Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18151) Yany válasza Gonz0 (#18150) üzenetére


Yany
addikt

Amit a lásd még mögött írsz, az szerintem nem okés. A védőknek épp az a harcstílus a dolga, amit kiszűrnél ezzel, de a támadóknál is lehet egy-két ember, akik ilyen módon biztosítják az előretörő emberek útját. Az ilyen általános szűrések csökkentik a játékos szabadságát és a kreativitás ellenében dolgoznak.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18152) lala42 válasza Gonz0 (#18150) üzenetére


lala42
őstag

Bocsi Én a nem-et azza értettem,hogy bunfi nem csiter :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18153) Gonz0 válasza lala42 (#18152) üzenetére


Gonz0
tag

Azt nem merném ilyen határozottan kijelenteni... ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18154) Gonz0 válasza Yany (#18151) üzenetére


Gonz0
tag

Részemről a támadók és a védők is végigkempelhetik az egész meccset. Nem vagyok híve a tiltásoknak.. Az csak egy megoldáskeresési próbálkozás, lévén a mostani rendszernél (e.g. adminprogi általi spawnkill) még ez is jobb.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18155) Def26


Def26
félisten

Port valdez utolsó szakaszán támadóként csináltam egy mortart a nagy épületre, gondolom egy admint öltem meg vele és képes volt beírni, hogy "no mortar or ban". A többiek meg írtak neki vissza, hogy "no kill me or ban" :DDD Bírom az ilyen "kiskirályokat". :D Elmennek az anyjukba...

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18156) lala42 válasza Def26 (#18155) üzenetére


lala42
őstag

Az ilyen nem kiskirály, az ilyen egy f@sz. Esetleg valami újgazdag ált. iskolás gyökér kölök. :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18157) jokeman


jokeman
aktív tag

Ügyködtem végre :DDD :DDD :DDD

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#18158) gabipaci válasza lala42 (#18137) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem megoldható, volt már róla szó.
Sajnos a játék nem enged ilyen irányú beavatkozást.
Nem nagyon merünk megszólalni, mert nem tudjuk mi számít off-nak.
Én ehhez gyerek vagyok, hogy megitéljem.
Majd a nagyok lektorálják. :R

Logitech hardware tester

(#18159) Bada Bing válasza Zolás (#18144) üzenetére


Bada Bing
tag

A valótlan állításokra jellemzően csak sokszoros kemény munkával lehet válaszolni. (Ezért kell vitákban inkább gyorsan mondani valami nagy hülyeséget, hadd dolgozzon a másik.)

Én dolgoztam. Következzen a [Sniperság] videóra vonatkozó statisztika! A százalékos értékek megadásakor szokványos kerekítést alkalmaztam.

- A videóban összesen 101 (+-2) frag látható.
- Az összes frag 70%-a szemből történik.
- Az összes frag 84%-a a játékos szempontjából aktuális cél közeli
környezetében történik (M-Com közelében)
- Hátból, nem a cél közelében a fragek 9%-a történik

Értékelés: Amennyiben egy játékos a célpont közvetlen közelében öl, tehát aktívan véd illetve aktívan támad (jellemző az élesített M-Com védelme) nevetséges tárgyalni, hogy elölről vagy hátulról öl-e. Egyrészt a lefraggelt láma felelőssége, hogy forduljon rá az ellenségre, mert a hátával nem tud lőni. Másfelől egy intelligens játékos nem tölt időt azzal, hogy megkerülje az M-Comot élesítő/hatástalanító ellenfelet, illetve udvariasan figyelmeztesse lövés előtt, ha ezzel a csapat bukását okozza. Aki egészséges is, az pedig egyáltalán nem csinál ilyet.

Ha szőrös szívűek vagyunk, és munkának, valamint lovagi tornának tekintjük a játékot, a videó készítőjét akkor is csupán a fragek 9%-áért róhatjuk meg. Ennyi gyilok erejéig pedig ki nem szokott egy kicsit játszadozni?

