Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18401) eugabesz válasza gergo0328 (#18390) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha...mer ott voltál...ezt nagyon csípom.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18403) gergo0328 válasza eugabesz (#18401) üzenetére


gergo0328
senior tag

nem értem miről beszélsz.
Nem [PH!]Tobi HUN-ról beszélgettünk és az ő rakétázásáról?

ÉN vagyok [PH!] Tobi HUN:DD

(#18404) medvezsolt válasza Bosszuallo7 (#18402) üzenetére


medvezsolt
senior tag

Köszi:DD

Még mindig lopják a Tankot:) :
[link]

" A processzorok füsttel működnek. Ha kijön belőlük a füst, nem működnek tovább. "

(#18405) ciry válasza Target78hu (#18399) üzenetére


ciry
őstag

VSS-t már én se merem használni, mert megöl a rendszer :W

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18406) DieHard válasza medvezsolt (#18398) üzenetére


DieHard
senior tag

:C :C :C loool

(#18407) zack válasza medvezsolt (#18404) üzenetére


zack
nagyúr

Ez a videó nagyon nagy! :K A szöveg is ér legalább egy Golden Globe-ot... ;] :C

Samsung Galaxy Z Flip5 256GB Platinum Silver (online exkluzív) <<>> Vsonic GR07 + Sony Hi-Res WI-H700 + Sony Hi-Res WI-1000X <<>> Spotify Premium<<>> LG 65" C31LA + LG S80QR 5.1.3

(#18408) lala42


lala42
őstag

Egy kis fejlődés a tegnapi nap. :C
( semmi különös, csak jót tett az egómnak a gyerkőcök előtt. ;] :DDD )

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18409) Gonz0 válasza gabipaci (#18371) üzenetére


Gonz0
tag

Elárulod mik ezek a finomságok? :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18410) eugabesz válasza gergo0328 (#18403) üzenetére


eugabesz
őstag

Aha,én meg egy vén f@sz és nem néztem ki írt,csak elküldtem a ..(De akko kijaza gergo0328? :DDD )
Jó téma lezárva.

[ Szerkesztve ]

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#18411) gabipaci válasza Gonz0 (#18409) üzenetére


gabipaci
addikt

Nagyjából azok, amikre eddig azt írtam, hogy a közeljövőben.

Ami 99% hogy jön:
A bázisról kifelé kempelésre több fegyvert be tudok állítani egy gombnyomással. (egy szabály több fegyverre)
Ellenséges járművek használatának tiltása (helikre CQ mapokon)
Fegyverekkel történő ölések korlátozása (CG jármű nélküli mapokon) Jelenleg leszületni nem lehet adott fegyverrekkel.

Ami csak lehet hogy jön:
Rush mapokhoz a védett zónák lehetősége.
Fegyver korlátozás (sniper) úgy, hogy az is számítson, ha valaki a földről vesz fel fegyvert, és öl vele.

Ezek azért számítanak finomságnak, mert majndem mindet én kértem/adtam hozzá az ötletet.
Sajnos dátumot nem tudok.

Logitech hardware tester

(#18412) Blaise válasza gabipaci (#18411) üzenetére


Blaise
veterán

Jól hangzik :C

(#18413) harry3 válasza bul07 (#18394) üzenetére


harry3
őstag

Megnéztem a terhelést:
CPU átlag: 91,3%
GPU felhasznált memória: 214,8MB az 512MB-ból
Felhasznált memória: 1133,1MB és szabad: 913,4MB
Egyértelmű, hogy a processzort terheli a legjobban.

