Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#34001) pohár válasza Def26 (#34000) üzenetére


pohár
félisten

nekem ma nagyon ment, de csak a Valparaison, mint defender :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34002) grrpowa válasza Def26 (#34000) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Ne szomorkodj nekem 80%minuszos a statom :DDD

0631 7710098

(#34003) vakondvok válasza Def26 (#34000) üzenetére


vakondvok
tag

ilyen szomorú posztra pazarolni a 34000.-et :((( amúgy nekem sem megy :D (sajnos) bár nem a legoptimálisabb pózban játszom itt a gép előtt sem, meg mindig fennakad az egér is :D

(#34004) Scholes9


Scholes9
nagyúr

Hi. Érdekelne egy stat, ami megmutatja mennyi az aktuális online játékos, ha létezik ilyen :)

vakondvok: csak nem fejjel lefelé :DDD?

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#34005) F_Zolee válasza grrpowa (#34002) üzenetére


F_Zolee
veterán

Minuszos stat nem létezik. :)

(#34006) grrpowa válasza F_Zolee (#34005) üzenetére


grrpowa
aktív tag

Jó akkor ugy fgalmazok többször halok meg mint amennyi ellenfelet meg tudok ölni bár ez marhára szerver meg ping függő ahogy észrevettemáltalában100 felet van joval a pingem pedig 3 megás netem van :U

0631 7710098

(#34007) gergo0328 válasza grrpowa (#34006) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem az számít hány mega hanem hogy milyen stabil, kiépítése stb.

(#34008) grrpowa válasza gergo0328 (#34007) üzenetére


grrpowa
aktív tag

UPC-s nett ugyhogy nem hinném hogy baj lenne velle .Nektek mekkora a pingetek általában :F Azért kérdem mert amikor amxcsi szerokon játszottam joval kisebb pingem volt mint az europai szerokonbár az amerikai szerokon nem ezzel a játékal játszottam

0631 7710098

(#34009) SimonYana válasza grrpowa (#34008) üzenetére


SimonYana
addikt

Nekem még sosem volt 100 környékén a pingem!
Legrosszabb 60 körül van!

® SimonYana ®

(#34010) grrpowa


grrpowa
aktív tag

De magyar szerokon vagy külföldin :F

0631 7710098

(#34011) SimonYana válasza grrpowa (#34010) üzenetére


SimonYana
addikt

Mindenhol!
Amerikai szeverre keresve már az első 10 felsorolt után nekem is 105 körül van!

® SimonYana ®

(#34012) v!ct0y válasza SimonYana (#34011) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ja de az nem a valós ping. Játék közbe nézd meg.

(#34013) SimonYana válasza v!ct0y (#34012) üzenetére


SimonYana
addikt

F_Zolee - val játszottam az előbb ott mindenkinek 100 felett volt , nekem 90.
Magyar multigame I.-en is nekem a legjobb 64 , a többinek 100 körül van!

® SimonYana ®

(#34014) SimonYana


SimonYana
addikt

Itt a Ping tesztem

® SimonYana ®

(#34015) eugabesz válasza SimonYana (#34014) üzenetére


eugabesz
őstag

Istenem....már kb. száz alkalommal le volt írva,de még van aki vitázik...a szerverkereső ping-je 30,mikor belépsz a szeróra,a fos netkód miatt 100 körüli lesz.Ezt kellene már megérrteni,hogy nem mellébeszélünk.Lehet,hogy a mérésed tartományában <50Mi kevés a pinged,de ezek mind Német Holland,Angol stb szerverek.
Nézd meg az IP címét,pingeld meg azt,biztos lesz az 20-on felüli...