Ezt a játékot én büszkén vállalnám.

[ Szerkesztve ]

(#18160) gabipaci válasza Bada Bing (#18159) üzenetére


gabipaci
addikt

Ingoványos talajra tévedtél!
Megmagyarázni valamit, iróniával fűszerezve... nem sok jót jósolok.

Logitech hardware tester

(#18161) madgie válasza Bada Bing (#18159) üzenetére


madgie
titán

Ha kötözködni akarunk, egy dolgot róhatunk csak fel ezekben a videókban: nagyrészt GOL-lal aprítanak, ami szvsz messze a legpontosabb sniper fegyó, távolabbra ölni vele messze nem akkora "tudomány", mint egy M24-gyel. Ezzel szemben persze felhozható, hogy nagyon ügyes és ezt nem lehet egy fegyverre fogni, meg amúgy is, elő kell venni akkor a GOL-t, oszt hajrá, lehet jobbat csinálni :D
( egyébként én M24 párti vagyok, mert reálisabbnak - bár kicsit túlzónak - tartom, hogy távolra jól felé kell lőni, de lehet előveszem a GOL-t is :) )

(#18162) creedszl válasza Bada Bing (#18131) üzenetére


creedszl
aktív tag

hát a második videóban gyakorlatilag mást sem csinál a srác csak a spawnolókat lövi...NOT FUNNY!

Hulligaaan

(#18163) Zolás válasza Bada Bing (#18159) üzenetére


Zolás
addikt

Értem akkor a vidiben történő oldalról sniperkirályságot elkövető egyén nem baserapelt és nem volt paraszt. Köszi a felvilágositást de valószinüleg másik vidit néztél. :R
creedszl: köszi a megerősitést ezek szerint nem csak én itélem el az ilyesfajta mocsokságot :R

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18164) Bada Bing válasza Zolás (#18163) üzenetére


Bada Bing
tag

Majd ha eljuttok egyszer az ellenséges M-Comig, emlékezzetek erre.

(#18165) Gonz0 válasza Zolás (#18163) üzenetére


Gonz0
tag

Felejtsétek már el rush kapcsán a baserape szót, pláne a védők részéről. A rush lényege támadó oldalról a védők bázisának lerombolása, hogy lehet ilyen játékban baseraperől beszélni?

Egyébként meg furcsa gondolkodásra vall, hogy azt várjátok a támadóktól, hogy mint a marhák a vágóhidra majd szépen szemből felvonulnak a védők jól beásott állásai elé és halomra lövetik magukat. Tipikusan ezek a meccsek ahol a támadók rendre elbuknak. Azokat nyerik meg ahol oldalba/hátba tudják kapni a védőket, olyan helyen támadva ahonnan nem számítanak rájuk.

Ettől függetlenül az az isla innocences rész nekem se tetszik, lévén azzal hogy ott hátul kempel semmivel nem viszi előrébb a csapatot a győzelemhez. Mondom ezt úgy, hogy nagyjából én is hasonlóan játszom a recon kasztot, csak talán kicsit bénábban lövök és kevesebbet kempelek.

Szerk: Másrészt ahhoz, hogy oda bejusson a csávó, ahhoz jócskán kell a védők figyelmetlensége is. Szóval nem olyan fekete-fehér ez a dolog, mint ahogy azt néhányan próbálják lefesteni.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18166) lala42 válasza Zolás (#18163) üzenetére


lala42
őstag

Baserapelt? Nem is tudom. Ui. Ha jól látom Laguna pálya utolsó M-com-jánál, a toronyban kiszed hátulról 2 csipát, Oldalt a keritésnél, innen úgy látom,hogy a heli leszállóhelyről lövi az ellent. Oda valahogy be kellett jutnia. Nem? A védők csak előre figyelnek? Nem érezték,hogy honnan jön a veszély?
De pl. azt sem tudjuk,hogy mennyi játékidőből van felvéve ill. összevágva az ominózus film. Az,hogy az illetőn túlhalad a támadó csapat, őt otthagyva, szerintem nem az ő hibájának kell felróni. Minek hagyták ott? Senki nem spottolta be?
Az, hogy az éledési pontokon vadászik, hiba, kocsogseg, de valakinek csak kellett volna figyelni rá.
OIlyan vegyes érzésü video ez, de mondom nem tudjuk, hogy nem-e több száz játékmenet montázsa e. :U :R A sok fejlövés is erre utal. :U

