Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18101) gabipaci


gabipaci
addikt

Csak úgy off-ban, ezt magyarázza már el nekem valaki:
Én úgy érzem senkit sem bántottam, max egyeseknek is a száraz igazság fájt mikor megvédtem pár embert csak mert a sun server adminjai nem látták helyesnek azt ami tényleg nem helyes, non fair!

cserébe meg jönnek itt olyan emberek akik azt sem tudják talán milyen bugok vannak a játékban mert játszottak a játékkal kb 40órát, de a fórumon a nap 24 órájában jelen vannak, valami csoda folytán, mindezt család mellett, igaz nem is rám tartozik csak engem elgondolkodtat.
Nem tudom, nekem egyszerűbb egy lapfrissítést nyomnom a böngészőn mondjuk 20 percenként, mint játszani. Család mellett valahogy az F5 egyszerűbb, mint arrábbrugdalni a gyereket. Ez szerintem is elgondolkodtató :Y

Zsé, drága barátom, mielőtt félreérted, nem tőled várok magyarázatot, hanem attól, aki olvasta, és érti is amire gondoltál.

Szerk:
R-chee, fizetett bérenc vagy!!!! :))

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18102) Źşë' válasza r-chee (#18100) üzenetére


Źşë'
addikt

elhamarkodottan ítéltem irányodban, köszönöm a lenéző személyeskedő hszt tőled nem számítottam különben erre de tényleg...

akkor most ha meg szabad kérdeznem, átmennétek máshova? mert ennek a (szerverszobának) tényleg nem Sun PH chat szoba a neve, köszi a válaszodat előre is!

(#18101) gabipaci nem csak egyszerűen fanclub tag :-)

ha bántotta szemed, akkor erre most egy kattintással raktam egy off-ot, talán már ezért sem kapok negatív kritikát!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18103) bunfi válasza gabipaci (#18101) üzenetére


bunfi
őstag

Kiváló bérnigger! Egyébként rohadjon le a kezem, mikor külön lapra tettem a fórumtémát a böngészőmben, nem?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18104) Doki-HUN1978


Doki-HUN1978
senior tag

Már azt hittem, hogy csak én vitatkozom itt a fórumon.

De megy ez nélkülem is... :D

A viccet félretéve:
Ne itt ócsároljátok egymást, inkább gyertek játszani!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18105) gabipaci válasza Źşë' (#18102) üzenetére


gabipaci
addikt

En maximalisan megertem a probemadat!
Nyitottam is egy ilyen topikot (nem szervert, az teljesen mas), de F Zolee-n kivul mas nem irkal oda. Ha ideirom 5percenkent, hogy jojjenek at oda, akkor az offolja tele a topikot.
Amugy meg azt hiszem mi vagyunk azok, akik segiteni is szoktunk itt az embereknek, akkor az is csak rad maradna.

Logitech hardware tester

(#18106) ciry válasza gabipaci (#18105) üzenetére


ciry
őstag

Tegyétek offba a SUN-os dolgokat, mert Źşë'-nek (meg aki nem jár a szerverre) tök közömbösek a szerveres infók.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18107) gabipaci válasza ciry (#18106) üzenetére


gabipaci
addikt

De Te sem tetted, es ha csak a jetekkal kapcsolatos dolgok lennenek itt, nem barati elmenybeszamolo, meg szerveresdi, akkor max 150 hsz lenne, nem 18000+

Logitech hardware tester

(#18108) ciry válasza gabipaci (#18107) üzenetére


ciry
őstag

Mert nem irtam róla egy sort se.

