Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19101) ciry válasza BandiHUN (#19099) üzenetére


ciry
őstag

Menj fel aranyapám valahova és lövöldözz egyet.
Sokkal többet ér, mint elmélkedni róla. ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19102) gabipaci válasza mackosajt (#19100) üzenetére


gabipaci
addikt

Én már láttam nemsokkal a korlát kibővítése után 8 snipert támadóban.
De generáltam a gyengéknek egy adminkillt, 4 sniper allower each team, next time kick felirattal, és nem vették fel újra. Természetesen kölföldieket szekáltam, az egyiknek 1/8-es K/D-je volt :Y

RoE-ben az is benne van, hogy pl nem tilthatod be teljesen pl a heli használatát, csak inf only szerveren.
Nem olyan szigorúak azok a szabályok ám :))

[ Szerkesztve ]

Logitech hardware tester

(#19103) mackosajt válasza gabipaci (#19102) üzenetére


mackosajt
addikt

Biztos a kocsit mostam, vagy pakoltam a cuccokat a nyaraláshoz befelé, vagy fürdettem a fiúkat. :) Tudod, élni is kell néha, nem csak játszani. :U ;)

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#19104) gabipaci válasza mackosajt (#19103) üzenetére


gabipaci
addikt

Fel kell világosítsalak, ezzel a hozzáállással nem lesz meg az 50-es szint :(

Logitech hardware tester

(#19105) mackosajt válasza gabipaci (#19104) üzenetére


mackosajt
addikt

Igazad van, de én holnap reggel akkor is elhúzok nyaralni, a statra, meg a platina plecsnikre nagy ívben to...
Most még 1 sör kíséretében felmegyek játszani, hogy több legyen az óraszámom, hogy legyen alapom beleszólni a dolgokba. :U

Utána meg az elkövetkezendő 1 hétre kívánom, hogy mindenki élje ki magát amiben akarja. A DICE adjon ki egy peccset, amivel megoldható a járműkill figyelése, a kasztok spawn előtti korlátozása stb, stb ...

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#19106) gabipaci válasza mackosajt (#19105) üzenetére


gabipaci
addikt

Álmodjál patchról nyugodtan...
Sört én is megbontottam, úgyhogy megyek fel én is játszani, hogy legyen rálátásom a dolgokra. Már csak valami jó szervert kéne találni.

Logitech hardware tester

(#19107) rankesz válasza gabipaci (#19106) üzenetére


rankesz
veterán

NEmsoká csatlakozom én is... csak még le kell rakni a kiscsajt...
Nem rosszra gondolni...

(#19108) =IMI= válasza mackosajt (#19086) üzenetére


=IMI=
csendes tag

sziasztok
összevontam 2 játékot a VETERÁN státusz miatt ..de ezt irta,,The form has ben submitted--,,,,
lehet hogy várni kell egy kicsit?
vagy mit tegyek
köszi

(#19109) gabipaci válasza =IMI= (#19108) üzenetére


gabipaci
addikt

ez azt jelenti, hogy várjál türelemmel, sikerült elküldeni a formanyomtatványt.
Szerintem hétfő előtt ne várj semmit.

Logitech hardware tester

(#19110) BandiHUN válasza ciry (#19101) üzenetére


BandiHUN
veterán

Az lesz...de holnap meló,szerintem csak kis Borderlands fér bele,cumis nap volt,nem megyek fel k/d-t rontani ;] na de majd holnap felugrok,és kipróbálom,mennyi az annyi...
Egyébként az elmélkedés azért egy fokkal jobb,mint a duzzogás :P ,legalább gondolatban próbálok valami megoldást találni,hogy ne a morci menjen már,mostanában mindenki puffog,senki se játszik,forditva nekem is nagyobb kedvem lenne felnézni... :U

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

(#19111) =IMI= válasza gabipaci (#19109) üzenetére


=IMI=
csendes tag

köszi ok

(#19112) bul07 válasza =IMI= (#19111) üzenetére


bul07
nagyúr

helyedbe Battlefield Heroes is megpróbálnám ahogy eben a hozászolásban le van írva

és ha hétfőig se vonják össze mert elég sok mindenkinek nem vonta össze akkor lehet írni a EA vevőszolgálatának

medvezsolt amúgy sikerrel jártál a vevőszolgálatnál

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19113) gergo0328 válasza bul07 (#19112) üzenetére


gergo0328
senior tag

igen hallottam...beszéltem vele :D

(#19115) rankesz válasza ciry (#19114) üzenetére


rankesz
veterán

Nekem nincs veled gondom azon kívül hogy az ilyet tényleg tegyük már OFF-ba :N

(#19116) Sonja


Sonja
veterán

Esetleg érdekel itt valakit. :B

Battlefield 3 Beta Coming! ;)

Ha csalódni akarsz, bízz az emberekben!

