Hirdetés

2024. május 1., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18451) Mrdevil válasza KL (#18442) üzenetére


Mrdevil
addikt

Hát ez valóban fasza. :DDD :D

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18452) gabipaci válasza ciry (#18449) üzenetére


gabipaci
addikt

Őszintén sajnálom, ha Te ezen irányelvek szerint adminkodsz...

Logitech hardware tester

(#18453) KL válasza gabipaci (#18450) üzenetére


KL
tag

Ha végigolvasod, senkit nem anyáztam le, nem küldtem el a picsába ahogy TI agyonműveltek engem Ts-en. Amit beírok, annak az a célja, hogy mozgosítsam a csapatot. Ha Ts-en lennének ott modanám. Ezeket sem tartom kirívóknak, viszont kifejezetten röhejes, hogy beidézed egy olyan témához, ahol egyértelműen a hülyeséghez ragaszkodtatok, ráadásul a "Fasza" story 1 órával később volt, mint a legutóbbi idézet.

Én is léptem a szeróról - gondolom nem bánjátok - de nekem ez már fárasztó.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18454) gabipaci válasza KL (#18453) üzenetére


gabipaci
addikt

"Fasza" story 1 órával később volt.
Időzóna, hallottál már róla?
Ha szervergépről másolom, akkor Magyar idő szerint van, ha az enyémről, akkor meg itteni idő szerint.
Remélem a megalázó szöveged után megtáltosodott a csapatod. :R

Logitech hardware tester

(#18455) r-chee


r-chee
őstag

Hé, nehogy már kirugjunk a végén valakit, csak mert a "fasza" szót használja :U .
Engem ki fog figyelmeztetni vajon? >>

[19:52:09] Polllen > ez mi kamu?
[19:52:18] Elitcrysis > mi?
[19:54:11] Polllen > hogy megsoroztalak, de utana megoltel
[19:54:22] Elitcrysis > en?
[19:54:33] r-chee [Hun] > az nem kamu, hanem szopas XD

Ne tépegessük már egymást, kérem...

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18456) bunfi válasza gabipaci (#18454) üzenetére


bunfi
őstag

időközben rájöttem, nevermind

[ Szerkesztve ]

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18457) KL válasza gabipaci (#18454) üzenetére


KL
tag

Időzóna... Nem tudom, hogy fésülöd össze a kettő szövegrészt a 16 és a 17 órával kezdődőt, ha az időzóna miatt csúszna. A másik, meg, hogy konkrétan emlékszem, hogy mikor mondtam a körbefutomos részt. Az kb. ennyi idővel előbb, egy másik mapon volt. Nem nyert.

A csapatban egyre több jó játékos volt akik maguktól is mozogtak, és a beírások is érzésem szerint 1-2 embert mozdítottak. Ezt persze nem tudom alátámasztani, de egyre többször kerültem a nyertes oldalra és nyilván ehhez egyedül kevés lettem volna, a csapatra volt hozzá szükség.

[ Szerkesztve ]

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18458) SzlobiG


SzlobiG
félisten

Szerverrel megint gondok vannak.:D Atom lagg az 1-es és kidob mert, hogy 300 feletti pingem van.:DDD

(#18459) r-chee válasza KL (#18457) üzenetére


r-chee
őstag

Rossz pont az állandó hőbörgés, jó pont a játékosok biztatása előremozdulásra, a kettő kioltja egymást, tehát béke legyen az univerzumban bla-bla :) .

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18460) ciry válasza gabipaci (#18452) üzenetére


ciry
őstag

Ezt nem értem.
Gondolom nekem kell folyamatosan a remek irányelvek/döntések miatt itt magyarázkodnom.

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18461) gabipaci válasza r-chee (#18455) üzenetére


gabipaci
addikt

Lovagolhatunk rajta, hogy épp ezért a szóért kérte meg Mackó, hogy próbáljon meg kevesebbet káromkodni, de ha megnézed a 4 napi termést, szerinted az teljesen okés?
Nem hinném, mivel neked is szúrja a szemed az ilyesmi.

