Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#27001) Zsozsooooo válasza v!ct0y (#26996) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Konkrétan nincs még megbeszélve, ha feljön mindenki akkor elosszuk a csapatokat.

(#27002) hege01 válasza DNS_65 (#26997) üzenetére


hege01
tag

Everest, vagy az új Aida64, ezekbe mindent tudsz logolni. Vagy MSI AfterBurner kiírja OSD-n.

Üdv.

(#27003) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Huhh srácok majdnem elaludtam.. :D Anyám keltett, hogy éjjel nem fogok tudni aludni. Nem volt jó a film. :D

(#27004) bnorbert989


bnorbert989
tag

Sziasztok.Sajnos nem tudok jelen lenni,remélem időbe szoltam,vannak ugy is beugró emberkék valaki átveheti a helyem.Majd máskor,biztos lesz még ilyen alkalom,sajnos tesómat be kell vinnem dolgozni mivel éjszakás,és elaludt :D :W

(#27005) F_Zolee válasza hege01 (#27002) üzenetére


F_Zolee
veterán

Everestben hol lehet ilyet?

(#27006) sith7 válasza bnorbert989 (#27004) üzenetére


sith7
nagyúr

20:30 és 21:00 között tuti lesz egy beugró ... :U :B

(#27007) kapeti07 válasza sith7 (#27006) üzenetére


kapeti07
senior tag

Helyettem lehet menni... Sajnos csak eddig tudtam játszani :F
Jó játékot :)

Xbox: kapeti

(#27008) gamek!ller


gamek!ller
senior tag

Helyettem is lehet menni! Köszi a játékot srácok! :R

(#27009) hege01 válasza F_Zolee (#27005) üzenetére


hege01
tag

File--Beállítások---Naplózás és ott értelemszerűen bepipálgatod hogy mit szeretnél naplózni és hogy hová mentse a naplófilet-t.

(#27010) eugabesz


eugabesz
őstag

Jó játék volt,néhol még élvezetes is,am lenne egy javaslatom,aztán kövezzetek meg érte....
Csak az jelentkezzen egy ilyen összecsapásra legközelebb,aki tud magának bioztosítani másfél órát szabadon a játékra...akkor még jobb lesz,szerintem.
Ha 10 percenként változik az összetétel,létszám,hol itt vannak kevesebben ,hol ott,az megöli a játékot.

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27011) Illusion1010


Illusion1010
senior tag

Az eleje nem volt rossz :) Aztán meg jöt a szívás, de azért megérte fölmenni. Kösz a játékot mindenkinek. :R

(#27012) WhiteWalker válasza eugabesz (#27010) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

na igen,kicsit bosszantó volt az állandó létszám változás , de ettől függetlenül élvezetes volt játszani taktikák mellett,nem csak eszetlen rohangálás volt :R ,kellene még egy ilyet szervezni :U

(#27013) DNS_65 válasza hege01 (#27002) üzenetére


DNS_65
senior tag

Szia,

Köszi, Afterburner fasza is. :R
Hmm, ha 30-40% körül van a GPU usage, az azt jelenti hogy erősebb procival több lenne az fps-em ugye?
Most nézem h neked is 5850-ed van, de 955-ös mellett, neked hogy alakulnak a %-ok?

(#27014) gergo0328 válasza WhiteWalker (#27012) üzenetére


gergo0328
senior tag

az tény h tényleg rossz volt a létszámváltozás de azon kívül eszméletlen jó volt. Sztem így vasárnaponként lazán lehet tartani egy ilyen gyakwart (már ha ráérnek a playerek) :R

(#27015) Neoteric válasza v!ct0y (#26996) üzenetére


Neoteric
addikt

Áhh.. én hülye őszintén leírtam a vv4 topikba, hogy mit gondolok a nekedvalóból az egyik testes nőszemélyről és cserébe kaptam egy 6órás bant + elcsórták az avataromat.. :W

DNS_65: több mint a duplájára nőne az fpsed egy húzott 4magossal

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#27016) Taplo válasza WhiteWalker (#27012) üzenetére


Taplo
tag

Hali remélem tetszett mindenkinek jövő vasárnap ha van rá igény..... levonva a következtetéseket... tovább fejlesztjük....

a csapatok sokkal taktikusabban és összehangoltabban mozogtak mint publicon....

a kezdések kautikusra sikeredtek.... egy ember nálunk nem volt TSen mi megbeszéltük a taktikát ki mit visz hova születik csak az az egy ember aki nem hallotta elvitte a jeepet és az egész squad rohangálhatott át a mappon nem kis időveszteséggel.... az elején....

