Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19701) bunfi válasza Target78hu (#19699) üzenetére


bunfi
őstag

mert mindig abba kötnek bele amivel megölöm épp a jóámbert
Igen, sajnos ez mindenhol így van. Nálam is :DDD Egyébként rá se ránts, nagyobb a füstje, mint a lángja.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19702) Target78hu válasza gabipaci (#19700) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Nem vettem a szívemre csak furcsálltam ,hogy Ő ennyire zokon vette .. jönne csak UT-zni ,kapna egyszerre 5 raksit is ,akkor mi lenne vele? - floodol-ná a chatet :DDD
Ám most egy brutális menetet tudhatok magam mögött ,ennyit még nem öltem eddig [link] :). Picit laggolt valamiért ,de az m16 így is überjó volt közel-távol csak úgy villogott a kis x .
Viszont a túloldali srác ,aki az első ott ,az igen érdekes volt ,mert m60-al tarolt ,de 28-as szinthez képest túlon-túl jól és nem sérült pedig 3-an lőttük és mindegyikünk megmurdált neki 98% életerő maradt -vannak furcsaságok bőven.

[ Szerkesztve ]

hkv.hu

(#19703) siriq válasza F_Zolee (#19665) üzenetére


siriq
őstag

Nalam szinten negy mag van 3.6 PII. Van am olyan szitu amikor akad a jatek rendesen. Foleg ha az mcomnal vagyok 1-2 meterre es c4-t pakolnak ra, majd robban. Akkor rendesen akadozik. Amugy lag van. Az spec a net miatt is van(a tobbiek miatt). Nalam a ping a bc2 ben angol serveren 60-80 korul megy, mig masoknal atlagban 150(jonehany esetben 200+). Mivel angliaban vagyok igy a helyi servereket 1x-2x pingel erem el. Magyaran, sok helyrol csatlakoznak az emberek, nem lehet mindenkinek jo a pingje(ala cs 1.6).

Target78hu: szep menet. nalam egyszer volt 6x kills. Valamikor nagyon megy az oles. ;]

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19704) bul07


bul07
nagyúr

nálam nem csak akad néha hanem mostanában nem egyszer elfordult hogy kirakott Win7-be

most is omlott össze az utolsó m-com háza megfagyott a kép és már ki is lépet, elég bosszantó főleg hogy nyert meccs volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19705) Audifan válasza Fortissimus (#19430) üzenetére


Audifan
tag

Próbáld meg letörölni a config fájlokat. Akkor újakat hoz létre a játék és talán jó lesz ha nem akkor kérj olyantól akinek nincs ez a bug. Sajna én most nem tudok mert nem jó a gépem és laposról vagyok.

Hoppá, egy jó régi hsz.-re sikerült válaszolnom. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#19706) F_Zolee válasza siriq (#19703) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tudom, hogy a net miatt laggolna de mégis 4 magnál valahogy több jön elő furcsa mód. :F Lehet azért, mert már túl jó a gép és nem kell az adatra várnia. ;]

(#19707) WhiteWalker válasza Target78hu (#19702) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

aszem pont vele voltam egy csapatban és a hrisztov nevű csákóval....jöttek ám az érdekes kérdések a chatbe.... :U

(#19708) Fortissimus válasza Audifan (#19705) üzenetére


Fortissimus
őstag

nem olyan regi az ;]
megprobalom amit irtal, hatha megjavul

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19709) antikomcsi válasza Mrdevil (#19696) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Egy kártyával ne várj csodát, ha nincs külön fizikai kártya akkor csalódni fogsz. Jó a physx, de kell hozzá egy kártya is. A gtx460-adra kösd a monitort, és tegyél a lapba még egy kártyát,9800GT/GTS250 példáúl, ami a fizikát számolja.

Amúgy tudja valaki, hogy mi a helyzet ezekkel a specact dolgokkal? Pinek, jelvények, hogy/mikor lesznek elérhetőek. Illetve mi a tényállás összes bronzcsillag ügyben?

(#19644) netjox13

Nállam is így volt, aztán az egyik frissítés óta elkezdte számolni. Én már csak egy 4x-es, vagy 12x-es kukkert szeretnék rászerelni. ;]

[ Szerkesztve ]

(#19710) bunfi válasza antikomcsi (#19709) üzenetére


bunfi
őstag

A SPECACT cuccok "majd egyszer a közeljövőben vagy később" státuszban vannak. Az összes bronzcsillag ügyében pedig referálni kell az EA-nek, hogy hiányolod a statodból.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19711) siriq


siriq
őstag

Fura kerdes!

