Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19401) ciry válasza v!ct0y (#19400) üzenetére


ciry
őstag

Este meglesem, kösz a tippet :K

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19402) madgie válasza Audifan (#19393) üzenetére


madgie
titán

Akkor az M416-tal keverem. Egyiket sem nagyon szeretem.

(#19403) Def26 válasza bul07 (#19396) üzenetére


Def26
félisten

Port valdez első szakasza néha ritka gyorsan megvan. Tankkal szétlövik 4-5 lövéssel a kis házat, közben a többiek gyorsan lerohanják már kezdéskor a gödörben lévő m-com -ot. Később a tank is becsatlakozik a rombolós hadművelet után a gödör támadásába és már el is vérzett a csapat.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19404) KL válasza Def26 (#19403) üzenetére


KL
tag

Ez akkor megy, ha atomkemper a védősereg, és a spawn pontjukat védik. Ha a csapatnak legalább a fele a B gödör szélének vonalában védekezik A és B oldalon is, akkor egy jó támadó csapatot is meg lehet fogni, mert nagyon nyilt terepen érkeznek.

Ami ellen viszont nem lehet sokat tenni, ha A-t szétlövik tankkal, B-t meg a domb tetejéről rpg-vel.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#19405) feka007


feka007
nagyúr

Egész jól meghízott a topikom. :))
3 hónapja el sem indítottam a játékot, mennyit javult azóta? Gondolom már nem bugos a szerverkereső. :F

(#19406) ciry válasza feka007 (#19405) üzenetére


ciry
őstag

Elég jó lett a gém, vannak új pályák is és nem mindig bugos :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19407) ciry


ciry
őstag

Teljesen off, de :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19408) @matthew@


@matthew@
őstag

Sziasztok!
Szerintetek ezen a konfigon futnifog a játék:
AMD Phenom II X4 995 3,2 GHz Black Edition
Sapphire HD 4850-es , 1 GB-s kártya, DX10.1
4 GB ram
A grafikát én nemszoktam fullra fölhúzni mert a mnitorm régebbi csak 1024x768-as felbontással megy. :D

Matthew 24:42

(#19409) ciry válasza @matthew@ (#19408) üzenetére


ciry
őstag

Fog.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19410) harry3 válasza @matthew@ (#19408) üzenetére


harry3
őstag

OMG ilyet kérdezni. Gondolom, ha ilyen géped van, akkor értesz a játékokhoz. Ha az enyémen elfut, akkor a tiéden bőven fog még maximum grafikával is.
Amúgy nem is kérdőjellel írtad, hanem kijelentő mondattal. :)

(#19411) @matthew@ válasza ciry (#19409) üzenetére


@matthew@
őstag

OK, köszi!

harry3: Igen, bocsi, am meg azért kérdeztem ilyet mert ilyen gépem még sosem volt és eddig egy amd athlon 1,6Ghz-s, 512-es kártyám és 1 gb ramom volt, úgyhogy ez kicsit nagy fejlődés számomra :DDD

[ Szerkesztve ]

Matthew 24:42

(#19412) Mrdevil válasza @matthew@ (#19408) üzenetére


Mrdevil
addikt

Csak,csak eldöcög rajta. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#19413) Źşë'


Źşë'
addikt

csinálhatnának a játékba egy neurtál bázist ahonnét ki tudnak jönni cqban azon squadok amelyek vissza vannak szorítva a bázisukra... így már az onnét való kijutás lehetetlen sokszor! ha mind1ik zászló az ellenfélé :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19414) Fortissimus


Fortissimus
őstag

nem igaz, hogy ezt a qva reload felirat bugot nem tudjak kijavitani... :(((
majdnem minden eletemet azzal kell kezdenem, hogy nyomok egy dupla esc :(

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19415) ciry válasza Fortissimus (#19414) üzenetére


ciry
őstag

A mit? :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19416) eugabesz válasza Źşë' (#19413) üzenetére


eugabesz
őstag

pl. a Wolfcon-ban van olyan opció,hogy "kill team",így az admin is besegíthet kicsit ,már persze ha akar. :DD

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#19417) gabipaci válasza eugabesz (#19416) üzenetére


gabipaci
addikt

Proconban is van, csak ott "nuke"-nak hívják... ;]

Logitech hardware tester

(#19418) bul07 válasza Def26 (#19403) üzenetére


bul07
nagyúr

hát a képemen szereplő csapat még a házat se lőtte széjjel én uav-vel akartam szétlőni a másik m-com-ot csak az egyik csapatársam lelőtte az első uav-met mire megjött a második már nem sok idő maradt
azt az 500pontott amit szereztem uav-al bevitt m-com találatra kaptam

