Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#5001) Motaba78 válasza Pierre75 (#4996) üzenetére


Motaba78
őstag

singliben semmi gond nem volt igaz az "werziós" volt, a kifagyást multiban tapasztalom.

(#5002) aram01 válasza r-chee (#4999) üzenetére


aram01
nagyúr

nekem ott auton volt :F átírtam 11-re

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5003) Pierre75 válasza ToxLee (#4998) üzenetére


Pierre75
senior tag

Szépen viszi: értsd folyamatos a kép, nem akad. Fps-t nem mérek, mert engem nem érdekel. A HBAO persze nincs bekapcsolva.

(#5004) r-chee válasza aram01 (#5002) üzenetére


r-chee
őstag

Alapban Auto-n van.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#5005) Pierre75 válasza Motaba78 (#5001) üzenetére


Pierre75
senior tag

Milyen időközönként fagysz ki? Pályafüggő vagy rendszertelen?
Multi-ban még csak 30 percet voltam, így lehet elkiabálom.

(#5006) aram01 válasza r-chee (#5004) üzenetére


aram01
nagyúr

csak auton melyiket használja alapból? bár a grafika alapján főleg a víz stb gondolom a 11-et

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5007) Target78hu válasza ForRedGlory (#4988) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Jómagam töketlen nyusziként szereztem eddig a ponytok 80%-át ,mert ki akartam maxolni a recont :D Rengeteg spotting(amit nagyon kevesen használnak ,mint bf2ben) meg mortár + pár fejes ,de volt ,hogy szinte egyedüliként bokorral mentem durrantani a ládikákat ,mert senki nem akart megmoccanni!

Sokszor van sajnos ,hogy senki nem megy a pontokat védeni sőt a már nem létező ponton hesszelnek és a másiknál nincs senki ,de hálisten van ellenpélda is csak valahogy ritkább!

hkv.hu

(#5008) MS74hu válasza Źşë' (#4952) üzenetére


MS74hu
tag

MS74a böcsületes nevem. :R

Lenovo Y700

(#5009) HS 2142 válasza r-chee (#4991) üzenetére


HS 2142
őstag

Szerintem Valdez mindig ilyen volt.

Nekem is 4850em van max graf minden 50fps körüli értéket eredményez, szerintem így teljesen játszható.

arma01: Nekem nincs bajom a nickeddel, olyan rímes hatást kelt :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5010) rankesz válasza aram01 (#5002) üzenetére


rankesz
veterán

ezzel kicsit egyszerűbb, le lehet szedni alternatív oldalakról is ahol nem kell várni.

Valaki:: szeretnék egy kicsit nagyobb skillt magamra szedni mert ez a sokszor 3/15 arány kezd kicsit uncsi lenni... assaultal nyomulok, szeretnék egy jó squadba bekerülni ahol medik is van és nem mindenki a csipával legel a dombtetőn...
Meg lehetne oldani hogy valakivel együtt nyomulok?

Jaa és vegyetek fel a friendlist-re ott is rankesz vagyok

(#5011) PaJa1 válasza Pierre75 (#5003) üzenetére


PaJa1
őstag

Single rész jóval kevesebb kakaót igényel mint a multi.
Multiban mediumon játszok HBAO nélkül, single meg highban HBAOval ment.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5012) aram01 válasza rankesz (#5010) üzenetére


aram01
nagyúr

köszi az infót
nekem már a barátom vagy :DDD

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5013) Motaba78


Motaba78
őstag

eddig ahogy megfigyeltem conquestben volt ez a kifagyós dolog, most nyomtam két menetet team rushban és semmi gond, így tényleg nem értem mi a gond. ez simán ment. :F

(#5014) Pierre75 válasza PaJa1 (#5011) üzenetére


Pierre75
senior tag

Én hagytam a high beállítást multi-ban is és 3-4 pálya alapján így is gyors maradt. (Persze nem zárom ki, hogy ha 2-3 órát melegedne multi-ban a gép, változna az összkép.)
HBAO-val észrevehetően szebb volt a single?

[ Szerkesztve ]

(#5015) Madn!ght válasza belaazallat (#4962) üzenetére


Madn!ght
addikt

Szia!

Tudom jól hogy a natív felbontás az ajánlott. Cod-ban sem natív felbontásban játszom, még sincs ilyen drasztikus minőségromlás. Ha visszamegyek nyiregyre kipróbálom az új catalys-ot. A procim alap órajelen üzemel, nyilván már full HD-ban high beállítás mellett nem bírja a strapát. Múltkor egy teszt erejéig feltoltam 3.6-ra, a 3dmark lefutott gond nélkül.

Igazából arra akartam rávilágitani, hogy ilyennel még nem találkoztam, hogy a játék átállítja a felbontást, viszont a monitor az infojában változatlanul a fullHD-t írja ki.

