Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20001) Target78hu válasza BalaNce87 (#20000) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Elég csalóka az amit kiír ,mert én is szívtam már emiatt ,hogy 30-40 es ping-el rendelkező szerverre mentem és szanaszét akadtam (lag) :D
Meg ami túl kicsit jelez (kb 10-20) ott tuti nem jó a kapcsolat ,de fene se érti .. pl.: a PH!-n a játékbeli pingem 100-180 ingadozik (gondolom a többi játékos netjétől meg ,hogy honnan gyünnek függ) és van mikor 150-es értéknél szinte játszhatatlan ,máskor meg 180-on olyan ,mint 100 lenne nah xfiles mi?! :D
A legtöbb szerveren 110 az átlag nekem ,de néha olyan laggok vannak ,mint annó bf2ben mikor feltévedt egy-egy csíter gyerök ,bár többnyire cartellynél ill. előtte és közben volt jellemzőbb ez ,itt meg a kanyar cg szniper fejre hordó puskát aktiválják vagy mit épp :)

Most meg egy kicsit erősebb vidkarival már sokkal jobb lett a játék nekem és többször beadja ,amit eddig nem nagyon vagy csak randomra (késelés, fejes stb).

hkv.hu

(#20002) Integra


Integra
titán

kemény 6489 ft-ért (szállítási költséggel együtt) megvettem a bc2-t. LOL

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20003) SzlobiG válasza Integra (#20002) üzenetére


SzlobiG
félisten

Meg is ér annyit.:))

(#20004) BalaNce87 válasza Integra (#20002) üzenetére


BalaNce87
addikt

Zavvin, most 5400 körül van, elég jó ár, és kiszállítással együtt ennyi.

(#20005) Integra válasza BalaNce87 (#20004) üzenetére


Integra
titán

azt nem ismerem, angol amazonról vettem, teljesen megfelel. :)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20006) ciry válasza Integra (#20005) üzenetére


ciry
őstag

Azért majd írd le, hogy tetszik-e.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20007) Bunyosmonk


Bunyosmonk
csendes tag

Én 5 ezer alatt meg úszom mert most le van akciózva angliai boltban a bbc 2 12 fontra vagyis 4 ezer Ft-ra mer a fhateromnak az ügyvédje meg rendeli és nem kel ki fizetni a szálitási költséget mert a fhater üdvéje log pénzel. :C

(#20008) Integra válasza Bunyosmonk (#20007) üzenetére


Integra
titán

én is 13 fontért vettem, csak van rajta 4 font szállítási ktg. nem zavar igazából.
nálunk 49 euro boltban, mo-n 10rugó, szóval... :)
egész egyszerűen nevetségesnek találom az árakat, a németen meg sem lepődök, de a magyar egy vicc.. főleg a fizuk függvényében.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20009) Integra válasza ciry (#20006) üzenetére


Integra
titán

mi? a weboldal vagy a játék?:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20010) ciry válasza Integra (#20009) üzenetére


ciry
őstag

A weboldal természetesen :K
Lófaszt, csak vicceltem. A játék, persze.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20011) Integra válasza ciry (#20010) üzenetére


Integra
titán

:DDD remélem jó lesz, azért vettem:K
életszerűbbnek találom mint a mw2-t. ez utóbbi inkább cs:source a zárt terek miatt.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20012) harry3


harry3
őstag

Tegnap délután óta nem tudtam játszani, mert olyan jó az időjárás, de megint esőre áll, de remélem villám nem lesz. Az előbb 17/10-re végeztem, ami nálam nagy szó, de hát tegnap sem örült velem senki, kivéve ciry.
Amúgy ezek a fegyverek viccesek, nagy nehezen elérhetővé válik egy és annyira rossz. AEK971-el megyek a legtöbbet, de a XM8 és AN94 jónak tűnik. Hiába várom, hogy kigyűljön a pont, mindig csalódok az új fegyverben.

[ Szerkesztve ]

(#20013) Integra


Integra
titán

létezik valami gyorstalpaló teljesen kezdőknek, hogy ne lúzerkedjenek túl sokat multiban az elején???:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20014) Joe-T válasza harry3 (#20012) üzenetére


Joe-T
tag

Az Abakanban nem fogsz csalódni! Az a legpowerebb assault stuki! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20015) zack válasza Integra (#20013) üzenetére


zack
nagyúr

A lúzerkedés elkerülhetetlen. :DDD Ahogy belejössz, úgy leszel majd egyre ügyesebb. :K ;)

