Hirdetés

2024. április 30., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2020-05-20 18:40:24

LOGOUT.hu

A topikban főleg meglevő notebook miatt kérdezhetsz, ha vásárolni szeretnél, ezek az ajánlott topikok:
Milyen notebookot vegyek?
Milyen HASZNÁLT notebookot vegyek?
NOTEBOOK / NETBOOK / Mac beárazás

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#46051) Hyacinto


Hyacinto
tag

Sziasztok!

A párom jelenleg egy 2015-ös Dell Inspiron 3531-es gépen dolgozik. Linux Mint van rajta, a Firefox folyamatosan fut, hat fül mindig nyitva ebből egy Youtube és egy Facebook. Érezhetően be van már lassulva a Intel Celeron N2830-es proci, de azért még ennyivel elketyeg (két mag, két szál). A lassulás főleg a FB-n meg a YT-on érezhető. Kezdjük el elengedni a dolgot, vagy esetleg egy memória duplázás (2x4) még javíthat érezhetően valamennyit a teljesítményen?

Válaszokat előre is köszönöm! :R :R :R

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#46052) Kbali válasza Hyacinto (#46051) üzenetére


Kbali
nagyúr

Az a processzor újkorában sem volt az ajánlottak között. Ha még HDD van benne, akkor pláne lehet lassú. A memória bővítése ÉS HDD SSD-re cserélése hozhat némi sebességnövekedést, ha rászántok ennyit, de csodát már nem szabad várni.

(#46053) Hyacinto válasza Kbali (#46052) üzenetére


Hyacinto
tag

Dehogy várunk csodát :). SDD van már benne, azon túlvagyunk. Igazából tényleg annyira kell a gép amit írtam, böngésző a hat füllel meg nagyon ritkán szövegszerkesztés/táblázatkezelés.

Inkább akkor egy használt/felújított üzleti gépbe tennénk pénzt. Csak ha már eddig kiszolgált minket akkor még adni akartam neki egy utolsó esélyt, de akkor ennek itt vége.

Köszi, hogy segítettél eldönteni :R :R :R .

Hiába no, nem igazán értek a hardwerekhez. (És a szoftwerekhez sem...)

(#46054) Grave_444 válasza Hyacinto (#46053) üzenetére


Grave_444
nagyúr

Azért ha csak egy 4-5ezres memória bővítésről van szó, ennyit még rááldoznék a helyedben. Esetleg átnézni a rendszert mitől lassulhatott/újratelepíteni is érdemes.

Ha már most 2x4GB van nem szóltam, annak elégnek kéne lennie.

Facebook amúgy nálam is baromi lassú az adatlapomon lévő pc-n Chrome alatt. Úgy rémlik más böngészővel is.

[ Szerkesztve ]

(#46055) Pyttawrx válasza Hyacinto (#46053) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ha már linux alatt is ez van, én elengedném. Ha van otthon ram a teszt erejéig tedd bele.

(#46056) ricsi99 válasza Hyacinto (#46051) üzenetére


ricsi99
addikt

Intel procinál az "n" jelzés a "ne vedd meg" kategoriát takar.
Valószínű ,hogy a weboldalak gpu-gyorsítása már nem az igazi ,s a proci nyers erőből (ami ebben a cpu tipusban mutatóan sincs) nem tudja megoldani.
Cseréld le szerintem

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46057) nlaci0725


nlaci0725
csendes tag

Sziasztok,

Adott egy Asus Vivobook 15 laptop AMD Ryzen 5 5600H 16Gb DDR4, 512gb SSD.
Emailbe fájl csatolásnál(outlook), illetve kép mentésénél böngészőből néha-néha lefagy és elkezd tölteni, van hogy fél perc mire betölt a panel, és lehet kezdeni úgy kb. akármit is.
4hónapos laptop, Windows 10 Pro-val.
Mi lehet a megoldás erre a problémára?
Víruskeresés, driver telepítés, frissítések telepítése megvolt.
Mindegyik használt böngészőnél fenn áll a probléma.(Chrome, Edge, Opera)

Köszi!