PLIZZZZZZ nem olyan nagy kérés a Teamspeak még mikrofon nélkül is....de egyébként sokkal szórakoztatóbb volt mint átlag szerveren játszadozni...

to be continued.....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27017) HyP3b0y


HyP3b0y
senior tag

Ezt sasoljátok meg :DDD
Stats
Enginél gadgets és M2 Gustavval az accuracy: 105%

Na asszem tudok vmit :C :DDD :DDD

"ez a 3d olyan mint az űrverseny volt a hidegháborúban: sokba kerül, problémás, de muszáj csinálni, mert a versenytársak is csinálják" by JoeYi :)

(#27018) gergo0328 válasza Taplo (#27016) üzenetére


gergo0328
senior tag

"elvitte a jeepet és az egész squad rohangálhatott át a mappon nem kis időveszteséggel." Sztem azt én kurt@m el mert félreértelmeztem a dolgot... :B De aztán próbáltam kijavítani a hibámat :U
Máskor nem követem el ezt a hibát :D

[ Szerkesztve ]

(#27019) sith7 válasza Taplo (#27016) üzenetére


sith7
nagyúr

Igen, tetszett ... csak kicsit rövid volt :O
Meg én azt hittem, már a szerverre jutásért is közelharcot kell vívni .... :F

a csapatok sokkal taktikusabban és összehangoltabban mozogtak mint publicon....

na ez az ami kimaradt ... :W :W :W

Legközelebb ne lépjen le mindenki 1 óra után ... előbb mentek aludni, mint a gyerekeim ??? :Y

Szóval a lényeg lejött ... nem egy dimenzióban játszuk ezt a game - t, de akkor is jó volt :R

ezt a csapatos részt nagyon sajnálom, hogy nem volt részem benne ... talán majd legközelebb

Más:
A TS3 miért kapcsolgatja ki a mikrofonomat, bizonyos időnként ? :F
Hol lehet azt beállítani, hogy ne mute - zon ? :F

(#27020) WhiteWalker válasza gergo0328 (#27018) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

Katona,hova figyelt parancs kihirdetéskor?? Ezért 2 hét körlet ill. vizesblokk takaritás járna ;]

(#27021) Neoteric válasza sith7 (#27019) üzenetére


Neoteric
addikt

Későn jöttél.. ;]
Szerintem is jó volt, bár első pálya (Oasis-on) elején tényleg volt egy kis fejetlenség és én magam is harmatgyengén indítottam a menetet.. de aztán egyre jobb lett, annak ellenére, hogy az első pályát buktuk.
Valóban elég bosszantó volt, hogy faszán megdumáltunk mindent a start előtt, aztán csak a lábbusz állt a rendelkezésünkre, mert a verdák már elszeleltek.
Szerintem az ilyen összejövetelekkor kötelezővé kéne tenni a TS-t, hogy mindenki képben legyen.

Jóéccakát.

PSN: ne0teric_sAN

(#27022) eugabesz válasza sith7 (#27019) üzenetére


eugabesz
őstag

Most már járjatok fel ts-re és ott van mindenre válasz.Hidd el,ha bemégy bármelyik klánszobába a kérdéseddel,nem fognak "elhajtani",hanem igyekeznek megválaszolni azt...
(többek közt én is,\de amúgy is,már még kis ikon is díszeleg a PH közösség tagjainak neve után :))

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27023) sith7 válasza Neoteric (#27021) üzenetére


sith7
nagyúr

Első a család .... :K

Igen, azt mondták a többiek is tegnap, hogy nehezen indult, de jó lett a vége :))

eugabesz
Rendben, köszi az invitálást, élni fogok a lehetőséggel
Tegnap este is próbáltak a fiúk segíteni, pár dolgot állítottunk, de mégis, 1-2 percenként mute lettem, persze pont akkor , amikor valami "nagyon fontosat" szerettem volna mondani ;]

(#27024) madgie


madgie
titán

Én csak az elején voltam ott, nyolc körül, de elég sz@rakodós volt a netem sajna.

