Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18351) bunfi válasza bul07 (#18349) üzenetére


bunfi
őstag

Mondod ezt egy olyan fegyverre, amivel nem kell pontosan célozni, csak tól-ig.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18352) bul07 válasza Audifan (#18350) üzenetére


bul07
nagyúr

ő tételezte fel hogy az szerverére írtam amit írtam pedig én BC2 szervere írtam
attól hogy SUN-on is az fut meg korlátozás is van nem jelenti azt hogy itt a BC2 fórumon csak az ő szerverére vonatkozna minden gondolom én

bunfi : pontosan azért is használom mert könnyű vele ölni a mortalal is könnyű meg a tankkal is meg a Bradley-vel is akkor szabályt ara is hogy nem lehet embere csak járműre elég röhejes lenne

megvetem a játékot meg, ki akarom élvezni a játékot igen, betartom azoknak a szervereknek a szabályait ahova járok be, használok minden fegyvert ha kedvem tartja igen

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18353) F_Zolee válasza KL (#18333) üzenetére


F_Zolee
veterán

Az a baj, hogy az esetek 80-90%-ban mindig a szívós oldalon vagyok. A szervert meg nem húztam le, nem mondtam egy szóval se, hogy kerülje el aki teheti. Csak már elegem lett. De ettől még felőlem járhatnak oda. A csipa limit meg nem izgat, mert alig szoktam azzal lenni, néha használnám ha valaki sokat kempel de így már esélytelen...

(#18354) Yany válasza Doki-HUN1978 (#18314) üzenetére


Yany
addikt

Tudom, én is. ;)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18355) Yany válasza gergo0328 (#18340) üzenetére


Yany
addikt

Igen, ott voltam én is. (Jukebox) Adtam az M-COM-oknak az extra RPG-t rendesen, biztos szerettek a védő oldalon. :) Mondjuk sokat szépen, gyalog élesítettem az Arica-n, ahogy illik. ;)

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18356) eugabesz


eugabesz
őstag

Tegnap/ma? éjjel én is kifogtam...TobyHUN rendszeresen rajtam próbáta ki a CG-t,hogy elvisz-e egy lövés egy embert,persze rá lehet fogni,hogy egy kőtömb mögött lapultam,de ha lett volna hozzá jogom,biztosan repül a banamákra..(lehet,hogy ezért nincs? )...kicsit bosszantó volt,hogy az összesen 8 death-ból 5 CG és 3 GL volt...egyetlen tiszta lövés sem ért.
Különösebben nem érint a dolog,ezzel be is fejeztem a panaszkodást,csak apró bosszúság.
(azt nem értem,a játék készítői mi a túrónak tettek ebbe a foshamazba ennyi fegyót,ha ölni csak ezzel öl a játékosok 90 %-a?)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18357) gabipaci válasza bul07 (#18347) üzenetére


gabipaci
addikt

Ne haragudj, onnan gondoltam, hogy a mi szervereink ellen irányult a szösszenet, hogy Gonz0-nak nyomtad a választ. És Ő a mienkről írt.
Így hogy F Zoleenak írtad, minden rendben. Ha figyelmen kívül hagyjuk, hogy Ő is a mi szervereinkről írt. De mindegy, mert Ő már úgysem jön hozzánk többet.
Rászemről lezártam!

És ahogy Gonz0 írta:
Igen, volt már szó róla, hogy kijátszható a korlátozás. Meg arról is, hogy ha Gabipaci meglátja végleges ban jár érte.
Annyi kiegészítéssel, hogy az összes admin megadja az említett büntetést, viszont elsőre csak egy hétre.
Kivétel nélkül mindenki.

