Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18651) r-chee válasza Kálmán_ (#18633) üzenetére


r-chee
őstag

Aki jó csapatot akar, annak jó KÖZZÖSSÉGBE kell csatlakoznia...

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18652) Bada Bing


Bada Bing
tag

Na.

[ Szerkesztve ]

(#18653) Kálmán_


Kálmán_
csendes tag

Jó, akkor mi közösség vagyunk. Sok beszédnek kevés lett az alja, üres a Mumble, megint megyünk egyedül játszani.

Szóval, ha akarsz egy jó közösséghez csatlakozni, írj egy privátot, adok rá szervercímet, aszt megyünk hentelni. Az irányelvek továbbra is érvényesek, a klán szót mindenhol cseréljétek ki gondolatban közösségre.

Is your father a lumberjack? Because every time I look at you I've got serious wood in my pants.

(#18654) v!ct0y válasza Kálmán_ (#18653) üzenetére


v!ct0y
veterán

Hát gyertek fel és nem lesz üres :)

(#18655) Zolás válasza gergo0328 (#18650) üzenetére


Zolás
addikt

A harmadik képen a piros fény... csak nem valami melegklub? :DDD :DDD :DDD ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18656) gabipaci válasza Kálmán_ (#18653) üzenetére


gabipaci
addikt

Inkább dobjátok ki a Muble-t, és gyertek fel a mi TS3 szerverünkre (by IRAM).
Nem muszáj hogy nálunk játszatok, csak a közösséget hozhatnánk egy voice szerverre.
Csinálok Nektek szobát, ha kell.
TS3 cím: vps228.nlg.hu:9987

Logitech hardware tester

(#18657) gergo0328 válasza Zolás (#18655) üzenetére


gergo0328
senior tag

nemhiszem:D az az ottmaradt pont.:D

(#18658) ciry válasza gergo0328 (#18650) üzenetére


ciry
őstag

Nem tudom mit táncolok ott, biztos nyerésben voltam a flipperrel :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18659) gergo0328 válasza ciry (#18658) üzenetére


gergo0328
senior tag

lehetséges:D Vagy a Pacman. :D

(#18660) mackosajt


mackosajt
addikt

Az előbb lett bannolva a GUID-ja a kollégának AIM gyanú miatt, és nem kicsit voltak kiakadva rá a játékosok (fél perc alatt laza 10/1-et szedett össze, előtte meg valami 86/6-os statja volt.. ).

Statjában a history-t megnézve Július 15-től enyhe, mondhatni ugrásszerű javulás látható.
Biztos azóta van neki meg a privátja. :)

Reméljük a pbbans mielőbb elkapja a társaival együtt.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18661) Audifan válasza mackosajt (#18660) üzenetére


Audifan
tag

Szánalmas... :(

(#18662) megint én válasza mackosajt (#18660) üzenetére


megint én
őstag

Én amúgy sokkal keményebben lépnék föl a csíterek ellen... Egyszerüen totál elb.sza a játékélményt... Meg valami autoban is lehetne, ha pl valaki 25 frager csinál 2 perc alatt akkor autoban, bagy éppen az öszetettben 20as KDja van. Az lehetetlen, pl a multkor néztem kollégámmal, hogy valami 30.000 killből 29.999 fejes. Meg vannak még ilyen finomságok... :((

(#18663) gergo0328 válasza mackosajt (#18660) üzenetére


gergo0328
senior tag

vicces. :DD
nemtom miért használnak cheatet...ha balfasz akkor vagy azmarad vagy fejlődik sok játékkal...

(#18664) bunfi


bunfi
őstag

Ne keress logikát egy érzelmek vezérelte cselekedetben. Ő ezt élvezi, az adminok nem. Végeredmény: BAN. Jobb lett a világ? Nem. :(

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18665) Źşë' válasza bul07 (#18635) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen... -.-''

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18666) eugabesz


eugabesz
őstag

Most akkor döntsétek már el...igen,vagy nem...

Szolgálati közlemény Aki még nincs regelve és ide tatozik...az jöjjön.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18667) r-chee válasza eugabesz (#18666) üzenetére


r-chee
őstag

Díjazom, hogy van külön BC2 adminoknak weboldal, de kéne még létrehozni egy tucat BC2 témájú oldalt és fórumot, hogy 26 felé figyeljen az ember :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18668) r-chee


r-chee
őstag

Kíváncsi lennék arra, hogy a szervereink és a velük kapcsolatos eszmecserék hány új tagot hoztak a Prohardver!-nek :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18669) eugabesz válasza r-chee (#18668) üzenetére


eugabesz
őstag

...hát annyit nem...mielőtt elragadtatod magad. :K :N :DDD
Az oldalról meg annyit,ha nem akarsz esetleg arra is figyelni,nem jösz...nem erőszak a kucuölés. :B

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18670) gabipaci válasza r-chee (#18668) üzenetére


gabipaci
addikt

Nehéz lenne ez így megsaccolni, de én olyan 30-40 között gondolom.

