Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18051) Źşë' válasza Gonz0 (#18027) üzenetére


Źşë'
addikt

ki járatja le magát? megmagyarázol mindent, mintha muszáj lenne. aki személyeskedett és reagált a legelső hszemre azt pont te voltál :)) miről beszélünk?! a fal a hülye meg én hogy játszom mi?

am nem volt célom a telitalálat hisz ez fórum és nem torpedó, az hogy mennyi eredeti játékom van az csak azt tükrözi h mélyen elítélem a warezt, de egy ilyen játéknak a sorsa csak warez lehet ja meg kuka ha már megvan! mert te biztos megvennél olyan farmert ami rongyos és piszkos (de nehogy félreérts, ezt a farmert még csak el sem lopnám)... kb ilyen, de ezt sem érted ahogy látom, példa példa hátán csak értelmezni kéne tudni. (és nem a kifogásokat keresni minden egyes mondatomban).

az olyan hszt elolvasom ami érdemleges, ami a játékhoz tartozik és nem böfögni járok ide (no komment), a ph szerverről szóló dolgokat nem szoktam ugyanis az nem rám tartozik, meg csak pár emberre aki feljár, uh már csak ezért is lehetne egy külön topikot készíteni vagy a helyére írogatni.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18052) ADAM1337 válasza gabipaci (#18029) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Látom még mindig nem érted nem a rape-elésről van itten szó, hanem egy heli kb 2percet él mert a sok hülye a protected zone-ból kifeélé lő az AA-gun-al ez a gond így kb mintha kivettétek volna a helit mert kb a map 30-40%-án lehet vele mozogni.

(#18053) Polllen válasza ADAM1337 (#18052) üzenetére


Polllen
nagyúr

A 2-s szerveren azzal a 30-40%-kal egy srác elérte, hogy alig bírtunk mozogni...nem tudtuk becélozni tracker-rel, és nagyon jól mozgott...

ügyes kézben az a 30-40-s is nagyon sok...

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18054) ciry válasza gergo0328 (#18033) üzenetére


ciry
őstag

Én 4-szeres optikával tolom a csipát esetleg alappal, 12-szeressel ás red dottal már rég nem(utóbbival toltam a legtöbbet).
Igy simán lehet támadni.
A Type 88-as, az SVU és a VSS nem hegyen ülős fegyverek én őket biztos nem bántottam volna.

Jó volt a game, tetszett, hogy száguldó quad utasaként lelőttem egy sumákot 40 mm-es sotival :DD

Még mindig nem olvastam el mindent, de szerintem nem maradok le semmiről ha ez a tényállás nem változik. :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18055) WhiteWalker válasza KL (#18045) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

így igaz, maradjon csak a korlát :C

(#18056) gergo0328


gergo0328
senior tag

ma GL-el szedtem le a blacky helit:D eltaláltam a farokrotort és BUMM:D Vicces volt:D ;]

(#18057) gabipaci válasza gergo0328 (#18056) üzenetére


gabipaci
addikt

Na látod, mennyivel viccesebb mint a csipa :)

Ciry, akkor először olvasd el a topikot, és számold össze, hogy hányszor volt benne, hogy NEM LEHET KIVENNI FEGYVEREKET! Lehet külön csak fegyvereket tiltani, de annak meg nincs értelme.

Logitech hardware tester

(#18058) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Punkbuster update után is kilép, leszedek egy rivatunert, hátha túlmelegszik a VGA.

(#18059) ciry válasza gabipaci (#18057) üzenetére


ciry
őstag

Ja értem.

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18060) petXYZW válasza Źşë' (#17972) üzenetére


petXYZW
tag

OFF

Sajnos részben igazad van. A legnagyobb baj, hogy az EA részvényesei nem játszanak a BFBC2-vel csak az érdekli őket, hogy legyen belőle elég pénz.
Valószínűleg a fejlesztők szerettek volna hibamentesebb jobb játékot kiadni.

De véleményem szerint azért ez a játék még annyira nem rossz, hogy azért ne lehessen vele játszani, vagy megbántam volna, hogy megvettem. Más kérdés, hogy szerintem ez volt az utolsó DICE játékom, hacsak nem lesz valami nagyon nagy technológiai újítás. (pl.: működö favorit szerverlista :D ) Majd a BFBC10.