R-chee, belefoglalhatnál valami ilyesmit a szabályzatba, de csak a blogodba:
Aki az adminokat szándékosan félrevezeti (pl. x.y. folyamatosan CG-t használ emberre, és a valóságban nem is így van) vagy az adminprogramot szándékosan kijátsza, szemrebbenés nélkül kap egy hét ban-t.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18359) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Azért azt észre vettem hogy bugok még mindig vannak dögivel, egy olyanba futtotam bele hogy állok a házba, hallom hogy arra fele jön ezért az ajtónál bevártam hogy majd belekésel egyet, ezért ugye direkt 4 méterre álltam az ajtótól hogy ne mákoljon le a késsel, erre mi történ meghaltam.... Meg néha ezek az epic fail kiírások hogy megöltem magam, sokszor meghal magától, azt epic failezik amikor a játékot baszták el és nem én bénáztam.

(#18360) harry3 válasza Bosszuallo7 (#18342) üzenetére


harry3
őstag

Három betű: OMG

Amúgy olyan jó olvasgatni, ahogy vitatkoztok. :DDD Tudom gonosz vagyok.
Akinek nem tetszenek a szabályok, annak nem kötelező menni van még sok szerver.
Ez lehetne egy szabály is. ;)
Én pl. egyszer voltam fent kb. 5 percig és kiléptem, inkább más szervereken játszok, hogy ne tudják, hogy ki vagyok, mert szégyent hozok mindenkire.

(#18361) reset válasza BalaNce87 (#18359) üzenetére


reset
senior tag

Hi!
Az az "epic fail"-tól én is a fail-ra mászok :DDD

(#18362) kmisi99


kmisi99
addikt

Nem tudom hogy ez wareznak minősül e de én letöltöttem a Bad company 2 őt és kipróbáltam jó annyira nem tetszett majd az eleje körül elkezdett villogni a kép szóval fekete kép villogott azt hiszem. Majd letöröltem és később újra felraktam és elindítom és újra csak villog de múr az intónál is szóval hang van mennek az intrók miegymás de a kép villog néha néha be is villan az eredeti kép. Ja és valamiért ablakos módban van! Szóval így nem tudok játszani! Ha ez wareznak minősül töröljétek! A többi játék jól megy!

(#18363) Blaise


Blaise
veterán

Sziasztok!

Mi volt ma a szerverrel? Egyszer csak levágott kb fél órája...

(#18364) Yany


Yany
addikt

Másnak nem csinál olyat a játék, hogy a hátúlról jövő hangokat nem hallani? Pl. heli röpköd és ahogy forgolódok, ahogy egyre mögém kerül, úgy tűnik el a hangja. Ez mindenre igaz, de a heli állandó hangforrást biztosít, rajta könnyű tesztelni. Néhányan nézzétek már meg légyszi' és írjátok meg, hogy mire van beállítva a hangszóró (headphones, vagy speaker, vagy micsoda)? Nagyon köszi. :R

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18365) harry3 válasza kmisi99 (#18362) üzenetére


harry3
őstag

Igen wareznak minősül. A virágbolti verzióknál előfordulnak ilyenek, talán az eredeti menne jól.
Ilyenkor videokártya driver frissítését szokták ajánlani.

(#18366) gabipaci válasza Blaise (#18363) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem tudom, tegnap a másik szerver játszott ilyet.
Most állok sorban már 45 perce az ügyfélszolgálatnál, hogy kiderítsem.
[14:54] <MPUK|Bot> Sorry to keep you waiting. You are currently #2 in the queue and have been waiting 44 minutes, 59 seconds

Logitech hardware tester

(#18367) Źşë' válasza bunfi (#18348) üzenetére


Źşë'
addikt

én sem tudom megérteni hogy ha valaki esetenként használja csak az miért baj?! játék része, tudni kellene játszani talán, ha meg nem tudunk akkor go pro! Aláírom hogy elég idegesítő olykor a cg halál, de én csak akkor kapom fel a vizet ha az embertől mást nem látok mint cg! És ha azt vesszük ez is rinyának tekinthető, részetekről. Játék része tudni kell játszani, ill, fedezékben mozogni. Ha meg házban kempel valaki akkor majd lövöm a falat smgvel, hátha átmegy a golyó rajta. Az eset kb mint múltkor a gyerek akit láttam, medikként lőtte a bradley-t biztos azt gondolta hátha megmurdel =) majdnem mint szárny nélkül repülni :) és igen sztem akinek eredeti a játék és játszik online, annak licence is van a cg használatra :)) mióta bejöttek ezek a szutyok admin programok, egyre több az agyonkorlátozott szerver, nem lehet semmi taktikai kiegészítőt használni, és akkor az ember meg így játsszon... hülyeség!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18368) KL válasza Źşë' (#18367) üzenetére


