Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19301) Target78hu válasza Źşë' (#19296) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Émmeg nem mertem gamelni bécét meg már semmivel sem ,mert elfő a vidkarim :S (tervbe van egy új ,ami talán plusz fps-t is ad a 8600gt-hez képest s picivel több esélyem is lesz tán lelőni valakit -hude hude várom ;) )

hkv.hu

(#19302) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Tegnap nem volt velem a szerencse. Atacaman visszafoglaltuk az első pontunkat, közben a tankunk spawnol. Na mondom akkor megeredek felé. A helink húzott keresztbe előttem de közben kilőtték...a lehulló darabok meg agyonvágtak. :W :DDD

(#19301) Target78hu: én azzal a kártyával el se kezdtem volna. ;]

Nem sok értelme volt a topikot zárni. Elég lett volna az érintetteket pihentetni.

[ Szerkesztve ]

(#19303) madgie válasza F_Zolee (#19302) üzenetére


madgie
titán

Én Atacama-n UAV-ztem, jó sok spot, jó sok kill, erre a felszálló helis hátulról engem is lelőtt, miközben a légvédelmi ágyút lőttük... örültem :D

(#19304) Doki-HUN1978 válasza HS 2142 (#19300) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Köszi, ezt nem is tudtam... :R

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#19305) Target78hu válasza F_Zolee (#19302) üzenetére


Target78hu
aktív tag

me nem vagy eléggé mazopista ;)

hkv.hu

(#19306) F_Zolee válasza Target78hu (#19305) üzenetére


F_Zolee
veterán

Hülye táccspad... :W

[ Szerkesztve ]

(#19307) F_Zolee válasza Target78hu (#19305) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na ja. Nekem az kín szenvedés lett volna. 4850em van ami nem egy csillagászati összegbe kerül. És olyan 50fps körül tolom ami már élvezhető bőven.

(#19308) harry3


harry3
őstag

Ma tankban ültünk ketten és pont jó helyen voltunk és ahogy jöttek előre a támadók, úgy szedtük le őket. Nagyon kivételes eset:
Kép
Akkora szerencsétlenség vagyok, hogy azon gondolkozok, hogy abbahagyom, mert olyan helyeken lőnek le, van úgy, hogy ki sem bújok, csak kidugom a fejem és egyből eltalálnak. Mindig akkor jön az ellenség, amikor újratöltök. Arról nem is beszélve, ha szembekerülök valakivel, tuti, hogy én halok meg, hiába lövöm. Nagyon kivételes eset vagyok, vagy az én játékomba bele van programozva. :Y

[ Szerkesztve ]

(#19309) F_Zolee válasza harry3 (#19308) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezzel a ranggal még nem értél bele a harcokba. :) Ha a testét lövöd akkor többet kell, de ha neked meg fejre mennek akkor fexel egyből. Na meg ha csak ráfexel a tűzgombra akkor igen csak jól kell céloznod, hogy el is találd a nagy szórás miatt.

(#19310) zack


zack
nagyúr

Majd elfelejtettem...volt itt az a 2 proci mag vs. 4 proci mag vita. A tények viszont engem igazolnak. Tök mindegy hogy 2 mag vagy 4 mag. A játék 4200Mhz Q9650-el is belassul bizonyos helyeken ugyanúgy ahogy az E8600 4,4Ghz-el.
Ennyit arról hogy 4 mag kell. :U :(

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#19311) Bada Bing válasza zack (#19310) üzenetére


Bada Bing
tag

Nem, nem ennyit. Egyszer már részletesen kitárgyaltuk a témát, sokkal többet írtunk róla, nem ennyit. Én nem fogom újra ugyanazokat elismételni, akit érdekel lapozzon vissza 30-40 oldalt.

(#19312) Target78hu válasza harry3 (#19308) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Ó ugyanmá ,dettó ez van nálam is amit leírtál ,csak jómagam hozzászoktam már ezekhez ill. nem lepődök meg rajta , sőt inkább akkor lepődök meg ,ha nem így van :D

(#19306) F_Zolee :Mé' ,hanyattegérrel nyomod vagy fingerszkreccsel? :D
No nekem is felkúszik(ott) 40-50 re az fps néha pl.: mikor helivel lezuhanok a pálya végébe és masírozok vissza gyalog ,de le is mögy olykor 12 alá közelharcban stb és mondjuk stabilan 30-on fut (ezért is reconoztam/csipu/ sokáig). Ha a min. érték lenne 25-30 kb ,akkor már kevesebbszer jönne elő a "elkezdek lőni valakit ,de már rég halott vagyok csak még nem tudom" ficsőr ;) Amúgy egy 250gtx a jelöltem eddig (tom ati jobb -vót is régen,de NV maradmá mert megérdemlem).