Atya, napkba van összeszedve a szöveg, de a mai napit azthiszem, közvetlen az adminprogramból másoltam, a többit meg a szervergépről.
Ha nem jó az időpont, szól Sasának, hogy álítsák be az órát a szervergépen.
Amúgy meg nem tudom, hogy miért kell ekkora hajcihőt csinálni abból, hogy megkértünk rá, mindenféle fenyegetés és retorziólehetőségek említése nélkül, hogy ne szűküljön már be ennyire a szókincsed.
De persze jó Magyarhoz illően, akkor "Én is léptem a szeróról - gondolom nem bánjátok - de nekem ez már fárasztó" :C

Logitech hardware tester

(#18462) mackosajt válasza KL (#18442) üzenetére


mackosajt
addikt

Úgy tetszenek az ilyen netes adatbázisból merített szövegek.

Ahogy azt a szerón is kifejtettem, anno az általánosban ha a tanárodnak megjegyezted volna egy mondatára, szerintem biztos értékelte volna.

Változott a világ, és vannak tudatlanok, meg vannak okosok...

Amit TS-en hallottál, nem kéne általánosítani... ezt úgy tűnik, sűrűn elkövetik mások is, mármint az általánosítást.

Hidd el, van akit zavar a folyamatos "fröcsögésed" a chat-ben ebben a formában, és vannak mások is (ph-s, nem ph-s, külföldi), akikre már kezd megtelni a hócipő. Mellesleg a GG, OK, Remek semmi pejoratív tartalmat nem hordoz, és még ráadásul mondhatni mindenki ugyanúgy érti.

Mellesleg a szavak jelentése mióta a Nyelvtan része? Milyen helyesírási szabály vonatkozik rá? Ha már mindenképp kötekedhetnéked van, kifejtheted.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18463) gabipaci válasza SzlobiG (#18458) üzenetére


gabipaci
addikt

Visszavettem 350-re :K

Logitech hardware tester

(#18464) SzlobiG válasza gabipaci (#18463) üzenetére


SzlobiG
félisten

Végül is mind1 mert valami gebasz van azért volt annyi más szerver is laggol ahogy elnézem.:(

(#18465) KL válasza mackosajt (#18462) üzenetére


KL
tag

Talán nem én kezdtem kötekedni, hanem te, ehhez a mostanihoz hasonló fajsúlyú felvetéssel.

De igen, igazad van, nem nyelvtan, hanem értelmezés. Kösz, hogy kisegítettél.

Nem igazán értem mit akarsz az általánossal, most az miért mérvadó a tárgyban, de te tudod.

A félelem az elme gyilkosa. A félelem a kis halál, mely a teljes megsemmisüléshez vezet...

(#18466) r-chee


r-chee
őstag

Játszik épp egyes szerón egy KaToNa103 nevű srác. A neve nagyon hasonlít az övéhez. Én nem hiszek a véletlenekben. Reméljük jó útra tért :U .

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18467) gabipaci válasza SzlobiG (#18464) üzenetére


gabipaci
addikt

Szerintem most kapcsolták be az IP cím ellenőrzést, azért van ez.
A mai napon volt szerver oldali patch, amivel egakadályozzák, hogy a kiszivárgott szerver file-okkal bárki is otthon szervert tudjon indítani.
Raktak egy IP ellenőrzést bele, így csak azok a gépek tudnka ranked szervert indítani, amelyiknak az IP-je benne van a listában.
Ez gonolom adatforgalommal jár. Remélem csak eseti lag-ról van szó!

Logitech hardware tester

(#18468) gabipaci válasza r-chee (#18466) üzenetére


gabipaci
addikt

Az biztosan nem véletlen névegyezés, és már panaszkodnak rá, hogy átlát a falon...