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18167) Zolás válasza Bada Bing (#18164) üzenetére


Zolás
addikt

Eljutottam egy párszor (és szerintem többször mint te) de sose mögé a spawn zónába. Lehet értelmesen is játszani nem csal suttyómód hátbalőni és nagyképüen felrakni a vidit..
A többieknek: Van abban igazság hogy miért is juthatott oda ahonnan lőtt. Igen ez a védők hibája ezt elismerem. De büntetésképpen neked hogy esne hogy leszületsz-meghalsz-leszületsz-meghalsz?Bizonyos mértékig be kell nyomulni ez tény de itt erősen tulzásba van esve a srác. Az meg hogy ezdekurvajó és hypeoljuk szerintem elég szomorú.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18168) lala42 válasza Zolás (#18167) üzenetére


lala42
őstag

Én nem favorizálom a srácot. De mint mondtam védelmi hiba is. Számtalan esetben van.hogy tulhalad a front és valaki beragad. ( főleg a kemperek :DDD , de a csipák is ) Nem haladnak együtt a többiekkel. ( Csipa érthető, hisz nem egy mozgó alany. ) A védők kötelessége, hogy megtisztitsák a terepet a respawn ponton. Valamint megakadályozni,hogy valaki besunnyogjon. Nem csak előre mint a vakjancsi. :N
( Megint egy jó vitatéma ;] :DD :C )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18169) WhiteWalker válasza lala42 (#18168) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

olyan mint a foci, ott is gólt szinte csak védelmi hibából lehet kapni ;]
én a kempelést elítélem, és ha meglátom ezt az Ekawa srácot tuti hogy kap egy bökést ;]

(#18170) Target78hu válasza lala42 (#18168) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Így van ,ha már bejutott észrevétlenül ,akkor a védők magukra vessenek - meg nem utolsósorban jó elterelésnek is ,mert miközben rá vadásznak páran ,addig a többiek akár élesíthetnek is ,mert kevesebb ellenállásba ütköznek -talán.

Kedvet kaptam és csináltam egy rövidke snájper anti-frag múvit ,hogy mi van akkor amikor semmi se úgy jön össze ahogy szeretném (bár egy kicsi lagg is közrejátszott a bénaságomon mellett :D) : wmv 45mb

hkv.hu

(#18171) Bada Bing válasza lala42 (#18168) üzenetére


Bada Bing
tag

Jó vitatéma, mert két összeegyeztethetetlen nézőpont nyilvánul meg: a pro- és a kocajátékosoké.

Pro oldalon az ember a játékkal foglalkozik. Kihívásként tekint rá és igyekszik felülkerekedni a másikon. Tisztában van vele, hogy a játék szimmetrikus, pontosan ugyanazok a lehetőségek állnak a rendelkezésére, mint az ellenséges csapatnak. Ha hatékony módszert talál a győzelemre, akkor tudja, hogy ő is alkalmazhatja. Vereség esetén tanul a hibáiból, képességei fejlődnek, ügyesebb, együttműködésre készebb csapattársakat keres: klánokba lép be. Nincs az a fegyver- és taktikakombináció, amit igazságtalannak tartana, mert tisztában van vele, hogy ő is alkalmazhatná azokat, ha előnyt jelentenének. A hatékonyság maximumára törekszik.

