Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19201) BalaNce87 válasza gabipaci (#19200) üzenetére


BalaNce87
addikt

Aha, nah így már több értelme van de végülis így se az igazi, mert még mindig nem a zászlótartáson van a hangsúly, azaz nem feltétlen amiatt fogsz nyerni, persze így esélyesebb hogy az nyer akinek az összes zászló megvan.

Zolás: Nekem ma meglett bronzra garand, de nem kaptam meg az all weapon bronze-ot.
Igaz akkor használtam sokat az m1-et miután megcsináltam azt a veteranos dolgot, hátha, és elsőre sikerült is, pedig nem vagyok jártas ebben. Nah szóval akkor öltem vele sokat csak ugye akkor nem számolta. :((
Lassan meglesz első platina m16-ra, mindig más fegyót használok így valamennyire eloszlanak a killek, de valamiért m16-ra nagyon ráálltam mióta meglett.

[ Szerkesztve ]

(#19202) eugabesz válasza siriq (#19193) üzenetére


eugabesz
őstag

Panaszkodni itt is lehet,elég sok admin van és nem csak a PH! szerver adminjai.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19203) Drang.hu


Drang.hu
csendes tag

Üdv!

Azért írok itt a fórumon, mert talán értesültek többen már róla, hogy az idei BECUP LAN-on a BFBC2 is megjelenik. A lehetőség 8v8 conquest játékmódban 8+ csapat számára adott. A kérdés az, vajon a PH! -sok közül érdekel-e valakit a dolog, mit gondoltok részt vennétek egy ilyen versenyen?
http://www.battlefield.hu/content/2010/07/31/Itt_a_lehetoseg_Gyerunk_a_BECUP-ra

Ha teljes csapat nem jön össze, akkor mix csapatban is van lehetőség az indulásra...
http://www.battlefield.hu/content/2010/07/31/BECUP_BFHU_mix_csapat

Itt a lehetőség! Gyerünk a BECUP-ra!

[ Szerkesztve ]

Drang over and out!

(#19204) bul07 válasza Bosszuallo7 (#19195) üzenetére


bul07
nagyúr

most a Fraps-ot próbálom meg
csak videó felvétel közben igen leesik a FPS-em

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19206) gergo0328 válasza Bosszuallo7 (#19205) üzenetére


gergo0328
senior tag

a mai Battlefield.hu meccs nagggyon jó volt :D jó kis társaság és van húzóerő is bőven szerencsére :D :R

(#19207) bullseye válasza Bosszuallo7 (#19192) üzenetére


bullseye
addikt

hát ez az az eset, amikor szegény ártatlan ember bizony ráfarag, hogy az ő becsületes neve, önhibáján kívül persze, hasonlít valamire, amit nem illendő leírni. pl. norvég barátom, Aynja Picsjaa, is sokszor pórul járt már emiatt. mennyit bánkódtunk ezen együtt... :U

ja, és ne felejts el azzal is védekezni, hogy ez csupán idézet, Fekete Pákótól.

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#19208) bul07


bul07
nagyúr

na van is képem egy nyavalyás csalóba botlottam úgy forgott mint egy ventilátor és osztotta a fejeseket csak azt nem tudom hogy a pb miért nem tette a dolgát(jó tudom privát csalás)
Still45 a becses neve (és amúgy Veteran: 2 kíváncsi lennék hogy másik játékba is csal e)
[link]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19209) Ghost79 válasza bul07 (#19208) üzenetére


Ghost79
tag

Látom nem csak az mw2-n élvezkednek a kis pöcsök,kellemetlen ez:O

(#19210) Zolás válasza Ghost79 (#19209) üzenetére


Zolás
addikt

Azért szerintem az hogy 1-2havonta belefutok egy csiterbe meg az hogy szinte mindenhol van belőle elég nagy különbség. MW2 topikban azt is beirják ha 3körön keresztül nem volt csaló. Én mióta megvettem a játékot szerdán futottam bele az elsőbe.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19211) lala42 válasza bullseye (#19191) üzenetére


lala42
őstag

A köcsög, amit helyettesít, a homoszexuálisokra használt, sértő, megalázó . :K
Ezért használjuk azt, hogy szilvalekvár tároló népi cserépedény. :K :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19212) Ghost79 válasza Zolás (#19210) üzenetére


Ghost79
tag

Igen mert nyilván ebben a játékban még ér valamit a pb.

