Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#6001) lala42 válasza gabipaci (#6000) üzenetére


lala42
őstag

Vagy képviselői "munka" :DDD ;]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6002) SzlobiG válasza lala42 (#6001) üzenetére


SzlobiG
félisten

Vagy BKV-nál kell dolgozni persze nem buszsofőrként. ;] :D

(#6003) lala42 válasza SzlobiG (#6002) üzenetére


lala42
őstag

A tudás hatalom, a hatalom pénz, a pénz nem boldogít. Akkor minek tanúljak? :U

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#6004) Target78hu válasza gabipaci (#6000) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Az első szeró nálam favból ki.. örültem ,mert ó magyar szerver és talán nem lesz unbalanszos ,unfair és répás játék ,de persze miért ne lenne hisz az jó s a lényeg ,hogy nekik jó legyen! Tudom menjek nyavajogni máshová és nem is zavargok tovább! Addig míg egy adminnal nem történik valami kényes dolog(bézrép,védőként spawnkill,tesógém(18vs10) stb) ,addig nem létezik ,pedig sokszor történt már ez-az csak ugye nem véle (vagy épp ő csinálta)! Bódogat!

hkv.hu

(#6005) keIdor válasza SzlobiG (#6002) üzenetére


keIdor
titán

Az is simán jó, ha belépsz a vörös szegfűsök közé. :DDD

lala42: "a pénz nem boldogít" Akkor ha elmész dolgozni az én bankszámlámra utald légyszi a pénzt, mert engem igenis boldogítana egy kis extra. ;]

[ Szerkesztve ]

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#6006) ciry válasza Target78hu (#6004) üzenetére


ciry
őstag

Majd lesz autobalance is.
Ma reggel 1-1 ben toltam egy srác ellen, majd becsatlakozott xy és beállt ő is ellenfélbe támadónak.Nem gond, 2:1 az egy egészséges kihivás. Jött egy harmadik srác is, ekkor kb. 2 percig nyomtuk 2:2, majd átállt az is, igy 3:1-ben simán buktam.
Nem sok értelme volt és játéknak se nevezném az ott történteket(2 emeber ellen 5:0-al álltam, majd 7:5 lett nagy buktával)
Mégse vettem ki a fav közül a szervert ;)
Ne legyél ilyen sértődős :))

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6007) Csabee. válasza HS 2142 (#5997) üzenetére


Csabee.
nagyúr

Igen ez egyértelmű, egérrel könnyebben, gyorsabban lehet reagálni mint a joy-on a gombokkal. Bár.. ha az xbox-ra is rákötjük az egeret billentyűt stb stb... akkor akár még lehetne jó is a dolog!

Üdv: Csabee.

(#6008) ForRedGlory válasza }{3@Đ$}{0ot (#5998) üzenetére


ForRedGlory
félisten

Nem vagyok messiás, csak unalmas vagy, vedd már észre magad. Menj ki a szabadba levegőzni, ha túlteng benned a feszültség, ha meg a játékkal van bajod, akkor nem kell vele játszani, ilyen rohadt egyszerű...
Nyilván másnak sem tetszik, de nem írogat ide hetek óta hülyeséget, mint TE!

(#6003) lala42: hogy jobb eséllyel indult az életben, ilyen egyszerű ;)

[ Szerkesztve ]

(#6009) Blom


Blom
aktív tag

Sziasztok!
Nekem nem települ a TS3 megnyílik a dos ablak és kész ennyi.
Mi lehet a gondja?
Win 64 bitest használok.
Köszönöm.

(#6010) HS 2142 válasza gabipaci (#6000) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez se mindig igaz MO egyes részein pl egyáltalán nincs net/ nincs elfogadható gyorsaságú net (Egy ismerősöm falun lakik és az 500kilobites net 8000FT..)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6011) frame>24 válasza HS 2142 (#6010) üzenetére


frame>24
addikt

ezt akartam mondani... :K
:(( :((( - nem csak falun, pl. itt a belváros KELLŐS közepébe nem húzzák be a digit, valami alap vezetékes szarér' is úgy kellett az asztalt verni!! Mert itt nincs 10 emeletes panel, ahova "megérné" vazzeg, aztat!