(#18414) Habib[HUN] válasza gabipaci (#18411) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem rossz, csak egy apró megjegyzés. A földről való fegyver felvételt szerintem ne büntessétek. Tegnap a PH kettes szerverén tök jól játszottunk. Még nem is voltunk sokan :) Engivel mentem, megtisztítottam egy tetőt szépen. Észrevettem, hogy jön egy újabb ellenséges hullám. Nálam egy fegyver ami messzire nem elég hatékony, rpg-t meg nem eregetek egy emberre. (2-3 egy tömegben már más kérdés lenne, de így lőszerpazarlás) Mint a szél úgy elvettem a kinyiffantott sniper puskáját, és azzal szórtam a népet. Rosszul esett volna ha belehalok.

(#18415) WhiteWalker


WhiteWalker
nagyúr

kérném valamelyik kedves admint hogy a mai napon 11:40 és 11:50 között a PH 1-es szerón nézzem már meg a chat logot....volt egy szó váltásom vmi Kuky90 "playarrel"..... :W
köszi :R

(#18416) gabipaci válasza WhiteWalker (#18415) üzenetére


gabipaci
addikt

Megnéztem.
Neked volt igazad, de fogalomzavarban szenvedsz (tudtommal) így nem nagyon értette, hogy mit akarsz.
A basecamp annyit jelent, hogy valaki nem jön ki a bázisáról, hanem onnan lő kifelé.
Aztán ha lelövik, pampog, hogy a bázisán lőtték le.
A baserape vagy baseattack, ha a bázisodra lőnek.
A te esetedben erről lehetett szó.
Ezért nem értette a koma.
Javítsatok ki, ha tévedek.

Ha más a sztori, szólj.

Logitech hardware tester

(#18417) bul07 válasza harry3 (#18413) üzenetére


bul07
nagyúr

nem volt olyan hogy 99% pörgette a processzort mert nekem akkor volt fps csökkenés mikor nagyobb csaták alakultak ki ,füst élesítették a m-com-ot és nem volt elég processzor

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#18418) harry3 válasza bul07 (#18417) üzenetére


harry3
őstag

Biztos, hogy nekem is olyan lenne, mert csak squad deahmatch-et játszottam és abban nincs olyan sok robbanás.

(#18419) WhiteWalker válasza gabipaci (#18416) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

A lényeg , hogy port valdez-en voltunk , én a támadóknál voltam és a 3. m-com állomást támadtuk. Csipával voltam és a saját bázisról sniperkedtem,a srác meg ugye "védő" létére az én bázisomon vagy 2x lepuffantott és ezt zokon vettem.... Még neki állt feljebb....Bennem meg ilyenkor felmegy a vérnyomás :((
ez a baserape lesz... :B

köszi hogy megnézted :R

Ma meg nem tudom mi volt a játékkal ,de Ciry,Carsida voltam egy csapatba és mindannyiunkat kivágott egy jó párszor az asztalra a játék,engem 2x mindenképp... :(((

[ Szerkesztve ]

(#18420) gabipaci válasza WhiteWalker (#18419) üzenetére


gabipaci
addikt

Azt nem tudom, pontosan mikor mi lehetett, de kb 10 perce azért fagyott ki az öszes multiplay-es szerver, mert R17 Patch érkezett.
Ebben két dolog van benne.
Az egyik, hogy Infantry módban voltak olyan járművek, amik lespawnoltak, annak ellenére, hogy nem kellett volna. Ezt javították.
A másik pedig, hogy az egy hónappal ezelőtt kiszivárogtatott szerver fileokkal lehetett otthon barkácsolni ranked szervert.
Na, mostmár nem lehet,mert csak azok a számítógépek tudnak Ranked szervert indítani, amelyeknek az IP címe benne van a listában.
:R

Logitech hardware tester

(#18421) WhiteWalker válasza gabipaci (#18420) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

:R ,ez legalább egy normális és érthető ok,furcsa is volt mert ritkán csinált ilyet...
Otthoni szerverhez lehetett csatlakozni pl fekete verzióval?Mert ha igen akkor még szép hogy javították :U

Ciry-t kellett volna hallani, mikor suicid hajlamai voltak :DDD

[ Szerkesztve ]