(#19117) gabipaci válasza ciry (#19114) üzenetére


gabipaci
addikt

Ja, ne haragudj, azt hittem, hogy ide kell jönni telehányni a topikot, ahelyett, hogyTS-en megbeszélnénk. Tőled lestem ezt a stílust...

Amúgy nincs veled semmi bajom, azon kívül, hogy egy bandaháborúban akkor sem fordítanék hátat neked, ha elvileg egy oldalon harcolunk ;)

Logitech hardware tester

(#19118) v!ct0y válasza gabipaci (#19117) üzenetére


v!ct0y
veterán

Szerintem meg pont miattad lett ilyen ez a topik :U

(#19119) Zolás válasza v!ct0y (#19118) üzenetére


Zolás
addikt

+1 :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19121) gabipaci válasza v!ct0y (#19118) üzenetére


gabipaci
addikt

[link]
Itt kezdődött a mostani zacsipacsi, aztán szépen lassan görgette magát. Igazán a kaput a ez a hsz tette be.
De letojom, nagyon magasról :)

A fő probléma az, hogy nem is a szabályainkal, vagy a sniper limittel van a bajotok.

Zolás, Neked meg ha off a szerver, meg a téma, ne szólj hozzá, és ne gyere fel játszani, még még ha csak ritkán jössz is. :R

Logitech hardware tester

(#19122) v!ct0y válasza gabipaci (#19121) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez már pár ezer hsz el ezelőtt kezdődött nem most de sajnos még mindig tart.

[ Szerkesztve ]

(#19123) Zsozsooooo


Zsozsooooo
tag

Azt hiszem ezt a topikot pár hétre szüneteltetni kéne, ameddig eloszlanak az indulatok, vagy törölni az összes személyeskedő hszt ! :(((

[ Szerkesztve ]

(#19124) gabipaci válasza ciry (#19120) üzenetére


gabipaci
addikt

Akkor minek találkozzunk, ha meg se szólalhatok?
Nem kell megkérdeznem senkit, milyen erős vagy. Csak a neten van nagy pofám. A 45 kilómmal már attól összepisilném magam, ha csúnyán rámnéznél.
Nem mondtam, hogy elhanyagolod a családodat, csak azt, hogy mackó gyurjon rá az óraszámra, hátha kivívjuk azt a szintet, mikoris lesz rálátásunk a játékra.
De ha Te azt vetted ki belőle...

Erre még írj valami lekezelőt, vagy megfélemlítőt, hogy tiéd legyen az utolsó mondat, és akkor zárjuk is le.

Logitech hardware tester

(#19125) Zolás válasza gabipaci (#19121) üzenetére


Zolás
addikt

Neked meg nem kéne beszólogatni mindenkinek. Játszani meg nem is járok oda. És az hogy nem irok be mindennap 60 olyan postot ami a kutyát nem érdekli nem azt jelenti hogy nem olvasom rendszeresen.
Továbbá akkor szólok hozzá amikor jólesik mivel a te engedélyedre végképp nincs szükségem. Adminkodj a szeródon ne itt. :R

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19126) gabipaci válasza Zolás (#19125) üzenetére


gabipaci
addikt

Bocsesz, valamit benéztem, összekevertelek a TupacAmaruShakur nevű playerrel. :R

Logitech hardware tester

(#19127) Zolás válasza gabipaci (#19126) üzenetére


Zolás
addikt

Uuuubakkker multkor felmentem 2órára innentől kezdve folyton odajárok és érdekel hogy a proconról-szerverről-és egyéb hülyeségekről írsz :DDD
Szánalmas amit csinálsz. :W

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19129) anshin


anshin
csendes tag

Nem tudom, valaki tud-e valaki megoldást erre a problémára. A történet lényege, hogy vettem ezt azt a gépbe, új telepítés, meg minden. A rendszer win7, a vga egy ati 5770, még egy procit kell vennem aztán talán szép és jó, mert DX11ben van kemény 20-30 FPS. 2.2 core duo proci, hát már kevéske sajnos. Talán most augusztusban rászánom magam, hogy kiadjak egy quad-ra való összeget.