hkv.hu

(#19313) ciry


ciry
őstag

Ma nekem olyan volt tankban, hogy egyet lőttem spotra tripla kill(+ez-az), egyet balra dupla kill :D
5 killem lett 2 lövésből :DD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19314) Zolás válasza ciry (#19313) üzenetére


Zolás
addikt

Még gyúrsz egy kicsit és meglesz a Hetet egy csapásra :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19315) bul07 válasza F_Zolee (#19307) üzenetére


bul07
nagyúr

nem kevés egy 4850-től 50FPS
csak azért mert nekem 9800-om van(profilom) és közel egyforma tudású a két kártya és nekem 95-105FPS között ugrál Fraps szerint(minimum garfikán persze mert nekem nem számít hogy a gaznak van árnyéka vagy nincs meg hogy menyire csillognak a dolgok)

amúgy ere hogy 2mag 4mag egy bizonyos processzor sebesség felet szerintem is mindegy a játéknak
szerintem amilyen processzort teszel a játék alá azt meg is eszi most nekem 77-80% -ig eszi meg a négymagosomat és mi lesz még ezek után fél év múlva egy újabb játékkal processzor limitbe fogok ütközni
szerintem direkt így írják meg a játékokat hogy minél többet követeljen a gépektől hogy vegyék az emberek az újabbnál újabb alkatrészeket

tegnap felnéztem a vLr-re
Valparaíso pályán védőbe a második két m-con-nál kelet szembesülnöm hogy nincs snaper(nem is jutott eszembe hogy itt olvastam)

oké hogy támadóknál tiltott hogy pörgőseb legyen a játék de védőknél miért talán azzal nem lehet védekezni
és ez persze nem csak a vLr szervere értettem nehogy támadásnak vegyétek

16-20 emberes szervereknél szerintem a védők igen nagy hátrányba vannak olyan pályákon ahol a támadóknak páncélozott járművük van
Port Valdez első két m-com legjobb példa ere megindul a két páncélos semmi perc alatt leszedi a védőket(persze feltételezve hogy a támadók tényleg támadnak is )

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19316) Doki-HUN1978 válasza zack (#19310) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

A múltkor azt nyilatkoztad, hogy jobb a 4 mag! :F

A belassulások pedig a vga miatt vannak, nem a proci miatt hidd el!

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#19317) F_Zolee válasza bul07 (#19315) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nekem minden magasra van véve kivéve az árnyékot. Emellett is felugrik 100 fölé az fps...de én az átlagot mondom, az a mérvadó nem egy-egy pillanat. Amúgy az átlagnál sokat számít, hogy 2 vagy 4 mag van.

(#19318) bul07 válasza F_Zolee (#19317) üzenetére


bul07
nagyúr

én is az átlagra gondoltam a 95-105-el pillanatra nekem 200ra is felmegy
persze akkor már érthető ha nem minimum grafikával játszol

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19319) F_Zolee válasza bul07 (#19318) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én nem szeretem lebutítva nézni a dolgokat. Nem azért csinálták meg szépre. ;]

(#19312) Target78hu: laptoppal nyomtam. Azok az fps értékek elég szadomazók. :D Remélem az új vga mellé legalább valami 3.6 körüli 2magossal rendelkezel vagy jobbal.

[ Szerkesztve ]

(#19320) v!ct0y válasza bul07 (#19318) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nade milyen felbontásban ?:)

Most nyomtam egyet minimumon 1280*720 ba :)
Szépek a fák :)

(#19321) Target78hu válasza F_Zolee (#19319) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Hát proci nem lesz még (marad a e6300 1.8ghz) ,mert nincs rá zsé' ,szóval csak "apránként" megy ez nálam. De remélem így is lesz pici teljesítménynövekedés (itt-ott) :U

hkv.hu

(#19322) bunfi válasza v!ct0y (#19320) üzenetére


bunfi
őstag

Én régóta így játszom, nem zavar.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19323) Tam991


Tam991
csendes tag

Ma Valparaison szembesültem azzal a csodálatos ténnyel, hogy néha a támadó csapat nem arra megy hogy lerakja a mcom-ot hanem arra, hogy szó szerint felrobbantsa(addig lövöm amíg van benne craft). Na most a véleményetek szerint ez normális? Engem konkrétan idegesít csak kíváncsi vagyok a véleményetekre. Szóval?