OFF vége.

A hitbox szerintem jobb lett, az SV98-al 16 óra lett meg a platina, 49% pontossággal ami a patch előtt nem ment volna. De még persze mindig előfordul, hogy vérzik, koppan aztán szalad tovább. Nekem is fel megy néha a vérnyomásom, de pár perc múlva már el is múlik. :))

[ Szerkesztve ]

(#18061) Bada Bing válasza petXYZW (#18060) üzenetére


Bada Bing
tag

Miért nem működik a Favourites?

(#18062) ADAM1337 válasza Bada Bing (#18061) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Ez valóban jó kérdés, nálam semmi baja sem volt soha se. :U
Anno patch-elgetésnél a friendlist szarakodott de az is csak 1-2 napig aztán fasza lett.

(#18063) petXYZW válasza Bada Bing (#18061) üzenetére


petXYZW
tag

A "History" működik a "Favourite" nem.

Persze még mindig lehet, hogy én cseszek el valamit, vagy csak nekem más elképzeléseim vannak a működéséről. :B

[ Szerkesztve ]

(#18064) Bada Bing válasza petXYZW (#18063) üzenetére


Bada Bing
tag

Nekem a Favourites is tökéletesen működik. A History eszembe sem jutott.

(#18065) Gonz0 válasza petXYZW (#18063) üzenetére


Gonz0
tag

Mi a baj a favorittal? Azt leszámítva, hogy a server browserben beállított filterek a favoritra is vonatkoznak, teljesen jól működik.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18066) creedszl


creedszl
aktív tag

hali mindenki, visszatértem a nyaralásból.

mivel nincs kedvem végigolvani a kb 1000 hozzászólást ami egy hét alatt keletkezett valaki összefoglalná nekem mik változtak?mert úgy látom az adminprogi új pluginekkel bővül és már jópár korlátozás megoldható.

Hulligaaan

(#18067) gabipaci válasza creedszl (#18066) üzenetére


gabipaci
addikt

4 sniper engedélyezett oldalanként (recon lehet több is) Ha létszámon felüli vagy, egy figyelmeztetés társaságában meghalsz (nem számít a statba)
A kettes szerveren van már főbázis védelem, nem lehet belövöldözni. Illetve kifelé sem sniper fegyverekkel. Térképek itt vannak.
Új TS3 van: IP: vps228.nlg.hu, Port: 9987
Ennyi.

Logitech hardware tester

(#18068) BalaNce87 válasza gabipaci (#18067) üzenetére


BalaNce87
addikt

Mondjuk annak már rég itt lett volna az ideje hogy respawnkor legalább 5mp-ig sebezhetetlen legyek vagy sebezhetetlen végig, mert valahol az a pár mp se elég pláne itt ahol mortarozzák a kezdő helyet.

(#18069) petXYZW válasza Gonz0 (#18065) üzenetére


petXYZW
tag

Mint feljebb írtam nem biztos, hogy a hiba a készülékben van. Lehet én nem tudom használni.

(#18070) gabipaci válasza BalaNce87 (#18068) üzenetére


gabipaci
addikt

Még várnom kell a fejlesztőktre, mert most a sok idióta azt csinálja, hogy mortarozik befelé, megöli a program, aztán vagy felébreszti valaki, vagy vár 15mp-et, és mortarozik újra...
Majd az lesz, hogy kétsze megöli a program, harmadikra kirugja, és ha visszajön folytatni, akkor következőre egy-két óra ban.
De ugyanezt megcsinálom minden fegyverre a főbázisról kifelé is.
Kivéve a légvédelmi ágyú és annak 10 méteres körzete.