A lényeg, hogy át tettem DX9be, hogy nyerjek némi FPS-t, ami sikerült is, van jó 40-50 FPS-em. Viszont még DX11-ben voltam, addig a töltés volt jó 9-10 másodperc, most hogy átraktam dx9-re, másfél perc vagy több is lehet, ami elég gáz, mert mire bejutok néha már 2 Mcom-nak oda ;Đ

Közben feltettem legújabb ATI drivert, de semmi változás :) Tud valaki erre megoldást? :)

(#19130) Def26 válasza anshin (#19129) üzenetére


Def26
félisten

Pont az ilyen bakik miatt cseréltem le a francba a hd5870 -em (gtx480 van most). Ha jól emlékszem valami ati hotfixet kellett feltennem és azzal már normál szinten van a töltési idő.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19131) Zolás válasza anshin (#19129) üzenetére


Zolás
addikt

Kicsit alaposabban leirhatnád hogy milyen géped van(proci milyen+mennyi Mhz-en megy ramok stb)
Az ati catalystekkel mindig baj van sajnos idén eddig a 10.5béta ami általánosságban ráfogható hogy jól müködik az 5xxx szériás karikkal, és minden egyéb kártyával is.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19132) rankesz válasza Zolás (#19131) üzenetére


rankesz
veterán

Nem 10.5 hotfix-et akartál írni? Nekem azzal javult meg a töltési idő (4870x2-n) és az fps is stabil.

(#19133) Zolás válasza rankesz (#19132) üzenetére


Zolás
addikt

Volt 105béta egyben a hotfix-cuccal :DDD Utána kiadták a 10.5+hotfix kombó.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19134) anshin válasza Zolás (#19131) üzenetére


anshin
csendes tag

ASUS P5E3 pro /hibridlap, azaz meg 775 a foglalat, de már DDR3 ramot fogad/
Intel Core 2 duo 2,2 proci, 2 gb 1600 mhz kingmax dd3 ram, asus ATI5770. 550W tap.

Az alaplap miatt vettem ATI kártyát, remélem nem fogom megbánni ;Đ

(#19135) F_Zolee válasza anshin (#19134) üzenetére


F_Zolee
veterán

A proci túl lassú azért tölt be soká. A 3ghz-es C2D se elég a játéknak. Én 3.6-on használom és nincs gond a töltéssel. Kipróbáltam egy 4magossal(2.3ghz-es) is a játékot és lassabban töltött be, szóval kell neki a sebesség is.

Amúgy a gyors töltési idő se jó, mert ugyanúgy nem tudsz játszani. Nekem pont annyit tölt, hogy mire leszületik 4-5 ember és félúton vannak az adott cél felé. Szal kb 20mp.

[ Szerkesztve ]

(#19136) Kucsek válasza Def26 (#19130) üzenetére


Kucsek
aktív tag

Hát ezért kár volt lecserélni, semmi gond a töltési idővel.Amit a 10.4 driverben javítottak töltési időt az jó volt.
A 10.5 -nél nem kellett semmi hotfix az 5000 -es szériához csak alatta mivel ott valószínűleg elfelejtettek valamit. :F
ATI nál az esetek többségében User Error okozza a hibát,de uez Nvidiánál is. :U Ilyenkor jön a vándorlás a másik márkához, aztán oda-vissza :W

[ Szerkesztve ]

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19137) Gerisz válasza anshin (#19129) üzenetére


Gerisz
addikt

10.7-es Catalyst és tökéletesen tölt nekem legalábbis. Lepucoltad ami előtte volt?

[ Szerkesztve ]

(#19138) anshin válasza Gerisz (#19137) üzenetére


anshin
csendes tag

Mint írtam, DX11-ena töltési időmmel semmi baj sincs... 9-10 mp és már játékban is vagyok... csak DX9-en csinálja ezt velem. De mivel másoknak DX9en is működik, így nem tudom...

Tehát a proci bár tényleg gyenge, azért cserélem, de DX11 alatt miért gyors a töltés akkor? :)

(#19139) F_Zolee válasza Gerisz (#19137) üzenetére


F_Zolee
veterán

Proci túl gyenge. Ne mérd össze a te gépeddel az övét.

