Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19501) bul07 válasza harry3 (#19489) üzenetére


bul07
nagyúr

lőszeres ládát ledobtam a lábamhoz és dobáltam a gránátokat a feljönni akarókra
meg a vízbe szórtam aknákat az is fogott pár embert(hajót is)
ha gondolod majd csinálhatunk pálya bejárást (valamikkor) írj pirvátot

végre rájöttem hogy lehet befogni a Tracer-t(köszi Źşë') hogy voltam meg eddig nélküle CG-vel kurva jó

[ Szerkesztve ]

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

(#19502) harry3 válasza bul07 (#19501) üzenetére


harry3
őstag

A legutóbb a PH szerveren a domb tetején elbújtam és én is onnan dobáltam, de csak most jöttem rá. Az aknákra még nem is gondoltam ez is jó ötlet.
Majd ha engedi az időd benne vagyok.
Esetleg vannak még trükkök? ;)
Ha F_Zolee feljön, akkor nekem annyi, párszor mindig leszed. :N

[ Szerkesztve ]

(#19503) F_Zolee válasza harry3 (#19502) üzenetére


F_Zolee
veterán

PH-n nem velem találkozol.

(#19504) harry3 válasza F_Zolee (#19503) üzenetére


harry3
őstag

Jaj, elnézést r-chee-ről van szó.
Hasonló a név: r,F ------>chee, Zolee :DDD
Az előbb hagytam abba a játékot. Borzalmas volt, hoztam a formám 4/14 és CG-t is kaptam.

(#19505) r-chee


r-chee
őstag

LINK

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19506) SzlobiG válasza F_Zolee (#19490) üzenetére


SzlobiG
félisten

Most elővettem a snipert azt közel ilyet lőttem én is, pedig idáig nagy ritkán mentem vele.:D

(#19507) harry3 válasza SzlobiG (#19506) üzenetére


harry3
őstag

Ott virítok a legalján :U

(#19508) F_Zolee válasza SzlobiG (#19506) üzenetére


F_Zolee
veterán

De gondolom a hosszú körnek és a kitartó kempelésed eredménye. Mert ha megnézed a másik illetőt még a közelébe se tudott senki menni eredmények tekintetében. Na meg őt meg se lehetett látni, mert egyből halt az ember.

(#19509) ciry válasza F_Zolee (#19508) üzenetére


ciry
őstag

Csapatunk átlag 3 killt hozott össze, ő 59-et :D

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19510) F_Zolee válasza ciry (#19509) üzenetére


F_Zolee
veterán

Na ja. Meg ha megnézed a statját akkor igen csak furcsa, hogy ennyire jó. És még csak 20 körüli szinten van. Egyértelmű a dolog innentől, meg tegnaptól. :)

(#19511) SzlobiG válasza F_Zolee (#19508) üzenetére


SzlobiG
félisten

Jó hát persze nem az elsők között rohantam az ellen felé.:D De tény, hogy nekem közel sincs 10-es k/d arányom csak most bemakkoltam egy kört.:)

(#19512) Zolás válasza F_Zolee (#19510) üzenetére


Zolás
addikt

Csak nem duplareg ??? :DDD ;] :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19513) F_Zolee válasza Zolás (#19512) üzenetére


F_Zolee
veterán

Nem az enyém. Az F kezdődés még nem árulja el a teljes valóságot. De, hogy megnéztem a személyes adatoknál csak az első két betű stimmel. :)

[ Szerkesztve ]

(#19514) Zolás válasza F_Zolee (#19513) üzenetére


Zolás
addikt

Nem baj poénnak jó volt :DDD :P

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19515) v!ct0y


v!ct0y
veterán

A BF 1943 mikor jön ki pc re ?

(#19516) Źşë'


Źşë'
addikt

ezt nézzétek meg haláli! :DDD

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19517) ciry válasza Źşë' (#19516) üzenetére


ciry
őstag

Zsir :C

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19518) F_Zolee válasza ciry (#19517) üzenetére


F_Zolee
veterán

Tegnap a "valóságon" nem mulattál így. ;]

(#19519) Źşë'


Źşë'
addikt

+ ez, erről ti tudtatok?! majd ha felmek gamelni mindenképp megnézem :))

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19520) Zolás válasza Źşë' (#19519) üzenetére


Zolás
addikt

Amig nem járta körbe azt hittem valami elásott bomba. De nem az :DDD :DDD :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19521) Dantenero72 válasza Źşë' (#19519) üzenetére


Dantenero72
aktív tag

Ez mar régi és tudtommal mas mapon is van...

