Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18701) r-chee válasza anshin (#18700) üzenetére


r-chee
őstag

Adminproginak javaslom a PRoCon-t. Beállításaiban gabipacinak dobjatok pü-t, ő sokat bütykörészett a programmal, és szerintem szívesen segít, akár TS-en is ;) .

Gonz0: Értjük a problémádat, de a 4-es korláttal nem az a cél, hogy a legjobb emberek sniper-kedjenek, hanem, hogy több aktív támadó/védő legyen, és a csapat fele ne a dombról/magasról nézze a társait.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18702) Gonz0 válasza ciry (#18690) üzenetére


Gonz0
tag

Az a baj a 4-es korláttal, Hogy általában minden kör közepére ahhoz a 4 emberhez kerül a csipa fegyver akik a legbénábbak. Lévén mással sem tudnak játszani folyamatosan próbálkoznak leszületni csipával aztán ha egyszer sikerül annyira messziről kempelnek (nehogy meghaljanak), hogy esélyük sincs eltalálni semmit. Aki meg tudná használni a kasztot egy idő után átmegy másik szerverre.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18703) KL válasza r-chee (#18697) üzenetére


KL
tag

Volt war és rövid ideig public szerverünk is, de jelenleg egyik sincs, nem igazán vagyunk aktívak.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18704) BalaNce87 válasza anshin (#18621) üzenetére


BalaNce87
addikt

Amúgy én megörültem hogy lesz hc is a játékba, aztán elkezdtem játszani vele és nem igazán nyerte el a tetszésemet, azzal is hogy ott befigyel a sniper only mod, aztán spot nincs a map kurva nagy, így most szúrd ki honnan lőtt, mert ugye kill cam sincs, ami mondjuk nem gáz mert nem szeretem én se ha megmutatják honnan lőttem le valakit. Játszottam már jókat hc-n de inkább 16-24-esen, ennél több emberrel nekem már értelmét veszti a játék. Alapvetően kerülöm a 32-es szervereket sc vagy hc az tökmind1, nekem az már sok átmegy az egész agyatlan zúzásba repül felém vagy 4 gránát felélesztenek megint meghalok egy gránátba és stb... Cod2-ből hozzá vagyok szokva a max 12 playerhez igaz ott kisebbek a mapok, ide meg pont ideális a 16-24 fő.

(#18705) anshin válasza r-chee (#18701) üzenetére


anshin
csendes tag

Megnézzük. Nem tudom, hogy a többiek próbálták-e már ezt a programot, ez a wolfcon is tegnap előbb került vissza, de úgy tűnik nem sokat javult. Az elődje, ami fent volt, az keményen betartatta az 1recon / side elvet, az autobalance is aránylag jól működött, de az ingame parancsok nem mentek jól valamiért... Hát még mi is tanuló időszakban vagyunk....

Mindenképpen mondom a többieknek ezt is, én nem igazán vagyok illetékes a szerver kezelésben, szóval nekem fogalmam sincs a témában :) Minden esetre köszönjük a tippet :R

(#18706) ciry válasza Gonz0 (#18702) üzenetére


ciry
őstag

A legszebb az, ha azzal kezdtél és 15 perc után az egyik halált követően jön a korlátos bünti.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18707) anshin válasza BalaNce87 (#18704) üzenetére


anshin
csendes tag

A mi szerverünk 24-es jelenleg. Ha feljönnél vagy bárki innen, nyugodtan lehet szólni, hogy mozgassunk át magunkhoz, nagyobb az esélye, hogy csapat játékban lesz része, ami nem jelenti, azt, hogy jobb csapatban is lesz mint az ellenfél. Sajnos a proságról már lekéstünk, de szívósak vagyunk és küzdünk! ;Đ

Még TS-en is be lehet csatlakozni hozzánk, aki szeretne, csak kérjen jelszót, mert mostanában találkoztunk pár emberkével, akik visszaéltek a szabad TS-el, így most jelszó alatt van.

(#18708) Gonz0 válasza ciry (#18706) üzenetére


Gonz0
tag

Ennél már csak az jobb ha a halál után úgy jön, hogy medic felhúzott.. :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18709) megint én


megint én
őstag

Emberek ki jönne BECUPRA! Kellene szervezni LAN teamot... Több teamből is jöhetnétek 1 lan erejéig összeállni, csak hogy meglegyen a BFBC2 12 csapata, mert külömben nem lesz bf becupon. Ti, is szervezhetnétek egy PH! teamot, akik mennének becupra. És végre lehet, hogy lenne egy új langame.
Én sajnos nem megyek, mertmár beneveztünk cs-s squadba.