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19419) Def26 válasza bul07 (#19418) üzenetére


Def26
félisten

De miért lőtte szét a csapattársad az UAV -t? :U

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19420) SzlobiG válasza ciry (#19407) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez annyira szar erőltetett.:D

(#19421) bul07 válasza Def26 (#19419) üzenetére


bul07
nagyúr

mert értelmileg retardált
amúgy volt már hogy nagyba UAV-zok pont célba vetem egy tankot ere egy csapatársam nem hogy a UAV-lövi le hanem szépen hátba lő és megöl vagy c4-el felrobbantanak
ilyenkor szoktam felrobbanni itt a gép előtt is

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19422) harry3 válasza bul07 (#19421) üzenetére


harry3
őstag

Én akkor robbanok, amikor játszok. Most is tiszta ideg vagyok. :O Egyszerűen nem értem. Két golyóval leszednek, mindegy, hogy hol bujkálok, ha szaladok, ha nem mozdulok.
Egyszerűen mindegy, hogy mit csinálok. Mindig én halok meg. :W
Van úgy, hogy ötször ugyan az öl meg, persze neki 25 killje van.

[ Szerkesztve ]

(#19423) ciry válasza SzlobiG (#19420) üzenetére


ciry
őstag

Ez esetleg? :U

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19424) F_Zolee válasza harry3 (#19422) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tegnap már egy srác beirkált nekem, hogy ne öljem meg. :)

(#19425) SzlobiG válasza ciry (#19423) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ezek jók szoktam olvasni a blogot.:)

(#19426) Def26 válasza bul07 (#19421) üzenetére


Def26
félisten

Lehet ezzel ösztökélnek, hogy menj harcolni, ne az irányító pult mög9tt gubbassz. :DDD

Nekem is van olyan, hogy a sok félkegyelmű közé b@szok egy gránátot, hogy harcoljanak ne várják a helit 5 -en. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19427) bul07 válasza Def26 (#19426) üzenetére


bul07
nagyúr

UAV-s az pont hogy harcol, ne vedd egy csoportba a bokor mögöt snaperkedőkell

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19428) harry3 válasza F_Zolee (#19424) üzenetére


harry3
őstag

Én is írtam neked, mert pont az egyik M-COM-hoz szaladtál és én voltam a közelben. Mire lőttem kettőt, persze, hogy lelőttél. :DDD
Hogy lehetek ennyire nyomorék? :F
Mindig nézek a YouTube-on videókat, hogy hátha valamit tanulok, de hiába próbálkozok. A sniperektől meg a falra mászok, addig küldik a rakétát, ameddig szét nem dől egy pár ház, persze hogy annyira rezeg minden, hogy nem lehet célozni. A másik az RPG ,CG. Ma a PH!-n azt mondja, hogy lőttem őt és nem volt lőszer csak az. Könyörgöm akkor szaladjon el és ne lőjön arcon. :(
Tud valaki tippeket?

(#19429) v!ct0y válasza harry3 (#19428) üzenetére


v!ct0y
veterán

Miközbe fut te meg hátbalövöd.

(#19430) Fortissimus válasza ciry (#19415) üzenetére


Fortissimus
őstag

nalam mikor feleledek 10-bol 8-szor ott virit kozepen egy RELOAD felirat, ami engem nagyon zavar, mert mire eltuntetem mar sokszor leszednek
nem talalkoztal meg ezzel a buggal?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19431) Źşë' válasza bul07 (#19418) üzenetére


Źşë'
addikt

nekem is lelőtte egy szánalom gyereke, mérges lettem és nozoom sniperrel hátba lőttem mint egy kutyát!! mit képzel az ilyen?! épp tegnap esett meg eme nemes incidens Nelson Bay nevű pályán rush modban... picit se voltam mérges... előtte levő mapon is uez lőhette le sztem, akkor nem láttam és ez volt a szerencséje!

lehet már volt: most találtam egy petíció új pályákról :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19432) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Ment ám a masszív támadás.:D

(#19433) F_Zolee válasza harry3 (#19428) üzenetére


F_Zolee
veterán

Akkor lassú lehet a reakciód ha vártál és úgy lőttelek le előbb. :)

(#19434) Def26 válasza SzlobiG (#19432) üzenetére


Def26
félisten

Igen, ez is jó. :DDD Néha egy egy szerencsés percemben sikerült ilyen helyre mortaroznom. Multikill... :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19435) Def26 válasza harry3 (#19428) üzenetére


Def26
félisten

Figyu, valakiből össze kell jöjjön a 25/5 ös arány. Ezek szerint Te egy ilyen emberke vagy. :DDD

Ha sniperral nyomom akkor szinte mindig hasonlót tapasztalok. Dombtetőről csak úgy lehet szedni a killeket. :K

