Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19901) Madn!ght válasza Def26 (#19899) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ti ezek szerint dx11-ben tojátok?
Este én is kipróbálom. :K

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19902) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Második probálkozásom:

(#19903) Dantenero72


Dantenero72
aktív tag

Hüha DX9-ben a multi mostmar avg 52fps xD az avg 32fps DX11-hez képest ez LOL? xD Csak tudna a faxom a GPU load miért megy fel max 50%-ig... Mert az meg szanalmas hogy egy Q9300 3,3Ghz-en kihajt egy HD5870-et és fut a jatek 100fps-el mig GTX470-et megse mozgatja igy fut a jatek 30fps-el ez tök faxa....

(#19904) F_Zolee válasza Dantenero72 (#19903) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha Dx9-be is csak annyi akkor ott valami nem oké szerintem. :F Én Dx10-be tolom 1280x1024be 4850el, Q9550 alapon, és így van szerintem vagy 70fps átlag.

(#19905) Def26 válasza Madn!ght (#19901) üzenetére


Def26
félisten

Én dx11 -ben. De ehhez kell kraft is. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19906) Madn!ght válasza Def26 (#19905) üzenetére


Madn!ght
addikt

Adataimnál lévő konfig karcsú hozzá?

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19907) Dantenero72 válasza Madn!ght (#19906) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Ha teszteket nézzük avg 50fpst siman hoz DX11 alatt..

(#19908) Def26 válasza Madn!ght (#19906) üzenetére


Def26
félisten

Szerintem nem. Jól elfut rajta dx 11 -ben.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19909) Madn!ght válasza Def26 (#19908) üzenetére


Madn!ght
addikt

Ha hazaérek teszek egy próbát.
Lehet orvosság lenne a szaggatásra? :F

A grafikát is újra be fogom állítani, mert miután kártyát cseréltem, a játékban a víz árnyéka sárgás színű volt. Aztán a settingsbe lépve rányomtam megint mindent high-ról highra (gyk. nem változtattam semmit), és megjavult. :F

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19910) Źşë' válasza Zsozsooooo (#19902) üzenetére


Źşë'
addikt

jól néz ki, de a neved ott én elsőre nem Crock nak olvastam hanem Crick nek, esetleg ha betűtípust váltanál vagy nem tudom, de am jól néz ki! Fel fogod majd tenni bfcsre?

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19911) Interceptor


Interceptor
addikt

Hello,

Van egy szakasz ahol nem tudok túljutni mert szarrá fagyok mire a végére érnék. Van valami cheat amivel át lehetne jutni?

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#19912) ADAM1337 válasza Interceptor (#19911) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A házakba menekülj ott a tűzhelyeknél felmelegedsz és úgy kell házanként illetve robbanó dolgok melett folyamatosan haladni hogy ne fagyj meg. (Persze mindent szét kell lőni.)

[ Szerkesztve ]

(#19913) Interceptor válasza ADAM1337 (#19912) üzenetére


Interceptor
addikt

Kösz, megpróbálom

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#19914) Zsozsooooo válasza Źşë' (#19910) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Igen, már tegnap felraktam, bár ez a klánomnak készült azért is ilyen kevés adat van rajta mivel csak ekkora fért be a menübe, ott persze teljes értékű frissít is. wWw.mGclan.hu Sajna a PH-s fórum nem támogatja a matricák linkelését. Tagokat felveszünk ! :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19915) Target78hu válasza Zsozsooooo (#19914) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Jó kis szájt ,grat ! ;)
Minap néttem is ,hogy mg-s lett pár embőrke a PH szerón ,gogogo ;)

hkv.hu

(#19916) bunfi válasza ciry (#19875) üzenetére


bunfi
őstag

A 168 füst sem rossz. Tegnap r-chee (az övé OMFG volt) és crock is kapott belőle. :U :P

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19917) Interceptor válasza ADAM1337 (#19912) üzenetére


Interceptor
addikt

Most meg a sivatagban akadtam el, ahajótól nem tudok továbbmenni... Próbáltam átugratni de nem megy. Ötlet? :DDD

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#19918) r-chee válasza Interceptor (#19917) üzenetére


r-chee
őstag

Asszem fel kell robbantani valahol a konténereken a hordókat és a konténerek szépen feljárót alkotnak majd :).

