Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18851) Doki-HUN1978 válasza pschio (#18845) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Ezzel az a gond, hogy egy public szerveren 30 ember megy 35 felé és nehéz összehangolni ennyi -egymás számára az esetek többségében- ismeretlen embert...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18852) petXYZW válasza -volume+ (#18849) üzenetére


petXYZW
tag

Nem lehetséges csak az IP-t megadni. A server-browser-t kell használni, ha jól tudom.

(#18853) pschio válasza Doki-HUN1978 (#18851) üzenetére


pschio
őstag

az egy dolog. de lehet menni egyfelé is. ezt kell megtanulni. a többiekkel együtt játszva, az adott szituációt kiszolgálva a nemes célért. :K

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#18854) anshin válasza pschio (#18845) üzenetére


anshin
csendes tag

Igazából te magad írtad le a lényeget, ha valakinek nem tetszik, mennyen más szerverre. Ha a játékosok mindig úgy játszanának, mint ahogy a nagykönyvben meg van írva, nem kellenének szabályok, de sajnos én nap mint nap szembesülök azzal, hogy sokat mindent ki és felhasználnak, amit lehet.

Ebbe beletartozik a sok, szinte only CG-s emberke, vagy hogy már találkoztam olyan csapattal is, akik teljesen arra mentek rá, hogy a pályáknak olyan területeit használták ki, amire én még álmomban sem gondolnék, hogy oda, ki, illetve fel lehet menni. Sajnos a játékosok miatt, kellenek és kelleni is fognak a korlátozások.

Én teljes mértékben megértem a recon kaszt korlátozását és akkor még a 4nek lehet örülni, nálunk például csak 1 lehet csapatonként. Ahogy sokszor elmondták már a PH adminok is, a korlátozás a játék felgyorsítása miatt szükséges, hogy több legyen a mozgás, több a harc, szabadabbak legyenek a terek. Én egyet értek, sajnos mint írtam már ez azokat terheli, akik jól játszanának a kasztal, de hát... sajnos erre nincs tökéletes választás, max. ha bevezetik az AA-hoz hasonlóképpen, hogy kör végén az eredmények, pontok alapján lehet kasztot választani. Jobb ötletem erre nem igen lenne. A korlátozás logikus és megérthető, ha nem is mindenkinek elfogadható, de nem is "hülyézhető".

A baserape meg spawnkill szinte ugyanaz, és csak kizárólag CQ-ban érvényesíthető, ha van aki érvényesíteni akarja.

Egyébként én azt veszem észre, hogy akik elfogadják nálunk a szabályokat és egyetértenek vele, azok idő után a jó játék miatt folyamatosan visszajárnak és jót játszunk, sok az ismerős, visszatérő név. Nálunk jó formán 1 korlátozás van, ami a recon kasztot érinti, szinte más nincs, mivel háborúban mindent szabad / csalás tiltása szabályként, meg abszurd, csalni sehol, semmilyen formában sem elfogadható, akkor már inkább a bugok használatának tiltása elfogadhatóbb számomra, mint szabály /, és minél változatosabbá akarjuk tenni a játékot, így minden pálya bent van, és felváltva, CQ és Rush.

(#18855) Def26 válasza pschio (#18845) üzenetére


Def26
félisten

Van egy qrva jó szerver, TV8 Port Valdez only, vagy valami ilyesmi. Annyian vannak, hogy alig lehet "bekerülni". Néha egész jól esik, olyan játék ahol csak egy pályát tolunk végig 50x. :K Jól be lehet tanulni, és nem utolsó sorban nincs pl. sniper szabály sem.

Tudom, hogy sokan utálják, ha a hegy tetején öldögélnek a sniperosok, de komolyan mondom, olyan jó kis hentelés megy amikor 10-10 sniperos esik egymásnak. :DDD olyankor 5-6000 pont is lazán összejön egy meccs alatt. :DDD

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18856) gergo0328 válasza petXYZW (#18847) üzenetére


gergo0328
senior tag

de HardCore-on voltál? néha igaz h 2 kell de leginkább nekem 1 elég volt.

(#18857) gabipaci válasza pschio (#18845) üzenetére


gabipaci
addikt

Még mindíg nincs egy új szabályunk sem, csak egy sniper korlát, ami azt hivatott megoldani, hogy ne legyen 10 ember fent a hegyen.
És igazad van, ha 10 ember van fent a hegyen, akkor az az ő hibályuk, és lehet menni másik szerverre, ha ilyennel találkozik valaki.
De nálunk ilyen nincs. Lehet jönni játszani, mert 4 sniper limit van.