A kocajátékosok szeretnek kikapcsolódni. A szintrendszer, a plecsnik, a folyamatosan feloldható fegyverválaszték őket célozza meg. Gyönyörködnek a grafikában, beleszerelmesednek egy fegyverbe és szeretik nézni az animációját, hallgatni a hangját. Frusztráltság esetén gyakorlás és jobb csapatmunka helyett elkezdik a körülményeket vádolni. Azt nézegetik ki milyen szögből lőtt, igazságosságról, tisztességről és hasonló homályos fogalmakról kezdenek beszélni. Ha van sapka az a baj, ha meg nincs akkor az. Szabályok tömkelegét kezdik el kitalálni, remélve, hogy előbb utóbb minden rájuk leselkedő veszélyforrást ki tudnak iktatni és végre ugyanolyan eséllyel győzhetnek, mint a profik.

Szerencsére mindkét társaság megtalálja a helyét a világhálón. Előbbi csoportnak magyar szerverek közül (egyelőre) az IRAM-ot, utóbbinak a Ph!-t ajánlom.

(#18172) Gripper válasza Target78hu (#18170) üzenetére


Gripper
tag

Jó kis vidi. A Tenacious D külön 10 pontot érdemel. :))

[ Szerkesztve ]

(#18173) jokeman


jokeman
aktív tag

Hát én meg azt fűzném hozzá ahhoz a sniperes videóhoz, hogy ennyire pro emberke nem létezik, ilyen lövések a világon nincsenek, hacsak nem használ valamilyen csalást a játékban. Szerintem ne is áltassátok magatokat az ilyenfajta videók során.
Így játszani csalás nélkül lehetetlen. :K

PSN---janesz79--------ORIGIN---jokemanHUN

(#18174) bul07 válasza Bada Bing (#18171) üzenetére


bul07
nagyúr

az utolsó sorodért mindjárt kapsz hozzászólás áradatot

ez a spotolás tényleg olyan mint a WH hegyen fán dombon keresztül lehet látni hol az ellenség

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18175) Gonz0 válasza Target78hu (#18170) üzenetére


Gonz0
tag

Hát ebben a videóban tényleg csak egyetlen jó dolog volt.. a zenéje :) Egyébként mintha magamat látnám. Vígasztaljon, hogy az ellenfelek nem a 6 mellé lőtt lövésre fognak emlékezni belőled, hanem az 1 headshotra.

@gripper: hja, egyik legjobb számuk ráadásul.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18176) lala42 válasza Bada Bing (#18171) üzenetére


lala42
őstag

:C :C :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18177) ollie


ollie
MODERÁTOR

Figyelem!

A Battlefield: Bad Company 2 szerverekről szóló diskurzus nem számít offtopiknak. Minden más játék szerverei viszont igen.

A továbbiakban megkérnék mindenkit, hogy ennek megfelelően fórumozzon, és tartózkodjon a személyeskedéstől!

***

(#18178) Gonz0 válasza jokeman (#18173) üzenetére


Gonz0
tag

Ha még nem tünt volna fel, a videó erősen össze van vágva. A srác egyébként gyenge közepes játékos, viszont profi videószerkesztő.

@ (#18171) Bada Bing Minden szavad aranyat ér. :R Egy dologgal nem értek egyet. Az IRAM szerver se tartozik már az első kategóriába. :(

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18179) gabipaci válasza Bada Bing (#18171) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerencsére mindkét társaság megtalálja a helyét a világhálón. Előbbi csoportnak magyar szerverek közül (egyelőre) az IRAM-ot, utóbbinak a Ph!-t ajánlom
Cáfolnám.
Lépjünk azon túl, hogy az IRAM szerveren is a játékélmény a cél, tudom, mert az IRAM-os góréval (Eugabesz) napi szinten beszélgetünk az adminolásról, adminprogram lehetőségeiről, stb.
Abba most ne menjünk bele, hogy két nappal hamarabb volt ott bevezetve a sniper korlát, mint nálunk.
Sebaj, vegyük csak a pro és koca játékosokat.
Nem tudom, ki hova tartozik, de a jcsr, coRDHA (újabban a tRs is és a Team Gigabyte is) megfordul mindkét szerveren.
Nekik személyiség zavaruk van, vagy miért nem döntik el, hogy PRO játékosok, vagy csak KOCA?
Nem kötözködés, csak a száleslátókörödet picit még szélesebbre pls :))