(#19213) F_Zolee válasza bul07 (#19204) üzenetére


F_Zolee
veterán

Be kell állítani video felvételkor, hogy mennyi fps-el menjen. Azt hiszem alapban 30ra veszi le. Akkor ne csodálkozz, hogy lassú lesz.

(#19214) Zolás válasza lala42 (#19211) üzenetére


Zolás
addikt

Rövidebb kell mert nem fér be névnek :DDD

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19215) ciry


ciry
őstag

Voltam ma egy brazil hc szerveren.
Kb. 5 percig minden rendben ment, mikor elkezdett egy csapattársunk a bradleyvel minket rapelni.
Kirakták, jött Acatama én bepattantam az UAV-ba, mire 2 szakaszt hozott a csapat, azt vettem észre, hogy sebződöm: egy nyomorék osztagtárs lövöldözött/gyógyitott+lőtte az UAV-om is, mert mérges volt, hogy rossz helyre spawnolt(nyilván nem láthatta, hogy UAV-ozom) megtoroltam, maradt 20 pontom :U

Káen, Tam991: megyünk majd és kösz az invitálást :K

[ Szerkesztve ]

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19216) WhiteWalker válasza ciry (#19215) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Ment a brazil szamba?? :DDD

(#19217) lala42


lala42
őstag

A PH-s szerókon alig van PH-s játékos. Olyan egyedül éreztem magam tegnap is. :F

Benéztem az IRAM szeróra is. Nem volt rossz. Jó statot produkáltam. Vagy a játékosok voltak gyengék, vagy én tudok nagyon. ;] ;]
Végül is nem rossz az a szeró sem.

De jobb lenne nem sértődösdit játszani és visszatérni a népeknek a PH-s szerókra. El kell fogadni a szabályokat ( én elfogadtam - noha nem mindennel értek egyet ) és játtszani, mert ahogy az utóbbi napokban elnézem, nem Hungarian SUN, hanem Russian SUN lesz a szeró neve. :F :O Annyi orosz van a szerveren, mint az oroszok :DDD

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19218) Bada Bing


Bada Bing
tag

"El kell fogadni a szabályokat [...] és játtszani"

Miért is? Bár engem nem érint, mert sosem PH!-ztam, ugyanakkor ahol játszom, most pont ott kezdtek feltűnni a PH!-sok. Szóval ahogy minden szervertulajdonosnak szíve joga a szabályok megválasztása, úgy minden játékos szabadon dönthet arról, hol kíván játszani. Semmit sem kell.

[ Szerkesztve ]

(#19219) Bada Bing válasza ciry (#19215) üzenetére


Bada Bing
tag

Na, ott sem 20 lehetett a pinged! Hogy tudtad egyáltalán eltalálni az ellent?

Elnézést a duplaposztért, lejárt a szerkesztési időm.

[ Szerkesztve ]

(#19220) danilla


danilla
őstag

Hello
Az, hogy vannak e járművek a játékban, az a játékmódtól vagy a pályától függ?

https://twitch.tv/ddplayzone

(#19221) ADAM1337 válasza danilla (#19220) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Is-is.
Példaként:

Portvaldez
Rush-ban: T-90 MBT, BMD-3 Bakhcha AA, Quad Bike, VODNIK 4WD, M3A3 Bradley, UH-60 Transport, UAV
Conquest-ben: T-90 MBT, AH-64 Apache, MI-28 Havoc, Cav, UAV,

Ergo conquest-ben 2 vadász heli van míg rush-ban csak egy csapat szálító és quad van rush-ban cq-ban meg cav jeep.

(#19222) danilla válasza ADAM1337 (#19221) üzenetére


danilla
őstag

Értem, köszönöm szépen :R

https://twitch.tv/ddplayzone

(#19223) Źşë' válasza ADAM1337 (#19221) üzenetére


Źşë'
addikt

am én nagyobb szerepet biztosítanék a 4 kerekű járműveknek, alig van olyan pálya-szerver ahol az ember használná őket, pl lehetne csak ezeket a 4kerekűeket betenni... és pl nem 1 rakétától robbannának fel hanem 2, elvégre ezek is páncélozott járművek, és a játék is jobban kihasználhatná őket... én személy szerint hiányolom ezeknek a járműveknek a bevetését terepen, addig van használva mind míg oda nem érnek a kiszemelt helyre méghozzá minél gyorsabban... és gyakorlatilag ennyi a szerepük, Hummvee, Vodnik stb