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19919) ciry válasza bunfi (#19916) üzenetére


ciry
őstag

Az se rossz, bár Rhyn 249-e még jobb :P
Azé a repair tool a tutibb :R
Emlékszem mikor először "megcsináltak" vele Laguna Presa-n az A pontnál UAV bütykölés közben :D
Igy tudtam meg, hogy lehet vele ölni is
Egyszer 6 nekem is sikerült egy körben [link]
Már volt linkelve, de nem tudok betelni vele,sry

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19920) bunfi válasza ciry (#19919) üzenetére


bunfi
őstag

Hát ez még nagyon az elején volt, de csináltunk egy baserapet repair toolal. Hamar leürült a szerver... így csak 13 kill, 8 headshot. Néha én is meglepődöm mennyire tiszteletlen és pofátlan vagyok a játékostársaimmal szemben :( :(

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19921) Interceptor válasza r-chee (#19918) üzenetére


Interceptor
addikt

Jah csak előbb mögötte el lehet menni lol :W Jó hogy rájövök :DD

[ Szerkesztve ]

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#19922) gabipaci válasza Interceptor (#19921) üzenetére


gabipaci
addikt

de vannak, valahol középen.

Logitech hardware tester

(#19923) Źşë' válasza Zsozsooooo (#19914) üzenetére


Źşë'
addikt

tényleg nagyon jól néz ki szite! :)) dizájnos mint állat) azt a videót ti csináltátok?! nagyon pöpec!!! ha igen mivel csináltátok? érdekel:) kurvajó!! :DDD ja látom a végén a credit rollst, mind1 akkor is pöpec! :)

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19924) Madn!ght válasza Def26 (#19908) üzenetére


Madn!ght
addikt

No kipróbáltam a játiékot mindhárom dx beállítás mellett.
Minden high, a shadow low. HBAO/VSYNC off.
RES: 1920*1200

DX9-ben a korábban említett 1-2 perc random megakadás volt tapasztalható.
DX11-ben nem volt akadás, viszont érezhetően lassabban futott a játék. (kb 30-40 FPS)
DX10-ben tuti! Gyönyörűen siklik, nem akadozik, nem lassul.

Ez marad a végleges beállítás. :)

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#19925) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Holnaptól leállás lesz. Eladom a lapom és kérdéses mikor lesz meg a másik. Elvileg még a héten. Addig is csak egy laptop közelében leszek és nem lövöldözhetek senkire. :O :D

(#19924) Madn!ght: az a DX11 tök felesleges. Nemrég belinket interjúnál is kiderül, hogy valami árnyékos baromságot használ csak ki a DX11-ből. Jó lesz az a 10 is. :)

[ Szerkesztve ]

(#19926) gabipaci


gabipaci
addikt

Akit esetleg érdekel.

Logitech hardware tester

(#19927) Interceptor


Interceptor
addikt

Végigtoltam, nagyon hangulatos játék volt, profi kivitelezés. Élveztem elejétől a végéig, a pörgős csaták és a baromi részletes rombolhatóság még rátettek egy lapáttal a hangulatra:) Szerintem jobb volt mint a Crysis. :R Kár, hogy ez is ilyen rövidre sikeredett.

Nem kell drága gép, csak játékra kell

(#19928) Źşë' válasza Interceptor (#19927) üzenetére


Źşë'
addikt

sztem is jobb a crynál, nekem a cry nagyon lineáris, unalmas volt, de a warhead már egyáltalán :) én eddig 3x toltam végig az spt :) de még egészen biztos végig fogom... a multi után teljesen másnak tűnik a játék, mintha valami teljesen másik játék lenne szvsz

ma volt egy igen érdekes jelenség, valparaisón a legutolsó támadási ponton voltam védő, a vízhez közelebb eső mcomot élesítették be, pont akkor jöttem elő, és egy glt küldtem a ház oldalába, sebezte is picit az ellent aki gondolom pont akkor futhatott ki a konténerből... gl-el pont középtájt lőttem meg - ugye ott van egy nagyobb ablak, na azt gondoltam h azt is kilőttem így be akartam ugrani a konténerbe : ) nagy volt a por és szart sem láttam, azt felkoccoltam a levegőben maradt ablakon! :DDD persze sokat szarakodtam és kiszedtek :/

uezen a pályán a 2 támadási pontnál meg a gyorsaság érdekében glel akartam az előttem levő kerítés akadályt elpucolni, a lábánál van valami, ami úgy gondoltam h ha azt szétlövöm akkor a kerítés is szétmegy, de nem a talapzat eltűnt de a kerítés tovább állt... ha tracert lövök rajta keresztül olyan mintha átmenne rajta de nem megy :d hibák hiába :D