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18180) Target78hu válasza Gonz0 (#18175) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Van mikor megy van mikor nem (az utóbbit kevesen mutogatják :D) ,de elég gyengusz a gépem és ,ha be-belaggol a szeró épp + frapsal terhelem , csoda ,hogy mozogni tudok egyáltalán :D
De talán látszik ,hogy ha már nem sikerül megölnöm valakit pechemre ,azért kaptam pár spott assistot meg mósön assitosat ,aztán a squad társaknak se kellett a bázisról rohambilizni miattam és ezt elég nehéz egy helyben gubbasztássosan kivitelezni ;)

hkv.hu

(#18181) Gonz0 válasza gabipaci (#18179) üzenetére


Gonz0
tag

A coRDHA nevében egyértelműen kijelenthetem, hogy kocák vagyunk. :)

@(#18180) Target78hu Igen, találkoztunk már néhányszor a harcmezőn. Azt hiszem nyugodtan kijelenthetem, hogy hasonló stílusban aknázzuk ki a recon kaszt tulajdonságait. :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18182) lala42 válasza Gonz0 (#18178) üzenetére


lala42
őstag

De pl. azt sem tudjuk,hogy mennyi játékidőből van felvéve ill. összevágva az ominózus film.
Ezt magyaráztam. :K

Egyébként pedig egyikőnk sem koca. Mindenki vérprofi, csak van amikor jobban megy, van amikor kevésbé.
Pozitív gondolkodás! Ez kell nektek. ;] :DDD

18183-ra. De Te értetted meg a lényegét. :C

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18183) Gonz0 válasza lala42 (#18182) üzenetére


Gonz0
tag

Ne nekem mondd, egy véleményen vagyunk.. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18184) Bada Bing válasza gabipaci (#18179) üzenetére


Bada Bing
tag

Menjünk csak bele és akkor abba is, hogy attól az egy naptól eltekintve azóta sincs sniper korlát az IRAM-on.

Másfelől megmondom miért nem tipikusan pro játékosoknak való szerver a Ph! Kezdetben talán Nagy Britanniában volt, most pedig Hollandia vagy Dánia azt hiszem. Én kapásból azért nem jártam soha a Ph!-ra, mert egy tízessel nagyobb pingje van mint a németországi IRAM-nak. Ez számít. Most pedig már kétségtelenül elindultatok a játék lekorlátozásának az ösvényén, az IRAM-on semmi korlát nincs. Ja baserape nincs, de ez is csak annyit jelent, hogy conquestnél nem lehet bemenni az ellenfél bázisára és ott várni a spawnt, amit azért elfogadható szabálynak tartok.

Az ajánlásommal nem akartam megsérteni egy játékost sem. Nem szeretném azonban ha félreértenétek ezért nyomatékosítom. Nem azt mondtam, hogy aki a Ph!-n játszik, az kocajátékos, hanem azt mondtam, hogy aki kocajátékos, az a Ph!-ra menjen inkább ha jól akar szórakozni. Bármelyik matektanártól megkérdezhetitek, hogy a két állítás nem ugyanaz. A legteljesebb tiszteletem egyébként mindkét szerver közönségének, nekem is jobbat tenne néha ha kocka helyett koca lennék.