Amúgy a múltkor itt valaki eldicsekedett azzal hogy sikerült leszúrnia F_Zolee-t. Hát nekem is:) Mondjuk a történethez hozzátartozik hogy abban a pillanatban Ő le is lőtt :P

(#19324) F_Zolee válasza Target78hu (#19321) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nagyon proci igényes a játék szal betehetnél mellé egy 2magos vga-t is de gyatra átlag lenne úgyis. Húzni kéne azon, 3ra minimum. :)

(#19323) Tam991: a betöltő képernyőnél is írva vagyon, hogy élesíteni kell vagy felrobbantani. Más kérdés, hogy ha egy perc alatt szétlövik az idegesítő tud lenni, mert megölik a játékot.

[ Szerkesztve ]

(#19325) r-chee válasza Tam991 (#19323) üzenetére


r-chee
őstag

Azt hiszem, ugyanarra az esetre gondolunk; nyomatták RPG-t M-COM-ra és Bradley is szépen messziről sororzta az állomást. Utóbbival egy gáz volt, nem bírtam kilőni, bárhogy próbáltam vagy az darált le, vagy egy ellen. Jó pozícióban állt.
Vannak esetek, mikor direkt 6-8 (nem tudom hirtelen, mennyi a max.) C4-et viszek és sikerül beélesítenem M-COM-ot amit előtte megpakoltam C4-gyel, és élesítés után rárobbantok. Igaz ez kockázatosabb.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19326) Target78hu válasza Tam991 (#19323) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Előferdül ,de általában akkor ,ha az ellen jobb és visszaszorul a nép és megunják a "rohamot" a támadók vagy eleve ilyen az összetétele a csapatnak ,hogy arra megy csak ,mert kényelmesebb -a védőknek ilyenkor nehezebb dolguk van sajnos.
UAV-al a tankokon kívül az m-comokat lövöm általában pl.: s van ,hogy a csapat el se jut az élesítésig ,mert nem mozdulnak vagy túl erős az enemy.
Meg én is szívesen c4-ezem a ládákat ,ha van nálam persze cumó +az adott szerón engedélyezett vagy GL-el rongálom épp stb. Helyzettől függ ,legalábbis nálam ,de a lényeg az m-com elpusztítása amúgy is s ha valaki aknákkal szórja meg vagy c4-ezett quaddal/uavval/helivel teszi ,akkor ez benne van a pakliban ill. a játék adta lehetőség kihasználása -szerintem.

hkv.hu

(#19327) gabipaci válasza Target78hu (#19326) üzenetére


gabipaci
addikt

És amúgy is van egy csomó m-com, amit nem lehet távolról kinyírni, csak ha odamégy.
Tényleg, van olyan pálya, ahol mindet ki lehet prg-zni vagy uav-ozni?

Logitech hardware tester

(#19328) bunfi válasza gabipaci (#19327) üzenetére


bunfi
őstag

Igen. Mind olyan. Vagy rádöntöd a házat, vagy rakéta. Esetleg ha ügyes vagy akkor pár rúd milka csoki...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19329) bul07 válasza v!ct0y (#19320) üzenetére


bul07
nagyúr

Samsung T220 monitor 1680x1050 felbontással
én nem a szépségre megyek nem nézegetem a tájat csak azt hogy hol az ellenség és hogy tudnám lenyomni úgy hogy túléljem a találkozást
[link]

amúgy a minimum grafikának vannak előnyei is szerintem könnyebb kiszúrni az ellenséget mert nem olyan részletes a növényzet így jobban látszanak az ellenfelek mögötte
[link][link]

m-com-ot én is szeretem robbantgatni főleg ha olyan a csapat hogy senki nem akarná élesíteni
meg elterelésnek se rossz szerintem mert az egyikhez megy élesíteni a csapatárs közbe rálőni a másikra az el kezd villogni és ara kezdenek el figyelni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19330) gabipaci válasza bunfi (#19328) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha csak port valdezt nézem, ott sem lehet mindet kilőni vagy ráomlasztani.
Utolsó két m-comnál az épületben lévő.
De nelson bay-en sem lehet, atacama-n sem lehet mindet.
Aricán sem, és atöbbin sem lehet mindet.
Én most olyan szitura gondolok, mint valparán az első 2 m-com.
Na az gázos.