Arról meg volt már szó egy párszor, hogy HC esetén mindden HC-ba kerül, nincs olyan, hogy a csapatsebzést kiveszem...

Az meg végképp nem érdekes, hogy visszaesett a népszerűségünk, mivel az csak egy szám, és nem jelent semmit :P

Logitech hardware tester

(#18858) gergo0328 válasza gabipaci (#18857) üzenetére


gergo0328
senior tag

ahozképest sokszor írtad h hanyadik a szeró:D

a késelős este hova tűnt?Vagy lemaradtam rólla?
meglehetne csinálni lezárt szeró mellett.

:R

(#18859) Def26 válasza gabipaci (#18857) üzenetére


Def26
félisten

"Az meg végképp nem érdekes, hogy visszaesett a népszerűségünk, mivel az csak egy szám, és nem jelent semmit :P "

;] [link]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18860) gabipaci válasza Def26 (#18859) üzenetére


gabipaci
addikt

olvas - felfog - értelmez - válaszol

ez a helyes sorrend.
A poszt végén a szályli arra utal, kinyújtott nyelvel, hogy itt lett nagy mellénnyel hangoztatva, hogy az csak egy szám. Őszintén szólva Nekem igen is sokat jelent :)

Kés party
Nem nagyon jött rá semmilyen válasz, pedig már szabályt is tudnék rá hozni, hogy csak késsel és pistával lehessen gyilkolni.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18861) gabipaci


gabipaci
addikt

Knife-Pistol-Defibrillator-RepairTool Party

Akkor szervezzük meg.
Úgy gondolom, ez a 4 "fegyver" ami engedélyezve kell hogy legyen. Esetleg még a 40mm-es füst.

Tudom, hogy a füst elég gép igényes, de jó poén lenne.
Pályának mindenképpen valami kicsit kellene választani.

White Pass Rush / Conquest
Arica Harbor Conquest
Nelson Bay Rush / Conquest
Laguna Presa Conquest

Szerintem nem kéne követni az annó BF2-ben elterjedt szokást, miszerint a pályán kijelöltek egy helyet, és ott ölték egymást halomra, hanem a pálya eredeti funkcióját használva befoglalni az összes m-com-ot, zászlót.
A szervert le is zárhatom, de úgy tervezem, hogy meghirdetném mindkettőn, kicserélem az üdvözlő szöveget, és aki háromszor öl tiltott fegyverrel, kap 10 perc ban-t.
Egyedül az időpont a kérdéses, de hogy legyen kellő idő reklámozni, szerintem kedd késő délután indulhat.
Úgy este 6-tól, amíg van ember.

Ötletek? Vélemények?

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18862) pschio válasza anshin (#18854) üzenetére


pschio
őstag

és akkor mivan ha CG-zik? semmi. rárántásból lövöm fejbe svn98-al. aztán ha elfogytak, megyek medikkel vagy assaultal vagy enginierrel. attól függ mi kell éppen.

ugyan emiatt nem érdekel ha 40milissel lőnek rám. lőjjenek. majd lelövöm őket. szevasz :P

[ Szerkesztve ]

''Én nem süllyedek a hülyék szintjére, mert ott legyőznének a rutinjukkal''

(#18863) Def26 válasza gabipaci (#18860) üzenetére


Def26
félisten

Kb. ugyanezt írhatnám én is neked. Szerinted minek van ott egy vigyorgó kis gonosz smiley? ;)

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#18864) Fortissimus válasza gabipaci (#18861) üzenetére


Fortissimus
őstag

mi mar rendeztunk egy ilyen partit(sqdm palyan, azok kicsik), fetrengtunk a rohogestol :D
szerintem a fust ne legyen benne, lehet vele messzirol is olni+ sok fust nem jo az fps-nek sem

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#18865) petXYZW válasza gergo0328 (#18856) üzenetére


petXYZW
tag

A pár nappal ezelőtti PH!-s kirándulást leszámítva. Mindig HC-n játszok.