(#18185) Gonz0 válasza Bada Bing (#18184) üzenetére


Gonz0
tag

Köszi az információt. Volt szerencsém a korlátos napon fenn járni az IRAM szerverén és megfogadtam, hogy többet nem is megyek oda. Pont a korlát miatt. Ezek szerint újra szabad a pálya. :R
Egyébként én kocajátékosként néha túl soknak érzem a PH-n lévő 32 felhasználót. Jobb szeretem a 24-26-os szervereket. Kisebb a káosz, átláthatóbb a harcmező. Ilyen szempontból mégiscsak az IRAM való a kocáknak.

@gabipaci: Ez a baj a korlátozásokkal. Azokat a felhasználókat amiket 1-1 szabály/korlát bevezetésével elvesztetek, nagyon nehezen fogjátok visszaszerezni. Aki egyszer elment, az jó eséllyel soha nem fogja megtudni, hogy talán már nem is él az a korlát ami miatt otthagyta a szervert.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18186) Bada Bing válasza Gonz0 (#18185) üzenetére


Bada Bing
tag

Ebben nagyon igazad van. 24-26 az ideális játékosszám számomra is, ez is fontos tényező volt. Érződik, hogy a BC2 pályáit inkább a konzolos 16-ra tervezték, a felturbósított 32-vel már zsúfoltak a pályák.

(#18187) Def26 válasza Gonz0 (#18185) üzenetére


Def26
félisten

IRAM -on már nincs korlát? Ezt nem is tudtam. Rakom is favoritba. :B

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18188) gabipaci válasza Bada Bing (#18184) üzenetére


gabipaci
addikt

Jó menjünk csak bele!
Én aztán tényleg nem akarok a két szerver (IRAM/PH) közé bármiféle falat emelni, sőt!
Most épp arra próbálok rávilágítani, hogy mennyire nincs igazad, mennyire közel áll a két szerver szabályzata egymáshoz.
A korlátozás nem csak arra a napra szólt az IRAM-on sem!
Csak Eugabesz sokkal nyitottabb az adminprogramok felé, mint én. Én letettem a voksom a ProCon mellett, és ha csak nem alkotnak valami űberkirálysokkaljobbat a WolfCon-os csávók, bizony én (mi) maradunk a mostaninál.
A WolfCon sokkal összetettebb, és még csak most teszteli Eugabesz. A korlátozással van épp most gondja, hiába állítgatja már vagy 80 féle képpen, nem jön össze.
De erről Ő tudna többet mesélni.
Most melózni van, de szerintem hozzá fog szólni a témához.

Béke!

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18189) Gonz0 válasza gabipaci (#18188) üzenetére


Gonz0
tag

Ennek fényében az IRAM sajnos továbbra is tiltott pálya számomra. Marad a bf.hu, ha reconnal akar játszani az ember fia. :(

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18190) Def26 válasza Gonz0 (#18189) üzenetére


Def26
félisten

Végül is tudsz sun -on is reconnal játszani. :U Max. minden kill után meghalsz. Ha kitartó vagy akkor előbb utóbb úgy is megunja valamelyik reconos a hülyeséget és kasztot cserél. :DDD

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18191) gabipaci válasza Gonz0 (#18185) üzenetére


gabipaci
addikt

Ez a baj a korlátozásokkal. Azokat a felhasználókat amiket 1-1 szabály/korlát bevezetésével elvesztetek, nagyon nehezen fogjátok visszaszerezni. Aki egyszer elment, az jó eséllyel soha nem fogja megtudni, hogy talán már nem is él az a korlát ami miatt otthagyta a szervert.

Nos, van abban valami, amit írtál.
De nem leszek lelki beteg, ha elevszítek olyan játékosokat, aki:
- a sniper korlátozás miatt nem jön, mert az úgysem csapatjátékos.
- a sumák "akkorkellcskajónaklenni, haittvangabipaci" (mivel a többi szabályunk eddig is megvolt, csak adminprogram segíti (nehezíti) a betartatását,)

Logitech hardware tester

(#18192) bunfi válasza gabipaci (#18191) üzenetére


bunfi
őstag

Én speciel csak és kizárólag a sniper korlátozás miatt kezdtem el a PH! szervereire járni.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18193) Gonz0 válasza Def26 (#18190) üzenetére


Gonz0
tag

A napokban így játszottam egy kört. Kör végéig több mint 20x ölt meg a szerver, mondjuk ebben benne volt egy idióta medic is aki felhúzogatott egy ideig. Izgalmas volt, hogy 5 mp-em van ölni, viszont az ellenfélnek esélye sem volt lefraggelni engem lévén mire rámfordult már halott voltam. :D De azért az élmény leginkább olyan volt mint Zuzu Petas-al beszélgetni.

