Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1001) peti800


peti800
tag

Nah csatlakoztam én is, PC Guru-t megvettem mert adnak hozzá key-t, akit érdekel 2k. :)

(#1002) kamikaz333


kamikaz333
tag

Sziasztok! Már egy ideje játszok a bétával, és sokszor az agyam eldobom mennyire nincs csapatjáték. Szeretnék olyanokkal játszani akik hajlandók a csapatmunkára. Játékban is kamikaz333 a nevem, vegyetek fel barátnak,vagy küldjetek privát üzenetet.

(#1003) Sontir Fel válasza kamikaz333 (#1002) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Rád kerestem. Mr.Norissz néven vagyok elérhető.
Játszhatnánk együtt.
Felemelő érzés lenne ha két mérnök ülne a tankban és nem két mesterlövész. :DDD

Nekem nagyon tetszik a játék, emiatt (najó, meg az AVP) veszek gépet egy hónap múlva :W

Ami viszont kiborít: a fekvés. Oké, hogy hajolás elmarad - cod se erőlteti már - de a prone.... :Y

[ Szerkesztve ]

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1004) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A friens-nél mi alapján kell keresni? e-mail vagy soldier név ?

(#1005) klinga80 válasza pzstm (#986) üzenetére


klinga80
csendes tag

"Ha nem akarja magát frissíteni a játék, indítsuk el manuálisan adminisztrátori joggal a BFBC2BetaUpdater.exe-t."
[link]

Látom már sikerült. :B

[ Szerkesztve ]

(#1006) kamikaz333 válasza Sontir Fel (#1003) üzenetére


kamikaz333
tag

Rendben, küldtem meghívót. Sajnos fekvés nem lesz :( . A készítők írták, hogy akármennyire is akarjuk, nem lesz.

(#1007) bognar110


bognar110
őstag

Hellosztok akinek van egy fölös serialja elküldi nekem ? :) Amióta kijött a beta azóta keresek de seholse találtam :O

[ Szerkesztve ]

(#1008) Sontir Fel válasza kamikaz333 (#1006) üzenetére


Sontir Fel
őstag

Számomra ez érthetetlen. Fizetek két dollárral többet, ha beteszik egy rajongói gyűjtő extra kiadásba :DD

BFBC2/Steam/BF2-3-4/Erszoft/BF42/: Mr.Norissz Origin: Mr_Norissz

(#1009) jegenye77


jegenye77
addikt

És ez fogja megverni az MW2-t? :Y
Ez messze van az év játékától szerintem.
Nagyon nem jött be ez a BÉTA verzió. :(

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1010) Tomics válasza jegenye77 (#1009) üzenetére


Tomics
addikt

Meg ám csak úgy porzik majd ;]
Év játéka a mafia2 lesz vagy ez :K

[ Szerkesztve ]

PH! addikt since 2004

(#1011) kamikaz333 válasza Sontir Fel (#1008) üzenetére


kamikaz333
tag

Legalább guggolás kapcsoló lesz és a kisujjam nem fog fájni :D .

(#1012) jegenye77 válasza Tomics (#1010) üzenetére


jegenye77
addikt

Maffia 2 az igen de ez!
Na majd meglátjuk.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#1013) Senhi válasza jegenye77 (#1009) üzenetére


Senhi
aktív tag

Fogja? Már most megverte :P .

Egyetlen gond vele, hogy ha nincs csapatjáték akkor élvezhetetlen. Mindenki megy előre is lő össze-vissza. Sajna sok még a cod-os vérpistike.

(#1014) v!ct0y válasza Senhi (#1013) üzenetére


v!ct0y
veterán

Mindenki ezt gondolja, hogy az miért arra megy meg miért arra lő.....

(#1015) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Üdv mindenkinek.

Szeretnék magamnak egy bétakulcsot. Tud ebben valami nekem segíteni? Az előző oldalon van egy link, de onnan nem megy, mert nem vagyok regelve. Facebook-on nem vagyon fenn.