Amúgy nem is baj, néha csak vakaróztam, olyan helyekről kiszedtetek :D

(#27025) sith7 válasza eugabesz (#27022) üzenetére


sith7
nagyúr

lejárt a szerkesztési idő ...

de amúgy is,már még kis ikon is díszeleg a PH közösség tagjainak neve után

:R :R :R

madgie
De aztán remélem revansot vettél rajta :))

[ Szerkesztve ]

(#27026) ciry


ciry
őstag

Hány kört toltatok le?
Létszám?
Screenshot? :U

A Ts/mumbles dolgot meg írtuk, hogy fontos.
Szerintem egy gyengébb összetételű, de kommunikáló csapat, egy publicherokból álló, de nem kommunikáló brigádot, simán lever.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27027) sith7 válasza ciry (#27026) üzenetére


sith7
nagyúr

Én, mint azt jeleztem korábban is, csak később, 21:00 körül értem fel, de arra már csak 6v6 , volt, majd egyre kevesebb ... :(

Pedig azt hittem kb. éjfélig elmegy a buli ... :))

Talán majd legközelebb

(#27028) ciry válasza sith7 (#27027) üzenetére


ciry
őstag

7-től éjfélig senki sem warozik, teljes koncentrálással meg főleg nem. Lötyögésnek meg nincs értelme.
Egy jó kis 2v2 is jobb lehet, mint egy eszetlen hent 24/32 fővel, nem hogy a 6v6 ;)

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27029) sith7 válasza ciry (#27028) üzenetére


sith7
nagyúr

7 - 10 - ig is kiegyeztem volna ... :B

Én általában 1/2 9 - 9 körül érek fel, de akkor éjfélig szoktam lötyögni .... :B , végülis 3 óra az is ;)

Meg gondolom azért itt nem kellett volna annyira koncentrálni ... nem vérre ment ... :N

(#27030) deadwing válasza Torry (#26973) üzenetére


deadwing
addikt

Torry: HC szervereken előfordulhat ilyen :P Szal nem benned van a hiba.

60Hz = lakossági frissítés :) Jabarkas!

(#27031) ciry válasza sith7 (#27029) üzenetére


ciry
őstag

Publikon elszarakodik az ember bármeddig, az meg rohadtul nem ugyanaz.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27032) Taplo válasza ciry (#27026) üzenetére


Taplo
tag

10v10 ben egy oasis meg egy atacoma aztán 7v7ben egy panama canal....

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27033) sith7 válasza ciry (#27031) üzenetére


sith7
nagyúr

ok

(#27034) sith7


sith7
nagyúr

Egyébként most már nagyon esz a kiváncsiság, hogy milyen lehet ez a war - ozás ... :U Annyira mondja mindenki, hogy mennyire más ...

Remélem a következőben lesz alkalmam megtudni :))

(#27035) Zsozsooooo válasza Neoteric (#27021) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Nagyon jó volt, szerintem az első menet volt a korrekt ott mindenki ott volt és volt taktika amit tartani is tudtunk. Sajnos a második menetben már nem azzal a csapatal tudtunk felállni amivel az elsőben, kevesebben is voltunk néha három emberrel. Na de ez van legközelebb nem adunk embert nektek, hogy aztán nekünk legyen szívás. :D Ja és amúgy nálunk legalább két ember nem volt tsen. :B Amúgy gyertek gyakrabban Tsre és játszunk együtt vagy a saját szervereinken vagy amerre épp van kedvünk a [////] csapat sem egy klán hanem egy közösség mi minden kezdő játékost szívesen látunk.