Logitech hardware tester

(#18469) mackosajt válasza KL (#18465) üzenetére


mackosajt
addikt

Én megkértelek, hogy használj más szavakat, és te kezdtél kötekedni, meg hoztad ide a fórumra. Gondolom nem csak neked lehet kötekedni. :P

Olyan nehéz amit kértem, hogy bele kellett vonni a fórumot is.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18470) SzlobiG válasza gabipaci (#18468) üzenetére


SzlobiG
félisten

De most az ilyennek megéri megvenni mégegyszer a gémet? :O

A laggtémára, akkor azért laggol más szeró is reméljük nem több napos lesz ez.:)

[ Szerkesztve ]

(#18471) r-chee válasza gabipaci (#18468) üzenetére


r-chee
őstag

[20:28:48] KaToNa103 - Defenders > milyen falon at
[20:28:51] KaToNa103 - Defenders > ?
[20:31:44] r-chee [Hun] > szevasz KaToNa103, azaz korabban KaToNa325
[20:32:12] r-chee [Hun] > megbantad mar, hogy elkapott anoo a PB, vagy ujra fizettel vmi hackre?
[20:32:13] r-chee [Hun] > :)
[20:32:35] KaToNa103 - Attackers > mivan?
[20:32:39] burny > server bacsi, mi volt az a rohadt nagy lagg 15 perce?
[20:32:47] r-chee [Hun] > tudod szerintem
[20:32:54] r-chee [Hun] > fog. sincs
[20:32:55] burny > ok, igaz ^
[20:33:33] r-chee [Hun] > szal KaToNa, nem hinnem, hogy veletlen a nevegyezes :)
[20:33:55] KaToNa103 - Attackers > mirol beszl lsz milyen nevegyez s?
[20:33:58] r-chee [Hun] > mindenesetre nem erdemes csalni, mert Punkbuster hamar lekapcsol
[20:34:16] KaToNa103 - Attackers > kicsal kiebeszelt it csalasrol?

[20:41:10] r-chee [Hun] > hogy lelecelt ez a KaToNa103 nevu srac
[20:41:23] BabaYetu > its just impossible to win as defence with so few players
[20:41:27] r-chee [Hun] > azt hiszi, nem jegyeztuk meg a korabbi nevet :)
[20:41:27] burny > sztem bant neki
[20:41:54] r-chee [Hun] > ha megint csal, ugyis elkapja PB. majd linkeljuk forumon, ha igy lesz :)

Én kinézem az ilyenekből, hogy bemennek egyTesco-ba, feltépik agy BC2 játék dobozát, és elviszik a kis füzetet a kóddal és játszanak tovább.

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18473) mackosajt válasza Bosszuallo7 (#18472) üzenetére


mackosajt
addikt

stat

Majd kiderül. Ha a bannolt ip (ami pont a ph-ról lett bannolva) csak a közelében van a mostaninak, amit használ, szerintem sima az ügy, hogy ugyanaz a csóka.

loool.... ugyanaz... még az IP is egyezik TELJESEN! Ennyire nem lehet valaki setét.
Mondom ezt úgy, hogy le lett csekkolva a bannolt Ip, és a mostani neki.

[ Szerkesztve ]

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18474) gabipaci válasza mackosajt (#18473) üzenetére


gabipaci
addikt

Clanforge-on pb.log-ból kilestem az IP címét, Mackó meg a PBBansról.
Sajnos egyezik.
Most akkor szépen kibanolom mindkét szerverről ip alapján.
És elküldöm az új nevét a PBBans-nak.
Mert megérdemli :))

Logitech hardware tester

(#18475) r-chee válasza gabipaci (#18474) üzenetére


r-chee
őstag

Bírom, hogy beléptem admin progiba és mindjárt szemet szúrt a neve :D .
Legalább ne közel azonos néven játszan az ilyen, és ne ott, ahol korábban elkapta a Punkbuster :U

[ Szerkesztve ]

Origin (BF3, BF4) nick: r-chee *** BFBC2 game nick >> r-chee [HUN] --- Logout blog bejegyzéseimnél >> BFBC2 és Battlefield 4 PH! játékosnévsor és magyar szerverek listája

(#18476) gabipaci válasza r-chee (#18475) üzenetére


gabipaci
addikt

Köszönjük éleslátásod :)
De legalább megkönnyítette a helyzetet.

