Hirdetés

2024. május 2., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#19097) BandiHUN válasza gabipaci (#19096) üzenetére


BandiHUN
veterán

Persze,nézelődök...sajna hiába nyálaztam át a Procon fórumot (ehh,micsoda furcsaság,megláttam pár topikodat,hogy pár dolog már neked is eszedbe jutott abból,amit ma irtam...),de lényegi előrelépést csak a direkt szerverkommunikációban remélek egyelőre,úgy tűnik,hogy a kellő funkciók vagy nincsenek,vagy nincsenek még Procon által feldolgozható formába öntve.
Az is lehet,hogy csak a kövi szerverpatchba kerül majd ilyesmi,szerintem igyis-úgyis lesz nyomás,hogy ha már azt is tudja,hogy mivel,és hogy fejre öltem-e,akkor már miért ne lehetne fontos,ha járművet lőttem szét,végülis ez nemcsak korlátozási igény,hanem statisztikai is,van már jópár beépithető php script,amivel weboldalon lehet direkt saját statot vezetni a szerveren játszókról,kb.hasonlóan,sőt részletesebben,mint a gametracker playerlistje.
Valamennyire te is hathatnál oda ebben a témában,hogy mennyi gondot megoldana a járműkill figyelése :U sima ügy lenne,rakétakill->volt-e járműsebzés->ha nem,számol->x után figyi,y után kick,és már nem is kéne,csak a véletlen killek miatt morogni.
az meg mindenkinek van,sőt mindenki elsüti emberre is,ha nincs más/tárcsere jönne,ez nem is baj.

Steam barátkód: 39166617 Battlenet:LorenzoHUN#2852 Activision:BandiHUN EA ID(BF-ek): BandiHUN Steam

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.