Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18751) eugabesz válasza anshin (#18707) üzenetére


eugabesz
őstag

ansin,nálunk wolfcon fut,s mondhatom szinte tökéletesen futtatja,szabályozza a szervert.Ha gondolod,szólj egy illetékesnek és szívesen tartok belőle "oktatást" én már elég rég használom.
De a "konkurenciát" is (procon) nyugodtan használhatjátok,kinek mi jön be,de abban tényleg Gabi a pro,úgy hogy abban Ő az emberetek.
Lesz majd mindkettőből profi leírás a battlefield.hu-n,illetve az bc2admin.eu-n,de én is még csak félig meddig vagyok kész a wolfconnal,(már úgy értve a félig-et,hogy az elhatározás hogy írok róla,már megvan) a procon cikk megírását meg Gabipaci-ra akartam tukmálni,de ő sem nagyon ér rá,ugye.
De a ts-ünkön szívesen segítünk élőszóban,bármelyik programban.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18752) Tam991


Tam991
csendes tag

Sziasztok!

Elindult a 82nd AirBorne klán(közösség :) ) 20 slotos szervere normal rush módban. Szabályok jelen pillanatban még nincsenek, de majd kialakul :) Ezek mellett a klán tgf-et is tart mindazoknak akik betöltötték a 17. életévüket. Ennyi lenne így röviden. Várunk mindenkit sok-sok szeretettel!

(#18753) KL válasza eugabesz (#18751) üzenetére


KL
tag

Hát most azért van egy kis gond, kizárólag egy map megy a szerón.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18754) gabipaci válasza Tam991 (#18752) üzenetére


gabipaci
addikt

Sok sikert, és jó szerencsét!
Ha segítség kell forduljatok hozzánk bátran, akár itt is, akár az adminos oldalon.
Alapjában segítőkész vagyok én is, csak van egy hülye stílusom sajnos... :(

Most ez ennyiben nyílvánul meg:
Szerveretek hiánypótló, 20 slotos Magyar szerver még úgy sincs...
-ne vedd komolyan kérlek :))

Logitech hardware tester

(#18755) Tam991 válasza gabipaci (#18754) üzenetére


Tam991
csendes tag

Köszönjük szépen :)
Már tegnap regisztráltam az admin oldalon úgyh. ez már ki van pipálva. Segítség majd lehet hogy elkél a későbbiekben. Jelen pillanatban a bc2cc nevű admin programot használjuk mert a gameservers.com-on azt írták hogy ezt támogatják a szerverek. De mint nem rég megtudtam ez nem így van :D

Azért lett 20 slot mert nem akartunk mészárszéket rendezni egyik pályán sem. Szóval megbeszéltük hogy a 10v10 elfogadható és mér warozni is alkalmas.

(#18756) kept


kept
újonc

hello 1kb 2 hete vettem meg a játékos és nem tudom hova kell beirni az ip-t hogy tugyak menni a szeróra hogyha valaki tudna nekem segíteni megköszönném

(#18757) gabipaci válasza kept (#18756) üzenetére


gabipaci
addikt

Sehova, itt nincs ilyen lehetőség.
A szerverkeresőbe beírod nagybetűvel, hogy HUN és kiadja a magyar szervereket.
Ha konkrétan a mi szervereink érdekelnek, akkor írrd be azt hogy PH! és akkor csak a miénket adja ki.
Szőröknél minden legyen üresen hagyva.

Logitech hardware tester

(#18758) ciry válasza Tam991 (#18752) üzenetére


ciry
őstag

El is játszogattunk nálatok, amig ki nem raktak egy VIP tagért, Port Valdezen, tökutolsó m-comnál :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18759) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Valaki feltette a 10.7-es ATI drivert? Nálam kb 5 percenként elkezd szaggatni a játék szal megy vissza a 10.5hotfix.:D Csak kíváncsi vagyok másnál is csinálja-e.

(#18760) Tam991 válasza ciry (#18758) üzenetére


Tam991
csendes tag

Igen láttam hogy jó sokat voltán fent nálunk. A kick miatt pedig elnézést kérek. Úgy állítottuk be a dolgokat hogy minden egyes klán tag fel tudjon jönni még akkor is ha teli van a szerver. Szerencsétlenség hogy pont téged dobott ki miatta. Még egyszer elnézést.