(#18422) Gonz0 válasza gabipaci (#18420) üzenetére


Gonz0
tag

Akkor a specact-os szerverek többnyire ilyen kalóz cuccok voltak?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18423) gabipaci válasza WhiteWalker (#18421) üzenetére


gabipaci
addikt

Nem!
Otthon lehetett feketén szervert létrehozni, amivel csatlakoztak az eredeti példánnyal rendelkező játékosok, és ugyanúgy számolta a pontokat, meg mindent.
Ahhoz képest, hogy mi a két szerverért negyedévente fizetünk vagy 70ezret, nekem eléggé szúrta a szememet, hogy ingyen is lehetett futtatni.

Gonz0, igen.
Remélem el is veszik azokat a kitüntetéseket mindenkitől.. :P

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18424) WhiteWalker válasza gabipaci (#18423) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

az fasza :Y , és még csak most javították? ejnye ejnye... :W

[ Szerkesztve ]

(#18425) creedszl


creedszl
aktív tag

veteran rank ügyben valaki adna egy kis felvilágosítást?

Hulligaaan

(#18426) petXYZW


petXYZW
tag

Csak egy pozitív élmény:

Egy külföldi szerveren történt, hogy ARICA HARBOR(RUSH) pályán játszottunk, és a vége felé megjelent egy kérés, hogy a következő map-en ne használjunk sniper fegyvert.

A NELSON BAY(RUSH) volt a következő map és a 16 slotos szerveren minden ember képes volt fegyelmezett maradni és betartani a szabályt. Nem volt admin kill ha felvetted mégis a fegyvert - kipróbáltam.

Bár, a Nelson Bay pályát annyira nem szeretem, mégis így - sniper nélkül - kifejezetten élvezetes volt játszani.
:))

[ Szerkesztve ]

(#18427) Gonz0 válasza gabipaci (#18423) üzenetére


Gonz0
tag

Alapvetően igazságtalan lenne elvenni. Lévén mint felhasználó honnan kéne tudnom, hogy a hivatalos úton beszerzett játékom hivalatos server browserében talált szerver nem hivatalos, sőt warez? Szerintem baromira nem az user hanem a DICE cseszte el és nem igazán lenne fair a játékosokat büntetni. És egyébként is, elég szenvedés volt nekünk azokon a szar lagos szervereken játszani. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18428) gabipaci válasza Gonz0 (#18427) üzenetére


gabipaci
addikt

Alapvetően nem lenne igazságtalan elvenni, mert az EA nem adta még ki közleményben, hogy elérhetőek, és semmiféle hátrányod nem származna belőle.
(pontokat nem venné el)
És nem lenne "jogtalan" előnyötök azzal szemben, aki esetleg jobban értesült volt, és nem mászott fel mindenféle szedett-vetett szerverre.
De no offense, úgysem veszik el.
Meg mondjuk ellenem úgysincs előnye senkinek, mivel magasról letojom az egész statrendszert, mindenestül, úgy ahogy van. :B

Logitech hardware tester

(#18429) r-chee válasza petXYZW (#18426) üzenetére


r-chee
őstag

Tegnap este játszottam 3 külföldi szerón, egyiket biztosra tudom, hogy német volt.
Mindhárom szerón ment a rakétavetőzés emberre (közelről is), nyomatták chat-ben a noobozást, a trágár dumát, tele volt sniperrel a dombtető, állóháború stb. Egyiken se lehetett admin, mert nem láttam, hogy bármi is változott, javult volna.
Szal ennyit arról, hogy vki pl. azért kerül minket, mert a külföldi szerókon normálisan és normális emberekkel lehet játszani. Azokon is hol igaz, hol nem.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18430) gabipaci


gabipaci
addikt

Kéne nekem két ember (de lagalább egy mindenképp) éjjel egy kis adminprogi konfigra.
Miután kiürült az egyik szerver, kezdhetjük.
Ez így pénteken kb hajnal egy körül esedékes.
Valaki vállakozna rá?

