Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#17001) Zsozsooooo válasza gabipaci (#16973) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Ha szavazni kell akkor:

Sniper fegyverek tiltása: Nem
12x zoom tiltása: Nem

(#17002) HS 2142 válasza Zsozsooooo (#17001) üzenetére


HS 2142
őstag

Hasonlóan szavazok:
Sniper fegyverek tiltása: Nem
12x zoom tiltása: Nem

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17003) belaazallat válasza bullseye (#17000) üzenetére


belaazallat
addikt

Nézd, mikor én is megvettem a játékot, akkor nem tudtam, nem gondoltam, hogy ha rá van kötve a kormány a gépre, ugyan ez a probléma adódik. Akkor is mindenki warezt emlegetett, holott mégsem.
Jó, itt nem ez az eset forog fent....

Szerk:

Fegyverek tiltása: nem
Spot tiltása: igen (próba jelleggel)
Csökkenteni a várakozási időt csökkenteni: nem

[ Szerkesztve ]

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#17004) bul07


bul07
nagyúr

gabipaci szerintem annak a szavazatát fogadjátok el aki fent van a listán vagy aki rendszeresen megfordul a szerereteken(aki heti fél órát van fent nálatok nem mérvadó szavazat szerintem)
mert pl én hiába szavaznék, 1x voltam a szervereteken és csak félrevezető szavazat lenne
(csak HC szerverekre járok)

most valahogy azt vettem észre hogy egyre gyengébb játékosok lepik el a szervereket (ahova járni szoktam) rangjuk megvan ,gondolom sokat játszanak ,de érdembe nem csinálnak semmit

Patch óta mintha nehezebb lenne támadni semmi perc alatt győznek a védők

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17005) gabipaci válasza bul07 (#17004) üzenetére


gabipaci
addikt

Figyelgetem a vitákat, követem, ahogy tudom.
A kettes már 3d spot nélkül megy.
Ami a HC-t illeti, megkérdezhetem miért jársz HC-ra?
Mindenki azt mondja, hogy a patch óta sokkal egyszerűbb ölni.
Ez HC-n is így van? Mostmár elég csak elfinagia magát az embernek, és aki mögötte van, az meghal? Vagy hova fokozták az ottani egy golyó egy ember című történetet?

Logitech hardware tester

(#17006) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Szerintem ne legyen tiltva semmi csak kavarodás lenne belőle. Csak a rakétásokat kellene valamilyen módon szabályozni. Nekem meg van már a platina a CG re :DDD Nem sokszor lőttem vele csak emberre inkább tank meg járművek ellen használtam.
De olyanisi előfordult, hogy tankra lőttem és mégis két csóka halt bele.
Snipert is álltalába akkor használom amikor nagyon jól megy a csapatnak.
Tehát szvsz ne legyen tiltva semmi.

(#17007) jean


jean
csendes tag

Még egy dolgot kellene tisztázni , az okés ,hogy a Cg tiltva,utálva van ember ellen . De az rpg -t is tiltani akarjátok ? Mert az sztm nem olyan jellemző ,hogy rpg-vel szednek ki , és sokkal kisebb a területi sebzése is , a ligákban is engedélyezett szóval az rpg-használatát nem korlátoznám semmilyen tekintetben . Pl Arica Harboron nálam is sűrűn fordul elő ,hogy rpg vel lövöm ki a snipereket stb... Ha nem akarjátok akkor ezentúl én sem használom ember ellen de akkor legyen ez valahol leírva. A CG ről is ez a véleményem mert az nem korrekt ,hogy páran betartjuk a szerver házirendjét bármi legyen is az , viszont a fele társaság meg nagy ívben tojik rá ,és itt a PH-s okra is gondolok többek között .

jcsr.Jean

(#17008) gabipaci


gabipaci
addikt

Egy érdekes dologra lettem figyelmes szerverállítgatás közben.
Alapértelmezettként a HardCore ki van kapcsolva.
Ha nem írod be a startup.txt-be, hogy
vars.hardCore true, akkor SC-ben fut
Kivettem a kettesen a 3D spotot, és a szerverkeresőben HC-nek tünteti fel a szervert.
Beírtsm, hogy vars.hardCore false, és még így is HC-nek írja.
De a sebzés maradt SC, csak a 3D spot hiányzik.
Így is legyen kikapcsolva a 3D Spot? Mert így tuti nem fog feljönni senki, aki meg feljön, azért mert HC-nek hiszi, de mikor észreveszi, hogy nem az, lemegy....