(#19199) Zolás háháhá milyen találó a neved :DDD igen azok hiányoznak még, :D nekem meg garand :Đ majd valakitől elkunyerálom azt kilövöm mostmár azt a 17 killt :D smoke tényleg szívás lenne ha kellene hozzá, odalopakodok valakihez azt orvul fejbelövöm vele hátulról muhahaha x:D csak akkor lesz szívás mikor nekiáll vakarózni, azt félrelövök mert megmozdult xD havert így lőttem le tegnap, mondja "az egész játék alatt most az egyszer álltam le vakarózni akkor is valaki lelőt, ilyen nincs..." :DD mondom én voltam lol

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19224) ciry válasza Bada Bing (#19219) üzenetére


ciry
őstag

Nem tom, de csak sikerült párszor :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19225) ADAM1337 válasza Źşë' (#19223) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Atacama-n (cq) jókat lehet velük gázolni is meg ha csak ramboztok a tankok között a gunner is tud kiszedegetni belőle, meg általában a helit lövöm elsőre velük tehát van szerepük a cav irányítása nagyon rossz lett "kicsit" kipörög és kidobja a seggét kanyarba.

(#19226) gabipaci válasza bullseye (#19207) üzenetére


gabipaci
addikt

Rendes tőled, hogy próbálod megvédeni a szervert, de szerintem ne menj bele, mert cssak fekete listás leszel.

Akit esetleg érdekel a nagy szabálymódosítási hajcihő.

Logitech hardware tester

(#19227) BandiHUN válasza Źşë' (#19223) üzenetére


BandiHUN
veterán

pont ez lenne akkor a gond,hogy ugye gyorsak...
igyis elég nehéz menetközben egy ilyet eltrafálni rakétával,ha nem szembe jön épp,nem logikus,miért lenne jobb erősen.
Tankhoz képest nudli a gépágyú is,szerintem akkor ütnének a nagyobb 4kerekűek,ha lenne olyan gránátvető rajtuk,mint az őrhajón,bár ez ott is megvan,hogy 1 rakéta vagy akár gl,és pápá.
Nekem annyira nem hiányzik végülis,okoznak sokszor elég gondot a tankok is azokon a pályákon,ahol ezek is vannak ugye,túl könnyű lenne a támadók dolga,igyis ha elrobogsz az emberek mellett,és nem lő ki egy rakéta,semmi perc alatt ott lehet lenni az m-comok mellett,no mégha erősebb lenne/több fegyver,hát simán be lehetne védeni vele az m-comot,beállsz mellé,egy fal közelébe,de rálátással,és irtod a népet.
Sokan igyse használják...a gépágyú szerintem túl gyenge,és túl fix,védtelen az ember benne,rögtön kiszedi a sniper.
Ezért cseszték el a rögzitett lőállásokat is,mert csak olyan helyen vannak,amik lehetőleg a támadóknak a legprofibban rálátható,szintén 1mp,és lelövi az embert 1 sniper.Pedig mekkora poén lenne a házak között mondjuk,hogy tényleg bázisvédelmet látnának el...
Másik megoldás lenne,ami ugye más szempontból is jó lenne,ha nem lenne ennyi rakéta az embereknél...ha be kéne áldozni magát annak,aki raksit választ,hogy 1 van nála pl.csak,s mondjuk ládából is csak sokkal lassabban kapna újat,helyére kerülnie a jármű-ember-rakéta egyensúly.Cserébe lennének mondjuk a tankok kicsit sérülékenyebbek.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19228) Tam991


Tam991
csendes tag

Aki ráérős jöhet hozzánk játszani :) 82nd AirBorne [HUN][RANKED]. Minden magyart szívesen várunk ;)

(#19229) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Valakinek nincs elfekvőben egy Q9x00-es procija kipróbálás erejéig?

(#19230) Źşë' válasza BandiHUN (#19227) üzenetére


Źşë'
addikt

cgvel pik pak leszedek én egy ilyen 4kerekűt, és h gyors az se baj mert alig tud célozni a gunner (kvázi lassítania kell), nagyon nehéz bentről lődözni vele sztem. Am a Port Valdez CQ ban vannak azok a kocsik amik spben is voltak, na azokon vannak gl-ek de nehéz vele pontosan célozni. Am én úgy gondoltam h tankok nélküli meccsek ahol csak 4kerekűek vannak. merőben más lenne a játékmenet! És az a jó szvsz ha változatos.