Logitech hardware tester

(#18431) reset válasza creedszl (#18425) üzenetére


reset
senior tag

Hali!
Többeknek csak az EA-val történt levelezés után sikerült. Nekem megvan a BF 1942, BF2, BF2 Special, BF 2142 és a BF BC2...ezen az oldalon próbálkoztam, többször, sikertelenül...de még nem adtam fel.... :)

(#18432) BalaNce87


BalaNce87
addikt

Valami info arról hogy mivan ezzel a specact kittel pc-re?
A skineket mondhatni le..arom, csak m14-re vagy g3-ra is jöhetne red dot vagy acog, megnézni milyen.

(#18433) Blaise válasza creedszl (#18425) üzenetére


Blaise
veterán

Mit ad pluszba a játék, ha megvan az 1942 is és "veterán" vagyok?

(#18434) gabipaci


gabipaci
addikt

érdekesség:

Ez ugyebár a régi maplist.
Azóta már jöttek ki újak, de a számozás adott.
Csak a betűjelek változnak gamemod-onként.
Nem nehéz kitalálni, hogy már rég készen van két pálya, de b@sznak kiadni.
A 10-es és 11-es.
Én kíváncsi lennék rájuk nagyon :)

Logitech hardware tester

(#18435) Blaise válasza gabipaci (#18434) üzenetére


Blaise
veterán

Reméljük, hogy nem egy fizetős DLC formájában... :)

(#18436) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Teljesen más:használ itt valaki i7-920-at "SCYTHE Mugen 2" vagy "Noctua NH-D14"-es léghűtővel? :F

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18437) namenyicsavo


namenyicsavo
tag

OFF! Sorry
!A szőke nő a barátjával elmegy a fiú szüleihez vacsira.
Egyszer csak a falusi bableves hatni kezdett: fingania kellett a csajnak. Gondolt egyet elengedett egy KICSIT. A srác apja lenéz az asztal alá:
- FIFI!
A csaj arra gondol: na ezt a kutyára fogta!
Gondol egyet kienged egy reccsenőset. Az apa:
- FIFI!
A csaj már biztos benne: na ez már a kutya lelkén szárad. Elenged egy nagyon nagyot. Mire az apa:
- FIFI! Mennyé má arrébb mert minnyá rád szarik!

:DD :DD :C :C :W :W

OMSZ==> Hivatás az életért<== Ha nincs tank, légy géppuskafészek. Ha nincs lőszer, légy bunker. Ha nincs idő....Légy Hős! 80+ alatt nem utalok előre!

(#18438) creedszl válasza Blaise (#18433) üzenetére


creedszl
aktív tag

m1 garand második vh-s puska...

Hulligaaan

(#18439) creedszl válasza reset (#18431) üzenetére


creedszl
aktív tag

levelezést már te is próbáltad?

Hulligaaan

(#18440) Zolás válasza creedszl (#18438) üzenetére


Zolás
addikt

És milyen jó kis puska lehet vele darálni rendesen. ;]

[ Szerkesztve ]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18441) Blaise válasza Zolás (#18440) üzenetére


Blaise
veterán

Na ez jól hangzik, akkor előkeresem valahonnan az 1942 dobozát ;]

(#18442) KL


KL
tag

Kis nyelvtannal kezdve:

Fasza!
Kétértelmű! Alapból a jelentése a szlengben jó, oké, remek... de:
1. irónikus, ha valami negatív dologra mondjuk/értjük
2. pozitív tartalommal, főleg bizalmas szóhasztnálatban szokták mondani

Forrás www.hogymondom.hu, de bárhol rákereshetsz, meg ha jártál már emberek között, akkor tudod magadtól is.