Logitech hardware tester

(#18671) bul07 válasza eugabesz (#18669) üzenetére


bul07
nagyúr

azért ezt ne hagyd ki
Elindult az első Magyar,kimondottan BFBC2 adminoknak szóló oldal!!

és gondolom ez is csak szerver adminoknak szólt
Aki még nincs regelve és ide tatozik...az jöjjön.

(#18670) gabipaci : szerintem max csak az aki nagyon újonc a prohardveren(és BC2 fórumba irkál persze) vagy 2010. 03 hó környékén vagy után regisztrált (és irkál a BC2 fórumba)

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18672) gabipaci válasza bul07 (#18671) üzenetére


gabipaci
addikt

Nagyon sok felhasználó van, aki nem írkál a fórumra. Csak azért regel, hogy az oldalt testre tudja szabni rendesen. Kedvenceket rendezi, fórum megjelenését elmenti, és kész.

Logitech hardware tester

(#18673) bul07 válasza gabipaci (#18672) üzenetére


bul07
nagyúr

oké de ők már BC2 előtt is jelen voltak prohardveren valamilyen oknál fogva

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18674) ciry válasza r-chee (#18668) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem nem sokat. Azt viszont szomorúan látom, hogy egyre kevesebb az ismerős: tegnap mikor lejöttem nem volt 5 összesen. :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18675) r-chee válasza ciry (#18674) üzenetére


r-chee
őstag

Van, akiben kialudt a játék iránti kezdeti tűz, van, aki elpártolt tőlünk, s van aki nem ér rá gémelni.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18676) CoolMan válasza gabipaci (#18672) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Ez pontosan így van :R Általában csak olvasom ezt a fórumot de azt napi rendszerességgel. Sajnos nincs annyi időm a játékra mint amennyit szeretnék.

(#18677) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

Ciry ts-n jelentkezz ;) :P

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#18678) Def26 válasza r-chee (#18675) üzenetére


Def26
félisten

Olyanok is vannak akik új néven tolják.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18679) ciry válasza namenyicsavo (#18677) üzenetére


ciry
őstag

Majd 7 felé.
Melózom már :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18680) namenyicsavo válasza ciry (#18679) üzenetére


namenyicsavo
tag

Rendben..

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#18681) petXYZW


petXYZW
tag

Tegnap este játszottam a vLr szerveren HC RUSH ARICA HARBOR ill. rögtön utána a PH! I. szerveren SC RUSH ARICA HARBOR.

Újra igazolva láttam, hogy a játék hevében nem érzek különbséget HC és SC között.

-vLr szerveren szerintem nagyobb káosz volt. Illetve valami "[jcsr]KL-atya" :) folyamatosan panaszkodott és fikázta a játékot, majd a HC-t.

-A PH!-n jobb játékélménnyel találkoztam, de ez valószínűleg meglenne a vLr-n is csak ott talán nehezebben vettem fel a játék ritmusát.

Ha jól emlékszem mindkét szerveren az utolsó körben - addigra sikerült alkalmazkodni - 8. lettem vLr - K/D - 21/21 a PH! - K/D - 20/18, tehát nem jött ki a különbség HC vagy SC.

Volt egy figura "greeny" aki a PH! szerveren kb. 3x ölt meg CG-vel, egyszer teljesen nyílt terepen kb. 10m távolságból. Fent gubbasztott a második pályarész bejáratánál, és onnan osztotta a CG-t, ha nem csak 4 sniper lett volna engedélyezve nem sokáig tette volna. :)

Szerintem az ARICA HARBOR pályán nem akkora probléma ha több a sniper, de ez csak egy vélemény.