Érdekes módon az ezt követő körben végig nyugodtan tudtam menni reconnal, pedig vesztett a csapat és ilyenkor jellemző a reconok hirtelen szaporodása. Lehet Gabinak van igaza, hogy csak egy kis idő kell, hogy az emberek megszokják, hogy nem lehet reconnal játszani és meg se próbálnak leszületni vele.

Az IRAM-ot könnyebb volt otthagyni mint a sun-t lévén kevesebb ismerősöm jár oda, de elöbb-utóbb sunról is elszokok, ha lesz még néhány ilyen élményben részem.

@gabipaci: Továbbra sem hiszem, hogy kaszttól függne az, hogy valaki mennyire csapatjátékos.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18194) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Van egy nagyon idegesítő dolog, amin jó lenne, ha változtatnátok. Max. 4 fő állhat sniper-nek, oké. Beállok, lelőnek és következő respawn-nál már kiírja, hogy több, mint 4 sniper van és csá. Ezt minden multi játékban, ahol van ilyen korlátozás meg tudják úgy oldani, hogy hiába halsz meg, az a poszt a tied marad, amíg át nem vátlassz másikra. Ez így nagyon gyenge. Tehát addig ne tudjon már beállni senki a helyemre, amíg azzal akarok lenni.

A másik meg az, hogy hiába van kiírva, hogy nincs kill CG/RPG-vel, folyamatosan nyomatják.

[ Szerkesztve ]

(#18195) ciry


ciry
őstag

Jó nagy borzalom volt az 1-esen, kb. 3-mp-eket éltem :(
Valami 4/19-el 3. voltam a csapatban :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18196) Gonz0 válasza Jhonny06 (#18194) üzenetére


Gonz0
tag

Olvass vissza, jelenleg nem lehet máshogy megoldani!

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18197) Kr/\toS válasza Bada Bing (#18171) üzenetére


Kr/\toS
senior tag

Nagyon szépen összegezted a dolgot.

Bár a végét nem kellett volna mert baj lesz! Bocs már el is kezdődött.... ;]

[ Szerkesztve ]

(#18198) Def26


Def26
félisten

Egyébként ha szabad kérdeznem miért nincs másik kasztra limit? pl. miért nincs medicre limit? Sok esetben rosszabbak mint a sniperesek, mert a frontvonalon lihegnek mögöttetek és lesik a pillanatot mikor pusztulok meg, ekkor odajön és feléleszt, persze mondanom sem kell, hogy az idióta teszi ezt a legnagyobb tűzharc közepette. 3-4 szer újraélesztenek mire kapcsolnak, hogy ezt nem kéne. Port valdez második részénél támadóként a kis dombon számolgattam 3 assaultot, és 7! medicet akik orrba szájba élesztgettek, közben zúdultak ránk a gránátok. Esélyem sem volt elmenekülni, vagy hátrébb jönni.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18199) Yany válasza Target78hu (#18170) üzenetére


Yany
addikt

Hát... a Q betűt nem sűrűn nyomkodod, az biztos. :N

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18200) Def26 válasza Jhonny06 (#18194) üzenetére


Def26
félisten

"A másik meg az, hogy hiába van kiírva, hogy nincs kill CG/RPG-vel, folyamatosan nyomatják."

Hát igen, erre is kéne valami olyasmi "automatikus" dolog (tiltás) mint a recon limitre.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.