Ez se off: gyerek kicsit ottragadt :Y
Van huzatja :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18109) bul07 válasza r-chee (#18100) üzenetére


bul07
nagyúr

3, Ha mi nem írnánk ide, félhalott lenne a topik.
ezt azért nem hiszem
az hogy ez meg az történt a SUN szerveren az ide való szerintem mert az maga a játék
de ami a szerverekre vonatkozik
szerver áll, vagy SUN TS nem megy, két órás leállás SUN szerveren,tesztelés este,szervere admin plz, meg a szerver chet, szerver szabályok azok szerintem az nem való a BC2 JÁTÉK fórumrészébe
hanem a SUN szerver fórumára

(#18105) gabipaci:szerintem pár ott adott válasszal átszoknának oda főleg szerveres problémával

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18110) Def26 válasza ciry (#18106) üzenetére


Def26
félisten

Én is támogatom, hogy külön topik legyen a ph sun szervernek. Ott van a klánok -.ban valami hasonló. :)

Szívesen olvasgatok itt, írni kevesebbet szoktam, de az nagyban igaz, hogy másról nem nagyon szól a topik csak többnyire a ph sun -ról. Annyira nem zavar, csak tényleg ezzel az örökös hypolással elűzitek a többi játékost is aki esetleg olyan szervereken játszik ahol pl. nincsenek szabályok (nem azt mondom, hogy nem kell szabály).

Nem rosszindulatból vagy kötekedésből írtam. Nehogy lehurrogjatok... :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18111) HS 2142 válasza gabipaci (#18107) üzenetére


HS 2142
őstag

Nemértem, miért kell mindenkinek azon fennakadni mi van offba és mi nincs, hogy ez a másikon a legnagyobb támadófelület. Szerintem bárki eltudja dönteni az első mondat után, hogy érdekli-e az adott hozzászólás avagy sem és akkor átugrik a következőre.
Pacinak: Lehet aláírásba bele kellene írni a másik topikot, hátha többen jönnének : :))

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18112) Źşë' válasza gabipaci (#18105) üzenetére


Źşë'
addikt

elmondom miért ha nem tudnád, szerinted csupán mert pang a játék körüli szféra?! azért nincsenek itt emberek, de a lenéző - okoskodó hozzászólásaitok az ok erre szvsz, és nem lesz különb a szerveretek sorsa, vagy megmarad tényleg a mag, akik feljárnak oda....

(#18106) ciry az lenne a jó ha megmaradna ez a topik annak ami a neve, egy ok biztos amiért előnyös: nem láttok soha többet ott nálatok, és én sem titeket! Ciry veled nem volt még semmi bajom és remélem nem is lesz, nem szeretnék sorra csalódni emberekben, olyan emberekben akiket eleinte teljesen másnak ismertem meg!

(#18107) gabipaci sztem elég aktív lenne a topik nélkületek is (elvégre húzó neve van a játéknak, nem egy barbi baba kalandjai termékkategória, arra nem gondoltatok még h elképzelhető h bizonyos emberek miatt nem látogatják olyanok akik régen látogatták?! nevek említése nélkül, de uis tudjátok kikre gondolok itt :DDD jaj észre sem vettem, már írtam is a legelején, mind1 nem javítom ki :))

és nem cél a topik teleoffolása sem, így totál átláthatatlan, meg senkit sem érdekel tényleg (#18109) bul07 hszében leírtak szerint, lenne 150 hsz akkor de az a 150 lnyegretörő, és én még el tudnám azt is képzelni hogy emberek belinkelnek képeket a játékból, és azt vitatjuk meg, stb, de nem azt hogy mennyi csipa kell, ez megfelel cg szabálynak, kiveszem az rpg-t is, aki kempel az adminkill, stb

(#18110) Def26 Nem rosszindulatból vagy kötekedésből írtam. Nehogy lehurrogjatok... pedig aki egy rossz szót szól az megy a levesbe :)) látod már te is attól tartasz nehogy lekezelő hszt kapjál azoktól a bizonyos elit emberektől, eléggé frusztráló (nem szemre-vetésképp, ne érts félre, pusztán ez tényleg így van, ez az emberek reakciója, sajnos)

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18113) Def26 válasza Źşë' (#18112) üzenetére


Def26
félisten

Hát ha ezt szüli a hsz. -em akkor így jártam. :) Nagyon nem kívánok a témával foglalkozni és nincs is bajom velük. Nem ismerem őket és téged sem, pálcát sem akarok törni senki felett.
Egyszerűen én a sok káromkodás miatt nem szeretek a sun -ra járni. Nem szeretem azt amikor van egy jobb köröm és kapok egy qrva anyádat stb. :)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18114) Doki-HUN1978 válasza Def26 (#18113) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A káromkodásért kirúgják -admin jelenlétében- az arcocskákat.