[ Szerkesztve ]

(#1016) Senhi válasza v!ct0y (#1014) üzenetére


Senhi
aktív tag

Nem, mert időnként bekerülök egy olyan squadba/csapatba ami összedolgozik és kisegíti egymást (és néha még újra is élesztenek).
A dolog ott kezdődik, hogy a squad társak mellém spawnoljanak (ha tudnak) és ne a base-en lévő tank/heli mellé, jelezzék ha ellenfelet látnak és próbáljanak meg a harc felé konvergálni ne pedig az UAV-re várjanak... Tény, hogy ezeket is el kell látni valakinek, de akkor az ne jöjjön squadba.

(#1017) ---Lasali---


---Lasali---
Közösségépítő

Mindenki írja hogy nincs fent a facebook on... fél perc regisztrálni valami 5 sort kitöltesz aztán next next next :P

jegenye77
Osztom a véleményed... haverommal nekünk is nagy csalódás.. ez a rombolhatóság katasztrofálisan gyenge.. 4. pisztoly lövés deszka kerítés legszélső pixelébe majd lerobban róla 1 méteres darab... üvegbe belelősz késik sript majd kirobban az egész üveg... stb stb. 2x30 töltény esete.. ez a pálya is egy katasztrofa... most nincs kedvem részletezni se.. azért játszok vele még annyira nem rossz jah én dx9 xp alatt játszom, haverom dx11 alatt... jele nincs semmi dx11 nek... ugyan olyan
alt tabra mér fagy ki ááá

[ Szerkesztve ]

(#1018) Senhi válasza ---Lasali--- (#1017) üzenetére


Senhi
aktív tag

Csak ugye kell 3 ismerős és azoknak előtte vissza kell igazolni :) .

Alt tab-ra nekem nem fagy ki :U

(#1019) tzsolesz válasza ---Lasali--- (#1017) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Most regeltem és meghívót küldtem 3 e-mail címre.
Ezután?

(#1020) ojano válasza Senhi (#1018) üzenetére


ojano
csendes tag

Akkor ne egy felhasználót regisztrálj hanem négyet! Körbe jelölöd őket,utána mindegyikkel tudsz kérni béta kulcsot a másik háromra,ha szükséged van rá.
Nekem működött.Már tovább is küldtem a haveroknak.

(#1021) boeing


boeing
senior tag

Nekem van Pc gurus beta kulcsom ha kell valakinek,nekem nem kell.

[ Szerkesztve ]

(#1022) boeing


boeing
senior tag

Odadva Kupo28nak.

(#1023) chickendance


chickendance
aktív tag

sziasztok

kék 1kis segítség: a duma(lőszert kérek,mediket kérek, köszönöm, stb...) meik gombonvan? vagy van 1álltalán abc2-ben? nem találom. angolból+gyengevagyok(néztem az opciokba de elvéreztem)

ja pc-n!

am én valamér nemtudok buddy-ba venni senkit. megtalálom az ismerősöket(2142-ből) de valami nem ok

megunt háziállatot:cicát,kutyust átveszek!!! (öreget is) ugyanitt házikolbász kapható!!! 250ft.-/kg áron

(#1024) tzsolesz válasza v!ct0y (#980) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

Tehát innen letöltöm a cuccot, és oda kell majd a kulcs?

[ Szerkesztve ]

(#1025) ojano válasza tzsolesz (#1024) üzenetére


ojano
csendes tag

Telepítés után fogja majd kérni.

(#1026) Hell


Hell
tag

Mégegyszer köszönöm a kulcsot r-chee! Nagyon ott van a játék. Lehet, hogy az én igényeim kicsik, de örülök, hogy fut a gépemen (6000+, 4670 512, 4 GB ram, 1680x1050). Nem tököltem a beállításokkal felbontást beállítottam oszt war! 25-35 FPS médiumon.

Üdv,

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#1027) kamikaz333 válasza chickendance (#1023) üzenetére


kamikaz333
tag

Lőszert,életet úgy tudsz kérni, hogy keresel egy játékost megfelelő kaszttal, és rajta tartod a célkeresztet majd megnyomod a "Q"-t. Ekkor kiabál egyet, hogy ez és ez kéne. Na most a másik játékos kétféleképpen tudja ezt észrevenni: 1. Hallja és érti amit kiabálsz. (Itt akkor van probléma ha orosz vagy :D ) 2. A radaron a nyilad átváltozik és jelzi neki, ohgy mit szeretnél. Tapasztalatból mondom, hogy csak néha reagálnak rá :( . Inkább írj Squad chatbe.
Megköszönni is csak chatbe tudod. Hasonlóan tudsz jelenteni ellenségeket is.