Lehet a grafikus motor sajátossága, de más játékoknál minimum újra betölti a pályát kisebb felbontású textúrákkal.... itt pedig csak egy villanásnyi időbe telik míg felbontást, illetve részletességet vált.

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5016) Madn!ght válasza vlaho (#4966) üzenetére


Madn!ght
addikt

Már végigzongoráztam a felbontás állítgatást, de iszonyat szemcsés a kép 12xx*720 körül. Azt nem igazán vágom, hogy a frissítést miért buzerálja, de gyanús hogy ahhoz van köze. 59herz-nél nem minden felbontást eszik meg a monitorom...vagy inkább fordítva, nem minden felbontásnál eszi meg az 59 herz-et. :W

Ja, és köszönöm mindenkinek a segítséget! :R
Egy olyanra még kíváncsi lennék, hogy 22-es monitoron hasonló konfiggal milyen grafikai beállításokkal játszotok.

Köszi előre is!

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5017) aram01


aram01
nagyúr

megnézem a forma 1-et utána remélem már bejutok a szeróra addig vegyetek fel barátnak ;)
sshentes

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5018) L4D1K válasza rankesz (#4993) üzenetére


L4D1K
őstag

Akkor jó :) . Mondjuk de. egész jól ment a játék engineer el. Ha minden jól megy estére meg is lesz minden fegyvere.

# ANTAL Tuning #

(#5019) gabipaci válasza mackosajt (#4986) üzenetére


gabipaci
addikt

Ha nem hagytatok volna magamra tegnap éjjel, meg is lett volna...
De mindenki felszívódott, csak pislogtam.
Ma este?
Lehet hogy egy óra múlva is fent leszek, ha nem szúrunk...

Logitech hardware tester

(#5020) Motaba78 válasza Motaba78 (#5013) üzenetére


Motaba78
őstag

érdekes két ment illetve másfél conquest után megint fagyi, de pont az egyik legjobb körömnél fagytam ki természetesen pontok vesztek. :W
én nem tudom már mi a gond.

(#5021) rankesz válasza Motaba78 (#5020) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem nem a te gépeddel lesz a baj, egyszerűn csak vannak még olyan kódsorok a progiban amik nem lettek bugmentesítve.Remélhetőleg hamarosan érkezik az első komolyabb patch, és az ilyen porblémák megszűnnek.

(#5022) L4D1K válasza Madn!ght (#5016) üzenetére


L4D1K
őstag

Konfig adatlapomon. natív felbontáson, szigorúan medium beállításokkal megvan a minimum 30 fps, max meg 50 körül szokott lenni. Én is épp azon agyaltam hogy vissza veszem a felbontást, de végül maradt az 1080p és inkább a minőségen változtattam.

# ANTAL Tuning #

(#5023) nemeth989 válasza rankesz (#5010) üzenetére


nemeth989
senior tag

Egyetértek :K
Én még ujonc vagyok, 2 napja tolom a multit. De az emberek többsége csipával a dombtetőn nyomul. Csak néhány ember van aki a harc közepén harcol, és megy az M-comokra, meg még ez a statos téma is idegesítő .

Én is assaulttal tolom, nem jön be ez a csipázás .
De kétségkívül vannak eredményes játékosok, akik azzal jók.

RideMyStyle "LoveMyWilier"

(#5024) Tomasewsky


Tomasewsky
csendes tag

Hi All!
Erre csak annyit, hogy most gyúrok még egy kicsit,( :)) mármint a játékra) aztán majd adok én azoknak a dombtetős csipáknak.
Ugyan ez volt a BF2-ben: A csipák kitalálták a legelején a jó helyeket maguknak és oda fészkeltek, egész addig, amíg valaki nem várta őket odafelé egy clymorral, vagy egy másik, rájuk jó rálátást biztosító hellyel.
Ott is mindig a pálya szélén nyomultak.
Csak az a baj, hogy így már nehéz kiszúrni a helyeiket halál nélkül, :W de azért megpróbálom.
Addig is Csá!

(#5025) L4D1K válasza Tomasewsky (#5024) üzenetére


L4D1K
őstag

Szeretem amikor 3-4 csipa kempel egy helyen, volt is ma egy triple kill em enginerrel. :))

# ANTAL Tuning #

(#5026) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Nem a legfrissebb de a lényeg látszik. :)

(#5027) Madn!ght válasza L4D1K (#5022) üzenetére


Madn!ght
addikt

Holnap kipróbálok még variálni valamit a grafikán, mert így nem kóser. :(

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5028) lala42 válasza Madn!ght (#5016) üzenetére


lala42
őstag

Én 22"-os LG monitoron full felbontásban (az 1. konfigomon -adatlap) viszem a játékot. Igaz a proci húzva van. Az Fps-t nem néztem ( nem tudom, hogy kell abban a játékban :B :N ) de nem laggolok, nem akadok, szóval megy minden normálisan. 4x AA, vagy AAA? nem emlékszem, mert most nem otthon vagyok.