Valahol megtudom nezni mennyi jarmuvet lottem ki? Szamszerusitve X heli Y quad stb.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19712) bunfi válasza siriq (#19711) üzenetére


bunfi
őstag

Ez egy nagyon jó kérdés, engem is érdekelne, de ami statoldalról tudok, azok közül egyik sem tartja ezt számon. Sőt, lehetségesnek tartom, hogy maga a játék sem...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19713) F_Zolee válasza siriq (#19711) üzenetére


F_Zolee
veterán

Pedig itt kiírja.[link]
Csak keresd ki a neved és frissíteni kell az adatokat. Ami csúcsidőben egy kis időbe telik. "Sorban állásos".

(#19714) bunfi válasza F_Zolee (#19713) üzenetére


bunfi
őstag

Hol? Mert nem találom...

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#19715) siriq válasza F_Zolee (#19713) üzenetére


siriq
őstag

Bakker en nem latom sehol. Jo lenne azert latni mennyi helit szedtem le. Kb 200-300 meg lehet mar. Annyit latok, hogy 31475 szor lottem a gustav-al ebbol 29410 talalt.

Akkor lehet mar par ezer heli is a martaleka a gustavomnak.

[ Szerkesztve ]

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19716) Zolás válasza siriq (#19715) üzenetére


Zolás
addikt

Azt sehol nem tartják számon hogy mit lőttél ki. Csak azt hogy mivel lőttél és abból mennyi volt a sikeres.
Tehát azt hogy mennyi helikoptert szedtél le az égből sosem tudod meg. Ez nincs számontartva.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19717) siriq válasza Zolás (#19716) üzenetére


siriq
őstag

Pedig nagyon jo lenne tudni. Ezt a reszet igazan megcsinalhatnak a statnak.

Meg mindig nincs 1000 oras BF3 nev, kozben mar masok is erdeklodnek utana... Mar bevallottan nincs 1000 ora neki... Varjunk Dec 31-ig a Mantle-a.

(#19718) F_Zolee válasza siriq (#19715) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ja sorry. Úgy olvastam, hogy mennyit öltél vele.

(#19719) F_Zolee válasza F_Zolee (#19718) üzenetére


F_Zolee
veterán

Gyorsan futottam át nagy izgalmam közepette és nem figyeltem. :)

(#19720) antikomcsi


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ez a pb nem sokat ér, csak azokat fogja meg akik valami ismert "tucat" hacket nyomnak, mást nem. :(

Úgy látom egyre többen csalnak a játékban, éppen ezért kérdem tudtok e valami jó, gyerekmentes szervert, ahol nem a stat hajhászat megy, és kevés a magyar, francia ezek többsége okoskodó beképzelt majom, illetve nincs sok német és orosz.

Ha valaki ismer ilyen szervert, ahol nincsenek idióta szabályok, mint példáúl kirúgnak, ha az egyik csapatban 0.5-el többen vannak, és te jöttél legutoljára, meg csak kis pisztollyal ölhetsz meg 500m-nél messzebbről, azt kérném szépen adja meg az elérhetőségét.

Köszönöm.

(#19721) DieHard válasza antikomcsi (#19720) üzenetére


DieHard
senior tag

engem egyik szerverről kirugtak, mert "cg-t akartam használni" :D:D ez annyit tesz, hogy elővettem a kályhacsövet, hogy megtakarítsam, mert már poros volt a sivatagba, és azonnal halál. meg se várták hogy lőjek vele. :C :C

(#19722) Audifan válasza antikomcsi (#19720) üzenetére


Audifan
tag

Single Player?! Ott csak robotok vannak :DDD ;]
Ja és csalók sincsenek :P

[ Szerkesztve ]

(#19723) gabipaci válasza antikomcsi (#19720) üzenetére


gabipaci
addikt

Talán kérdezd másoktól. Csak ne magyaroktól, franciáktól, németektől vagy oroszoktól.
Hanem az általad favorizált nemzet fórumhasábjain.