Logitech hardware tester

(#18071) creedszl válasza gabipaci (#18067) üzenetére


creedszl
aktív tag

köszönöm az infót

Hulligaaan

(#18072) Gonz0 válasza petXYZW (#18069) üzenetére


Gonz0
tag

Attól még a hibajelenséget leírhatod, hátha tudunk segíteni.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18073) r-chee


r-chee
őstag

Érthetőbbé tettem szabályzatunkban a CG/RPPG-re vonatkozó részt, ill. került bele némi kiegészítés. Módosítások angolul le vannak fordítva, a német még várat magára.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18074) petXYZW válasza Gonz0 (#18072) üzenetére


petXYZW
tag

Nos azt vártam, hogy a "favoritok" úgy működjön, hogy azok a szerverek amelyeken, gyakran játszok - anélkül, hogy manuálisan a favoritok közé teszem - kerüljenek rá a listára. Ahogy a Winfos is naplózza a fájlok vagy programok használatának gyakoriságát. Ennyi.

De lehet, tudja is, csak béna vagyok. :F

[ Szerkesztve ]

(#18075) Gonz0 válasza petXYZW (#18074) üzenetére


Gonz0
tag

Sokkal inkább úgy működik, mint az explorerben a kedvencek avagy favorit menüpont. Amelyik weblap (szerver) megtetszik azt hozzáadhatod kézzel a listához. Én két dolgot hiányolok belőle. A játékon belül nem adhatod hozzá az aktuális szervert és a már említett szerver böngészőben lévő filterek.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18076) gabipaci válasza r-chee (#18073) üzenetére


gabipaci
addikt

:R

Logitech hardware tester

(#18077) Źşë' válasza petXYZW (#18063) üzenetére


Źşë'
addikt

előfordulhat, pláne ennél a játéknál. egy bizonyos program másképp reagálhat egy teljesen különálló gépen, erre már több példát is láttam, és pont ezért szép az informatika világa. egyik ismerősnél pl, indításkor megadta magát a securom valami okvál fogva és nem indult el a játék de egy csekkdiszk megoldotta a problémát

nálam a friend list új barát felvétel/invite nem működik néha, sőt bf statics oldal szerint megkaptam kb 960 killre a platinát, az sem semmi, és sok fegyvernél volt hasonlóképp
és igen ez a gém egy bughalmaz, eleinte nem irritálta a szememet a chat ablak de mostmár igen is szúrja a kék halvány sáv, nem is beszélve a befleshelő idióta szövegmegoldásokról, kiírja h elfoglalták c pontot, o mondom mintha nem látnám a saját szememmel, ezek minek bele?! tök feleslegesek, de látszik h nem játszanak a fejlesztők ezzel a játékkal, mert ellenkező esetben már kivették volna réges rég.... vagy megint várnak egy 3 hónapot és jön egy gigapecs ami kijavít minden szutyok hibát :W kb ugyan úgy mint az előző

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18078) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Na, kezdek belejönni. Még csak a második napom, de már annyit szedek össze egy meghalással, mint tegnap egy egész kör alatt. :DDD Jó kis játék, sniperrel lenni nem egyszerű. Tetszik, hogy egy kicsit fölé kell lőni, realisztikusabb és sokkal nehezebb, mint más játékokban.

(#18079) r-chee válasza Źşë' (#18077) üzenetére


r-chee
őstag

Ha ennyi bajod van vele, miért nem dobod már ki a Bad Company 2-det :F Hidd el, Neked és nekünk is könnyebb lenne ;) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18080) bunfi válasza Źşë' (#18077) üzenetére


bunfi
őstag

sőt bf statics oldal szerint megkaptam kb 960 killre a platinát, az sem semmi, és sok fegyvernél volt hasonlóképp A hiba oka nagyon egyszerű: a killcounter nem számolja az öléseket, mikor halott vagy. Tehát, ha meghaltál az előtt, hogy a célpontod is elvitted, akkor a csak a "csillagszámláló" tartja nyilván helyesen.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18081) rankesz válasza r-chee (#18079) üzenetére


rankesz
veterán

óóó de jó is lenne... :K
LAssan már nincs is kedvem a topikot olvasni mert folyton a flame meg a trollkodás megy 1-2 ember részéről

(#18082) F_Zolee válasza bunfi (#18080) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az nem lehet, hogy ha mástól vetted fel a fegyvert akkor azt számolja külön?

(#18083) bunfi válasza F_Zolee (#18082) üzenetére


bunfi
őstag

Nem. Ez sajnos így működik. Ha kilövitek egymást és te halsz meg később, akkor a staton nem jelenik meg, mint kill.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18084) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Kettő az egyben. :D

(#18085) jokeman


jokeman
aktív tag

Erre kérnék magyarázatot, mert láma vagyok a megválaszolásához.........

