Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19251) Źşë' válasza BalaNce87 (#19248) üzenetére


Źşë'
addikt

akk megnyugodtam nem csak nálam nem hal bele egy golyóba hcn, mióta raktam az m95re magnumskullot azóta szépen hullanak az ellenfelek! 1 lövéstől! ez így van rendjén :DDD ennek örülök h azért hc sem annyira hc, azaz ez sem kedvez annyira bizonyos kasztoknak, és nincs spot :Đ azaz félig wh :))

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19252) BandiHUN válasza BalaNce87 (#19250) üzenetére


BandiHUN
veterán

ejj,Mester,lennél egyszer valamivel 1 sor elejéig elégedett... ;]
Legalább próbálj meg valami JÓT találni az egészben :P

Spot meg lehetne csak squadon belül,amolyan kompromisszumként,vagy ami mégjobb,kitalálhattak volna egy "hallótávot",hogy mittudomén a 20 m-en belüli társak lássák csak,ami logikus is,hogy odakiáltok a többieknek...

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19253) Źşë' válasza BandiHUN (#19252) üzenetére


Źşë'
addikt

mindjárt másképp állna a legtöbb ember a spot témához! azaz sztem is jobb lenne

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19254) BalaNce87 válasza BandiHUN (#19252) üzenetére


BalaNce87
addikt

De komolyan be kell sírnom :D:D amúgy ezek a dolgok néha előjönnek már úgy is ritkán írok ide, de most tényleg iszonyat feldühített, kedvem van játszani de ilyenkor ezek nagyon kihoznak a sodromból. Elismerem hogy ha nem megy (ez szimplán szerencsétlenség), de próbálok nem ugyanonnan bemenni bázisra és mindig kiszednek valami szar smg-vel, és ez fárasztó tud lenni, és most ez független attól hogy hogy megy, mert ez ellen nem sokat tudok tenni. Csak ha nem lépek ki ilyenkor azonnal, akkor csak rosszabb lesz és átmegy az egész csak halok témába.

[ Szerkesztve ]

(#19255) bul07 válasza BalaNce87 (#19254) üzenetére


bul07
nagyúr

szerintem nézd meg hogy MGNM AM - Magnum Ammunition -al menyivel jobb ölnek a fegyverek
távcsövesnél nagyon kijön hogy egy golyó is elég nem kell duplázni de más fegyvereknél is észrevehető hogy sokat segít
én vagy a MGNM AM - Magnum Ammunition használom vagy a EXPLMK2 - Improved Demolitions-t ha robbantatni támad kedvem

mostanában azzal szórakozok hogy észreveszem az ellent a házba, körbedobálom a házat C4-el és ráomlasztom
van még egy amit a támadók nagyon utálnak
Laguna Presa védőnél lerombolom szándékosan az épületeket és a támadóknak nincs fedezéke mindent még a fa bódékat is
[link]

(#19213) F_Zolee: beállítottam igaz csak 60 FPS-re és így 95-100FPS-ről leesik 45-50-re
most majd úgy is megpróbálom hogy beállítok 100FPS-t

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19256) Zolás válasza BalaNce87 (#19250) üzenetére


Zolás
addikt

Kedvencem mikor a helivel feldobják a snipereket a mágikus torony tetejére. Se lelőni se kiirtani nem lehet onnan és oldalbaszedik az egész védő csapatot. Modnjuk multkor feldobtam 2 c4et kiirtottam vele 4 csipást de sajna maradt még és visszatermelődik a sniperteam. :DDD
bul07 ilyet szoktam én is játszani. Ráhajitok egy-két c4et aztán spuri és hadd szóljon :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19257) harry3


harry3
őstag

Felnéztem a vLr-re, az első kör nagyon jó volt, de utána jajj. Annyiszor lelőttek, főleg Tóbi. :P
Gondoltam abbahagyom, mert csak szerencsétlenkedek, mindig akkor haltam meg, amikor újratöltöttem, a helikoptert, meg sosem találtam el. :O Valakit meg is öltem, bocsánat.