Logitech hardware tester

(#19724) ciry


ciry
őstag

Tegnap lőttem egy 70 pontos marksman headshotot kispisztollyal(MP-443 Grach) :D
Ennyi.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19725) madgie válasza gabipaci (#19723) üzenetére


madgie
titán

Szerintem meg inkább az számít, hogy az ember mikor megy fel játszani. Iskolaidő után persze, hogy a sok warezpistivel lesz tele a játék, hajnalban viszont a nagy részük már döglik :D (az a baj, hogy akkor már én is)

(#19726) gabipaci válasza madgie (#19725) üzenetére


gabipaci
addikt

hajnalban viszont a nagy részük már döglik
ezt tarthatna náluk huzamosabb ideig is, mondjuk örökre ;]

Logitech hardware tester

(#19727) antikomcsi válasza gabipaci (#19723) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Ha nem segítesz, inkább ne írj semmit. Nem azt kérdeztem, hogy ki tud belémkötni, hanem, hogy ki ismer ilyen szervert. Megnyugodhatsz, a Te szerveredre hónapok óta nem mentem, és nem is fogok.

(#19722) Audifan

Az a baj, hogy ez nem vicces, hanem siralmas. Mármint az, hogy pár ember sokak szórakozását teszi tönkre.

[ Szerkesztve ]

(#19728) gabipaci válasza antikomcsi (#19727) üzenetére


gabipaci
addikt

Idegesnek látszom?
Csak próbálok szólni, hogy ha a magyaroktól szeretnéd elszigetelni magad egy játékban, nem túl nagy okosság a magyaroktól segítséget kérni. Ezzel próbáltam segíteni :C

Logitech hardware tester

(#19729) csana


csana
senior tag

Hi!
Ha szeretném update-elni a gamét, akkor csak az "BFBC2Updater.exe" jöhet szóba? Úgy vettem észre, ha tölt az updater, és megszakítom, akkor később megint az elejétől kezdené a letöltést. Emiatt kérdezném hogy van-e más módja a pecselésnek, vagy muszáj lesz valahogy upadeterrel kivárnom a dolgot?

[ Szerkesztve ]

(#19730) bul07 válasza antikomcsi (#19720) üzenetére


bul07
nagyúr

szerver keresőbe ne Európát-jelöld ki hanem mondjuk Amerikát és biztos hogy nem fogsz találkozni az általad említett nemzetekkel

fiatal mentességet meg nem lehet szűrni szerintem
BC2-be még nem is gáz annyira mert maximum beír valamit de MW2-be mikkor megszólalt néha egy két csipogó hang na az rémisztő volt

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19731) antikomcsi válasza gabipaci (#19728) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Olvastad is amit írtam, vagy csak csípőből belekötöttél? Azt írtam, hogy magyaroktól elszigetelten, ahol egy sincs, vagy azt, hogy ahol kevés?

És nem a magyarokkal van bajom, hanem a kötözködő, okoskodókkal. Az pedig szerencsétlen véletlen, hogy a legtöbb ilyen az pont magyar és francia, mint a példa is mutatja.

(#19732) Def26 válasza antikomcsi (#19731) üzenetére


Def26
félisten

"...mint a példa is mutatja." :DDD

Magyar, Francia, OK.
Németek, Oroszokkal mi a baj? Én Németekkel qrva jókat szoktam játszani. :U

Egyébként mostanában az üti ki nálam a biztosítékot, hogy amelyik m-comot nem tudják élesíteni azt szétlövik cg vel.... 3-4 engeener pikk-pakk végez egy m-commal. És fedezékből, qrva messziről küldik a rakétát.

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19733) gabipaci válasza antikomcsi (#19731) üzenetére


gabipaci
addikt

Igazából a hsz-ed utolsó része erős túlzás, mivel ilyen szabályok sehol nincsenek, ezért azt hittem az ide vonatkozó rész is csak hatásvadász, és valójában magyarmentes szervert keresel. Lehet tévedtem :F Bocsesz :R

Logitech hardware tester

(#19734) antikomcsi válasza Def26 (#19732) üzenetére


antikomcsi
veterán
LOGOUT blog (1)

Semmi nem lenne, ők csönbe vannak, csupán a házi statisztikám szerint a németek és oroszok közt van a legtöbb csaló. Természetesen nem álltalánosítok, csupán azért jobb, ha kevesen vannak, hogy statisztikailag kisebb legyen az esélye annak, hogy csalóval találkozom.

Igen, németekkel lehet jót játszani, és hollandokkal, lengyelekkel is. És természetesen magyarokkal is, mert volt velük kellemes tapasztalatom is.