A Magyarok meg már csak ilyen heves vérmérsékletűek. :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18115) Źşë' válasza Def26 (#18113) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen a híres magyar mentalitás, mondjuk nekem nagyon nem volt részem a magyar szerverek világába belépni, nem is keresem őket, hisz vannak haverok akikkel folyamatosan beszélgetek akár skypon akár firén, és megismertem sok arcot magyarhonból, akikre ez nem volt jellemző, és tök jókat játszottunk. az ilyenekre kellemesen emlékszik vissza az ember.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18116) Jhonny06 válasza Def26 (#18113) üzenetére


Jhonny06
veterán

Mondjuk bármelyik szerverre felmászhatnak barmok akik egyből anyáznak, ha lelövöd. Meg cheater vagy, stb. Csak két napja játszom, eddig normális volt a Sun. :)

(#18117) gabipaci válasza Def26 (#18113) üzenetére


gabipaci
addikt

Más szerveren lehettél, mert én még chat.log alapján is bannolom a trágárkodót, utólag.
Eléggé híre ment, és aki szeretne még nálunk játszani, nem nagyon beszél csúnyán.
Ha esetleg feljössz, és beleszaladsz egy ilyenbe, akkor időpont megjelölésével tudatod velem, és többet nem találkozol a delikvensel.

Logitech hardware tester

(#18118) madgie válasza ciry (#18108) üzenetére


madgie
titán

Délután felnéztem ugyanide, lacka valami 4 óra játékidőnél tartott, assegyenge, én egy héten játszom annyit :D

(#18119) SzlobiG válasza jokeman (#18085) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ma volt egy hasonló a szerveren csak néztem valami 5/15 stattal végzett az élen, de ez tényleg űber.:D

[ Szerkesztve ]

(#18120) bunfi


bunfi
őstag

Annyira élvezetes, mikor mész a csipa után, aki végre megáll fél perc kergetőzés után, és mikor rároppannál a fejére csavarkulccsal, akkor jön egy szerencsétlen és CG-vel kiszed. Komolyan elmennek a...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18121) Audifan válasza bunfi (#18120) üzenetére


Audifan
tag

Ne fuss lőjj! :DD :DDD

(#18122) mackosajt


mackosajt
addikt

Na elmentek a csába...

Ennyit offolni egy nap :)

Most valaki összefoglalná a lényeget, hogy miről írtatok ennyit?

Volt köze a játékhoz?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18123) Źşë' válasza mackosajt (#18122) üzenetére


Źşë'
addikt

kb annyi h én mérgelődtem pár soron keresztül a bugokon (zárójelben megjegyzem épp a bugokról beszélgettünk), és néhányan letorkoltak h mit rinyálok annyit, utána meg csak eszmecsere volt =)

röviden ennyi :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18124) eugabesz


eugabesz
őstag

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18125) Źşë' válasza eugabesz (#18124) üzenetére


Źşë'
addikt

[link] :)) ebben lehet némi igazság :D

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18126) eugabesz válasza Źşë' (#18125) üzenetére


eugabesz
őstag

Nagyon off,de kikívánkozik az összefoglalódhoz.
A Székely atyafi nem tudott ott lenni a misén,ezért a szomszédot kérdezte,mi volt ....
-Vót-e szomszéd templomba?
-Vótam
-Miről beszélt a pap?
-A bűnről.
-Na és mit mondott róla?
-Ellenezte.
On
Kb. ilyen tömör volt a tiéd is .:)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18127) Źşë' válasza eugabesz (#18126) üzenetére


Źşë'
addikt

hogy témánál maradjunk egy kis sniper montage amit épp az imént találtam : )

jó a hangulata :) zene is tetszik nekem : )

ebben meg 1 perctől szépeket lő a srác!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18128) SzlobiG válasza Źşë' (#18127) üzenetére


SzlobiG
félisten

Konzolon hogy tud így lőni? Gondolom vmi egér+bill kombinációval tolja tuti nem kontrollerrel.