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34016) Źşë' válasza SimonYana (#34014) üzenetére


Źşë'
addikt

azért "csak" B kategóriás mert a packet lossot ne mtudta kitesztelni, kell neki a java - ha megvan máris megy és ott figyel az A - amúgy ez a teszt szart sem ér mivel a játék szerverek nem M.O-n helyezkednek el :S

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#34017) pohár válasza madgie (#33988) üzenetére


pohár
félisten

naval warfare kész is, 5mp volt kb :))
de poén, mert játékon belül azt írta a pin alá mikor vége lett a körnek, hogy csak 2 kill kell hozzá :F
ajánlom a kimondhatatlan nevű rush mapot Vietnamon, secperc alatt meglesz a naval :K

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34018) SimonYana válasza eugabesz (#34015) üzenetére


SimonYana
addikt

Istenem! Ne legyen már ekkora arcod!
Én most jöttem ide és nem olcastam vissza a 100 alkalmat!
Akkor lesz@rom a pinget! Nekem jó és Te meg nem érdekelsz!

Nem értem miért nem lehet normálisan bele böfögni!
Itt csak ilyen arcos harcosok vannak! :W

® SimonYana ®

(#34019) WhiteWalker válasza SimonYana (#34018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

ne is haragudjál meg,de nem vagy egy kicsit nagy szájjal és arccal? a rangod lehet őstag,de itt azért elég tapasztalt játékosok , szerveradminok vannak alacsonyabb ph-s ranggal mint a tied,akiknek mégis több és nagyobb a rálátásuk a dologra mint neked és talán jobban is vágják a témát...mert ez igy nem tetszetős...

[ Szerkesztve ]

(#34020) eugabesz válasza SimonYana (#34018) üzenetére


eugabesz
őstag

"Én most jöttem ide és nem olcastam vissza a 100 alkalmat!"
De vasvellával is kiállnál az igazadért,holott badarságokat beszélsz... :DDD :B
Sajnálom de nem tudok ettől normálisabb hangnemet előkapni,így hirtelen....

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#34021) Taplo válasza SimonYana (#34018) üzenetére


Taplo
tag

S.Yana szerintem ez nem fog menni........... :D

vannak emberkék akinek a tudása 1%ka az adott témában az össz beszerezhető megtanulható dolognak de azzal az 1%kal nagyon hangosak karakának és kiálnak és elmondják ha meg felvilágisátják te figyu ez nem úgy van akkor meg felháborodottan tiltakoznak.....

A multiplayer játékokról majd az évek során megtanulhatod mi a ping milyen amikor rossz a kapcsolatod mi az a FOV,hogy müködik a hitbox, miről ismered meg a jó játékost miről a csalót, mi a játékmodók sava borsa, helyzeteket amiben hibáztál vagy túl jártak az eszeden.... és a rögös út mentén állnak emberkék akik ezt már végig járták....

de olyanok is akik azt hiszik végig járták de valójában sületlenségeket beszélnek és egy csomó mindent rosszul tudnak majd ki kell választanod mik a jó információk és a félrevezetők....

ez mind mind egy kalandos világ!

de dühel haraggal kár belekezdeni..... probáld inkább a tisztelet és az elfogadás oldaláról megközeliteni!

puszi

;]

ui: jah és az út végén vár mindaz amit te most már elvársz...

Bocsi a BF.HU kids csapatának ha néha felhuzom magam TSen mikor késeljük meg Tomeket versenyeznek :D

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#34022) gergo0328 válasza Taplo (#34021) üzenetére


gergo0328
senior tag

olyat én is játszanék:DDD :P ;]

(#34023) SimonYana


SimonYana
addikt

Jól van gyerekek!
Úgylátom sosem fogunk szót érteni , mert Én sem viselem el ha valaki lekezelő hangnemben beszél velem! Még akkor sem ha igaza van! Nem rángatott egyikőtök sem ki a seggéből! Aki ismer az tudja , hogy lehet velem beszélni és halgatok is az okosabbra , de azt nem viselem el , hogy valakinek akkora arca legyen mint egy palota ajtó!
Nembaj!
Egyszer Ti is bekopoghattok még hozzám!
Tényleg köszönöm !

Más multinál is azt vettem észre , hogy arc az van rendesen , de ha kérek tanácsat , azt senki nem ad!
Mert itt minden akkora titok , nehogy más bolduguljon!
Tartsátok akkor meg magatoknak!