És ennek fényében a következő beszélgetés:

(valahogy úgy indult, hogy ne használjak ilyen szavakat, sajnos az az előző map végén volt, nincs róla shot)

[link]

Na most, ahogy írtam is, ezt a Tudatlan társasággal (aki codozott azoknak ismerősek lehetnek) kezdtük el, hogy ha kört nyerünk, a kör végén beírjuk, Fasza. Tehát abszolút a pozitív jelentését használva (bár ha a negatívval írnám meccs közben sem minősül csúnyának, max kicsit lemondónak, vagy ahogy fent írják irónikusnak).

Idomultam a szabályokhoz, mert valóban ti fizetitek, ti mondjátok meg mit lehet mit nem. Most viszont úgy érzem, mintha direkt kötöttetek volna bele valami apróságba, amiben rohadtul nincs igazatok (bárki belátná). Emiatt banolhattok is, max kicsit vicces lesz.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18443) Zolás válasza Blaise (#18441) üzenetére


Zolás
addikt

Csak az account emailcime kell és elvileg már meg is van :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#18444) bunfi válasza KL (#18442) üzenetére


bunfi
őstag

Szőrszálhasogatásnak érzem a dolgot, néha az az érzésem van, hogy azokra a nevekre, amit ismernek jobban figyelnek. Noname külföldieket nem nagyon szanálnak, vagy csak én nem látom?

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18445) káen válasza KL (#18442) üzenetére


káen
tag

Mit lehet erre mondani...fasza :D

(#18446) gabipaci válasza bunfi (#18444) üzenetére


gabipaci
addikt

Noname külföldieknek nem is szoktam szólni, kirúgom őket.
És igen, aki már volt banolva, az nagyobb figyelemnek örvendhet.
Hívhatod szőrszálhasogatásnak is, én felesleges csúnyabeszédnek tartom.
Azon kívül, hogy arra buzdítja a többieket, hogy ezen túltegyen egy fokkal (jobb legyen a swearing statja.. :) ) és még csúnyábbat írjon be, semmi értelme.
Nem is lenne ezzel se sok gond, ha naponta nem írná be legalább 5ször.
De ha a jelentése "ok, remek" akkor ajánlom az OK vagy REMEK szavak használatát helyette.
Az ok még rövidebb is, és értik a külföldiek.

Atya, örülök, hogy személyes támadásnak veszed, nem voltál fenyegetve sem kick-el, sem ban-al, csak megkértünk, hogy kicsit bővítsd a szókincsedet.
A screenshot-al meg nem tudom mit akarsz bizonyítani. LOL.
Kérésre beraktam volna chat.logból :)

Logitech hardware tester

(#18447) KL válasza gabipaci (#18446) üzenetére


KL
tag

Én nem tudom, ti hol éltek, de ez a szó semilyen társaságban nem minősül csúnyának, max. hivatalos beszélgetéseken, tárgyalásokon, de ott is a felektől függ. Mivel ez egy játékszerver, itt aztán végképp nem lehet zavaró. Egyszerűen ezt nem is értem. Főleg annak fényében amibe meg belehalgattam a Ts-eteken. Kifejezetten képmutató.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18448) F_Zolee válasza KL (#18447) üzenetére


F_Zolee
veterán

Itt már csak így mennek a dolgok. :)

(#18449) ciry válasza bunfi (#18444) üzenetére


ciry
őstag

Sajnos ez igy van.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18450) gabipaci válasza KL (#18447) üzenetére


gabipaci
addikt

Semmi képmutató nincs benne.
A TS-en elhangzottakat nem kell további 31 embernek olvasni, és én sem halgatom, hogy azok az emberek mint mondanak a gép előtt, akik nincsenek fent a TS-en.

Nem tudom, Te hol élsz, de nekem más a fogalmam a kultúrált csevegésről.
Azt hiszem ezek nem férnek bele az OK, REMEK szinonimáiba.

Néhány dolgot csak szemléltetőnek hagytam benne, hogy emlékezz, nekem is normális a hozzáállásom.
Amúgy ez az utóbbi 4 nap termése.

Logitech hardware tester

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.