(#18710) Gonz0 válasza megint én (#18709) üzenetére


Gonz0
tag

Mi biztos ott leszünk. Feltéve, hogy lesz BC2..

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18711) ciry válasza Gonz0 (#18708) üzenetére


ciry
őstag

Legalább egy csapattárs jól jár.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18712) gabipaci válasza anshin (#18707) üzenetére


gabipaci
addikt

Hali.
Én is inkább a procon-t preferálom. Jobb a supportja.
Annyi a különbség, hogy alapból nem sok minden van benne, mindenhez plugin kell.
Ha kell segítség, az illetékes keressen meg privátban vagy ts3-on.
vps228.nlg.hu:9987
Ami a ts-t illeti, mi az IRAM-os ts-en vagyunk, de levédtük hülyeség ellen, nem tudnak létrehozni még ideiglenesen sem szobát a vendégek.
Így nincs visszaélés jelszó nélkül sem.

A szerverek ezért nem mennek:

Bad Company 2 - Crashing on restart
Jul 27 2010 10:49:24 by liv3d
Currently all Bad Company 2 servers are crashing on restart.

The servers are currently trying to contact a file hosted on EA's site, which is down
We have emailed DICE & and hopefully this should be resolved soon.

A lényeg, hogy EA oldalon van a gebasz, szóltak már érte, de még mindenki alszik, majd hamarosan..:)

Logitech hardware tester

(#18713) r-chee


r-chee
őstag

Ha valakinek kell 240x320-as PH!-s háttér telóra: link. Találni pár témát is a fórumban.

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18714) megint én válasza Gonz0 (#18708) üzenetére


megint én
őstag

Akkor viszont baromi gyorsan jelezd itt a jelentkezéseteket, mert ha nincs meg a 12 csapat, akkor nem lesz semmi belőle...

[ Szerkesztve ]

(#18715) gabipaci válasza gabipaci (#18712) üzenetére


gabipaci
addikt

Na, úgy néz ki felébredtek....
Működik minden most. :C

Logitech hardware tester

(#18716) petXYZW válasza anshin (#18700) üzenetére


petXYZW
tag

Szerintem nem volt olyan nagy baj. Mint fentebb írtam kicsit káosz volt, de legalább sniperrel nem lőttek le, ha már én sem használhattam. :)

A chat sem volt durva vagy ilyesmi, inkább az zavart, hogy ebben a nagy káoszban még van valakinek ideje irkálni, nekem meg mindig odatévedt a szemem olvasgatni. :)

Ami azt illeti én szeretem ARICA-RUSH-t tőlem mehetett volna még párszor. :) :)

Az autobalance egyszer rakott át, ha jól emlékszem. De engem kielégít az elhulló ellenség látványa, mindegy melyik csapatban vagyok - nyertes vagy vesztes. ;]

Lagg sem volt ill. a játék sem fagyott ki.

[ Szerkesztve ]

(#18717) Gonz0 válasza megint én (#18714) üzenetére


Gonz0
tag

Ott vagyunk..
"- coRDHA (1 v 2 csapattal)"

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18718) gabipaci


gabipaci
addikt

Mit szólnátok, ha betennék még két új mapot a Hungarian Sun / PH! Ranked I és II-es szerverekre?
Mondjuk Rush-ban egy White Pass-t, ConQuest-ben meg Nelson Bay nappali pályája?
Na? Megfelel?
De ha nem akarjátok, nem muszáj... ;]

Logitech hardware tester

(#18719) HS 2142 válasza gabipaci (#18718) üzenetére


HS 2142
őstag

Miért ne mehetne? Kell a változatosság, meg egyiken se mentem még :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18720) rankesz válasza gabipaci (#18718) üzenetére


rankesz
veterán

áááá inkább neee... :))

(#18721) Gonz0 válasza gabipaci (#18718) üzenetére


Gonz0
tag

Háááát.. nem is tudom.. már így is annyi pálya van. Ember legyen a talpán aki megjegyzi ezt a sok térképet. Tuti kell a +1? :DDD

Nelson bay conquest: 4 pontos map, mint panama csak feltehetőleg kevesebb járművel.. nyammi.. :)

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18722) Doki-HUN1978 válasza gabipaci (#18718) üzenetére


Doki-HUN1978
senior tag

Szerintem jó ötlet!