Az is jó 5let lenne ha a gépágyú állásokat is ki lehetne választani és oda letenni ahova te akarod ill. ahova lehetséges. Ez az ember rakéta engem nem zavar annyira, mert van amivel ki lehet védeni, pl lelőnek, bejössz sniperrel, tudod h hol van és levadászod, vagy ha van tank akkor bepattansz és ucu neki amit szól : ) én legtöbbször tudok ellene tenni (sokat segít a pályaismeret, hol haltál meg, merre tart sacc/kb az ellenfél, és elébe mész, én így szinte mindig megadom a vendettát :DDD

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19231) Zolás válasza Źşë' (#19223) üzenetére


Zolás
addikt

Adok Garandot ha összefutunk valahol :DDD Jó kis fegyó nagyon pontos HC-n egy lövés is elég ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19232) Źşë' válasza Zolás (#19231) üzenetére


Źşë'
addikt

oksa ezt lezsíroztuk :DD eddig mindig havertól csórtam el mikor megmurdelt :D csak ő sem azzal van folyton majd valahogy összejön :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19233) BandiHUN válasza Źşë' (#19230) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja.de a cg "kerülendő" kategória :) a vendettát annyira nem szeretem,esetleg notórius kempernél,mert végülis eredményesség is a cél,nem több halál árán 1 kill :U ,"olcsóbban" kijövök,hogy ha tudom,hol van,elkerülöm és kész,megyek más úton.
Egyébként nekem is tetszene valami járműves map,ami kifejezetten akkora,hogy ne is lehessen gyalog sokat kezdeni vele,kazalnyi járművel,jópár rögzitett állással..
Fura,hogy erre nem gondoltak...avagy mondhatnék helis mapot vagy pályaszakaszt,ahol azzal kellene támadni,mert mondjuk szakadék,stb van,és máshogy nem lehetne bejutni,avagy amolyan partraszállósdi.Tanknál meg meg lehetett volna csinálni olyan mapot,ahol valami durvábban fallal körbevett bázist kellene támadni,ahol gyalog pl.szintén nem lehetne átjutni,csak jó kis tankrombolás után.
Sajnos ezek a mapok nem kényszeritenek igazán járműhasználatra,talán az Arica eleje,de ott is a távolság és a hegyi sniperek miatt nem érdemes kutyagolni.
Bár ott meg megöli a harcélményt,hogy jó tankos 2-3 perc alatt messziről kilövi a 2 m-comot és kész,ha meg nincs olyan,akkor egy küszködés az egész,mert fedezékből simán kilövik a tankokat+mortar.
Ami még lehetne járműves kaland,az valami konvojos játékmód pl...lenne 1 csapat,cél lenne a-ból b-be eljutni mondjuk legalább 1 járművel,a másik csapat feladata lenne megállitani...ez kombinálva a ticket-rendszerrel.Szerintem nagy kár,hogy a játéknak nincs mod-támogatása...ha már úgysem rankedek az egyedi szabályos szerverek,igazán kiadhatnák az SDK-t,hogy lehessen ilyen tét nélküli,de extra mapos,játékmódos pályákat összehozni.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19234) gergo0328 válasza káen (#19185) üzenetére


gergo0328
senior tag

Ma is megyek fel 6 felé:D

[ Szerkesztve ]

(#19235) ADAM1337 válasza gergo0328 (#19234) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Úgy fest én is tudok majd csatlakozni.

(#19236) káen válasza gergo0328 (#19234) üzenetére


káen
tag

Szuper, várunk szeretettel..illetve a többiek várnak én dolgozom akkor már :(

(#19237) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Sziasztok!

Készülök venni 1 korábban használt accos BC2-t,egy itteni újonctól.
Az lenne a kérdésem,hogy ha elmegyek a sráchoz,és az accban szereplő mailt és jelszót átírom(amíg ő hátat fordít :) ) a nekem megfelelőre,akkor ő a korábban esetlegesen megjegyzett serial-al be tud e kavarni nekem utólag,hogy átír bármit is az accauntban?
Köszi a helpet előre is. :R

Moretimer

(#19238) BandiHUN válasza Moretimer (#19237) üzenetére


BandiHUN
veterán

tudtommal nem lehet emailt cserélni...vagyis az acc elvileg a mailhoz kötött mindenképp.
viszont játékost 1 alá lehet többet is csinálni,persze evidensen csak egyszerre 1 ember játszhat,az accal,regi után elvileg többet nem is kell a sorozatszám.
Tiszta munka,ha kapod vele az email adatait is,és azt is természetesen megváltoztatod...ebbe beletartozik a mailaccban levő "pót" email is,amire elvesztés esetén a jelszót tudják küldeni,és a biztonsági kérdés is...