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20016) ciry válasza harry3 (#20012) üzenetére


ciry
őstag

Xm8 és az AN-94 durva fegyverek, utóbbinak ha felveszed a ritmusát, akkor nagyon tud kaszálni :R
Előtte menj cseppet M-14-el, hogy megtanuld a jót értékelni ;]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20017) Joe-T válasza Integra (#20013) üzenetére


Joe-T
tag

A legfontosabb, hogy ne rambózz! Ez a progi a csapatjátékról szól! Rambózással nem mész semmire! Főleg sok türelem kell még az elején, mert esik-kel az ember! Egy jótanács, hogyha valaki elesik, akkor bátran szedd fel a felszerelését, mert nagy valószínűséggel jobb az ő cumója mint a te kezdő fegyvereid!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20018) Integra válasza Joe-T (#20017) üzenetére


Integra
titán

elesik = meghal? amolyan diablo-san kirámolom?:)
nem akarok rambózni, esélyem se lenne rá, sokkal inkább ésszel akarom megtanulni.

[ Szerkesztve ]

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20019) ciry válasza Joe-T (#20017) üzenetére


ciry
őstag

Én még annyit mondanék, hogy ne ragadjon le 1 kasznál, hanem legalább addig húzza ki a őket, amíg az alapcuccok elérhetőek nem lesznek.
Defi,heggesztő stb.
Onnan tud igazán segíteni amivel kell.
A fegyverek az elején annyira nem érdekesek, de javaslom a magnum ammot a fegyókra(kivéve vezetőként/járművek ellen a mérnököt).

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20020) harry3 válasza Integra (#20013) üzenetére


harry3
őstag

A szerencsétlenkedésről én tudnék beszélni, de készülj fel, hogy lehet hogy siralmas lesz, nekem legalábbis az volt. Hiába néztem videókat, tippeket kellett a 10 fölötti rang.
Úgy vettem észre, hogy Abakannal 2 golyó elég.

ciry:M-14-el? Szenvedtem én már eleget és megbecsültem a 2 lövést a 14 halál melett. :K

[ Szerkesztve ]

(#20021) ciry válasza harry3 (#20020) üzenetére


ciry
őstag

Jaja, elnyomtál 16 lövést 0 találattal :C
Az majdnem másfél tár :R ( :D )

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#20022) Joe-T válasza Integra (#20018) üzenetére


Joe-T
tag

Igen, úgy értettem az elesik dolgot, hogy meghal! Egyszerűen odamész és az "E" lenyomására felveszi a felszerelését a halott katonának!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20023) Joe-T válasza ciry (#20019) üzenetére


Joe-T
tag

De a defi, heggesztő és a magnum ammo eléréséig elég rögös az út! Főleg nagy türelem kell a játék elején illetve talán még az is, hogy csatlakozzon egy jó squadhoz, mert azok tudják őt húzni! Az elején érdemes kiismerni a pályát és figyelni, hogy hogyan helyezkednek a többiek!
Illetve, ha lehetőség van rá ajánlott felmenni TS-re, mert ott még lehet kapni nagyon sok taktikai ötletet!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20024) Integra válasza Joe-T (#20022) üzenetére


Integra
titán

thx:)
a többiek látják azt rajtam, hogy tanuló vagyok? valami info rólam van vagy egy baszott nagy T betű a hátamon, hogy ne számítsanak világ megváltásra??
:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20025) Joe-T válasza harry3 (#20020) üzenetére


Joe-T
tag

Emlékszem a siralmasságra! :K Már gondolkodtál rajta, hogy leteszed a játékot! És most kezd majd igazán érdekessé válni! :K

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20026) Joe-T válasza Integra (#20024) üzenetére


Joe-T
tag

Semmi külső jele nincs annak, hogy kezdő vagy! Egyedül annyi, hogy a neved melletti rangot jelző ikonon egy 1-es szám látható! Nem kell a világmegváltásra törekedned! :N Csatlakozz egy jó squadhoz (általában magasabb rangúak) és kövesd őket! Megismered így egy kicsit a taktikákat! Alapvetően nem szemből kell megoldani a feladatot, hanem lehetőleg oldalról kerülni!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#20027) Integra válasza Joe-T (#20026) üzenetére


Integra
titán

na majd kurjongatok jókat a mikrofonomba:DDD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20028) bul07 válasza madgie (#19976) üzenetére


bul07
nagyúr

ez nem az a kiszögelés ahova védőként könnyen fel lehet menni, hanem az a feletti kiszögelés

tegnap ahogy írtam jött a vihar és csak most délbe lett újra áram

tegnap még pont felment a kis videóm de már ide belinkelni nem volt időm

nem kell sokat várni tőle se zene se semmi csak simán hogy hogy lehet felmenni az eben a hozzászólásomba szereplő helyekre
youtube