(#18129) eugabesz válasza Źşë' (#18127) üzenetére


eugabesz
őstag

Na ja...csak 2:10-nél ott van a spawn-kil és azt meg útálom...de nagyon. :)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18130) Źşë' válasza SzlobiG (#18128) üzenetére


Źşë'
addikt

nemtudom, de épp azt néztem én is :D kék x bevillan, elgondolkoztam rajta, akartam is szerkeszteni még 4.x de lejárt az idő :)) még ha be is jelöli a képernyőt ponttal, sztem nem lehet így lőni. aim rásegítés meg tudtommal nincs a játékban konzolra. Az is érdekes amúgy h még ha saját tudásából is lőne így akkor sem lenne ez lehetséges, mivel én azt vettem észre ha ugrok vagy futok és közben lövök akkor a célkereszt mintha elvándorolna, mintha uúgy mozogna mint maga a fegyver az ember kezében. Egy biztos nem egy call of duty a célzás rendszer!

(#18129) eugabesz igen, én meg 1:46 nál néztem épp ott elintézi a bázis bejáratánál a tankot, elég fer játékos lehet... ma játszottam qlivon egy kemény kört, el is ment a kedvem, csapattársam, folyamatosan lövöldözte a saját embereit rakétával, azok meg zuhantak lefele és lettek öngyilkosok, mert az az ö*kör lelökte őket a semmibe, engemet is 2x, de azt nem értem ez miért jó?! mi mehet végbe egy emberben mikor másnak árt?! miért jó ez?!

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18131) Bada Bing


Bada Bing
tag

Nem rosszak, de a kedvencem a következő két videó maradt:
[Jóság]
[Sniperság]

(#18132) Def26 válasza SzlobiG (#18128) üzenetére


Def26
félisten

Nekem megvan a játék boxon is és állítom, hogy lehet így lőni. Gyakorlás is kell hozzá no meg azt vettem észre, hogy közel sem kell annyira jól célozni mint pc -n. Főleg sniperral érezni a különbséget. Többször is előfordult, hogy csak úgy a futó ellenség elé lőttem és headshot... nagyon sokszor. Voltak más szituk is, de a lényeg, hogy érezhetően van valamiféle "ráhagyás" a lövések pontosságára.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18133) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

engem valamelyik nap le csíííítereztek....aszem [jcsr]JeanClaude-dal voltam egy csapatban
a szitu: álltam arica harboron a legelső mcom állomás spawn pontján , megálltam egy percre mert ittam kávét közbe :DDD , látom hogy robog felém egy csipa quadon....
el akart gázolni,ami meg is történt csak hogy túl éltem,erre lepattant és rohan felém késsel hogy lebökjön,döfött egyet,majd még egyet,de semmi bajom nem lett,közbe én letettem a kávét a kezemből ,egyből vissza döftem és neki harangoztak ;]
ezt nem értettem,de a srác totál pipa volt,egyből írta hogy csalóóóóóó,DomeZs, Jean Claude meg csodálkozott hogy mi vaaaaan???
érdekes ez a hitbox.... :U

[ Szerkesztve ]

(#18134) Target78hu válasza Źşë' (#18127) üzenetére


Target78hu
aktív tag

A csipás videó tetszik ;) Milyen gyenya mikor (2:30 körül) kivárja a másik bokrot és puff :D
Meg pisztoly + kés ez se egy gubbasztós fajta ,elképzelésem sincs ,hogy csinálja :Y

hkv.hu

(#18135) WhiteWalker válasza Bada Bing (#18131) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

jók a vágások a videóban :C
hát jól nyomja a srác....mikor bambul az UAV-nál a medic és kapja a C4-et az arcába muhaha ;]
persze ha velem csinálná csapkodnám az asztalt: "köcsög camper" :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18136) bunfi válasza WhiteWalker (#18133) üzenetére


bunfi
őstag

Üdvözöllek a klubban. Engem folyamatosan csalónak bélyegeznek.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18137) lala42


lala42
őstag

bunfi Miért? Nem az vagy? ;] :DDD
Nem lehetett kihagyni, bocsi. :DDD
Más!