Jean, az rpg nem lesz tíltva szerintem, csak a lehetőségeket latolgatjuk.
Ja, és nincs olyan hogy PH!-s játékos.
Van vagy 10 ember, aki minden körülményben betartja a szabályokat, a többi meg csak akkor, ha admin jelenlét van.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#17009) HS 2142 válasza gabipaci (#17008) üzenetére


HS 2142
őstag

Pont ezt akartam kérdezni, most szürke halálfej a státusza (az a moddolt vagy nem tudom mi a hivatalos neve, ami nem is SC meg nem is HC)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17010) jean válasza gabipaci (#17008) üzenetére


jean
csendes tag

ph-sok alatt természetesen a PH prefixel játszókat értettem , szerintem aki nem tartja be a szerver házirendjét annál pár figyelmeztetés után levetetném a PH-s prefixet a félreértések elkerülése miatt .De nem akarok beleszólni a belső ügyeitekbe , mi örülünk ,hogy egyáltalán van egy stabil állandó szerver ahol kialakult egy kis közösség ahol mindennap nagyjából ismerős arcokkal lehet játszani . gl in future.... ;)

jcsr.Jean

(#17011) gabipaci válasza jean (#17010) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, de mit csinálok, ha nem veszi le a PH! clantag-ot?
Elmegyek hozzájuk és összeugrálom az ágyát?
Vagy lerajzolom és összetépem?
Ezért nem banolhatom, nem vagyunk PH! team.

Logitech hardware tester

(#17012) Joe-T válasza gabipaci (#17011) üzenetére


Joe-T
tag

Az ágy összeugrálás az nagyon durva, talán azt nem kellene! ;)

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#17013) 용 Bob


용 Bob
senior tag

A pöcs óta nekem nem írja ki a ping-eket, hanem mindenhova 999-et ír. Még a server browser alatt.

Ezzel az idegesítő dologgal egyedül vagyok, vagy másnak is előfordul?

MSI B350M mortar; R5 3600X; AC Liquid Freezer 240; MSI Gtx 1660ti ventus xs OC 6g ; Corsair LPX 16GB 3200@3200 / CL16; Phanteks enthoo pro m; Logitech G203 // Beyer Dynamic DT 770 Pro; Korg DS-DAC-100m

(#17014) Źşë' válasza 용 Bob (#17013) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem a legelején volt ez, lefrissítettem a routerem firmwire-jét és máris jó lett

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17015) Ghostface válasza gabipaci (#17005) üzenetére


Ghostface
senior tag

Tudom hogy nem engem kérdeztél, de szerintem a legtöbb ember a spot, és a sebzés miatt jár hc-ra. Én elég sokáig Americas Army-ztam, és megszoktam azt hogyha meglövök valakit az max 2-3 találat után meghal. Nem jött be hogy a spottal felfedik a rejtekhelyeimet, és hogy fél tárat kell lőnöm az emberbe hogy meghalljon. Az új patch óta viszont 2-szer játszottam már a PH szerveren miután olvastam hogy jobb lett a sebzés, és ez már tényleg javult. Valahol a HC és régi sebzés között van félúton, így már a normál mód is játszhatóbb. Ha spotolást kikapcsolod akkor a minimapról is eltűnik, vagy csak az emberek feje fölül? Szerintem ha a minimapon látszik a spot az is épp elég, de nem akarok beleszólni mert nem járok sokat a PH-ra, bár talán majd mostantól.

PSN: Nifty_Ghostface

(#17016) Doki-HUN1978 válasza Joe-T (#17012) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Az valóban kicsit erős lenne :D :C

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#17017) medvezsolt válasza Źşë' (#17014) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Azért nem feltétlen a firmware frissités oldja majd meg. AZ azért egy drasztikus módszer már.:)

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#17018) bul07 válasza gabipaci (#17005) üzenetére


bul07
nagyúr

én világ életembe HC szervereken játszottam két év cod4(csak HC) után jött az MW2 (itt is csak HC) de annyi csaló volt hogy váltottam BC2-re és itt is csak HC

és hogy miért HC mert egyszerűen utálom a normál sebzést fél egy tár hogy valaki meghaljon na ne már cod szériás HC szeretem egy két golyó és halál
oké hogy patch óta könnyebb ölni de nekem BC2 HC is gyenge sebzés tekintetébe
viszont a nagy pályák miatt nem igen lehet tovább keményíteni szerintem

meg másik érv hogy HC-n nincs spot amit én játékba épített WH-nak tartok mindegy lenne ha rendes WH-t használna az ember ezért is nem ítélem el a BC2-be WH használókat, persze ami automatán öl rángatja a fegyvert vagy más plusz nyújt(nehezebb megölni) az nem tolerálom én se de a sima WH-t megértem

majdnem ugyanaz mint amit Ghostface írt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#17019) F_Zolee


F_Zolee
veterán

A csipa kedvelőknek ajánlom.