(#19522) r-chee válasza Źşë' (#19516) üzenetére


r-chee
őstag

:D :D
Egész pöpec az a - szerintem - Airsoft fegyó :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19523) F_Zolee


F_Zolee
veterán

Marha jó lett az akna. G3-al szét se tudom lőni. Egy tár se volt elég. :F Látszik, hogy pattog mikor eltalálom de semmi. :(((

(#19524) Zolás válasza F_Zolee (#19523) üzenetére


Zolás
addikt

Saját csapat aknáját csak HC-n tudod szétlőni ha jól tudom.

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19525) ciry válasza F_Zolee (#19523) üzenetére


ciry
őstag

Magnum ammoval vinnie kéne.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#19526) F_Zolee válasza ciry (#19525) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ha engivel vagyok akkor sosincs magnum betéve. De attól még vicc, hogy nem lehet csak úgy szétlőni bármivel.

(#19527) Źşë' válasza Zolás (#19524) üzenetére


Źşë'
addikt

mondjuk nem bántam volna ha van valami megkülönböztető jelzés a saját és enemy-é között, pl ha bemondja rádión h leaknázta ezt meg ezt a területet akkor jelenjen már meg térképen is vagy kis kék vagy éppen zöld jelöléssel felette :s

meg sztem az is tré h a squadon belül mutatja h ki milyen kaszttal van, de squadon kívül már nem, kék bigyók vannak az emberek feje fölött, ez lehetne akár kaszt ikon is, sőt igen célszerű lenne :s

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19528) ADAM1337 válasza F_Zolee (#19526) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Én enginer-el mindig magnum ammo-t használok, mivel mine-ozok és a nagyobb robbanás szart se ér a mine-hoz ígyis úgyis 2db kell egy tanknak.
Amúgy patch óta nehezebb szétlőni azt megfigyeltem én mindig granyót vágok utána.
ex upgrd meg magnum-ot használok csak engivel.

(#19529) ADAM1337 válasza Źşë' (#19527) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

Hát normál módba ha ráhuzod a célkeresztet és társé akkor eltünik a célkereszt ha enemy-é ott marad rajta.
Hc-n meg alapból nincs úgyebár, ott csak ha ránézel és spot-olod akkor tudod meg.

(#19530) Sasa 111


Sasa 111
tag

Szevasztok!

Előre elnézést kérek mindenkitől a hülye kérdésért, de nem volt időm elolvasni az előzményeket és csak nem rég van elfogadható internetem.
Azt szeretném kérdezni, hogy egy torrent oldalról letöltött BFBC2 játékkal tudok-e valahogy multiplayerezni? :((

(#19531) ADAM1337 válasza Sasa 111 (#19530) üzenetére


ADAM1337
nagyúr

A topik címét kell csak elolvasni, mielőtt beírsz és hülyeségeket kérdezel már bocsáss meg..

(#19532) Sasa 111 válasza ADAM1337 (#19531) üzenetére


Sasa 111
tag

Köszi a gyors választ. Tehát a válasz: nem!? :F

(#19533) Źşë' válasza ADAM1337 (#19529) üzenetére


Źşë'
addikt

nemtom de nekem hol van célkereszt, hol nincs, pl legtöbbször tracernél veszem észre h váltogatom, néha van neki néha nincs.. kb olyan mint a spot hiába nézek zoomolok a spot célra, nem mondd semmit sem (hc, mivel szinte csak azzal játszom) :s ez is elég gyakran van nálam. Meg már jártam is úgy h spottoltam a minét és per pill nem mondott semmit, jó mondom megkockáztatom, belehajtok tankkal, hát nem kellett volna... pedig totál telibespottoltam... inkább biztosra mek, szétlövöm ha látok minét (ha meg olyan ember van akit ismerek előtte megkérdem h: az an a mine a miénk?... stb.

(#19532) Sasa 111 a warez bármilyen formában tiltott! magyarul "rossz ajtón kopogtatsz" :)) vedd meg, egy játékba nem halsz bele sztem...