Logitech hardware tester

(#19331) Target78hu válasza gabipaci (#19327) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Islán pl simán végig lehet menni élesítés nélkül ,mert nem védi őket semmi (mármint a játékosokon kívül jobb híján :D) ill. nem egyszer láttam ,hogy csak pukk semmi vijju ,bár utsó 2 doboznál már nehezebb pindurit ,de nem lehetetlen. A többi pályán meg van egy-egy olyan szakasz ahol bekőmenni pl nelson madnela , erika cív vagy port leonszió ,de nem jellemző ,hogy végig durrantgatnak ,mert néha macerásabb ,mint bekamikázézni ;)

hkv.hu

(#19332) madgie válasza Target78hu (#19331) üzenetére


madgie
titán

Bizony macerásabb, egy szimpla UAV-val percekig csak lőni, meg lőni kell, hogy egyedül kinyírd (ha nem tudsz házat bontani rá), közben bőven kiszúr és lekap pár ügyesebb Abakan-os Assault, Medic vagy Recon. Múltkor voltam egy német szerón, nagyon kemény vot a védő oldal, mi, támadók, alig tudtunk egy-egy M-Com-ot élesíteni. Na, ott vagy négyet én lőttem szét UAV-ból, de a pálya végére már nem UAV-oztam, a lopott Bradley után mentem, ami hátba kapta a többieket, ki is kaptunk :(

(#19333) Źşë' válasza madgie (#19332) üzenetére


Źşë'
addikt

hát igen sztem enyhén gáz h némely uavos állomásról szimplán ki lehet szedni az ellenfelet, akkor már rejtették volna le! érthetetlenek a fejlesztők...pl atakama deserten is pik pak kiszedtek még ezek után is :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19334) ciry válasza Tam991 (#19323) üzenetére


ciry
őstag

Én is lövöm jó pontokért és az se idegesít, ha az ellen teszi ezt.
Sokkal jobb, ha így vagy úgy halad a harc, mint mikor az első m-comoknál véget ér.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19335) BalaNce87 válasza bul07 (#19329) üzenetére


BalaNce87
addikt

A két alsó képet miért raktad be? csak mert mind2 ugyanaz, azthittem hogy med és low-ot akarod bemutatni, meg hogy a növényzet ritkább low-on. Amúgy én hasonló géppel játszok mint te, és amikor xp-m volt highon toltam mindent és elég jól ment, aztán win7 alatt jóval lassabban futott, lowon olyan 16-20 emberrel nagyon jól fut. Próbáltam DX10-ben is de hát ott katasztrófális, pedig látványban, megmerem kockáztatni hogy 0 különbség van.

(#19336) bul07 válasza BalaNce87 (#19335) üzenetére


bul07
nagyúr

azt akartam szemléltetni hogy előny a levet grafika csak nem jó képeket tetem be
de most jók lesznek
bal képek Low / jobb meg High beállítás mellet készültek
[link][link]
[link][link]
[link][link]

ahogy a képeken is látszik kisebb grafikával jobban át lehet látni a növényzeten és hamarabb ki lehet szúrni az ellent ez néha igen jól jön
nekem nincs tapasztalatom XP-vel az új gépemen mert egyből Win7 tetem rá
néha belassulás nálam is van csak azt nem tudom hogy miért bár szerintem a játék hibája lehet

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19337) F_Zolee válasza bul07 (#19336) üzenetére


F_Zolee
veterán

Amúgy ha kiveszed a Bloom-ot akkor nem lesz olyan homályos és talán segít pár fps-el is high beállítás mellett.

(#19338) creedszl válasza bul07 (#19336) üzenetére


creedszl
aktív tag

hát én inkább úgy vagyok vele hogy menjen maxon hamár a hardver megvan mellé.és szerintem ez a játék pont olyan hogy maxon pluszt ad az élményhez a látvány.nekem megér pár halált.codban nem nagyon izgatott a látvány, ott lowon toltam azt annyi...

Hulligaaan

(#19339) bul07 válasza creedszl (#19338) üzenetére


bul07
nagyúr

cod4-be igen jól lehetett butítani a grafikát persze kelet hozzá hogy a szerver is hogy engedje

azért kipróbálnám növényzet nélkül hogy lehetne játszani BC2-be
csak nem merem megkockáztatni, pb még valami csalásnak nézi a cfg állítást

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19340) gabipaci válasza bul07 (#19339) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha PB észreveszi, csak kidob a szeverről. A PBBans a veszélyesebb, de az meg nem veszi észre, csak ha screenshot-ot csinál. Azt meg nem tud csak DX9-ben sajnos. Illetve lehet hogy 10-ben is, de 11-ben biztos nem. Dolgoznak rajta a srácok, de egyenlőre még nem tudják orvosolni. :(