[ Szerkesztve ]

▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

(#6012) BandiHUN válasza HS 2142 (#6010) üzenetére


BandiHUN
veterán

ja meg tegyük hozzá,hogy sok helyen az 500k-s net is úgy néz ki vidéken ennyiért,hogy wlan-os,hóban-esőben vacak/nem megy,ingadozik,és alapból 150-200as pingnél nem megy kevesebbre :S én is vidéki vagyok,de szerencsére van FiberNet,15 ezerből val a legmaximálisabb helyi cucc,telefon,fullextrás kábeltv+HBO,10/1,5 net 10ms pinggel...és tegyem össze a két kezem,mert a környező városokban jobbára csak ez a fentebbi wlanos förmedvény van,mert még a T-Comnak se éri meg normális telefonkábelt kihúzni se,sok haverom küzd ezzel.éljen Szolnok megye :D igazi kloáka...nem is ismerek a megyéből netes gamert,de még fórumozót se nagyon,1-2 szolnokit max...és ha belegondolok,hogy pl.ennyi pénzért Pesten full hd-s digi tv jöhetne,meg mondjuk 50/30 net lanon,stb...sőt még a feléből is sok helyen(tudom,nem mindenhol...de lakótelepeken,belvárosban tuti.)

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#6013) aram01


aram01
nagyúr

ma sikerült m95-el leszednem két ,helit jó volt ;]

én 5/500-as netért fizetek"falun" 2300ft

[ Szerkesztve ]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6014) Fortissimus válasza Blom (#6009) üzenetére


Fortissimus
őstag

biztos a klienst telepited?

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#6015) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Pikcsörsz.

Csapattársak.

[ Szerkesztve ]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#6016) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Nektek berakja a favorithoz a kiválasztott szervert? Mer már vagy 10percre várok rá hogy betegye.:U

(#6017) ciry válasza Mrdevil (#6015) üzenetére


ciry
őstag

Neoteric táncol! :Y :DDD

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6018) DieHard


DieHard
senior tag

mindkét szerver full. éljeen :D :C :C

(#6019) gabipaci


gabipaci
addikt

Fullon van a II-es szeró, és nincs rajta egy ember sem közülünk. Szerintem felesleges a III-as szerver.
A csúnya beszéddel, illetve inkább a személyeskedéssel a játékban mi legyen?
Ilyenekre gondolok. "sok f@sszopo sniperunk b@zdmeg, menjeteka picsana"
El kell dönteni, hogy engedjük-e, és ha nem, akkor jutalmazni kell.
Este game?

Logitech hardware tester

(#6020) r-chee válasza BandiHUN (#6012) üzenetére


r-chee
őstag

Tesómnál fent BP-n 9-10E között van UPC-s 50/20 Mbites net, hozzá egy rakás tv csatornával. Nekem itt Zala megyében a 15/0,9 Mbites net (ami valójában csak 12,6/0,72 Mbit, többit lecsípik) 8125 HUF. UPC meg DIGI itt sajnos nincs, mert kis városokba és falvakba nem éri meg befektetni, 50.000-es városokban viszont simán megéri a szolgáltatóknak.

gabipaci: Ha én ilyet látok, kick lesz belőle. Utána ha visszajön az illető, biztos észhez tér, és játszik normálisan. Ha nem, jöhet a ban.

JamesHun: Az nekem is kedvencem, mikor sérült a tank, és ha engineer vagyok, és kiszállok megjavítani, amint kilépek tankból, a vezető padlógázzal berohan az ellenhez, és össz. 10 másodperc múlva már lángol a tank :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6021) JamesHun


JamesHun
addikt

engedjük, mert néha én is beszólok, hogy a heliből pl mi a faxért ugranak ki?
lőni kell nem ugrani
majd ha csapatszállító lesz a neve akkor ugorjon ki
de a kedvencem a tank elrobog miközben szerelem :D
persze egyből kapok egy fejest, mert már nem takar :D:D:D

SeriesX: JamesSHun

(#6022) HS 2142 válasza Mrdevil (#6015) üzenetére


HS 2142
őstag

He a 2. képre emlékszem ledobtam magam elé az életcsomagot és elnyelte a láda : D.

arma: Jól leszedted a heliket, sok kellemetlenséget okoztak amúgy is

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6023) DieHard válasza gabipaci (#6019) üzenetére


DieHard
senior tag

elsőre az ilyet merész kidobni, mert tényleg elindulhat a szekér ha sok idióta van fenn, de ha tudnánk figyelmeztetni, akkor másodjára már járhatna a roundkick. amugy be lehet irni, hogy mely szavakra dobáljon?

(#6024) Neoteric válasza ciry (#6017) üzenetére


Neoteric
addikt

Ja annyira untam a dolgot, hogy találtam jobb elfoglaltságot a hullaélesztésnél. :DDD

Amúgy beragadt a gránátom, nem volt kézbe fegyver, csak a fehér pont, pedig nem nyomtam semmi gombot, így spawnoltam.