(#46058) Kbali válasza nlaci0725 (#46057) üzenetére


Kbali
nagyúr

Ez inkább Windows, mint gép probléma, ha semmikor más szituban nem jelentkezik ez a probléma.
Esetleg dobd be ide a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#46059) Pyttawrx válasza nlaci0725 (#46057) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Live linux alatt is teszteld le, hogy csinálja-e.

(#46060) egyedülülő


egyedülülő
őstag

Sziasztok!

Adott egy lenovo laptop és két nvme ssd slot van benne. Egyikben van 512gb a másikba szeretnék egy 1 terrásat rakni. Valami olyasmit láttam, hogy 2280 as modul van írva a slothoz. Ez mit takar? Csak olyat lehet bele venni ami 2280-as? :F :DDD

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#46061) Grave_444 válasza egyedülülő (#46060) üzenetére


Grave_444
nagyúr

A hosszát jelöli. [link] Kisebb akkor mehet bele, ha van kialakítva lefogató. [link]

[ Szerkesztve ]

(#46062) egyedülülő válasza Grave_444 (#46061) üzenetére


egyedülülő
őstag

Nagyon köszönöm! :R

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#46063) geckowize


geckowize
őstag

Sziasztok,

Van egy Fujitsu LifeBook S792 notebookom ami egyszerűen nem reagál a power gombra, nem kapcsol be. Ma szétszedtem az egészet, újrapasztáztam, megnéztem minden csatlakozást, kicseréltem még a BIOS elemet is, de így sem. Természetesen hálózati áramforrásról próbáltam, a led világít ilyenkor.

Mit lehet ilyenkor még csinálni?

A válaszokat előre is köszi! :R

(#46064) Pyttawrx válasza geckowize (#46063) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Ha van a töltőn visszajelző led. Mikor megnyomod a power gombot, akkor elalszik? Vagy történik vmi?

(#46065) Metacska


Metacska
aktív tag

Sziasztok,

Ilyet még az életemben nem tapasztaltam, de ezt is meg kellett élni. Hozzátok fordulok segítségért.

Adott egy ASUS Zenbook UX370U. A teljes lapos alumínium házas és új jelenség, hogy, amennyiben a tápkábel be van dugva, akkor áthúz a feszültség a készülékbe és gyakorlatilag ráz. Az alumínium burkolathoz érve a bőrön érezhető egy szúrós érzés, és az ujjakat húzva a felületen vibrációt idézek elő. Csak akksiról használva nem tapasztalható a jelenség. Az akksi a készülékben lassan 5 éves, lehetséges, hogy abban keletkezik túlfeszültség? Van itthon csere akksim tegyek egy próbát a cseréjével vagy más lehet a gond?

A családom is használja a készüléket és úgy érzem ez komoly egészségügyi kockázat, mert ráz az eszköz....

Mi lehet a gond?

Köszönöm szépen.

(#46066) Pyttawrx válasza Metacska (#46065) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia. Másik töltő? Illetve a töltőcsati körül nézelődj, hogy ott rendben van-e minden?

(#46067) ricsi99 válasza Metacska (#46065) üzenetére


ricsi99
addikt

A töltöcsati kimenetén nem jelenhet meg a 220.. ha igen akkor baj van.
Ez esetben simán érezheted az aluminium házon mivel az össze van kötve a noti - pontjával
Milyen tötőt használsz illetve valós földelt konektort használsz e? Ilyesmit kissé zárlatos villanybojlernél tapasztaltam amin szintén elfelejettek leföldeni :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46068) Metacska válasza ricsi99 (#46067) üzenetére


Metacska
aktív tag

Ismerősömtől kaptam nemrég a készüléket.

Nézem a töltőt: Nem gyári ASUS. Utángyártott, 65W //// 20V-3.25A | 20.3V-3A | 15V-3A | 12V-3A | 9V-3A | 5V-3A

A gyári 45W ehhez a típushoz.

Nem vagyok elektronikai szakember, de ez jelenthet bibit?

Minden konnektorba dugva ezt tapasztalom (otthon, irodában, anyósnál). Nincs itthon más töltőm, hogy teszteljem.

(#46069) Metacska válasza ricsi99 (#46067) üzenetére


Metacska
aktív tag

Illetve annyiban finomítanám a megráz kijelentést, hogy inkább határon van, hogy statikailag feltölti az alumíniumházat - enyhén bizsergeti a bőrt, ha tápról megy a laptop.