KL
tag

Most azt mondod, aki Cg-vel lövöldöz az az aki tud játszani? Az aki ezzel a szarral 3-4 m2 területet felrobbant?

Nem inkább az tud játszani, aki célra tud tartani huzamosabb ideig és úgy lő le valakit?

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18369) Źşë' válasza KL (#18368) üzenetére


Źşë'
addikt

nem az tud játszani aki tud cg ellen is tenni valamit, és ez a valami a taktika

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18370) KL válasza Źşë' (#18369) üzenetére


KL
tag

Az ellen aztán sokat tudsz tenni. Szinte nyílegyenesen érkezik, nagy területet felrobbant, sőt ha két méterről lövik az arcodba, akkor is csak te halsz meg, aki lövi meg túléli. Ez ellen sokat lehet tenni, főleg úgy, ha nem tiltod és nem egy ember fogja rád lőni. Aztán akkor taktikázhatsz a szűk mapokon.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18371) gabipaci válasza KL (#18370) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor én nagyon jól taktikázom, mert tudok a CG ellen tenni valamit...
Nincs engedve ember ellen, és kész is a taktika.
Amúgy meg a következő procon frissítéssel speciálisan a mi számunkra érkezik pár finomság. :))

Logitech hardware tester

(#18372) Źşë' válasza KL (#18370) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem ha fedezékben tudsz mozogni, ill, a kasztokat ésszerűen váltogatod sokszor megelőzhetőek a halálesetek!

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#18373) BalaNce87 válasza KL (#18368) üzenetére


BalaNce87
addikt

De ez nem versenyjáték rohadtul alkalmatlan rá a sok bug miatt, meg az ilyen mediccel korlátlan újraélesztés van, nincs kiegyensúlyozva a játék. Senki nem mondta hogy az tud játszanki aki cg-vel öl de ez gl-re is vonatkozik, de ha az smg egy rakat szar és épp cg van nálam bizos nem fogok fegyvert váltani (hozzá teszem hogy már rég nem használok cg-t mert tank ellen lószart nem ér). Sokszor kilehet szedni messzi emberket vagy csak lesebezni, közelre ritkán használom, mert alapvetően az smg van nálam, de ha úgy alakul ami nem gyakori akkor leszedem cg-vel, de nekem azt se mondja senki hogy az tud játszani aki 200 méterről leszed shotgunnal. Engem pl a gl sokkal jobban kiborított, eskü cg-t jóval kevesebbszer kaptam a pofámba, és valljuk be gl-t se messzire használják hanem face to face csatáknál... igaz azóta gyengébb lett és talán azok az emberek ezért álltak át cg-re. De ott van a füst azzal is lehet ölni, azt se arra használják amire kéne hanem ölnek vele, igaz ez a készítők hibája hogy ekkora bakit bele tettek.

[ Szerkesztve ]

(#18374) KL válasza BalaNce87 (#18373) üzenetére


KL
tag

Akinek válaszoltam, ő említette ezt a tudás nem tudás dolgot.

GL-el mondjuk nem egyszerű közelre ölni, mivel nem is élesedik be, meg elég kicsit sebez. Szerintem azzal már semmi gond nincs, általában akkor kapom, ha az ellennek elfogy a lőszere.

Carl Gustavval viszont néhányan jármű nélküli mapokon is futkosnak, (miközben az rpg kiváló lenne pl. falat bontani) egyértelműen embervadászati céllal. Ha engedélyezve van a szerveren igazából csak az akadályozza meg, hogy mindenki azzal futkosson, hogy valakinek nincs képe a használatához.