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19239) Ghost79 válasza Moretimer (#19237) üzenetére


Ghost79
tag

Nem lehet emailt váltani én is elcseréltem az mw2-met bc2-re de nekem az volt a szerencsém hogy steamen vette meg a bc2-t és így a steamen váltottam passt és mail címet így nem tudta elindítani sehogy sem a bc2-t.Lemezessel nem lehet váltani mailt és passt:R

(#19240) Moretimer


Moretimer
aktív tag

Köszönöm Uraim,akkor ez nem biztonságos így.

Moretimer

(#19241) gergo0328


gergo0328
senior tag

vLr-re gyertek 5-kor úgy beszéltük meg akkor megyünk fel :D

(#19242) ADAM1337 válasza gergo0328 (#19241) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én csak 7 felé tudok felnézni. :R

(#19243) Bada Bing válasza Ghost79 (#19239) üzenetére


Bada Bing
tag

De igen, meg lehet változtatni mindkettőt.

(#19244) lala42 válasza Bada Bing (#19243) üzenetére


lala42
őstag

Hogy?
És maradnak-e a statok?
( A Bf2-t szeretném megváltoztatni, hogy minden BF egy nickneven fusson, de ne vesszen a statom.)

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19245) Bada Bing válasza lala42 (#19244) üzenetére


Bada Bing
tag

Be kell jelentkezned az EA accountodba és ott rá kell menni az email alatt a módosításra. Az régi email címed helyére be kell írni az újat és rá kell kattintani az elfogadásra. A BF2-ről semmit nem tudok, de BC2 statjaid megmaradnak, magán az email címen kívül semmi sem változik.

(#19246) lala42 válasza Bada Bing (#19245) üzenetére


lala42
őstag

Sajna ezzel nem sokra megyek. Ezzel a nicknevem nem változik. :( Minden Bf. játékot egy kupacba akartam rakni, de akkor lehet újra küszködni. :Y

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19247) gergo0328 válasza ADAM1337 (#19242) üzenetére


gergo0328
senior tag

addig feltöltjük a szerót :D

(#19248) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Nah most borított ki végképp a hc, az hogy egy sniper távolságból lelő egy kis szaros smg-vel kiverte a biztosítékot én meg lövöm acog m4-el azt még ő lő le, komolyan, ilyet miért nem tettek bele hogy messzire szarra nem jö az smg. Azt sniper tiltva mintha jóval előrébb lennék vele, toltam már hc-n snipert és utóbb időbe 2 hot egy kill, régen lábra lőttél akkor is meghalt 1-be, azóta csökkent a sebzése gondolom.

(#19249) Zolás válasza BalaNce87 (#19248) üzenetére


Zolás
addikt

Egyszerüen szar szerón voltátl most mit idegeskedsz? Amugy meg minden pontosabb távolra mint a sniper nem tünt még fel? Minden fegyó egyenesen lő csak a sniperes nem :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19250) BalaNce87 válasza BalaNce87 (#19248) üzenetére


BalaNce87
addikt

Az lett baj hogy hc-be az összes fegyver ugyanannyit sebez nincs különbség csak a skin más, így mondhatni tényleg értelmét veszti az hogy ki milyen kaszztal van.

Zolás: Nah mind1 de tényleg úgy felkúr, bazze ebbe a játékba nincs olyan hogy jó játékos max bénán lő, bár az se számít, mert ha jó helyen vagy akkor easy kill. Meg azt is bírom hogy ha házba vagyok kilő a picsába gl-el de ha egy kis kőbucka mögött heverek nemtud kilőni mert az nem omlik össze... Tényleg nem értem hogy házakat szétlehet lőni de ilyet hogy kő, konténer, vagy a mágikus világítótorony azt nem... A kedvencem fal mögött vagyok vagy futok gránát elől mi történik visszaránt a sebzés zónába, és meghalok közbe már ezer éve fedezékbe vagyok vagy messze a gránáttól. Azthittem azt is kijívították hogy nem tűnik el a golyóm a levegőbe, vagy nem adja a be találatot, de még mindig ezerszer van hogy vérzik mint az atom aztán leesik neki hogy jah lőnek megfordul és ennyi voltam...nem értem most ez mitől függ hogy neki beadja nekem meg nem, random könnyít neki hogy jaj sokat halt szegény legyen sebezhetetlen egyszer kétszer.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.