Egyébként miért van az, hogy mikor felmegyünk egy szerverre, és nyomjuk a szakaszon belül a "push to talk" gombot kiválóan halljuk egymást, de 5-10 perc után elnémúl az egész, és nem tudunk egymással beszélni?

(#19733) gabipaci

Semmi probléma, szerintem mindketten túl tudjuk tenni magunkat rajta. ;) És valóban hatásvadász volt az a rész, de pont azért, hogy érzékeltessem, hogy bizonyos szabályok mennyire feleslegesek, és túlzottak, és ezzekel nem utaltam egy konkrét szerverre sem.

[ Szerkesztve ]

(#19735) Źşë' válasza antikomcsi (#19720) üzenetére


Źşë'
addikt

a pb valóban egy rakat sz*r! egyre több a privát hack sajnos, én általában keresek egy szervert euból, lehetőleg hc-t! ha vannak érdekes dolgok akkor lépek le... eddig 3-4 csiterbe futottam bele. igaz az elmúlt pár hétben nem sokat bc2ztem. A Favot is feleslegesnek tartom, mert bármikor felbukkanhat egy lamer aki csitel... pl van egy német ismerősöm... beszélgettem vele és mondja h keres majd valami privát csitet és ezentúl használni fogja... kérdem és miért, mire ő: mert már unalmassá vált a játék, semmi újítás nincs és a csit még talán vinne egy kis "színt" a játékba :d jó hát mondom az ő dolga, de ilyen hozzáállással .. mind1 :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19736) F_Zolee válasza csana (#19729) üzenetére


F_Zolee
veterán

Csak azzal tudod. De az a legegyszerűbb, hogy ne akkor ülj le gépezni míg frissít. Kapcsold be a gépet aztán had csinálja.

(#19737) harry3 válasza csana (#19729) üzenetére


harry3
őstag

Én úgy csináltam, hogy egyszer frissítette és kiírtam a játékot DVD-re. Ha fel kellene telepíteni, akkor előveszem a dobozosat feltelepítem, majd az egész mappát felülírom a frissítettel.

antikomcsi: Egyáltalán jó a Földön élő ember? :) Idegen civilizációval nem hiszem, hogy lehet játszani.

Amióta megy a játék közepes beállításokkal, azóta egész jól haladok, már 10 felett szokott lenni a killek száma. Rájöttem, hogy XM8P-vel sok embert le lehet szedni, eddig nem tudtam vele célozni, lehet a plusz fps-nek köszönhető, valamint az AN-94 is jó. Tegnap este PH!-n 14/13-at alkottam, pedig még ennyit nem értem el és nem az utolsó voltam.

A késelés szörnyű. Miért kell a levegőbe szúrni? Ott az ellenfél ha véletlen nem találom el, akkor a levegőbe döfi a kést és kb. 3 másodperc, mire megint késelhetek és addig persze, hogy az ellenfél is kapcsol. Miért nem lehet csak suhintani a késsel és gyorsabb időközönként? Ha az ajtót akarom kitörni, késelek és két másodperc múlva szétrobban az ajtó.

[ Szerkesztve ]

(#19738) Audifan válasza harry3 (#19737) üzenetére


Audifan
tag

Az ajtós dolgot hívják laggnak.
Nem töltesz semmit torrentel, miközben játszol?

(#19739) Def26


Def26
félisten

Tudjátok mi az állat dolog? Port valdez második részénél a kis domb mögött megbújó gránátot dobáló katonák közi lőni UAV -vel. Tuti Multikill/lövés. :DD
Aztán, ha megunom 3-4 lövéssel ledöntöm a nagy épületet M-commal együtt. ;]

Nem is értem, miért nem figyelnek jobban az UAV -re, egyes emberek. :U

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19740) BalaNce87 válasza Audifan (#19738) üzenetére


BalaNce87
addikt

Ez inkább a szerverek miatt van, ha multizni akarsz alap hogy ki kell lőni a letöltést vagy feltöltést vagy amit éppen csinál, itt szimplán alapjaiban van gond. Mondjuk még mindig nemtudom eldönteni hogy melyik a jó a ping, naívan azt hiszem hogy az amit a szerver kereső ír ki, de az a gáz hogy itt nehéz megkülönböztetni hogy 120-as pingü vagy 20-as pingü szerveren játszol, kb mind2-nél ugyanúgy vannak késések rendesen.