(#19258) BandiHUN válasza BalaNce87 (#19254) üzenetére


BandiHUN
veterán

no hát igen...én hagynék szükitett módon potot a hc-ben is,pl.squadszinten,vagy esetleg ha le lehetne csökkenteni 1-2mp-re...az eredeti funkciója igy helyreállna jobban,és nem lenne egy wh-jellegű az egész,és több teret adna a taktikának is,mert igy ha lopózok,és valaki észrevesz,már fújhatom is,mert utána bújhatok akárhová,látnak egy ideig.
A killcam meg elemi dolog lenne márcsak a csalók miatt is,bár az igazi az lenne,ha a gyilkos szemszögéből menne fps-ben 1-2mp,és akkor még találgatni is kellene,hogy honnan is látni,amit ő látott :DDD
Igy meg nem hc-ben ez is egyfajta wh,mert amig tart a killcam,jó esetben meg lehet figyelni,volt-e más ott,avagy a dologban részt sem vevő emberek útját is meg lehet jegyezni,pl.1 lelőtt,nem láttam mást,de a killcamból látom,hogy volt ott 3 is,és merre mentek,már utána ez alapján indulok a revansnak... :U
Ez nem fer annak,akit eredetileg nem láttam volna meg,de az engem lelövő játékos képén sem volt adott esetben látható,mert pl.mögötte jött.

Zolás,mortart lehet rá küldeni...
Engem jobban piszkál,amikor a másik oldalon visznek fel a hegytetőre embereket,és 4 sniper+élesztődroid+lőszerraktár ontja 2 szakaszon is a skulót,mert ugye a kövi szakasznál is érvényes terület...szerencsére kevesen ismerik :DD
Bejutni nem lehet,jaja,csakhát a bc2-ben ugye le lehet ugrani akármekkora magasságból :U

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19259) Źşë' válasza Zolás (#19256) üzenetére


Źşë'
addikt

mortarral van rá esély h kiszedd, asszem nem lehet onnan bejutni a torony belsejébe

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19260) ForRedGlory válasza Zolás (#19214) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Népművészeti cserépedény. Megfelel? :DDD

Más:
Most beleolvastam a topicba kb 1.5 hónap után, és nem semmi változások vannak. LOL
Látom pár ember összeakasztotta a bajszát. Ez a köcsög/kocsog sztori kifejezetten szórakoztató. Meddig kell visszaolvasnom a vita kezdete érdekelne :DDD

(#19261) BalaNce87 válasza ForRedGlory (#19260) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ahhoz időgép kellene hogy megtaláld a vita kezdetét.

Hát lehet az lenne hogy ott kezdődött az egész hogy létre lett hozva a topic:D

[ Szerkesztve ]

(#19263) ForRedGlory válasza BalaNce87 (#19261) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Hm... megvan a megoldás. Beírom ide a keresőbe, hogy kocsog, aztán az első hozzászólásig visszapörgetem a topicot :D

(#19265) bunfi válasza Bosszuallo7 (#19264) üzenetére


bunfi
őstag

Nyomtatásban is ki lesz adva?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19266) Grifid válasza bunfi (#19265) üzenetére


Grifid
aktív tag

Megérdemelnék páran...

(#19267) bunfi válasza Grifid (#19266) üzenetére


bunfi
őstag

Már látom is az ajánlószöveget a legnagyobb lapokban.

"A magányos 16 éves megnyerte csatáját a gonosz szerveradminokkal."

"Kemény volt a harc, de megtört az elnyomás. A "kocsogok" feladták el eltűnték élni a saját életüket."

"Végre felszabadultak a magyar szerverek. Bosszúállónak sikerült, ami '56-ban nem."