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19929) bognar110


bognar110
őstag

Csináltam Frag Moviet nézétek meg. :)

[ Szerkesztve ]

(#19930) Fortissimus válasza bognar110 (#19929) üzenetére


Fortissimus
őstag

egesz hangulatos :C

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19931) ADAM1337 válasza bognar110 (#19929) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Kezdésnek nem rossz bár sniper-el kevés a fejes.
Szerintem egy átlagos bc2 multi gameplay vidi lett, fragmovie-nak inkább ezt nevezném: [link] meg persze a srác 2. videója szerintem jobb lett: [link].

(#19932) Zolás válasza ADAM1337 (#19931) üzenetére


Zolás
addikt

Ez kekszbokszos videó nem? Pc-n nem ad be ennyi mindent....

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19933) ciry válasza bunfi (#19920) üzenetére


ciry
őstag

BC2-ben nem nagyon csináltam klasszikus baserapet(a 6 killes téma Rush védőben volt), de a repair tool-os támadáshoz vér kell a pucába ellenséges földön is.
Amúgy meg ahol engedik, ott miért ne?

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19934) Def26 válasza Madn!ght (#19924) üzenetére


Def26
félisten

Végül is nincs nagy különbség dx10 és 11 között. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19935) KL


KL
tag

A béta alapán ebből elég állatforma játék is lehet:

[World of tanks]

[Béta kulcs]

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#19936) bognar110 válasza ADAM1337 (#19931) üzenetére


bognar110
őstag

Jó de gondoloma srác nem 3 óra alatt dobta össze szántam volna rá 3-4 napot akkor effecteket is dobok alá meg szebben snipereznék alatta, csak egy srác kért meg hogy csináljak egy bc2 videot. De majd a következöt jobban megcsinálom.

(#19937) Def26


Def26
félisten

Mennyire elegem van néha abból, hogy egyes külföldi szervereken qrva nagy szabályokat hoznak, hogy ne használj CG -t, 5 sniper limit, ne anyázd az admint, ne kóvályogj védőként az ellenség bázisán, de persze azt az alap dolgot, hogy ne c4 -el bazd teli az m-comot az persze nincs. :W meg persze akkor szabad a védőknek az ellen bázisán mászkálni és onnan campelni amikor a lelőtt heliből esnek ki. Csak éppen nem mindig lövik le azt a helit, hanem kiugrik belőle a paraszt, majd megy a heli sofőr még egy körért. Azt persze szabad, basszák meg! :(((
Szólok az adminnak is, hogy xy már f@sz se tudja, hányszor szedett le CG -vel és baszik rá. Mondom akkor mi a fenéért írjátok ki szabálynak. Erre kirak. Hát anyád.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19938) gabipaci válasza Def26 (#19937) üzenetére


gabipaci
addikt

Csak éppen nem mindig lövik le azt a helit, hanem kiugrik belőle a paraszt
Én erre különösen allergiás vagyok, rögtön kick-et kap figyelmeztetés nélkül.

Logitech hardware tester

(#19939) Def26 válasza gabipaci (#19938) üzenetére


Def26
félisten

Nem nálatok volt. Külföldi szerver.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19940) gabipaci válasza Def26 (#19939) üzenetére


gabipaci
addikt

Vágom, csak mondom.

Logitech hardware tester

(#19941) BalaNce87 válasza Zolás (#19932) üzenetére


BalaNce87
addikt

Erre én is kíváncsi lennék, mert én boxon sokkal egyszerűbbnek találom a játékot, ott lazán berohangálnak a lerakóra, és simán kiírtanak 4-5 embert, és még sorolhatnám mik vannak. Mintha figyelmetlenebbek is lennének ott az emberek, láttam már ilyen frag moveit ami boxos és csak néztem hogy ez most hogy kamázik ennyit, biztos van célzás rásegítés, nem kicsit ráhúzza az ellennre. Azthittem én vagyok az egyedüli aki a boxon könnyebbnek titulálja a játékot, de tényleg feltűnt hogy ott miket oltanak és milyen lazán futkorásznak szabad területeken anélkül hogy meglőnék őket.