Def: UAV-t normálisan játszó ember egyből kiszúrja és elég könnyű kilőni, nem nevezném hatékonynak, mert egy rakéta után már kiszúrnak. Talán ha engineer néha megjavítana több értelme lenne, csak tudod itt azért állnak engibe hogy rakétavetővel zúzzanak...

[ Szerkesztve ]

(#19741) madgie válasza Def26 (#19739) üzenetére


madgie
titán

Ott gyalog is irtani lehet, a dombra fel, jobb oldalt le és a ládikáknál állók közé bevágsz egy gránátot... hullanak, mint a legyek :D

Egyébként a dombra is fel lehet menni valahogy védőként, van, hogy egy egész squad onnan osztja a killeket. Aztán egy UAV ugye egyből megritkíthatja őket. Én azt nem értem, amikor totál idióták elviszik a UAV-t, berepülnek vele az ellen közé, lehetőleg jó alacsonyan, oszt csodálkoznak, hogy tíz másodperc alatt már le is kapják őket.

(#19742) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Ha még nem lett volna: HUNGARIAN Sun / PH! Ranked II CONQUEST HC módban fut !

(#19743) madgie válasza BalaNce87 (#19740) üzenetére


madgie
titán

Nem lőnek, ki, ha azonnal visszaspurizol a domb mögé, közben egy kis ólommal fedezve önmagad. Aztán mire feltölt a következő raksi, kivágódsz és hátul leszeded a Bradley-t/telepített állást, majd megint ólom a ládáknál állókra. Ha ennyit csináltál, már sokat segítettél pillanatnyilag a támadó csapatnak, feltéve, ha nem bénák :D

szerk: múltkor egy német szerveren olyan pilótára akadtam, hogy ihajj. Kár, hogy nem írtam le a nevét, kegyetlen jól vezette a Blackhawkot, Isla Innocentesen valami 18 killem volt heliből ( és a Hind-et is kétszer leszedtem :DDD ) és egyszer sem szedtek le minket. Néha visszament fedezékbe, megjavította a helit és hajrá (én nem tudtam, mivel nem Engi voltam és kilőni meg nem lőtt ki senki) :)

[ Szerkesztve ]

(#19744) SzlobiG válasza Zsozsooooo (#19742) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez a baj, hogy HC módban fut.:)

(#19745) ciry válasza madgie (#19743) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap UAV-oztam össze egy 15/0-át Laguna Presa-n valami HC szerveren.
Azt se tudták ki-kivel van.
Optikával+nagy robbanyszással oda tudtam hatni ám :K
Annyi, hogy Pufernyák osztagából ki kellett lépnem egy idő után, nehogy valaki rámspawnoljon+megöljön, mert messze született le az akciótól.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19746) harry3 válasza Audifan (#19738) üzenetére


harry3
őstag

Nem, annyira nincs gyors netem, na de mindegy, a késelés akkor is rossz.
Ha UAV-vel megyek, amikor lövök, akkor nekem rakéta jön és olyan sok idő, mire újratölt, vagy majd lesz olyan unlock, hogy tudok mást is lőni? Esetleg mást kell nyomni?
Azt utálom még, amikor kellene egy medic ott van mellettem, kiabálok, hogy jöjjön, nem jön, beírom chat-be, közben rohanok utána, majd észrevesz. Vagy én vagyok a medic, és lelő például egy sniper, ott állnak ketten mellettem és egyik sem venné fel a felszerelést és élesztene újra. Én úgy szoktam, ha meghal egy medic, akkor az első az, hogy újraélesztem.

(#19747) madgie válasza harry3 (#19746) üzenetére


madgie
titán

Alternate Weapon Package a neve, 10 000 pontot kell a járművekkel összehozni és akkor kapod meg. Ezzel jobb klikkel tudsz ólmot szórni UAV-ből, tankból, a heliből meg elvileg tracert (ezt soha nem próbáltam még). Ja, a Bradley-ből meg irányítható rakétát, olyat ,amit alapból az M136 AT4 fegyóval lősz.

(#19748) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Na ezért nem szeretek külföldi szerveren játszani, szánalmas. Ezt már a PB se veszi észre?:(

(#19749) Yany


Yany
addikt

A helinél a tüzér lő jelölőt, a pilóta egy hellfire-rel kínálja meg az ellent...

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#19750) bunfi válasza SzlobiG (#19748) üzenetére


bunfi
őstag

Megoldás: ne játssz külföldi szervereken (ezt a kijelentés még Steve Jobbs is megirigyelte volna)

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.