Azért ha a füstgránáttal pofon lőnek két méterről elhiszem, hogy elfekszek, meg nem is zavar, ahhoz céloznia kellett.

Az meg tény, hogy nem versenyjáték.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18375) BalaNce87 válasza KL (#18374) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy én cg-vel sose öltem még úgy hogy nem zoomoltam, megszokásból is talán, meg ha full közelre lőttem akkor én is meghaltam de amikor én kapom így túléli.
Egyszerűen kéne mint a legtöbb kaszt alapú játékba hogy legyen kaszt limit, pl cod2-be is volt egy két szerver ahol 1 sniper lehetett, vagy tf2-be is van ilyen ez lenne a minimum hogy bele teszik. Azt igazából én se szoktam érteni hogy nelson bayen minek mennek engivel, mert a cg kill se olyan gyakori ott.
Más: Azért azt is észrevettem hogy szétlövöm a fejét és megöl valahogy és azt írja 0 hp-ja van nah meg amikor 1 marad neki, ennek kb kurva ritkának kéne lennie mégis nagyon gyakori eset, ebből is látszik hogy valami el van baszaríntva.

[ Szerkesztve ]

(#18376) bunfi


bunfi
őstag

(#18358) Bosszuallo7: Nem. Volt még egy platina :P Amúgy volt már nekem 11000 combat score-om is, de azt inkább szégyellem, mert annyira ügyetlen volt mindenki azon a szerveren, hogy 21/2 után le kellett volna lépnem. :/

(#18370) KL: Ugyanez a véleményem nekem is. Semmit nem tudsz ellene tenni. És marhára elegem van abból, hogy van 8 halálom abból legalább 4 CG. Ha valaki annyira szánalmas, hogy csak a Mortar-M60-CG és egyéb kifinomult szopatási módszerekkel tud játszani, az miért nem megy Call of Duty-val játszani? A falbontás ugyan ez a téma. Egyre többen módszeresen rombolják az épületeket, hogy a romjaik közt el tudjanak bújni, mivel csak akkor tudod meg, hogy ott van, mikor lelőtt. Az is hatalmas taktika!

(#18372) Źşë': És mi lenne, ha nem lőne AT-val emberre? Ja persze! Értem már, neki ehhez joga van, mivel benne van a játékban és hát ő azt megvette. Ugyan már. Miért engineer-rel jön, ha tudja, hogy nem close-combat kell harcolni, ahol jó az SMG?

(#18375) BalaNce87: A 0 hps emberke, aki megölt az ugyanaz, mint a késelés közben tapasztalható paranormális jelenségek. Ha a DICE-on múlik, az életben nem lesz megcsinálva.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18377) Screamer84 válasza KL (#18374) üzenetére


Screamer84
tag

"Carl Gustavval viszont néhányan jármű nélküli mapokon is futkosnak, (miközben az rpg kiváló lenne pl. falat bontani) egyértelműen embervadászati céllal."

Mivel a CG nem is járművek ellen van ezért nyugodtan szaladgálhatnak vele, elsősorban épület és ember ellen lett kifejlesztve, az már más dolog ,hogy normálisabb emberek nem lőnek vele nyílt terepen futó ellenségekre, de ha olyan a map akkor én is használom a házakban campelők ellen, mert a CG-t meg sem közelíti az RPG ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#18378) bunfi válasza Screamer84 (#18377) üzenetére


bunfi
őstag

Mivel a CG nem is járművek ellen van ezért nyugodtan szaladgálhatnak vele, elsősorban épület és ember ellen lett kifejlesztve...

Áruld már el nekem, hogy ezt honnan veszed?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18379) harry3 válasza Screamer84 (#18377) üzenetére


harry3
őstag

Ha kiválasztod a fegyvert a leírásnál van, hogy tank ellen használható.
Én nem szoktam vele emberekre lövöldözni, csak a házakra, akkor ha van bent valaki.