[ Szerkesztve ]

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19534) gabipaci válasza Sasa 111 (#19532) üzenetére


gabipaci
addikt

A válasz:Igen!
Mindegy honnan töltöd le a játékot, a cd kulcsnak kell eredetinek lennie.
Tehát azt tanácsolom, ha ragaszkodsz a torrenről letöltött file-okhoz, akkor menj be mondjuk az 576kbyte-ba, vedd meg eredetiben, bontsd ki, rakd el a cd kulcsot, a dvd-t meg törd ketté, és dobd az arcukba, hogy "Tartsd meg vazze".
Tehát játhatsz multit a letöltött cumóddal, csak vegyél egy EREDETI kulcsot hozzá.
Remélem segítettem :R

Logitech hardware tester

(#19535) Sasa 111 válasza Źşë' (#19533) üzenetére


Sasa 111
tag

OK! Köszi!

(#19536) Sasa 111 válasza gabipaci (#19534) üzenetére


Sasa 111
tag

Köszi Gábor, segítettél!
Elnézést még egyszer! Minden jót! :R

(#19537) Pierre75 válasza Źşë' (#19533) üzenetére


Pierre75
senior tag

Jobb is szétlőni mindet, a bázis bejáratánál szétlőttem párat, ami a csapaté volt, így pár méterrel arrébb rohamból vettem be a következő csomagot és kezdhettem újra.
Utász fegyverrel volt hogy a tár se volt elég, hogy szétlőjem, így azóta gránáttal hatástalanítom.

(#19538) F_Zolee válasza Źşë' (#19533) üzenetére


F_Zolee
veterán

Célkereszt eltűnést én is észrevettem. Sőt még az AT állásnál is elmegy a célkereszt Laguna Presan. Második frontnál, védekező oldalt. Amikor a domboldalra céloznál fent jobbra, ahol leugrál az ellen.

(#19539) artiny


artiny
őstag

BF:BC2 lehet Xfire ren keresztul jatszani mulitba ?hogyan kell berakni h krese a szervereket?

(#19540) v!ct0y válasza artiny (#19539) üzenetére


v!ct0y
veterán

Nem lehet sajna csak játékon belül.

(#19541) Zolás


Zolás
addikt

Aki Chrome-ot használ találtam hozzávaló témát [link] . Szerintem jó :DDD

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19542) harry3


harry3
őstag

Utálom ezt a játékot. :O
Ezzel mindent kimerítettem. Nem tudok 2 embernél többet megölni. Mindig mindenki megtalál és persze headshottal.

(#19543) harry3 válasza harry3 (#19542) üzenetére


harry3
őstag

Nagyon jól megcsinálták, de az, hogy mindig 2/10+n a K/D-m megutáltatta velem. Akár mit csinálok, ha elbújok, akkor is megtalálnak pár másodpercen belül, ha nem akkor is. Van úgy hogy nem tudok semerre sem menni, mert 10 lépés után megölnek.
Úgy érzem, ha még játszok vele, akkor csak az időmet húzom, felesleges 2 killért játszani fél órát. :(

(#19544) F_Zolee válasza harry3 (#19543) üzenetére


F_Zolee
veterán

Ezek szerint nem neked találták ki a multis fpseket. :)

(#19545) r-chee válasza harry3 (#19543) üzenetére


r-chee
őstag

K/D - K/D - K/D... mintha másról nem is szólna ez a játék :) .
Csak hogy ne érezd magad egyedül :) :

Itt Atacama Desert-en gabipaci befuvarozott első pár M-COM-hoz, amiket halál és gyilok nélkül beélesítettem és vártam, hogy pukk. Teli szeró volt, kutya sem jött deaktiválni. Köv. M-COM páosból egyet szintén szétszedtem élesítés és C4-es/öngyilkos merénylő kombóval, majd 3. pár közül egyikből egy csomó "életerőt" kipréseltem C4-es/öngyilkos merénylős módszerrel:

Melyiket kereteztessem be vajon? :D

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#19546) Zolás válasza r-chee (#19545) üzenetére


Zolás
addikt

Az utolsót az a legsz@rabb ;]

Csere érdekel komoly cucokra?Mik azok a Cucok??"A cucoknak két alfaja van.Van a komolytalan mindenhol megtalálható.A másik a komoly(cucokusz komolyikusz)na ez van neki ez sokkal ritkább"By:5teve

(#19547) harry3 válasza F_Zolee (#19544) üzenetére


harry3
őstag

Egy időben sokat játszottam a CoD2-vel ott is rosszul indultam, de utána minden kör végén legalább 10-15 killem volt és fele annyi halál. Már egy hónapja játszok vele minden nap és még most is a béka feneke alatt vagyok. Akár milyen taktikát választok, mindig megtalálnak, az benne az idegesítő. Mintha vonzanám a golyót. :F

r-chee: Pedig mindig el szoktál találni, azt hittem, hogy darálni szoktál. Az utolsón mindenkinek elég sok halála van. Az 5/19-es a legjobb. Az a baj, hogy még pontot sem tudok szerezni, mert biztos, hogy lelőnek.
Szlobi ott virít az első helyen, mindig ő az első. :U
Hmmm....akkor sem értem.