Jöhet...

"A szórakozottság a zsenik erénye"

(#18723) Habib[HUN] válasza gabipaci (#18718) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Támogatom, nem árt a változatosság :)

(#18724) r-chee válasza gabipaci (#18718) üzenetére


r-chee
őstag

Szerintem egyesen (Rush) cseréld le Nelson Bay-t a White Pass-el. Nelson Bay-t többen is rühellik, ami meg is látszik azon, hogy ha az a map jön, sokan lelépnek a szerverről :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18725) madgie válasza r-chee (#18724) üzenetére


madgie
titán

Nembaja, legalább az egyszeri usernek is van esélye bejutni :))

(#18726) BalaNce87 válasza gabipaci (#18718) üzenetére


BalaNce87
addikt

Én le vagyok maradva, egyszer játszottam port valdezen és látom hogy conquest, ezek mióta vannak amúgy, mert amikor jött patch erről még nem volt szó. Ez a port valdez nagyon tré conquestbe, az egyik csapatnak kb egymás mellett van b és c zászló, én meg míg odaérek b-re rég meghalok...

r-chee: Én mind2 mapot rühellem, de inkább akkor már nelson legyen, mert az a white pass borzalmas, nagyon vakító az egész pálya néha látni a házakat néha nem, meg eléggé átláthatatlan.

[ Szerkesztve ]

(#18727) Yany válasza r-chee (#18724) üzenetére


Yany
addikt

Pedig az egyik legjobb csapatmunkás map (Nelson). A hangulata az elején engem is mindig kicsit elkedvetlenít, de végül az egyik legjobb csatákat mindig ott élem át.

@gabipaci: nekem tetszik az 5let. Nagyon is.

[ Szerkesztve ]

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18728) Gonz0 válasza BalaNce87 (#18726) üzenetére


Gonz0
tag

A B pont valdezen mindkét irányból nagyon jól védhető. Ráadásul ott az AA gun is, szóval megkerülni is szinte lehetetlen. Általában az nyeri a mapot aki az elején behúzza B-t.

Ugyanakkor abban tévedsz, hogy a B messzebb lenne bármelyik oldalról. A különbség, hogy az orosz csapatnak a ponton keresztül kell mennie az amcsiknak meg a pont mellett. Szóval tényleg előnyben vannak az oroszok, de ez az előny nagyon minimális.

Egyébként honnan tudod, hogy utálod a pályát ha eddig még nem is játszhattál rajta? Mármint white pass rusht vagy nelson conquestet?

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18729) ADAM1337 válasza gabipaci (#18718) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

white pass a kedvenc mapon cq-ban. :B

(#18730) gabipaci


gabipaci
addikt

Jól van, amint kinyitják, beteszem listába.
Viszont benéztem, nem a Nelson Bay a nappali pálya, hanem a White Pass daylight.

Nelson bay Rush szerintem is mehet kukába.
Mert csúcsidőben 10 ember hagyja el a szervert, ha bejön a kezdőkép...

Szerk: Úgy néz ki mégis jól értettem, mert Nelson Bay nappali pálya lesz.

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18731) HS 2142 válasza gabipaci (#18730) üzenetére


HS 2142
őstag

Akkor már inkább legyen valami szavazás féle, én szeretném, ha maradna Nelson.

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18732) rankesz válasza gabipaci (#18730) üzenetére


rankesz
veterán

Szerintem is maradjon nelzon mandela őőő béj

(#18733) HS 2142 válasza gabipaci (#18730) üzenetére


HS 2142
őstag

Ezek is amúgy még a múltkori nagy patchben voltak benn? Mikor lesznek megnyithatóak?

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18734) BalaNce87 válasza Gonz0 (#18728) üzenetére


BalaNce87
addikt

Maga a mapokat nem csípem, ugye a nelson rush alapból, a white pass meg conquest, de inkább a nelson akkor már. Nem hinném hogy sokkal jobb lenne valamelyik map, mert más mod fut rajta.

(#18735) Kami11


Kami11
őstag

Sziasztok!

Újraraktam a játékot, indítanám az updater-t, de nem fut le!
Minden ugyan úgy van mint ezelőtt, de semmi.
A progi rendszergazdaként indul, a tűzfal kiengedi, szóval ez sem lehet gond.
Visszaolvastam, másnak is volt ez a problémája de megoldást nem találtam.
Az újratelepítés sem hozott megoldást!
Valakinek valami 5let?