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19268) r-chee válasza bunfi (#19267) üzenetére


r-chee
őstag

Hagyd, csak több olajat öntesz a tüzre. Így is van elég bajunk.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19269) bunfi válasza r-chee (#19268) üzenetére


bunfi
őstag

Kerozint...^^

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19270) Audifan válasza Zolás (#19249) üzenetére


Audifan
tag

De az is egyenesen lő ha 4x-es scopot vagy red dotot raksz rá :K

(#19271) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Voltam azon a magyar hc szerveren, meg még jó páran innen. Azt hiszem megdönthetetlen csúcsot értem ott el(saját), meg úgy összességében. 34/2-es arány. :)) Azt hiszem jó darabig nem leszek a közelébe.

(#19272) ciry válasza F_Zolee (#19271) üzenetére


ciry
őstag

Gondolom Acataman, védőben :W
Leléptél, még volt egy szopó-nyaló köre az oldalunknak, de utána megjött KL meg Pufi Zolás mellé és végre nyertünk is :D
M14-el 2 lövés és fexik mindenki, tetszik nagyon :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19273) Zolás válasza F_Zolee (#19271) üzenetére


Zolás
addikt


Ezt meg bekeretezm és megy a falra a leszurt hősök közé :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19274) F_Zolee válasza ciry (#19272) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja védőben. :U ;] KL meg mellőlem ment át hozzátok. Gondolom a kiegyenlítés végett de aztán annyira kiegyenlített lett, hogy nem bírtak már védekezni se. Akkor léptem le. De az tetejére az tette fel az i-re a pontot, hogy lövöldözök AT állásból...valaki lőtt közben messziről aztán gyorsabb beállítottam a célra a rakétát és "kiszálltam", majd vissza. Erre robbanok egyet és szúszájd. :W
Jó azaz M14 csak k*rva sokat kitakar a képernyőből az irányzék vagy mi.

(#19273) Zolás: az, hogy arany nem a te érdemed. :P

[ Szerkesztve ]

(#19275) Zolás válasza F_Zolee (#19274) üzenetére


Zolás
addikt

Felőlem ólomból is lehet a név a lényeg nem a szine ;] ;] ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19276) F_Zolee válasza Zolás (#19275) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ekkora celeb lennék? :DDD

(#19277) Zolás válasza F_Zolee (#19276) üzenetére


Zolás
addikt

Győzi F. Zoltán ;]
Inkább csak az hogy magyaré a dogtag. Külföldiből van lvl50es is az nem izgat ennyire :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19278) F_Zolee válasza Zolás (#19277) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na ezt az összehasonlítást. Ez vért kíván. :F ;] Mi a neved BC-be? ;]

(#19279) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Váá egy frankfurti szerón 2 frankó squadtársakat kaptam ,sőt magyar srácok voltak és az egyik olyan szuperu' repűt' a blekhúkkal ,hogy ledaráltam vagy 15 embert islán :)
Nagy élmény volt ,s favba is tettem a szervert.
A 82nd hoston is voltam egy menetig ma és nagyon jó a pingem (a legjobb eddig) ott és totál korrekt egy hely meg minden ,csak nekem kevés a 20 fő ,mert a tömeget kedvelem (bár szét akad a gépem meg megsül a szájlent vidkarim -füstben s nagy eksönben 5-12fps rulz) ,de a favban landolt ő is azért ,főleg ,hogy magyarokkal van töltve ;)

hkv.hu

(#19280) Źşë' válasza Target78hu (#19279) üzenetére


Źşë'
addikt

komoly megfogalmazás :DDD picit gondolkodnom kellett pár szón XD :R :K tesszett :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19281) ADAM1337 válasza Target78hu (#19279) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

82nd-re gyertek csak, jó kis game szokott menni 10v10 nem eszetlen tunk. :R

(#19282) bullseye


bullseye
addikt

én ma Bradley lövészként tudtam - hozzám képest - meglepően jól irtani oldalt és hátra kb. 300 fokban a sunnyogó rakétásokat. De hogy azt mikor oldják meg végre, hogy a fő ágyú villogása mellett lássak valamit? Vagy van erre valami titkos beállítás?