(#18380) Sontir Fel


Sontir Fel
őstag

Sikerült ma olyan bugba futnom, hogy lelőttek. (már magában ez is felfoghatatlan) Majd spawnoltam a helikopterbe amit éppen kilőttek, és mielőtt meghaltam volna felélesztettek a pálya másik végén. Érdekes volt :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#18381) F_Zolee válasza Sontir Fel (#18380) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nekem az a kedvencem amikor közelharcban lövöldözünk egymásra(ilyenkor mindkettőnk ráfekszik a tűzgombra), majd mögé megyek ezalatt, és látszik, hogy már háttal van nekem és úgy lő le. Ez nem egyszer volt már.

(#18382) Screamer84 válasza bunfi (#18378) üzenetére


Screamer84
tag

Bocs nem kifejlesztve hanem elsősorban épület és ember ellen használható akart lenni. Viszont a lényegen akkor sem változtat, jármű ellen édeskevés, fegyver leírásánál meg ha jól emlékszem ott van, hogy ideális "bunker busting" "anti-personnel" ,
más forrás: The Gustav is well-suited for bunker-busting, anti-infantry, and anti-helicopter roles because of its accuracy, speed, and, in the case of anti-infantry, large amount of splash damage.

(#18383) bunfi válasza Screamer84 (#18382) üzenetére


bunfi
őstag

Mert a játék készítői gondolták a nevet megveszik, a modellezésnél előjöttek a kompromisszumok és a fegyver működése pedig kajak röhejes a játékban. Forrást akarsz? Akkor olvasd el a wikipédia ide vonatkozó szócikkét, az legalább érzékeltetni képes, hogy miről szól ez a fegyver.

De két érdekes tényt jegyeznék meg:
- a fegyver kétfős személyzettel használatos, vagy a tűzgyorsaság drasztikusan csökken (ami kétfős személyzettel 6 lövés/perc)
- a fegyver súlya 8,4 kg és töltetetek súlya pedig 3-3,3 kg. Lehet osztani-szorozni... Ha már annyira realisztikus, hogy a kibaszott gyalogságot lövi vele a sok retardált.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18384) r-chee válasza bunfi (#18383) üzenetére


r-chee
őstag

Ahogy modod: a játékban.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18385) Target78hu


Target78hu
aktív tag

Találtam egy csipura jó fegyót assaulhó' a M1 ,legalábbis az érzés megvan (optika jól jönne ,de így is használható távolabbra) + a c4 is melléje ,tifta öröm mámoros :DD

hkv.hu

(#18386) bul07


bul07
nagyúr

több fegyver sebzése is röhejes (pl, M95-sé is)
ennek a játéknak annyi köze van a valóságbeli fegyver tulajdonságokhoz hogy megegyezik a nevük és kész mivel ez nem egy szimulátor

amit beleraktak a játékba fegyvereket nem azért rakták bele hogy nézegesse az ember hanem hogyha kedve tarja használja is
ha egyeseknek derogál használni szívük joga attól még mások használhatják ha gondolják és persze a szerver szabályok függvényébe mert aki fizet a szerverért az dirigál a többiek meg betartják

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18387) gergo0328 válasza eugabesz (#18356) üzenetére


gergo0328
senior tag

1. Tobi HUN vagyok I-el és nem Y-al.
2. CG helyett RPG-ztem mert CG-t már kb kezdés óta nem használok aszem max 200 ölésem van(járművekből)
3. igen lelőtelek rakétavetővel mert kifogyott az smg-m.(volt olyan h direkt RPG-el lőttem melléd h legyengítselek és utána kilőjelek smg-el)
4. utána megmutattad milyen jó a T88S+4x és ezzel toltam...

nah itt nem látom miért lenne jó a bann, de máskor szólj és még ott melegében rendezzük ezt... mondjuk egy nagy késharcal:DD