(#19548) Źşë' válasza harry3 (#19543) üzenetére


Źşë'
addikt

én is pont így érzem qliveben (mármint h mindenki megtalál és amit én kapok sebzés az 2x nagyobb mint amit én osztok), igaz ezt betudom a kiborító lagnak, és csak ritkán játszogatom már vele!

Leginkább rendkívül pontos és rövid találatokat vigyél be magnum golyóval - ez HC-n és nem HC-n egyaránt fontos! Úgy értem kattintgass az egérrel a célponton, a hosszú sorozatok kevésbé hatásosak, ez tapasztalat! Ha esetleg a sebzés erős (HC-n), akkor a sima mod marad. Ahol viszonylag több időd van a fedezékbe vonulni - ill. próbálj meg mindig a fedezékben maradni, osonva menni, kiismerni a pályákat, érezni magát a játék sebességét/fizikai adottságait a fegyvereknek és a többi dolognak.

Ahogy nézem még a játék elején vagy, és ott nemigen vannak még jó cuccok, unlockold ki őket és használj kiegészítőket! Akár fegyverre akár járműre! Ahogy nézem pont nem a nagyágyú fegyverekkel mész, mint pl m60, m416, type88lmg, gol sniper, m24 sniper stb. Tanácsos ezekkel kezdeni és mire belejössz a célzásba és egyéb taktikákba, addigra lesz elég tapasztalatod és tudsz olyan fegyvert is használni ami esetleg picit lassabb, pontatlanabb, és meg tudod majd fejelni egy 4x zoommal v red dottal stb.

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19549) Źşë'


Źşë'
addikt

összefutottam még 2 csíterrel, a legszánalmasabb ezekben az emberekben az az h azt állítja h pro : ) röhögött a vakbelem mikor megláttam mindazt amit csinált és még utána megkért h hagyjam békén mert ő ilyen meg olyan pro játékos :D

a semmiből előtermett, felugrott és fejbe lőtt m24 sniperrel - mindezt levegőben (biztos valami fragmuvihoz csinálta az anyagot mint a legtöbb cod csíterláma - ezt felteszik netre hogy villoghassanak, füstön át lövős, levegőben fejbelövős, a veteránokat megszégyenítő fregeket bemutatva!) :DD vicces fiú(k)!

=RY=
és a társa =MiniiG=

lehet h még többen is vannak, egy klánjelzés alatt voltak, a másik meg kpval szedett fejen miközben laguna alta-n előjöttem a C-pont mögötti vagonok mögül!

kár h nincs egy oldal ahol be lehetne ezeket jelenteni és összegyűjteni, sztem hasznosabb lenne mint a pb maga. Kibanolnák a cd kulcsaikat aztán vigyoroghatnának a feliratot olvasva mint a tejbetök! Ha megveszi megint akkor megint ban... legalább növelnék az eladásokat! :R :U

"Nem abban van az élet mértéke, hogy mekkorát tud kérdezni az ész, hanem abban, hogy milyen nagyot tud felelni a szív."

(#19550) bul07 válasza harry3 (#19543) üzenetére


bul07
nagyúr

normál szerveren ne is csodálkozz ott általában van 3d spot az olyan mint egy WH, ha megjelölnek bokron, házon, fán, dombon, keresztül is látják hol vagy és lőnek is rád
és ez mindenki látja nem csak az aki bejelölt ez a legrosszabb benne
[link][link]
[link]
és egyesek még túlzásnak tartják a spot-ot, lehet legális WH-nak nevezni(ezeket a képeket most csináltam amúgy nem járok olyan szervere ahol van spot)

járj HC szervere igaz hogy jobban sebeznek kicsit de legalább nem látnak mindenen keresztül hogy hol vagy

kezd tele lenni mindenem azzal hogy elakadok minden kis szír sz@r-ba legyen az egy fél millimétere kiálló fűszál vagy egy lépcsőfok és sok miden más, általában akkor amikkor gyorsan el kellene bújni tölteni vagy ellenfél elől :W

( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.