Az SC-vel kapcsolatban:
-1 tár UMP-45-ből elég volt 2 emberre.
-1 tár STG-77 aug-ból 3 emberre. (valószínű egymás mögött álltak :) )

[ Szerkesztve ]

(#18682) ciry válasza petXYZW (#18681) üzenetére


ciry
őstag

-igen 1 tár UMP bőven elég 2-re
-1 tár STG is igaz lehet, tekintve, hogy F2000 is sikerült már pedig az nem olyan erős
(egymás mögött voltak, belekapaszkodtam a fegyóva és csak adta a killeket)
Még utána 40 mm-es sotival 2-őt elgázoltam, így annak a 10 mp-nek vitathatatlanúl én voltam a sztárja :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18683) r-chee válasza petXYZW (#18681) üzenetére


r-chee
őstag

valami "[jcsr]KL-atya" - nem valami, hanem Ő, KL_atya a jcsr klánból :) . Sítlusát mi nagyjából megszoktuk, és nálunk véleményem szerint többé-kevésbé kultúráltan írogat chat-be :U

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18684) petXYZW válasza ciry (#18682) üzenetére


petXYZW
tag

És még egy dolog. ARICA-n azért is lenne talán jobb a több sniper mert nagyon dominánsak a tankok. Ez volt az érzésem a vLr szerveren is.( 1 sniper / team ). A MORTAR azért jó a tankok ellen.

Bár én nem tudom a 4 engedélyezett sniper a PH!-n mit csinált ARICA-n, de mint ha nem is lettek volna. Viszont mikor megpróbáltam a recon kasztot SV98-al kaptam a serverkill-t.

[ Szerkesztve ]

(#18685) madgie válasza petXYZW (#18684) üzenetére


madgie
titán

Támadóként Arica elején vitathatatlanul a UAV a legnagyobb tankmumus, védőként meg az Anti-Tank Mine szórása jöhetne jól, de ugye mindkét M-Com lerombolható messziről, így ott szinte csak a támadó tankosok ügyességén múlik, tovább tudnak-e menni.

(#18686) petXYZW válasza r-chee (#18683) üzenetére


petXYZW
tag

Nem tudom feltünt-e ":)"-jel a "valami KL-atya" után.

Nyilván nem akartam lekicsinylő lenni az 50-es rangjával ill. a csapatában első helyezéssel, sőt az ellenkezője. Azt hittem érthető...mind1.

A stílusával sem volt semmi baj, csak szerintem sok volt a szöveg. :)

(#18687) petXYZW válasza madgie (#18685) üzenetére


petXYZW
tag

Hát az UAV-ot csípőből lelövik, ill. az anti-tank mine akkor jó, ha rámegy a tank, és nem ott áll fent a második pályarész bejáratánál, és semmitől sem zavartatva osztja a halált.

Ja tényleg, nem csak a támadóknak van UAV?

(#18688) petXYZW válasza r-chee (#18683) üzenetére


petXYZW
tag

"Ő, KL_atya a jcsr klánból :) . "

Számon kérem rajtad közben én sem veszem észre. :R

(#18689) KL válasza petXYZW (#18686) üzenetére


KL
tag

Hát lehet kicsit sok volt, mert mivel láttam, hogy olyanok is fent vannak, akik itt írtak a hc-ről, feléjük próbáltam kommunikálni. Az SC mód lenézése mindig előhoz belőlem némi feszültséget (tudom, hogy nem te gerjesztetted ezt tegnap), és ezért mentem fel, hogy ismét próbát tegyek a HC-vel. Nem igazán látom a különbséget a kettő között, max annyi, hogy aki ott kempelni akar, az vígan megteheti, nem derül ki hol sunnyog. Szerencsére mivel kevés játékos volt, játszható volt a HC is, lehetett előre menni. Viszont ha több ember van, egyénileg esélyed sincs, kizárólag csapattal mehet. Ha bekempelnek a társaid, itt sokkal inkább vége a körnek, mint SC-n.

Azért voltak érdekes dolgok. Pl. tankkal voltam, egy srác (a lövész) kétszer lőtte szét az orrom előtt a saját aknáinkat, amitől persze mindkétszer meghaltunk. Utána meg engem hülyézett, hogy van-e szemem. Aztán elmagyaráztam neki, hogy mi történt (gondolom ellenséges aknának nézte a cuccot). Volt olyan is, hogy mcomot élesítve a saját ember pofondurrantott füstgránáttal, bár valószínűleg jót akart.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18690) ciry válasza petXYZW (#18684) üzenetére


ciry
őstag

Tévedésben vagy: nem a kaszt van lekorlátozva, hanem a fegyver.
Ha mortart akarsz tolni, akkor azt vígan megteheted, ha más fegyvert választasz a reconnak(én leginkább USAS-t,M1 Garand-ot vagy Spas-12-őt szoktam, esetleg Thompson-t, ha nagyon nem megy).
Egyébként ez a 4-es korlát kiakasztó/törzsgárda-üldöző hülyeség.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18691) petXYZW válasza KL (#18689) üzenetére


petXYZW
tag

Az szimpatikus volt, hogy nem is túl sok Kill-el lettél első.