MÁS!

Tegnap este a TS-en beszéltem valakivel, ott volt a magyar HUNGARYAN SUN szeró is, de sajna nem volt hely, én meg nem erőltettem. De ott hallottam némi párbeszédet. Na így kell ezt! Komoly összedolgozást vettem ki. Valaki szólt a tank vezetőjének, hogy várj, javítok. :DD Jó volt hallani.

(#5020) Motaba78

Próbáld már meg kivenni a 2x 512-es memóriákat. Csak maradjon a 2x1 Gb-s dual-ban. Nem e azok zavarnak be. Mert ez így nem kimondottan szereti a dual channelt.

Azon kívül, mi a lófasz van ezzel a baráti listával? Bejelölök valakit, ill. meghívom és másnapra lenullázódik. :U Lehet újra kellene rakni a játékot? Más baja nincs. megy minden szerverkeresés, stb. nem vacakol a pb.-sem.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5029) NorDezs


NorDezs
senior tag

Küldtem pár embernek friend requestet, de engem is lehet jelölni Norbee néven vagyok, illetve lennék fent, ha lenne most hely a szerveren :DDD

(#5030) 7600 GS


7600 GS
addikt

Bekerülhetnék az első hsz-be? :R Marcika685 a nickem. Nyugodtan vegyetek fel Friendsbe! :R

(#5031) Target78hu válasza gabipaci (#5019) üzenetére


Target78hu
aktív tag

Eköszöntem csak lehet nem látszott ,de jó volt a tegnapi eksön :D
Ma viszont 3x fagytam ki 2x még ctrl+alt+del kombó segített harmadjára csak reset... pedig assaultal rambóztam egy nagyon jó szerón +jó squadban ,egyetlen negatívum ,hogy nem olyan jó az f2000 itt ,mint bf2ben - pontosnak tűnik ,de közelharcban nem sikerül vele jól célozni sosem!
Azt nem láttam ,hogy frissítették volna vagy csak picit ,mert tegnap jól ment most meg szívok véle :S

hkv.hu

(#5032) Pierre75


Pierre75
senior tag

Vannak hibák, 10 halál (5 sniper) után elkaptam az első áldozatom. Végig assult-ként ténferegtem. Majd kilépve törlődött az egész statisztikám.

Patch-ről hírlik vmi?

[ Szerkesztve ]

(#5033) blueMerle


blueMerle
veterán

Viccböl feltettem, mert kolléga kölcsönadta, namondom ez meg sem fog mukkanni. Kéremészépen az adatlapomon található notimon medium beállításokkal 1366x768-as felbontással 25-35 fps, low-ra téve 45-50 fps stabilan kicsalható. Nem kell ennek bivaly grafkártya :)) Holnap pedig mindezek tudatában megveszem magamnak is. :K

[ Szerkesztve ]

(#5034) Motaba78 válasza lala42 (#5028) üzenetére


Motaba78
őstag

de ha a memó miatt lenne, akkor nem fagyna meg a kép és bugna a hang ? hanem kék halál lenne az eredmény nem ? :F

mert itt kimerevedik a kép és bug a hang csak a restart segit. :W

(#5035) Źşë' válasza MS74hu (#5008) üzenetére


Źşë'
addikt

addoltalak, de itt látok valami MS74hu -nevezetű játékost is az is te lennél? )

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#5036) _Voyage_


_Voyage_
aktív tag

Borzalom. :DDD
Mióta medic-el nyomulok, azóta csak romlik a k/d arányom, mert inkább élesztek, mint ölök... :))

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5037) lala42 válasza Motaba78 (#5034) üzenetére


lala42
őstag

Nem-nem. Nem kötelező a kék halál. Nálam a Cod4 csinált anno ilyet. Igaz ott a proci volt túlhúzva. 4,2-n kimerevedett a kép, bugott a hang és csak a reset segített. Akkor még DDR2-es ramok voltak és nem bírták a procival az iramot. ( geil 1066-os) Biztos, gogy a két 512-es kavar be. :K Próbáld kivenni. Ha a proci húzva van, adj kicsit több feszt. neki.
Kékhalál inkább akkor van, ha rossz a memó valamelyik modulja.

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5038) Madn!ght válasza F_Zolee (#5026) üzenetére


Madn!ght
addikt

:Y Ütős stat! :)
milyen karakterrel nyomod?
Netán gyakran helikopterezel?