Páran lestek csak. Ja és kb 2 körrel később már kirúgták az illetőket.

[ Szerkesztve ]

(#17020) gabipaci válasza Ghostface (#17015) üzenetére


gabipaci
addikt

Csak az emberek feje fölül, a minimapon és a nagy mapon látszana (M gomb)
Elhúztam sétálni a lányommal, majd jövök

Logitech hardware tester

(#17021) ciry


ciry
őstag

Ha már nincs a kettesen 3D spot, nem lehetne a sebzés is hc?
Nem tudom, hogy van-e magyar 32 kotyvalék hc rush, meg az igényt se.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17022) gabipaci válasza ciry (#17021) üzenetére


gabipaci
addikt

Az a baj, ha a sebzést beteszem HC-be, akkor minden támogatás megszűnik (célkereszt, minimap, fegyver állapota, minden).

Logitech hardware tester

(#17023) HS 2142 válasza gabipaci (#17022) üzenetére


HS 2142
őstag

Az a baj nem nagyon akar megtelni 6-nál többen nem jöttek fel, meg is untam. Lehet ez azért van mert nem SC a szeró.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#17024) gabipaci válasza HS 2142 (#17023) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is erre gondolok... :((

Logitech hardware tester

(#17025) PaJa1


PaJa1
őstag

Az egy hónappal ez előtti állapothoz képes javult valamit a játék? Akkor még nagyon sok volt az akadás és a lövöm lövöm nem döglik meg effektus, ezek javultak? Illetve változott e ezen kívül valamit a játék?

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#17026) F_Zolee válasza HS 2142 (#17023) üzenetére


F_Zolee
veterán

Normál módba is alig jönnek. Én már párszor "vergődtem" ott, hogy jöjjenek de nem...

(#17027) ciry


ciry
őstag

A II.-es conquestben esetleg?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17028) Źşë' válasza PaJa1 (#17025) üzenetére


Źşë'
addikt

igen a múlt heti pecsnek köszönhetően frankón lehet fregelni! csak egyéb (jelentéktelenebb) bug mászott elő :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#17029) ADAM1337 válasza ciry (#17027) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Jah nem lenne rossz egy 200-as ticket-el. :R

(#17030) bonat válasza ciry (#17027) üzenetére


bonat
senior tag

támogatom :))

(#17031) F_Zolee válasza bonat (#17030) üzenetére


F_Zolee
veterán

Jó lenne de majd jön az, hogy a rush-t többen szeretik...

[ Szerkesztve ]

(#17032) Thome


Thome
addikt

Hali!

Valaki játssza ezt a játékot Notin? Kíváncsi lennék rá, mennyire erőlködne a gépem a multi alatt. :B

(#17033) Zsozsooooo válasza ciry (#17027) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Támogatom !

(#17034) gabipaci válasza Zsozsooooo (#17033) üzenetére


gabipaci
addikt

Átraktam.
Csak a tickettet felejtettem el feljebbvenni.
Mennyi legyen? 150? 200?

Logitech hardware tester

(#17035) Bavid válasza Thome (#17032) üzenetére


Bavid
senior tag

Én játszom. Minden min-en olyan átlag 30 fps megvan,de nagyobb eseménynél (robbanások, por) elég sanszos hogy én kerülök ki vesztesül a harcból

(#17036) Thome válasza Bavid (#17035) üzenetére


Thome
addikt

HD3470 a VGA kártya?

Szerk: Már látom, HD3650. Akkor sajnos esélytelen lesz nálam.. :U

A választ pedig köszönöm! :R

[ Szerkesztve ]

(#17037) Gergosz2


Gergosz2
veterán

Császtok!

Nekem az lenne a bajom hogy nem jegyzi meg a mentéseimet a játék és mindíg be kell írnom az emailcímet met a jelszót pedig kipipáltam hogy emlékezzen rám.