(#18866) gergo0328 válasza gabipaci (#18861) üzenetére


gergo0328
senior tag

pisztoly nem kellene.elrontaná az egészet. az a lényeg h nem olyan "fegyverek" legyenek amiket normális pub-on is használunk. stem a def-repair-smoke-kés-motion sensor :D és sztem ezt ma is össze lehet hozni. gyorsan reagálnak a földi emberek. kiírod h ma este 8-kor "xy" party jelszó :"wz" és majd jön...csak a PH! közösségből lenne 15 ember és az se kicsi.meg ugye azok az emberek akik látták h party lessz és áá dejó megyek énis...csak nehogy sorban állás legyen :DD :DDD nah sztem ma is lehetne rendezni 1-et legalább kipróbálnánk milyen is mennyire összeszehető és 2.-ra sokkal jobb lesz

(#18867) gabipaci válasza gergo0328 (#18866) üzenetére


gabipaci
addikt

Elhúzok boltba, majd jövök, lereagálom.
Most épp biztosítékot szerelnek Multiplay-éknál, de elvileg 20 perc múlva minden okés lesz.

Logitech hardware tester

(#18868) anshin válasza pschio (#18862) üzenetére


anshin
csendes tag

fő az önbizalom ;Đ

(#18869) anshin


anshin
csendes tag

PROCON által, a következő változások vannak a vLr HC szerverén. Bár sokakat nem érint itt, mert HC-t nem nagyon játszanak innen, de véleményeket lehet írni.

NSR, azaz No Sniper Rilfe van érvényben a szerveren. Azaz van recon kaszt, de aki mesterlövész puskát választ, azt a szerver azonnali halállal honorálja. Ha valaki mással megy, például G3, azzal nem történik semmi, dobálhatja a szenzorokat, hívhat mortart, csak maga a fegyver nem engedélyezett.

MIXED maps&mods, azaz minden pálya és mód van belváltva a szerveren. Egy oda-vissza kör Rushban, majd 1 kör CQ, majd szépen ez felváltva, a változatosság kedvéért.

No baserape és no spawnkill szabály csak és kizárólag CQ módban érvényes.

A mód továbbra is HARDCORE. A bugok és a csalások használata természetesen nem engedélyezett, ám nem érzem, hogy ezt különösebben ki kellene írni.

Várunk mindenkit azért, akár ma este 7, féényócc' magasságában is egy kis játékra, tesztelésre :)

(#18870) ciry válasza anshin (#18869) üzenetére


ciry
őstag

Miért nem naponta váltjátok a modokat?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18871) bul07


bul07
nagyúr

nagyon OFF
Boldog születésnapot !
Mi, az EA munkatársai, szeretnénk ajándékba adni neked egy:
10€-os EA Store™ utalványt

valaki használt már fel ilyet,és menyivel drágább a EA Store mint mondjuk a Galaxis
privátba is jó lesz bár gondolom ilyet minden BC2 játékos fog kapni az email címére előbb utóbb

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18872) gabipaci válasza anshin (#18869) üzenetére


gabipaci
addikt

PM

Logitech hardware tester

(#18873) gergo0328 válasza bul07 (#18871) üzenetére


gergo0328
senior tag

Hát akkor boldog születésnapot:DD :C

(#18874) gabipaci


gabipaci
addikt

Méghogy nálunk vannak szabályok... lol.
Az adminos fórumon egy csávó ilyet szól:
Hi I run a 8 man server and i would like there to be only
US Army
1xRecon
1xAssault
1xMedic
1xEngineer

USSR
1xRecon
1xAssault
1xMedic
1xEngineer

Ez kb annyit jelent, hogy 8 slotos szervere van, és azt akarja elérni, hogy minden kasztot csak egy fő birtokolhasson oldalanként.
Remek lehet, akarja valaki a nevét a szervernek? :))

Logitech hardware tester

(#18875) gergo0328 válasza gabipaci (#18874) üzenetére


gergo0328
senior tag

én szeretném kérni és így tudom h hova nem kell menni :D

(#18876) BandiHUN


BandiHUN
veterán

ez a kés-defib....köpőcső-oldalbaszellentés-parti végülis mire jutott,lesz/volt?
Némi marhulásba én is bennelennék...de végülis 8 van már,és 4 óta nemigen láttam a témában hsz-t.
Egyébként ötlet,de szvsz hc-ban lenne az igazi az ilyen,nincs nagyobb vicc,mint a sarkon befordulva defibbel kiütni a csapattársat,vagy tévedésből lelőni az épp élesitőt :D
ráadásul komoly fegyó nélkül mindenki oson-bújkál legalább,nem rontja el a spot sem.bár én a pisztolyt kivenném,mert az mégiscsak lőfegyver,igazán semmi értelme közelharcolni,ha a rex-el 1 lövés fejre és kész is,meghát az mégiscsak megy 50m-ről is.valami 7 killem van rex-el,de abból 5 fejes pl... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18877) gabipaci válasza gergo0328 (#18875) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]