(#18761) ciry válasza Tam991 (#18760) üzenetére


ciry
őstag

Nem gond, azért még majd ajánlgatom másnak is a szervert.
Csak erre a kickekre figyeljetek, inkább az külföldieket szórjátok ki ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18762) kept válasza gabipaci (#18757) üzenetére


kept
újonc

gabi nekem nem jön ki semmi. nemtudnál felvennni skypre a nevem meg ( progamer0110 )

(#18763) gabipaci válasza kept (#18762) üzenetére


gabipaci
addikt

Folyamatban........

Logitech hardware tester

(#18764) madgie válasza SzlobiG (#18759) üzenetére


madgie
titán

Nekem ehhez nem is kellett az új driver, egész hétvégén ezt csinálta a régivel: random öt percenként szaggat vagy 3 másodpercnyire, persze 80%-ban akció közben ér a szaggatás, így szitává lőnek. Szeretünk, ATi.

(#18765) eugabesz válasza SzlobiG (#18759) üzenetére


eugabesz
őstag

Tedd rá a régire,mert ez egy JAVÍTÁS!és lőn csoda...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18766) eugabesz válasza madgie (#18764) üzenetére


eugabesz
őstag

#18765

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18767) SzlobiG válasza eugabesz (#18765) üzenetére


SzlobiG
félisten

Mármint mit tegyek rá a régire? :F

(#18768) F_Zolee válasza SzlobiG (#18759) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem nem volt még úgy gond vele. Viszont a betöltés jóval kisebb lett. Mintha hotfix lenne fent.

(#18769) eugabesz válasza SzlobiG (#18767) üzenetére


eugabesz
őstag

a 10.7 hotfix-et

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18770) Habib[HUN] válasza eugabesz (#18769) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nézelődtem egy kicsit. Hotfix-et csak AGP-s karikhoz találtam. Vagy csak én vagyok helikopter? Mondjuk nekem szépen fut, és végre értelmes a töltési időm a sima 10.7-el.

(#18771) eugabesz válasza Habib[HUN] (#18770) üzenetére


eugabesz
őstag

Nem,nem vagy az már fáradt voltam és catalyst-ot akartam írni,csak megtévedt az agyam meg a kezem :D

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18772) anshin válasza eugabesz (#18751) üzenetére


anshin
csendes tag

Tegnap, már elkezdték nézegetni a többiek ezt a procon-t, majd meglátjuk mi lesz, meg kell e segítség a végén bármelyikhez is, de köszönjük segítő szándékokat. :R

(#18773) madgie válasza eugabesz (#18766) üzenetére


madgie
titán

Nem raktam semmilyen új drivert, a régi, asszem 10.6 van, ami múlt hétig jó volt, azóta vacakol.

(#18774) SzlobiG válasza eugabesz (#18771) üzenetére


SzlobiG
félisten

Azért nem is értettem egészen máig miről beszélsz.:D De mondom a 10.7-et tettem fel és szar volt vele.:U

(#18775) r-chee válasza madgie (#18773) üzenetére


r-chee
őstag

Nekem 10.4-es Catalyst van fent. 10.7-eset nincs kedvem felrakni, mert az előzőekkel (10.5, 10.6) eléggé sz*rul ment a játék, és az bőven elég volt ahhoz, hogy meggyőzzön, jó nekem a 10.4 is :) .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18776) F_Zolee válasza r-chee (#18775) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én feltettem. És sokkal hamarabb betölt. Ahogy nézem majdnem ugyanaz a gépünk csak nekem 4850 van benne. Ma már játszottam többet és nincs különösebb gondom a driverrel.

(#18777) Madn!ght válasza SzlobiG (#18759) üzenetére


Madn!ght
addikt

Tegnap egyik fórumtárs már panaszkodott, hogy folyamatosan leeseik az FPS kb 20-ra, mióta feltette az új catalyst-et. (i7 860+5850es kártya társaságában)

Nekem is a 10.5 hotfix vált be eddig a legjobban. Pillanatok alatt betölt pályaváltás közben. :K

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#18778) rankesz válasza Madn!ght (#18777) üzenetére


rankesz
veterán

Így van 10.5 hotfix nálam is a legjobb.
MArad is amíg valaki meg nem győz hogy ezt mostazonnal rakjam fel mert +100 fps... :D

(#18779) Fortissimus


Fortissimus
őstag

elnek mar az uj palyak?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#18780) gabipaci


gabipaci
addikt

Az új pályák elvileg magyar idő szerint 5 után lesznek berakva...