(#46070) geckowize válasza Pyttawrx (#46064) üzenetére


geckowize
őstag

Szia,

Nem a töltőn van a led, a notin, küldök képet:

Ha benne van az akksi, ha nem, akkor is ez kezd világítani, amint bedugom a töltőjét.

(#46071) SeniorTilla válasza Metacska (#46065) üzenetére


SeniorTilla
veterán

A földelés rossz, nézd meg, hogy a konnektor földelt-e amibe bedugod. Vagy a tápegység 220-as kábele nem 3 pólusú, csak kettő, azaz nincs védőföld ere.

Megölni nem fog senkit, inkább csak kellemetlen.

[ Szerkesztve ]

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46072) Pyttawrx válasza geckowize (#46070) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Ezt tudom igen. Direkt kérdeztem, hogy van-e a töltőn, de akkor azon nincs. Ha benyomod a power gombot, akkor a led változik? Vibrál, kialszik.. stb, vagy semmi nem változik?

(#46073) ricsi99 válasza Metacska (#46068) üzenetére


ricsi99
addikt

Kép többet mondott volna de a leírásból ítélve egy gagyi univerzális tápot kaptál.
Statikailag feltölteni a gépházat akkor lehet ha a macskád dörzszided rajta :D
Egy ánus táp nem horror ár.... de ilyen akiga és társait kerülni kell mert simány kinyírja a gépet.
Telefon töltőd nincs valami 3A-s? Szerintem mezei type-c kábellel is fel lehet tölteni, ha minden kötél szakad...
De ideális az lenne ha keresel a környéken valami noti boltot és 1-2 sör fejében megkéred az eladót ,hogy tesztként nézze ,ár meg másik töltővel....

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46074) ricsi99 válasza geckowize (#46063) üzenetére


ricsi99
addikt

Volt valami előzménye a hibának?
Vagy így kaptad?

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46075) geckowize válasza ricsi99 (#46074) üzenetére


geckowize
őstag

Kaptam infót, hogy táskában volt és elázott. Lehet/érdemes ezzel még kezdeni valamit?

(#46076) SeniorTilla válasza geckowize (#46075) üzenetére


SeniorTilla
veterán

kuka

HP notebookok és ALL-IN-ONE PC-k kedvező áron, gyártói garanciával, számlával. ÚJ gépek a HP RENEW programból, hivatalosan forgalmazva.

(#46077) Pyttawrx válasza geckowize (#46075) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Hát, egy bevizsgálást talán megérhet, ha jók a paraméterei.

(#46078) Metacska válasza ricsi99 (#46073) üzenetére


Metacska
aktív tag

Nem írtam gyártót, mert nem szerepel rajta. :)
AC ADAPTER WG065E-TYPE-C, ennyit tudunk róla.
Gugli alapján egy noname 15 dolláros valami.

Ha ezt tartósan használták vele, az okozhatott maradandó kárt?
Például az érintőkijelzőnél ebből fakadóan lehetnek ghost touchok? Azaz érintés nélkül is érzékel és cselekszik? (tuti nem driver probléma, azt már ellenőriztem)

(#46079) ricsi99 válasza geckowize (#46075) üzenetére


ricsi99
addikt

Folyadék az jó dolog (hideg sör még jobb) ...csak ez a fránya elektrónika nem szereti....
Szedd ki belőle az alaplapot... bontsál le róla minden hűtést ,mjd nagyító alatt nézd át nem e jött ki belőle valahol már füst (égésnyom/ szétcsattamt ic ,ilyesmi) ..ha igen akkor szervíz ... ha nem akkor hagyd száradni 1-2 nap..... aztán ha meg tudod oldani csak alaplap +akku + bekapcsolo panel.... alap esetben 1.5v körül kell feszültséget mérned a bekapcsoló gomb lábainál... ha az ott nem jelenik meg akkor szintén szervíz

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46080) ricsi99 válasza Metacska (#46078) üzenetére


ricsi99
addikt

Elméletileg nem... gyakorlatilag szinte semmilyen védelmet nem építenek ezekebe a cuccokba... pár kondi és már rá is kötve a töltésvezérlésre... amik hamar megadják magukat... gyártó se ad rá garit direkt... :D
Tapipad meg a párára érzékeny de nagyon...
Home made teszt:
dobd be a fagyasztóba 15 percre a gépet... szépen lehül 5-10 fokra...
nem kell megfagyasztani ,csak jó hüsi legyen....
bekapcsolod és amig fel nem melegszik addig hibamentes akkor tuti az érintőképernyő hiba... ha "hidegen" is hibázik akkor viszont más a gond...
Rengeteg "surface" gép ilyen széria hibás... azokat is igy teszteltem :D

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46081) Pityu.