Üdv. Maxx

(#27036) ciry válasza Taplo (#27032) üzenetére


ciry
őstag

Én nyomatnék a helyetekben egy Heavy Metal/Arica Habor partyt is.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#27037) Zolás


Zolás
addikt

Sajna nem tudtam este 7re gépközelbe kerülni, így a végére értem csak oda. Remélem lesz még ilyen össznépi felzúdulás és én is benne tudok lenni. :((( :O

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27038) gergo0328 válasza Zolás (#27037) üzenetére


gergo0328
senior tag

én is remélem mert elég jó volt. Pályák meg a kövinél más is lesz. Ezek is jók voltak de más pályán is jó lenne taktikát elsajátítani. :R

(#27039) Zolás válasza gergo0328 (#27038) üzenetére


Zolás
addikt

Ha lehet kérni hogy rush is legyen az külön jó lenne a conquest nem a kedvencem.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27040) gergo0328 válasza Zolás (#27039) üzenetére


gergo0328
senior tag

Én is csak rusholok de az így ennyire összegyűlve nem az igazi sztem mert nagyon nagy lenne a hentelés... :F

(#27041) Torry


Torry
addikt

Most nem akar valaki tologatni valahol?

[ Szerkesztve ]

(#27042) Torry válasza Neoteric (#26995) üzenetére


Torry
addikt

Nem találom ezeket a tutor videókat sehol.
Merre vannak?

(#27043) Zolás válasza Torry (#27041) üzenetére


Zolás
addikt

Én mennék. Hova-mikor?

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#27044) Zsozsooooo válasza Torry (#27042) üzenetére


Zsozsooooo
tag

Azért nem látod mert nem vagy regisztrálva és bejelentkezve.

(#27045) Torry válasza Zolás (#27043) üzenetére


Torry
addikt

Most épp IRAM-on vagyok.
Barkai a nick, vegyél fel.
iram-os ts-en vagyok

Köszi, akkor regelek.

(#27046) eugabesz válasza Torry (#27045) üzenetére


eugabesz
őstag

Tévedés,az IRAM szerveren játszol,de a közös OGC/battlefield ts-en vagy :))

http://battlelog.battlefield.com/bf4/servers/show/pc/610c87c4-25bc-4840-bd47-bf16b3cbb4cc/IRAM-Clan-Hungary-60-Hz/

(#27047) Taplo válasza Torry (#27042) üzenetére


Taplo
tag

bár még hivatalosan nem minősiteték őket oktató anyagnak és nem ezek vannak a Multigaming oldalán :DD

[link]

[link]

[link]

[ Szerkesztve ]

építsünk közöséget!!!!! PEACE FOR ALL HUNGARIAN PLAYER !!!!!

(#27048) kapeti07


kapeti07
senior tag

Nagyon jó kis menet volt Vasárnap, én nagyon élveztem. Sokkal jobb volt mint a public szervereken, nekem egy új játékélményt adott és ezt köszönöm nektek :R :R :R

Sajnos TS-t még nem használtam még azelőtt. Van headset-em de pont a kezdésre, 19:00-re tudtam otthon lenni és nem akartam vacakolni, hogy kérjek segítséget a beállításokkal. Próbáltam így süket-némán csapatban dolgozni, de egy-két Hum-wee-t én is elköthettem meg volt egy pár team-kill-em is sajnos :O Mondjuk egy sem volt direkt.

Én fél 9 körül szálltam ki, ha tudom, hogy utána apad a játékosok száma akkor maradtam volna még. Csakhát azt akartam, hogy más is be tudjon szállni. Akkor még sokan voltunk.

Mindenesetre még egyszer köszönöm az alkalmat és ha lesz még ilyen biztosan ott leszek.

[ Szerkesztve ]

Xbox: kapeti

(#27049) Kakaduku válasza Taplo (#27047) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm! Majd ha lesz rá több időm akkor kitanulmányozgatom. :D

(#27050) hege01 válasza DNS_65 (#27013) üzenetére


hege01
tag

Hi,

4 magos procival jobban muzsikál, korábban én is naplóztam a dolgokat más okból, ha jól emlékszem nálam 65-85 % között volt a GPU kihasználtság, átlag 70-80 FPS-el megy.

Más:

Nekem is tetszett a vasárnapi game, köszönet a szervezőknek.
Arica-t, Heavy Metalt én is szívesen látnék legközelebb.

Üdv.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.