Durva káromkodókat + anyázókat + sértegetőket először kick, azt ha folytatja, akkor ban.

PSN: ne0teric_sAN

(#6025) Target78hu válasza ciry (#6006) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Elég mazohista vagyok s ismersz talán annyira ,hogy nem szoktam kilépkedni meg átállni(mer' otta hávérom s juj rossz a K/D-m) ,ha genya a gém (mint bf2ben max levakuztam jól őket) ,de itt bfbc2ben béta óta ez megy :W De remélem idővel kiforrja magát a játék és a kommunyiti!

hkv.hu

(#6026) ciry válasza gabipaci (#6019) üzenetére


ciry
őstag

Egy komát kiraktam ma, mert mindenkit lámázott, meg okitott.
Irtam neki, hogy :"csitt vagy kick"
Következő okoskodásra kiraktam.

Láttam, hogy irtál valamit, hogy minek tűröm a szövegelést(más admin is volt bent), de nem könnyű olyankor okos lenn, ha csak kiszalad a száján valami (főleg, hogy sniperkedtem :D )
Folyamatosnál repül.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6027) vlaho válasza gabipaci (#6019) üzenetére


vlaho
aktív tag

Jah hát nem ártana a kettes szerveren sem admin,az előbb is gyanús volt egy srác 19/1-es k/d-val....mondhatni hallhatatlan volt.

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6028) HS 2142 válasza vlaho (#6027) üzenetére


HS 2142
őstag

Nehéz eldönetni k/d alapján, mert ma is voltunk szerveren volt valami Tarot és jó statja volt, szerintem szimplán csak jó tolta, mert nem volt legyőzhetetlen. (bár lehet pont ezért gyanus, de ezt nem tisztem eldönteni)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6029) ciry válasza vlaho (#6027) üzenetére


ciry
őstag

-=Stunt=- ?
Most irtak privátot, kikickeltem.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6030) vlaho válasza HS 2142 (#6028) üzenetére


vlaho
aktív tag

Nem a K/D alapján mondom,de nem tudtuk sehogy sem lelőni.
ciry:Szlobi volt a neve

[ Szerkesztve ]

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6031) SzlobiG válasza ciry (#6029) üzenetére


SzlobiG
félisten

Igen ő volt az, mondjuk én nemtudtam megállapítani, hogy aimbotozik.

Vlaho: Azt benézted szerintem.:D

[ Szerkesztve ]

(#6032) HS 2142 válasza vlaho (#6030) üzenetére


HS 2142
őstag

Ez esetben szólhatsz itt vagy ts-en (ha fent vannak) az adminoknak, a legjobb a ha van róla szkrínsát is.

Szlobi 100 hogy nem csal.

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#6033) Neoteric válasza SzlobiG (#6031) üzenetére


Neoteric
addikt

:DDD

PSN: ne0teric_sAN

(#6034) ciry válasza SzlobiG (#6031) üzenetére


ciry
őstag

Na, most fejezzétek be :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6035) r-chee válasza HS 2142 (#6028) üzenetére


r-chee
őstag

Igazából nem tudom, csalókat pl. hogyan lehetne kiszúrni, gondolok itt pl. wallhack-re. Killcam-ből én nem tudnám megállapítani itt a csalás témyét, mivel ugyebár kívülről látjuk benne a ténykedést, nem saját szemszögéből. Kiszúrni talán azt lehet, ha valaki irreális sebességel sprintel végig a pályán, vagy 20 gránátot eldob egymás után stb.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#6036) _Voyage_ válasza gabipaci (#6000) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Tudod, havi 17-ért tv+telefon+net van, 8/2, ebből örüljek, ha 6/1 van, egy viszonylag nagy városba, pest megyében, a város legfrekventáltabb, legelitebb helyén.
Fizetnék én 20-at is, sőt, 25-öt is, 80/50-ért, de nincs, itt az egész városban a 8/2 a legnagyobb csomag, és örüljek, hogy van... :U

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6037) vlaho válasza SzlobiG (#6031) üzenetére


vlaho
aktív tag

Ezért volt olyan ismerős a neve..:)

Mindenki jó valamire.....ha másra nem,hát elrettentő példának

(#6038) aram01


aram01
nagyúr

öltem ma defivel ;]

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6039) _Voyage_ válasza aram01 (#6038) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Jaja, jó dolog azzal oltani a népet. :D

Fél óra, és megyek szerverre én is. :K

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#6040) Geryson


Geryson
addikt

Hölgyekurak!