Pityu.
nagyúr

Adott egy Lenovo V330-15IKB 81AX00DWHV laptop amiben kijelzőt kell cserélni ehhez teljesen szét kell szedni? Teljesen szét kell szedni a laptopot ehhez a képernyő cseréhez?Mert néztem olyan bontást ahol leveszik a laptop alját meg leszerelik a zsanérokat is de a kijelző sorozatszám megtekintéséhez nem kellett ketté szedni a laptopot hanem a kijelző körüli műanyagot kellett kipattogtatni meg 4 csavart kivenni és már ki is tudtam fordítani a kijelzőt.Nos ahogy láttam a kijelzőn van egy csatlakozó szóval elméletileg a gépen belül nem kéne kikötni semmit.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#46082) ricsi99 válasza Pityu. (#46081) üzenetére


ricsi99
addikt

Elméletileg nem kell szétszedni... elég a kijelzőt megbontani.
Viszont ami a videókból hiányzik és FONTOS:
A kijelző kikapcsolt állapotban is kap áramot... így ha picit is rosszul dugod vissza a csatit akkor kijön a dzsin(füst) a gépből és game over.
tehát:
1. akkumlátort kivenni/kihúzni mielőtt nekiesel... az a tiédben viszon a hátlap mögött van.. így azt le kell venni és az akku csatlakozót lehúzni... de csak óvatosan... ha letéped akkor az fájó szervíz munkadíjjal jár....
2. a kijelző csatlakozóját ha kicserélted ,szépen ragaszd le celluxal... gyárilag is van rajta mert annélkül hajlamos szétesni a nyitás/csukás során

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46083) Pityu. válasza ricsi99 (#46082) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Oké,köszi.Már nézegettem a csatlakozókat meg mindent,eszközeim is vannak hozzá.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#46084) Dendytv válasza Pityu. (#46083) üzenetére


Dendytv
senior tag

Sok sikert, én már cseréltem, de nagyon féltem közben, hogy el ne rontsam, majd jelezz sikerült-e :)

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#46085) Dendytv


Dendytv
senior tag

Egy kérdés, adott egy Lenovo laptop, amin játszom, 8gb ram, i5 7th jó gépp szeretem nagyon, kicsit túrbóztam rajta raktam bele ssd-t kingstone a400 480gb. Sokkal gyorsabb lett, szeretem a laptopot nagyon. A kérdés az lenne, hogy vennék hozzá ezt a külső vgs szlotot és vennék egy külső nvidia t400at erre futja az éven csak, Ukrajnában most picit bonyolult a dolog :C nem játszom nagy játékokkal de ez a vga kb lowon elviszi a witcher 3 kaliberül game-ket ami nekem elég bőwen. Nagy a macera egy ilyen külső vga tuningal ? Tehát azonkívül hogy asztalhoz kötött lesz a laptop ami annyira nem zavar, mi az amivel még baj lehet ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#46086) Tim82 válasza Dendytv (#46085) üzenetére


Tim82
nagyúr

Vonatkozó szaktopik, vélhetően több tapasztalattal.

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#46087) Dendytv válasza Tim82 (#46086) üzenetére


Dendytv
senior tag

:R :R

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#46088) Tomessz85


Tomessz85
tag

Sziasztok ! Az alábbi problémával fordulnék Hozzátok ....

Egyik napról a másikra eltűnt a dvd író a windows fájlkezelőben mint meghajtó.
Egy HP Zbook -ról van szó, maga a meghajtó kap áramot, működik is szerintem , kinyílik gombnyomásra , lemezt belerakva fel is pörgeti ,de egyáltalán nem látszik az intézőben, akkor sem ,ha lemezt rakok a meghajtóba...
Szerintetek mi lehet a gond ? Hogyan lehet orvosolni ?