Én is kérdeznék valamit. Honnan lehet szerezni nyomkövető pisztolyt? Azt tudom, hogy a végleges játékban csak a collector's-ban lesz.

(#1028) chickendance válasza kamikaz333 (#1027) üzenetére


chickendance
aktív tag

köszi a választ. kicsit nemérzem felhasználóbarátnak a+oldást, de ez van vagy +szokom vagy +unom :W (2142-zöm ott ez valahogy jobban elvan találva sztem)

megunt háziállatot:cicát,kutyust átveszek!!! (öreget is) ugyanitt házikolbász kapható!!! 250ft.-/kg áron

(#1029) kamikaz333 válasza chickendance (#1028) üzenetére


kamikaz333
tag

Valószínűleg ezen lesz változtatva, mert ezzel eléggé hátráltatják a csapatmunkát.

(#1030) mackosajt válasza peti800 (#1001) üzenetére


mackosajt
addikt

"Te is fiam Brutus?"

Majd keresd meg a megszokott neveket. ;)

Össze kéne hozni egy kis lámulást, mert xfire-n nem megy senki után, játékban meg nem vagyunk egyszerre fent mindannyian.

ui: ez a spottolási rendszer elég "tré" BF2 után amúgy a gémben, de megszokható.

Ami kegyetlen, az a heli. ha egy jó páros viszi, halálos kombó. Volt most szerencsém szopni egy ilyen miatt.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#1031) G4NXST4 válasza BalaNce87 (#1000) üzenetére


G4NXST4
tag

kevés fps :D jó kifogás

nagyonromlik

(#1032) bognar110


bognar110
őstag

Nekem teljesen jól megy 4 maggal

(#1033) Audifan


Audifan
tag

sziasztok
most szerváltam facebook-on 4 keyt :P
Viszont egy fölös, akinek kell dobjon egy privit és megkapja ;)

[ Szerkesztve ]

(#1034) Audifan


Audifan
tag

Elkelt KaLeun fórumtársnak

(#1035) Yany válasza Hell (#1026) üzenetére


Yany
addikt

HBAO OFF,
FSAA 1x
Aniso 4x
Shadow LOW
Effects LOW
Textures HIGH
LOD HIGH

és lesz abból 50 fps is ;)

@Kamikaz: tudomásom szerint semmi sem kizárólagos a limited edition-ben, csak eleve meg fogsz kapni dolgokat, amiért mások küzdeni fognak.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1036) Erdei88


Erdei88
veterán

Végre sikerült nekem is kulcsot szereznem.
FullHDben Mediumon kellemesen fut a játék, highon már van hogy leesik 40 fps környékére

(#1037) Kartács


Kartács
aktív tag

Ha jól láttam akkor ezeket lehet majd megkapni a Limited Editionben:

Four vehicle warfare unlocks

· Improved Vehicle Armor – An up-armor package is mounted on all vehicle types, decreasing the effect of both explosive and penetrating warheads, significantly improving vehicle survivability.

· Supreme Vehicle Firepower – Additional weapon packages are mounted for the driver of all armored vehicles, greatly expanding the range of targets the vehicle can successfully engage and destroy.

· Vehicle Motion Sensor – Use this electronics warfare package to locate enemy units in direct proximity to the vehicle.

· Tracer Dart Pistol – This magnetic dart attaches to any vehicle surface, allowing squad members to track, lock on, and fire rockets onto moving targets even beyond line of sight.

Two classic Battlefield 1943™ weapons

· M1A1 Submachine Gun – Reliable but heavy this classic weapon is a powerful force in the hands of any Battlefield veteran.

· M1911 Pistol – Highly customized M1911 are favored for its dependability and the power of its large .45 caliber round.

blogs.battlefield.ea.com

i7 13700K | ASUS ROG STRIX 4070 Ti OC | 32GB DDR4 | Corsair iCUE H150i Elite LCD WH | Corsair HX1000i | Corsair 5000D Airflow WH

(#1038) gabipaci válasza Yany (#1035) üzenetére


gabipaci
addikt

Én is így tudom, hogy minden elérhető lesz a halandó vásárlóknak is.
Jó ez a játék, nagyon bejön, csak a csapatmunkát jobban kell eröltetni.
Tegnap nagyon olyan érzésem volt, mintha csíterekkel találkoztam volna.
Dombtetőn szaladgáltam, és csak úgy kaptam a fejeseket, és még csak nem is sniperektől...
Mindegy, a full már jobb lesz, remélem.
Amúgy tényleg szépen dolgoztatja a 4 magos procit, jobban melegszik, mint a tesztprogramok miatt.
Nem is tolom addig amíg fel nem kerül a víz. (szombat délután)
Aztán mehet a hent, jó lenne már egyet helizni.