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20029) bullseye válasza Integra (#20013) üzenetére


bullseye
addikt

van erről egy videó, itt is linkelték már asszem. Tudd mi a kasztod, és annak megfelelően játssz. Ha jó játékos akarsz lenni és nem eredményes, akkor válts kasztot, ha úgy hozza a csata. és spottolj! csapatnak is segít és az elején különösen jól jöhet neked is, amíg nincsenek meg a jó kis szakmai cuccok. 50 pont egy kill, de 20 pontot kapsz ha spottolsz valakit és azt lelövi bárki a Te oldaladról...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#20030) Integra válasza bullseye (#20029) üzenetére


Integra
titán

spottolás?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#20031) lala42 válasza Integra (#20027) üzenetére


lala42
őstag

Látom izgulsz. :DDD Én az elejétől tolom, de most is vannak 1-10- tizenvalahány K/Darányaim. Xard le. Csak egyszerüen élvezd a játékot. Ha van egy-egy rosszabb köröd, ne keseredj el. Nevess rajta, menj ki, gyújtsál rá, oszt uccu neki újra. :DDD :K Ha egy menet végén az utolsó vagy az ne legyen visszahúzó erő. Láttam én 50-es szintüeket is az utolsó helyeken.( Igaz azon a szerón az elsőn is olyanok voltak ;] :DDD )

Spottolás= megnyomod a Q-betüt, mikozben rácélzol az ellenre. Ott megjelenik a feje fölött egy piros háromszög. Ezzel jelzed a társaidnak az ellenfél helyét. ( amelyik szerón be van kapcsolva) Általában HC-n nem müxik.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20032) lala42 válasza bul07 (#20028) üzenetére


lala42
őstag

Te ott a fára ugrottál fel?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20033) bul07 válasza lala42 (#20032) üzenetére


bul07
nagyúr

igen mert lejár 10sec

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20034) lala42 válasza bul07 (#20033) üzenetére


lala42
őstag

Én is próbáltam vagy két-három alkalommal, de akkor én nehezebb vagyok. :F leestem :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#20035) bunfi válasza lala42 (#20032) üzenetére


bunfi
őstag

Igen oda, mert megteheti. Őszintén szólva ez részemről exploit használat.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20036) harry3 válasza bul07 (#20028) üzenetére


harry3
őstag

Ezt ki fogom próbálni. Köszi a tippet. :)
A múltkor volt egy szerver, ahol a sniper-ek ültek a fa tetején és nagyban szedtek le mindenkit.

(#20037) gabipaci válasza harry3 (#20036) üzenetére


gabipaci
addikt

Egy jobb érzésű admin úgy kidob érte, mint macskát sz@rni!
A játék hibáinak a szándékos kihasznlása is cheat-nek minősül.
Ez benne van a BC2 felhasználási feltételeiben.
A cheater-eket meg sehol nem szeretik :((

Logitech hardware tester

(#20038) Perillustris válasza BalaNce87 (#19900) üzenetére


Perillustris
senior tag

Mindegy, amíg megy jól 11-ben, addig hagyom. :R

Perillustris

(#20039) madgie válasza gabipaci (#20037) üzenetére


madgie
titán

Ha a fa tetején ülsz, az cheat?

(#20040) gabipaci válasza madgie (#20039) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha nincs nekitámasztva létra, akkor az... :)
Viccet félretéve, ha egy épület tetejéről átugrassz egy fára, az nem cheat, de ha kirohansz a halálzónába, de mielőtt még meghalsz, beérsz egy olyan helyre, ahol nem halsz meg, de oda másképp nem jutsz fel, akkor az cheat.
Csak nem fizetsz érte, és nem kap el a PB. (mint ahogy megannyi más esetben sem kap el, mert nem áll a helyzet magaslatán)

De hogy egyszerűbb legyen: etikátlan, gusztustalan, nem fér bele a Fair Play-be.
Legalábbis nekem.

Logitech hardware tester

(#20041) Źşë' válasza madgie (#20039) üzenetére


Źşë'
addikt

végül is lehet fára mászva is sniperkedni a valós életben :DD és sztem volt is rá példa, az más tészta h hogyan jut fel a fára :D nincs animálva :DD engem az szomorít el hogy egy falevélen nem tudok átlőni, akkor ez is most csit csak rám nézve, a játék adta lehetőségeket ki kell használni, máskülönben fenének rakták bele/csinálták meg így :/ fejlesztők hibája amit egy szimpla pecs sztem tudna javítani

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#20042) harry3 válasza Źşë' (#20041) üzenetére


harry3
őstag

Így van. :K

gabipaci: És az nem cheat, ha engem onnan lőnek le? Sokszor olyan helyről lőnek le, hogy a killcamból azt sem tudom eldönteni, hogy hol van vagy hogy jutott fel, de elfogadom, mert lelőtt és ez van. Ha a készítők nem akarták volna, hogy az ember ilyen helyekre menjen, akkor úgy csinálták volna meg, mint a MW2-t, hogy hiába ugrasz valami visszatart, nem pedig ezt a visszaszámlálást.