(#46089) Pyttawrx válasza Tomessz85 (#46088) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
Eszközkezelőben látszik?

[ Szerkesztve ]

(#46090) Tomessz85 válasza Pyttawrx (#46089) üzenetére


Tomessz85
tag

Jogos kérdés ... megnézem és írok ... HA nem látszódik ?

(#46091) Pityu. válasza Dendytv (#46084) üzenetére


Pityu.
nagyúr

Már az elrontást,hogy érted amit fentebb leírtak nekem?Aksit kihúzom meg odafigyelek szerintem sok gond nem lehet.

Az aki kérdez, öt percre tudatlan, de az ki nem kérdez,örökre tudatlan marad.

(#46092) Dendytv válasza Pityu. (#46091) üzenetére


Dendytv
senior tag

Igen, fejben ennyi, de attól még én tartottam hogy el ne baltázzak valamit :K

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#46093) ricsi99 válasza Pityu. (#46091) üzenetére


ricsi99
addikt

Na aggódj... szinte elronthatatlan művelet :D
ez olyan mint a kocsiban a dugatyú csere... youtube-n fent van így mindenki simán megcsinálhassa.. csak kényelmi okokból hordjuk szervízba ahol a kisinas 3 év youtube után már kap papírt is... +1-2 évet gumizik mielött hozzáérhet a motorháztető alatt bármihez is..

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46094) ricsi99 válasza Tomessz85 (#46090) üzenetére


ricsi99
addikt

Mondok jobbat... biosban a boot sorrendben tedd elsődlegesnek és tenyél bele valami lemezt... ha rápörget induláskor és a led is kigyullad 1-2másodpercre rajta akkor fizikailag érzékeli.
Amúgy tipikus win hiba hogy a lemezkezelés fül alatt megnézed és látszik csak épp betüjelet nem ad neki az istenadta...

Egy Gyűrű mind fölött, Egy Gyűrű kegyetlen, Egy a sötétbe zár, bilincs az Egyetlen...

(#46095) Dendytv válasza ricsi99 (#46093) üzenetére


Dendytv
senior tag

:C :C :C :C

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#46096) Pyttawrx válasza Tomessz85 (#46090) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Akkor Amit írtak, próbálj bootolni róla.

(#46097) MrRL19


MrRL19
senior tag

Csaó Sziasztok !

asus transformer book intel atom z3775

valaki tudna segíteni milyen op rakjak rá ?! probáltam ncore win 10 win 8 ,de vmiért nem csinálja végig kibontás , telepítés, restart etc... utana újból kezdi az egészet
(eltűnt róla win8 egyébként :Y )

köszi előre help ! :R

Na, viselkedj rendesen, kaszáld a dohányt, tudd, hol a helyed és ki tudja? Talán egy nap majd kinyitják a könyvet és beírják a neved. Befogadnak a családba. Beavatott leszel. Na gyere, emeld a poharad! ///M P O W E R

(#46098) Pyttawrx válasza MrRL19 (#46097) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Szia.
1. Hol akadsz el?
2. Ha volt rajta, akkor milyen win8 volt? Mi van a noti alján? milyen matrica?
3. Hogy-hogy eltűnt?
4. Mi van benne, HDD, vagy SSD?

(#46099) Dendytv válasza Pyttawrx (#46098) üzenetére


Dendytv
senior tag

3. Hogy-hogy eltűnt?
Nem lehet, hogy az új telepítés formázása közben ?

Semmi sem égeti úgy a szívet, mint az üresség, ha valamit, valakit elvesztünk, mielőtt igazán ráébrednénk, mennyit jelentett nekünk. Mostanában gyakran emelem kupán hiábavaló tósztra, hogy bocsánatot kérjek attól, aki már nem hall engem: Zakra, aki fölébreztette a bátorságomat.

(#46100) Pyttawrx válasza Dendytv (#46099) üzenetére


Pyttawrx
HARDVERAPRÓD

Bármi lehet, ezért kérdezem, hogy mi történt.

Útvonal

Fórumok  »  Notebookok  »  Azonnali notebookos kérdések órája (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.