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#18086) Def26 válasza jokeman (#18085) üzenetére


Def26
félisten

Gondolom szórta a medkit -et mint állat. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18087) BandiHUN válasza jokeman (#18085) üzenetére


BandiHUN
veterán

supportból összejöhet...bár ilyen durvát még nem láttam én se. :Y
Egyébként a csapatod elsője se piskóta,no az viszont nyilván nem a csapattal+m-commal volt elfoglalva.
De lehet pont azért van a másik első,lehet medicelte a sok áldozatot,végülis 1 kill=1 revive... :DDD

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18088) Audifan válasza jokeman (#18085) üzenetére


Audifan
tag

:Y :Y

(#18089) Madn!ght


Madn!ght
addikt

Tegnap felülről ráugrottam egy tankra egy épületről, gondoltam engineer-rel jól megfurkálom. :)
Erre meglepetésemre meghaltam, olyan indokkal, hogy eltaposott. :Đ na eza mi :D

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18090) Gonz0 válasza jokeman (#18085) üzenetére


Gonz0
tag

Egyszer láttam egy ilyet.. csávó lesebezte a quadot alapon, haverja felült rá, aztán megjavította.. ezt csinálták ketten egész kör alatt..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18091) bunfi válasza Madn!ght (#18089) üzenetére


bunfi
őstag

Úgy, hogy sajnos hiba a tetején vagy két koordináta a háromból a tank pozíciójával egyezik. A DICE szerint meg a felette vagy alatt meg teljesen mindegy. Pedig nagy fun lenne felülről szétfúrni a tankot :)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18092) F_Zolee válasza bunfi (#18091) üzenetére


F_Zolee
veterán

Engem úgy ütött el egyszer, hogy mellettem volt. Tegnap meg az AT állványba "ültem" és rám tolatott a kedves csapattárs. Persze mindjárt szúszájd. :N

[ Szerkesztve ]

(#18093) Madn!ght válasza bunfi (#18091) üzenetére


Madn!ght
addikt

"a felette vagy alatt meg teljesen mindegy" - Ez aztán realisztikus :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18094) bunfi válasza F_Zolee (#18092) üzenetére


bunfi
őstag

Engem már legalább 20x ütöttek úgy el, hogy mellettem volt az ellenséges jármű és nem is orrszőrszálnyi közelségben. Sajnos ez az új update hozománya, mivel voltak gondok az elütéssel. De gondolom jönne a "jobbsi" magyarázat: ne akard 1 seggbeRPG után szétfúrni a járművet.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18095) F_Zolee válasza bunfi (#18094) üzenetére


F_Zolee
veterán

Enyhén gondok voltak az elütéssel előtte. Most meg már elég ránézned ha közelébe vagy. :F

(#18096) gabipaci válasza F_Zolee (#18092) üzenetére


gabipaci
addikt

Naés? Rám meg rámomlott a ház, pedig bent sem voltam...
De jót röhögtem :)

Logitech hardware tester

(#18097) F_Zolee válasza gabipaci (#18096) üzenetére


F_Zolee
veterán

Olyan is történt velem szintén. Mellette voltam csak...

(#18098) ciry


ciry
őstag

Ma nekem olyan bugom volt, hogy: bementem egy házba, ott lapitott egy gyerek a sarokban, fejen lőttem 40 mm-es sotival, felállt, lepisztolyozott mikor táraztam, majd összeesett és kiirta, hogy 40 mm-es sotival megöltem :Y
Tiszta vicc volt, vagy 3-4 mp-es késésben volt a történet :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18099) Źşë' válasza r-chee (#18079) üzenetére


Źşë'
addikt

kiemeltem mely sorokra helyezek hangsúlyt, és remélem nem veszi senki sem egyértelmű személyeskedésnek az adott sorokat, mivel elég soknak és kirívónak tűnik még szerkesztettem is a hszemet, ezt a fejlécet beleírva.