Adminok! tegnap gondolkodtam. ( Tudom, árt ) De akkor is. Nem lehetne ezt a csipakorlátot úgy megoldani,hogy ha marad a limit, akkor se halál legyen a vége ha rosszúl választok, hanem mondjuk amikor nincs csipahely, akkor az ne lehessen vállasztani? Jobb lenne. Megoldható ez szoftveresen az adminprogramban? :R

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18138) Gonz0 válasza lala42 (#18137) üzenetére


Gonz0
tag

nem

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18139) Doki-HUN1978 válasza lala42 (#18137) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Igen, ez a jelenség valóban eléggé bosszantó.
Egyszer próbáltam meg a napokban, hogy sniper legyek, mit ad Isten? :

Sorry... bla-bla-bla.. és maghaltam.
Mondom biztos bennem van a hiba, ilyen nincs is.

Ha az ember figyelemmel tudná kísérni a kasztokat, akkor látná, hogy mikor nem szabad sniper-nek lenni, de így elég mókás, hogy halál a "jutalom"

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18140) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#18139) üzenetére


Gonz0
tag

Igazából nem is az a bosszantó mikor egyszer meghalsz, hanem amikor egy túlbuzgó medic rajtad kezd el statpaddolni és már 10edszerre húz vissza, neked persze esélyed sincs semmit csinálni egy idő után már csak üveges szemekkel meredsz a monitorra. És bizony ilyenkor az emberben nem túl kultúrált szavak törnek a felszínre. utólag is elnézést a tegnapiért..

A másik idegesítő, mikor leszületsz reconnal kör elején, jól megy a játék, foglalod a pontokat, adja a lövéseket meg minden. Aztán úgy a kör közepén csapatelsőként egy halál után kapod a villogó üzenetet. És ha a főbázisod fölé mész a spawn kamerával akkor hirtelen rádöbbensz miért is nem tudod továbbra is a csapatodat segíteni. Bizony, egy camper ott bénázik a 0/10-es statjával a bázis mellett... na ilyenkor ember legyen a talpán akinek nem kezd el rángatózni az ideg a szeme alatt..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18141) Bada Bing válasza WhiteWalker (#18135) üzenetére


Bada Bing
tag

A vágások nekem is nagyon tetszenek. Van egypár videója az illetőnek, más játékokból is (MW2) és mindenhol hasonlóan igényes munkát végzett.

(#18142) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#18140) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Mi is volt tegnap, amiért elnézést kérsz?

[ Szerkesztve ]

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18143) lala42 válasza Doki-HUN1978 (#18142) üzenetére


lala42
őstag

Biztos valakinek emlegette a közbetlen hozzátartozóit :DDD :DD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18144) Zolás válasza Bada Bing (#18131) üzenetére


Zolás
addikt

Hát a második videó rettenetes csak hátba kemp egyfolytába néha kis Mcom bevédéssel. És még büszke is rá hogy a leszülető embereket sikerül ügyesen hátba-oldalbalőnie. Egy killt nem láttam szemből.
Sniperság videó

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18145) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#18142) üzenetére


Gonz0
tag

Egy idő után elküldtem a medicet a f@szba aki élesztgetett..

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18146) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#18145) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

És az én voltam?

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18147) Gonz0 válasza Doki-HUN1978 (#18146) üzenetére


Gonz0
tag

Nem hiszem, lévén ellenünk voltál. Az a része az üzenetnek azt illeti aki magára ismer.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18148) Doki-HUN1978 válasza Gonz0 (#18147) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Jah, értem!

Csak mert véletlenül valakivel csináltam ilyet és azt hittem Te voltál?!

Most jöttem rá miért halt meg spontán azután nem sokkal, hogy élesztettem 1x szegényt.
De aztán ott hagytam, mert láttam, hogy halni akar. :)

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18149) lala42


lala42
őstag

(#18137)-.re semmi okosságot nem tudtok?

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18150) Gonz0 válasza lala42 (#18149) üzenetére


Gonz0
tag

Válaszoltam rá, hogy nem lehet megcsinálni. lásd még

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.