Logitech hardware tester

(#18477) WhiteWalker válasza gabipaci (#18474) üzenetére


WhiteWalker
nagyúr

a Nagy Testvér mindent lát :R

(#18478) bunfi válasza r-chee (#18475) üzenetére


bunfi
őstag

Az a jó a hülyékben, hogy nem jön meg az eszük varázsütésre.

János először lőtt oszt már kérdeznie se kellett

(#18479) SzlobiG válasza r-chee (#18475) üzenetére


SzlobiG
félisten

Ez is azt mutatja, hogy nincs esze szal max 14éves lehet az illető remélem megint elkapja a pb más szerveren. :K

(#18480) harry3 válasza SzlobiG (#18479) üzenetére


harry3
őstag

Az egy dolog, hogy annyi évesen neki nincs, de hogy a szüleinek sem? Még most sem értem, hogy mi a jó abban, hogy csal az ember letiltják és újra megveszi a játékot és azzal is csal, örülök, hogy ez megvan, ő meg 2x is elpazarolja .

[ Szerkesztve ]

(#18481) Fortissimus válasza r-chee (#18475) üzenetére


Fortissimus
őstag

es meg csodalkozik is, hogy milyen nev egyezes meg ilyenek :) LOL
de o biztos csak a batyja a csalo KaToNa-nak es nyugodjunk meg, nem engedi az occset oda meg egyszer a gephez :D

[ Szerkesztve ]

''He who controls the spice, controls the universe''.........¡ buenas nochesssssss! Kényes bugyli,komisz kinyírt levágják Boci baja az is itt lett elvág… GIGGITY! Az élet nem habostorta...

(#18482) Mrdevil válasza r-chee (#18471) üzenetére


Mrdevil
addikt

Kutyából nem lesz szalonna. :DD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18483) ciry


ciry
őstag

Hiányoznak e régi hangok a ts-ről: régen Hs2142, Spirit meg Devil is napi vendég volt, most meg fel se jönnek :(((
Azok közül akik a kezdetektől jártak, már alig-alig maradt valaki :F

Origin: ciryboy ..."Csak semmi buzulás!"...

(#18484) mackosajt válasza ciry (#18483) üzenetére


mackosajt
addikt

Talán nyár van?

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18485) Gonz0 válasza ciry (#18483) üzenetére


Gonz0
tag

Túl sok a szabály ;]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18486) ADAM1337


ADAM1337
nagyúr

F2000-et mikkel érdemes használni ?
Már 6 assaultra megvan a platina, ez lenne az utolsó ez a kávédaráló , de nem jövök rá mivel érdemes tolni..

(#18487) F_Zolee válasza ADAM1337 (#18486) üzenetére


F_Zolee
veterán

Még nem tértem rá de gondolom a marksman tréning nem árt, mert eléggé szór.

(#18488) v!ct0y válasza ADAM1337 (#18486) üzenetére


v!ct0y
veterán

Red dot+ magnum ammo:)

(#18489) Mrdevil válasza ciry (#18483) üzenetére


Mrdevil
addikt

Jaja,a múltkor is felugrottam és tele volt csupa számomra ismeretlennel.Pedig mi vagyunk az ős TS banda. :DDD

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#18490) Polllen


Polllen
nagyúr

Accuracy 86 % :Y

Azt tudtam, hogy jó vagyok, de ennyire... :C

Csak kicsit bugos az oldal. :DDD

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18491) gabipaci


gabipaci
addikt

Itt a lehetőség egy kis megmérettetésre!
Akinek módjában áll esetleg, szerintem jó buli lesz!
BECUP 2010 és Bad Company 2
Sajnos én semmiképpen nem tudok ott lenni :(
Nem olcsó mulatság, de aki megteheti, jelentkezzen.
A szervezésben tudok segíteni, de többet nem tehetek.