Logitech hardware tester

(#18781) ciry


ciry
őstag

Jó sok az ismerős.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18783) mackosajt válasza ciry (#18781) üzenetére


mackosajt
addikt

Mert úgy hétközben, délután háromkor biztos sokan végeztek már a melóval azok közül, akik mondjuk dolgoznak, és esténként fent vannak.

@Bledi/Bosszuallo: Olyan sok új szabály van, hogy le se merem írni... nem gondoljátok, hogy picit komolytalan arra az egy korlátozásra fogni? A többi szabályt meg próbáljuk a programmal betartatni.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18785) KL válasza ciry (#18781) üzenetére


KL
tag

Fasza...

:)

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18786) bonat válasza Bosszuallo7 (#18784) üzenetére


bonat
senior tag

:Y

(#18787) madgie válasza mackosajt (#18783) üzenetére


madgie
titán

Komolytalan, nem komolytalan, én például emiatt nem járok mostanában sokat a PH!-ra (mondjuk máshová se :D), mert az SV98-at szoknám, de ott nem nagyon lehet. Medicet utálom, Assault unalmas már, Engi nem mindenhová jó, most Reconozhatnékom van egy ideje :)

(#18788) ciry válasza mackosajt (#18783) üzenetére


ciry
őstag

Rosszul hiszed.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18789) mackosajt válasza ciry (#18788) üzenetére


mackosajt
addikt

Legyen neked igazad.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18790) ciry válasza mackosajt (#18789) üzenetére


ciry
őstag

Bár ne lenne.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18791) gabipaci válasza ciry (#18781) üzenetére


gabipaci
addikt

:O

Kettesen megy az új map, gyertek, akár az ismeretlenek is...

Logitech hardware tester

(#18792) gergo0328


gergo0328
senior tag

4 sniper limittel nem értetek el semmit se... általában a bénák elviszik a csipákat és mivel tudják h lehet köv halásnál nem éledhetnek csipával ezért hátramennek ahol kisebb az esélye annak h lelövik...a másik. aki eddig kempelt csipával most másik fegyóval fog szval nemtom h hol itt az a dolog amit mondtok h pörgősebb lett a dolog. max annyi h több golyó zúdul rád a hegyről mert nem csipával hanem abakannal lőnek rád... :W

(#18793) gabipaci válasza gabipaci (#18791) üzenetére


gabipaci
addikt

Egyesen is megy az új map.

Tobi, azt szerettük volna elérni, hogy kevesebb sniper legyen a hegyen. Ezt sikerült.
Most ha valaki abakan-al van a hegytetőn, és okádja a golyót, akkor sokkal több értelme van a támadás szempontjából, mintha ugyanez az ember a hegyen google-zik, és azon kívül, hogy nem talál el senkit, még annyi esze sincs, hogy ne C4-et vigyen magával a hegyre...

Logitech hardware tester

(#18794) eugabesz válasza gabipaci (#18793) üzenetére


eugabesz
őstag

Ne ess túlzásokba jó?.. :DDD új map....röhög a vakbelem... :N

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18795) ciry válasza gabipaci (#18791) üzenetére


ciry
őstag

:C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18796) =IMI= válasza BalaNce87 (#1000) üzenetére


=IMI=
csendes tag

M1 GARAND-hoz hogy jutok hozzá .. tudom mint veterán .
...de pontosan ehez mit kell tennem..

köszi elöre is

(#18797) v!ct0y válasza eugabesz (#18794) üzenetére


v!ct0y
veterán

Új map sose lesz.:)

(#18798) gabipaci válasza =IMI= (#18796) üzenetére


gabipaci
addikt

Van egy weblap, ahol regelni kell a régebbi BF játékaidat (minimum egyet) de nem működik.
Ha van másik BF játékod, írj az ügyfélszolgálatnak, és megoldják.

Logitech hardware tester

(#18799) Zolás válasza =IMI= (#18796) üzenetére


Zolás
addikt

Elvileg kell hozzá egy másik Battlefield játék amit hozzákötsz ehhez az accountodhoz és rögtön veterán státuszod lesz. Továbbá elvileg az is elég ha regisztrálsz a Battlefield Heroes játékban (ingyenes) és ezt kötöd össze az accountoddal.
Azért írom hogy elvileg mivel elég sok ember akarja mostanság kötni az accountjait hogy meglegyen a veterán de nem jön össze a BF oldal hibájából.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18800) KL válasza eugabesz (#18794) üzenetére


KL
tag

Ma is egy mapot ismétel az IRAM szerver. Valami nem fasza.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.