Logitech hardware tester

(#19341) CoolMan válasza creedszl (#19338) üzenetére


CoolMan
MODERÁTOR

Én is inkább úgy vagyok vele, hogy maxra rakom a játékot ha már a vas megvan hozzá és igen nekem plusz élmény a szép látvány. Az hogy emiatt esetleg többet halok az csak nálam másodlagos. A játék élményéért játszom nem a K/D miatt. :)

[ Szerkesztve ]

(#19342) bul07 válasza gabipaci (#19340) üzenetére


bul07
nagyúr

DX11-et nem tud a VGA-m , én DX9 -ben játszok
pb-off szerveren meg nem játszok így nem is keresgetem a netten a beállítási lehetőségeket

amúgy mióta váltottam Win7-re nem működik a szerverkeresőbe a ping jelzés minden szervernek 999pinget jelez

CoolMan81 : én sem a K/D m egyek hanem a győzelemre és ha amit többet ölök mert hamarabb meglátom az jó nekem is meg a csapatnak is mert nem tudnak rászületni

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19343) F_Zolee válasza CoolMan (#19341) üzenetére


F_Zolee
veterán

Én is jobban szeretem ha valami ki is néz valahogy. Ilyen alapon akkor lehet játszani q3-on mert nincs nagy gépigénye, nem kell low-ra tenni. :)

(#19342) bul07: ez a pinges dolog nem tudom miből fakad. Én alapból 7el kezdtem és nem voltak ilyen gondjaim. Kiírja most is normálisan.

[ Szerkesztve ]

(#19344) harry3 válasza F_Zolee (#19343) üzenetére


harry3
őstag

Én kénytelen vagyok low-on játszani, még így is beszaggat a nagy effektek közben, pedig jó lenne maxon játszani.
Ma voltam egy hardcore szerveren, ki van írva, hogy no cg meg egyebek, erre a sziklánál bujdosunk lőném le, erre az arcomba küld egyet egy méterről. Az elején én is használtam, de most már ember ellen nem, mert tudom, hogy milyen rossz, meg is kaptam érte, valami olyat, hogy: nice kill with cg but no skill.
Játék végén amikor kaptam a pontot, elkezdte az első szintnél, végigment a csík, majd a másodikig és így tovább addig, amíg el nem ért odáig, ameddig valójában adnia kellett volna, úgy megijedtem.

(#19345) BalaNce87 válasza harry3 (#19344) üzenetére


BalaNce87
addikt

Videkókártyám olyan, mint neked valamivel jobb és mediumon játszom, lowon meg hát nem akarok nagyon játszani mert úgy már tényleg elég ocsmányul néz ki. És hát azért mégse egy 10 éves grafikával játszak, valamennyire számít a kinézet is. Med és high között 0 különbség van, de amúgy nem számít hogy milyen beállításokkal játszol, így is úgy is produkál belassulást.

[ Szerkesztve ]

(#19346) F_Zolee válasza harry3 (#19344) üzenetére


F_Zolee
veterán

A te gépednél érthető is. Mivel nem diavetítést akarsz nézi(bár lehet így is az). De akinél adott a lehetőség arra értettem.
Az a szintmászás valami bug. Akkor nézzél meg egy squad deathmatch-et, ott a végén mindenkinek a rangja elölről pörög 50 szintig. Független, hogy milyen van neki. :)

[ Szerkesztve ]

(#19347) siriq válasza bul07 (#19342) üzenetére


siriq
őstag

Admint beallitottad a win7-nel az indito file-hoz? Nalam lathato volt a ping.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19348) bul07 válasza siriq (#19347) üzenetére


bul07
nagyúr

mit kell beállítani most váltottam XP.ről így nemigen van tapasztalatom még Vistaval se

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19349) Def26 válasza bul07 (#19348) üzenetére


Def26
félisten

Én a helyedben egyből Win7 -et raktam volna fel. Vista egy nagy szar a win 7 mellett.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19350) harry3 válasza F_Zolee (#19346) üzenetére


harry3
őstag

Nem akartam új hozzászólást, mivel a témához akartam írni. :)
Húztam a processzoron és a videokártyán, de nem sokat javult, nagyon ugrál az fps. 35-70-ig low-on, mediumon kb. 27-50 között.
Az előbb játszottam, cg-vel szembelőttek én meg azt találtam írni, hogy cg noob, pedig senkit nem szidtam soha, erre pár másodperc múlva kilépett a játék, hogy server connnection lost vagy valami ilyesmi hibát írt. Kidobtak volna? :F

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.