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19283) siriq válasza bullseye (#19282) üzenetére


siriq
őstag

Igen, az a villogas engem is baromira zavar. neha nem latok semmit. Ez mar csak ilyen.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19284) ciry válasza F_Zolee (#19274) üzenetére


ciry
őstag

Acatamán az első pont hátulján lévő Heavy Machine Gun-ban leltem hasonlóképp halálomat :DD
Jaja, KL átjött, de még mindig ottmaradt három 50-es, akik közül Hamutál lelépett, majd te is, na innen már mi voltunk felül :))
m14: tök furcsa volt, hogy egy tárral úgy kiiktattam 3 embert, hogy mellé is lőttem és skúló is maradt :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19285) Zolás válasza Target78hu (#19279) üzenetére


Zolás
addikt

Mázlista én mindig olyan pilótát fogok aki rögtön fejreáll :DDD Vagy olyan lassan repül hogy rögtön leszednek tracer nélkül CG-vel.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19286) ciry


ciry
őstag

Hogy lehet Prohardver felhasználót keresni?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19287) Zolás válasza ciry (#19286) üzenetére


Zolás
addikt

Mármint itt játékban vagy hogy érted? Nem értem a kérdést bocs :B

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19288) ciry válasza Zolás (#19287) üzenetére


ciry
őstag

Így csak nem kell, hogy aktív legyen.
Beírom a nevet és kiadja, vagy ilyesmi, ha létezik
:U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19289) Csabahun


Csabahun
senior tag

Sziasztok,van valami megoldás,hogy tudjak barátot felvenni??

(#19290) Zolás válasza ciry (#19288) üzenetére


Zolás
addikt

Azt hiszem ilyet csak adminok tudnak.
Ha esetleg fórumon rákersel a nevére és hozzászólt valamihez akkor talán megtalálod.( KIpróbáltam ez sem müködik csak akkor ha ő nyitotta a topikot.)

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19291) ciry válasza Csabahun (#19289) üzenetére


ciry
őstag

Kikeresed a barátlistán a nevét és elküldöd, bár ez nem nagyon működik.
A legtutibb az, hogyha mindketten ott vagytok menüben ;)
Zolás: a google segített nekem :B

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19292) Zolás válasza ciry (#19291) üzenetére


Zolás
addikt

Ehh rá nem gondoltam :o

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19294) HS 2142


HS 2142
őstag

Kihalt a topic amióta lassan mindenki átszokik a PH-s topicra? Ja most néztem hogy az is. :(

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#19295) zack


zack
nagyúr

De jó volt ma du. a játék, addig amíg 5-5, 6-6 toltuk! :K Aztán hirtelen megtelt a szerver és egy fos lett a játék. Ki is léptem. A lényeg, hogy 1-2 órát előtte jó játék volt. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19296) Źşë' válasza HS 2142 (#19294) üzenetére


Źşë'
addikt

dehogy halt ki :D csak zárva volt 1 napig :)) az eltelt időben történtek elég érdekes dolgok :D tankkal nekimentem egy quadnak és felrobbantam tankal xD meg elég jókat lőttem aminek nagyon örültem, vannak még játszható szerverek azért

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19297) Doki-HUN1978 válasza HS 2142 (#19294) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Van másik topic is??? :U

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#19298) r-chee


r-chee
őstag

Ma találkoztam először szemtől-szembe az orrom előtt felélesztett enemyvel. Elég gáz volt, hogy hiába lőttem-böktem, nem nyiffant ki. Én persze igen :) . Hány másodpercig sérthetetlen egy újrahúzott játékos?

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19299) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Na mizus vége a szabinak. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19300) HS 2142 válasza Doki-HUN1978 (#19297) üzenetére


HS 2142
őstag

Még június 25-én nyitotta gabi a topicot, mert mindenki azért panaszkodott, hogy a phs-s szerverekről szól minden, meg túl off az egész.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.