Logitech hardware tester

(#18492) Polllen válasza gabipaci (#18491) üzenetére


Polllen
nagyúr

Azért gép nélkül 7k sztem elég drága... :U

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18493) gabipaci válasza Polllen (#18492) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudom, de ennyi az ára. Nem én szedem be a pénzt :)
Azért írtam, aki megteheti.

Logitech hardware tester

(#18494) mackosajt válasza gabipaci (#18491) üzenetére


mackosajt
addikt

a LAN részére lennék kíváncsi, hogyan sikerül megoldani BC2 esetében.

http://www.opelforum.hu http://hkv.hu "Zuzuval társalogni olyan volt, mint sajtreszelővel rejszolni. Enyhén szórakoztató, de leginkább fájdalmas." by Ford Fairlane

(#18495) gabipaci válasza mackosajt (#18494) üzenetére


gabipaci
addikt

Tudtommal az csak annyi lesz, hogy mindenki ugyanonnan csatlakozik a szerverhez.
Jelen esetben elképzelhető, hogy ez a mi kettes szerverünk lesz.
Mindenkinek egyforma pingje lesz, ennyi.
Ja, meg LAN partin cinkes cheat-et használni :))

Logitech hardware tester

(#18496) Polllen válasza gabipaci (#18495) üzenetére


Polllen
nagyúr

Apropó kettes szerver...

Conquest-ben miért jó, hogy 1 mapot kétszer játszunk térfélcserével? :F

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

(#18497) gabipaci válasza Polllen (#18496) üzenetére


gabipaci
addikt

Azért, (de ezt is már leírtam egszer) mert a szerver konfigban nem lehet beállítani egy körös mapokat, csak kettő vagy több.
Csak az adminprogrammal lehet beállítani, de egy esetleges szerver restartnál a szerver konfig file-ból boot-ol, és nincs kedvem naponta többször nézegetni, hogy most akkor mennyi kör van maponként, és utólag beállítgatni.
De majd rákérdek, van-e rá valami megoldás.

Logitech hardware tester

(#18498) lala42 válasza ciry (#18483) üzenetére


lala42
őstag

Én még azért kitartok. :K

Polllen
Akinek 1 fölötti a K/D-je, az csíter ;] :DDD

[ Szerkesztve ]

Ami működik, azt nem kell megjavítani ___"A háború olyan, mint a mozi, hátul vannak a jó helyek. Elöl kicsit vibrál."___ BfBc2 " [PH!]MesserHUN "

(#18499) Gonz0 válasza Polllen (#18496) üzenetére


Gonz0
tag

Azért, mert nem ugyanolyan mindkét oldal. Lásd apache vs havoc. De persze a hivatalos magyarázatot néhánnyal följebb olvashatod.

[ Szerkesztve ]

“I can’t see an end. I have no control and I don’t think there’s any escape - I don’t even have a home anymore. It’s time for a new keyboard.”

(#18500) Polllen válasza lala42 (#18498) üzenetére


Polllen
nagyúr

Láttad volna az elején... :DDD furva volt nagyon ez a hadviselés elsőre...


gabipaci
Elég retardált a config rendszere bc2-nek...legalább is ahogy látom olyan dolgok hiányoznak belőle, amiket már 5-10 éves játékokban alapnak tekintett mindenki...
Amúgy az admin program folyamatosan fut a szerveren? restartnál nem töltődik be?


Gonz0
Azért egy-két jármű miatt végignyomni még egyszer ugyanazt elég unalmas nekem...főleg, hogy sok mapon max egy könnyű páncélozott járgány van... :U

[ Szerkesztve ]

"Odamentem egy párhoz...négyen voltak!"

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.