szeretlek benneteket ám, most már tényleg írom mivel csak olyanok torkollanak le folyton folyvást akik a hőn áhított pajkos póni szerveren játszanak, de mi lenne ha ezt a topikot meghagynátok nekünk sima bc2 játékosoknak? és Ti ph userek akik egy deka buggal nem találkoztak de annyira megvédik ezt a játékot valamiért érthetetlen (talán mert nekem a pepsi neve jobban tetszik mint a coca cola, vagy fordítva!) oknál fogva. Biztos vagyok abban hogy Ti még az ottani játékosok gondját/baját/sérelmeit is teljesen ok.nak veszitek, nem is kell megérteni semmit és senkit sem, így hát megkérlek benneteket hogy a tevékenységeiteket folytassátok pl a te logoutodban vagy nyissatok már végre külön helyet mert csak tőletek jönnek negatív hszek személyem irányában ill még más személy irányában is, az elmúltak függvényében persze. Am r-chee téged becsüllek a legjobban, mivel nem "oltasz" a szó szoros értelmében, hanem csak szimplán kifejezed irányomba a nem tetszésedet!

Én úgy érzem senkit sem bántottam, max egyeseknek is a száraz igazság fájt mikor megvédtem pár embert csak mert a sun server adminjai nem látták helyesnek azt ami tényleg nem helyes, non fair! cserébe meg jönnek itt olyan emberek akik azt sem tudják talán milyen bugok vannak a játékban mert játszottak a játékkal kb 40órát, de a fórumon a nap 24 órájában jelen vannak, valami csoda folytán, mindezt család mellett, igaz nem is rám tartozik csak engem elgondolkodtat.

(#18081) rankesz ha nincs kedved topikot olvasni miért olvasol? vagy ha csinálnátok magatoknak megszűnne ez a gondod, nem? de?! :D egyebet nem tudok elmondani, át kell menni máshova hisz ez nem PH! Sun szerver topik! legalább tényleg megmarad a mag.

szó mi szó sok dologban átláthatóbb lenne a topik, pl. nem lenne minden 2. hsz a szerverkonfigurálással kapcsolatos, és chat logoktól teleoffolt, ésatöbbi, és ez remélem nem csupán egy off hsz lesz a továbbiakban, csak mert úgy néz ki mintha kisajátítanátok magatoknak a szerveretek mellé mint valami TS szobát. :))

(#18080) bunfi amúgy többször is észrevettem h nem számolta fel a pontot, pl kiírta h kilőttem vkit, de semmit nem kaptam, se killt se pontot, uez volt mikor foglaltuk most valamelyik nap egyik játékban a zászlót cqban és 75öt kellett volna adnia, de valamiért ez kimaradt, ezt 2x vettem már észre.

(#18085) jokeman lehet h statpaddolni ment fel, és tényleg valakit lőtt és gyógyított közben, ill, tankkal foglalgatta a pontokat. múltkor nekem is érdekes kill/score érték jött össze, barátom meg is jegyezte és nekem is fennakadt a szemem rajta :D mondjuk ha azt veszed egy kill 50pont 10kill 500, és így jönnek még mellé a sallangok lesz belőle, 2-3000 sokszor.

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18100) r-chee válasza Źşë' (#18099) üzenetére


r-chee
őstag

1, Ha OFFOLSZ, ted OFF-ba
2, csipkebokor vessző
3, Ha mi nem írnánk ide, félhalott lenne a topik. Legfeljebb csak Te sírnál be ide párszor.
4, "át kell menni máshova hisz ez nem PH! Sun szerver topik! legalább tényleg megmarad a mag" - szerintem nem vagyok nagyképű, ha azt mondom, itt PH!-n mi vagyunk a BC2 topik magja
5, "nem látták helyesnek azt ami tényleg nem helyes" - ebbe belefájdult az agyam
6, tudunk a bugokról, hibákról, csupán legtöbben képesek vagyunk őket elfogadni, és magunk mögöt hagyni őket
7, már teljesen hiteltelenné váltál a szemünkben
8, Tapasztalatból hallottam, hogy a gamerek átlagéletkora kb. 25-45 év között van, és miért ne játszhatna egy családos ember, s miért ne tudna mellette a családjára is elég időt szentelni?
9, asszem most hívok egy mentőt...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.