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19436) ciry válasza Fortissimus (#19430) üzenetére


ciry
őstag

Nekem nem villog :N
Kiirja, hogy ki támasztott fel és annyi, 1 mp és volt nincs :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19437) bul07


bul07
nagyúr

nem értem
Tracer-rel megjelölöm a páncélost eddig minden szép és jó de utána hiába próbálom a rakétát rávezetett-ni nem megy egyszerűen nem
de van amikkor a CG is követi ki érti ezt

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19438) Def26 válasza bul07 (#19437) üzenetére


Def26
félisten

Én úgy tudom, hogy ahhoz még ki kell választani a megfelelő extrát onnan ahol a gépi segítségek vannak.

Aztán lehet, hogy nagy hülyeséget mondtam én sose használtam még ezt az opciót. :B :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19439) Źşë' válasza bul07 (#19437) üzenetére


Źşë'
addikt

ha ír rá távolságot akkor követi be, amúgy észrevettem a pecs óta! hogy ez is bugos lett! Méghozzá, mert mikor az első rakétát rávezeted ugye írja a távolságot, kilövöd a rakétát, de még becsapódás után is ott a távolságjelző és az ember azt hinné hogy még mindig él a rakéta ráigazítása a mágnes jeladóra, de valójában nem. Nem szabadna benn maradnia annak a számnak, régen ilyenkor eltűnt, és én is csodálkoztam h mondom ilyet tettek bele, aztán elment az űrbe pár rakétám. Aztán akkor kapcsoltam h ez bug, és továbbra is célra kell tartani kb 4-5 másodpercig, és újra mehet a rakéta :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19440) SZKEBE75


SZKEBE75
senior tag

szevasztok !

A játék az ATI v. az Nvidia karikon fut jobban?
DX10-ben.

pc/N100DC-MZ/X-JCAT-MZ/X-Daphile--RME ADI 2 DAC fs-MZ/X---Focal Alpha 50 Evo---IE 900 -- viablue

(#19441) Źşë'


Źşë'
addikt

sztetek a köv kép mit ábrázol?! (én is csak tippelni tudok :D) :))

ill. ezelőtt a sniper előtt futottam el, gondolom csak azért nem lőtt le h nehogy felfedje a búvóhelyét, a dombon picit lelassítottam és guggolásban haladtam tovább, és pici neszt hallottam a bokorból, elkezdem keresni az embert, és csak úgy jöttem rá h hol is van h megpillantottam a piros kiírást a feje felett :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19444) Audifan válasza Źşë' (#19441) üzenetére


Audifan
tag

helit :F

(#19445) Def26 válasza SZKEBE75 (#19440) üzenetére


Def26
félisten

nvidia. Nincs vele annyi szarakodás mint ati kiegészítő driverekkel.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19446) madgie válasza Bosszuallo7 (#19442) üzenetére


madgie
titán

Utálom az ATi drivereket, de a betöltéssel egy ideje épphogy nincs gond, jó, ha fél perc DX10-nél (DX11-ben meg valami öt-tíz mp). Ha valami zavar, az a random akadozás játék közben, no meg a "szokásos" pálya eleje félperces játszhatatlanság (szintén dadog a drága).

(#19447) DieHard válasza SZKEBE75 (#19440) üzenetére


DieHard
senior tag

Nehogy csak ezért a játékért vegyél kártyát :). Én nem adnám per pill a 5870-emet semmi nvidia karcsiért.

(#19448) Def26 válasza madgie (#19446) üzenetére


Def26
félisten

Át kell állítanod a ventilátor fordulatszámát, hogy pl. hány fokos gpu -nál hány % -on tekerjen. Nekem ezt javasolták és segített. (Amikor még ATI kártyám volt HD5870)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19449) belaazallat válasza Bosszuallo7 (#19442) üzenetére


belaazallat
addikt

Hali!

A HD5000-es szériákon a 10.4-es driver óta nem igaz az állításod. A HD4000-es szériákon meg a 10.5-óta.

"Ha valami el tud romlani, az el is romlik. Ha nem tud elromlani, akkor oda kell adni Bélának, és el fog... ;]" by peterkeT \__/ Online FPS nick: Celpont \__/ Minden út járható. ... Harckocsival! Hummer rulez!

(#19450) ciry


ciry
őstag

1-2 normális hc szervert ajánlhatnátok, mert az !vLr-en nem mindig vannak és jó lenne az m14-et meg a G3-at húzni cseppet.
Tegnap nem játszottam, mert nem volt kedvem, mire meg újra kigyulladt a harci láng, már a Sherlock Holmes-t néztük.
Totál off: Ez azért odaver :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.