(#19140) Kucsek


Kucsek
aktív tag

Srácok tudni valamit a VIP Map Pack 5 -ről?Mikor lesz tölthető?
ez vagy itt is olvastam.
De fizetős dologról írnak ami nem igazán tetszik 15$ ,remélem csak nem értelmeztem jó az olvasottakat. :Y :F :W

Neked Kell Lenned A Legeslegjobbnak, Mert Ha Szar Vagy Akkor Lenyomnak!!!!

(#19141) BalaNce87 válasza Kucsek (#19140) üzenetére


BalaNce87
addikt

Szerintem már kijött, bár én még nem láttam sehol, meg ez miért dlc és miért az ötödik? Én ku...ára levagyok maradva, vagy ez mióta számít dlc-nek, és van akinek ezért a szarságért kell 15 dollárt fizetnie? Amúgy pc-n szerintem ingyenes, gondolom ez a vip baromság a limited editionhoz járt, amihez volt egy másik kulcs, amivel feloldhattál előb pár cuccot.
Az előbb olvastam hogy ez a vip csak konzolra van, szóval nincs gáz, bár ez a két pálya pont nem érdekel, de biztos kipróbálom. Meg nagyon kéne már legalább 3-5 új map, mert amik vannak már unalmasak. A specactot meg állítólag azért nem adják ki pc-re mert egy két fegyver túl erős lenne, pl m14, mert ugye lenne hozzá red dot vagy acog, nah de most ettől nem elsz erősebb így is kurva gyenge fegyver és nem lehet vele érvényesülni, mert nem akarnak meghalni 2 golyóba vagy 1 fejesbe.

[ Szerkesztve ]

(#19142) Def26 válasza Kucsek (#19136) üzenetére


Def26
félisten

Nem csak ez volt az indok. pl. Kadt ugyancsak a BC2 -ben néha meg-meg akadt az fps. Állítólag ez minden automata venti fordulatszám emelés/csökkenéskor van. De volt még sok apróság ami pl. nv kártyákon nincs. Mindegy, ez van most ezt használom egy darabig. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19143) danih


danih
addikt

Beleolvastam a topikba és öléggé elcsodálkoztam mennyi minden van tiltva ebben a játékban :)
Nem ismerem a jelen játékot, meg szeretnék vele ismerkedni, de kicsit elijeszt mennyire kontrollálva van minden, kiváncsi vagyok mikor lesz megszabva hogy melyik útvonalon jöhetnek a támadók :DDD

(#19144) Fortissimus válasza Kucsek (#19140) üzenetére


Fortissimus
őstag

ez mar kinnt van es ingyenes, a White Pass Rush, a Nelson Bay pedig Conquest modban

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#19145) rankesz válasza danih (#19143) üzenetére


rankesz
veterán

Ha normálisan, kultúrált módon játszol akkor észre sem fogod venni a "korlátozásokat"..

(#19146) Def26 válasza danih (#19143) üzenetére


Def26
félisten

A legtöbb szerver nincs ennyire lekorlátozva. Szabadon lehet választani, hogy milyen szerverre mész. Nyugodtan próbáld ki/vedd meg, nem fogsz csalódni. ;)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#19147) r-chee


r-chee
őstag

A Hungarian Sun / PH! Ranked ill. a Hungarian Sun / PH! Ranked II-es szerverekkel és a rajtuk folyó játékkal kapcsolatos dolgok ezentúl ebben a topikban kerülnek leírásra/megvitatásra, melynek a címe hamarosan BC2: Hungarian Sun / PH! Ranked szerverek-re fog változni.

danih: Először is nyugodj meg, azok a csúnya szabályok elsősorban a fent említett két szerverünkre vonatkozik. Amúgy túlságosan felfújta itt pár ember őket, és annak eredménye lett az itt visszaolvasható, végeláthatatlan vita :) . Ha érdekel, szabályainkat itt találod meg.

üdv.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19148) danih


danih
addikt

Rendben, köszi mindenkinek :R

(#19150) Bledi


Bledi
csendes tag

Hello játszotam PH1 en 2 hét után végre sniper el meg is volt az eredmény: http://noob.hu/2010/07/31/BFBC2Game_2010-07-31_15-57-50-80.bmp

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.