[ Szerkesztve ]

(#20043) bunfi válasza harry3 (#20042) üzenetére


bunfi
őstag

Az életben is sok minden lehetséges és mégsem teszed, mert nem kifizetődő. Nem szeretem az ilyesmit, hogy "hogyan szivassuk a másikat" videókból kitanult trükköket alkalmaz. Én is rengeteg helyet tudok, ahonnan nagyon jól lehet szivatni. Ennek ellenére 10000 évente egyszer vagyok offmapon...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20044) zack


zack
nagyúr

Elmehet a PH szerver a pics@ba! :( :((( :((( Ki vagyok dobva magyarként mert jön valami VIP työtyö akinek kell a hely??? Pont az egyik legjobb kör kellős közepén? :(((
Nah..akkor még egyel kevesebb magyar lesz a PH szerveren! :(

Így is mindenki németül meg angolul ugat azon a szerveren, ahol eddig napközben 90%-ban magyarok voltak. Ezen azért el kellene gondolkodni, vajon miért is lehet hogy egy magyar szerver tele van külföldivel, és alig van magyar. :U

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20045) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

Ma bedobtam a giga 1gb 460oc-t elsőre egész jó csak nem tudom húzni a procimat mert inkompatibilis a vga a lappal.
Dx9 high-on 20-30-al van átlagban kevesebb mint a 4870x2 + 3.8-ra huzott i7-el.
Szerintem magáért beszél, nálam nincsenek akadások ahogy madnight-nál.
Lap csere után tuningos fps-t is tudok mondani aztán sli-set is.

(#20044) zack: mióta a ph-sok magját kilőtték 100-ról 230-adik lett a server, az emberek rájönnek mi kell nekik, ez a vip meg azt hiszem vip-et is kirughat ha csak vip van fent..

[ Szerkesztve ]

(#20046) bul07 válasza gabipaci (#20037) üzenetére


bul07
nagyúr

akkor az elején mikkor egyes fegyverek sebzése túlzott volt akkor az is csalásnak minősült, az is a játék hibája volt csak javították
vagy hogy nem fogott a kés mert bugos volt, akkor akit nem ölt meg elsőre a kés az is cheat-telt, nem az is a játék hibája volt
vagy hogy a domboldalba beleolvad a snaper mert bugos az is cheat
szerintem ez mind csak játék hibái amit ki lehet használni vagy ép felugrani helyekre

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#20047) zack válasza ADAM1337 (#20045) üzenetére


zack
nagyúr

Nagyszerű. :( Azt hogy hanyadik a szerver azt lefosom, de az hogy a csapatomban ma többször olyan béna csubik voltak, hogy a hajam égnek állt. Amikor meg én akartam csubi lenni meghaltam, mert itt meg életbe lép a csubi korlátozás. Így maradtam medic, ők meg bénáztak kör végéig. Hurrá. Ragyogó szabály. :(
Ez a V.I.P. dolog meg...bullshit. :(((
Itt az élő példa hogy lehet elqúrni egy menő és sűrűn látogatott szervert.
Ti hova ill. melyik szeróra jártok? Már mint azok a játékosok akik kiváltak....

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#20048) harry3 válasza bunfi (#20043) üzenetére


harry3
őstag

Már bocs, de azt mondtam hogy kurv@ jó és most már innen fogok lőni?
Annyit mondtam, hogy kipróbálom, mert szoktam üres szerveren mászkálni.
Mindenki azt csinálja, ami a szíve joga, ha más oda megy fel, akkor legyen, majd lelövik.

[ Szerkesztve ]

(#20049) bunfi válasza zack (#20047) üzenetére


bunfi
őstag

Kihisztizted magad?

(#20045) ADAM1337: hányszor fogod még ezt elmondani? Tudjuk. Bánjuk? A tengernyi rinyálás tudatában...

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#20050) SzlobiG válasza zack (#20047) üzenetére


SzlobiG
félisten

"Ez a V.I.P. dolog meg...bullshit. "

Miért lenne az? Pont azért van, hogy a külföldit kitegye és tudjon játszani a magyar, kicsit olvass utána és utána szidd a szervert.:) Nyilván ha nem vagy a listán akkor téged is kitesz...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.