Megnéztem ma egy jó pár videót, olvasgattam a kommenteket meg itt is beleolvastam a hozzászólásokba és egy kicsit elbizonytalanodtam. Történetesen én egy nagy Ghost Recon fan vagyok és mivel a taktikai csapatjátékot szeretem, így megálltam a Advanced Warfighternél (előtte minden rész megvolt), mert számomra ez volt a legtaktikusabb, ahol ésszerű csapattársakat tudtam szervezni és okosan játszani. Call Of Duty az nagyon süti (van aki itt szídja is), de nekem nem jön be az ezerrel futok, 800 felé lövök és néha lehet meghalok game.

Milyen ez a Battlefield? Mennyire sikerül összeállni gondolkodó, csapatjátékosoknak? Mennyire taktikai a játék, egyáltalán az-e. A videók után inkább olyan rohangálósnak látom. A jövő héten megvenném, de csak ha átgondolt a játékmenete. Van egyáltalán benne pl. coop AI ellen? Köszi előre is!

Rinderkennzeichnungsfleischetikettierungsüberwachungsaufgabenübertragungsgesetz

(#6041) WhiteWalker válasza }{3@Đ$}{0ot (#5958) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

de tudok értelmezni mondatot,te meg olvasni nem bírsz!
Írta a srác hogy nincs joy bedugva a gépbe!Mivel nekem is megvolt a fekete verzió így tudom hogy a nem eredeti játék hibája ez,hogy felfelé néz a kamera.....
Erre te lekutyázol.... :P
ForRedGlory igazad van :C

(#6042) Źşë'


Źşë'
addikt

rohadjak meg ha a játékhoz nincs hack :/ egy gyerek 64/22es k/d vel nyert, ez még mind szép és jó is, de a gyerek egymás után szedte a csapattársaimat, mintha tudta volna helyzetüket (wh) ráadásul ahányszor szembetalálkoztam vele headshot! és nem lőt 3-4 golyónál többet!! ja és 5v4 volt, ők voltak 4en, és akárhogy is nézzük nekem eddig max 47et sikerült rushban összehozni azt is vehicle vel, nem pedig gyalog :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#6043) ToxLee válasza Źşë' (#6042) üzenetére


ToxLee
őstag

BETA-hoz volt hack, szerintem a teljeshez is lesz lassan. :) (vagy már van)

Geryson: Inkább rohangálós mint taktikai. Advanced Warfighterhöz nem sok köze van.

[ Szerkesztve ]

(#6044) Cangooroo válasza ToxLee (#6043) üzenetére


Cangooroo
csendes tag

a célzásán még lenne mit simítani :)

(#6045) ciry


ciry
őstag

Jó volt a játék megint, viszont van bennem egy csepp hiányérzet: ezúttal nem táncolt Neoteric :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#6046) Target78hu válasza ToxLee (#6043) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Elég ,ha felkukkant ide az ember és lám már van pár hekkendekker[link] (2 magyar is nehogy kimaradjunk valamiből is)

Szerk.: jól belinkeltem az előbb :D (Master Ban Index menű -> bfbc2 -> overview)

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#6047) gabipaci válasza Target78hu (#6046) üzenetére


gabipaci
addikt

Remélhetően a napokban bekapcsolódunk mi is a PBBans rendszerbe, köszönhetően mackosajt kollegának és a HKV Team-nek.
Talán javít valamit a hack dolgon, bár meggyőződésem, hogy nincs annyi csaló, mint gondoljuk.
Én először MAX-ra is azt hittem hogy csal, de valójában csak jó játékos.
A csúnyabeszédes dolgot meg átrágjuk az adminokkal, estére kitalálok valamit, és szétkürtölöm.

Logitech hardware tester

(#6048) }{3@Đ$}{0ot válasza ToxLee (#6043) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

Van ám!!!

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

(#6049) aram01 válasza gabipaci (#6047) üzenetére


aram01
nagyúr

néha azért felbukkan egy két érdekes madár a szerókon :K

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#6050) }{3@Đ$}{0ot válasza Źşë' (#6042) üzenetére


}{3@Đ$}{0ot
addikt

dehogy nincs 2048-as hsz-be egy aimbot!!

[ Szerkesztve ]

™MØИ$T€R-EИEЯGY™® || ИVIĐIA® || ᴺᴵѕѕᴀᴺ ᴳᴛЯ The Best ||

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.