Logitech hardware tester

(#18878) gergo0328 válasza BandiHUN (#18876) üzenetére


gergo0328
senior tag

hát ha Gabi kiír egy időpontot akkor lesz... de amíg csak így beszélünk róla mindenki csak várja:D Szval gabi találj ki egy közelebbi időt(esetleg péntek 7-8 óra) és akkor szerver lezárás kód kiírása ide és sztem meg is vagyunk...:D

(#18879) ciry


ciry
őstag

Jó volt ma játszani, végre kipróbáltam hosszú idő után a HC-t :DD
Nem is voltam akkora trágya mint féltem :))
Meglett az 50-es szint ma

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18880) gabipaci válasza BandiHUN (#18876) üzenetére


gabipaci
addikt

Ma már biztos nem lesz belőle semmi.
Tőlem kihagyhatjuk a pisztolyt, de a füst az meg kéne, mert jópofa lenne.
Megnézem, pontosan az adminprogram mit tud ezen a téren.

Berakhatom úgy, hogy 3d spot off, de a csapattárs sebzést bekapcsolom.
És akkor szerintem az engedélyezett eszközök listája:
kés
defi
repair
motion mine
40mm smoke

Az időpont nekem mindegy, lehet tőlem hétvégén is.
Lejelszavazni nem fogom a szervert, procon barátom ügyel a rendre.

Tóbi eddig úgy néz ki, hogy négyen lennénk, kicsit hirdetni, toborozni kéne az embereket.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18881) bunfi válasza gabipaci (#18880) üzenetére


bunfi
őstag

Motion mine szerintem felesleges.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18882) BandiHUN válasza gabipaci (#18880) üzenetére


BandiHUN
veterán

jók az ilyen poénos partik....bár talán spontán az igazi...Mi annó coD3-ban még képesek voltunk öngyilkosság-szépségversenybe is fulladni egy hid végéről,avagy pl.hogyan is néz ki 8 ember,ha a hidra felállva tizedmásodperc eltéréssel kibiztositja a gránátot és nem dobja el :DDD
Sajna x360-on nem lehetett az ilyeneket mivel felvenni,de tuti youtube-esélyesek lettek volna az ilyen esték :)
Jaja,a füst jópofa,igaz ölni se nehéz vele,de akkor nem hc kell és kész,még fejre se öl akkor egyből.Kis esély a nem profi lopózóknak :)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18883) mackosajt válasza ciry (#18839) üzenetére


mackosajt
addikt

Most vagy én nézem rosszkor a szervert, vagy te.
Minap is az egyik oldal tele volt magyarral, a másikon is voltak vagy 5-en magyarok...

Nagyon fel van ez a szabály téma fújva, plusz még bejön a nyári ubiszezon is. Nem mindenki olyan kocka, hogy állandóan 1 gémmel tolja, mikor ott az asszony, meg a talicska is, amit lehet tolni.

A színvonal kérdéskört meg járjuk már körbe, hogy mi is a problémád?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18884) BandiHUN válasza mackosajt (#18883) üzenetére