Akinek nem inge ne vegye magára!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#34024) gergo0328 válasza SimonYana (#34023) üzenetére


gergo0328
senior tag

Itt épp azért van ez a topik hogy tanácsokat adjunk de ha így állsz hozzá esélytelen. :(

(#34025) pohár válasza SimonYana (#34023) üzenetére


pohár
félisten

tanácsot? milyen tanácsot akarsz te egyáltalán? :F

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34026) SimonYana válasza Def26 (#33954) üzenetére


SimonYana
addikt

Def26!

Igazából neked egy kis sikerélmény kéne. Tényleg próbálj egy noob szervert, mert sokat tanulhatsz.
Nem tudom, most hogy van de régebben az volt a szokást, hogy a Magyarok a gyengébbeket "felhúzták". Egy squadban nyomultak, tanították, mutatták a taktikákat stb.
Kérdezz rá a Magyar szervereken, hogy tanítanának e.

Szerintem ez már a múlté!
Segíts magadon .......
Amit elértem azt úgy értem el , hogy életem 2. multija és 1/2 éve azt sem tudtam mi az!
Későn jöttem és mint olvashatod , rossz vagy kevés infó miatt fel is basztam magam.
Ez van! Nem férek be , úgy hogy lépek is innen szerintem!

® SimonYana ®

(#34027) SimonYana válasza pohár (#34025) üzenetére


SimonYana
addikt

Köszi!
Semmilyet!

® SimonYana ®

(#34028) sith7 válasza SimonYana (#34026) üzenetére


sith7
nagyúr

Szólj az óvónéninek hátha megvigasztal :U

Most komolyan, Te tudod mit szeretnél ?
Hogy akik több éve tolják, és szembe kerülnek veled , akkor ne lőjjenek le, hanem várják meg amíg te lelövöd őket ?

Milyen tanításra gondolsz ?
Melyik fegyver milyen ?
Melyikkel lehet jól lőni ? Ha erre, akkor a neked megfelelő stukker az az MG36, ha azzal sem vagy eredményes, akkor ez nem a Te játékod

Mindenki volt kezdő
Senki nem úgy kezdte, hogy 5 - ös killstreak - eket tolt
A pályákat egyedül kell megismerned , mi hol van
Járműveket legjobban üres szervereken tudsz gyakorolni

Most ha beállsz 3 régi motoros mellé egy squad - ba /direkt nem própléjert, meg ötvenest írtam/, és ők mennek előre, és mindenkit lelőnek helyetted, abba neked hol a fejlődés ???

Mond meg egyáltalán mit szeretnél ?
FOV beállítást, vagy mit ?
A pingekkel ne foglalkozz, mert az, hogy mennyi, és az mennyit számít, az egyelőre nem a te szinted ... nyugi az enyém se :N

Ja, és igen, ne a BF.HU - n, Multigaming - en, meg az IRAM - on gyakorolj, mert ott lehet többször lelőnek, mire te összehozol egy kill assistot

Nem bunkóságból írom, de ez van, ezek tények; akik évek óta tolják, azok játszanak egy bizonyos szintű tudással, és a kedvedért nem fognak belassulni, lassabban mozogni, és nem pötyögtetve lőni, hanem "ráfeszülök a balegérre, és lövök , amíg ki nem fogy a tár" stílusban lőni.

Játszani kell, gyakorolni, és menni fog ... de nem biztos, hogy úgy, ahogyan néhány embertől látod, vagy a fregmovie - kban

Én is már hosszú ideje tolom a Multigaming - en, de tudom magamról, hogy sose fogok tudni úgy játszani, mint ott jópár ember.

Mondom én .... azért csak igyál egy sört :K

(#34029) pohár válasza SimonYana (#34027) üzenetére


pohár
félisten

néma gyereknek anyja se érti a szavát :U
tapasztald ki neked mi a jó, nehogy mi mondjuk már meg neked...
én se jártam ide tanácsokért, elkezdtem játszani, kipróbáltam mindent :U

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34030) kapeti07


kapeti07
senior tag

Gyakorlat teszi a mestert!