Egyszerű snipa, vagy assaulttal annyira lassacskán megy (nekem) a fraggyűjtés. Arról nem is beszélve, hogy pl géppuskával beletolok egy tárat az ellenbe, és nem hajlandó megdögleni. :D

[ Szerkesztve ]

₪ Herbalife Nutrition ₪ (rendelésben tudok segíteni) - FB: fit2gether

(#5039) HS 2142 válasza _Voyage_ (#5036) üzenetére


HS 2142
őstag

Párszor felélesztettél azért köszi, de nem mindig jó feléledni mert tapasztalod, hogy alig van lőszered ellenben amikor te spawnolsz, akkor még nem kell lőszer miatt aggódnod.

7600GS: Itt [link] a lista ahová fel szeretnél kerülni, nem az első hsz-ben :)

Legutóbb F_Zolee engi volt és helivel meg tankkal nyomult :)

[ Szerkesztve ]

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5040) _Voyage_ válasza HS 2142 (#5039) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

Igen, sajna nem mindig jó éledni, de ha tehetem, élesztek, főleg akkor, ha a halott az egy assault, vagy medic, és másikok meg jönnek szembe, ne legyen teljesen reménytelen a halálom. :D

Helit én pl nem tudom irányítani, mindig lezuhanok... :))
Engivel nem sok pontot kapok, recon meg totálisan nem nekem való.
Assault meg medic, de mostanában inkább medic-el tolom... :)

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5041) HS 2142 válasza _Voyage_ (#5040) üzenetére


HS 2142
őstag

Ne aggódj én se (az Uav az megy, de az a baj arra is vagyok beállva már felszállni se sikerül XD)
Az engi meg leginkább járműves pályákon tud érvényesülni, de ott nagyon. (bár házat bontani rpgvel és így kapni +200akat se utolsó)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5042) _Voyage_ válasza HS 2142 (#5041) üzenetére


_Voyage_
aktív tag

(bár házat bontani rpgvel és így kapni +200akat se utolsó)

Szórakoztam azzal, hogy falat belőttem rpg-vel, de nem kaptam érte semmit. :Y
Hogy lehet házakat bontani? :B
Meg ugye csak 3 tölténye van rpg-be, az meg kevés... :F

- - - - Pattogás helyett inkább ugorj ki a kertbe és csiszolj meg egy banánfát. - - - - - - - - Úgy felrúglak, hogy leolvasod a göncölszekér alvázszámát! - - - -

(#5043) PaJa1 válasza Pierre75 (#5014) üzenetére


PaJa1
őstag

A melegedést nem tudom minek írjátok, nekem nem melegszik semmim annyira, hogy visszavegyen a teljesítményből.
3.6on jár a 7400esem, de így is gyengébben muzsikál a játék mint kisebb órajelen ketyegő 8000sek.
HBAO - nem vettem észre, hogy jobb lenne vele, nem figyeltem.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5044) lala42 válasza PaJa1 (#5043) üzenetére


lala42
őstag

Nézd meg az L2 közötti különbséget. :K
3 vs 6 Mb.

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#5045) HS 2142 válasza _Voyage_ (#5042) üzenetére


HS 2142
őstag

Én a plussz lőszer cumót szoktam berakni. Amúgy nem minden ház lebonható, általában tankkal a legegyszerűbb amortizálni, de nincs annál idegesítőbb amikor a szerencsétlen m-comra dől rá : P

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#5046) keIdor


keIdor
titán

8700 pontot kaptam az egyik meccsen, ez hogy sikerült ennyire jól?
Valamikor csak 3200-t kapok azt ugyanúgy darálok, meg supportolom a többieket. :F

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5047) PaJa1 válasza lala42 (#5044) üzenetére


PaJa1
őstag

Igen, tudom...
De árban duplát nem ér a dupla L2 cache. Ár/teljesítményben építettem tavaly jó konfigot, mondjuk ezt a lépést anyagi korlát is befolyásolta. Most tervezem a VGA, és CPU cseréjét. De az E8400 alig olcsóbb mint egy Q9400, így nem nagyon rúg labdába a mostani döntésemben.

A probléma az idő! Physics can not be cheated! ## WoT: ThisNoAll_HUN ## OBHUNRACING.COM

(#5048) aram01 válasza keIdor (#5046) üzenetére


aram01
nagyúr

jó volt az a pár pálya ahol egy csapatban nyomtuk :K
most dobott le a ph szeró :(((

Isten jól sikerült alkotása vagyok, elvégre rögtön bőrkötésben adott ki...

(#5049) keIdor válasza aram01 (#5048) üzenetére


keIdor
titán

Milyen névvel tolod?
A dzsungeles meg az "őszi" pályán nagyon durva harcok folytak.:D

¡GLORIA A LAS PLAGAS!

(#5050) bzsolt99


bzsolt99
tag

Üdv!Bekerülhetek az elsö hsz-be?

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.