BandiHUN
veterán

na ja,nem mindenki a szabályok miatt nem megy...pl.én se voltam a nayaralás óta ,egyáltalán nem is bfbc2-ztem...de pl.pár estét már elBorderlandsoztunk HS2142-vel,mert jó kis akcióban volt a gém a steamen,és jópár új magyar játékos lett,meg úgy megint fénykorát éli a gém,igy ha a napi 10-12óra rabszolga után játszani volt kedvem,azt vettem elő...
De ottvan a coop Alien Swarm is,ami full ingyenes(!) játék a steamen,és elég jó,kasztok,stb...
De attól a BC2 sincs elfelejtve,csak pihen.Bajom nincs senkivel,még a játékkal se...csak épp egy ideje nem hajt,lvl19 óta megvan minden,most vagyok 32-es,de a jelenlegi heyzetben és pontokkal soha nem leszek lvl50,nem mozgat meg,mint cél.Fél éve tolom,de ha kockulok jobban,akkoris kellene még fél év,de hát addig medal of honor,az új cod,jön a dead rising 2...úgysem jönne össze.
Igy nem tolom,csak tényleg ha épp ez kell,nincs igazán cél,ami hajtana már ebben.A szerverek sem tetszenek,láthatólag nem csak én pihentetem a gémet,túl sok az idegen arc,akit meg ismerek,mint pl.Focsok,akire ma is rászóltam,nem vonzanak játékra...
Jelenleg is fent nyávog minden sz@rért...
Ejj,hol vannak a régi szép idők,amikor 6-8-10 PH!-s is tolta esténként....
Mostmeg majdnem mintha idegen szerverre menne az ember.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18885) gabipaci


gabipaci
addikt

Az igazi törzsgárda így nyilatkozik:
[19:41:01] Dubmess[HUN] > PFFFF sniperem kellene huzni es nem lehet csak 4 :(
[19:41:20] Rhyn [hun] > menj masik szerverre
[19:41:50] Dubmess[HUN] > az lesz :( de csak addig :)szeretem ezt a szerot:)
Ilyenkor úgy érzem, mégsem akkora tragédia a 4 sniper korlát :R

Logitech hardware tester

(#18886) ciry válasza mackosajt (#18883) üzenetére


ciry
őstag

Nincs semmi felfújva, játszatok a temérdek magyarral magas szinvonalon, nem kell velünk foglalkozni, igérem nem linkelek semmilyen képet, csak ezt:
Ezen hány PH!-st látsz amúgy?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18887) gabipaci


gabipaci
addikt

Az egyesen 32ből 10 magyar van most, a kettesen 27-ből 9.
Végülis teljesen mindegy, akik elpártolnak tőlünk, azok úgyis csak azért, mert a szabályainkat eddig jobban ki tudták játszani, mert kevés volt az admin. Vagy ha ott is volt, akkor inkább "hagyjál már, én is játszani jöttem fel"...
Ennyi :C

Logitech hardware tester

(#18888) mackosajt válasza ciry (#18886) üzenetére


mackosajt
addikt

Tudod mi a legszebb a te esetedben?

Fizettél a kezdetektől a szerverért, adminkodtál is.
Aztán ahelyett, hogy TS-en elmondanád, mi a bajod, inkább itt bomlasztod a közösséget.
Kb. olyan vagy, mint egy cégvezető, aki már tudja, hogy másik céghez fog menni, zsírosabb fizetésért, csak még a jó ügyfeleket el kell riasztani a jelenlegi cégtől az újhoz. Utána meg kiszállni a buliból, és szapulni a korábbi céget.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18889) BandiHUN


BandiHUN
veterán

szerintem semmi köze kenne a szabályokhoz...egyszerűen maguk a ph-sok játszanak keveset.Nyár van,mondjuk lehet ugye az is,sokminden elcsábitja az embert a monitor mellől...
Nekem pl.semmi bajom a szabályokkal,azok mindenhol vannak,sok szeverről már egy 5:0-s statnál kibannolnak a p...ba akár csak úgy vagy lelövöd az admint akármivel,és meg is van.
Az összjáték nekem meg nagyon nem jött be a legtöbb más szerveren,és még az a jobbik,ha csak mindenki összevissza rohangál,mert végülis legalább halad valami...csakhát sok helyen kempelnek akármivel,nem csak csipával,attól függ,mire kell a platina,nem dobálnak motiont,sokkal kevesebb a spot,önző a medik és az assault,mert magának tartja a ládát,elviszik a járműveket,heliket egyedül...
Nekem ez volt a tapasztalatom.És ráadásul sokkal jobban cserélődik a csapat is,1x 3 fős előny,aztán meg ugyanennyi hátrány pár percenként.Nálunk azért ha ilyen,ha olyan,de a végéig kihúzzák az emberek a kört.