(#18388) eugabesz válasza gergo0328 (#18387) üzenetére


eugabesz
őstag

Én meg kisasszony vagyok és tegnap fedeztem fel a netet és utána rögtön az egyik barinőm mutizta ezt a jáccókát.Elmész te a búsba...
(mondtam,hogy nem gond,nálunk tiltva sincs...de ha már van szabály,azt illik betartani)

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18389) ciry válasza Target78hu (#18385) üzenetére


ciry
őstag

Jó k/d, de mocskos pontatlan vagy vele :(
nekem 30,68-most

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18390) gergo0328 válasza eugabesz (#18388) üzenetére


gergo0328
senior tag

ebben 1 darab szabálysértés nem volt de nekem mind1.

(#18391) harry3


harry3
őstag

Na lecsítereztek életemben először K/D: 6/7. Igaz nem volt százas agyerek, mert mindenkire azt mondta. Sőt két sorban írta, hogy nnnnnooooooooooooo.....
Nagyon alacsony az fps-em kb. 28 minden low-on. Tudom, hogy egyszer már volt ez a téma, de esetleg több memória befolyásolná?

(#18392) Audifan válasza harry3 (#18391) üzenetére


Audifan
tag

WIN7: Dokumentumok mappa BFBC2 mappa gamesettings.ini -t megnyitod majd megkeresed azt a sort hogy "dxversion=auto" és az auto helyett beírsz egy 9-est
nagy változás grafikában nem fogsz látni de lesz pár plusz FPS-ed :K ;)

[ Szerkesztve ]

(#18393) harry3 válasza Audifan (#18392) üzenetére


harry3
őstag

Azt már megcsináltam, játszottam, de nagyon ugrált az fps huszon pártól ötvenig és a végén nem nagyon ment harminc fölé. :(
Zavaró így játszani.

Valaki hozzáértő megnézné az adatlapomat és tudna segíteni, hogy mit lehetne újítani a gépen kíváncsiságképpen?

[ Szerkesztve ]

(#18394) bul07 válasza harry3 (#18391) üzenetére


bul07
nagyúr

meg csinálod amit Audifan ajánlott majd szerintem Everest / naplózásával nézd meg hogy menyire eszi meg a gépedet a játék mert nekem X2 4600+ processzoromat 100%-ra terhelte a játék a VGA-t meg alig

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18395) Audifan válasza harry3 (#18393) üzenetére


Audifan
tag

proci+vidkari

[ Szerkesztve ]

(#18396) r-chee válasza harry3 (#18393) üzenetére


r-chee
őstag

off

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18397) harry3 válasza bul07 (#18394) üzenetére


harry3
őstag

Köszönöm mindenkinek, de majd holnap megnézem a naplózást is.
Audifan: Végül is más nem nagyon lehetséges, én is hülyeséget kérdeztem. :D

(#18398) medvezsolt


medvezsolt
senior tag

Sziasztok!

Készítettem egy bc2es videót:) Érdemes megnézni, nagyon ott van :) "Elloooptáák az Oroszok a Tankoot!"..

[link]

:):DD

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18399) Target78hu válasza ciry (#18389) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nöm a kádé a lényeg (az csak ráadás) ,hanem ha kedvem tartja csipuhatok assaultal bárhol bármikor ,me' abakan+4xzúm nem az én műfajom ,ez meg ismét egy kihívásos fegyó és legalább nyújt valami élvezetet is számomra.
Ha használom akkor látok pár embert váltani erre ,hogy biztos nagyon jó azé tarolok épp :)
Ahogy a vss -nél is vót ,amivel a legtöbbet öltem eddig ,más meg nem meri használni ,pedig egy fullos medicet is szétszed közelről csak távolra macerásabb a használata "picit" ;)

szerk.: ja csak ma kezdtem igazán használni és 4-5.dik szerver után tudtam vele ölni is ,mert laggoltak nem kicsit nekem :S

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#18400) Audifan válasza medvezsolt (#18398) üzenetére


Audifan
tag

Hááát ez nagyon adja :DD :DDD gratz :K :C

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.