Miért csinálja ezt?(persze eredeti a gamem)

Nokia 6030 Hardcore User // I Panic Restaurant by Taito

(#17038) F_Zolee válasza gabipaci (#17034) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én már voltam olyan szerveren ahol 365ről indult. :)

(#17040) ciry válasza gabipaci (#17034) üzenetére


ciry
őstag

:C
Szerintem minél több annál jobb.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17041) gabipaci válasza ciry (#17040) üzenetére


gabipaci
addikt

Éjjel akkor beéllítom ezeket, de a 3d spotot szerintem viszateszem. Mert így nem jönnek :(
Átkerül ma este az adminprogram máshova, az új ip és portok be lesznek ide írva.
Felhasználónév, jelszó marad.

Logitech hardware tester

(#17042) ciry válasza gabipaci (#17041) üzenetére


ciry
őstag

Hány ticket lesz?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#17043) gabipaci válasza ciry (#17042) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem nagyon repkedtek a válaszok, 200-at rakok, aztán majd változtatunk.

Logitech hardware tester

(#17044) creedszl


creedszl
aktív tag

nem igazán tudom lehetséges e de ha igen szerintem úgy jó lenne a fegyverek korlátozása hogy maptól függően.nem hinném hogy bárki is támogatja az olyan szituációkat mikor a fél csapat csipa és egyszerűen nem halad a támadás.nem biztos hogy a fegyverkorlát a megoldás a lényeg hogy ezeket a szituációkat kéne valahogy kiiktatni véleményem szerint.nem egyszer fordult elő már hogy csak azért veszt a csapat mert egyszerűen pár ember próbálkozik a többi meg csücsül a dombtetőn,bokorba,toronyban, stb.

a másik meg szerintem a medic kasztot lehetne korlátozni de azt tényleg.mert ha megintcsak a fél csapat medic akkor ott esély nincs ellenük.baromi gyakori az hogy más nem is öl csak medic.egyszerűen elvesztik a valódi funkciójukat.medic lesz az assault, assault támogatja a medicet stb....

ez az én meglátásom.

Gabi: oltári volt az a duma, megjegyeztem :DD

[ Szerkesztve ]

Hulligaaan

(#17045) gabipaci válasza creedszl (#17044) üzenetére


gabipaci
addikt

Gabi: oltári volt az a duma, megjegyeztem
Ezt most nem értem...

Jó vót a balanszolás... soha többet nem használom az rnd parancsot, rosszabb lett mint volt, és ki is ürült a fullos szerver 10 perc alatt... :W

Logitech hardware tester

(#17046) SzlobiG válasza gabipaci (#17045) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezért írtam, hogy ne kavarj bele.:( Meg amúgy is legalább van kihívás hogy a "jobb" teamot legyűrjük. ;]

(#17047) Perillustris válasza Thome (#17032) üzenetére


Perillustris
senior tag

Igen, pajtás notebookon nyomja. Elég jól bírja a gép. ;]

Perillustris

(#17048) creedszl válasza gabipaci (#17045) üzenetére


creedszl
aktív tag

"Elmegyek hozzájuk és összeugrálom az ágyát?
Vagy lerajzolom és összetépem?"

Hulligaaan

(#17049) gabipaci válasza SzlobiG (#17046) üzenetére


gabipaci
addikt

Ki is vettem azt a parancsot, eddig még semmi jó nem sült ki belőle...

Adminok, a proconhoz szükséges adatok:
IP:78.24.190.18
Port az egyeshez:6555
A ketteshez:6556
Minden más változatlan egyenlőre.

Holnap kellene egy kicsi segítség a conquest-es térképeket bekalibrálni.
Lehetőleg két ember kéne, max 20 perc.
A feladat annyi, hogy megbeszélt helyen lelövik egymást a térkép két végében egyszer-egyszer. Beállítom térképen ezt a két pontot, és annyi.
TS3 elérés mindenképpen kell hozzá.
Még nem tudom, pontosan mikor, de vagy fél 12kor, vagy du 3kor kéne csinálni.

Előre is köszönöm.

Logitech hardware tester

(#17050) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Hujuj : Nem sűrűn csítereztek le eddig :D Emiatt nyenyergett ,de sztem totál átlagos stat.
Lődöztem pisztollyal is kicsit bár kezdem megszokni a REX-et ,de inkább 443 at használom :[link]
Sok szerveren voltam most ,mert fele laggolt nekem vagy hihetetlenül non-objektíves és emellett még ölni se tudó csapattal kellett szenvednem+ bézrép ,unbalansz stb. mi szem szájnak hányingere :W -ennek ellenére azé' elvétve kifogtam a "jót" is.

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.