[ Szerkesztve ]

(#19942) lala42 válasza gabipaci (#19938) üzenetére


lala42
őstag

De hát a szállítóheli nem arra van,hogy szállítsa a népet a frontvonalra?
Az,hogy némi fegyverzet van rá felszerelve, az csak a heli önvédelmét, esetleg némi földi támogatás adását van hivatva. :U
Téves felfogás, hogy UH-1 -el kell fegyveres támadást elkövetni.
Az igenis szállítsa a népet, akik az M-comot akarják felrobbantani. :K

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#19943) Joe-T válasza lala42 (#19942) üzenetére


Joe-T
tag

"Az igenis szállítsa a népet, akik az M-comot akarják felrobbantani."

Csak egy észrevétel! Mi a sorsa annak a helinek ami Port Valdez utolsó két m-comjánál a védők bázisán van! :F
Az hova szállítsa az embereket? Támadó célra nem ideális a csapatszállító heli!

Olyan még sohasem volt, hogy sehogysem lett volna!

(#19945) harry3 válasza harry3 (#19944) üzenetére


harry3
őstag

Az ImageShack szórakozott velem egy kicsit. :W
Szóval:
Katt
Most sem jó, ez szívás.

[ Szerkesztve ]

(#19946) Def26 válasza lala42 (#19942) üzenetére


Def26
félisten

Ez konkrétan Apache 2 személyes heli. Port Valdez 3. rész.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19947) ciry válasza harry3 (#19945) üzenetére


ciry
őstag

Tessék: :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19948) gabipaci válasza lala42 (#19942) üzenetére


gabipaci
addikt

Én nem azokra a helikre gondolok, amiből a támadók ugrálnak ki.
Hanem a hind-re és a port valdezi helire.
Akik védőként akarnak a támadók mögé helizni, azokat csípem ki!

Viszont durva tévedés, azt hinni, hogy a csapatszállító heli nem használható normális harcra. A bradley-t simán ki lehet lőni egy sorozattal, a csapatszállítóval. kell ennél több?

Logitech hardware tester

(#19949) madgie válasza Def26 (#19946) üzenetére


madgie
titán

Tényleg, azzal szeretnek a népek mostanában bézrépelni, szomorú :(
Olyankor jó, ha csipával vagyok, mert rendszerint a házak közé dobatják le magukat (előző B M-Com), mert el akarnak bújni, hogy ráspawnoljon a többi jómunkásember, oszt menjen a fraggyűjtés. Oda kő vágni egy Motion Mine-t, és gyorsan megkeresni/kinyírni.

Szerk: egyébként nem értem, miért kell az Apache-ból kiugrálni, ha egy normális pilóta mellett vagy, akkor azon a részen tarolni lehet lövészként.

Def26: ne is mondd, nekem mindig viszket a tenyere ma konzol után, mivel a PC-t szinte már csak a BC2 miatt kapcsolom be (meg hogy a WDTV-nek belökjem, melyik torrentet szedje :D), a VGA-m árából meg majdnem kijönne egy új konzol (a tévé meg ugye jóóó nagy, meg most kapott egy bika Onkyo/JBL 5.1-et). Szóval, ne, ne csináld, még a végén tényleg konzolt veszek (anno "konzolos" voltam, még a Sega Megadrive - Playstation 1 időintervallumban) :D

gabipaci: akkor nemtom, miért rejtőzködnek! Azt hittem a spawn miatt. Mondjuk találkoztam ott már több csókával is ,az meg bajos volna spawn nélkül, esetleg akkor, ha a pilóta is kiugrott. Mindegy, akkor nincs spawn, kösz a kiigazítást, bevallom, még nem próbáltam, azért nem tudom :)

[ Szerkesztve ]

(#19950) Def26 válasza BalaNce87 (#19941) üzenetére


Def26
félisten

Nekem boxon is megvan és állíthatom, hogy sokkal könnyebb ott a játék. Talán a kontrolleres irányítás miatt. Sniperral qrva könnyű fejest osztani.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.