Logitech hardware tester

(#1040) Chris78


Chris78
aktív tag

Remélem a KILLCAM-ot ki lehet majd kapcsolni mert 2-3 ellenfél lelövése után már az egész pálya tudja ,hogy hol vagyok (rejtözködök) ill merre probálok pl bejutni az ell területére. Snipernél kimondottan idegesitö ,hogy elárulják a poziciom. :P

....és akkor a hetedik napon az Úr megnyomá a 'reset' gombot.

(#1041) Hell válasza Yany (#1035) üzenetére


Hell
tag

Köszi. Ma midenképpen kipróbálom. Kicsit "korai" volt az öröm, mert 32 fővel már nem volt annyira barátságos. 15-25 fps. Majd ma egy sör mellett eltankozgatok ;] !

Üdv, Hell..............................................BC2, BF3, BF4 nick: WarthogHell

(#1042) Yany válasza Hell (#1041) üzenetére


Yany
addikt

Ha létszámfüggően hal meg a géped, akkor a procid jelenti a szűk keresztmetszetet és így a felsorolt beállításaim nem sokat fognak javítani. Nekem négymagosom van egy kis ideje és valóban brutálisan felfűti a procit a gém. Gondolkozom is egy hűtőcserén, pedig a majd' 4 GHz-es E8400-at nagyon halkan és hatékonyan hűtötte az Asus SilentKnight II-esem.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1043) Yany


Yany
addikt

Engem ebben a videóban a 6:00-kor kezdődő gondolatmenet győzött meg végleg arról, hogy megvegyem a játékot: [IGTV BC2 interjú]
(arról beszél, hogy nem egy egyszerű portolást végeznek/végeztek)

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#1044) Tanker21


Tanker21
tag

Nincs valakinek egy felesleges béta kulcsa? Aki esetleg megunta, vagy már nem érdekli a játék az elküldené nekem privátban? Nagyon szeretném kipróbálni. :B

(#1045) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Hali srácok, ha van valakinek kedve csapatban nyomni Team Speak (mikrofon+füles) segítségével az egész nyugodtan jöjjön fel hozzánk, szerver adatokat pü-ben megadom. Valószínű ma 5-6 taggal nyomjuk a gamet.

(#1046) tzsolesz


tzsolesz
nagyúr

Nah, jó lett ez sztem.

Nem kicsit kevés hozzá a procim, 1680x1050-ben 4XAA, 16AF, highon leesik néha 18fps-re is, így igen csak vissza kell vennem a csomó dolgot.

ha valaki találkozna velem esetleg tzsoleszka néven, az ne gyilkoljon meg légysziiiiiiiiiiiiiiiii. :DDD

Jut szembe miért nem frissít a frissítője? :F

[ Szerkesztve ]

(#1047) kamikaz333 válasza tzsolesz (#1046) üzenetére


kamikaz333
tag

Futtasd rendszergazdaként a BC2 mappában a BFBC2BetaUpdater.exe-t.

(#1048) tzsolesz válasza kamikaz333 (#1047) üzenetére


tzsolesz
nagyúr

THX, így rendben is van. :K

(#1049) ricsy888


ricsy888
senior tag

Valahogy nem lehet kikapcsolni ezt a hóvihar effektet? Nagyon megfekteti szegény vidókarim.
Ha nem lenne akkor egész szépen fut 1024 medium,low beállításokkal.

(#1050) Yany válasza ricsy888 (#1049) üzenetére


Yany
addikt

Az a gémpléj része, hiszen direkt odateszik mindenkinek láthatóságot rontó tényezőként. Ha valaki kikapcsolhatná, akkor az előnyt jelentene másokkal szemben. Nem éles dolog, de azért így korrektebb.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.