Nekem is sokat kellett játszanom, hogy valamennyire túléljek a harctéren. Mikor kijött ez a játék azóta tolom, de a párkapcsolat+munkahely+túlórák miatt sajnos csak hétköznaponként fél órát tolom munkábamenet előtt. Mindíg mire belejövök addigra abba kell hagynom, mégsem adom fel, mert én nem a statokért játszom. Sokszor leszednek (0.71 a kill/death arányom) de mikor egy sniper-t belövök tracer gun-al aztán le-rpg-zem a fedezéke mögül akkor megmosolygom ezt a játékot. Az ilyen pillanatokért játszom és ajánlom mindenkinek ezt a jó kis játékot.

Ja és ne acsarogjatok egymásra. Peace for everyone :)
végülis ez egy játék...

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#34031) SimonYana


SimonYana
addikt

Semmi gond!
Játszátok csak a nagymenőt!
Ha ettől vagytok nagyok!

sith7!
Ne játszd az agyadat , mert nem biztos , hogy a fiad lehetnék!

Majd olvasd vissza a prividet és meglátod , hogy teljesen normális korrekt voltam veled és nem lekezelő! :W :W :W :W
Látom ezt vissza nem várható el tőled!

[ Szerkesztve ]

® SimonYana ®

(#34032) gergo0328 válasza SimonYana (#34031) üzenetére


gergo0328
senior tag

:W :W :W :W :W :W :W

(#34033) 7600 GS


7600 GS
addikt

Szerintem mindenki nyugodjon meg és kezdjétek tiszta lappal, senkinek sem lenne jó hogyha BAN lenne a vége. :R

(#34034) Def26 válasza 7600 GS (#34033) üzenetére


Def26
félisten

Ahogy nézem, még senki nem rohant a modker. -be. Azért látszik, hogy összetartó kis csapat vagyunk és nem rohangálunk moderátorért. :R

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#34035) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Ez a battlefield.hu mindig így lagol?

[ Szerkesztve ]

(#34036) 7600 GS válasza Def26 (#34034) üzenetére


7600 GS
addikt

Én nem is akarok, mert nem rám tartozik, meg szerintem az a legjobb, hogyha egymás között szépen, higgadtan lerendezitek. :R

Más: Battlefield.hu-n klánhoz hogy csatlakozhatok? Jó lenne valahova tartozni, rengeteget fejlődtem az utóbbi 1 évben, és még szeretnék tovább fejlődni. :K

[ Szerkesztve ]

(#34037) sith7 válasza SimonYana (#34031) üzenetére


sith7
nagyúr

Tudom, ismerelek, jó srác vagy, ezért nem értem , hogy ennyire kiakadsz .., :F

Nem mondtam , hogy az apád lehetnék, mivel még csak 36 vagyok

Semmi sértőt nem írtam, ne haragudj, én próbáltam segíteni, mint ahogyan te is annak idején

Szerintem most pár napig pihentesd a játékot, mert nagyon felhúztad magadat rajta, ennek így semmi értelme, pedig jó játék ez hidd el :K

(#34038) SimonYana válasza sith7 (#34037) üzenetére


SimonYana
addikt

Elhiheted , hogy éppen nem a játékon húztam fel magam! Az csak egy pillanat volt , mert azt az infót kaptam nincs limit! Erre meghatam! Majd kiderül , hogy miért és rosszul informáltak , de utána már csak itt kaptam az ívet! Nem gond ! Nem mindenki egyforma és azt is tudom , hogy Én biztos korrekt voltam mindenkivel akivel üzleteltem , vagy segítséget kért! Da az ami itt van egyes emberektől ......
Köszönet érte!
Ui.
Nem hiszem , hogy bevállnál apukának nálam , mert 41 vagyok mindjárt!
Az ovónénis szövegedre értettem! Gondoltam kell még családtag és akkor már befogadhatnál , ha már az ovónénit is beajánlod!
Legalább jó csaj? Jöhet! Nem vagyok családos! :B
Most megyek játszani , mert az kikapcsol ezek után!