[ Szerkesztve ]

A cukrász a selejtet habbal takarja be, a kőműves habarccsal, az orvos meg földdel.

(#18736) Fortissimus


Fortissimus
őstag

uj palyak? zsiiir:D

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#18737) Gonz0 válasza BalaNce87 (#18734) üzenetére


Gonz0
tag

Azért hatalmas különbség van egy Laguna Presa rush és conquest meccs között.. Vagy Arica se ugyanaz az érzés rushban és conquestben. De szerintem nagyjából egyik se. Mind1, nem akarlak meggyőzni :)

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18738) gabipaci válasza HS 2142 (#18733) üzenetére


gabipaci
addikt

Megmondom őszintén, hogy szerintem a mapoknak semmi köze a patch-ekhez.
Mivel nincsenek új mapok, csak a meglévőkön cserélgetnek ki néhány járművet, és m-com-ot zászlóra...
Az meg nem nagy okoság.
Ha minden jól megy, holnaptól lesznek elérhetőek.
Egyenlőre nem veszem ki Nelson Bay-t, mert eddig is elvoltunk vele, és így még kevesebbszer kerül rá a sor.
Szerk:
Itt a két mapról kép teljes méretben:
White Pass Rush
Nelson Bay Conquest

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#18739) ciry válasza gabipaci (#18738) üzenetére


ciry
őstag

Szerintem mindkettőn brutális darálás lesz, Nelson Bay-re rá se ismerek :Y

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18740) BalaNce87 válasza Gonz0 (#18737) üzenetére


BalaNce87
addikt

Nem is kell, tényleg olyan szempontból más hogy nem egy háromszögben mászkálsz hanem új részei vannak a pályának, pl atacama desert jobban tetszett rushba, de maga a white pass pályától vagyok kész, persze biztos kipróbálom max jobban fog tetszeni a rush-ba, mint az alap mod-ba.

(#18741) Yany


Yany
addikt

Egy olyan új mapnak örülnék a legjobban, mint az Arica CQ. Az a belvárosi "gerillaharc" rohadtul bejön nekem. Egyébként az elején én is azt hittem, hogy semmi újat nem hoznak a már ismert mapok módosításai, de annyira különbözik egy mapnak a két szabály szerinti játékélménye, mintha semmi közük nem lenne egymáshoz.

Építs kötélhidat  -  https://u3d.as/3078

(#18742) ciry válasza Yany (#18741) üzenetére


ciry
őstag

Na, az a map tényeg odaver :R
Szerintem ilyen lesz a Nelson Day is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18743) Gonz0 válasza ciry (#18742) üzenetére


Gonz0
tag

Ahogy a kistérképet néztem Nelsonon se nagyon vannak járművek. Vagy épp akkor lőtték ki. Házak viszont nincsenek. Szal kör végére nagy pusztaság lesz mindenhol. Most még fogalmam sincs hol lesznek a fedezékek, mindenesetre érdekesnek hangzik.

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18744) ciry válasza Gonz0 (#18743) üzenetére


ciry
őstag

Majd mindig valaki mögött megyek :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18745) HS 2142 válasza ciry (#18744) üzenetére


HS 2142
őstag

Előtör majd belőled a késelős hajlam, még a saját csapattársaid dogtagjére is fáj a fogad, valld csak be :)

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18746) ciry válasza HS 2142 (#18745) üzenetére


ciry
őstag

Tegnap nem téged akartalak bántani csak mindig rossz helyen voltál :P
Sorry :R

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18747) HS 2142 válasza ciry (#18746) üzenetére


HS 2142
őstag

Semmi gond, csak az kárörvendő röhögés nem megy ki a fejemből. De a háború már csak ilyen :DDD

I am...the architect of my own destruction...So this is it. What is written in the timeline cannot be changed.

(#18748) lala42 válasza gabipaci (#18738) üzenetére


lala42
őstag

Szerintem inkább rakni kell be pályákat, nem kivenni. Nekem tökéletesen mindegyik megfelel. :K
Az egyiken ugyanúgy meghalok, mint a másikon :DDD :W

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18749) gergo0328 válasza gabipaci (#18738) üzenetére


gergo0328
senior tag

sztem is jöhetnének a változások...:D az sose árt meg.

(#18750) jean


jean
csendes tag

Jöhetnek az új mapok ......

jcsr.Jean

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.