[Fides] előtagú játékosok a vLr szerveren elég ügyesek voltak.

(#18685) madgie: "Támadóként Arica elején vitathatatlanul a UAV"

Úgy látom ma csak "writeonly" módban vagyok.

[ Szerkesztve ]

(#18692) petXYZW válasza ciry (#18690) üzenetére


petXYZW
tag

A többi fegyót nem próbáltam a reconnal. Mindenképp az SV98-at erőltettem. :W

(#18693) gabipaci válasza ciry (#18690) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem is kiakasztó!
Töprengek is rajta, hogy nem-e háromra kéne korlátozni... ;] :C

Logitech hardware tester

(#18694) KL válasza petXYZW (#18691) üzenetére


KL
tag

Hát mentem előre, mint őrült, de ez HC-n nem használ a k/d-nek az tuti :)

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18695) Xelo


Xelo
addikt

nektek tud a játék jelenleg csatlakozni az EA szervereihez?

(#18696) ciry válasza petXYZW (#18692) üzenetére


ciry
őstag

Most már tudod, hogy nem volt helyes :))
Én a domboldalról rémiszgettem a tankokat mortarral, Sv98-ra egyszer próbáltam meg váltani USAS-ról,de annyi történt, hogy egy élesztődroid csinált rajtam jópár pontot, amíg meg nem ölték :D
Tegnap lőttem vele egy 149 pontos Marksman headshot-ot 4-szeres optikával

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18697) r-chee válasza KL (#18689) üzenetére


r-chee
őstag

Atya, Nektek, azaz a jcsr klánnak van BC2 szervere?

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18698) Csabahun válasza Xelo (#18695) üzenetére


Csabahun
senior tag

Nekem sem csatlakozik.

(#18699) madgie válasza petXYZW (#18691) üzenetére


madgie
titán

Minimum három tankot kiszedek a UAV-vel Arica elején, ha nem bénázok :)
(sziklák mögé be, bal gomb megnyom, mire megjön a rakéta, kiszáguldok a takarásból, telibe lövöm a tankot, takarásba vissza... közben ízlés szerint nyomkodom a Q-t, így pár betonsánc mögött csücsülő Engit is bejelölök a támadó tankoknak)

szerk: a UAV-s két legjobb barátja az emelkedés és a süllyedés, persze kombinálva az oldalazással. Sima oldalazással hamar kiszednek, ha kiszámíthatatlanul emelkedsz/süllyedsz közben, sokkal nehezebb dolguk van.

[ Szerkesztve ]

(#18700) anshin válasza petXYZW (#18681) üzenetére


anshin
csendes tag

Pedig szerintem tegnap nagyon rossz volt a játék... Mondjuk ha nem szolnak külön, hogy olvassam a chatet, akkor nem veszem észre, hogy valaki fikázz, azt általában gyorsan rendezni szoktuk. Én nem szoktam tolerálni, mikor vesztes oldalon valaki elkezdi írni, hogy noob team, stb...

Szenvedtünk tegnap, többnyire a szerverrel. Valahogy nem találjuk meg a megfelelő admin programot. Balance folyamatosan dobálta az embereket ide-oda, néha annyira balance volt, hogy 3 embert tett egy oldalra, 7-et a másikra. Bár azt is beállítottuk, hogy a balance, meg semmi egyéb se hasson ki a vLr csapat tagjaira, lazán mondhatjuk, hogy le**** és minket is pakolt össze-vissza. Akkor beragadt 1 pályára megint a szerver, azért 2 kör bőven elég abból a pályából, legalábbis nekem igen.

Akkor mikor egyénileg a legjobban ment a játék, kiemelkedő stat, akkor egyszerűen több embernek, többek között nekem is, ugyanabban a pillanatban elfagy a játék. Hát picit feltolta az agyamat, már annál is inkább mert ilyenkor nem enged vissza a szerver vagy 15 percig, azt írja ki a játék, hogy ellenőrizzem a netkapcsolatom.... De hogy ez az egy időben való kifagyás is mi lehet...?!

Szóval a tegnapi pálya miatt is, szerver miatt is, nem volt a legfényesebb, sajnálom, hogy pont tegnap néztél fel hozzánk, remélem még látunk azért, esetleg másokat is innen :) Majd mi is felnézünk egyszer PH szerverre látogatóba ;Đ

Egyébként most a wolfcon (ha van ilyen ;Đ) szabályoz a szerveren... van értelme szenvedni vele? vagy van jobb alternatíva?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.