® SimonYana ®

(#34039) SimonYana válasza 7600 GS (#34036) üzenetére


SimonYana
addikt

Hát ha már 1 éve tolod akkor hozzám képest igen jónak kell lenned!
Mondanám csatlakozz majd hozzánk a nakosal , de ez fordítva helyes! Mi csatlakozhatunk hozzád , mert Te régeb óta nyomod!
Ha gondolod vegyél fel!
SimonYana HUN

® SimonYana ®

(#34040) sith7 válasza SimonYana (#34038) üzenetére


sith7
nagyúr

Ne húzd fel magad, ez csak egy játék :K

Na mindjárt megnézem miket árulsz, veszek valamit, aztán minden oké lesz megint ;)

A kisebbik gyereknél most lesz óvodaváltás, hát ott van egy kezdő óvónéni, akinek lehet engedném, hogy átöltöztessen, az ebéd után lefekvés előtt ;]

(#34041) Chalez


Chalez
őstag

Tudtok valami fasza oldalt, ahol úgy ömlesztve vannak okosságok BC2-ről? Mit, hogy érdemes, stb, izé. Én is most kezdtem a multit, hosszú idő után. Régen UT-vel, Q2-vel toltam sokat, de ez már más. Szal mintha új lennék.

(#34042) lizRRR válasza Chalez (#34041) üzenetére


lizRRR
őstag

www.multigaming.hu kukkancs fel :)

Sith7 : Régen láttlak / beszéltem már veled :) holnap már lesz gépem meg jön a ZOTAC GTX 480 + SHAMAN :) :C 1 hete már gépnékül vagyok... lassan meg hülyülök xD

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#34043) 7600 GS válasza SimonYana (#34039) üzenetére


7600 GS
addikt

Felveszlek! :R (Marcika685) Nem egy éve tolom, van ez már vagy 2 éve is, csak az utóbbi 1 évben fejlődtem nagyon sokat. Nakost is felvenném csak mi a neve a játékban?

(#34044) pohár válasza 7600 GS (#34043) üzenetére


pohár
félisten

maxpayne [HUN]

GB = gigabyte, Gb = gigabit, olyan nehéz ez? | %-kal, 2-t, 0-s, 0-ra, 0-hoz, 0-val, 0-n, 3-as, GB-tal, MHz-cel, 1-gyel, 2-vel, 3-mal, 4-gyel, 5-tel, 6-tal, 7-tel, 8-cal, 9-cel, 10-zel, 100-zal, 1000-rel |

(#34045) lizRRR válasza SimonYana (#34039) üzenetére


lizRRR
őstag

Én is MultiGamingos vagyok engem is felvehetsz :)

Nick : L1ZRRR

Az én kedvencem ugyanis a hagymásbab... :)

(#34046) 7600 GS válasza pohár (#34044) üzenetére


7600 GS
addikt

Köszi! Téged is felveszlek (a tied ph pohar ugye?)

lizRRR: Lehet hozzátok még valahogy csatlakozni?

[ Szerkesztve ]

(#34047) madgie válasza 7600 GS (#34043) üzenetére


madgie
titán

Én tegnap elvileg felvettelek (moonofsoul), aki akar vegyen fel, bár nekem kezdetektől elég bugosan megy a friend list :))

(#34048) Neoteric válasza 7600 GS (#34046) üzenetére


Neoteric
addikt

Persze, hogy lehet. Közösség vagyunk, nincsen se létszám, se skill, se semmilyen korlát.
Egyedül annyi kötelesség van, hogy MULTIGAMING TS-re mindenképp gyere fel ha játszol.

PSN: ne0teric_sAN

(#34049) Prison85 válasza lizRRR (#34045) üzenetére


Prison85
senior tag

Azt hiszem mi már játszottunk együtt párszor... :K

...és Neoteric-kel is.

[ Szerkesztve ]

BF2142☑ BFBC2☑ BF3☑ BF4☑BF2143☐ Mindenki a saját baklövéseit hívja tapasztalatnak. (Oscar Wilde)

(#34050) sith7 válasza lizRRR (#34042) üzenetére


sith7
nagyúr

Az durva lesz ! :Y

holnap este , ha tudok felmegyek, aztán mondhatod az első eredményeket a cuccról :))

ne is mond, amikor lapcsere volt, azt hittem sose lesz vége annak az 1 hétnek :O ;]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.