[ Szerkesztve ]

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#18890) bunfi válasza mackosajt (#18888) üzenetére


bunfi
őstag

"bomlasztod a közösséget"

Én eddig nem vettem észre a pikírt megjegyzések és a szarkazmus mögött a bomlasztó tevékenységet. Most ez is ilyen magyar módiba fog átmenni (Előre birkák?!)?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18891) mackosajt válasza bunfi (#18890) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor tegyük hozzá, hogy az az én meglátásom, ami lehet benézés, de nekem a "színvonalas" hozzászólás nagyon annak tűnt. ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18892) gabipaci válasza mackosajt (#18891) üzenetére


gabipaci
addikt

LoL, ha Neked azon a hozzászóláson bújt ki a szög a zsákból, akkor valamit tényleg benéztél... Nem is kicsit!
De felesleges ezen rágódni, dolgozzuk fel lelkileg, hogy elhagy benünnket mind admini, mind támogatói, és mind játékos mivoltában is :(
Ma játszotta végig a játékot, keres egy jó szervert és kész. :R

Logitech hardware tester

(#18893) mackosajt válasza gabipaci (#18892) üzenetére


mackosajt
addikt

ja hogy neked már korábban ;)

Nekem általában végtelen a türelmem.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18894) ciry válasza mackosajt (#18888) üzenetére


ciry
őstag

Elmondtam/elmondtuk, leirtam/leirtuk, csak tök feleslegesen, úgyis ketten meggyőzitek egymást, hogy mi vagyunk a hülyék.
Nincs mit beszélni, biztos nekem rémlett rosszul, hogy az lett megigérve, ha valami elriassza az embereket azon változtattok.

gabipaci: "hagyjál már, én is játszani jöttem fel"... ezt azután mondtam miután megbeszéltük, hogy CSAK szponzorálom a szervert semmi több.
Ennek ellenére szerintem több "eresztettem be", mint ti összesen (és ez nem fikázás) és aznap is dobáltam ki a cg-s pajtásokat a PH!-s intelmekre.
Kivülről a procont lesve sosem fogjátok megérteni ezt a játékot, nem értitek, ki, mikor miért ir, cselekszik úgy ahogy.

Egyébként meg nem fikázom a szervert, csak mikor segiteni akarnak az emberek és nemistudommmennyi játékidővel tojtok mindenre, na az a gáz.
Nem lesz egyébként zsirosabb fizetésem sehol

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18895) kopaszqtya


kopaszqtya
tag

Srácok a segítségeteket kérném.
Megvettem anno a játékot de mivel időm nincs rá így el szeretném adni.
Az lenne a kérdésem,hogy ha el szeretném adni akkor miket kell tennem.
(gondolok itt email cím váltásra mert ugye azzal lép be online részre stbstb..)
Ha valaki tudna ilyen ügyben segíteni az dobjon egy pü-t.
Üdv kopasz

[ Szerkesztve ]

(#18896) bunfi válasza ciry (#18894) üzenetére


bunfi
őstag

Kivülről a procont lesve sosem fogjátok megérteni ezt a játékot, nem értitek, ki, mikor miért ir, cselekszik úgy ahogy.

Rush szerver, volt egy aranyos CG-s ember, aki sorban CGzte le az embereket. Én kifakadtam, miután lelőtt-felélesztettek-felszedtem-a-medicet-lelőtt-felélesztettek-lelőtt sorozat után vulgárisan méltattam a jó édes anyja szakmáját, erre kick. Szó nélkül, proconból.

Ma hajnalban feljött sgt.Godfather, beköszönt, hogy hi all!. Erre az egyik KÜLFÖLDI srác aranyosan válaszolta neki, hogy fuck all! Ő pedig megkérdezte, hogy kick?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18897) mackosajt válasza ciry (#18894) üzenetére


mackosajt
addikt

Akkor sem számszerűsíthető a jelenlegi ubiszezonban az "elriasztott" emberek száma. Pláne nem ad hoc készített képekkel.
Amúgy nem egymást győzködjük (ráadásul nem ketten), és erről kérdezd meg nyugodtan Blediéket, hogy az este is miről volt szó TS-en.

Bunfi: Biztos proconból tették?

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18898) ADAM1337 válasza mackosajt (#18897) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Frappáns válasz erre az lenne, hogy magyarok helyett jöhetnek a sok orosz.

(#18899) bunfi válasza mackosajt (#18897) üzenetére


bunfi
őstag

A kick után érdeklődve a válaszok "Server:" név alatt érkeztek. A CG-s nem lett kickelve.
Félreértés ne essék, én nem lázítok, vagy hangulatot keltek. Csupán a személyiségem lett ilyen "szar", hogy nehezen viseli az inkonzekvens döntéseket.

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.