el lehet menni modkerbe panaszkodni.
Én felvállaltam az írást, tökéletesen tisztába voltam vele, hogy ettől kezdve lehetek megbélyegzett, számkivettet stb., hiába csak egy nap használtam a progit, és a regem is már több hete lejárt, s admin sem vagyok (igaz, progi kipróbálásakor még az voltam).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22030) Allien válasza WhiteWalker (#22027) üzenetére


Allien
veterán

Bocsi, de ne nevettesd ki magadat! Még hogy lenne változás, ne viccelj! Hiszen pont ŐK üzemeltetik azokat az oldalakat IS! :K Hiszen, jogilag nem tehetnek semmit se ellenük közvetlenül. Aki alkalmazza, csak az ellen lehet tenni! Ha elkapják. ;)

Battlefield 2142-ben Alien69 ''the ACE'' | -=SoG=-Alien by Battlefield 2 | Hot Jazz Band 20(05). Jubileumi koncert |

(#22031) r-chee válasza Allien (#22030) üzenetére


r-chee
őstag

Lehet, hogy van bent valami...Egyszerre kardot és pajzsot kínálni jó bevételi forrás lehetne nekik. Ha jól olvastam, a PBBans-nak csak támogatói vannak, más bevételi forássuk nincs, szal nem profitálnak a csalók elleni védekezésből. Punkbusterrel (evenbalance.com) karöltve simán készíthetnek cheat programokat, aztán egyszerűen csak bebuktatják saját előfizetőik egy részét :U . Tiszta összeesküvés-elmélet :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22032) WhiteWalker válasza Allien (#22030) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Válaszolok a te válaszoddal:
"Bocsi, de ne nevettesd ki magadat! " és szerinted mégis ki tesz ellene valamit??? :W
Mert szerintem senki....Pont lesz@rják az egészet...ez itt a gubanc...én ezért pénzt adtam és nem is keveset,azt hiszem elvárnám ha a körmükre néznének az illetékesek és nem csak úgy immel-ámmal....a PB meg kiszúr 1-2 játékost hogy csal,elhitetve azt ,hogy remekül működik az anti csiter programjuk.... ;]

Sajnos ott tartunk hogy a virus irtó cégek (nod,norton stb lóf@szt sem érő programok) kpacsolatban vannak a virus irókkal és hekkerekkel...." vedd meg a mi szoftverünket mert az jó..." :U

[ Szerkesztve ]

(#22033) Źşë' válasza knbs (#22026) üzenetére


Źşë'
addikt

aki eddig nem csalt az ezek után miért tenné, a poén az a dologban h ezért kevés tizenéves fizetne magyarországon sztem... tuti nem venné meg apuci ezeket a dolgokat, aki meg csítel az már régóta teszi :s egy részletes szemléltetése a dolognak, én sem hittem volna h ez így megy itt is... :s gta4 nél vannak asi fájlok, bemásolom, játékban előhívom a megfelelő key-el a menüjét és használom, de gta4 és bc2 merőben más... gta4ben egy normál asi mellé nem jár auto aim... gta4be csak funként használnak csitet legtöbben free modban, ökörködés stb... és nem pusztán stat hajhászás miatt (van olyan is, de kevesebb - acsivment vadászok akik azért csalnak h megszerezzenek mindent amit csak lehet, de akkor mi a lényege az achivementeknek :F :F .

Mélyen elítélem az ilyen embereket, h ezt tartják fontosnak az életben - játék = kikapcsolódás, szórakozás (legalábbis nekem - akinek meg nem azzal komoly gond lehet szociális téren)

(#22029) r-chee pörög a topik mint a lengyel flexx :DDD :C :U

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#22034) Illusion1010 válasza r-chee (#22022) üzenetére


Illusion1010
senior tag

De szuper, hogy Illusion hack-nek
hívják ezt az izét :(

(#22035) Illusion1010 válasza r-chee (#22022) üzenetére


Illusion1010
senior tag

De szuper, hogy Illusion hack-nek
hívják ezt az izét :(

(#22036) Def26 válasza Illusion1010 (#22035) üzenetére


Def26
félisten

:DDD nicked alapján szar ügy.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22037) Zolás válasza Illusion1010 (#22035) üzenetére


Zolás
addikt

Lebuktááááááál :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#22038) ciry


ciry
őstag

Ma 3-szor is kinyirtam egy kupacban lévő osztagokat (PP2000+pisztoly), úgy, hogy csodálkoztam, hogy ilyet is tudok :D
Rendesen Rambonak éreztem magam, Superheronak vagy a faszomtudja :DD
[link]
Nem olvastam végig a hsz-eket, sorry

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#22039) r-chee válasza ciry (#22038) üzenetére


r-chee
őstag

dupla :W

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22040) r-chee válasza ciry (#22038) üzenetére


r-chee
őstag

Legyél Superhero és akkor összefoglalhatod videóban az ámokfutásaid The Superhero movie néven :D .

Illusion1010: A nevedet látva gondoltam is egyszer akkor magamban: "Ez sem tudott feltűnőbb nevet választani..." :D :D

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22041) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Voltam az előbb egy olyan szerveren, amin ha baserampolt valaki, a szerver megölte. 1 hét után újra tudtam élvezni a játékot. :C

(#22042) r-chee


r-chee
őstag

Hogy lehet multiban átkapcsolni külső nézetbe? Nem tudok rájönni. Kéne csinálnom pár külső nézetes videót :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22043) gamek!ller válasza r-chee (#22042) üzenetére


gamek!ller
senior tag

Jarmuvon belul a c betuvel, siman nem tudom.

(#22044) Def26 válasza ciry (#22038) üzenetére


Def26
félisten

Én csak annyit mondok erre, hogy csíter... :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#22045) Illusion1010 válasza r-chee (#22040) üzenetére


Illusion1010
senior tag

:D

Ha már itt tartunk, mutatnám én is az össze csitelt 12 platinámat :)

[link]

Az M60-ra vagyok a legbüszkébb :) Hányszor ugattak le érte :DDD

(#22046) bul07 válasza Illusion1010 (#22045) üzenetére


bul07
nagyúr

nem is sejtetem hogy ennyire osztja a fejeseket a GOL Sniper Magnum fegyver

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#22047) F_Zolee válasza r-chee (#22022) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ez elég elszomorító, hogy majd 2 órányi játék után se bukik le az ember. De valószínűleg más többet is nyom(ott) vele. :( Az meg pláne örömteljes ha beküldött anyaggal se kezdenek valamit.
Amúgy tegnap olyan élvezetes volt, hogy egész nap nem volt netem. :W

[ Szerkesztve ]

(#22048) r-chee válasza F_Zolee (#22047) üzenetére


r-chee
őstag

Ha nem lenne netem és itthon lennék éppen, nekem az olyan lenne, mintha nem folyna a csapból a víz :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#22049) knbs válasza r-chee (#22029) üzenetére


knbs
senior tag

Mea culpa, beneztem a topikot neharagudj.

A bugyi nem a legjobb dolog a világon. De közel áll hozzá

(#22050) r-chee válasza knbs (#22049) üzenetére


r-chee
őstag

No problemo ;) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.